PDA

View Full Version : LEVADIA JUHIB 0:1

PHILIPZ
25.11.02, 23:44
Super
Kaktused on kaotamas ! Hoidke ma\"ngu Levadia ! Meie vo~it tuleb !

PHILIPZ
26.11.02, 00:25
kurat !
Lindpere - tross - viigistas
:viha:

vo~itle LEVADIA !!!
;)

PraS
26.11.02, 01:14
FC FLORA TALLINN - TALLINNA FC LEVADIA 1:1 (0:1) lisaaeg 1:1 (1:1)

penaltid 5:3 LÕPPSEIS

penaltid: Lindpere, Hamre, Reim, Allas - Pashins ei real., Kirilov, R. Jagudin, Dmitrijev ei real.

Kohtunik: Sten Kaldma

Väravad: 80. Lindpere - 12. Voskoboinikov

Hoiatused: 85. Allas - 98. Pashins

Eemaldamine: 112. Apalinski

FC Flora: P. Kiseljov, Allas, Stepanov, Reim, Sidorenkov, M. Rooba (76. Saharov), Haavistu, Novikov (56. Anniste), A. Kulik (65. Larsen), Hamre, Lindpere.

FC Levadia Tln: Hermanson, Timofejev, Valuiski, Pashins, J. Leitan, Kirilov, Dmitrijev, Apalinski, R. Jagudin, Voskoboinikov (96. Dõmov), Fenin (88. Nool).

eheee philipz said need levada poisid kotti....:)

Glazza
26.11.02, 01:17
LAS MA PAKUN!??!?!??!?

AFC mees jälgis ülekannet flora kodulehelt, eks

Ja ära tekita mõttetuid teemasid, vaid arene vanade keskel. Või tee teema FC Levadia Tallinn..... mõtle pisut, mida sa urineerid siin foorumis koguaeg:viha:

-madis-
26.11.02, 01:21
Originally posted by PHILIPZ
Super
Kaktused on kaotamas ! Hoidke ma\"ngu Levadia ! Meie vo~it tuleb !
Ära hõiska enne õhtut!:D

PHILIPZ
26.11.02, 01:25
kahju kyll - algus oli hea - flora sai alles 80-ndal va\"rava - sitt ma\"ng, kui penalteid polex tulnud olex Levadia vo~itnud ! :kaval:

PHILIPZ
26.11.02, 01:27
ma\"ngu vaatas 1 mu so~ber - kes mind informeeris......administraator vo~ib selle teema maha vo~tta - tahtsin ajutiselt seda teha nii et a\"ra karda stennur !

PraS
26.11.02, 01:28
kuradi enesekindel oled......
ei ta kas nad on siis nii hea fyysisega et võixid veel ppaar tundi 10 mehega mängida?

Rainman
26.11.02, 02:08
Sai nagu nädalapäevad varem siia juba sellele mängule pühendatud teema tehtud. Kas ikka peab CAPSIGA oma teema avama iga värava puhul? Vähenegi respekt, mis mul korraks jõudis tekkida, on sisuliselt kadunud...

M6iss
26.11.02, 20:01
PHILIPZi näol on tegemist haigega, kes tuleb jalgpallist kohe isoleerida. Muidu ei kanna tema suu kõigi nende sõnade eest enam vastutust.
Nüüd on vist juba hilja.

PHILIPZ
26.11.02, 20:10
ma\"rt - a\"ra ra\"a\"gi lapsa juttu ! Vaatam veel kellel suu kinni ja\"a\"b !

Kle rainman -> oled nii tark, et saaxid kirjutada administraatorile et ta vo~tax teema maha - ja asjal lo~pp....Mis ra\"a\"kida - ma vo~in po~hjendada mix ma just UUE teema avasin...vanast ma teadsin - aga oli vaja avada just nimelt UUS.....nyyd ma\"ng on la\"bi ja ma ei solvu kui teema kustutataxe.....kuradi hackerid olete :D :P

PHILIPZ
26.11.02, 20:14
vabandust ma\"rt - m,a pidasin silmas seda Mo~issa vo~i kes ta on sellise tobeda nick name-iga, seda kes mul suud tahab kinni panna, ex proovigu :D

Jaan
26.11.02, 21:23
M6iss on nyyd kyll sobiv inimene teisi 6petama!!

PHILIPZ
27.11.02, 01:01
ma sain aru et m6iss liiga palju ra\"a\"gib ja liiga va\"he teeb asja, na\"itex pole ma teda na\"inud Narvas, Kohtlal.......

P.S: tegelt olex huvitav temaga kohtuda :D

INCE
27.11.02, 12:57

ma\"ngu vaatas 1 mu so~ber - kes mind informeeris......administraator vo~ib selle teema maha vo~tta - tahtsin ajutiselt seda teha nii et a\"ra karda stennur !

Muuseas, kas see niinimetatud sinu sõber mängib Maardu Levadias?Igaljuhul üks ML sell minu naabruses tõesti vahetpidamata telefoniga lobises. Siis sa peaksid vast ka teadma , et Levadial polnud mingisugust variantigi Florat võita. Oli kas superhead võimalust , mida ei osatud ära kasutada, kuid mäng oli selgelt ühepoolne ja suurema osa ajast istus levadia kaitses.Kuigi Floral oli puudu päris mitu põhimeest, pole ma nii suurt üleolekut tükil ajal näinud.
Enne penaltide löömist oli juba näha et levadia mängijad olid leppinud oma saatusega.Ainsana jättis hea mulje väravavaht hermanson, kes tegi päris imetõrjeid ja eelkõige peab teda tänama et seekord \"pakki\" ei tulnud, omaväravast rääkimata.:lahe:

ROOTSI KUNN
27.11.02, 14:36
Peale selle ,et Levadia vutiväljakul tappa sai :D , anti ka nende fännidele korralikult pasunasse . Ja seda asja eest ! Kui oled nii täis , et maas ja ilmast enam midagi ei jaga
siis pole vaja tulla FCF-fännide lippu maha tõmbama:viha: . Ühesõnaga pika ülbamise ja naeru tagajärjeks saadi valutavad lõaluud . Normaalne ! Venelastele mõjub selline jutt kõige paremini.:lahe:

PHILIPZ
27.11.02, 20:24
kle kunn -> ma ei saand aru kas te kohe kaklesite vo~i sa niisama siin lobised? ;)

ROOTSI KUNN
27.11.02, 20:40

kle kunn -> ma ei saand aru kas te kohe kaklesite vo~i sa niisama siin lobised? ;)

Ma räägin tõsiselt,kuigi noh päris kakluseks on seda raske nimetada . Aga väike madin oli siiski , kohe olid turvamehed kohal ja vennad saadeti teise staadioni otsa.:lahe: