PDA

View Full Version : 5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid

aiFo
26.11.02, 17:02
niisiis! kirjutama sundis hiljutine jutuajamine yhe 5. liiga x klubi y esindajaga... tuli jutuks, et miks mitte tekitada foorumisse teema, kus k6neldakse madalamate liigade m2ngijate yleminekutest yhest klubist teise... tegin algust k6ige sydamel2hedasema liigaga -- V p6hi/ida seega...:) teemat ei maksaks liialt t6siselt v6tta, aga samas v6iks oletustel ka pisikesed tagamaad m2ngus olla...

ise peatuks esialgu kahel k6lakateemal \"transferil\"... loodan, et osalised ei pahanda:P

*hetkel vististi EBS hingekirjas olev kalevi spordiklubi funktsion2r, RAIMO\"Raimo\"N6U, kes viimasel ajal on lylitunud aktiivselt ka soccerneti portaali tegemistesse, on kuulu j2rgi liitumas FC Soccerneti meeskonnaga. otsest kinnitust yleminekule ei ole, kuid tundmatuks j22da sooviv fcsoccernetlane kinnitas, et diil on samah2sti kui aset leidnud...

*FC Soccernetiga seoses ka j2rgmine spekulatsioon. nimelt v6ib k6igi m2rkide j2rgi v2ita, et klubist on lahkumas klubi kauaaegne kapten, kes oma vabast ajast ja hobi korras on tuntud ka kui s22stumarketite projekteerija ja meeletu peol6vi -- kapten RAIMOND\"Raix\"LIND... enim v6ib raix\'i tulevikku seostada viimasel hooajal FC Soccernetist liigatabelis koht tagapool finisheerinud Eurouniv FC\'ga, kelle funktsion2ridega on raixi kohatud nii horvaatia k6rtsudes kui kuressaare ööklubides... t6sisemat 2ram2rkimist v22rib fakt, et viimasel eurohuntide m2ngul n2hti raixi l2bi viimas huntide poolajaeelset soojendust ning aktiivselt kaasa elamas m2ngule... raix oli kylaliseks ka Eurouniv FC hooajal6pupeol, kus m6ningatel allikatel oli pidanud meeleoluka k6ne, milles ylistas eurohuntide vaffust ja kiitis nende sangarlikke etteasteid. tundmatuks j22da sooviva Eurouniv FC m2ngija s6nul k2is raix eelmisel laup2eval kokkusaamisel, kus t2psustati l6plikke yleminekutingimusi.

vaat niimoodi...

Martin
26.11.02, 17:13
Originally posted by aiFo
*FC Soccerneti kapten RAIMOND\"Raix\"LIND... enim v6ib raix\'i tulevikku seostada viimasel hooajal FC Soccernetist liigatabelis koht tagapool finisheerinud Eurouniv FC\'ga, kelle funktsion2ridega on raixi kohatud nii horvaatia k6rtsudes kui kuressaare ööklubides...

Fu**ing JUDAS! Stone the bastard! :õnnelik:

/me kujutab juba ette plakateid ja Soccerneti fännide raevu Soccernet-Eurouni mängul. Oh neid kive ja välgumihkleid, mis lendama hakkavad, kui see üleminek tõeks saab. Muidugi peab Soccerneti juhtkond ka arvatavsdti tagasi astuma. :kaval:

Devil
26.11.02, 17:18
mõmm ... mnjah raix ei ole lahkumas tegemist on alusetute kuulujuttudega :P , loomulikult raimo yletulek on paljuski seotud ka raixi jäämisega :/

samamoodi võib öelda et meie topleaguescorer on lahkumas uude lähiajal loodavasse klubisse ja ka pole võimalik et yks teine staarrynne lahkumas :/ ja on juurde tulemas yks staar vasakkaitse,

ja kuulduste järgi on lisandumas ka yks võimas klubi FC Nimeta ... vähemalt nende staarida on võimsad kujud 2 ja mujalt kõrgetest liigasdest on otsustanud noored poisid palli nautima tulla õlleliigasse :) ja kui ma ei eksi luuakse veel yks klubi, mis on paljuski tingitud lytsumi lagunemisega .... treze eestvedamisel peaks see toimuma

loomulikult võib mu jutt veidi ebatäpsust olla

PS! pole põhjust arvata et fcsoccernet nyyd mingi wusside kari on juhul kui 3 staari lahkuma peaks, paneme ikkagist kõik ahju :) ;)

Andy
26.11.02, 17:33
Mis puutub FC Nimeta\'sse, siis kuulu järgi pidavat nende ridades olema paar 2-3 liiga venda neh. Täpsemalt saab ülalpoolnimetatud härrasmehi kaeda aga ühel V liiga ida/põhja piirkonnas palliva klubi poolt korraldataval enne aastavahetust toimuval jalgpalliturniiril, mida hakatakse peagi ka laiema avalikkuse ees reklaamima ;)

ek
26.11.02, 18:33
kui ma ei eksi siis FC Nimetat sai näha juba Tiigrite turniiril Reaalkooli platsil. seal olid nad FC Reaalkooli nimega väljas aga tuumik oli sama kui FC Nimetal

et ma nüüd väga mööda ei pannud... ma loodan ;)

Raimo
26.11.02, 18:52
*hetkel vististi EBS hingekirjas olev kalevi spordiklubi funktsion2r, RAIMO\"Raimo\"N6U, kes viimasel ajal on lylitunud aktiivselt ka soccerneti portaali tegemistesse, on kuulu j2rgi liitumas FC Soccerneti meeskonnaga. otsest kinnitust yleminekule ei ole, kuid tundmatuks j22da sooviv fcsoccernetlane kinnitas, et diil on samah2sti kui aset leidnud...

Tore tõdeda, et isegi naised räägivad saunas minu üleminekust, millel tõepoolest tõsi all - soccernetti ma tõesti kohe-kohe liikumas.
Paraku pean pahasena :deemon: tõdema - mees, kes mind meeskonna kutsus, heietab nüüd ise lahkumismõtteid...
Kapten Raix, ära vea tiimi alt, kui see sind kõige rohkem vajab!

Darren
26.11.02, 19:08
Raimo \"Raimu\" Nõu aga mis siis saab kui järgmine aasta Ehtsee Sokkernetti polegi?
Teeme uue lõpupeo ja pead uue kõne? :P

Janek
26.11.02, 20:46
See uus nö FC Nimeta võiks endale nimeks võtta näiteks FC Mustik ja siis V liiga kinni panna. Siis saaks vana karvane jälle EJL hooaja lõpetamises mämmutada, et nää mingid protestimeeskonnad (esmaspäeval seal kobises midadi mineviku-tuleviku ja flora-fauna teemadel):D
Aga kui topiku peale vaadata siis ütleks, et pikk aeg on järgmise hooaja alguseni ja kes kus järgmine hooaeg mängib ja kas uusi võistkondi lisandub, saab öelda alles kevadel. Talved ju külmad ka...:doh:

duff_K
26.11.02, 23:32
Originally posted by ek

kui ma ei eksi siis FC Nimetat sai näha juba Tiigrite turniiril Reaalkooli platsil. seal olid nad FC Reaalkooli nimega väljas aga tuumik oli sama kui FC Nimetal

et ma nüüd väga mööda ei pannud... ma loodan ;)

Siiski veits panid oma jutuga mööda kuna Realkooli eest mängivad vennad kõik siiski minu andmetel jätkavad veel kõrgemal tasemel, aga Fc Nimetasse on jah minemas umbes sama klassi vennad.

duff_K
26.11.02, 23:36
Nii palju veel üleminekute kohta et TPL koljatist väravavaht liitus nüüd 3 liga klubi Nõmme Kaljuga teatavasti ka Krõm pelab seal.

Silver
27.11.02, 00:14
Muidu jah tahaks rohkem sellest Fc Nimetast teada, sest jah kôik siin räägivad, et on ja on, aga kas kindlaid fakte ka on? On môni foorumi liige äkki asjaga paremini kursis?:D

Janek
27.11.02, 01:26
Loodetavasti liitub kevadel rohkem meeskondi kui siin kõneall olevad fc nimetud, samas loeks tibusid ikka kevadel, sest ennegi nähtud kui mõni mehepoeg, 2 õlut kõhus loksumas, suuri sõnu teeb.

Maarek
27.11.02, 12:37
Originally posted by fcp

Nii palju veel üleminekute kohta et TPL koljatist väravavaht liitus nüüd 3 liga klubi Nõmme Kaljuga teatavasti ka Krõm pelab seal.

Olles näinud tema \"hiilgavaid\" esitusi FCP eest, tekib küsimus, et mis tal seal kolmandas liigas küll teha võiks olla.

ek
27.11.02, 13:23
Janek mis sul enam 5\'st liigast :P

Ma jälle spekuleerin aga järsku foorumikasutja Brasco on üks FC Nimeta mängijaist (??? ??? ?? igaks juhuks ka lõppu)

Glazza
27.11.02, 15:52
Originally posted by ek

Janek mis sul enam 5\'st liigast :P

Ma jälle spekuleerin aga järsku foorumikasutja Brasco on üks FC Nimeta mängijaist (??? ??? ?? igaks juhuks ka lõppu)

EI-EI - Brasco on II liiga staar - suur pallivõlur ja tehnikaime:D

spekter
27.11.02, 17:12
võhiku küsimus.
mis alustel üleminekud toimuvad. kui mängija on amatöör, kas siis läheb kuhu tahab. või on eelmisel klubil mingi veto moodi asi? küsib ülemikekul pappi või ... mida veel

Devil
27.11.02, 18:06
Originally posted by spekter

võhiku küsimus.
mis alustel üleminekud toimuvad. kui mängija on amatöör, kas siis läheb kuhu tahab. või on eelmisel klubil mingi veto moodi asi? küsib ülemikekul pappi või ... mida veel /me irwitab ... kui proffid tegelevad rahaga siis meie õlle ja viinapudelitega :D ...ntx raixi lahkumise yle kõivad tõsised läbirääkimised :P viimaste kuulduste järgi olla ylemineku summaks 2,5milj pudelit saarema kangemat :D ... eh jah nali ... enamasti on kõik sõbrad ja kedagi kinni hoida ei saa ... aga kindlasti võib ka rahadega tegeleda keelatud pole :P aga ma ka võhik ju nii et mida mina tean :)

Janek
27.11.02, 19:23
ah, et miks ma veel siin \"muda\" seest püherdan või ?:D Nohh, ma ikka mäletan veel kust meie tee alguse on saanud ja vanasse kaevu ikka sülitada ka ei tihka.
Aga sellest viina ja õlle teemast niipalju, et kui EJL on mitu kuud enne paika pannud mängu toimumise ajad siis on võimalik oma viinavõtuplaane ka ju vastavalt sellele korraldada. Minule isiklikult käib ilgelt pinda kui väljakul on tegelased, kelle üks silm vaatab kirikutorni ja teine kiluvõileiba.

Litmanen37
28.11.02, 00:13
Fc Reaalkool oli Reaalkooli omaalgatuslik sats.Ja usutavasti tollest satsist liigub mehi Nimetasse.Krt,see teema juba nagu www.sloleht.ee

Devil
28.11.02, 02:10
Originally posted by Litmanen37

Fc Reaalkool oli Reaalkooli omaalgatuslik sats.Ja usutavasti tollest satsist liigub mehi Nimetasse.Krt,see teema juba nagu www.sloleht.ee lõpp jäi väga arusaamatuks, algus pole yldse oluline ehk siis mõttetu postitus nagu minu omagi :D

Originally posted by Janek Aga sellest viina ja õlle teemast niipalju, et kui EJL on mitu kuud enne paika pannud mängu toimumise ajad siis on võimalik oma viinavõtuplaane ka ju vastavalt sellele korraldada. Minule isiklikult käib ilgelt pinda kui väljakul on tegelased, kelle üks silm vaatab kirikutorni ja teine kiluvõileiba. mingi vihje või ? :D ... egas jah saabki mul aint yhte mängu see viinavõtt segas ...aga nuh siis ma olin nagu 12 mängija platsi ääres ja elasin hullult kaasa ja õpetasin omastarust :D ... mõjus võitsime :P:õnnelik: aga loomulikult saab kõike planeerida ... probleeme polegi :)

fc nimetas teevad siis probleemi kindlasti tegelased nimega Herr Meier ja herr Logi ... Meier on yks ylitugeva ja hea vasakujala löögiga noor staar ... mitte et ta parema jalalöögitugevus kehv oleks :), keskmisest 10 korda tugevam ... ja täpne ... lykkab troonilt kõik vanad staarid ... herr ligi on meil fantaasiakunn, kes võib platsil teha igast ime trikke ... mõlemad kiired tehnilised ja järelikult ohtlikud ... ma kujutan ette et ma tean nii mõndagi veel sealt fc nimetast aga ma pole kindel kuna ei ole satsi koosseisuga kursis ... aga igastahes potentsiaalne suursoosik igas mõttes, aga nagu me teame Vndas liigas ida/põhi on kõik võimalik :P:D:õnnelik: :naer5: :prill1:

Janek
28.11.02, 21:03
tea, kas V ida/põhi liigaga liitub ainult üks meeskond ? Kas Pelgu pääses nejlandasse ja kes alla kukkus, Kristiine ? TPL pidi ka ju laiali minema, keegi muuga pidi asemele tulema. Mul ikka mure, et kas V ida/põhi ikka kevadel käima pannakse :( ? Kas muud olemasolevad satsid ikka jatkavad. Soccernet hirmsasti väge täis, loodetavasti nemad ikka jatkavad ;)

duff_K
28.11.02, 22:11
Originally posted by Maarek

Originally posted by fcp

Olles näinud tema \"hiilgavaid\" esitusi FCP eest, tekib küsimus, et mis tal seal kolmandas liigas küll teha võiks olla.

Vot näed sa näevad temas midagi ta suhtkoht noor ka ja arenemis ruumi on nii et ää siin liialt imesta kuigi jah V lasi ikka jubedalt kala.

Litmanen37
30.11.02, 14:23
jätke Brasco rahule.

T6ll
02.12.02, 11:53
Pelgu sai ametlikult IV liigasse (mitte põhja pk.)!

Raix
02.12.02, 12:41

*FC Soccerneti kapten RAIMOND\"Raix\"LIND... enim v6ib raix\'i tulevikku seostada viimasel hooajal FC Soccernetist liigatabelis koht tagapool finisheerinud Eurouniv FC\'ga, kelle funktsion2ridega on raixi kohatud nii horvaatia k6rtsudes kui kuressaare ööklubides...

omk! niisiis.. oleks aeg vist enda kommentaar siia lisada...;) tõesti, see kõik vastab tõele ning ei eita, et see on üsna tõenäoline, et eurohuntidega järgmine hooaeg ka yhinen... :prill3:
raimo jutule kommentaariks, et see systeem oli ikka vist veic teistmoodi, kui nyyd korralikult ajusid ragistada.. :oih:
aga kui ma korralikku lepingut ei saa ning hulgaliselt soodustusi, siis võib ka see kõik loomulikult ärajääda! :P :lahe:

Janek
03.12.02, 00:06
Nohh, Pelgu võiks ka ju põhjapiirkonnas mängida, siis kohtuks niimõnegimehega 4 korda hooaja jooksul :D

-Antz-
03.12.02, 03:32
Niih!
Aifo avas siis lõppeks selle telgitagustes ammuarutatud teema, aga ei tahtnud seda Raixi-asja siin enne kommida, kui peakangelane ise oma sõna öelnud ei olnud... ;)

Igatahes on EUFC Raixi teenetest vägagi huvitatud ja läbirääkimised käisid juba siis, kui koondis Balkanil mehetegusid tegi... Oli Raix ju siis juba eurohuntidega ühes paadis ehk siis pidubussiga Ida-Euroopa neide-elu-olu-õlu proovimas/kaemas... :õnnelik:

Ei oska siinkohal veel Raimo tegemisi kommenteerida, aga... õli tulle valades... saate ise aru... Kas on võimalik saada ehk whole package? :lahe:
Eks näis!

Litmanen37
03.12.02, 04:09
Selle Raixi kohta on veelgi spekulatsioone.Mone neljanda liiga klubiga seoses.:) :) :)

Devil
03.12.02, 09:44
Originally posted by iir

Ei oska siinkohal veel Raimo tegemisi kommenteerida, aga... õli tulle valades... saate ise aru... Kas on võimalik saada ehk whole package? :lahe:
Eks näis! tähendab ... olgem õnnelikud kui raixi yldse saate miski siin ilmas ple 100% kindel ... aga raimost võite te einult unstada ... viimaste andmete järgi saatis ta selle idee tagumisse otsa :D

Maarek
03.12.02, 15:32
Originally posted by iir
Oli Raix ju siis juba eurohuntidega ühes paadis ehk siis pidubussiga Ida-Euroopa neide-elu-olu-õlu proovimas/kaemas... :õnnelik:

Einoh, töö ja lõbu tuleb ikka üksteisest lahus hoida :P :P

Rainman
04.12.02, 21:07
Originally posted by Maarek

Originally posted by iir
Oli Raix ju siis juba eurohuntidega ühes paadis ehk siis pidubussiga Ida-Euroopa neide-elu-olu-õlu proovimas/kaemas... :õnnelik:

Einoh, töö ja lõbu tuleb ikka üksteisest lahus hoida :P :P
Otot, aga ongi ju lahus.. või kummat sa neist tööks nimetad? :doh: Pigem ütleksin, et Raix ühendab antud juhul meeldiva kasulikuga :D

jyriöö
05.12.02, 17:54
Eurohundid jätkavad aktiivset tegutsemist transfer marketil. Järgmiseks eesmärgiks on võetud ka siin foorumis figureeriva Mihkel \"mihkel\" Artemjevi mängijaõiguste omandamine. Tegemist on kindla äärekaitsjaga, kes vajadusel võib lappida ka keskkaitset ning kelle saavutustest pallimurul on vast tuntuim Kert Haavistu rajalt mahavõtmine 1996. (või oli see siis 1997) aasta Tallinna koolidevaheliste jalgpallimeistrivõistluste teises ringis :D . Mäng lõppes ausa 0:0 seisuga. GAG jääb alatiseks teda seetõttu positiivses valguses meenutama! :P Erinevalt Raixist, kelle oskusi teab hinnata valdav enamik 5. liiga satsidest, on mihkel hetkel veel tundamatu suurus ning EUFC skautide suurepärase töö tulemusena saab klubi mängija tõenäoliselt konkurentsitult endale.

Janek
05.12.02, 19:51
:D nagu kevadised valimised, kuulge euroundid, promoge oma telestaari kahh, tema on küll ju tuntud suurus :D

-Antz-
05.12.02, 23:18
Marko promob ennast ise, ta on \"meie mees\" ETV-s :P
Kusjuures meil on temaga väga hea leping, mille üksikasju ei saa ma siinkohal kahjuks avalikustada! ;)

Litmanen37
06.12.02, 14:32
Lükkan ümber kõik kuulujutud foorumikasutaja Brasco kohta.Ta ei ole Fc Nimetaga seotud.

Janek
06.12.02, 18:32
No transfeerige aga usinasti edasi, peaasi, et keegi kevadel platsile ka jookseb, mitte läbi pildikasti kabevõistlusi ei kommenteeri.:D

daK
06.12.02, 20:24
kuuludes ise eufc fantastilisse kollektiivi, olen siiralt rõõmus, et meie scoutimine nii edukalt toimub. on ju liitumas ja silmapiiril mitu tasemel mängijat.
hakkame järgmine aasta karikaid korjama järelikult!! normaalne

duff_K
06.12.02, 21:46
hmm tahaks teada kus kohast te need karikad korjate ei tahaks teid alahinnata aga ma arvan Fc nimeta ja Fc mustamäe on teist siiski veits üle.
Aga väga hea kui eurounivist saab tugev meeskond tase tõuseb kogu aeg.

Devil
06.12.02, 22:18
Originally posted by duff_K

hmm tahaks teada kus kohast te need karikad korjate ei tahaks teid alahinnata aga ma arvan Fc nimeta ja Fc mustamäe on teist siiski veits üle.
Aga väga hea kui eurounivist saab tugev meeskond tase tõuseb kogu aeg. tähendab noored kuked ärge kirege kes on tugev ja kes mitte, kylm talv tulekul ... paljud võib kylm ära võtta ... nagu janekil on tavaks mainida ... /me on ydini nõus sellega. Ja ei ytleks et see mustamäe nyyd eufcist tugevam on sest ka eurod on oma rive tugevdanud ... yhed sitad mõlemad :P

duff_K
06.12.02, 22:23
Okey võib olla mustamäe ei olegi nii tugev aga nimeta ikkagi on sa proovi nendega suurel väljakul mängida neil on 11 venda kes kõik on trennis mitu mitu aaastat käinud nii et ma ei usu siiski et Eurouniv lükkab 5 ära see aasta. Sest siiski hoolimata täiendustest kui Nimeta vennad asja täie tõsidusega võttavad siis on selge et pannakse nad ahju. Muidugi ma soccernetist ei räägi neile ei saa keegi vastu eriti veel kui sina jalgpalli virtuoos m´ängid siis soccer lükkab vabalt ära.:õnnelik:

Devil
07.12.02, 01:01
Originally posted by duff_K

Okey võib olla mustamäe ei olegi nii tugev aga nimeta ikkagi on sa proovi nendega suurel väljakul mängida neil on 11 venda kes kõik on trennis mitu mitu aaastat käinud nii et ma ei usu siiski et Eurouniv lükkab 5 ära see aasta. Sest siiski hoolimata täiendustest kui Nimeta vennad asja täie tõsidusega võttavad siis on selge et pannakse nad ahju. Muidugi ma soccernetist ei räägi neile ei saa keegi vastu eriti veel kui sina jalgpalli virtuoos m´ängid siis soccer lükkab vabalt ära.:õnnelik: hehe :P ... egas jah nimeta on raske vastane kuid sõpradega on neid kyll ja kyll reaalil ahju pandud aga see pole just täismõõtmetes väljak ... jah nimeta on tugev :) ...aga loomulikult on ka eurod ja mustamäe nolgid tugevad vastased :) ...
soccernetist ja minust niipalju ... et ma olin lahkumas AC Milani ... aga nad ei suutnud mind endale lubada ... high price or smth :D ... nii et ma jätkan hetkeseisuga soccerneti rivistuses ... kui just mind myya või ära anda ei kavatseta :)

duff_K
07.12.02, 01:06
Nojah maailmas vict polegi teist klubi kes suudaks sulle sinu talendi väärset palka maksta :)

-Antz-
07.12.02, 07:05
Originally posted by dakrazy

kuuludes ise eufc fantastilisse kollektiivi, olen siiralt rõõmus, et meie scoutimine nii edukalt toimub. on ju liitumas ja silmapiiril mitu tasemel mängijat.
hakkame järgmine aasta karikaid korjama järelikult!! normaalne

Nonäed Klen, nii kui mõne naerust kõvera lõusta oma jutu juurde lisada unustasid, läksid noored kutid/kuked kohe kommimisega hoogu... :õnnelik:
Meie eesmärk on ikka ka tuleval hooajal pallitagumist nautida ja sealjuures tõelistele meistritele veidi konkurentsi pakkuda! ;)
Ja ega need karikad siis kah tulemata jää... :)

Silver
07.12.02, 15:06
Jah, ma arvan, et paljud olemas olevad klubid on ka rohkem kogenenud ning on ka palju uusi mängijaid 5 liigasse tulemas. EUFC jäi eelmine aasta jah viimaste hulka, aga jah nagu näha on teil meeskond päris tugev. Olen isegi paar korda ôismäel palli veeretamas käinud.Kuid jah vanade olijate juurde on tulemas ka paar kolm uut klubi, mis jah tunduvad päris tugevad. Nii, et liiga muutub veel huvitavamaks ja pônevaks... ôlle liiga on ikka eesti tegijaim liiga :)

Devil
07.12.02, 16:16
Originally posted by treze

ôlle liiga on ikka eesti tegijaim liiga :)
sa võtsid mul sõnad suust :õnnelik: ... soccernet täiendab ennast aktiivselt .. vasakkaitse on nyyd pmst olemas ja mina kobin keskväljale :) ... ryndekohad ja ääremängijakohad on veel vabalt täitmiseks olemas ... ja yks keskpoolik oleks kah juurde vaja juhul kui raix ja carlos mõlemad lahkuvad ... yldiselt soccernet on tugevam kui varem ja koostöö parem kui enne :D ... tegelt nutame taga lahkuvaid staare ... nad on nii toredad:doh:

aiFo
14.12.02, 16:23
niih! 6lleliigas v6etakse t2htsaid otsuseid vastu ikka 6lle taga.:) eilsel j2rjekordsel wellington partyl leidsid kinnitust kaks transferit EUFC\'sse -- v2idetavalt lahkub soccerneti ridadest ERIK \"erxx\" MOOR ja hiiu kalurist tuleb eurohuntide keskv2ljale t2iendust ANDREI \"step\" STEPANOVI n2ol...

erxx pidas oma lahkumise p6hjuseks eesk2tt kalli s6bra raixi siirdumist EUFC ridadesse, sellest ka erxxi tulevase klubi valik.:õnnelik:

EUFC esindus wellingtonis avaldas aktiivselt headmeelt uute meeskonnakaaslaste yle.

Kaarel
14.12.02, 16:40
Paistab, et Eurouniv on oma ambitsioonikate transferidega seadnud eesmärgiks liiga kinni panna. Raixi, Erxxi ja Stepi signimine annab tunnist sellest, et klubi sihid on päris kõrged. Kas Eestis on kah Fulhami-sugune klubi tekkimas, kes paari aastaga mitu liigat järjest tõuseb?:õnnelik:

PS AIfo - kas viimati nimetatud mängijate allkirjad on juba lepingutel või on asi veel läbirääkimiste taga?

Undi
14.12.02, 16:56
erxx?

mida kuradit?? :segadus:

see on nüüd küll äärmiselt ebameeldiv üllatus :kurb10:

aiFo
14.12.02, 18:24
Originally posted by Kaarel

Paistab, et Eurouniv on oma ambitsioonikate transferidega seadnud eesmärgiks liiga kinni panna. Raixi, Erxxi ja Stepi signimine annab tunnist sellest, et klubi sihid on päris kõrged. Kas Eestis on kah Fulhami-sugune klubi tekkimas, kes paari aastaga mitu liigat järjest tõuseb?:õnnelik:

PS AIfo - kas viimati nimetatud mängijate allkirjad on juba lepingutel või on asi veel läbirääkimiste taga?

allkirjad on samahästi kui lepingutel. a noh, eks see siin yks teamtalk-teema ole, seega... kaarli jutt ajas hirmu nahavahele, aga omaltpoolt (mitteametlikult) ytleks n6ndamoodi, et plaanis on EUFC\'st kujundada klubi, kes kuuluks ilma mingite järelandmisteta 5. liiga keskmike hulka. sest meie point ei ole mitte liigaredelil meeleheitlikult edasi pyyelda, vaid lihtsalt tunda r66mu jalgpallist kui niisugusest ning tasahilju kujuneda eesti parima sisekliimaga klubiks. ja seda ei jäta ma mitte r6hutamata, et 5. liiga p6hi/ida on seltskond kuhu tasub kuuuluda! cheers mates!!!:)

Martin
14.12.02, 21:01
ERXX!
ET TU, BRUTE??? (õigekiri võib olla vigane)

Kuidas küll nii saab....Soccernet is now without their heart (Raix) and soul (Erxx). Shame on you!!!

Janek
15.12.02, 02:05
rahu soccernetlased, nagu Janek armastab öelda ja Devil tsiteerida, on õiged külmad alles tulemata...:D

Jansu
15.01.03, 20:57
heh...erihead olete ikka kyll:P eks igayks kiidab ikka ainult oma meeskonda ja lubab kõik teised kotti panna:P eks see hooaeg näita kes kellele ära teeb:P :õnnelik:
mina siis loodan soccerneti peale :õnnelik:

Raimo
16.01.03, 22:43
Originally posted by Jansu

heh...erihead olete ikka kyll:P eks igayks kiidab ikka ainult oma meeskonda ja lubab kõik teised kotti panna:P eks see hooaeg näita kes kellele ära teeb:P :õnnelik:

Kui FC Soccernet pole parim palliplatsil, siis on meil parimad fännid: :õlu:

Devil
21.01.03, 17:19
Originally posted by Raimo

Originally posted by Jansu

Kui FC Soccernet pole parim palliplatsil, siis on meil parimad fännid: :õlu: peale ametlikku koosolekut nädalavahetusel võin lubada fännidele, et FC Soccernet jääb püsima ja meil on varukas ka paar üllatust meie tulihingelistele pooldajatele, keda jagub igalepoole maailma otsa :D ... aga nendest lähemalt kui nad on 100 % teoks saanud :)

Janek
21.01.03, 17:46
Kuulsin, et Gascoine sai Hiinast kinga, äkki proovite ta meile õlleliigasse meelitada. Tooge Cantona ka siis ei hakka publikul ka igav :D

Jansu
24.01.03, 20:01
Originally posted by Devil

peale ametlikku koosolekut nädalavahetusel võin lubada fännidele, et FC Soccernet jääb püsima ja meil on varukas ka paar üllatust meie tulihingelistele pooldajatele, keda jagub igalepoole maailma otsa :D ... aga nendest lähemalt kui nad on 100 % teoks saanud :)

ajeee....:õnnelik: see on tõesti äärmiselt hea uudis :õnnelik: :prill6: :silm4:

ja tulihingelised fännid igast maailma otsast :P jäävad siis kindlasti neid üllatusi ootama!!! :õnnelik: seniks aga :õlu: ja edukat hooajaeelset perioodi!! :õnnelik:

Ramm
25.01.03, 01:20
Ja arvatavasti tuleb ida/põhi piirkonda üks tvmk meeskond......

Janek
04.02.03, 01:14
Kes seal V liigas siis mängivad ja palju tsoone tuleb ? Käisin liidus ja reg tibid suutsid ainult ühe uue nime oma ajusopist välja imeda - FC Nimeta. Aga kokku uusi meeskondi 20 !!! Kes need siis on, kuna IV liigast keegi alla ei kukkunud aga kaks klubi V liigast peaksid üles ronima kuigi ei tea, kas Q tegelastest ja nende plaanidest suurt midagi.

Devil
04.02.03, 01:32
Sellega läheb veel vähe aega enne kui asi selgeks saab. Aga niipalju võin lubada et soccernet on kah oma ridasi täiendanud, ja et on plaanis parandada oma eelmise aasta 5ndat kohta :)

Raix
04.02.03, 12:43
Originally posted by Janek
Kes seal V liigas siis mängivad ja palju tsoone tuleb ?

satside kohta ei oska veel midagi öelda, aga naised saunas rääkisid, et neli tsooni pidavat tulema... ;)

toivo
04.02.03, 18:20
võin õelda ,et hiiumaalt tuleb üks meeskond. nii et head praami sõitu.

Litmanen37
05.02.03, 03:02
Hiiumaale praegu praamiga minimaalselt 12 tundi

Maarek
05.02.03, 14:06

Hiiumaale praegu praamiga minimaalselt 12 tundi

Mis vahet seal on? Talvel pead liigamänge või :doh: :doh: :doh: :doh:

Litmanen37
05.02.03, 16:34
Aga s6pruskohtumisi.

NB see on juba ammu out of topic

tsaka08
20.02.03, 17:50
tundub küll nii et talvel mängib

tsaka08
24.02.03, 01:27
Originally posted by Janek

Kuulsin, et Gascoine sai Hiinast kinga, äkki proovite ta meile õlleliigasse meelitada. Tooge Cantona ka siis ei hakka publikul ka igav :D

Gascoine lõi hiinas just 3 väravat

ek
24.02.03, 03:15
Originally posted by tsaka08

Gascoine lõi hiinas just 3 väravat

/me jõi just Nimegas n õlle

Litmanen37
24.02.03, 20:26
Naised siis saunas r22kisid ja l6puks see t6eks ka sai : Mina lahkun FC EBS Teamist ja liitun l6plikult FC Nimetaga............minuga koos teeb sama transferi veel yks ebsi m2ngija......

....................suured t2nud FC EBS TEAMile meeldiva koost66 eest ja soovin teile meeldivat ja edukat liigahooaega.

P.S. Naised saunas r22kisid,et EBS yritab veel kolmanda liiga klubi Emmaste ryndajat saada oma ridadesse..................

tsaka08
24.02.03, 22:20
kes se teine siis on kes ebs-ist ära kolib:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Litmanen37
25.02.03, 01:50
Ega siis k6ike kah naised saunas r22kind......:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Darren
25.02.03, 10:35
Räägitakse, et peale suurepärast esitust ülikoolidevahelisel turniiril on Raimo \"Raimu\" Nõu siirdumas FC Barcelona ridadesse.

Devil
25.02.03, 12:14
Originally posted by Darren

Räägitakse, et peale suurepärast esitust ülikoolidevahelisel turniiril on Raimo \"Raimu\" Nõu siirdumas FC Barcelona ridadesse. FC Soccernet pidas Barca pakkumist naeruväärseks ja lykkas selle tagasi :õnnelik:

tsaka08
25.02.03, 18:58

Räägitakse, et peale suurepärast esitust ülikoolidevahelisel turniiril on Raimo \"Raimu\" Nõu siirdumas FC Barcelona ridadesse. FC Soccernet pidas Barca pakkumist naeruväärseks ja lykkas selle tagasi :õnnelik: ´

milline see pakkumine oli ka siis:õnnelik: :õnnelik: :D

Devil
26.02.03, 00:07

Räägitakse, et peale suurepärast esitust ülikoolidevahelisel turniiril on Raimo \"Raimu\" Nõu siirdumas FC Barcelona ridadesse. FC Soccernet pidas Barca pakkumist naeruväärseks ja lykkas selle tagasi :õnnelik: ´

milline see pakkumine oli ka siis:õnnelik: :õnnelik: :D Osapooled hoiavad summad endateada, kuna avalikustamine teeks häbi mõlemale klubile ning turvalisuse mõttes Raimo Nõu tõenäoliselt neljapäevases kohtumises FC Futuga platsile ei jookse. Kuid kes teab, kes teab :õnnelik:

Carramba
26.02.03, 01:08
mis mõttetu jutt...

Darren
26.02.03, 10:34
Kui veidi tagamaid välja tuua, siis kuuldavasti jäi Barcelona pakumine kolme ja nelja Big Maci vahele, kuigi vahepeal oli ka juttu keskmistest friikartulitest.

Raimo
26.02.03, 18:46

Kui veidi tagamaid välja tuua, siis kuuldavasti jäi Barcelona pakumine kolme ja nelja Big Maci vahele, kuigi vahepeal oli ka juttu keskmistest friikartulitest.

:D:D:D:D:D:D

Paraku jah polnud kõnealune klubi valmis pakkuma bic mac xxl einet, mistõttu läbirääkimised lõppesid varakult.

eerik999
20.03.03, 21:54

Naised siis saunas r22kisid ja l6puks see t6eks ka sai : Mina lahkun FC EBS Teamist ja liitun l6plikult FC Nimetaga............minuga koos teeb sama transferi veel yks ebsi m2ngija......

....................suured t2nud FC EBS TEAMile meeldiva koost66 eest ja soovin teile meeldivat ja edukat liigahooaega.

P.S. Naised saunas r22kisid,et EBS yritab veel kolmanda liiga klubi Emmaste ryndajat saada oma ridadesse..................

tsaka08
20.03.03, 23:30
Originally posted by eerik999

no loodame siis et saab elagu ebs

tsaka08
07.04.03, 23:21
kas ma sain ikka õieti aru et dünamo rummu ee mängi siis V liigas vaid pääses IV liigasse ,nüüd jälle üx koht vähem ja kohe ka paaril võistkonnal võimalus kõrgemale tõusta huvitav kas mingi meeskond läheb veel minema

Devil
08.04.03, 07:37

kas ma sain ikka õieti aru et dünamo rummu ee mängi siis V liigas vaid pääses IV liigasse ,nüüd jälle üx koht vähem ja kohe ka paaril võistkonnal võimalus kõrgemale tõusta huvitav kas mingi meeskond läheb veel minema

sa ei pea seda siin foorumis mõne suvalise teema all küsima, sa võiksid selle asemel raixi postitust paar korda lugeda saaksid ehk aru!

Litmanen37
16.04.03, 17:00
Niisiis............Fc Nimeta kahjuks ei saanud 5 m2ngijat Florast k2tte.........ei saa aru pohlakust....kas ta t6esti on selline ihnuskoi......m6ned m2ngijad polnud juba paar aastat floras trenni teinud......ja ka neid m2ngijaid nad 2ra ei anna....tahavad oma miinimumpalku......
.....mis m6tet on hoida neid kinni.....mis rahuldust see rastapatsidega Eesti jalkagurule annab......elu sees ei hakka mingi viiend liiga klubi m2ngijate eest pappi maksma.....ok saan aru....et nendest 5 kolm veel eelmine aasta m2ngisid Floras ja m6ni nendest oli isegi noortekoondise kandidaat(foorumikasutaja - terav 22r) aga andku siis v2hemalt need m2ngijad,kes pole trenni teinud......
...on kuidas on,igatahes Nimeta ei ole lasknud pead norgu,vaid on kiirelt m2ngijateturul tegutsenud.....juba on v6istkonnaga liitunud yks MC Tallinna m2ngija.. vormistamist ootavad veel kolm MC m2ngijat.......lahtine on ainult p6hiv2ravavahi koht...aega on veel 9 p2eva....

Silver
16.04.03, 20:56
Litmanen, mida sa halad :P Muidu ehk nimetaksid ka nimesid, kes siis ei saanud, sest tahaks huviga teada, et millised staarid teil siis mängida ei saa.. Mängumeestega teil probleeme ei tohiks tekkida. Staare jalaga segada ;)

Litmanen37
17.04.03, 14:44
Kaspar Kuusmann,Oliver N22s,Johannes Veski,Rene Peekmann,Risto T2mmo.....

.....staarid staarideks,aga ikka tahaks,et neid oleks veelgi rohkem......tegelikult l2hme liigas v6idu peale v2lja...iga madalam koht oleks meie jaoks eba6nnestumine....Klubi omanike eesm2rgid sellised....lisaks annaks see meile tuleval hooajal t2ieliku kuludekatte sponsorite poolt

Litmanen37
25.04.03, 23:23
Niisiis jõuti Floraga kokkuleppele ja pandi paika,et FC Nimeta maksab 3 mängija eest 3000.- ....2 mängijat saadi tsauta....seega Nimeta siiski soovitud koosseisus

Jah Raimo Nõu.......tahaks teada,mix siis peaks Nimeta hooaja lõpus laiali minema....ma arvan,et Nimeta ei maksaks nende eest yheks hooajaks...või mis....

Raimo
25.04.03, 23:37

Niisiis jõuti Floraga kokkuleppele ja pandi paika,et FC Nimeta maksab 3 mängija eest 3000.- ....2 mängijat saadi tsauta....seega Nimeta siiski soovitud koosseisus

Jah Raimo Nõu.......tahaks teada,mix siis peaks Nimeta hooaja lõpus laiali minema....ma arvan,et Nimeta ei maksaks nende eest yheks hooajaks...või mis....

Ma loodan, et EBSile tasud nii Sina kui veel üks meilt Nimetasse läinud mees kenasti oma võlad ära.

ylo666
26.04.03, 13:22
EBS nagu eriti oma kokkuleppest kinni ei pidanud..........lisaks sellele sa ei vastanud kysimusele

Raimo
26.04.03, 15:40
Originally posted by ylo666

EBS nagu eriti oma kokkuleppest kinni ei pidanud..........lisaks sellele sa ei vastanud kysimusele

Üldiselt ei pea ma tundmatule inimesele vastamist vajalikuks. Kokkulepe? Väga huvitav, et keegi võõras räägib miskisest kokkuleppest, mida on EBSi poolt ainult minul võimalik sõlmida.
Ja Nimetast. Kas Nimeta jätkab või ei... ausalt öeldes mul on savi.
Rohkem ei pea ma sellel teemal - ehk siis EBSile võlgnevatest meestest - rääkimist siin vajalikuks.

Refieus
27.04.03, 02:29
Mnjah, me siis saime NImetalt Streetrace.org\'i 2 meest kätte. Hea seegi:P

Litmanen37
27.04.03, 13:01
Originally posted by amority

Mnjah, me siis saime NImetalt Streetrace.org\'i 2 meest kätte. Hea seegi:P

Jah....ja yks nendest lõi ka 5 liiga põhjapiirkonna Hooaja 2003 avavärava....ja oli selgelt mängu parim....

Refieus
28.04.03, 11:56
Ei vaidle sulle vastu. Värav oli ja on kindlasti üks esimese vooru ilusamaid:D

Litmanen37
28.04.03, 16:36
Njah...aga voor pole veel läbi...Futu ja Tiigrid kah omavahel veel

eKu
04.05.03, 23:34
loodetavasti suudan oma kalasid kolmandas liigas vältida... esimesed kaks mängu on suht hästi välja tulnud :P :D: lahe:

Devil
05.05.03, 00:44
Originally posted by eKu

loodetavasti suudan oma kalasid kolmandas liigas vältida... esimesed kaks mängu on suht hästi välja tulnud :P :D: lahe: nujah see mind yldse ei koti, kuidas sa seal III liigas hakkama saad. Ainuke kysimus oleks, et mis sina ja su III liiga on seotud teemaga: 5. liiga ida/p6hi yleminekute spekulatsioonid ?!?