PDA

View Full Version : Saksa-Inglise mäng - uxe ees

Aramis
26.08.01, 08:34
Teeme selle teema uuesti lahti ,sest asi endiselt aktuaalne ja yhe enam sellisex ta ka muutub.Kõrvalt võix ka Holland-Eesti clashi ära mainida.Mida ootate?

apunkto
26.08.01, 11:17
Mul jumala ükskõik, kas võidab inglismaa või saksamaa, võib olla oleks isegi sakslaste poolt, siis on mingigi võimalus, et inglased edasi ei saa, kuna sakslastel seda probleemi pole. Aga kuna collina on mängu kohtunik, siis võib juhtuda mida iganes.:kaval:

eston maravilha
26.08.01, 11:27
püha jüri jümgrid peaksid ikkagi krautidele ära tegema.

kuigi peaks mainima et sakslased on jube enesekindlad oma edasipääsus sest nad on juba teisekoha meeskondade vahelite play-offide ajaks planeerinud kolm sõprusmängu. 1 mingi nädal varem kanadaga ja siis mingi kagu aasia turnee

erx
26.08.01, 15:36
see äratab küll kahtlust, et nad nii enesekindlad on:segadus: , aga ikkagi Saksamaal ei tohix tulla suuri probleeme võitmisel... :õnnelik: :idee: :idee: Küsimus on suuresti selles, kas saadxe Owen kinni või mitte

sicmic
26.08.01, 18:43
nooh, becks on vist v2ljas, see( et kapten ja yx p6hilisi m2ngijaid vastasel on v2ljas) t6stab saxide v6iduv6imalusi. v6imalused hakkavad vaixelt saxa kasux p66rduma...asi l2heb huvitavax.

erx
26.08.01, 19:34
Orginally posted by m1ck

nooh, becks on vist v2ljas, see( et kapten ja yx p6hilisi m2ngijaid vastasel on v2ljas) t6stab saxide v6iduv6imalusi. v6imalused hakkavad vaixelt saxa kasux p66rduma...asi l2heb huvitavax.
Just ebahuvitavamax... ma arvan:õnnelik: :doh:

vibu
26.08.01, 20:34
Ärge saage vaid valesti aru. Asja point selles, et kui ei mängi Eesti, siis on minu jaoks tähtis vaid see, et tuleks ilus tasavägine mäng, mille kestel ei tahaks kuulata eriti kohtuniku vilepartiid, vaid näha just seda mänguilu, mille pärast ma jalgpalli hakkasin armastama.

sicmic
26.08.01, 20:52
vibu, ma kardan, et seekord sul siis ei vea, kuna kohtunikux on Pierluigi Collina ja teda teame me k6ik.

selle huvitavuse kohta niipalju, et igatahes m2ng ei ole p2ris sama, mis beckhamiga.

erx
27.08.01, 19:11
aga sakslasi nõrgendab jälle scholli puudumine...

sicmic
27.08.01, 19:23
... aga beckhami vihgastus ei olegi nii halb, kui arvati/arvasin, ta on koondisesse kucutud ja ehk saab m2ngugi...;)

Andy
28.08.01, 01:48
Kordan omalt poolt veel korra küsimust- kus kohas seda põnevusmängu vaadata saab? Telekanalid, pubid&baarid jms on teretulnud.

Ja nüüd veidikene mängust.
Esiteks arvan, et Beckhami puudumine on veidi ülehaibitud. Inglastel jagub häid keskväljamehi küllaga. Sakslastel on puudu Scholl ning keegi ei virise. Julgen nimelt nende kahe vutivirtuoosi oskuseid lähes võrdsustada, sakslaste fänn nagu ma olen (kuigi saan sellise jutu pärast inglise fännidel vastu päid&jalgu :-).
Ennustan ja loodan sakslaste võitu või vähemasti viiki. Põhjendada ei oska, tehku seda teadjamad tegelased. Samas iseenda eest räägivad ka ju hiljuti toimunud sõprusmängud- inglaste kindel allajäämine hollandlastele ning sakslaste sama kindel võit ungarlaste üle. Kuigi Holland ja Hungari on tiba erineva kaliibriga meeskonnad näitavad need tulemused minu arvates siiski midagi.

Martin
28.08.01, 12:04
Kodukanaliks on sakslaste enda ARD.

Muide, enne seda mängu on ARD pealt otseülekanne ka Iiri-Hollandi jõukatsumisest.

Seega - mänge terveks päevaks.

guru
28.08.01, 13:29
Kindlasti tuleb jällegi ülitasavägine mäng, saksa poisid mängivad kodus ja ei tohi publikule pettumust valmistada. Samas on aga Inglismaa vastu seina surutud, kui nad tahavad esimesena edasi pääseda alagrupist.

Ma kipun arvama, et kui Becks inglaste eest platsile ei siba läheb neil raskeks Saksat võita, sest poiss on praegu hiilgavas vormis ja rahvuskoondise eest on ta teinud kaptenina hiilgavaid mänge. No ja kes see muu Owenile palli ette mängiks.

TEgelikult v§oidab mängu kaitseliin koos väravavahiga, kumb selles võitluses peale jääb saab ka kolm punkti.

eston maravilha
28.08.01, 13:49
sky sports extra näitab mängu ning järelikult on mängu võimalik vaadata nii nimetas kui mollys

dieter
28.08.01, 16:28
Kas see on muidu kindel, et üks neist kahest pubist-baarist (või mõlemad) mängu näitavad. Kui on nii, tuleb endki kohale lohistada, sest kahjuks muud võimalust mängu nägemiseks pole :(
Seda et, võitjas kahtlust olla ei tohiks :D:P

eston maravilha
28.08.01, 16:40
arvan et näitavad ja kui ei näita tuleb ilusti küsida

ja niipalju veel et reedel näidataks eng-ger u21 mängu ning et laupäeval näidatakse veel iiri-holland ja shoti-horvaatia mänge aga nendega on see sant lugu et nad on ühel ja samal ajal

dieter
29.08.01, 15:29
:P Laupäeval saab väidetavalt Nimetas juba kl 1600 vaatmisega pihta hakata soovi korral - siis mängivad Šoti-Horvaatia.
Aga õige mäng :D algab 1930....

-Loom-
29.08.01, 19:21
mina olen 10000000% inglismaa poolt...minu lemmik koondis nimelt :lahe:

nu ma arvan et inglismaa v6idab 2:1 v6i 2:0
:õnnelik:

erx
29.08.01, 20:04
ma lugesin just soccernetist, et saksa fännid tahavad inglise fännidega kaklema hakata, kui enne zagrebi mängu olin kindel, et kaklust ei tule, siis nüüd olen kindel, et nüüd tuleb kas siis surem või väiksem madin

Rainman
29.08.01, 23:30
Nimeta baar pole oma kodukat (http://www.nimetabaar.ee) uuendanud, seega ei tea täpselt, aga usun küll, et näitab. Keegi, kes viitsib, võiks kohapeal ära käia, seal ajagraafikud üleval. Aga pühapäeval 9. septembril on Nimetas kavas järgmised mängud:

15:00 Tottenham v Southampton
17:00 Charlton v Fulham

Usun, et olen kohal. Krt, just tuli meelde, et üks sünnipäev tol nädalavahetusel :oih:

Andy
30.08.01, 01:44
Nii, olin tubli ja jalutasin siis Nimetast mööda. Tulemus- nägin aknal teadet, et näidatakse Inglise ja Saksa mängu küll (AJEEEEEE!!! :-), algus on kell 19.00. Ja kell 16.00 madistavad seal veel mingid muud koondised, kahjuks ei mäleta enam täpselt. Kel huvi, see jalutagu läbi.

yheksa
30.08.01, 10:11
Kell 16.00 on Shoti - Horvaatia!
Loe ka eelnevad postitused läbi enne kui sa hüppama hakkad. Enne juba ju öeldud ,kes mängivad.

Wuppi
30.08.01, 18:24
Inglise koondise peatreener Sven-Göran Eriksson ja fännid said neljapäeval rõõmusõnumi - David Beckham on laupäevaseks MM-sarja valikmänguks Saksamaaga mänguvõimeline.

Pühapäeval kubemelihast vigastanud koondise kapten sai kolm päeva intensiivravi ning neljapäeval oli juba treeningul. Inglaste 28-aastane mängujuht sooritas koondise arsti Alan Smithiga erinevaid harjutusi ja valu üle ei kurtnud.

chilli_bo
30.08.01, 19:42
Mis panterid ka arvavad, kes GER-ENG mängu võidab? Ma pakuksin 2:2 viiki, kusjuures Beckham lööb viimasel minutil pendla a la Stam Euro 2000 katusele.:D

eston maravilha
30.08.01, 21:27
sinisilmselt usun ja loodan et inglismaa võidab. skoor on ükskõik.

Kaarel
31.08.01, 11:39
Kui tuletada meelde, kuda Inglased kuu alguses tagasi koduväljakul Hollandi vastu esinesid, siis ei peaks neil võiduvõimalusi olema. Kuid Liverpooli hea esitus Bayern vastu annab lootust, arvestades, et Bayerni kaitse maatasa teinud ründepaar Owen-Heskey peaks ka koondises põhirivistuses olema. Siiski selliste suurte mängude jaoks on vaja rahvusvaheliselt läbilöönud ründajat ning siinkohal tuletan meelde, et Inglise koondise kaks viimast väravat Saksamaale lõi Alan Shearer.

Nr11
31.08.01, 15:18
Tore oleks muidugi, kui Inglismaa võidaks, aga väga raskeks läheb. Loodetavasti ei juhtu nii, nagu oli Portugali ja Rumeenia vastu. Jube- võit oli juba pooleldi olemas ja siis lasti endale ära lüüa.Vot

Aramis
31.08.01, 22:22
Tore olex kui Saxa võidaks ;) Bechami kaasmängimine on väga meeldiv lisa asjale, kuid minu arvates on scholl tast parem mängija.Scholl lööb karistuslööke sama hästi ,triblab tunduvalt paremini ,aga samas tsenderdab kehvemini.Aga seda kõike sakslastel homme pole ja vasakul mängib Becksi vastu Bõhme.Ex näeme ära...mul homme liigamäng lõppeb kell 17.00 , tulen oce Nimetusse.
Ja kui aus olla ei suuda ma näha sakslaste rohtu Pooli ryndeduo vastu,kuid eeldan ,et mängu võidux vajalik tuleb keskväljalt ja võtmex kujuneb Sebastian Deissleri mäng.

Rainman
31.08.01, 22:34
Noored igatahes mängisid täna ja Inglismaa jäi peale :)

Germany U-21 vs England U-21 1:2
Metzelder 90' - Cole 57', Jeffers 90'

erx
01.09.01, 11:30
kas keegi teab, et äkki näitab bulldogi pubis seda mängu ????

gaskoff
01.09.01, 18:13
kas keegi teab, kus seda tartus näidatakse??
ruttu oleks vaja teada saada!!!

erx
01.09.01, 20:50
Jeee
, kuuendal minutil viis Crsten Jankcer Saksamaa juhtima, jepaaa :love: :õnnelik: :) :lahe: Niipalju siis sellest... õnn on möödas :(
t*ra küll niikaua, kui ma kirjutasin, löödi Sakslastele värav, värava autor oli 12. minutil owen, kes pääses läbi, tänu sakslaste kunstlikule suluseisule :(:oih: kahju, et ma ikka nimetasse ei läinud :oih:

Wuppi
01.09.01, 21:24
Inglismaa juhib 2:1
Viimane värav 45. minutil Gerrard

erx
01.09.01, 21:27
nuuks, väravad on tulnud sellest, et beckhamivabalöök tõrjutkse edukalt aga teine pall kaotatakse

Wuppi
01.09.01, 21:44
Uue poolaja algul löödi 3:1 värav ja seda seegi kord Oweni poolt 48. minutil

-Loom-
01.09.01, 21:53
jyrka ma siis t2psustan...inglismaa on v2liskoondistest mu lemmikud...kui eesti vastu peax inglismaa m2ngima siis ma loomulikult eesti poolt;)

Wuppi
01.09.01, 22:08
:õnnelik: Owen sai 66. minutil hakkama hat-trikga

54. minutil sai Heskey kollase kaardi
65. minutil toimus vahetus sisse McManaman välja Barmby
67. minutil toimus vahetus sisse Klose välja Ballack'i

74. minutil lõi Heskey ise ka värava

Go England Go

Wuppi
01.09.01, 22:32
Väravad lõid Jancker 6. minutil (seega saksa ainuke), Owen 13., 48. ja 66. minutil, Gerrard 45. minutil ja Heskey 74. minutil. Peale viimast väravat sai kollase kaardi veel Hamann ning välja vahetati Gerrard Hargreavesi vastu ja Scholes Garrageri vastu.

erx
01.09.01, 22:45
ma ei saa aru, mis saksamaaga juhtus, kahtlane, äkki olid kuskil umbjoobes?

Siim
01.09.01, 23:29
Kõigepealt emotsioonid: :D :P ;) :) :lahe: :õnnelik: :lahe: :) ;) :P :D

Liverpool korraldas jälle asja ära. Ok, ütleme nii, et INGLISMAA võitis! Kahjuks mängu ei näinud ja tean vaid skoori ja skooritegijaid, seega jätan kommenteerimise teiste hooleks...

Miq
02.09.01, 00:59
Orginally posted by Siim88

Kõigepealt emotsioonid: :D :P ;) :) :lahe: :õnnelik: :lahe: :) ;) :P :D

Liverpool korraldas jälle asja ära. Ok, ütleme nii, et INGLISMAA võitis! Kahjuks mängu ei näinud ja tean vaid skoori ja skooritegijaid, seega jätan kommenteerimise teiste hooleks...
Statistiliselt tegi Pool mängu ära, tegelikult ikka kogu meeskond. Eriti mega oli MINU ARUST Beckham -mitu resultatiivset söötu, head karistuslöögid jne.

Aramis
02.09.01, 01:41
No nii , megapakk sakslastele! Inglased näitasid ,kuidas tuleb joosta ja lüüa.Saksalased võivad oma possessioni ja ettevaatliku stiili sinna kohta pista kui nad lihtsate asjadega hakkama ei saa nagu vastasmängija blokeerimine 25 meetri peal(Gerrard).Owen valmistas rohkem peavalu kui Pool-FCB mängus, sest seal oli Kovac veel tsipa kiirem kui kolmik Novotny-Wörns-Linke.
Mängu positiivne osa seoses paigaga kus seda vaatasin.Nimelt juba Nimetu poole teel , sain teada ,et Buldogis näidataxe Holland-Iirit ja Saxa mäng ka tulemas.Jõudsin Iiri mängu viimasex kymnex minutix ja nägin ,et Hollandi oskusi olid tulnud ka scoutima Poom,Opi ja Innu.Ah jaa ,Tammus ka.Väravavahid läxid peale seda mängu ära, aga Oper ja Zelinki vaatasid ka Saxa-Ing mängu lõpuni.Purjus nad ei olnud ja lärmi ei teinud ,nii,et loodetavasti on Hollandi vastu värava(t)aid loota.

mel21
02.09.01, 06:30
nukker :( :( :(

1. Saksamaa rünnak (kui kirvega keskelt läbimurdmist nii nimetada) takerdus Ferdinandi ja Campelli kaitses, aga eriti just Gerrard tahanihutatud poolikuna. :(
2. Saksamaa kaitse...mis siin ikka öelda. :(
3. Saksamaa nn "voorused"- distsipliin, organisseritus ja võitluslikkus - kadusid üksteise järel. :(
4. Kahju on eriti, et nooremate mängijate võrdluses jäid albioni pojad peale. :(
5. Võib-olla on see minu subjektiivsus, aga 1:5 mängu käiku tegelikult ei kajastada. :(
6. Sellest hoolimata oli inglaste võit igati teenitud. :(

Kosk
02.09.01, 10:49
Sellist mängu pole juba ammu näinud. Aaaaaaah, milline mäng. Nimeta oli muidugi puupüsti täis ja rahvas möllas jubedalt. Kõik tundusid Inglismaa poolt olevat ja see meeldis mulle, kuigi mööda jalutas ka üks kotkapildiga särk.....
Ei mina väsi ikka kordamast, et see mäng oli TASE.
Kahju, et Šoti viiki mängis, aga see, et Iiri võitis nandroloone.......-ÜLIHEA(mul oli au olla ka selle ilusa mängu tunnistajaks).

Kosk
02.09.01, 22:35
Ei. See oli meie kallis Senaator.
Miks sa üldse mahla jõid, kas muud ei müüdud? Jalgpall käib siiski õllega kokku.

dieter
03.09.01, 11:29
:viha: :viha: :viha: :( :( :(
Krt Rudi isa polnud vist ainuke Saksamaal, kes südameataki sai mängu tulemusel (pluss veel need, kes ataki äärel võisid olla).
No krt :viha: sellist mängu ei oleks ma tahtnud kunagi näha, kuigi loodetavasti (always look on the bright side of 'defeat') õpitakse selelst midagigi ja tiim ei lagune koost, seda rõhutas mängujärgselt ka Olli (kes ise ka sarnaselt kogu Saksa meeskonnale ei hiilanud sugugi mitte, pigem vastupidi).
Täiesti arusaamatu on mulle, miks Rudi ei vahetanud mängu keskel (nt 1:3 värava järel) joonist ja kaitses kolmele mehele ühte juurde ei tõmmanud. Oli ju näha, et kolm meest ei saanud kuidagi inglaste ründajatega hakkama, ääred olid praktiliselt kogu aeg vabad. Kuigi jah, pole ise jalgpallitreener ja tausta/taktikat etc nii hästi ei tea a la kuidas mängu keskel joonise muutmine võib mõjuda, aga hullemini enam küll ju minna ei saanuks :(
Kahjuks ma kordusi mängust näinud pole (ei tahagi eriti seda häbiväärset 90+ minutit näha), on mul selle inglaste värava osas, kus mitu meest olid passiivses sulus, aga ära ei vilistatud väike okas hinges. Nimelt tundus mulle, et pärast 1:1 väravat oli Deisler üks-üks läbi minemas ja siis vilistas Collina sakslastele passiivse sulu põhjal ära. Kuigi ma istusin Nimetas suht-koht kaugel tollest väiksest ekraanist ja väga täpselt olukorda ei näinud. Seega võis muidugi olla kohtunikel ka õigus. Oleksid ei muuda muidugi asja, aga Basti Generation põrus minu meelest küll täiega. Deisleril ikka oli küll Seamani vastu võimalusi, krt krt küll :viha:
Ime-imepisike lohutus kui selle mängu juures mingit lohutust üldse olla saab on (nagu ärksamad ja iroonilisemad mehed juba aimavad) on see, et vähemalt sakslaste ava- ja kahjuks ka ainsa värava lõi keegi Carsten. :P Kuigi võinuks pärast selle peapalli ka ikka sisse suunata.
Veelkord :viha: :viha: :viha:

Aramis
03.09.01, 11:57
Noh ,kui sakslaste fännina sellest mängust midagi head otsida ,siis ikkagi seda ,et mängu lähtekohad ei olnud kõige optimaalsemad, et näha sakslasi head vutti mängimas.Selg vastu seina on see ,mida ma ootan ja ex teise kohaga lõpetamine ja üleminekumäng Ukrainaga on see, mis praeguse mansa lõplikult paika paneb.Ja võibolla see palju ei tähenda ,aga minu lemmikmängja Scholl tuleb tagasi ja tema on suur jõud.Ma usun ,et esimese poolaja karistuslöögi olex Scoll realiseerinud, sest talle meeldib Seamanni taha palle keerutada(eelmine aasta Arsenali vastu).Ja yx mis veel kindel - kogu keskkaitsjate trio läheb eraldi sprinditreeningutele, sest usun ,et juhtunu oli neile väga alandav ja nad keegi ei soovi seda lähiajal CLis kordumas näha ,sest wõrns peab jooxma seal jälle Heskey&Oweniga võidu ja Novotny saab vastasex Henry Arsenalist.Ja Linke sai juba vitsad Supercupis kätte.Usun ,et see kaotus - eriti nii suurena nagu ta tuli , mõjub hästi saksa jalgpallile.Veel jõuab tööd teha ja suunda seada.Ja Deisler on hea kyll ,aga tal pole Effenbergi kogemust - sellega läheb veel palju aega.Ta peab õppima palli hoidma ja kogu meeskonna mängu dirigeerima.

dieter
03.09.01, 12:11
;)
nii remargi korras - kas keegi juhuslikult nägi reedel tv3 spordiuudiseid. seal too reporter indrek petersoo (perekonnanime kirjapildis võin väheke eksida) väitis, et sakslastel on probleeme, sest vigastuste tõttu pole schollit (nagu Aramis ka kirjutas) ja effenbergi. ta oleks võind lisada, et selle viimase mehe osas on sakslastel juba seitse aastat üsna raske :lahe:

priity
03.09.01, 13:10
"The Sun"i kommentaarid: "Liverpool 5, Germany1"
Ning ka kohalike arvamusi:
Steve Reynolds, a 25-year-old plasterer of Stockport, said: "We were unbelievable. It was was better than sex." (Sal-Salleril vaja lugu ka inglisekeelseks teha :))

Jeeg
03.09.01, 18:26
Gerrad on lihtsalt Inglismaa noortele eeskujuks, tüüp oli küll kaitsvam poolik, kuid oskas ometi väravat taguda ja just nii nagu seda antud olukorras tegema oleks ka pidanud - mitmelt meetrilt see oli? 30+?, Igatahes - Owen oskas küll väga õigel ajal ära lüüa ja Heskey just selliseid \'omasituatsioone\' juba mödöa ei löö :)

sicmic
03.09.01, 18:40
mäng oli tasemel, sven tegi enne mängu poistele olukorra selgeks, kuid saksamaa ei saanud absull millegagi hakkama, nad vist ei arvanud, et lahing nii tõsine tuleb, või ei olnud lihtsalt midagi korras...

Gerradi löök vist päris 30-nelt polnud, kuid ilus oli ta sellegipoolest, vist võttis Novikovist eeskuju...

Aramis
03.09.01, 21:15
Mis krdi eeskuju.Novikov lõi vastutulevat pall, aga Gerrard võttis palli rinnaga alla ja lõi peale põrget õhust.Gerrardi etteaste nõuab tõsiselt häid närve et oodata ära õie positsioon ja lüüa.

kojamees
21.10.01, 18:54
Molly Malone.

Börf
18.01.02, 10:37
[quote]Orginally posted by chilli_bo

Mis panterid ka arvavad, kes GER-ENG mängu võidab? Ma pakuksin 2:2 viiki, kusjuures Beckham lööb viimasel minutil pendla a la Stam Euro 2000 katusele.:D [/q

uote]

Alati võidab.

Börf
18.01.02, 10:38
Orginally posted by chilli_bo

Mis panterid ka arvavad, kes GER-ENG mängu võidab? Ma pakuksin 2:2 viiki, kusjuures Beckham lööb viimasel minutil pendla a la Stam Euro 2000 katusele.:D

Inglismaa.

eston maravilha
20.01.02, 01:35
kas sa oled veits lollakas või

mäng toimus 5 kuud tagasi