320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksa-Inglise mäng - uxe ees

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saksa-Inglise mäng - uxe ees

    Teeme selle teema uuesti lahti ,sest asi endiselt aktuaalne ja yhe enam sellisex ta ka muutub.Kõrvalt võix ka Holland-Eesti clashi ära mainida.Mida ootate?

    #2
    Mul jumala ükskõik, kas võidab inglismaa või saksamaa, võib olla oleks isegi sakslaste poolt, siis on mingigi võimalus, et inglased edasi ei saa, kuna sakslastel seda probleemi pole. Aga kuna collina on mängu kohtunik, siis võib juhtuda mida iganes.
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      #3
      püha jüri jümgrid peaksid ikkagi krautidele ära tegema.

      kuigi peaks mainima et sakslased on jube enesekindlad oma edasipääsus sest nad on juba teisekoha meeskondade vahelite play-offide ajaks planeerinud kolm sõprusmängu. 1 mingi nädal varem kanadaga ja siis mingi kagu aasia turnee

      Kommentaar


        #4
        see äratab küll kahtlust, et nad nii enesekindlad on , aga ikkagi Saksamaal ei tohix tulla suuri probleeme võitmisel... Küsimus on suuresti selles, kas saadxe Owen kinni või mitte
        kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

        Kommentaar


          #5
          nooh, becks on vist v2ljas, see( et kapten ja yx p6hilisi m2ngijaid vastasel on v2ljas) t6stab saxide v6iduv6imalusi. v6imalused hakkavad vaixelt saxa kasux p66rduma...asi l2heb huvitavax.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by m1ck

            nooh, becks on vist v2ljas, see( et kapten ja yx p6hilisi m2ngijaid vastasel on v2ljas) t6stab saxide v6iduv6imalusi. v6imalused hakkavad vaixelt saxa kasux p66rduma...asi l2heb huvitavax.
            Just ebahuvitavamax... ma arvan
            kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

            Kommentaar


              #7
              mul täiesti savi...

              Ärge saage vaid valesti aru. Asja point selles, et kui ei mängi Eesti, siis on minu jaoks tähtis vaid see, et tuleks ilus tasavägine mäng, mille kestel ei tahaks kuulata eriti kohtuniku vilepartiid, vaid näha just seda mänguilu, mille pärast ma jalgpalli hakkasin armastama.
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                #8
                vibu, ma kardan, et seekord sul siis ei vea, kuna kohtunikux on Pierluigi Collina ja teda teame me k6ik.

                selle huvitavuse kohta niipalju, et igatahes m2ng ei ole p2ris sama, mis beckhamiga.
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  #9
                  aga sakslasi nõrgendab jälle scholli puudumine...
                  kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                  Kommentaar


                    #10
                    ... aga beckhami vihgastus ei olegi nii halb, kui arvati/arvasin, ta on koondisesse kucutud ja ehk saab m2ngugi...
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      #11
                      Kordan omalt poolt veel korra küsimust- kus kohas seda põnevusmängu vaadata saab? Telekanalid, pubid&baarid jms on teretulnud.

                      Ja nüüd veidikene mängust.
                      Esiteks arvan, et Beckhami puudumine on veidi ülehaibitud. Inglastel jagub häid keskväljamehi küllaga. Sakslastel on puudu Scholl ning keegi ei virise. Julgen nimelt nende kahe vutivirtuoosi oskuseid lähes võrdsustada, sakslaste fänn nagu ma olen (kuigi saan sellise jutu pärast inglise fännidel vastu päid&jalgu :-).
                      Ennustan ja loodan sakslaste võitu või vähemasti viiki. Põhjendada ei oska, tehku seda teadjamad tegelased. Samas iseenda eest räägivad ka ju hiljuti toimunud sõprusmängud- inglaste kindel allajäämine hollandlastele ning sakslaste sama kindel võit ungarlaste üle. Kuigi Holland ja Hungari on tiba erineva kaliibriga meeskonnad näitavad need tulemused minu arvates siiski midagi.
                      http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                      Kommentaar


                        #12
                        Kodukanaliks on sakslaste enda ARD.

                        Muide, enne seda mängu on ARD pealt otseülekanne ka Iiri-Hollandi jõukatsumisest.

                        Seega - mänge terveks päevaks.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          #13
                          Kindlasti tuleb jällegi ülitasavägine mäng, saksa poisid mängivad kodus ja ei tohi publikule pettumust valmistada. Samas on aga Inglismaa vastu seina surutud, kui nad tahavad esimesena edasi pääseda alagrupist.

                          Ma kipun arvama, et kui Becks inglaste eest platsile ei siba läheb neil raskeks Saksat võita, sest poiss on praegu hiilgavas vormis ja rahvuskoondise eest on ta teinud kaptenina hiilgavaid mänge. No ja kes see muu Owenile palli ette mängiks.

                          TEgelikult v§oidab mängu kaitseliin koos väravavahiga, kumb selles võitluses peale jääb saab ka kolm punkti.

                          Kommentaar


                            #14
                            sky sports extra näitab mängu ning järelikult on mängu võimalik vaadata nii nimetas kui mollys

                            Kommentaar


                              #15
                              Kas see on muidu kindel, et üks neist kahest pubist-baarist (või mõlemad) mängu näitavad. Kui on nii, tuleb endki kohale lohistada, sest kahjuks muud võimalust mängu nägemiseks pole
                              Seda et, võitjas kahtlust olla ei tohiks :P
                              ¡No Pasarán!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X