PDA

View Full Version : FC Reaali jõuluturniir 2002

Andy
28.11.02, 18:10
Asi on siis taaskord jõudnud sinnamaani, et 22. detsembril toimub Kristiine spordihallis FC Reaali jõuluturniir 2002. Osavõtjaid on seekord 8- JK Minevik, FC Nimeta, Eurouniv FC, FC Soccernet, FC Goll, FC Lepatriinu, FC Muuga ning loomulikult FC Reaal ise.
Avatud on ka turniiri kajastav kodulehekülg- http://www.zone.ee/fcr/
Külastage seda, tutvuge infoga ning vahetage siin aga mõtteid selle kohta :)
Kohtumiseni turniiril :)

aiFo
28.11.02, 20:58
hoi-hoi!!!

lehekylg on vaffa mis kole ja ka ajakava juba p2he 6pitud....:P lepatriinud loodavad igatahes ennast heast kyljest n2idata ja ehk sel korral ei l6ppe FCR turniir meie jaoks krahhiga...:oih:

cheers!!!

-Antz-
29.11.02, 00:51
Niih!
Kõiksepealt muidugi tänu Andyle sellise laheda ettevõtmise orgunnimise eest!!!
Ja teiseks loodan, et eelpoolkõnelenud pikajuukseline tore jalgpallurfänn saab oma V liiga meeskonnakaaslastega EUFC-st turniiri mingis faasis ka kokku! ;)
Igatahes, tõotab tulla lahe päev mõnusas seltskonnas, kohtumiseni siis Jõuluturniiril!

gazza
29.11.02, 14:03
vaadake reaal et te siis oma turniiril viimaseks taaskord ei jää
tavaliselt üritate kutsuda endast nõrgemaidnagu kuskilt kuulsin kogemata.:doh:

aiFo
29.11.02, 16:49
Originally posted by gazza

vaadake reaal et te siis oma turniiril viimaseks taaskord ei jää
tavaliselt üritate kutsuda endast nõrgemaidnagu kuskilt kuulsin kogemata.:doh:

tjah, see n2itab lihtsalt seda, et andy on lootusetu orgunnija. yritab kyll kutsuda reaalist n6rgemaid satse, aga p2rast vaatab: \"n2h krt, j2lle ikaldus!...\":P

tegelikult FCR turniirid nyyd suurtes tasemek6ikumistes kyll silma ei hakka. pigem on yhtlasest tasemest alati esile kerkinud nö. \"yllatustegijad\". palun v2ga -- eelmine j6uluturniir mystikapoisid ja kevadturniiril (v2hemalt minule isiklikult) EBS team...

k6ik on k6ige paremas korras. vaadates ka praegusi alagruppe, siis v6ib ju öelda et m6ni on favoriit, m6ni n6rgem, aga... arvan, et yllatusi juhtub.

cheers!

aiFo.

Andy
29.11.02, 16:50
Esiteks, kallis Ergo, pole me jõuluturniiril veel suutnud viimaseks jääda, vaid eelmine kord olime 5 seas neljas. Kevadturniiril läks küll veidi kehvamini, selles suhtes on sul õigus.
Teiseks- seekord olen ma ise kutsunud ainult 3 meeskonda (ülejäänud on juba alates septembrist ise huvi ilmutanud)- FC Soccerneti, JK Mineviku ja FC Golli. Kuna nad on minu arvates kõik ülilahedad kamandad. Ja vähemalt korra on Reaal igaühe käest tappa saanud, nii et jutt endast nõrgemate kutsumisest on minu arvates üsna vale.
Kolmandaks, sa vist päris täpselt ei saa aru mida ma selle turniiriga saavutada tahan. Põhieesmärk ei ole see, et ma Dünamo poodi karikat ostma minnes tahaksin seda iseendale veidi hiljem üle anda. Mis ei tähenda seda, et mulle Reaali edu korda ei läheks, pigem siiski vastupidi. FC Reaali jõulu- ja kevadturniirid on selle jaoks, et madalamate liigade, pean siinkohal silmas IV ja eriti V liigat, satsid saaksid koos aega veeta palli tagudes ja niisama chillides. Kuna neil selle jaoks väga talvekuudel võimalusi just väga palju ei ole. Mu eesmärk on, et jalgpall oleks kui koosviibimise liik ja viis sportlikult aega veeta, mitte kui võimalus üritada iga hinna eest ja vahendeid valimata enda paremust maksma panna. See on rohkem meistriliiga teema ja ma ei saa väga aru inimestest ja meeskondadest, kes I-V liigas mängides ennast jalgpalluriks tituleerivad (osade eranditega muidugi välja jätta). See on rohkem siiski meistriliiga ning rahvuskoondise pärusmaa. Või olen ma ise liialt idealistlik ja mustvalge maailmavaatega.

mad_fm
30.11.02, 05:16
Aif, kas mängid seekord euroülikooli või lepatriinude eest, mõlemad nagu koduklubid ju. Ja kuidas hüljatud tiim susse siis järgmisel hooajal suhtub-dilemma.

Üldiselt aga on minu arvates igasugused jalgpalliturniirid väga vajalikud ja pealegi lõbusad ettevõtmised, kunagi tuli tahtmine käia võimalikult paljudel jalkaturniiridel-praeguseks neid kogutud 5, millest kolm on puhtalt Andy ja FC Reali korraldatud. Nii, et suured tänud neile oldud ja tulevate turniiride korraldamises minu poolt. Loodan vigastusest paraneda (kips võeti juba 3 päeva tagasi maha) ja koos FC Lepatriinudega eelmise aasta fiasko heaks teha.

Litmanen37
30.11.02, 13:19
Kevadturniir oli lahe ja loodan,et samamoodi juhtub ka jõuluturniiriga.Igatahes 22 detsember kell 9.00 näeme.

Parimate soovidega,Siim:õnnelik:

aiFo
30.11.02, 17:49
Originally posted by mad_fm

Aif, kas mängid seekord euroülikooli või lepatriinude eest, mõlemad nagu koduklubid ju. Ja kuidas hüljatud tiim susse siis järgmisel hooajal suhtub-dilemma.

lepatriinude eest ikka. mul on EUFC\'ga lepingus sees punkt, et v6in esindada turniiridel FC Lepatriinut. muidugi hoian nagu alati ka eurohuntidele pöialt, aga kui turniiril kokku satume, siis...:ingel2: :kop:

Loodan vigastusest paraneda (kips võeti juba 3 päeva tagasi maha) ja koos FC Lepatriinudega eelmise aasta fiasko heaks teha.

ootame. loodame.

Tiina
30.11.02, 22:07

Kõige ilusamate patsidega poiss mängib loomulikult Lepatriinude eest! Mul on sellele Jõuluturniirile juba suured lootused pandud. Eriti kui arvestada, et turniir kestab ainult ühe päeva ja kevadturniiril ei olnud Lepatriinudele esimesel päeval vastast.:õnnelik:

Lepatriinude treener ;)
...kes parajasti taktikat välja mõtleb :õlu:

duff_K
30.11.02, 23:21
minu \"erapooletu\" ennustus on et Minevik võidab

Litmanen37
02.12.02, 15:32
Usun,et Minevik on favoriit,kuid ei või iial teada.................Lepatriinu,Muuga,Nimeta..... ..........kõik on võimalik

Aff
02.12.02, 16:48
Nagu näha toimub juba aktiivne medalite kaela riputamine.
Müstika õlleklubi kahjuks osa ei võta. Ei tea, kelle värves siis tuleb kuldmedal endale kaela riputada lasta :kaval:

Devil
02.12.02, 16:49
kindlasti tuleb soccernet kohale oma parimas tahtmises kõigile ära teha ... tuleme autsaideritena, kuid kes teab kes teab :õnnelik: ... ykski vastastest polepiisavalt tugev et kindel kaotus tuleks, kuid eelkõige tullakse kohale pallimängu nautima :)
mina paneks oma raha nimeta peale, kui nad just yle ei pinguta siis on võit nende ... aga kerge see neil olema ei saa ;):lahe:

Litmanen37
02.12.02, 18:22
Devil,tõsi ta on,et Nimeta on paberi peal vaat et tugevaim sellel turniiril.Aga usun,et just Nimeta on turniri üks suurimaid küsimärke.Alles eelmisest kuust hakati trenni tegema ja esimene sõpruskohtumine toimub alles see nädal.Seega on vägagi vähe kokkumängu harjutatud.

Kui Soccernet peaks selle turniiri kinni panema,siis võiks Soccernet panna omale uue nime(näiteks FC Basel Tallinn):õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

dieter
02.12.02, 18:37
Originally posted by Litmanen37

Kui Soccernet peaks selle turniiri kinni panema,siis võiks Soccernet panna omale uue nime(näiteks FC Basel Tallinn):õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Kui Soccernet paneb selle turniiri kinni, siis on kõik soccernetlased peale m1cku :D kuni 6. jaanuarini sigalakkutäis.... võibolla mõned on seda ilma turniirivõiduta kah :P

Janek
02.12.02, 18:52
mulle ei kipu kohale jõudma, miks kevadturniiril lepatriinude kaotust minevikule fiaskoks nimetatakse? :oih:

ps Andi jutt teemal päev jalgpalliga jummala õige

meier11
02.12.02, 21:53
Njah, paneks ka siis oma esimese postituse maha siinkandis.:D
Loodan, et nimetal läheb hästi ning peamine on see, et me monkey´le kallale ei lähe, onju siim;) . ga muidu loodan et tuleb sheff yritus ning näen siis yle pika aja jälle tuttavaid, vähemalt loodan et nad mu tuttavad veel on. OK, hoidke kõva

Litmanen37
03.12.02, 03:13
OOOOOOO jaaaaaaa.Eks see Monkey ole paras .... kah.Aga kui viitsib,siis igati hea pelaja.:lahe:

mad_fm
03.12.02, 03:35
Lepatriinude kaotus Minevikule surmkindel fiasko.
Miks, siis minu arvates sellepärast, et sel momendil kui nad kevadturniiri mängisid ei suutnud mina küll nendes 5 liiga meistreid ära tunda- ilmselt nad arenesid hiljem või polnud oma parimas koosseisus. Üldiselt selles mängus kus Lepad täielikult läbi põlesid, mindi umbes võitma ja peale kiiret kaotusseisu jäämist viideti aega pigem üksteise mängu kommeteerimise kui seisu omakasuks põõramisega. Üsna paljudest võimalustest suudeti siiski viigivärav välja võidelda misjärel Mineviku minu arvates ainuke hea mängija kiiresti lõi seisuks 2-1, njah pole kuigi raske sellist seisu paar minutit hoida kui kogu meeskond kaitseb. Lepatriinude vead põhjustas minu arvates vähene kokkumäng-mis seekord peaks ju loogika järgi parem olema, ning siis ilmselt ka liigne emotsionaalsus. Oleks võibolla kasuks tulnud pigem alagrupis rohkem kaodata ja play-offis tugevama vastasega kokku minna-vähem kohustusi ja suurem võitlusvaim, või midagi sellist

Janek
03.12.02, 11:42
no Lepatriinude ässadel on võimalik oma võimsust nüüd jälle kord näidata, äkki viib meid kokku veerand- või poolfinaal või on teil lausa au meid finaalis 15:0 võita ja kevadine häbi maha pesta :D :D

Raix
03.12.02, 11:55
Originally posted by Andy
FC Reaali jõulu- ja kevadturniirid on selle jaoks, et madalamate liigade, pean siinkohal silmas IV ja eriti V liigat, satsid saaksid koos aega veeta palli tagudes ja niisama chillides. Kuna neil selle jaoks väga talvekuudel võimalusi just väga palju ei ole. Mu eesmärk on, et jalgpall oleks kui koosviibimise liik ja viis sportlikult aega veeta, mitte kui võimalus üritada iga hinna eest ja vahendeid valimata enda paremust maksma panna. See on rohkem meistriliiga teema ja ma ei saa väga aru inimestest ja meeskondadest, kes I-V liigas mängides ennast jalgpalluriks tituleerivad (osade eranditega muidugi välja jätta). See on rohkem siiski meistriliiga ning rahvuskoondise pärusmaa. Või olen ma ise liialt idealistlik ja mustvalge maailmavaatega.

suur respect Andy\'le!! :baibai: tema jutt on igati õige - mis võiks veel olla parem, kui talvel tuttavate võllidega koos chillida ning jalkat mängida! oleks ainult selliseid vendasid rohkem, kes viicivad selliseid asju korraldada!! :silm4:
eelmine aasta oli igati ok, kui väljaarvata see, et Soccernetil seal eriti hästi ei läinud! ;) aga nagu vanarahvas juba ytleb, mis *******, see uuesti! :lahe:
kui mitte varem, siis turniiril kindlasti näeme!! :õlu:

aiFo
03.12.02, 12:30
hei janek, mad_fm ja teised!:)

eks mad\'i eelviimane postitus v6is mineviku vendadel harja punaseks ajada kyll -- tegemist ikkagi p6hi/ida piirkonna konkurentsitute meistritega(st. konkurents oli ju tugev, a mulle lihtsalt meeldivad siuksed k6lavad s6namängud:P) ning s6na \"fiasko\" k6lab kuidagi koledalt jah ning sunnib protestima. konreetne mäng (FCR kevadturniir, veerandfinaal: JK Minevik – FC Lepatriinu 2:1) oli aga lepatriinude poolt vaadates ike väga kurb. kuiv6rd 1. päeval läks (kokku)mäng järjest paremaks ja paremaks (ning 6htul saunas napsu v6ttes kujutati ette juba ma ei tea mida:lahe:), siis teisel päeval kippusid asjad hoopistykkis teistpidi minevat ning viimane mäng oli kogu kupatuse krooniks. kui ike lased kohe mängu alul lyya endale lihtsa värava ja siis kogu ylejäänud mängu yritad meeleheitlikult ja ning olles l6puks läbi raskuste selle saavutanud, lased kohe järgmisel rynnakul vastastel v6iduvärava lyya...:( selline asi v6tab emotsionaalselt läbi, kole kurb on ning lisaks ei ole syydistada kedagi teist peale iseenda... yks kurvemaid autos6ite tallinnast l6una osariikidesse järgnes sellele turniirile minu poolt...

teenimatult yleoleva suhtumise vastasesse tingis aga seesinane t6siasi, et jk minevik ei paistnud turniiril silma just erilise resultatiivsusega, samas kui lepatriinudel väravalöömisega suuremaid probleeme ei tekkinud (vt. allpool kopipeisti fcr kodukalt). veerandfinaali eel arvasime, et \"tuleb ära\", piisab vaid kui hoiame teraselt silma peal yhel mineviku tegijal ning yritame v6tta oma... paraku...:( olime hambutud mis kole ja välja l6i t6siasi, et yhtse meeskonnani on meil arenguruumi mis kole... miskitpidi teenitud kaotus...:( aga ainult \"miskitpidi\":)

JK Minevik – FC Soccernet 2:1
Pelgulinna JK – JK Minevik 3:0
FC Tiigrid – JK Minevik 1:1
FC Reaal I – JK Minevik 0:0
FC Haiba – JK Minevik 1:1

FC Lepatriinu – FC Goll 2:1
ÕK Müstika – FC Lepatriinu 1:2
FC Kadriorg – FC Lepatriinu 1:3
FC Reaal II – FC Lepatriinu 2:3
FC EBS Team – FC Lepatriinu 2:1

mis puutub eesootavat turniiri, siis mad\'i \"rahustuseks\" v6in öelda, et minevik on meeskonnana tublisti arenenud ning kindlasti ka turniiri yks favoriite. fc lepatriinu peab aga jällegi alustama k6ike nullist ning yritama teha seda, mis parasjagu just joppamisi välja kukub...:)

lepatriinude kahjuks räägib kurb t6siasi, et meie coach TIINA viibib euroopa liidus pagenduses ning ei saa meie tegemisi kohapeal jälgida ning mängijaid hea s6na ja kylma 6llega maha rahustada, nagu kevadturniiri esimesel päeval..:P muide, tiina tubli juhtimise all pole lepatriinud kaotanud ega viigistanud mitte yhtegi mängu... tjah:doh:

ok, rahu teie sydamesse ja olgem s6brad nii edasi kui ka tagasi:P

aiFo.

aiFo
03.12.02, 12:37
Originally posted by Janek

no Lepatriinude ässadel on võimalik oma võimsust nüüd jälle kord näidata, äkki viib meid kokku veerand- või poolfinaal või on teil lausa au meid finaalis 15:0 võita ja kevadine häbi maha pesta :D :D

:doh: :(

Maarek
03.12.02, 14:21
Lepatriinude kaotus Minevikule surmkindel fiasko.
Miks, siis minu arvates sellepärast, et sel momendil kui nad kevadturniiri mängisid ei suutnud mina küll nendes 5 liiga meistreid ära tunda- ilmselt nad arenesid hiljem või polnud oma parimas koosseisus.

Egas Lepatriinu ainuke polnud, kes Mineviku vastu ämbrisse astus. Ka Soccernet läks mängule suht enesekindlana kuna vastane oli täiesti tundmatu ning kõigele lisaks oli avavileks mineviklasi kohal täpselt 6, mis tähendas vahetusmeeste puudumist.

Lepatriinude mängust niipalju, et see mees oleks küll korralikult välja naerdud, kui Minevikule veerandfinaalist võitu oleks pakkunud, seega mängu lõpptulemust fiaskoks nimetada täiesti asjakohane.

Janek
03.12.02, 15:46
Härrased puhevile aetud. Loomulikult ei oodanud ega lootnud me oma esimeselt turniirilt suurt midagi. Alagrupist edasipääs oli maksimumeesmärk. Tuleb meelde, et keegi meie omadest teatas, et lepatriinudelt tuleb koosa.
Kui nüüd vaadata tulevat turniiri siis esiteks on tegemist saalijalgpalliga, mis erineb ava ja kunstmurul mängitavast jalgpallist. Loo kupil võitsime näiteks Internatsionaali, kes meile suurel väljakul kindlasti ära teeks. Öelda tahan seda, et kõk meeskonnad on saalis ühepikkusemad.
Teiseks on siin mõnes kirjutises Minevikku favoriidiks pakutud. Nõustun, et oleme tuntumad kui kevadturniiril. Ja kindlasti on ka latt kõrgemale seatud.

Huh, pikk jutt, sitt jutt
:õnnelik:

Litmanen37
09.12.02, 04:21
Kas ikka voitsite.Kas mitte viik ei tulnud???

Bobik
09.12.02, 05:34
Litmanen37

Kui mõtled Minevik-Internatsionali mängu,siis seis jäi 2-1

Janek
09.12.02, 13:34
...ja EBS vastu läksime kahh 2:0 juhtima :õnnelik:

duff_K
09.12.02, 18:59
Aga näed sa 2:2 jäi ja Jokerite vastu juhiti ka 1:0 siis lasti endale 3 tüki ära lükkata lõpuks siiski 3:2

Janek
09.12.02, 19:38
jokkeri poisid väärisid seda võitu ja meil olid suured konsentreerumisraskused.

Litmanen37
14.12.02, 22:02
Andy!Tänan ilusa sõpruskohtumise eest!Kahju ainult et see väike jama seal platsil vahepeal toimus.

Turniiril siis näeme:)

FC Nimeta

Silver
14.12.02, 22:15
Originally posted by Litmanen37

Andy!Tänan ilusa sõpruskohtumise eest!Kahju ainult et see väike jama seal platsil vahepeal toimus.

Turniiril siis näeme:)

FC Nimeta Kuidas teil see sôpruskohtumine läks.. Kes, keda ahju pani? ;)

Litmanen37
14.12.02, 22:20
Nimeta surus ikka ära

Kaida
15.12.02, 03:36
tjah, kisub pisut out-of-topicuks

kysiks nii vahelylina, et kuidas kallitel konkurentidel läheb valmistumine turniiriks? lepatriinudel on omajagu jamad majas, ehk läheb suisa sitasti, aga yhe l6busa satsi paneme me j6ulukal välja niikuinii!:) aff lippas juba poodi valge kure järele...:P

ok, rahu ja s6prust soovides,

aiFo.

p.s. vat niimoodi juhtub, kui kasutajanime ei kontrolli;) juhtum on krooniline:)

Janek
16.12.02, 15:55
lepatriinid, lepatriinud, kuidas siis revanžiga jääb :D

Andy
17.12.02, 16:49
Rõõmuga teatan, et kõik osavõtusoovist teada andnud meeskonnad on oma osavõtumaksu ära tasunud, seega pole mulle mõtet enam meilida&helistada teemal kas turniiril on veel vabu kohti. Kohtumiseni pühapäeval :)

aiFo
17.12.02, 17:32

lepatriinid, lepatriinud, kuidas siis revanžiga jääb :D

hmmm... äkki t6esti juhtub n6ndamoodi, et treffab turniiril... eks siis näe:kaval:

Janek
17.12.02, 20:26
no eks külm, vigastused ja lähenevad jõulud kahandavad ka teiste meeskondade ridu. Loodetavasti on kõik meeskonnad ikka parimas võimalikus rivistuses kohal ja hirmsasti võidutahet täis ;)

Devil
17.12.02, 21:11
soccernetil minu teada kylm just otseselt kedagi ära võtnud ei ole ... kuigi liigahooajast on väheke erinevusi, -3 noort täkku ja äss nimega 13(retired officially)... vanad pässid on ikka samad kuigi ei tea kas enam platsile saavad mõned noored täkud arenevad tohutu kiirusega :) ... võitlustahe on igasyhes olemas , viimane mäng oli seda näha :) .... me ei tule käega lööma :) vaid ikka jalaga :õnnelik:

Janek
18.12.02, 12:33
no keda siis enne turniiri favoriidiks peetakse. Minu arust tuleks hoolikalt jälgida Mustamäe ja Nimeta poisse. Noored, tehnilised, kiired, kindlasti ka kogenud. Näis mis saab siis kui neile natuke rohkem seljas elada. Ikkagi ju saal, ei pea pikalt jooksma :D
Gollist, Lepatriinust ja Muugast ei tea ma suurt midagi. Vanad sõbrad Reaal ja Soccernet on alati võidujanu täis. Kuuldavasti täiendab Eurouniv hoolega ridu, äkki suudavad üllatada. Minevikugi read ei ole sajaprotsendilised aga head tulemused Loo turniirilt annavad lootust.

Raix
18.12.02, 12:56
Minu arust tuleks hoolikalt jälgida Mustamäe ja Nimeta poisse.

Gollist, Lepatriinust ja Muugast ei tea ma suurt midagi. Vanad sõbrad Reaal ja Soccernet on alati võidujanu täis. Kuuldavasti täiendab Eurouniv hoolega ridu, äkki suudavad üllatada. Minevikugi read ei ole sajaprotsendilised aga head tulemused Loo turniirilt annavad lootust.

minuteada Mustamäe poisid ei võta sellest osagi... :segadus:
kindlasti on yks favoriitidest Lepatriinude sats! igati kõvad jalkagurud on seal! :) Muuga, Goll ja Reaal on ka parajad pähklid, nii et midagi ennustada on üpris raske...:lahe:
A-alagrupist toovad kihlveokontorid välja Mineviku ja Nimeta, kuigi ka siinkohal pean mainima, et ega ka Soccerneti ja Eurounivi poisid pole papist! :kaval:
nii et selle jutu põhjal võib väita ainult seda, et kõik on favoriidid, kedagi ei saa niisama mahakanda!! :silm4: :r66m16:

Devil
18.12.02, 13:04
muuga on paljuski need tiigrid, keda me liigas n2gime, ja raix j6udis minust ette selle teatega, et mustam2e poisid ei osale

Litmanen37
18.12.02, 13:06
Minevik vs Lepatriinu.

Grande Finale

Janek
18.12.02, 13:20
sorri, mustamäest niipalju juttu olnud, et juba nagu vanad sõbrad, seepärast tunduski, et nemad ka :D No muidugi, lepatriinud ju arvavad siiani, et kevadturniiri kaotus üks suur fiasko, näis. Kõigepealt vaja alagrupimängud läbi mängida, loota hea õnnele ja seejärel läbida ka suht närviline pleioffide kadalipp.
Muide, minevik üritab homme õhtul oma sõjamasinat testida sõprusmängus mustamäe poistega.

Devil
18.12.02, 13:33

Muide, minevik üritab homme õhtul oma sõjamasinat testida sõprusmängus mustamäe poistega. kui peaksite hävima hakkab suursoosikuks muutuma soccernet :P

Bobik
18.12.02, 17:40
Hallo! Neid ennustusi on siin suht huvitav lugeda, kuid ikka ja jälle unustatakse ära ee, et väljas mängimine on üks ja sees mängimine teine asi. Ma ei imestaks üldse, kui mõni \" soosik\" saaks mõnelt eeldatavalt nõrgemalt võistkonnlt lakki. Sees pole just palju vaja, et juhtima minna. Loo turniiril nägin ise vähemalt 2x, kuidas oma värava alt vastastele goll ära löödi. Minu jutu mõte on selles, et medaleid kellelegi kaela panna pole mõtet. :r66m6:

Janek
18.12.02, 17:51
sellise jutuga võib parlamenti kandideerida :D

duff_K
18.12.02, 19:47
Devil sul ikka see mustamäe võit nii hinges aga äkki mustamäe on nõrgem kui sa arvata oskad ja neid võita pole mingi eriline saavutus :)

Devil
18.12.02, 20:59
Originally posted by duff_K

Devil sul ikka see mustamäe võit nii hinges aga äkki mustamäe on nõrgem kui sa arvata oskad ja neid võita pole mingi eriline saavutus :) mul on iga võit hinges ja mis siis ... ja pealegi oled sa must valesti aru saanud ... jutt oli sellest kui te võidate mineviku ... siis te olete võitnud 2 turniiri nn favoriiti ... aga meile nn outsaideritele kaotasite :) .. ehk rollid muutuvad ... :P
medaleid ei riputatagi kellegile kaela ... ja selle nilsteroij jutuga parlamenti ei saa - liiga vähe vale ja liiga aru saadav jutt ;)
minu jutu mõte on see et pall on ymmargune ja ma tahan seda teile väravasse lyya :õnnelik:

Silver
18.12.02, 23:39
Pall on ümmargune, kuid ma arvan, et mingid sôpruskohtumised ei loe ( ei mängi nii suurt rolli) Tahaks siin jôuda selleni, et pall on küll ümmargune ja tollel korral suutsite meid vôita, tublid! Aga see ei tähenda seda, et teie vôitsite meid, minevik kaotas meile ( ei taha ära sônuda vaid see on suvaline näide) ja sellega olete teie paremad.... :P Heal päeval vôib kôik ônnestuda, aga samas on päevi, kus ei tule midagi välja... ;)

Olge tublid ja et pall tihemini väravavôrku ka veereks!

Devil
19.12.02, 00:04
Originally posted by treze

Pall on ümmargune, kuid ma arvan, et mingid sôpruskohtumised ei loe ( ei mängi nii suurt rolli) Tahaks siin jôuda selleni, et pall on küll ümmargune ja tollel korral suutsite meid vôita, tublid! Aga see ei tähenda seda, et teie vôitsite meid, minevik kaotas meile ( ei taha ära sônuda vaid see on suvaline näide) ja sellega olete teie paremad.... :P Heal päeval vôib kôik ônnestuda, aga samas on päevi, kus ei tule midagi välja... ;)

jube segane tekst tuli sul see meie võtmise koht ... mitte korraliku lugemise korral saaks aru et see et me teid võitsime ei tähenda et me teid võitsime :P ...
igastahes nagu ka mina ytlesin pall on ymmargune ... te olete hea noor võistkond ... mingi üllatus poleks kui te meid võidaksite ... ma ei väitnud et me teist ju paremad oleme ... see minu väide on suhteliselt loogiline ... kui me suutsime teid võita ja minevik suutis teile kaotada siis pole ju võimatu, et me neid suudaksime võita (kuigi oleme neile kõik 3 mängu kaotanud) ... ja miks mitte turniiri võita ... kuigi keegi seda eriti ei usu:doh:
igastahes ärge nyyd pärast meie võimalikku põrumis hakkake ytlema näed et viimaseks jäite vms ... minu jaoks poleks ka see eriline läbipõrumine ... kaotus on ikka pettumus, kuid tähtsam on see et saaksin toredate inimestega koos palli taga ajada ...

Silver
19.12.02, 00:16
Devil, et siis pall rohkem ülejala läheks ja suuna ristnurga poole vôtaks :D Ônn soosib nôrgemaid :P vôi midagi sellist. On nagu on eks turniiril vaatab, kuidas teil läheb.

Kaarel
19.12.02, 03:59
Tundub, et tegu on igati laheda turniiriga. Katsun kindlasti pühapäeval heitlusi vaatama tulla. :)

-Antz-
19.12.02, 10:20
Originally posted by Devil

Originally posted by treze

jube segane tekst tuli sul see meie võtmise koht ... mitte korraliku lugemise korral saaks aru et see et me teid võitsime ei tähenda et me teid võitsime :P ...
igastahes nagu ka mina ytlesin pall on ymmargune ... te olete hea noor võistkond ... mingi üllatus poleks kui te meid võidaksite ... ma ei väitnud et me teist ju paremad oleme ... see minu väide on suhteliselt loogiline ... kui me suutsime teid võita ja minevik suutis teile kaotada siis pole ju võimatu, et me neid suudaksime võita (kuigi oleme neile kõik 3 mängu kaotanud) ... ja miks mitte turniiri võita ... kuigi keegi seda eriti ei usu:doh:
igastahes ärge nyyd pärast meie võimalikku põrumis hakkake ytlema näed et viimaseks jäite vms ... minu jaoks poleks ka see eriline läbipõrumine ... kaotus on ikka pettumus, kuid tähtsam on see et saaksin toredate inimestega koos palli taga ajada ...

Kas te noorsandid olete mõlemad neid ridu kirjutades ikka kained ja täie tervise juures olnud??? :oih:
Kunagi on emakeeletundidega veits nihu läinud või?
Ehk siis tore kodumaine telelavastus \"Kuulsuse narrid\" teie lemmikute hulka kuulub? :)
Sry- off-topic.

Janek
19.12.02, 11:19
iir, sisu on kõige olulisem, nokkida keelekasutuse ja õigekirja teemal ei ole kohane, minuarust. See selleks.
Devil, alati on tore võita ja kui tuleb kaotus siis hea seltskond on lihtsalt kaotusevalu leevendav faktor :( :D
Tuline õigus, et sõprusmängud ei näita suurt midagi, vähemalt kõrvalvaatajale. Üliolulised on nad mõlemale meeskonnale aga oma vormi, kokkumängu jne lihvimiseks

Litmanen37
19.12.02, 13:06
Kuidas Minevikul siis mäng läks Mustamäe vastu???

Janek
19.12.02, 13:41
Mäng õhtul 20.30 Wismari hallis. Paar põhikooseisu tegelast ei tule aga eesmärk polegi võita.

printest
19.12.02, 19:52

muuga on paljuski need tiigrid, keda me liigas n2gime, ja raix j6udis minust ette selle teatega, et mustam2e poisid ei osale

Muuga koosseis on tunduvalt erinev tiigrite omast.

Litmanen37
19.12.02, 20:18
No nii!!!!!!!Nati üle kahe päeva Turniirini.Ja siis FC NIMETA vs MINEVIK.Enam ei ole palju jäänud:)

Devil
19.12.02, 22:55
Originally posted by printest

Muuga koosseis on tunduvalt erinev tiigrite omast. hmmz .. mingid isiksused vist ka lagunenud lytseumist ... kui ma ei eksi. Mingit muugat(Muuga7) ma nägin yhel pisikesel suveturniiril, mille nad võitsid. Aga olgem ausad ... see väljak mille peal nad turniiri korraldasid oli õudne :)

õigekirjaga tõesti on nagu ta on ... kvaliteet ehk on vahel veidi kehv aga ärgem ajage nõela heinakuhjast taga. Ma ei kirjuta ju ettekannet, et punkid, komad ja lauseehitus peab olema 100% õige ... tegijal vahest ikka juhtub, põhjuse leiab minu puhul sellest, et ma palju aega veetnud mõnes jututoas ja seal harjunud kiiresti kirjutama ja omal viisil. Siin ka õhjus miks ma nii tihedalt neid kolme punkti kasutan ... :) need on minu jaoks koma, punkt, mõttepaus(hingetõmbepaus:)) ja palju muud vahepealset. :) siuke paha harjumus :)
vabandust siis ka OT pärast

P2ikest teile ja olge j6ulu ajal yksteise vastu s6bralikud v6i siis v2hemalt inimlikud :)
:õnnelik:

Janek
20.12.02, 00:43
FC Mustamäe - JK Minevik 8:4 (6:2)
Mängisime 2X20 min ja 4+1
Väga mannetu mineviku poolt. Noored poisid tagusid mineviku kõik augud palle täis. Üle poolte väravate tuli olukorrast, kus 3 meest oli ründes ja mustamäe tuli kaks ühe vastu. Meie väravavaht nägi üle kahe kuu esimest korda palli. Kui nüüd selle sõprus või mineviku poolt vaadatuna testmängu tulemusel mingeid järeldusi teha siis...

-Antz-
20.12.02, 02:05
Seis tegelikult küll 9:4 minu meelest... JK Minevik arvas peale 2 minutilist mängu 2:0 juhtides, et läheb päris toredalt vist. Sealtmaalt lõid väravaid ainult noored mustamäelased juhtides teise poolaja keskel juba 7:2!
Noortel tegi väravavaht muidugi superhüpertõrjeid kohati ja Man of the match`i suhtes ei tohiks kummalgi poolel kahtlusi olla! Ta lihtsalt ei jätnud vastele mingit võimalust!
Peace!

coco
20.12.02, 02:26
Jep, seis jäi 9:4 lõpuks, ja oleks veidi rohkemgi ehk jäänd hea õnne ja parema finisheerimise korral, aga tänane meie löögitabavus oli tunduvalt parem kui nädal tagasi Soccernetiga mängides.Esimesel minutil lükati meile 2 kolli kohe ära tänu meie kaitse ja väravavahi arusaamatustest...algul mängis meil väravas varuvariant, lõpuks tuli õige vv kohale, näitas j´älle oma klassi ja rünnak hakkas ka toimima...seda ma muidugi ei tea kui tugevas kooseisus Minevik kohal oli aga ka meil oli 2-3 põhimeest puudu, kuid see selleks, ilus võit, aitäh Minevikule ja peatse kohtumiseni:õnnelik:

Raix
20.12.02, 11:50
noored poisid tegid jah päris hea mägu!! sööt lippas ilusasti, rando näitas väravas järjekordselt ülikõva mängu, paar väravat oli lausa super - pomm ristnurka! :) nii, et võite igati rahul olla! seda ei saa muidugi mineviku kohta öelda.. :oih: tänu teie paarile heale võllile yldse mäng sujus, enamus vennad keerasid lihtsalt kala väljakul, nothing personal! ;)
ok, jõuluturniiril näeme siis ning loodetasti kõik peale soccerneti teevad laupäeval kõva peo!! :lahe:

Janek
20.12.02, 13:01
jajahh, loodame sellele, et tavaline jalgpallivärav on tunduvalt suurem. Lasin kommentaari ka kodukale panna aga meie veebmeister on pikaldasevõitu. Nõustun, et üleväljamees oli mustamäe vv. See, et pooled meist nagu lambad ringi jooksid tuleneb sellest, et emapiimaga tulid kaasa muud oskused :D

Silver
20.12.02, 18:37
Jah, meie poolne mäng oli väga hea ning ei meenutanud üldse sellist lootusetut palli puhtaks löömist, mis juhtus soccerneti vastu. Täitsa lahe oli vôiks tulevikus korrata! ;)

Janek
20.12.02, 20:05
Meiepoolest võib teha küll, koht võiks jääda samaks aga pakuks siiski 5+1 skeemi. Aja võite ise välja pakkuda, ilmselt jääb see uude aastasse.

Silver
20.12.02, 20:39

Meiepoolest võib teha küll, koht võiks jääda samaks aga pakuks siiski 5+1 skeemi. Aja võite ise välja pakkuda, ilmselt jääb see uude aastasse. Jah, eks siis uuel aastal uue hooga... Jaanuari kesk paiku oleks täitsa lahe teha. Nii, et siis räägime.

aiFo
23.12.02, 04:34
FC REAAL!!!

lepatriinude poolt teile suurimad tänud ja nii edasi, ja nii tagasi...:) ilmselt k6lab juba igavalt kui ytlen, et järjekordselt oli SUPER turniir ning et jääme järjekordselt ootama järgmist! tore, et fc reaal ise hoolitses sel korral yhe k6ige vaffama mängulise elamuse eest sel turniiril...:) auh!

aiFo.

p.s. lepatriinud vabandavad, et fc golliga finaalis \"sedapsi\" läks, aga aus6na -- kumm oli tyhi... j2rgmine kord paremini:P

p.p.s. tänud ka j6ulukaardi ja raamitud diplomi eest. selle paneme oma peakorterisse yles, aus6na!!!

Janek
23.12.02, 11:31
JK Minevik tänab samuti kena turniiri eest, kahju ainult et nii läks, väga, väga, väga halb päev aga lepatriinudel oli jõulud :D :D
Kõigile teistele ka häid pühi

Maarek
23.12.02, 12:02
Igati vinge üritus ja nagu juba tavaks saanud pidi Soccernet veerandfinaalist hilisemale võitjale alla vanduma.
Igaljuhul õnnitlused finalistidele ja loomulikult ka Reaalile. Seekord paistis päike ka teie hoovile :lahe: :lahe:

Litmanen37
23.12.02, 12:49
FC Nimeta tänab kah ilusa turniiri eest.i

jyriöö
23.12.02, 14:38
Suured tänud Andyle ja FC Reaalile ka EUFC tööka kollektiivi poolt, suurepärane turniir nagu alati :silm4: . Eurohuntidele oli see hea võimalus uusi mehi testida ning endilegi üllatuseks suutsime nii mõnegi väikese üllatuse sepistada. Võidud Mineviku ja Soccerneti üle, kes meid suvel korralikult loputasid, on igati positiivsed. Vaja vaid penalteid rohkem harjutada :( . Aga noh, tsiteerides foorumi klassikuid: pall on vägagi ümmargune, aga kevadel sulab lumi ära ja rohi on jällegi roheline ;)

Raix
23.12.02, 16:19
FC Soccerneti nimel Andy & Co.\'le suured tänud superturniiri korraldamise eest!! :r66m7: :õlu: :õlu: Ega meie mängu eriti kommenteerida pole mõtet, tulemused räägivad enda eest... :oih: Päeva mäng oli kahtlemata Reaal vs Nimeta, kus esimesed suutsid ennast hästi kokkuvõtta ning vastased pingelises mängus purustada!! :silm1:
Häid pühi siis teile kõigile ning et jõulumees tooks hea aasta eest palju nänni!! :) :põnn:

Andy
23.12.02, 16:25
Jätkuvalt suured tänud toetuse eest ning rahulikke jõule.
Turniir sujus organisatoorselt sellel korral lausa nii hästi, et mul ei jooksnud endal kordagi isegi juhet kokku :) Aga arenemisruumi on veel küllaga nagu alati.
FCR-i esituse kohta nii palju, et hoolimata alagrupimängudes taaskord esinenud \"Reaali kompleksist\" (kahjuks ma ei mäleta enam, kes selle tabava sõnakõlksu autor on, arvatavasti mõni Lepatriinude kuldsuu :) suutsime veerandfinaalis enestele (ning loodetavasti ka pealtvaatajatele) anda üle 4 aasta taas ülimegapositiivse emotsionaalse laengu (viimati oli meeskond nii ühtne meie esimesel liigahooajal kahe võidetud mängu puhul).
Igal juhul veelkordsed tänud kohaletuleku ning Kopli lastekodu toetamise eest ning siikohal edastan ka kutse kõigile osavõtnutele v.a. FC Muuga (põhjus selleks jääb mu enda teada) osaleda FC Reaali kevadturniiril 2003 (mille kuupäev selgub as soon as possible)!

Janek
23.12.02, 17:28
Loodan, et Andy lõpusõnadega sulgevad administraatorid selle topiku ja võimalus on avada uus - \"FC Reaali kevadturniir 2003\" :P

INCE
23.12.02, 19:00
Kus siis statistika on? Peale kestvate kiiduavalduste ja üksteiselt komplimentide saatmise ei ole turniirist suurt rohkem kuulda ... no kes räägib?

Raix
23.12.02, 19:15
loodan, et mäletan õigesti, aga kui ma ei eksi, siis lõppjärjestus oli selline:
1. FC Goll
2. FC Lepatriinu
3. FC Muuga
4. FC Reaal
5. koht järgnevatele:
JK Minevik
FC Nimeta
FC Soccernet
Eurouniv FC

eks täpsema inffi leiab varsti Reaali jõuluturniiri kodukalt...
vot sedapsi! :prill1:

Maarek
23.12.02, 19:39
Veerandfinaalid:

FC Goll - FC Soccernet 2:0
FC Eurouniv - FC Muuga - 1:1 (penaltid 2:3)
FC Lepatriinu - JK Minevik - 2:0
FC Reaal - FC Nimeta 3:2

Poolfinaalid:
FC Goll - FC Reaal 3:0 (võin eksida)
FC Lepatriinu - FC Muuga 3:1 (ka siin võin eksida)

Pronks:

FC Reaal - FC Muuga 1:3 (vist)

FINAAL:

FC Lepatriinu - FC Goll 2:6

Lepatriinu 1:0 juhtima, hetk hiljem väravaesisest rüsinas Goll poolkobaga 1:1, seejärel hakkas Golli nr.7 sooloetteaste, kes väikese vahega pommitas 1:2, 1:3 ja 1:4 ning vist nr.22 ka 1:5. Teisel poolajal tärkas Lepatriinul väike lootus kui löödi topscorer Bruntsi abiga 2:5, aga sellele järgnenud ebaõnn nii mõneski suurepäraselt väravahõngulises olukorras, mattis ka viimased pääsulootused ja et \"pidu\" täielik oleks lajatas jällegi Golli nr.7 lõppseisuks 2:6.

INCE
24.12.02, 17:54
Suur tänu Raixile ja Maarekile infi eest ja isegi selle lühikese kommentaari järgi võin vaid arvata kui lahe turniir oli. Igal juhul on Reaali turniir leidnud eesti jalgpallimaastikul kindla koha ja loodetavasti seda veel pikkadeks aastateks ja omaltpoolt soovin korraldajatele jõudu ka edaspidiseks ja igasugune turniir saab minna ainult paremaks, nii et andke minna ;) :kaval:

Devil
24.12.02, 19:41
Pildid siis turniirilt http://www.qmotorsport.com/jalka221202/

Sun
03.01.03, 01:17
Tore turniir aga kuda õnnestus Arno sinna meelitada või tundis ta ise ammusest ajast huvi teie tegude vastu.:prill6:

Andy
03.01.03, 20:33
Nii, kahetsusega pean tunnistama, et alles nüüd on www.zone.ee/fcr üleval Ajakava all turniiri tulemused. Peagi ilmub FCR-i lehele www.hot.ee/fcr ka pikem ülevaade FC Reaali mängudest.

Mis puutub Arnosse, siis jätan tema kohalesaamise väikeseks saladuseks, selliste asjade puhul kehtib reegel, et julge pealehakkamine on pool võitu+ tasub olla veel eriti viisakas ning ametlik. Muuseas, Arno oleks pidanud juba ka eelmisele jõuluturniirile tulema, aga osade arusaamatuste tõttu jäi see tal tegemata.

Ja head uut (turniirideaastat) ka!