PDA

View Full Version : Tali cup 2003

Manager
26.11.02, 15:50
Seekord siis Saku suurhallis ja tundub , huvi suur ,vist oli lausa juba üle saja meeskonna.

Päris tore.
:)

duff_K
01.12.02, 00:28
Mina esindan seal TJK et kõik teaksid.

Sun
04.12.02, 01:10
Kus nad kõik ööbima hakkavad ,kas Olümpia hotellis?:doh:

spekter
11.12.02, 19:38
Originally posted by Manager

Seekord siis Saku suurhallis ja tundub , huvi suur ,vist oli lausa juba üle saja meeskonna.

Päris tore.
jah, nimekiri on pikk. aga miskipärast pole 1992-s FCF Jõuluturniiril osalenud FC Kotkast. kas liiga kallis?

kliiner
18.12.02, 03:30
no vaevalt, et hind...

http://www.fckotkas.ee/lapsevanematele.htm

Kaarel
18.12.02, 04:09
Originally posted by Sun

Kus nad kõik ööbima hakkavad ,kas Olümpia hotellis?:doh:

Ma arvan, et Radisson SAS\'is.

willane
19.12.02, 13:18
Originally posted by spekter

Päris tore.
jah, nimekiri on pikk. aga miskipärast pole 1992-s FCF Jõuluturniiril osalenud FC Kotkast. kas liiga kallis?
Jah, ... niipalju raha ikka leiaks. siin on tegu ikka korraldaja Manageri soovimatusega FCK-d turniirile lubada. no more comments!

Manager
19.12.02, 14:02
Kui mina saaks turniiri korraldada oleks super.:D

Tundub ,et omad valet informatsiooni või ajad midagi sassi.

Mul piisab sellest ,kui saan poissi Teie trenni tuua,kuigi viimasel ajal väga kiire elu.

Jgal juhul olge tublid ja ärge laske pead norgu. elu jätkub ja ei seisne ainult jalgpallis.

Veel Teie fänn.:õnnelik:

willane
19.12.02, 14:52

Mul piisab sellest ,kui saan poissi Teie trenni tuua,kuigi viimasel ajal väga kiire elu.

Jgal juhul olge tublid ja ärge laske pead norgu. elu jätkub ja ei seisne ainult jalgpallis.

ok, parandan ennast. turniiri manageri soovimatusega.
kui lapsevanem ja veel fänn oled, siis kohtume jõulupeol. ära sportlikku vormi unusta, kasvõi oma lapse pärast. tegevust jätkub küllaga!

Manager
19.12.02, 15:46
Originally posted by willane

ok, parandan ennast. turniiri manageri soovimatusega.
kui lapsevanem ja veel fänn oled, siis kohtume jõulupeol. ära sportlikku vormi unusta, kasvõi oma lapse pärast. tegevust jätkub küllaga!

Olen reedel kohal kindlasti,kuigi väikese hilinemisega kuna jõulupidusi samal ajal küllaga.
Oi kui kiire aeg see jõulud.:)

Isa
19.12.02, 15:59
Manager Replying to Topic \'Tali Cup 2002\' postitati: 17-09-02 10:16:44

--------------------------------------------------------------------------------

www.hot.ee/talicup

Kutsume külastama ja osalema.

--------------------
Ma tean mida räägin!

spekter
19.12.02, 18:07
saan aru, et Manager on tubli FC Kotkase lapsevanem, kes juba septembris järgmise aasta jaanuari peale mõtles. ... ja nüüd jääb oma poiss kõrvale! ai, valus!

Sun
20.12.02, 02:08
Aga kuhu jäävad tüdrukud sellest suurest turniirist.

Igati huvitav aasta algus lastele ja noortele.

EJL teeb suurt ja korraliku tööd.:prill6:

kliiner
20.12.02, 02:58
midagi ei ole öelda- osavõtjaskond on muljetavaldav. Kui millegi kallal viriseda, siis paistab, et alagrupid pole mitte loositud, vaid teatud eesmärke silmas pidades koostatud.

Kaastunne kõigile luuseritele (s.h. eriti Managerile!), et nende pojad ei saa osaleda.

Sun
20.12.02, 04:03
Originally posted by kliiner

midagi ei ole öelda- osavõtjaskond on muljetavaldav. Kui millegi kallal viriseda, siis paistab, et alagrupid pole mitte loositud, vaid teatud eesmärke silmas pidades koostatud.

Kaastunne kõigile luuseritele (s.h. eriti Managerile!), et nende pojad ei saa osaleda.

Ma oleks ka lootnud ,et tuleb kokku suur kolleegium pannakse kõigi osavõtjate sedelid kastidesse ja siis keegi linnapeadest tuleb ja hakkab oma pika käega kastidest urgitsema ja pressi ees teatama kuhu alagruppi keegi sattus.
Järgmisel päeval kõik analüütikud ja muud spetsialistid ,siis prognoosivad kuidas kellelgi läks ja millised on väljavaated tippu jõudmiseks.

Vat see oleks aus.

Usun,et ei ole mõtet kiibitseda parem mõelda jõuludele ja luuletustele mida jõulvanale lugeda vaja.
Kui ei oska siis on küll väga piinlik olukord.

:prill6:

Igaljuhul edu Jalgpalliliidule:sega11: :sega11:

spekter
20.12.02, 13:51
Originally posted by kliiner

igav oli, püüdsin siis leida tugevamaid nõrgemaid alagrupp (kui neid on)
märkasin, et pakistani ja malta poisid oli ilmselt manageride osav pettus-müüginipp või saamatus, või pakide pettus. eks targemad tea. igatahes kohalneid pole, kui nad mõnda läti klubisse pole peidetud.
vaatasin 2002 EMV kohti, EJL turniiriga ei viitsinud võrrelda.

1986. kui eeldada, et nõrgad lätlased jäid koju, siis on kõige tihedam grupp B- Ajax EMV 2. ja FCF 5. ja nõrgem D, kus eesti klubid osalesid vanuse 2.liigas

1988. pakistani poisse otsi ridade vahelt, maltat ilmselt ka. siin oli MV-l kolm liigat. suht ühtlane, C tundub teistest nõrgem olema, seal pole ka välisklubi.on küll eelmise turniiri võitja FS Junior, kuid EMV osales vaid 3.liigas

1990. siin oli EMV kv.turniir, mis selgitas järgmise aasta C2 liigad (EL 8 vk, IIL 8 vk, ülejäänud III L piirkonnaturniirid)
nõrgimalagrupp on 100% E, mis tundub olema korraldaja poolt loogiline, sest omad vajavad ka väikest võimalust. et keegi ei kahtlustaks mind pahatahtlikkuses, siis
A-s kaks välisklubi, lisaks TJK EL, Ajax ja FCF IIL
B-s kaks välisklubi, Narva EL, Levadia IIL, SC Real küll IIIL, kuid neil teada ühed parimad 91 poisid lisaks
C-s kaks välisklubi, Tammeka EL, Ajax ja FCF IIIL
D-s 2 välisklubi, Spartak IL, Keila IIL, TVMK III liiga, kuid sarnaselt SC Realiga väga tugevad 91 poisid (SCReali turniirivõitjad)
E-s ühe välisklubi II koosseis, kõik teised tuelval aastal 3.liigas
F-s 2 välisklubi, lisaks TJK, Spartak EL, Sillamäe IIIL.
imestan korraldaja nii tuntavad soosingut. edasi võivad saada need, kes mujal isegi mujal alagrupis kolme hulka ei pruugi jõuda.

1992. siin oli Tallinna piirkonnas 2 alagruppi, tugevad Narva, Tammeka, SK 10 osales ilmselt aasta vanemate hulgas.
eriti tugev paistab E, kus lisaks Minskile alagruppide 1-2 Puuma ja TVMK, lisks 5.Spartak, C tundub samuti tugevam olema, teisi ei oska hinnata

1994. neil alles kõik veel ees. saavad mängulusti, mis põhiline.

emme
23.12.02, 18:21
Mul pole mitte igav olnud ja nüüd üle hulga aja siia kiikan.

1990...

imestan korraldaja nii tuntavad soosingut. edasi võivad saada need, kes mujal isegi mujal alagrupis kolme hulka ei pruugi jõuda.

Mitte, et ma mingiks õuelaulikuks püriksin, aga et mõni paha haisu arvab tundvat, siis levitan nats piparkoogilõhna kõrvale.
Nimelt, kui hästi järgi mõtlete, siis tabate ehk isegi ära, et kuuest alagrupist edasipääsenud 12 võistkonna vahel tuleb veerandfinalistide väljasõelumiseks mingit keemiat rakendada.
Ja toimima saab asi nii, et 2 alagrupi paremad peavad selleks ennem omavahel veel täiendavalt ristirästi madistama, samas kui ülejäänud 4 alagrupivõitjat end automaatselt 8 parema hulgast leiavad.
Söön oma mütsi ära, kui teine neist mitte see \"oma\" E alagrupp pole! :lahe: (No aga kui ikkagi tuleb nosima hakata, eks ma siis teen ta näiteks martsipanist ja jagan teistele ka.).
Igatahes, mehed, ärge narri mängige kallil jõuluajal! :ingel3:

Mõnusaid pühi kõigile :myts3: !

spekter
23.12.02, 19:48
pole minu asi emadega vaielda. vaatame pärast rahulikult turniiri tulemused üle ja sealt näeme, kus E grupi võistkonnad lõppjärjestuses on. mitmes alagrupi parim, siis teine. kuidas nad 12 hulgas hakkama saavadja kuidas alagruppide 3.-4.kohad samade vastasega alagrupis hakkama said ... peace!

ROOTSI KUNN
31.12.02, 16:44
Nüüd peale Kalevi halli, sätime sammud kohe Saku halli poole. Vahelduseks käime aga Riias Skonto hallis .
Tore ,et ka talvel saab lemmikspordiala päris palju vaadata. Talicupil just eriti järelkasvu mänge.:)

Tõrva kah natuke meepotti. Kas vastab tõele ,et üks Kotkas ei lubanud seekord teist Kotkast turniirile,kuigi reg. sai tehtud õigeaegselt ?
Ülinõme igatahes !!! Vanad mehed aga varsa aru.:viha:

Sun
01.01.03, 21:20
Originally posted by ROOTSI KUNN

Nüüd peale Kalevi halli, sätime sammud kohe Saku halli poole. Vahelduseks käime aga Riias Skonto hallis .
Tore ,et ka talvel saab lemmikspordiala päris palju vaadata. Talicupil just eriti järelkasvu mänge.:)

Tõrva kah natuke meepotti. Kas vastab tõele ,et üks Kotkas ei lubanud seekord teist Kotkast turniirile,kuigi reg. sai tehtud õigeaegselt ?
Ülinõme igatahes !!! Vanad mehed aga varsa aru.:viha:

Seal olla muud põhjused.

Isa
02.01.03, 01:58
Originally posted by Sun

Seal olla muud põhjused.

Ja need olla?

ROOTSI KUNN
04.01.03, 01:41
Muljeid TaliCupilt.
Pool päeva läks nii kiiresti ,et arugi ei saanud.
Kuna endal poega ei ole siis elasin kaasa sõprade (Tuljak ja Juss) poegade mängule. Üks mängib FCF-s ja teine F.C.Real-s . Jälgisin lihtsalt ,mis ümberringi toimub ja kuidas meie jalgpalli järelkasv areneb.
Muljeid on palju ja kõigest ei jõuagi ilmselt jutustada. Olen sel turniiril juba kolmandat korda pealtvataja rollis ning nii mõndagi on silma jäänud.
Kõigepealt alustan sellest ,et suure plussina panen kirja mängde toimumise Suurhallis.
See ei vaja pikemalt seletamist. Siis aga .... kohale jõudes polnud esiteks kusagilt võimalik mängude kava osta. Hiljem selgus et neid jagati osavõtjatele tasuta,kuid oleks ka võinud müüa näit. minusugustele. Traditsioonidega turniiril võiks müügil olla ka juba mõned meened( rinnamärgid, T-särgid ,sallid jne.) Rinnamärgid võiksid olla kas või sellised ,mida me koondise mängudeks oleme teinud ja mis on üliodavad 10.-
eeki ,kuid väga populaarsed ning ilusad. Osavõtjatele oleks see kena mälestus ja neid saaks ka koguda .
Alati ei jõudnud jälgida ,kes parajasti kellega mängib,kuigi diktor oli tubli ja üritas .
Selletõttu võiks mingit siltide süsteemi mõelda ,kus klubi nimi peal ja ka hetke seisud saaks kas või kriidiga tahvlile kirjutada.
Ärgu korraldajad mitte mingil juhul , kui nad neid ridu peaksid lugema, võtku minu sõnu kui etteheidet või halvustust. Vastupidi ,nende meeste ja naiste ees peaks suure kummarduse tegema, kes sellise toreda võistluse on suutnud korraldada. Sellise hiigelturniiri korraldusega on sebimist kindlasti roppumoodi .
Ma arvan ,et Jalgpallihaigla ,kelle ridadesse kuulun ,võiks siin oma vabatahtlikku(loe:tasuta) abikätt pakkuda ja lisaks sõnadele ka vahest tegusid teha. Loomulikult juhul ,kui korraldajad seda vajaksid .Isiklikult oleksin koheselt nõus käed külge lööma.
Need oleksid lihtsalt mõned väiksed täheleoanekud tänasest päevast.
Ülehomme jätkan siit juba teemal meeskonnad ja mängud. Juhul muidugi ,kui Riiast eluga tagasi saan.
;)

duff_K
04.01.03, 01:47
osalejana peaks mainima et kõik ka väga hästi mõned üksikasjad olid mis oleks võinud olla paremad nagu näiteks riietusruumide jaotus aga mudu kõik super. Neid meeneid võiks jah olla müügil or something....

cyberc
05.01.03, 02:02
äkki keegi teab kes seal B-klassi turniiril FCFlora eest mängib kas kehtna flora või mingi flora koondis ??:õnnelik:

cyberc
05.01.03, 02:07
äkki keegi teab kes seal B-klassi turniiril FCFlora eest mängib kas kehtna flora või mingi flora koondis ??:õnnelik:

duff_K
05.01.03, 02:49
khmm minu teada mängib kesklinna flora ehk siis flora 87 langes veerandfinaalis arvatava võitja Levadia vastu välja........ tundub et keegi ei saa Levadiale vastu taseme vahe on ikka liialt suur.

Silver
05.01.03, 15:18
Jah Duff_k\'l on ôigus. Kehtna Flora on 86 aastal sündinud poisid, kes mängisid 86\' aastal sündinud poiste liigat. Flora Kesklinn = 87\' aastal sündinud poistest. Treener on Ivo ning nad mängisid eelmine aasta 87\' aastal sündinud poiste liigat. Ei tea miks sellise nimega turniiril esinesid.

cyberc
05.01.03, 19:35
jap levadia koosseisust on mingi 6 meest u17 koondises ka;)
niiet pole ime et nad võidavad...:P
nad aastalõputurnniril ka teistest üle olid....:sega9:

Silver
05.01.03, 19:56
Jah seda küll, aga pole ka ime, kui meeskond on juba väga pikka aega koos mänginud. Kokkumäng on lausa super. Nende pluss on see, et pôhitegijad on samaks jäänud ja ega juurde pole ka tulnud. Aastalôpul mängisid nad minumeelest 2 väravavahiga.... Pôhi kollkiiper oli vist vigastatud. Parajad loomad on küll :D

duff_K
05.01.03, 20:08
sellest on tegelt hää võrdlus Flora ning Levadia järelkasvust........kuigi ega Levadia pole neid kasvatanud võtsid vana Kopli Sk. üle aga jah neil oodata nüüd väga andekaid mängijaid(suurem osa usun et neist tegeleb tõsiselt edasi)......hoolimata sellest et Flora 87 on oma vanustes üks tugevaimaid jäävad naad aga üks aasta vanematele selgelt alla midagi pole teha füüsiline on nagu Levadial kõvasti parem:õnnelik:

Sun
07.01.03, 21:57
Kurat , see aasta ei jõudnud kohale aga kuulsin ,et oli olnud korralik üritus.

Igaljuhul oli mul lõbus Rootsis.

spekter
08.01.03, 15:09
kas turniiri kodulehele mingi lõplik paremusjärjestus ka pannakse või tuleb ise tabelit koostama hakata.:viha:

emme
08.01.03, 22:57

kas turniiri kodulehele mingi lõplik paremusjärjestus ka pannakse või tuleb ise tabelit koostama hakata.:viha:

:kurb4: Usun, et ootate, aga praktiliselt käsitsi teen, sestap ei jõua töö kõrvalt kuigi kiiresti. (Kas tuleviku huvides oskaks keegi miskit asjalikku programmi soovitada? Excel võtab nii suure asja puhul üsna võhmale - kõike ei saa valemitesse valada, liiga uimaseks jääks.)

ROOTSI KUNN
11.01.03, 00:33
Originally posted by Sun

Kurat , see aasta ei jõudnud kohale aga kuulsin ,et oli olnud korralik üritus.

Igaljuhul oli mul lõbus Rootsis.

Ja mul jälle Eestis , spordihallis.:D :jump1:

Columbus
25.01.03, 17:06
Kõik ilus saab kord otsa.

Igaljuhul loodame edaspidi näha veel samasuguseid turniire väikeses Eestis.:silm4:

spekter
02.02.03, 19:28
Originally posted by emme

:kurb4: Usun, et ootate, aga praktiliselt käsitsi teen, sestap ei jõua töö kõrvalt kuigi kiiresti. (Kas tuleviku huvides oskaks keegi miskit asjalikku programmi soovitada? Excel võtab nii suure asja puhul üsna võhmale - kõike ei saa valemitesse valada, liiga uimaseks jääks.)

hei emme!
millal siis lõppjärjestus selgeks saab ja kodulehele pannakse? juba kuu varsti möödas!

duff_K
02.02.03, 20:27
Nii palju tean mina et 86 Ajaxi võitis Levadia eest....ka väike üllatus kuna neil ju puudus üks nende põhimängija Miroslav Rõ?kevicz(õigekiri võib vale olla) kes oli koos Levadiaga testimisel.

emme
11.02.03, 21:48

hei emme!
millal siis lõppjärjestus selgeks saab ja kodulehele pannakse? juba kuu varsti möödas!

GRRRGGHHHH... (krigistab hambaid)
a-a-ammu saatsin ära ja tuletasin paar X meelde ka, kahjuks ei ulatu kodulehele ise üles panema. OK, mõtlen miskit välja ja panen lingi siia.