320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Koski & Raixi Suverullnokk 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koski & Raixi Suverullnokk 2003

    Mütoloogilist jama ei hakka suust välja ajama, aga idee saamislugu oli umbes selline:
    Senjoor Raimo Nõu arvas, et Raix peak load tegema ja siis tuli keegi ja rääkis midagi alkoholist. Otsustasin ka sõna võtta ja välja pakkuda idee - mina ja Raix võiksid sama autoga minna väiksele tuurile mööda erinevaid maakondasid siinpool läänemerd. Kuna me kumbki alkoholiga üle ei pinguta, siis kaine autojuhiga ei tule probleeme.

    Olen kuulnud, et suvel kogunevad rullnokad Otepääle ja teevad oma Suverulle seal. Osad pidavat isegi piiri tagant tulema. Siit tuli mul ka idee, et võiks ju kah nokad rulli tõmmata ja minna reisule. Seoses sellega, et me päris tavalised rullid ei ole, siis teeme oma ürituse, mille nimi on siis Kosk & Raix Suverullnokk

    Marsruudi mõtleme lähima paari kuu jooksul välja suvalises kõrtsus mõne kannu õlle taga (pole mõtet valetada- Wellington`is ja vindisena). Kindlasti avaldatakse marsruut ka siin, et kõigil soovijatel oleks võimalus liituda. Algul polnud mõttes asja suureks puhuda, aga nüüd arvan hoopiski, et mida rohkem suverullnokkasid, seda parem.

    Samuti on reisil ka kümme käsku, millest mõnda PEAB kindlalt järgima:
    1. minu ja Raixi auto PEAB kõige ees sõitma;
    2. juhil ja kõrvalistujal PEAB olema kõvera papiga nokamüts;
    3. alkoholi võib osta igast kohast, mis ette jääb;
    4. kui juhtauto teeb peatuse, siis peatuvad kõik, keegi ei hakka ülbama;
    5. kiirust ei ületa eriti;
    6. reisi ajal PEAB vähemalt 2 korda kumme vilistama;
    7. kui autos on üle kolme kodaniku, siis oma asi, kui kaunis hääletaja peale ei mahu;
    8. taarat aknast välja ei viska;
    9. karja peale võiks olla vähemalt üks atlas;
    10. köis, et saaks nõrgemad autod sleppi võtta (mõni niikuinii puruneb).

    Sellega on teema algatatud ja kõik ideed ja pakkumised oodatud. Eriti oodatud on Martin Smutovi kutse enda juurde lõunale, kui Tartusse jõuame, sest Pr. Smutov teeb hästi süüa ja kui vahel einet ei võta, siis võib maksa elundidoonorluse korras kuhugi Namiibiasse maha müüa.

    Äratage huvi ja ma garanteerin, et me Raixiga hoolitseme selle eest, et reisil tehakse ka peale suverullnokatsemise huvitavaid asju.

    Seoses sellega, et mul isiklikult puudub rullnokavarustus, siis nendel, kelle pole kahju mõnest vanast nokamütsist või dressidest-tossudest, palun andke teada. Usun, et ka Raixil võib mõnda hilpu vaja minna.

    Ürituse peakorraldaja:
    Kaarel \"Õllekunn\" Kosk
    GSM 05258080
    e-mail kosk53@hot.ee
    a/a 1101251223 (märksõna Suverullnokk 2003)

    Ürituse peasponsor:
    hetkel puudub - kõik annetused on teretulnud
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

    kindlasti yhinen kui selleks ajaks piisavalt raha teenin ja suudan transpordivahendi kaine autojuhiga sebida , otepääl sai see suvi piisavalt tutvusi ilusate neidudega tehtud ... eriti ilus on teade et siukesed 2 suurt liidrit seda asja veavad ... saab olema väga ilus tore super jne ja mitte eriti lihtne(kerge) yritus

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

      ohoh.. jubetore oleks ja kui teil kohtasid kusagil üle jääb, mõnes autus, siis tuleks kaasa... juhul kui see toimub peale 18 juunit :P

      minult kui väga rõvedalt jõmmilt on võimalus miskit rullnoka varustust ikka saada
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

        Kõikide maade rulllid, ühinege!!

        Kosk rääkis laias laastus peaaegu kõik ära, detailid saabuvad peatselt... Samuti on meil plaanis teha lähiajal yks konstruktiivne koosolek Wellingtonis, et vaikselt hakata teile ettesöötma magusaid palu tulevasest üritusest!
        Jätke meelde, kõikseerull on igati teretulnud!! Praegu on avaldanud soovi veel staazhikas rull yheksa! Samuti loodan varsti nimekirjast leida igipõlised rullid Erxx\'i ja Tembu, kes oma bemmidega on kõikide rullide seas ärateeninud suure respect\'i!!

        Nokad kaardu ja kets vilisema!!
        The other line moves faster.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

          Ettepanek on ahvatlev...Suvi piisavlt kaugel,et raha koguda ja endale korralik NIKE rullnokk osta. Eino-leino, teaks vaid aega,siis saaks puhkust sättida...!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

            Originally posted by tembuu
            Eino-leino, teaks vaid aega,siis saaks puhkust sättida...!
            esialgsete plaanidekohaselt on üritus planeeritud juuli keskele! oleks nagu kõige sobivam aeg.. kõikseerull võiks siis paar nädalat puhkust, et siis üks korralik kummivilistamine ärateha!
            ca samale ajale on ka planeeritud nufc vs safc fännimatch vol.2, mis seekord on toimumas soomes.. see yritus on veel üsna lahtine... samas, oleks igati norm, kui otse meie reisu pealt Kosk\'iga põhjanaabrite juurde põrutaksime - saaks paar üritust kohe seljataha!
            The other line moves faster.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

              Originally posted by Raix

              ca samale ajale on ka planeeritud nufc vs safc fännimatch vol.2, mis seekord on toimumas soomes.. see yritus on veel üsna lahtine... samas, oleks igati norm, kui otse meie reisu pealt Kosk\'iga põhjanaabrite juurde põrutaksime - saaks paar üritust kohe seljataha!
              <---- seda muidugi...

              aga...

              oh, raix-raix, mu tuulepäine s6ber...:P

              peaaegu kindel on, et safc-nufc\'ilt lennatakse yhele toredale yritusele! aga... yritus kannab nime VILJANDI FOLK ja seega 2 nädalat puhkust KOLME yrituse peale on vististi piinlikult vähe...

              njaa...
              Jalgpallihaigla liige
              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

                Originally posted by aiFo
                oh, raix-raix, mu tuulepäine s6ber...:P

                peaaegu kindel on, et safc-nufc\'ilt lennatakse yhele toredale yritusele! aga... yritus kannab nime VILJANDI FOLK ja seega 2 nädalat puhkust KOLME yrituse peale on vististi piinlikult vähe...
                uus plaan! mida te kallid sõbrad arvate, kui korraldaks asjad veic ymber, et: kõigepealt käime põhjanaabrite juures ära (seal on plaanis kaks päeva olla), siis teeme oma vägeva suverullnoka roadtrip\'i , mille lõpp-punkt on viljandis!! ma siin arutasin endaga seda plaani ja jäin väga rahule!
                aif, kosk, indrek, tembu, devil, joller
                The other line moves faster.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

                  Originally posted by tembuu


                  Ettepanek on ahvatlev...Suvi piisavlt kaugel,et raha koguda ja endale korralik NIKE rullnokk osta. Eino-leino, teaks vaid aega,siis saaks puhkust sättida...!


                  P.S. Kõige kurvem lugu on vist see,et puhkus kipub mul augusti peale jääma...Aga noh, peab üritama asja enda kasuks keerata Dream is still alive!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

                    Sry, et vahele trügin oma jutuga aga kas teil septembri algusesse on ikka vaba aega planeeritud, et Bulgaariasse minna? Mul esialgu on.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

                      tähendab ... sinna maale teie nufci safci vännimatsile mul vist kyll plaane tulla pole aga kindlasti ootaks teid lennujaamas et siis rallile põrutada ... yhesõnaga plaanige terviseks ... minu puhkus suvel on kergelt ümberplaneeritav vähemalt hetkel ... autodeks peaks valima laiad autod et playboyrullnokk -d peale mahuks ... igaks toiminguks või ehk leiame mõne kena tee pealt okei see selleks ... ma olen ikka käpp

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

                        igati bro plaan!

                        üritan oma suvekavasse ka ära mahutada!
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

                          Ühesõnaga, kirjutan siia selleks, et teema liiga alla ei vajuks, sest mõte on liiga hea, et seda kuskilt foorumi põhjast otsida, onju :P
                          /me oleks ilmselgelt kindel tulija.
                          Ja kui Kosk ykskord koomast väljub ja welli kogemata juhtub sattuma (ei usu), siis võiks asja edasi arutada

                          /El Rey de la Cerveza
                          Cerveza.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

                            Originally posted by shepard
                            Ühesõnaga, kirjutan siia selleks, et teema liiga alla ei vajuks, sest mõte on liiga hea, et seda kuskilt foorumi põhjast otsida, onju :P
                            /me oleks ilmselgelt kindel tulija.
                            igati positiivne, et rahvast koguneb!! selge nagu seebivesi, et yhel või teisel moel me selle yrituse ärateeme - lausa piinlik oleks suvel mitte näha liikumas trobikonda igipõliseid rulle mööda ilusaid kodumaa radu!!
                            ok, nokad rulli ja õllepunsud tööle!!
                            The other line moves faster.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Koski & Raixi Suverullnokk 2003\'

                              Tundub, et mind ja minu BMW325e võib nimekirjast maha tõmmata. Ei-ei, autoga on kõik korras,tänan küsimast. Kuid puhkusega on tõsine jama ning lihtsalt paar nn tervisepäeva võtta on suht võimatu. Aga annan parima, et ettevõtmisest osa võtta.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X