320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

09.09.2001 Meistriliiga XX voor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    09.09.2001 Meistriliiga XX voor

    TVMK TALLINN - FC LEVADIA TALLINN 4:0

    Väravad: 17., 66. Arutjunjan, 68. Malov, 88. Kostin

    JK TULEVIK VILJANDI - FC LEVADIA MAARDU 1:2

    Väravad: 33. Ustritski - 32. Tshelnokov, 62. D. Kulikov

    FC LOOTUS KOHTLA-JÄRVE - FC KURESSAARE 5:0

    Väravad: 30. Salkov, 55. Tihhon, 58., 80. Golitsõn, 73. Burimenko

    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    #2
    Ma käisin ise Lootuse ja Kuressaare mängu vaatamas. Krt need Saaremaa tallinlased ei oska ikka üldse mängida... 5:0 ei kajastanud küll tõelist jõudude vahekorda - mõni võimalus oli ka Kuressaarel, kuid nende ründeliin eesotsas U-21 staari Tarmo Neemeloga oli ikka üsna impotentne. Teine asi, mis silma hakkas oli see, et Kuressaare mängijad mölisesid üksteisega pea terve mängu. Kuidas saab siis meeskonnatööst üldse juttu olla?

    Kommentaar


      #3
      Tulemused > 20 voor

      Kommentaar


        #4
        Mina ise käisin sellel viimasel mängul FC Flora - JK Narva Trans, mis lõppes seisuga 2:1 . See tundus küll huvitav alusest lõpuni mängis Van der Kütt (Kaalma pidi olema vigastatud, räägiti et sõideti trennis kõhtu), kes isegi suutis hoida seisu nii, et Flora võitis. Kõige toredam oli see, et võeti taas kasutusele Flora hümn, mida sooviks endalegi koos sõnadega. Igal juhul oli hea mäng.
        "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

        http://runplus.wordpress.com

        "Fitness is a battle, welcome to the front line"

        Kommentaar


          #5
          Flora-Trans

          Heh, hea mäng Ma pole ausaltöeldes tükk aega nii naljakat mängu näinud - järjest tehti tehnilist praaki, haledad pallikaotused ... Eriti jube mees oli Allas. Asja krooniks oli see, kui Piiroja jalutas rahulikult vabalööki andma ja koperdas omaenda jalgadesse, nii et pikali kukkus. aga lõpp hea kõik hea ja Flora võitis.
          Jube Tige Kala

          Kommentaar

          Working...
          X