320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aasta Jalgpallur 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aasta Jalgpallur 2002

    Aasta 2002 Eesti parimaks jalgpalluriks valiti Raio Piiroja.
    Siin pole rohkem midagi öelda, mees väärib oma tiitlit.
    Vaikus

    #2
    Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

      Kas keegi teab öelda, miks TV3-e spordikommentaator seda uudist ette lugedes ütles kõigepealt, et aasta jalgpallur ei ole meeskonnast FC Haiba? Mingi kihlvedu või?
      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

        Mina tahtsin Joel Lindperet , väga hea hooaeg.Mängus viibimise % ainult tõusvas joones.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

          Originally posted by Sun


          Mina tahtsin Joel Lindperet , väga hea hooaeg.Mängus viibimise % ainult tõusvas joones.
          Arvan, et tema jaoks on veel vara. Aga mees on superhea tulevikulootus. Ehk 3 aastapärast on Joel aasta jalgpallur?
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

            Ma arvan, et Joelile on 3 ka veel vähe...

            Mõelge, enne tuleb ju veel mängida selja taha Piiroja, Poom ning Oper, kes on vaieldamtud parimad hetkel ja veel mõne aasta jooksul. Terja on ka sinna klassi, aga ta teeb rohkem musta tööd, ega saa neid plusse kontosse nii kesrgesti kui võimas vv, keskkaitsja või ründaja..

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

              aga huvitav kes noorematest mängijatest võixid lähitulevikus parimad olla?

              ma pakun zahhovaiko,gussev,raudnagel....

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

                Originally posted by märt


                aga huvitav kes noorematest mängijatest võixid lähitulevikus parimad olla?

                ma pakun zahhovaiko,gussev,raudnagel....
                Ning Kink - niipalju kui tüübist lugenud olen, tundub et tal on olemas what it takes to go all the way...
                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

                  Kuulge sõbrad, ma olen poolteist aastat Eestist eemal olnud. Et ehk seletate ära, millega on seletatav tänavune Raio paremus Operiga võrreldes. Või on see lihtsalt nagu avanss?

                  PS. Huvitav, kas valijad ka hetkeks Lemsalu peale mõtlesid - mees, kes Põhjala tugevaimas liigas tänavu lihtsalt hiilgavalt tegutses - ilmselt ta senise karjääri parim hooaeg sai seljataha. Ma tean küll, et koondiseteod on suur argument valimisel, aga ikkagi. Ega see tema süü enam pole, et Arno viha peab.
                  Elämä on laiffi!





                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

                    Minule tuli küll üllatusena Piiroja valimine. Ma ise arvasin Roobat või Operit, kes tegid mõlemad väga hea hooaja ja on ikkagi oluliselt tugevama liiga tipus. Oper valiti eile selle viimase vooru parimate hulka jälle. Artista meenutas ka Lemsalut, oleks kah parem valik olnud. Eestis mängijatest on ka Reim silma paistnud mitte vähem kui Piiroja. Piirojat on üritatud müüa juba üle aasta ja pole suudetud, väga imelik valik. Piiroja on hea kaitsemängija, aga natuke vara oli veel teda valida. Oleks võinud kuhugi jõuda, midagi saavutada ja siis valida. Aga noh, eks jalgpalliliit teab, mida arvestab parima valimisel. Ega siis muud, kui palju õnne Piirojale!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

                      tjah, lugupeetud valijad tunduvad oma eelistustes ike tiba yle pingutavat... v2gisi tundub, et piiroja turuv22rtuse t6stmiselt poogiti talle v2gisi yks tiitel kylge, nii \"igaks juhuks\"...

                      k6ik oleks ju tore ja ma arvan, et raio v22riks tiitlit, kuid kuna mul ei ole niiv6rd lyhike m2lu, siis meenub mulle aastast 2002 eesk2tt yks teine eesti jalgpallur -- andres \"purustas venemaa\" oper!!!

                      vaat niimoodi...
                      Jalgpallihaigla liige
                      Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

                        Originally posted by clever
                        Piirojat on üritatud müüa juba üle aasta ja pole suudetud, väga imelik valik. Piiroja on hea kaitsemängija, aga natuke vara oli veel teda valida. Oleks võinud kuhugi jõuda, midagi
                        Äkki see oligi taktikaline käik - Eesti Aasta jalgpallur 2002 on ehk hea müügiargument..

                        Igatahes mina küll ei imesta, et Piiroja selle tiitli sai, õnne talle.

                        Alo

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

                          Originally posted by aiFo


                          meenub mulle aastast 2002 eesk2tt yks teine eesti jalgpallur -- andres \"purustas venemaa\" oper!!!

                          vaat niimoodi...
                          sama siin piiroja tore kõik super kaitse peab aga OPER on kunn

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

                            Eks see natuke ootamatu oli, kuid kui ma ei eksi, siis tegemist polnud tavapärase Eesti Päevalehe hääletusega, kus suur hulk tegelinskeid oma hääle kellelegi andis. Praegune hääletus oli viidud läbi vist EJL-i enda sees - vähemalt arvan ma nii. Seda enam on nimekirjas mõttetu näha nt. Kristalit, kuid mitte Operit või Roobat. Poomi ei maini, sest tal polnud hooaaega.

                            Kuid Piiroja sai suht teenitult, top viies oleks ta niikuinii ja anname seekord siis kodumaisele mängijale kah au.

                            Minu jaoks on aga nimekiri selline:
                            1) Urmas Rooba
                            2) Andres Oper
                            3) Raio Piiroja
                            4) Marek Lemasalu
                            5) Vitali Gussev (avanssina välismaal suht eduka läbilöögi eest)

                            Just my two cents...
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Aasta Jalgpallur 2002\'

                              Ise oleks samuti eelistanud kas siis Operit või Roobat. Aga müts maha Piiroja ees - tubli poiss!
                              “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                              Kommentaar

                              Working...
                              X