320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Reaali jõuluturniir 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Reaali jõuluturniir 2002

    Asi on siis taaskord jõudnud sinnamaani, et 22. detsembril toimub Kristiine spordihallis FC Reaali jõuluturniir 2002. Osavõtjaid on seekord 8- JK Minevik, FC Nimeta, Eurouniv FC, FC Soccernet, FC Goll, FC Lepatriinu, FC Muuga ning loomulikult FC Reaal ise.
    Avatud on ka turniiri kajastav kodulehekülg- http://www.zone.ee/fcr/
    Külastage seda, tutvuge infoga ning vahetage siin aga mõtteid selle kohta
    Kohtumiseni turniiril
    http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

    #2
    Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'



    hoi-hoi!!!

    lehekylg on vaffa mis kole ja ka ajakava juba p2he 6pitud....:P lepatriinud loodavad igatahes ennast heast kyljest n2idata ja ehk sel korral ei l6ppe FCR turniir meie jaoks krahhiga...

    cheers!!!
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

      Niih!
      Kõiksepealt muidugi tänu Andyle sellise laheda ettevõtmise orgunnimise eest!!!
      Ja teiseks loodan, et eelpoolkõnelenud pikajuukseline tore jalgpallurfänn saab oma V liiga meeskonnakaaslastega EUFC-st turniiri mingis faasis ka kokku!
      Igatahes, tõotab tulla lahe päev mõnusas seltskonnas, kohtumiseni siis Jõuluturniiril!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

        vaadake reaal et te siis oma turniiril viimaseks taaskord ei jää
        tavaliselt üritate kutsuda endast nõrgemaidnagu kuskilt kuulsin kogemata.
        www.emmaste.com

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

          Originally posted by gazza


          vaadake reaal et te siis oma turniiril viimaseks taaskord ei jää
          tavaliselt üritate kutsuda endast nõrgemaidnagu kuskilt kuulsin kogemata.
          tjah, see n2itab lihtsalt seda, et andy on lootusetu orgunnija. yritab kyll kutsuda reaalist n6rgemaid satse, aga p2rast vaatab: \"n2h krt, j2lle ikaldus!...\":P

          tegelikult FCR turniirid nyyd suurtes tasemek6ikumistes kyll silma ei hakka. pigem on yhtlasest tasemest alati esile kerkinud nö. \"yllatustegijad\". palun v2ga -- eelmine j6uluturniir mystikapoisid ja kevadturniiril (v2hemalt minule isiklikult) EBS team...

          k6ik on k6ige paremas korras. vaadates ka praegusi alagruppe, siis v6ib ju öelda et m6ni on favoriit, m6ni n6rgem, aga... arvan, et yllatusi juhtub.

          cheers!

          aiFo.
          Jalgpallihaigla liige
          Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

            Esiteks, kallis Ergo, pole me jõuluturniiril veel suutnud viimaseks jääda, vaid eelmine kord olime 5 seas neljas. Kevadturniiril läks küll veidi kehvamini, selles suhtes on sul õigus.
            Teiseks- seekord olen ma ise kutsunud ainult 3 meeskonda (ülejäänud on juba alates septembrist ise huvi ilmutanud)- FC Soccerneti, JK Mineviku ja FC Golli. Kuna nad on minu arvates kõik ülilahedad kamandad. Ja vähemalt korra on Reaal igaühe käest tappa saanud, nii et jutt endast nõrgemate kutsumisest on minu arvates üsna vale.
            Kolmandaks, sa vist päris täpselt ei saa aru mida ma selle turniiriga saavutada tahan. Põhieesmärk ei ole see, et ma Dünamo poodi karikat ostma minnes tahaksin seda iseendale veidi hiljem üle anda. Mis ei tähenda seda, et mulle Reaali edu korda ei läheks, pigem siiski vastupidi. FC Reaali jõulu- ja kevadturniirid on selle jaoks, et madalamate liigade, pean siinkohal silmas IV ja eriti V liigat, satsid saaksid koos aega veeta palli tagudes ja niisama chillides. Kuna neil selle jaoks väga talvekuudel võimalusi just väga palju ei ole. Mu eesmärk on, et jalgpall oleks kui koosviibimise liik ja viis sportlikult aega veeta, mitte kui võimalus üritada iga hinna eest ja vahendeid valimata enda paremust maksma panna. See on rohkem meistriliiga teema ja ma ei saa väga aru inimestest ja meeskondadest, kes I-V liigas mängides ennast jalgpalluriks tituleerivad (osade eranditega muidugi välja jätta). See on rohkem siiski meistriliiga ning rahvuskoondise pärusmaa. Või olen ma ise liialt idealistlik ja mustvalge maailmavaatega.
            http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

              Aif, kas mängid seekord euroülikooli või lepatriinude eest, mõlemad nagu koduklubid ju. Ja kuidas hüljatud tiim susse siis järgmisel hooajal suhtub-dilemma.

              Üldiselt aga on minu arvates igasugused jalgpalliturniirid väga vajalikud ja pealegi lõbusad ettevõtmised, kunagi tuli tahtmine käia võimalikult paljudel jalkaturniiridel-praeguseks neid kogutud 5, millest kolm on puhtalt Andy ja FC Reali korraldatud. Nii, et suured tänud neile oldud ja tulevate turniiride korraldamises minu poolt. Loodan vigastusest paraneda (kips võeti juba 3 päeva tagasi maha) ja koos FC Lepatriinudega eelmise aasta fiasko heaks teha.
              okay

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                Kevadturniir oli lahe ja loodan,et samamoodi juhtub ka jõuluturniiriga.Igatahes 22 detsember kell 9.00 näeme.

                Parimate soovidega,Siim
                2002 FC EBS Team
                2003 FC Nimeta
                2004 FC Nimeta
                2005 FC Nimeta
                2006 Tallinn United FC
                2007 Tallinn United FC

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                  Originally posted by mad_fm

                  Aif, kas mängid seekord euroülikooli või lepatriinude eest, mõlemad nagu koduklubid ju. Ja kuidas hüljatud tiim susse siis järgmisel hooajal suhtub-dilemma.
                  lepatriinude eest ikka. mul on EUFC\'ga lepingus sees punkt, et v6in esindada turniiridel FC Lepatriinut. muidugi hoian nagu alati ka eurohuntidele pöialt, aga kui turniiril kokku satume, siis...

                  Loodan vigastusest paraneda (kips võeti juba 3 päeva tagasi maha) ja koos FC Lepatriinudega eelmise aasta fiasko heaks teha.
                  ootame. loodame.
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                    Originally posted by mad_fm


                    Aif, kas mängid seekord euroülikooli või lepatriinude eest, mõlemad nagu koduklubid ju. Ja kuidas hüljatud tiim susse siis järgmisel hooajal suhtub-dilemma.
                    Kõige ilusamate patsidega poiss mängib loomulikult Lepatriinude eest! Mul on sellele Jõuluturniirile juba suured lootused pandud. Eriti kui arvestada, et turniir kestab ainult ühe päeva ja kevadturniiril ei olnud Lepatriinudele esimesel päeval vastast.

                    Lepatriinude treener
                    ...kes parajasti taktikat välja mõtleb

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                      minu \"erapooletu\" ennustus on et Minevik võidab
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                        Usun,et Minevik on favoriit,kuid ei või iial teada.................Lepatriinu,Muuga,Nimeta..... ..........kõik on võimalik
                        2002 FC EBS Team
                        2003 FC Nimeta
                        2004 FC Nimeta
                        2005 FC Nimeta
                        2006 Tallinn United FC
                        2007 Tallinn United FC

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                          Nagu näha toimub juba aktiivne medalite kaela riputamine.
                          Müstika õlleklubi kahjuks osa ei võta. Ei tea, kelle värves siis tuleb kuldmedal endale kaela riputada lasta
                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'FC Rea

                            kindlasti tuleb soccernet kohale oma parimas tahtmises kõigile ära teha ... tuleme autsaideritena, kuid kes teab kes teab ... ykski vastastest polepiisavalt tugev et kindel kaotus tuleks, kuid eelkõige tullakse kohale pallimängu nautima
                            mina paneks oma raha nimeta peale, kui nad just yle ei pinguta siis on võit nende ... aga kerge see neil olema ei saa

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'FC Reaali jõuluturniir 2002\'

                              Devil,tõsi ta on,et Nimeta on paberi peal vaat et tugevaim sellel turniiril.Aga usun,et just Nimeta on turniri üks suurimaid küsimärke.Alles eelmisest kuust hakati trenni tegema ja esimene sõpruskohtumine toimub alles see nädal.Seega on vägagi vähe kokkumängu harjutatud.

                              Kui Soccernet peaks selle turniiri kinni panema,siis võiks Soccernet panna omale uue nime(näiteks FC Basel Tallinn)
                              2002 FC EBS Team
                              2003 FC Nimeta
                              2004 FC Nimeta
                              2005 FC Nimeta
                              2006 Tallinn United FC
                              2007 Tallinn United FC

                              Kommentaar

                              Working...
                              X