320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

neeger eesti naise jaoks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    neeger eesti naise jaoks

    Tekkis siin hullem vaidlus mingi karja naistega, kes juhtumisi kujutavad endast vutisõpru. Paluks siis siin eelkõige naisfoorumlastel avaldada arvamust neegermeeste kui sekspartneri või tulevase elukaaslase kohta.
    Tänan tähelepanu eest!
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    Replying to Topic \'neeger eesti naise jaoks\'

    Khm... Denzel Washington on küll täitsa roogitav räim, aga eluks ajaks küll omale neegrit ei tahaks..
    Aga Lillekülas paistab alati päike...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'neeger eesti naise jaoks\'


      Ma ei teadnudki, et sul, Kosk, neegrimeeste vastu SELLINE huvi on:P

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'neeger eesti naise jaoks\'

        Originally posted by Tiina



        Ma ei teadnudki, et sul, Kosk, neegrimeeste vastu SELLINE huvi on:P
        Kallis Tiina, tänan, et sa tegid mulle selgeks, et ma hoopis naine olen
        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

        Kommentaar

        Working...
        X