PDA

View Full Version : Martin Reim

karoliina
25.11.02, 17:46
MARTIN REIMI FANCLUB
tule ja liitu eesti parima jalgpalluri fanclubiga!!!
www.zone.ee/martinreimclub

Devil
25.11.02, 19:20
mõni hetk tagasi teatatakse et ekspressis vai kusagil et reim on ull täkk ja modell ... eriala naiste hullutamine :P ... ja hetk hiljem luuakse fännklaab :D ... egas midagi jõudu ja jaksu :D ... keegi minu fännklaabi ei taha teha ?:õnnelik: :D ...
/me irwitab
Päikest ja lund :):õnnelik:

Ps! anna teada kui liikmeid tuleb ... ja kui palju ilusaid naisi seal fännidena kirjas siis ma ka yhinen :D:kaval:

Sun
25.11.02, 19:53
Originally posted by Devil

mõni hetk tagasi teatatakse et ekspressis vai kusagil et reim on ull täkk ja modell ... eriala naiste hullutamine :P ... ja hetk hiljem luuakse fännklaab :D ... egas midagi jõudu ja jaksu :D ... keegi minu fännklaabi ei taha teha ?:õnnelik: :D ...
/me irwitab

Ps! anna teada kui liikmeid tuleb ... ja kui palju ilusaid naisi seal fännidena kirjas siis ma ka yhinen :D:kaval:

1.Võõrad naised ja nüüd ka fännclub.Yesssssssss

Tänan väga .

Jansu
26.11.02, 21:53
hmm....paistab, et liikmeid veel ei ole:) kahtlane tundub see ettevõtmine teil...aga edu teile igatahes...:) :õnnelik:
devil: sinu fännklaab eksisteerib juba ammu ju!! :P mõtle ise kui paljusid naisi sa soccerneti ridades mängides hullutanud oled:P

Devil
27.11.02, 00:52
Originally posted by Jansu

devil: sinu fännklaab eksisteerib juba ammu ju!! :P mõtle ise kui paljusid naisi sa soccerneti ridades mängides hullutanud oled:P kes seda arvu kyll teadma peaks ... ma nii suuri numberid ei tunne :D

edit: nii ma nyyd vabandan et asi läks väheke offtopikuks, aga kahju ei olnud midagi märkimisväärset ma usun
samas ajad sa mind vihale ... väheke nalja ei mõista ja lähed pisiasja peale närvi aga ise RISUSTAD minu postkasti(PM) 2 samasisulise teatega ... ja loomulikult panid sa selle veel siia yles ...
/me tunnistab et on syydi ... aga arvab et minu väike nali on vähem tropim kui sinu teod

ja igaks juhuks sulle veel ,kuna sa pole just kõige kiirema nupuga vennike siis ytleksin et ma oleks su postituse ka siit yles leidnud ja PM-idel polnud vajadust
ja veelkord vabandust et risustasin seda teemat

Sun
27.11.02, 01:18
Sellised fannklaab asjad võiksid jääda mujale saitide alla,siin ajame muud juttu ,muidu muutub see edaspidi kõikide mängumeeste mängumaaks.:viha:

eston maravilha
27.11.02, 14:13
mida sa irised. täitsa õiges kohas on see teema if u ask me.

martin reim fänclub ----> martin reim ----> eesti koondise kapten ----> eesti koondis

puust ette ja punaseks ka palun väga

duff_K
30.11.02, 23:26
Minu arvamus on et see fänn klubi eksisteerib max 3 aastat siis reim arvatavasti lõpetab ka.

mjkk
30.11.02, 23:40
Kurat, Reimil on oma fanclub? Noo siis peaks mul ka olema..nii haledale mehele teha fanclub? APPI!! :deemon:

greenday
01.12.02, 00:34
Originally posted by Newcastle

Kurat, Reimil on oma fanclub? Noo siis peaks mul ka olema..nii haledale mehele teha fanclub? APPI!! :deemon: :prill4:

-madis-
01.12.02, 17:25
Kurat, Reimil on oma fanclub? Noo siis peaks mul ka olema..nii haledale mehele teha fanclub? APPI!! :deemon:
Kuule mees, sul on ikka ilgelt kõva enesehinnang. Suru see nüüd hetkeks maha ja mõtle hoolega järele, kes tegelikult see kõige haledam on? :kratsti:
Kui ikka koitma ei hakka, siis väikse vihjena võin öelda, et see ei ole Reim.

mjkk
01.12.02, 17:37
Originally posted by madman666

Kuule mees, sul on ikka ilgelt kõva enesehinnang. Suru see nüüd hetkeks maha ja mõtle hoolega järele, kes tegelikult see kõige haledam on? :kratsti:
Kui ikka koitma ei hakka, siis väikse vihjena võin öelda, et see ei ole Reim.

Einoh, järele mõeldes lepin küll enda fanclub mittetegmise ehk olemasoluta, aga et Reimil siuke asi on ja Poomil, Piirojal, Zelinskil ei ole...vist...on küll hale...igal Eesti Koondise jalgpalluril peaks siis oma fanclub olema ki juba Reimil on :kaval:

-madis-
01.12.02, 18:04
Einoh, järele mõeldes lepin küll enda fanclub mittetegmise ehk olemasoluta, aga et Reimil siuke asi on ja Poomil, Piirojal, Zelinskil ei ole...vist...on küll hale...igal Eesti Koondise jalgpalluril peaks siis oma fanclub olema ki juba Reimil on :kaval:
No vaata. Fanclub tehakse selleks, et esiletõsta ning toetada oma iidolit ja ühendada teisi sarnaseltmõtlejaid. Igal ühel on oma enda iidol. See kes meeldib mulle, ei pruugi meeldida sulle. Niisugune lugu on ka Reimiga. Paljudele ta meeldib ja mis teha kui ta sinu meelest on hale. Seda, et Reim siin osadele on suur eeskuju, ei sa neile küll pahaks palla. Samuti ei käsi keegi sul sinna klubisse astuda. Kui põed seda, et teistel koondislastel puudub fänclub, siis võid ju asja ise käsile võtta.

Kaarel
02.12.02, 04:13

Vahest ennem mõtled kah, kui midagi sellist postitad? :viha: Kes oled Sina Eesti jalgpallikoondise kapteni kõrval?

mjkk
03.12.02, 11:17
Olgu, olgu..ma ei hakka teiega tülli minema - muidugi on see igaühe asi, kelle, miks ja millal fännklubi teha...aga lihtsalt postitamise ajal tundus imelik selline asi, et MArtin Reimil, mulle ülimalt ebasümpaatsel jalgpalluril, on oma fanclub..ärge võtke asja südamesse..vaba maa ja sõnavabadus kehtib ka...vabandan, kui liialt kurjustasin..fanclube muidu toetan. :oih: :oih: Nii et jätkake ikkagi sama lõbusalt...minust äre vlja tehke ;)

yheksa
03.12.02, 11:42

Nii et jätkake ikkagi sama lõbusalt...minust äre vlja tehke ;)

See viimane lause on küll KULDNE! Eriti see \"minust ärge välja tehke\"....

Vahva :myts7:

Glazza
03.12.02, 12:16
MArtin Reimil, mulle ülimalt ebasümpaatsel jalgpalluril, on oma fanclub

ülimalt ebasümpaatsele postitajale:
No mis ta siis ebasümpaatset on teinud. Nimeta mulle veel üks eestlane, kellel on mingeid probleeme koonidse kapteniga.

mjkk
03.12.02, 12:52
Originally posted by Stennur

No mis ta siis ebasümpaatset on teinud. Nimeta mulle veel üks eestlane, kellel on mingeid probleeme koonidse kapteniga.

Ülisümpaatne vastab: ;) ...mulle ta ongi ebasümpaatne, kellegile teisele ei pea ju olema...ta ei meeldi mulle ei mängija ega inimesena...põhjendust ei hakka kirjutama...oma arvamus jääb oma arvamuseks...:viha:

greenday
03.12.02, 13:38

Ülisümpaatne vastab: ;) ...mulle ta ongi ebasümpaatne, kellegile teisele ei pea ju olema...ta ei meeldi mulle ei mängija ega inimesena...põhjendust ei hakka kirjutama...oma arvamus jääb oma arvamuseks...:viha: With all due respect, su arvamus ei ole kärbsesitta ka väärt, kui sa seda kuidagi ei põhjenda. :) Siis võiks sama hästi see välja ütlemata jätta.

karoliina
03.12.02, 21:56

Mõni teine võib olla kott, Reim igatahes mitte:viha:

karoliina
03.12.02, 22:01
NOjah, täesti igal on omad iidolid... mul näiteks Reim.

Pätu
03.12.02, 23:55

Ülisümpaatne vastab: ;) ...mulle ta ongi ebasümpaatne, kellegile teisele ei pea ju olema...ta ei meeldi mulle ei mängija ega inimesena...põhjendust ei hakka kirjutama...oma arvamus jääb oma arvamuseks...:viha:

see, et sa põhjendust ei kirjuta on loll tegu ....

eston maravilha
04.12.02, 01:24
nüüd kopipasteb kuskilt mingi statisktika põhjenduseks:)

ROOTSI KUNN
04.12.02, 23:25
Mina tunnen Reimi ,kui inimest ja kui mängiat juba ligi kümme aastat ja pean teda üheks meie koondise raudvaraks.
Inimesena äärmiselt sümpaatne ja rahulik . Martin võiks enamusele noortest ,
profisportlasena eeskujuks olla .:)

duff_K
05.12.02, 00:22
Ma kaldun ka arvama et Reim on ikka väga hea mängija nii Eesti koondises kui FLoras.
Aga siiski ärge nüüd Newcastlile kallale ka minge. Mis teha kui inimesele ta ei meeldi midagi ei saa teha. Sa näed teda mängimas ja miski lihtsalt häirib sind tema juures ma ei tea watever vahest lihtsalt on nii. Nt. minu puhul on nii ei taha nüüd et Reali fännid kallale tulevad aga mitte kuidagi ei seedi seda klubi mängijate vastu pole midagi kui tõsta kõik nad ümber Barcelonasse oleks ma nende äfnn jne. Aga lihtsalt on nii et ma lihtsalt ei kannata neid shitt happens!!
Newcastle ära oma kommentaaridega liialda ka ää ikka ennast Reimiga võrdlema hakka siis paistad veel kusisem välja. !!!!

Patt27
05.12.02, 11:38
Reimi väärtust näitab see, et aastatel, mil ta Kotkas mängis jäi Floral tiitel võtmata ju

kräka
05.12.02, 19:31
see mees vääriks välismaa klubi või mis tee arvate:õnnelik:

karoliina
05.12.02, 20:55
välismaa klubid vajavad selliseid mängijaid nagu reim väga!!

Karoliina
PS!! www.zone.ee/martinreimclub

Swifty2002
06.12.02, 15:18
Heh vajavad väga miks ta seal siis ei mängi ???

Teda kui inimesena ma ei tea aga kahjuks mängijana ta mulle ei meeldi nagu ka esimesest lausest vist aru saate aga eks see ole minu probleem , minu arust on ka siin eesti liigas paremaid mängijaid nt. Kulik , Novikov , Piiroja , Haavistu , Stepanov ja neid on veel aga need on need kes mulla ka meeldivad kui mängijad on ju häid mängijaid nii TVMKs kui ka Maardus!!!

vandersell
06.12.02, 15:33
Originally posted by Swifty2002

...minu arust on ka siin eesti liigas paremaid mängijaid nt. Kulik , Novikov , Piiroja , Haavistu , Stepanov...
Kulik??? Mingi ülikõva tegija on või? Ma ei teadnudki... Aga vbla ma üldistan tema taset liiga viimase mängu põhjal, kes teab.

Kaarel
06.12.02, 16:46

Heh vajavad väga miks ta seal siis ei mängi ???

Teda kui inimesena ma ei tea aga kahjuks mängijana ta mulle ei meeldi nagu ka esimesest lausest vist aru saate aga eks see ole minu probleem , minu arust on ka siin eesti liigas paremaid mängijaid nt. Kulik , Novikov , Piiroja , Haavistu , Stepanov ja neid on veel aga need on need kes mulla ka meeldivad kui mängijad on ju häid mängijaid nii TVMKs kui ka Maardus!!!

KULIK!?!?!?:oih: :kratsti: Mängimas oled teda näinud?

duff_K
07.12.02, 01:38
Mulle ka see Kuliku võrdlemine Reimiga kuidagi kahtlane ikkagi suht imelik mõelda et Flora jääks hätta ilma Kulikuta aga Reimita Florat on raske kujutada

Swifty2002
07.12.02, 12:42
Originally posted by duff_K

Mulle ka see Kuliku võrdlemine Reimiga kuidagi kahtlane ikkagi suht imelik mõelda et Flora jääks hätta ilma Kulikuta aga Reimita Florat on raske kujutada

MA tahks muidugi näha kummal juhul rohkem väravavõimalusi ära lüüakse aga muidugi on poolkaitsate kaotus suurem kuid Reimile eelistaks siiski näiteks annistet või Novikovi või ka Haavistut

duff_K
07.12.02, 12:45
mees mida sa oma arust võrdled nagu Kulik ründaja ja reim poolik Kuliku ülessanne ongi võimalusi ära lüüa nägid sa teda hooaja lõpul mängimas ainult uimerdas väljakul ei löönud ta mitte ühtki võimalust ära.

Swifty2002
07.12.02, 16:54
Originally posted by duff_K

mees mida sa oma arust võrdled nagu Kulik ründaja ja reim poolik Kuliku ülessanne ongi võimalusi ära lüüa nägid sa teda hooaja lõpul mängimas ainult uimerdas väljakul ei löönud ta mitte ühtki võimalust ära.

mees sa oled idioot ve?

seda ma ütlesingi ju et kulik on ründaja ja reim poolik nagu???

a võibolla ei oska sa licalt lugeda. Loe uuesti läbi kui midagi pisnokkima hakkad.:viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha: :viha:

duff_K
07.12.02, 19:17
Sa ära tõmble nii palju siin ma ei saanud kohe su mõtekäigule pihta nüüd saan ja nüüd vastan su esialgsele postitusele võimalusi lüüakse rohkem siis ära kui Kulik ei ole väljakul see on väga selge. Kulik lõi nagu hooajal vict mingi 8väravat Hamre aga 22 nii et Kulik ei ole midagi Florale nii tähtis kui Reim sa mõtle peaga veits.

Ja ära närvitse siin.

Swifty2002
07.12.02, 20:48
Muidugi meeldib mulle ka Hamre rohkem aga me rääkisime viimati eestlastest eitea mix sa norra kallale lähed?

karoliina
07.12.02, 20:51
huvitav teemaarendus martin reimi fanclubi loomisest...:P

duff_K
07.12.02, 21:04
Vabandust et teemast oleme veits mööda kaldunud aga kohe see ka lõppeb vähemalt minu poolt. Muuseas kust me ainult eestlastest räägime ah nagu Florast käis jutt.

Devil
07.12.02, 21:12
tähendab ... teema on Martin Reim ... täiesti loomulik et siin tema tegemistest arutatakse ... tema fänklaabist arutatakse sellel kodukal ... ja ka siin miks mitte ... yhesõnaga kui tegemist on midagi martin reimiga siis see OT pole:doh:

Kosk
09.12.02, 14:19

minu arust on ka siin eesti liigas paremaid mängijaid nt. Kulik , Novikov , Piiroja , Haavistu

Tõesti - Kulik tõestas minu jaoks end juba sellega, kui Flora kiirrünnakul kohtunik ilma suurema vaevata mehest lihtsalt mööda jooksis. Päris nobe vend.

Stok
14.09.16, 16:46
No vot siis. Pehrssonile polegi plagu vaja, tuleb hoopis koondise treenerite vana plagu üles otsida, Aitäh Mart & Martin, või kuidas ta kõlaski. :)

mcnamara
14.09.16, 16:50
No vot siis. Pehrssonile polegi plagu vaja, tuleb hoopis koondise treenerite vana plagu üles otsida, Aitäh Mart & Martin, või kuidas ta kõlaski. :)

Esimeses postituses viidatud fännklubi lehekülg paraku enam ei toimi.

Mõnuagent 007
14.09.16, 17:04
Kunagi oli FC Flora mängijate seas nali.
Martin Reim läheb õhtul koju, aga ei saa uksest sisse. Keegi oli uksemati ära varastanud.

meesmuiste
14.09.16, 17:32
keegi peaks hoopis tegema nüüd plagu "legendid on tagasi!" :)

Matis
15.09.16, 09:54
Kas ei saaks teha Reimile teema "Käsi kullas või Reim mullas""

lenc
15.09.16, 10:07
Kas ei saaks teha Reimile teema "Käsi kullas või Reim mullas""

Teema nimesid võib igasuguseid teha, aga kas need ka kannavad? "Reim mullas" ei oma mingit huumoriväärtust ega midagi.

Mõnuagent 007
15.09.16, 13:49
/me irwitab

Miks Devil enam niimoodi ei postita?

dareth
19.09.16, 20:35
Miks Devil enam niimoodi ei postita?

tal sai internet täis

Jormma
20.09.16, 14:33
Juba ootan tulevasi mänge :lahe:

http://i.imgur.com/quFMfAB.jpg

Karter
11.10.16, 06:51
Ei tea kas ajakirjanikud on hakanud paremaid küsimusi küsima aga igaljuhul 5+ sellele, et Reim selgitab oma valikuid ja räägib asjadest nii nagu nad on. Jäävad spekulatsioonid juba eos ära.

chac
27.11.16, 19:04
Kopeerides Pehrssoni teemast:

Minu arvamus on,et Reim on sitaks kaugemal sellest arusaamisest koondisest,kui see rootslane oli.

Kas nüüd sitaks ,aga jah ...paraku on hetkel nagu on!

Natuke vara ei ole pasundada, et Reim on halb?! Vaatame järgmise aasta ära ja teeme siis järeldusi.
Reim minuarust ei ole "mittekuskilt" sisse sadanud, tal peaks olema ju suht arvestatav "track record" eesti noortekoondistega?

Statistikud oskavad ehk välja tuua senised noorte EM/MM valikgruppide tulemused, kus Reim peatreenerina tegutsenud, sealt saaks ju suht viisaka ettekujutuse mis A koondist ees ootamas on.

Martin
27.11.16, 19:18
Kopeerides Pehrssoni teemast:

Reim minuarust ei ole "mittekuskilt" sisse sadanud, tal peaks olema ju suht arvestatav "track record" eesti noortekoondistega?

Statistikud oskavad ehk välja tuua senised noorte EM/MM valikgruppide tulemused, kus Reim peatreenerina tegutsenud, sealt saaks ju suht viisaka ettekujutuse mis A koondist ees ootamas on.

See aasta pole vist ühtegi võitu olulistes mängudes, kuid see on Eesti noortekoondistele pigem tavaks. Erandeid leidub, kuid harva. Nagu oli erand Eesti play-off.

vincent
27.11.16, 19:22
septembri alguses vaatasin.

U21-koondisega 47 mängu, võidud-viigid-kaotused 10-12-25. väravate vahe 44:94 (-50).

võidetud on parima saavutusena 2013 võõrsil valiksarjas Sloveeniat, lisaks veel Türkmenistani, Andorrat, Kõrgõzstani, San Marinot, Tadžikistani, kaks korda Leedut (sh 2014 Balti turniiri võidu toonud mängus) ja kaks korda Lätit.

viiki on mängitud kaks korda Bulgaaria (mõlemad valiksarjas), Kõrgõzstani ja Lätiga, korra Leedu, Kasahstani, Tadžikistani, mingi Kreeka U20 moodustise, San Marino ja Andorraga. kaks viimast lähevad muidugi pooleldi kaotuste alla.

pakke (üle nelja värava) on tulnud aastatel 2013-16 Taanilt 0:8, Sloveenialt 1:7, Prantsusmaalt 0:6, Rootsilt 0:5.

valiksarjades on asi muidugi nukram, 18 mängu ja 3-4-11, väravate vahe 12:41. võidud Sloveenia, San Marino ja Andorra üle, kaks viiki Bulgaariaga, üks Andorraga ja üks San Marinoga.

--

võrdluseks oli Bernhardtiga (U21 puldis 2007-2012, aga EJL lehel pole varasemaid maavõistlusi kui 2009. aasta algusest, seega lugesin alates sellest ajast ehk 39 mängu) 7-9-23, väravate vahe 31:67 (-36).

valiksarjades saab teha täpset statistikat algusest lõpuni, seal oli Bernhardtiga 4-4-18, väravate vahe 12:54. head numbrid tekitati seejuures suuresti ühe tsükli pealt, kus võeti kolm võitu ja kolm viiki ning löödi selle käigus üheksa väravat, ülejäänud kahes tsüklis tuli 16 mänguga üks võit ja üks viik, väravad 3:38. samas muidugi polnud ka kordagi grupis kotipoisse, nagu Reimi ajal on olnud San Marino ja Andorra.

võideti Makedooniat, Šveitsi (võõrsil, nimekamad mehed tänaseks Sommer ja Stocker), Gruusiat ja Türgit, viiki mängiti Iirimaa, Armeenia, Türgi ja Šveitsiga.

maavõistlustes lisaks kaks võitu Läti ja üks Türkmenistani üle ning 6:0 näopeks Luksemburgile, viigid kaks korda Leeduga, korra Norra, Tadžikistani ja Soomega.

pakid selle aja jooksul 0:5 Iirimaalt, 0:6 Hispaanialt.

--

U23 on kaotanud kõik oma senipeetud 11 mängu. Reimiga kuus (kaks Lätiga, kaks Slovakkiaga, üks Inglismaa ja Türgiga, väravate vahe 4:17), Bernhardtiga kolm (Iirimaale, Inglismaale ja Walesile, vv 1:4) ning Kirsiga kaks (Türgile ja Norrale, vv 0:7).

--

subjektiivne lühikokkuvõte pikast ja igavast numbrirodust: tegelikult pole sittagi muutunud.

LeeMarx
27.11.16, 19:37
septembri alguses vaatasin.

Vikipeedias on nüüd kõik mängud olemas: https://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_U-21_jalgpallikoondise_m%C3%A4ngude_loend

budu
04.06.18, 16:27
Kas Lätiga mäng oli esimene, kus Reimi ja fännide soovid lahku läksid? Mingeid eksperimente ei tasu ikka koondises teha, just positsioonide koha pealt. Hetkel on tunne, et jätkab sealt kus Pherssonil pooleli jäi.

Meintz
04.06.18, 18:58
Mingeid eksperimente ei tasu ikka koondises teha, just positsioonide koha pealt.
Või siis võib ka vastupidi kritiseerida, et miks läheb Reim nui neljaks vastaseid valimata alati 5-4-1 taktikaga peale? Ja seda hoolimata järgmistest asjaoludest:

Reim ütles vist enne Kaukaasia turneed, et tahab meeskonna mängu ja taktikat ettearvamatumaks teha. Seal see 5-3-2 ei toiminud ja pakun, et nüüd ei ole tulevastel vastastel Eesti taktika aimamisega erilisi raskusi. Vaid vist Gibraltari vastu ei olnud meie formatsioon 5-4-1? Ehk mis ettearvamatusest siin rääkida saab siis? :)

Meeskond, kus suurem osa satsist mängib Läti kõrgliigas, ei ole võib-olla selline, kelle vastu tuleks kolme puhta keskkaitsjaga peale minna. Ka tuleviku perspektiivist ei tundu Läti-suguste satside vastu sellise taktikaga peale minemine mõistlik, kui tahame natukenegi loovust ründemängu või keskvälja endale haaramist sisse juurutada.

Kui taktika on seni sõltunud suuremas osas sellest, et ees on tugev target-man Anieri näol (kelle omadused päästsid meid Leedu vastu), keskel füüsiliselt tugevad tööloomad emmakumma Dmitrijevi näol ja äärtel hea võhmaga ning kiired Teniste ja Kallaste, siis võiks ehk nende kõigi puudumisel ka taktikaga veidi varieerida, ei? Läti vastu olid äärtel 30+ mehed Kruglovi ja Jürgensoni näol, kes overlappidega eriti ei hiilanud ja kuna ees oli Vassiljev, kelle kabariidid ning kiirus muudavad ta suht kasutuks seal, siis ei olnud Zenjovil/Puril pointi tsenderdusi kasti loopida. Samuti ei tulnud tuge äärekaitsjatelt nende aegluse tõttu ja lõpuks oldigi sunnitud tagasi pöörama ja Lepistule-Käidile söötma. Pakuks, et oleks näiteks Tamm kohe alguses rünnakule pandud ja Vassiljev tema taha, siis ehk ei oleks mängupilt isegi sama alg11-ga alustades olnud selline, mis paneks silmad verd jooksma.

Mis ma tahtsin tegelt öelda, et loogiline eksperimenteerimine ei ole paha, aga eksperimenteerimine Reimi stiilis paistab seisnevat mängijate tausta ja omaduste täielikus äraunustamises. Umbes nagu mingi Aafrika külameeskonna treener tuuakse päev enne debüütmängu Eestisse kohale ja antakse ilma igasuguse taustainfota koosseis kätte, et siis need dogmaatilisse taktikasse kuidagi ära mahutada.

kesa
05.06.18, 06:40
Vassiljev tipuründajaks, Tamm ette... aga muuseas meil on koduliigas keegi Tristan Koskor, kes on skoorinud sel hooajal 12 väravat, millest 3 Levadia, Kalju kui Transi võrku.
Kes teab, äkki oleks sahisenud ka Läti võrk....

Kasper
05.06.18, 11:26
Vassiljev tipuründajaks, Tamm ette... aga muuseas meil on koduliigas keegi Tristan Koskor, kes on skoorinud sel hooajal 12 väravat, millest 3 Levadia, Kalju kui Transi võrku.
Kes teab, äkki oleks sahisenud ka Läti võrk....
No nüüd on tol mehel võimalus skoorida Maroko vastu :D.

budu
12.11.18, 14:54
Kui nüüd kaks mängu tala saame, kas on lootust,et Reim saab kinga?

Tofoa
12.11.18, 15:51

Miks keegi midagi sellist peaksid lootma?

metssiga
12.11.18, 17:56

räägi madissoniga, survestavad oma ekre pundiga reimi psühholoogiliselt ja lahkub ise.

baller
12.11.18, 20:29
Miks keegi midagi sellist peaksid lootma?

Miks mitte, Reimil pole mingeid ideid, mängitab samu mängijaid ka sõprusmängudes selle asemel, et anda võimalus uutele, peale kaotusi ei näe ta kuskil probleeme ja räägib ainult seda, et ei saanud seda ja teist mängijat kasutada mängudes. Viimase hetke näitel, räägib Käidi puudumisest nii nagu tegu oleks asendamatu mängijaga.

Ja lisaks, kus on loogika, et järjekindlalt kutsutakse puujalad Zenjov ja Anier, kes ei löö klubides absoluutselt väravaid ja samas näiteks Saagil üsna korralik hooaeg käsil.

metssiga
12.11.18, 22:11
mu meelest praegu võib sir alex ka treener olla, aga materjali ongi maru vähe. mu meelest on ta kõigile, kes vähegi kaela kannavad oma võimaluse ka andud. asi pigem ei ole siiski treeneris.

Nasfal
12.11.18, 22:40
Miks mitte, Reimil pole mingeid ideid, mängitab samu mängijaid ka sõprusmängudes selle asemel, et anda võimalus uutele, peale kaotusi ei näe ta kuskil probleeme ja räägib ainult seda, et ei saanud seda ja teist mängijat kasutada mängudes. Viimase hetke näitel, räägib Käidi puudumisest nii nagu tegu oleks asendamatu mängijaga.

Ja lisaks, kus on loogika, et järjekindlalt kutsutakse puujalad Zenjov ja Anier, kes ei löö klubides absoluutselt väravaid ja samas näiteks Saagil üsna korralik hooaeg käsil.

Kaimar Saag... fääridel mõne värava lööb kohalikus liigas ei ole nüüd küll see, miks peaks ntks Zenjovile teda eelistama. Euroopa Liigas ei teinud Saag midagi. Eesti Liigas oli täiesti 0. Norra 9 liigas suutis lüüa veits.

dareth
13.11.18, 01:57
Kaimar Saag... fääridel mõne värava lööb kohalikus liigas ei ole nüüd küll see, miks peaks ntks Zenjovile teda eelistama. Euroopa Liigas ei teinud Saag midagi. Eesti Liigas oli täiesti 0. Norra 9 liigas suutis lüüa veits.

+1

fääri liiga 10 väravat on küll kõva näitaja, mille pealt koondisse kutsuda

baller
13.11.18, 10:14
Ega jah, 0 väravat Poola liigas või paar väravat Soomes on oluliselt kõvemad näitajad.

atleticomadrid
13.11.18, 11:45
Ega jah, 0 väravat Poola liigas või paar väravat Soomes on oluliselt kõvemad näitajad.

Aga ongi ju.

Tofoa
13.11.18, 11:46

Kui lühike peab inimesel mälu olema, et Kaimar Saagi koondisesse soovida?

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2012/10/seriously.gif

Muus osas ma usun, et Kesa viitsib ehk välja tuua, palju erinevaid mehi Reim tegelikult kasutanud on. Kasper toob ehk välja kõik Reimi intervjuud, kus pärast kehva tulemust on tunnistatud, et olukord pole hea ja tulemusega ei saa rahul olla.

Ma arvan, et asjaolu, et Käit-Mets-Klavan trio on piisavalt oluline meie koondise jaoks, et ei saa peatreenerile kuidagi ette heita, kui ta mainib, et üheks asjaoluks koondise kehvades tulemustes paljudest on muuhulgas ka see, kui kolm koondise põhilüli vigastatud on. Sellest peaks iga jalgpallist vähegi aru saav inimene aru saama.

eika
13.11.18, 12:14
Lihtsalt mainin ära, et Zenjov on Poolas viimastes voorudes mänginud 4-4-2 süsteemi parempoolkaitsjat. Sellel positsioonil mängides väga suurt väravasaldot ei maksa eniveis mehelt oodata.

norsk
13.11.18, 13:23
Tõe huvides olgu veel lisatud, et ühe liigavärava on Zenjov sel hooajal siiski löönud.

dnb
13.11.18, 21:24
Reimil pole mingeid ideid, mängitab samu mängijaid ka sõprusmängudes selle asemel, et anda võimalus uutele, peale kaotusi ei näe ta kuskil probleeme ja räägib ainult seda, et ei saanud seda ja teist mängijat kasutada mängudes. Viimase hetke näitel, räägib Käidi puudumisest nii nagu tegu oleks asendamatu mängijaga.

Saagi 11 väravat (27 mänguga, sama protsendiga oleks see 36 mängu peale 14,6) on mille poolest etem kui veitsa paremas liigas Koskor 21, Liivak 16, Laht 15, Hunt 14 jne? Viimane sõpruskohtumine oli juunikuus, ehk kannatad järgmised ära ja siis tuled vähe põhjalikuma analüüsiga välja.

baller
13.11.18, 22:22
Kus kohas ma olen väitnud, et Saagi väravad etemad kui nende molude omad?
Ütlen lihtsalt, et Saag oli koduklubis hooaja esimesel poolel heas hoos ja oleks väärinud vähemasti ülevaatamist.

chac
16.11.18, 00:20
Kui järjest ja järjest ja järjest lüüakse meile ära standarditest siis võiks vist ikka treeneri otsa vaadata küll?
Nurgalöögid pole ju mingi ulmepeen asi - neid saab ja võib selgeks õpetada küll.
Puhas distsipliini küsimus, selleks ei pea sul mingid supertalendid koos olema.

Häbitegu kui EJL laseb Reimil jätkata.

Jormma
16.11.18, 09:15
Kui järjest ja järjest ja järjest lüüakse meile ära standarditest siis võiks vist ikka treeneri otsa vaadata küll?
Nurgalöögid pole ju mingi ulmepeen asi - neid saab ja võib selgeks õpetada küll.
Puhas distsipliini küsimus, selleks ei pea sul mingid supertalendid koos olema.

Häbitegu oleks poolel teel hobuseid vahetada, pigem tõllarattad logisevad ja vahel põrutab per*e ära. Mulle väga meeldib Reimi käekäik, antud hetkel oleks oleks vaja koondise poolelt skautlus üle vaadata. Äkki leidub meil mehi kelle klubikuuluvus ei ole ladvik või euroopa tipp kuid mängijaomadused sobivamad. Rakendada loogikat et koondises on vaja individuaalseid omadusi mitte koduklubi taset ja statistikat.

Nasfal
16.11.18, 10:28
Häbitegu oleks poolel teel hobuseid vahetada, pigem tõllarattad logisevad ja vahel põrutab per*e ära. Mulle väga meeldib Reimi käekäik, antud hetkel oleks oleks vaja koondise poolelt skautlus üle vaadata. Äkki leidub meil mehi kelle klubikuuluvus ei ole ladvik või euroopa tipp kuid mängijaomadused sobivamad. Rakendada loogikat et koondises on vaja individuaalseid omadusi mitte koduklubi taset ja statistikat.

Too näiteid, keda sinumeelest peaks scoutima?

akaimar
16.11.18, 10:52
Koondise teemas öeldi tabavalt, et probleem on ambitsioonide, häälestatuse ja suhtumise erinevustes. Asi ei ole ju peatreeneris, seda on näidanud aeg. Probleem on eesti jalgaplli puuduvas strateegias, mis avaldub koondise mängudes.

Jormma
16.11.18, 16:56
Too näiteid, keda sinumeelest peaks scoutima?

maksa mulle $49,860 (keskmine skaudi aastpalk) ja võin niimõnedki nimed nimetada, aga hetkel tundub treenerite sõnavõttudest läbi kumavat see et valitakse ikka eelkõige klubi tulemuste järgi ja siis vaadatakse isiklikke näitajaid.

Gallacher
16.11.18, 17:38
Jormmale ja ballerile peaks vist taas vana head Krõlovi valmi soovitama:

Üks Pärdik-Välenäpp
ja Eesel, Sikk
ning Mesikäpp
kord mõtlesid kvartetti mängida.
Kaks viiulit, bass, alt ja noodilehed –
nii villu istusid me pillimehed,
et kunstiga maailma võluda.

Küll poognad vehivad, ei asja saa.
„Hei,” hüüab Pärdik,
„peatuge nüüd vähe!
Nii istudes me mäng ei lähe.
Sa, Mesikäpp, end vastu alti sea,
ma, esimene viiul, istun vastu teist,
vaat siis kvartett saab imehea,
et mets ja mägi rõkkab meist!”

Nad istusid siis nii, lõid lahti loo,
kuid katse paremat ei too.
„Pea, pea! Ma tean, mis on me veaks,”
nüüd karjub Eesel:
„Kui end kõrvu seaks,
siis alles ehtsad viisid kostma peaks!”
Ka Eeslit kuulati ja seati ritta end,
kuid ikkagi kvartett ei edenend.
Veel üht ja teist nii sooviti
ning läbi prooviti,
kuis tuleb istuda ja kuis ei või.

See kära Künnilinnu lähedale tõi.
Kõik temalt küsima,
et kahtlus kaoks:
„Oh kui sul aega leiduks meie jaoks,
sa meile pisut annaksid ehk nõu.
Meil noodid olemas ja pillid ka,
kuid – kuidas istuda, käib üle jõu.”

„Et muusik olla, vaja osata
ja vaja kõrvu õrnemaid,
kui antud teile,”
nii vastab ööbik neile.
„Kuid teie, istuge kas nii või naa,
teist mängumehi ikkagi ei saa.”

Või siis, nagu olevat vahel öelnud Voldemar Panso: "Selle koosseisuga paremini ei saa".

Markko
26.01.19, 23:58
Ütlesin talle naljatades, ise teadmata, milline on tegelikkus: Opi, mine löö Soccerneti esimene kommentaar lahti! Ta tegi seda ja sealt vaatas vastu pasahunnik."

http://m.sport.delfi.ee/jalgpall/article.php?id=85136107

Jaan95
27.01.19, 14:45
Ütlesin talle naljatades, ise teadmata, milline on tegelikkus: Opi, mine löö Soccerneti esimene kommentaar lahti! Ta tegi seda ja sealt vaatas vastu pasahunnik."

http://m.sport.delfi.ee/jalgpall/article.php?id=85136107

Kahjuks nii ju ongi. Enamik kommijatest elavad kommentaariumis oma "raske" elu frustatsiooni välja.

Nasfal
27.01.19, 17:55
Kahjuks nii ju ongi. Enamik kommijatest elavad kommentaariumis oma "raske" elu frustatsiooni välja.

Martin Reimil on endal mõtted juba nii otsas, et otsib juba netikommentaariumites tavainimeste mõtteid ja analüüse.

telekavaataja
14.05.19, 12:35
Tervitused Koondise peatreenerile sünnipäeva puhul!

Martin Reim sai 48.