320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Martin Reimi fännid!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Martin Reimi fännid!!!

    [glow tcolor=green, fcolor=black, size=5, strength=3]MARTIN REIMI FÄNNIDE KLUBI[/glow]
    tule ja liitu eesti parima jalgpalluri fännidega!!
    www.zone.ee/martinreimclub

    #2
    Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

    !!! KAKTUSED SUX !!!
    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

      Kuul PHILIPZ ole nüüd nii kena ja mine tömba nurgapealbaaris nina täis ja ära kelgi. Väsitab kastead?

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

        olin saidil - mix kylaliste raamatut pole ??????????????????/
        NH NB ! 101%:P
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

          Originally posted by PHILIPZ


          !!! KAKTUSED SUX !!!
          Ma arvan, et juba ainuüksi selliste avalduste pärast pole külalisteraamatut tarvis Pealegi on guestbookid tänapäeval juba out, samamoodi nagu tobedad counterid
          Jalgpallihaigla patsient #172
          Diagnoos: raskekujuline futboliit

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

            Kuulge Teie Philip Z, kui te nüüd hoolikalt vaatate, siis märkate, et postituse Reimi saidi kohta tegi Karoliina. Kaasa toob see lihtne tõsiasi aga tõdemuse, et daamide juuresolekul KÄITUTAKSE, mitte ei tegeleta verbaalse eneserahuldamisega. Ehk sul avaneb nüüd ja kohe võimalus preilide kätetööd ka kiita ja vabandada.

            PS. Oma igapäevaelus suhtlen ma enamasti teaduskraadiga inimestega, toitun tervislikult, ei mätsuta söömise ajal ning aja sööki ka laua peale, ei joo salaviina ega kanna nokamütsi, loen head kirjandust ning väldin SL Õhtulehte. Kuid miks oh miks küll, pean ma siin veidi jalgpallielu vastu huvi tundes põrkuma mingite suvaliste jõmmidega, kes ilmselt sellegi kirja peale kirjutavad kohe paar reatäit, et ARTISTA SUXXXX?! Ma saan aru, et jalgpall mõnes mõttes ongi selline mäng, mis vahel heas mõttes ühendab pööblit ja haritlasi jne, kuid keset oma argipäeva rahulikult Internetis klikkides, ei soovi ma, et ekraan mul järsku täis oksendatakse! Et internet peaks ikka võimaldama teatud differentseerumist kasutajate ja keskkondade osas. Et mõelgem selle üle.
            Elämä on laiffi!





            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

              Karoliina - PALUN VABANDUST !!! Kui ma seda ei saa la\"hen ja poon ennast ylesse. Mingi kuri vaim sundis mind kirjutada sellist pa**a ! Reim ruulib - parim ma\"ngija...

              Ytle Aita\"h ARTISTA-le kes mulle tegi selgex kuidas peab ka\"ituma !

              P.S: aga siiski pane oma saidile GB ja a\"ra kuula neid kes ra\"a\"givad et GB \"OUT\" on, neil on ajud \"OUT\" :хnnelik:
              ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

                to YHEKSA :

                sinuga me veel ra\"a\"gime ******* *** **** ******* *** *** *** !
                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

                  Kuulge tore et t nimodi sõnelete. ei oska kahjuks guestbooki teha. Kui keegi õpetab kuidas teha, kindlasti teen.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

                    minu teada saab G-Booki teha saidil
                    www.kylaline.ee - suht hea kvaliga raamat
                    www.zone.ee - sealt saab vist kah - aga reklaami on ikka sitta kanti
                    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

                      igati teretulnud asi et hakkavad tekkima mängijate fännklubid.....ja kuule transi fänn mis see GB sul nii tähtis on.....
                      ja philipz mõtle ka natuke mõni muu väljend florakate kohta välja.......aint mingi kaktuse jutt käib......
                      ja karoliina teata siis kui tekib sinna juba mingi 10 ilusat näisfänni siis liitux ise kah....

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

                        Originally posted by märt


                        igati teretulnud asi et hakkavad tekkima mängijate fännklubid.....ja kuule transi fänn mis see GB sul nii tähtis on.....
                        ja philipz mõtle ka natuke mõni muu väljend florakate kohta välja.......aint mingi kaktuse jutt käib......
                        ja karoliina teata siis kui tekib sinna juba mingi 10 ilusat näisfänni siis liitux ise kah....
                        no tule liitu koheja siis saad neid kohe kohata. muide sellel kvaliteetsel viisil on praegu mingi probla.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

                          Mingi värk on. ilmselt publisher ei tööta html koode. counter ei läinud ka tööle.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

                            Kuule ma\"rt
                            GB-ooki on vaja selle jaox et KO~IK saaxid oma arvamust avaldada, head, halba - pole ta\"htis...Kui saidil seda pole siis vo~ib ja\"a\"da mulje et autorid kardavad kriitikat vo~i teiste inimeste arvamusi, see ei ja\"ta saidist just ko~ige paremat muljet...Isegi kui keegi kirjutab mingit soppa, na\"itex \"sa oled mu** ja teie sait on hu*naa\" siis seda saab lihtsasti kustutada, loomulikult kui raamatul on selline funktsioon...Vo~ib teha ka foorum, aga see poel nii populaarne ja lihtne kylastajate jaox nagu GB ! Ei ole vaja karta teisi inimesi, isegi vastupidi on huvitav lugeda mida sinust mo~eldaxe !
                            ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Martin Reimi fännid!!!\'

                              Originally posted by PHILIPZ


                              to YHEKSA :

                              sinuga me veel ra\"a\"gime ******* *** **** ******* *** *** *** !
                              yheksa on ka muideks naisterahvas, härra kakleja, kuid ma kardan, et sul pole talle nii ehk naa midagi asjalikku öelda Parem õpi siin foorumis käituma
                              Jalgpallihaigla patsient #172
                              Diagnoos: raskekujuline futboliit

                              Kommentaar

                              Working...
                              X