320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pohlak vs Vilba

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pohlak vs Vilba

    Keda toetate

    #2
    Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

    Mhmmm... Ma arvan, et aruteluks l2heks kui see kysimus esitada kas delfis v6i siis Levadia f2nnidele. Ma arvan, et isegi viimased oleks siiski Pohlaku poolel. Esimest korda elus, arvatavasti.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

      Ma ei saa kedagi hukka mõista, kui ma ei tea asja tagamaid ja fakte. Ajakirjandus on meil juba aastaid kollatõbes.
      Jalgpallihaigla juhatuse liige

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

        Originally posted by bomb


        Keda toetate
        Paluks teinekord arutelu startimisel natuke pikemat sissejuhatust
        See kiri siin on all

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

          Meenutasin mineviku,oleviku ja vaatasin tuleviku ,sain tulemuse viimase aasta näitjate põhjal ,kus Vilba kaalub tugevasti Pohlaku üle.
          Kasutasin väljaandeid ja muid paber dokumente.

          Arvan,et Pohlak peab ennast ärimeheks ,kuid ta ei oska seda olla.
          Tema eetiline ja moraalne tase on langenud ja see kandub kogu eesti jalgpalli peale negatiivselt.Jalgpall ei koosne ainult fännidest,keda enamus kui mitte kõik keda me kohtame nii siin kui seal väljaannetes.

          Kui me endilt küsiks ,mis saaks, kui Pohlakut poleks siis usun ,et enamus vastaks, et midagi ,elu läheb samamoodi edasi ainult võib juhtuda ,et midagi hakkab muutuma .
          Oli vist nurgakivi viimane Pohlaku saavutus-presidendile kohane saavutus.

          Äkki keegi vaidleb vastu.
          Ootaks Pohlakult rohkem tegusi ,mitte kraaklemisi ja teiste laimamisi.

          Kes teda tunnevad ja teda tundnud ei meenuta teda hea sõnaga aga peavad lugu temast kui jalgpalli taassünni loojast.

          Usun et tema aeg on läbi ja tee tema lahkumiseks valmis.

          Kogu jalgpall istub oksal ,mida Pohlak saeb.

          Areng ei koosne ainult tulemustest ja reitingu tabelist.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

            http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=131897


            nagu olen aru saand sellest jutt käib
            kommentaare tasub ka lugeda

            no comments ,oleks hoki fänn siis oleksin ka maybe Vilba poolt kuna pole siis ikka Pohlaku ja tema ideede poolt lootuses et 2005kevad lilleküla valmis ja 2010ks aastaks end niipalju kogunud et siis hiljemalt 2020 aastaks uus 25000 kohaga rahvusstaadion valmis
            sigpic

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

              Originally posted by rauno


              http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=131897


              nagu olen aru saand sellest jutt käib
              kommentaare tasub ka lugeda

              no comments ,oleks hoki fänn siis oleksin ka maybe Vilba poolt kuna pole siis ikka Pohlaku ja tema ideede poolt lootuses et 2005kevad lilleküla valmis ja 2010ks aastaks end niipalju kogunud et siis hiljemalt 2020 aastaks uus 25000 kohaga rahvusstaadion valmis
              Ära liiga palju looda,muidu pärast sitt tunne.
              Lihtsalt mõtle endamisi ,kuda teised alaliidud oma asjad kiirelt mis lubatud valmis saavad.

              Näiteks kasvõi tennisehallid(avamine 2 kuu pärast )

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

                tennisehall ja jalgpallistaadion liiga erinevad vist et võrrelda?võibolla eksin

                loodan ja ootan ikka isegi kui ei läe nii.kui ei looda ma ei tea,võiks ju nendel kunstmuruplatsidel rahulikult mängida ju,pole seda lilleküla ka vaja?

                sinisilme lootja ja unistaja nagu ma olen usun et enne surma näen eestis 1 suurt ja vägevat jalgpalli kolosseumit seismas Maarjamaa pinnal kus lastelastega EM finaali vaadata ntx


                ja lisana veel et minu jaoks ei oma see mingit tähtsust teeb seda Pohlak või keegi teine,peaasi et valmis saab,vilba kui eliitklassi inimene seda niikuinii ei tee
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

                  Suni jutt on vastuoluline ja raskestimõistetav.
                  Ma ei tea, kas Eesti jalgpalli areng on üksnes Pohlaku teene. Ilmselt mitte. Kuid areng kui selline on ju ilmne. Seda näeb igaüks, kes Eesti koondise mängu vaatab ja seda minevikus nähtuga võrdleb.
                  Mis saab edasi? See on ilmselt point eks ole? Isiklik vihkamine, mida need härrad teineteise suhtes väljendavad, on asja üks külg. Teine on see, mida kumbki neist soovib teha ja teeb Eesti jalgpalli heaks rohujuuretasandist alates ja ülespoole. Lilleküla kunstmuruväljakul tehakse novembrituisust hoolimata trenni. Mis toimus sama ilmaga viis aastat tagasi?
                  Ühesõnaga mina ei oska isiklikult kedagi eelistada. Tahaks vaid, et jalgpallurid saaksid normaalselt mängida ja treenerid oma tööd teha. Oma isiklikud vastuolud võiksid inimesed omavahel ära lahendada. Pole vaja alati meediasse tikkuda.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

                    Sun , sa lihtsalt lahmid . Mitte ,et ma praegu väga Pohlakut kaitseks ,kuid sinu argumendid on pehmelt öeldes nõrgad. Mida sa pead eetilise ja moraalse taseme all silmas? Kas seda ,et Pohlak linnavalitsust litsideks ja varasteks sõimas või siis seda ,et Savisaar ja Vilba said sõimu vastavalt teenetele. Jah olen nõus ,et väljendid olid üpriski räiged ,kuid see on Aivari stiil ja sinna pole midagi parata.
                    Lisaks väidad ,et Pohlak võiks rohkem tegudele keskenduda. Sa oled just,kui kusagilt teiselt planeedilt , mees.
                    Kas UEFA Kongress 2005. ja UEFA treenerite koolituse B-litsensi saamine esimese Ida-Euroopa riigina EI OLE saavutus ? Kas hulgaliselt uusi jalgpalliväljakuid sel aastal üle eesti ei ole saavutus ? Loomulikult ei saa kõike seda ühe mehe teeneteks lugeda ,sest EJL -dus on palju tublisid inimesi. Kuid need on faktid ja räägivad selgelt ,et töö käib.
                    SUN sa ei toonud oma jutus välja ühtegi fakti ega argumenti lihtsalt ajad seda üldist pläma ,mida põhiliselt kõik Pohlaku vastased kasutavad. Isegi Vilba kohta polnud sul muud öelda ,kui et ,, vaatadest tema viimaseid tegusid,, Milliseid siis ,tahaks teada?
                    Miks peaks Pohlak jalgpallist lahkuma ? Ja sinu väide on ,et aeg on küps .
                    Kogu teema kokkuvõtteks ütlen ,et sinu postituses polnud sisuliselt midagi ,millega sa oleks kedagi suutnud veenda ,et Pohlaku aeg on läbi ja selle võib rahulikult kanda valdkonda (a-la anti-flora koalitsioon ,viisakas vormis).
                    Jõudu !
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

                      Originally posted by mcnamara


                      Suni jutt on vastuoluline ja raskestimõistetav.
                      Ma ei tea, kas Eesti jalgpalli areng on üksnes Pohlaku teene. Ilmselt mitte. Kuid areng kui selline on ju ilmne. Seda näeb igaüks, kes Eesti koondise mängu vaatab ja seda minevikus nähtuga võrdleb.
                      Mis saab edasi? See on ilmselt point eks ole? Isiklik vihkamine, mida need härrad teineteise suhtes väljendavad, on asja üks külg. Teine on see, mida kumbki neist soovib teha ja teeb Eesti jalgpalli heaks rohujuuretasandist alates ja ülespoole. Lilleküla kunstmuruväljakul tehakse novembrituisust hoolimata trenni. Mis toimus sama ilmaga viis aastat tagasi?
                      Ühesõnaga mina ei oska isiklikult kedagi eelistada. Tahaks vaid, et jalgpallurid saaksid normaalselt mängida ja treenerid oma tööd teha. Oma isilikud vastuolud võiksid inimesed omavahel ära lahendada.
                      Areng ei seisne ainult mängude vaatamisesja tulemuste nägemises.Mänge võib pidada kaootilisteks nähtusteks.
                      Areng(väljakus,noored,stabiilsus) seda vajame tulevikus on võib olla palju rohkem.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

                        Originally posted by ROOTSI KUNN


                        Sun , sa lihtsalt lahmid . Mitte ,et ma praegu väga Pohlakut kaitseks ,kuid sinu argumendid on pehmelt öeldes nõrgad. Mida sa pead eetilise ja moraalse taseme all silmas? Kas seda ,et Pohlak linnavalitsust litsideks ja varasteks sõimas või siis seda ,et Savisaar ja Vilba said sõimu vastavalt teenetele. Jah olen nõus ,et väljendid olid üpriski räiged ,kuid see on Aivari stiil ja sinna pole midagi parata.
                        Lisaks väidad ,et Pohlak võiks rohkem tegudele keskenduda. Sa oled just,kui kusagilt teiselt planeedilt , mees.
                        Kas UEFA Kongress 2005. ja UEFA treenerite koolituse B-litsensi saamine esimese Ida-Euroopa riigina EI OLE saavutus ? Kas hulgaliselt uusi jalgpalliväljakuid sel aastal üle eesti ei ole saavutus ? Loomulikult ei saa kõike seda ühe mehe teeneteks lugeda ,sest EJL -dus on palju tublisid inimesi. Kuid need on faktid ja räägivad selgelt ,et töö käib.
                        SUN sa ei toonud oma jutus välja ühtegi fakti ega argumenti lihtsalt ajad seda üldist pläma ,mida põhiliselt kõik Pohlaku vastased kasutavad. Isegi Vilba kohta polnud sul muud öelda ,kui et ,, vaatadest tema viimaseid tegusid,, Milliseid siis ,tahaks teada?
                        Miks peaks Pohlak jalgpallist lahkuma ? Ja sinu väide on ,et aeg on küps .
                        Kogu teema kokkuvõtteks ütlen ,et sinu postituses polnud sisuliselt midagi ,millega sa oleks kedagi suutnud veenda ,et Pohlaku aeg on läbi ja selle võib rahulikult kanda valdkonda (a-la anti-flora koalitsioon ,viisakas vormis).
                        Jõudu !
                        Hästi öeldud!
                        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

                          Originally posted by ROOTSI KUNN


                          Sun , sa lihtsalt lahmid . Mitte ,et ma praegu väga Pohlakut kaitseks ,kuid sinu argumendid on pehmelt öeldes nõrgad. Mida sa pead eetilise ja moraalse taseme all silmas? Kas seda ,et Pohlak linnavalitsust litsideks ja varasteks sõimas või siis seda ,et Savisaar ja Vilba said sõimu vastavalt teenetele. Jah olen nõus ,et väljendid olid üpriski räiged ,kuid see on Aivari stiil ja sinna pole midagi parata.
                          Lisaks väidad ,et Pohlak võiks rohkem tegudele keskenduda. Sa oled just,kui kusagilt teiselt planeedilt , mees.
                          Kas UEFA Kongress 2005. ja UEFA treenerite koolituse B-litsensi saamine esimese Ida-Euroopa riigina EI OLE saavutus ? Kas hulgaliselt uusi jalgpalliväljakuid sel aastal üle eesti ei ole saavutus ? Loomulikult ei saa kõike seda ühe mehe teeneteks lugeda ,sest EJL -dus on palju tublisid inimesi. Kuid need on faktid ja räägivad selgelt ,et töö käib.
                          SUN sa ei toonud oma jutus välja ühtegi fakti ega argumenti lihtsalt ajad seda üldist pläma ,mida põhiliselt kõik Pohlaku vastased kasutavad. Isegi Vilba kohta polnud sul muud öelda ,kui et ,, vaatadest tema viimaseid tegusid,, Milliseid siis ,tahaks teada?
                          Miks peaks Pohlak jalgpallist lahkuma ? Ja sinu väide on ,et aeg on küps .
                          Kogu teema kokkuvõtteks ütlen ,et sinu postituses polnud sisuliselt midagi ,millega sa oleks kedagi suutnud veenda ,et Pohlaku aeg on läbi ja selle võib rahulikult kanda valdkonda (a-la anti-flora koalitsioon ,viisakas vormis).
                          Jõudu !
                          Aivar stiil iseloomustab meie alaliitu , meie riiki, meie fänne.
                          Ma arvan ,et me ei vaja sellist inimest,kes niimoodi käituks.

                          See ei too meile head ka edaspidi.Ka tema peab ennast muutma ja usun et sellest sünniks palju kasu.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

                            Originally posted by Sun


                            Originally posted by ROOTSI KUNN


                            Sun , sa lihtsalt lahmid . Mitte ,et ma praegu väga Pohlakut kaitseks ,kuid sinu argumendid on pehmelt öeldes nõrgad. Mida sa pead eetilise ja moraalse taseme all silmas? Kas seda ,et Pohlak linnavalitsust litsideks ja varasteks sõimas või siis seda ,et Savisaar ja Vilba said sõimu vastavalt teenetele. Jah olen nõus ,et väljendid olid üpriski räiged ,kuid see on Aivari stiil ja sinna pole midagi parata.
                            Lisaks väidad ,et Pohlak võiks rohkem tegudele keskenduda. Sa oled just,kui kusagilt teiselt planeedilt , mees.
                            Kas UEFA Kongress 2005. ja UEFA treenerite koolituse B-litsensi saamine esimese Ida-Euroopa riigina EI OLE saavutus ? Kas hulgaliselt uusi jalgpalliväljakuid sel aastal üle eesti ei ole saavutus ? Loomulikult ei saa kõike seda ühe mehe teeneteks lugeda ,sest EJL -dus on palju tublisid inimesi. Kuid need on faktid ja räägivad selgelt ,et töö käib.
                            SUN sa ei toonud oma jutus välja ühtegi fakti ega argumenti lihtsalt ajad seda üldist pläma ,mida põhiliselt kõik Pohlaku vastased kasutavad. Isegi Vilba kohta polnud sul muud öelda ,kui et ,, vaatadest tema viimaseid tegusid,, Milliseid siis ,tahaks teada?
                            Miks peaks Pohlak jalgpallist lahkuma ? Ja sinu väide on ,et aeg on küps .
                            Kogu teema kokkuvõtteks ütlen ,et sinu postituses polnud sisuliselt midagi ,millega sa oleks kedagi suutnud veenda ,et Pohlaku aeg on läbi ja selle võib rahulikult kanda valdkonda (a-la anti-flora koalitsioon ,viisakas vormis).
                            Jõudu !
                            Aivar stiil iseloomustab meie alaliitu , meie riiki, meie fänne.
                            Ma arvan ,et me ei vaja sellist inimest,kes niimoodi käituks.

                            See ei too meile head ka edaspidi.Ka tema peab ennast muutma ja usun et sellest sünniks palju kasu.
                            Need mida ta teeb ei ole tema teene need asjad mida jalgpalliliit peab tegema et kuuluda UEFA ja FIFA nimekirjadesse.See mis puudutab väljakuid on meie Noorsooameti ja linnavalistsus koostöö mida tuleb teha neil et tagada koolide juurde kuuluvad väljakud,loomulikult sekkus ka sinna protsessi EJL.
                            Ma ei pea toome välja pisi asju mida ma kellegist ja tema tegudest tean tahan jääda selliseks nagu olen ja hoida oma teada asjad mis ei kuulu siia veergudele.

                            Usun ,et kohtume tulevikus ja keegi meist tunneb piinlikust mineviku sõnade pärast.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Pohlak vs Vilba\'

                              Siin SUN olen ma sinuga tõesti nõus ,et positiivset imidzhit Aivar Pohlak selliste üpris räigete ja solvavate väljaütlemistega jalgpallile ei loo.
                              Seda ka alaliidule.
                              Riigiga on lood teised seal on hullemaidki tegelasi
                              Ja kui veel fännidest rääkida siis enamus meist on ikka oma arvamustes vabad ,mitte aga Pohlaku marionetid nagau sa arvad.
                              FCF Forever

                              Kommentaar

                              Working...
                              X