PDA

View Full Version : Francesco Totti

Leheküljed : [1] 2

resorte
30.11.02, 21:30
Sobrasin siin Itaalia jalgpalli all ringi ja nägin igasuguseid Itaalia liiga tegijaid ning mõtlesin, et Francesco Totti teemat pole ja nüüd tegingi.

Öelge oma arvamusi temast ja ta mängu stiilist.;)

mjkk
30.11.02, 23:07
Einoh, mis siis ikka, Totti alati meeldinud nii mängustiili kui ka tema suurepärase tehnika poolest....eainult minu arust lööb välja tal nö. Beckhami sündroom ehk tundub nagu mängiks mees Itaalia eest paremini kui Roma eest.

Totti võiks ainult Inglismaale mängima minna...itaallasi on vähe ja ta kuidagi sobiks ka ENGi :P

duff_K
01.12.02, 00:18
Kuna Juve fänn siis need sõnad tulevad raskelt aga jah midagi pole teha Totti on itaalia parim mängija hetkel eriti just Itaalia eest mängides ülimalt hea playmaker MM läks veits putsi aga kohtuni pani ka emast aga muidu oleks ta ülikõva vend kui Romas ei mängiks.

mjkk
01.12.02, 00:35
Originally posted by duff_K

Kuna Juve fänn siis need sõnad tulevad raskelt aga jah midagi pole teha Totti on itaalia parim mängija hetkel eriti just Itaalia eest mängides ülimalt hea playmaker MM läks veits putsi aga kohtuni pani ka emast aga muidu oleks ta ülikõva vend kui Romas ei mängiks.

Olen nõus, panna Totti näiteks Juventuse rivistusse...oo, uus MaailmaMeeskond valmis...Del Piero-Di Vaio ja Totti playmakerina...SUPER! :D

duff_K
01.12.02, 19:56
eks ta nii oleks jah aga ma arvan et Totti laseb kariääri lõpuni Romas

mjkk
01.12.02, 20:17

eks ta nii oleks jah aga ma arvan et Totti laseb kariääri lõpuni Romas

Ei usu..küll ta millagil lahkub, nii 3 aasta pärast vms...;)

Ian
02.12.02, 02:41
Juventuse vastu tegi viimesepeal mängu kuni 89 minutini kui närvid üles ütlesid ja sai punase kaardi kohtunikuga mölisemise eest. Aga eks see löödud värav ja Cassanole antud väravasööt kaalub selle ülesse.

duff_K
03.12.02, 03:07
Siiski mina jään endale kindlaks kui mingit konflikti treeneriga ei tule siis ta ennem 32 või vanemat eluaastat sealt ei lahku ja isegi kui peaks konflikt esinema siis oleks ennem treener see kes läheks. Totti on Roma jaoks liiga suur väärtus. Sama nagu Raul Realile Del piero Juventusele.

Lapeteus
03.12.02, 12:08
Uh! Loodan, et mind nüüd vihkama ei hakata, aga kogu aktsiaselts Roma on minu meelest paras p*de kari, Tottiga eesotsas:deemon: Samas on nendes veel säilinud 80-date romantilisi jalgpalluri jooni. Pikkade juustega ilusad poisid!
Mulle itaalia jalgpall muidugi üldse ei meeldi, mingi petmine ja vusserdamine käib kogu aeg. Teatri kooli mingu parem.
:r66m2:

resorte
03.12.02, 20:48
Originally posted by Arse

Uh! Loodan, et mind nüüd vihkama ei hakata, aga kogu aktsiaselts Roma on minu meelest paras p*de kari, Tottiga eesotsas:deemon: Samas on nendes veel säilinud 80-date romantilisi jalgpalluri jooni. Pikkade juustega ilusad poisid!
Mulle itaalia jalgpall muidugi üldse ei meeldi, mingi petmine ja vusserdamine käib kogu aeg. Teatri kooli mingu parem.
:r66m2:

Järjekordne näide mida alaväärsuskompleksi all räägitakse. :P :D :P

Jaan
03.12.02, 23:42
Kas tahad proovida lykata ymber v2idet, et Euroopa suurliigadest on just Itaalias k6ige rohkem kohtunike petmist?

Silver
04.12.02, 00:41

Siiski mina jään endale kindlaks kui mingit konflikti treeneriga ei tule siis ta ennem 32 või vanemat eluaastat sealt ei lahku ja isegi kui peaks konflikt esinema siis oleks ennem treener see kes läheks. Totti on Roma jaoks liiga suur väärtus. Sama nagu Raul Realile Del piero Juventusele. Jah, Totti ja Roma käivad kokku. Seda peab mainima. AS edu taga on Totti, kes paneb palli keskväljal veerema ning loob häid vôimalusi ründe tuumikule. Imestama paneb mind see, et niisuguse ründe tugevusega nagu AS on peaks kolle lükkama pea igas mängus. Kuid asi on kesine. Viimasel ajal on esile pääsenud Cassano ning pingile jäänud Batigol, kellel jah pole midagi erilist välja tulnud, kui mänguaega saanud on. Delvecchio on jah kaval vend, ei oska ma tema kohta küll midagi öelda. Ei saa mehest kohe üldse aru. Montella pole ka suurt midagi näidanud. Loodame, et asi nii jääb ka :)

Kaarel
04.12.02, 01:48
Vahest on viga selles, et Tottil näib jalgadest jõud kaduvat iga kord, kui ta trahvikasti jõuab? :kaval:

Pätu
04.12.02, 02:12
Originally posted by Newcastle

Einoh, mis siis ikka, Totti alati meeldinud nii mängustiili kui ka tema suurepärase tehnika poolest....eainult minu arust lööb välja tal nö. Beckhami sündroom ehk tundub nagu mängiks mees Itaalia eest paremini kui Roma eest.

Totti võiks ainult Inglismaale mängima minna...itaallasi on vähe ja ta kuidagi sobiks ka ENGi :P

beckham mängib ka itaalia eest paremini kui roma eest ?:)

kaarel... tglt probleem itaallasetga on see, et nad pole piisavalt füüsilist teinud, et selelsk ajaks kui nad karistusalla on jõudnud, on nad täitsa läbi omadega ja kukuvad... nad ei sukeldu.. üldsegi mitte...

Silver
04.12.02, 16:23
Bo jah, endale viskab ka pideval üle, kuidas mees oskab kukkuda. Lihtsalt TV näeb hästi ära, kas vastane puutus venda või ei.... Njah MM räägib enda eest.... Mees lihtsalt kulutab trennis rohkem aega efektsetele kukkumistele:kaval:

KUKKUMISTE EEST 10 punkti!

duff_K
05.12.02, 00:39
Nii ta on et filmi lastakse kõvasti aga itaallased pole ainukesed kõik suuremad staarid armastavad kukkuda. Kuid mina näen et kui mängija oskab hästi kukkuda siis on see pluss fännile võib see närvi käia aga ikkagi kui lähed viimasel minutil karistusalla ja teed seal paar koomilist liigutust ja viskad pikkali ning kohtunik kolistab penalti siis on see teie poolt \"makaronidele\" tembeldatud stiil täiesti õigustatud. Ei võida ju alati see kes mängib paremini.

Jaan
05.12.02, 02:10
Kunagi oli kellegiga see vaidlus. Minu arust ei ole valetamine ja petmine 6igustatud. Arvestades suuri rahasid, mis t2nap2eva jalgpallis m2ngus on, pole paralleel varastamisega yldse vale. Varastamine on aga kriminaalkuritegu, kui sa seda varem ei teadnud. Lisaks veel muidugi fair play, aga sind see ju eriti ei koti vist.

Artur
05.12.02, 02:32
Capello selle hooaja eelistused edurivis on olnud kergelt üllatavad. Kui mängitakse 352 süsteemi, siis saadetakse paberi peal tinglikult edurivisse Cassano ja Totti. Kui vaadata aga mängustiili, on mõlema puhul tegemist aga selgete mezzapunta\'dega, kes peaks mängima kahe puhta ründaja taga. Ja pole harvad olnud ka olukorrad, kus on kasutatud 3412 skeemi, sel juhul on ründeliinis mänginud tavaliselt Delvecchio ja Cassano. Aga jällegi ei lisaks Cassanole ka Delvecchiot tüüpilise strikerina võtta. Ausalt öeldes on see ilmselge, et mees ei ole Roma-tasemel ründaja. Mängis ta 3 aastat tagasi hea hooaja, lüües hooajal 18 väravat, kuid pärast seda pole millegi erilisega hakkama saanud. Delvecchio tuleb liiga palju poolkaitsele appi ja teeb palju musta tööd, kuigi peaks pigem väravalöömisele mõtlema.

Siinkohal oleks vast parim variant selline, kus ründes mängiks Montella - Batistuta, nende taga Totti, keda vahetaks välja Cassano.

duff_K
05.12.02, 18:33
Nojaa kohe varastamisega paralleele tõmbama jah. Ausus on muidugi tähtis polegi seda öelnud et ei ole. Ma lihtsalt väidan et see jalgpallurile pluss kui ta oskab hästi filmi teha.

ja ikka vargusest on asi väga kaugel lõppude lõpuks on jalgpall siiski mäng hoolimata kõigest mis selle ümber ja sees toimub.

Jaan
05.12.02, 19:02
Selles asi ongi, et see ei ole lihtsalt m2ng. Loe mu postitus yle ehk saad aru. V6i vaata klubide aastaaruandeid. Paljud on b8rsiettev6tted, seega on dokumentatsioon avalik.

duff_K
06.12.02, 01:33
aa et nagu sa arvad et see on varastamine jah siis peaks sinu loogika järgi hakkama mängijaid kriminaalkorras karistama pärast mängu kui nad karistusalas sukelduvad. Kuule see ei ole normaalne. Sama hästi võib ka tõmmata paralleele et kui kaitse niidab ründaja maha saab kollase pärast mängu saab vend kriminaalsüüdistuse kallaletungi eest. Jalgpall on mäng seal on reeglid mida murtakse shitt happens aga ikkagi nagu alati Jaan sa ei saanud minule pihta et minu algmäte oli et kui mängija oskab sukelduda siis on see hea omadus kuna võib tiimile sellega võidu tuua. Jõuab see sulle kohale ma ei räägi kas see on õigustatud või mitte.......... Ok nüüd räägin kuna sa siin ise tõstatasid seda.

Jaan
06.12.02, 09:11
See kui inimene oskab tulusaid r88vm6rvu planeerida, on siis ka hea omadus - saab emale poest vorsti ja kohukest tuua. Vahet pole, kas tegelikult teeb v6i mitte, aga nii igaks juhuks, v6i mis? Elu on n2idanud, et kui see omadus on olemas, siis seda ka kasutatakse. Aga jalgpalliv2ljakul ryndamise eest, muuseas, on esitatud kriminaalsyydistusi. On vangigi mindud. Juhul kui tegemist on m2nguv2lise situatsiooniga, siis nii vale see polegi.

Kaarel
06.12.02, 17:39
Originally posted by Jaan

Aga jalgpalliv2ljakul ryndamise eest, muuseas, on esitatud kriminaalsyydistusi. On vangigi mindud. Juhul kui tegemist on m2nguv2lise situatsiooniga, siis nii vale see polegi.

Big-Dunc for example...:doh:

duff_K
06.12.02, 19:38
oh jah sa ikka armastad igast vaidlustesse laskuda aga noh jah ütleme nii kui saa juba siukseid võrdlusi tood siis pereisa on parem jah kui paneb poest juppi vorsti rotti kui laseb perel nälgida. AGA SAA ARU SEE ON PERE SEISUKOHAST. Samuti nagu on ka et mängija on niii või naaa parem kui ta oskab filmi teha kas see jõuab sulle kohale ta võib meeskonnale võidu tuua see on kõige tähtsam on hullemaid asju ostetakse kohtunike ära jne. aga lõppude lõppuks on see siiski kohtuniku kala kui saab penalti või muu sarnase asja. MEESKONNALE ON SEE KASULIK saad sellest aru või ei saa.

Jaan
06.12.02, 23:20
V2ga paljud asjad on selle tegijale kasulikud, aga moraalsest seisukohast ei pea ykski teoreetiline k2sitlus selliseid krutskeid 6igeks.

duff_K
06.12.02, 23:41
Muidgui moraalsest küljest on muidugi see vale ma seda pole üritanudki väita jalgpallis tehakse moraalselt palju valesi asja rebitakse korneri ajal särgist kus igalt poolt veel see ka pole õige aga mäng on siuke mis teha.:õnnelik:

blonde bomba
23.05.03, 22:48
ei meeldi mulle totti mängustiil. noh, vahel lööb mõne värava, ma ei eita, aga ta ei ole mingi eriti kõva mängija sellegi poolest - pigem väärib ta tähelepanu oma näitlejameisterlikkuse eest. ta on rohkem murul pikali kui püsti ja pidevalt seesuguse näoga nagu hakkaks sünnitama

Silver
24.05.03, 00:29
here we go again.... :doh:

fitti
24.05.03, 02:21
hmm..pats kihla ja kismet vahele, et blonde on kluivert..või äärmisel juhul tema noorem vend.:P

resorte
29.05.03, 16:35
Originally posted by blonde bomba

ei meeldi mulle totti mängustiil. noh, vahel lööb mõne värava, ma ei eita, aga ta ei ole mingi eriti kõva mängija sellegi poolest - pigem väärib ta tähelepanu oma näitlejameisterlikkuse eest. ta on rohkem murul pikali kui püsti ja pidevalt seesuguse näoga nagu hakkaks sünnitama

Kohe näha et blondiiniga on tegemist? :P :D

Yazid
06.08.03, 16:45
Totti rate.ee\'s :-) (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=92269) :D

kaala
07.08.03, 02:52
Originally posted by Yazid

Totti rate.ee\'s :-) (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=92269) :D yazid rate`s :) (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=66611)

Yazid
07.08.03, 13:15
Originally posted by kaala

Originally posted by Yazid

Totti rate.ee\'s :-) (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=92269) :D yazid rate`s :) (http://www.rate.ee/userinfo.php?id=66611)

Kusjuures eila tõesti mingi tegeleane üritas rates väita,et on Totti ja et Eesti fännide soovitusel registreeris jne.Nüüd on see konto juba sealt juba kustutatud .:)

resorte
27.09.03, 17:23
Täna on siis see päev mil saab Meie parim mängija ühe aasta vanemaks. :r66m15:
Palju õnne! :õnnelik:

http://www.hot.ee/carini/Totti 0304.jpg

Francesco Totti
birth date: 09/27/1976
birth place: Roma
birth Nation: Italy
Height: 180
Weight: 82
nationality: Italy
Position: Forward / Attacking Midfielder
Shirt Number: 10

Muuseas on lõpliku lahenduse saanud Chivu saaga ja nüüd on ta Meie mees. :õnnelik:

blonde bomba
28.10.03, 12:23
totti olex edukam näitlejana kui jalgpallurina. aga sellex peax oskama lugeda...:D

zaz
28.10.03, 18:09
Originally posted by Totti

Muuseas on lõpliku lahenduse saanud Chivu saaga ja nüüd on ta Meie mees. :õnnelik:

Kas ta ei läinud sinna mitte laenulepinguga?
Romal olid ju mingised rahaprobleemid ja ei suudetud teda osta, oli vist nii we?

Juveman
28.10.03, 18:32
Totti on äss,sest ta on itallane,5+ kiirus,5+ tehnika!!!:õnnelik:

resorte
28.10.03, 20:07
Originally posted by zaz

Kas ta ei läinud sinna mitte laenulepinguga?
Romal olid ju mingised rahaprobleemid ja ei suudetud teda osta, oli vist nii we?

Algul olid asjad nii et Roma ei maksnud Ajax\'ile kohe raha tema eest, siis laenatigi Christian Meile, aga lõpuks otsustas Sensi siiski tema mängijaõigused pealinna klubisse saada. ;)

Silver
29.10.03, 10:32
Nii tore :) Õnnitlused :D

kitjusho
09.01.04, 12:34
on lausa kunst 89 minutit mängust vaid simuleerida ;)

ertz
18.06.04, 14:06
haige mees rsk..... madalam kui muru.... kaasmängijale näkku sülitada on ikka haige mis haige:viha: :viha: :viha:

TOTTI MERDA!!!!!!!:viha: :viha: :viha:

resorte
18.06.04, 14:45
Originally posted by erts

haige mees rsk..... madalam kui muru.... kaasmängijale näkku sülitada on ikka haige mis haige:viha: :viha: :viha:

Puudega või pikkade juhtmetega oled we? Sellest asjast ei pea kohe igas teemas mölisema. :viha:

I hate your ways and everything that you say. I wish you dead :viha: :viha: :viha:

Juveman
18.06.04, 14:56

No tegelt kah, saage kord juba üle...Siililegi selge, et Totti kui professionaal käitus äärmiselt ebaprofessionaalselt, aga no kaua võib sellest vatrata, suht tüütu ju!?
Oleks siis tegu juhtumiga, kus kannatanu sai vigastuse või midagi säärast, siis saaks rääkida sellest kuid ja kuid, aga no sülitas, siis sülitas...sellest teavad kõik ja totti vihkajatel ei ole vaja end siin alalõpmata välja elada!!! Tänan

ertz
18.06.04, 15:12

Puudega või pikkade juhtmetega oled we? Sellest asjast ei pea kohe igas teemas mölisema. :viha:

I hate your ways and everything that you say. I wish you dead :viha: :viha: :viha:

miks??? tahad oma iidoli seatembu maha vaikida või?????:viha:

ertz
18.06.04, 15:13
Originally posted by Juveman

No tegelt kah, saage kord juba üle...Siililegi selge, et Totti kui professionaal käitus äärmiselt ebaprofessionaalselt, aga no kaua võib sellest vatrata, suht tüütu ju!?
Oleks siis tegu juhtumiga, kus kannatanu sai vigastuse või midagi säärast, siis saaks rääkida sellest kuid ja kuid, aga no sülitas, siis sülitas...sellest teavad kõik ja totti vihkajatel ei ole vaja end siin alalõpmata välja elada!!! Tänan

ei vihkagi just nimelt Tottit vaid selliseid jalgpallureid kes ennast nii haigelt ülal peavad:viha:

resorte
18.06.04, 15:17
Tahan jah! ja mõtle ise kui ma läheks inglise jalka teema alla igasse topicusse mölisma mingit saasta inglaste kohta, siis sul endal oleks samasugune reaktsioon.

ertz
18.06.04, 15:24

Tahan jah! ja mõtle ise kui ma läheks inglise jalka teema alla igasse topicusse mölisma mingit saasta inglaste kohta, siis sul endal oleks samasugune reaktsioon.

ei oleks!!! kui mõni mu lemmik sedasi käituks siis ta lihtsalt poleks mu lemmik enam ja sõimaksin ise ka teistega koos teda... tra kuigi mulle kunagi Rijkaard meeldis nt siis pärast SEDA JUHTUMIT kadus pool respekti.... Tati-Totti puhul aga kadus kogu vähenegi respekt....:viha:

Pealik
18.06.04, 15:58
kle saa üle nüüd oma Tottist. ega ta ole esimene ja jäägi viimaseks. sülitas sisi sülitas, tainas on, et nii tegi

Juveman
18.06.04, 21:09
...appi!!!!! ma vaatan,et mõni alles kogub hoogu selle teemaga, mitte ei liigu edasi...

Yazid
18.06.04, 22:20
Tati-Totti puhul aga kadus kogu vähenegi respekt....:viha:
Mis susid siin -näed,et valus teema poistel ;)
Totti oli vist nii kõvasti tatti Poulseniga pand,et viimast täna bulgarite vastu ei näindki :doh:

Hughes
19.06.04, 21:46
paras sitale. enam ta Eurol(2004) mängida ei saa sest, Itaalia ei võida Bulgaariat 3 väravaga ja Rootsi ning Taani teevad viigi ehk Itaalia ei saa alagrupist edasi

Karla
19.06.04, 21:53
itaalia ikka edasi ei saa,sest nad on nii pasad.

ennu
19.06.04, 22:26
sulitas näkku väga hale miks niisugusele ülbikule üldse teema.:viha:

eika
20.06.04, 01:04
Originally posted by ennu

sulitas näkku väga hale miks niisugusele ülbikule üldse teema.:viha:
juhuslikult on see \"ülbik\" üks maailma parimaid poolkaitsjaid ja playmakereid...

Hunt
20.06.04, 10:04
Ole maailmaparimaid aga mees on suht laps! Vähemalt eriti ei salli sellist sülitamise värki:kaval:

zidane5
20.06.04, 11:58
Hunt :)

Meeskonnaliige
Poste: 293
Liitus: 22:42 13-04-02

kas Tallinnas ongi metsa :D

apunkto
20.06.04, 12:03
Originally posted by ferdinand

paras sitale. enam ta Eurol(2004) mängida ei saa sest, Itaalia ei võida Bulgaariat 3 väravaga ja Rootsi ning Taani teevad viigi ehk Itaalia ei saa alagrupist edasi

Mõtle järgi, kui Rootsi-Taani jääb 0:0 siis piisab Itaaliale ka 1:0 võidust bulgaaria üle. Isegi kui Rootsi teeb Taaniga 1:1 siis piisab Itaaliale 2:0 võidust. Nii et mine arene.

Hughes
20.06.04, 15:46
Originally posted by apunkto

Mõtle järgi, kui Rootsi-Taani jääb 0:0 siis piisab Itaaliale ka 1:0 võidust bulgaaria üle. Isegi kui Rootsi teeb Taaniga 1:1 siis piisab Itaaliale 2:0 võidust. Nii et mine arene.

ei tea kuidas, kui Itaalia väravate vahe on 0 ja Taanil on +2, kuidas siis Rootsi-Taani 0:0 viigiga ja Itaalia 1-0 võiduga Itaalia edasi saab. Ehk seletad?

PraS
20.06.04, 16:04

Originally posted by apunkto

ei tea kuidas, kui Itaalia väravate vahe on 0 ja Taanil on +2, kuidas siis Rootsi-Taani 0:0 viigiga ja Itaalia 1-0 võiduga Itaalia edasi saab. Ehk seletad?

poisid poisid ehk loete seda teemat ja avastate tõe: http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2609&page=21;)

Davids
23.06.04, 01:24
I like Totti..................:)
palun hakake mind r2igelt s6imama nyyd:)

Aggie
16.09.04, 19:53
See sülitamise jant oli küll nats liiast, aga see ei muuda minu arvamust temast. See ei teinud temast siis halvemat mängijat ju, kuid ta peaks ennast rohkem kontrollima.
Hea mängija on ta siiski...:oih:

kuvaldur
25.09.04, 01:12
totti on ja jääb romasse, ta elun ei lähe teise itaalia klubisse, oli jutt vahel et milani, aga siiski mitte. ja kuidas te teate,m et ta klubis hästi ei mängi?!?!?!?:kaval:

kuvaldur
25.09.04, 01:13
ja nõustun aggiega

fitti
25.09.04, 03:45
Algselt postitas kuvaldur
totti on ja jääb romasse, ta elun ei lähe teise itaalia klubisse, oli jutt vahel et milani, aga siiski mitte. ja kuidas te teate,m et ta klubis hästi ei mängi?!?!?!?:kaval:

booka!

Anfield
26.09.04, 21:02
Kindlasti maailma klassi kuuluv m2ngija...see sylitamise teema on muidugi kurb..aga jah !!

prinze
06.11.04, 14:54
Mina arvan et totti jääb romase kuni 30 eluaastani ning siis liitub mõne väiksema välisklubiga. Totti armastab roomat ning tahab olla eurppoa tippseltskonnas ainult selle klubiga. Pakun et ta läheb peale romast lahkumist mõnda Sveitsi või Austria klubisse. Ta iidol Gianni tegi ka sama moodi ning totti ei soovi liituda mingi reali või arsenali moodi tulevikul mitte mõtlevate klubidega.

ertz
07.11.04, 09:36
Algselt postitas prinze
..ning totti ei soovi liituda mingi reali või arsenali moodi tulevikul mitte mõtlevate klubidega.

ega ta saakski, kuna teda nendes klubides ei taheta!

socceri
28.12.04, 22:42
ta on hea mängia aga võiks mängida kuskil paremas klubis:õnnelik:

resorte
29.12.04, 01:01
Algselt postitas d_duff
ta on hea mängia aga võiks mängida kuskil paremas klubis:õnnelik:

ma loodan et sa saad aastavahetusel mõne raketiga vastu pead....

Devil
29.12.04, 08:31
nii armas :)

midasaajad
05.06.05, 19:38
Algselt postitas Hunt

Ole maailmaparimaid aga mees on suht laps! Vähemalt eriti ei salli sellist sülitamise värki:kaval:

mis on sis sellega:S. jumala õigesti tegi. neile taani affidele tulebki näkku sylitada...

EgoTrip
05.06.05, 21:55
Algselt postitas midasaajad

Algselt postitas Hunt

mis on sis sellega:S. jumala õigesti tegi. neile taani affidele tulebki näkku sylitada...

kes sind puurist välja lasi

midasaajad
05.06.05, 22:14
tuled ylbama v??

EgoTrip
05.06.05, 23:06
jahhhhh

Karla
05.06.05, 23:17
midasaaja,kas sul pole jalg veel näos ära käinud vä?:doh:

EgoTrip
05.06.05, 23:18
hetkel kiirabi sõidab juba

midasaajad
06.06.05, 10:11
mida sa ajad?? totti on igatahes parem kui need taani affid...

Karla
06.06.05, 11:04

mida sa ajad?? totti on igatahes parem kui need taani affid...

Miks sa vihkad taanlasi?:oih:

midasaajad
06.06.05, 13:07
sest nende pärast langes itaalia euro 2004-s välja. tehti rootsiga koostööd.

Karla
06.06.05, 13:34

sest nende pärast langes itaalia euro 2004-s välja. tehti rootsiga koostööd.

Muidugi tehti koostööd.
Mängupildist oli kohe ju arusaada et nad teevad koostööd.:( :viha:

resorte
06.06.05, 13:42
Õu pool-pauk-piidrid! Kaduge ära!

sellele vastata pole vaja!

midasaajad
06.06.05, 14:29
õu täis-pauk-piider. keegi ple sinuga üldse rääkindki, kao ära!
sellele vastata pole enam vaja!

J.R.I.M
23.03.06, 00:34
Viimased kommid puudutavad küll asja, aga jah minuarust on Totti üks parimaid mängijaid maailmas, kindlasti see arvamus tuleb ka sellest, et ma olen suur Itaalia ja Totti fänn, aga see pole oluline:D, ühesõnaga üks parimatest on ta kindlasti!

resorte
23.03.06, 10:11
Aitäh, et selle teema tagasi üles tõid.

:viha:

J.R.I.M
23.03.06, 12:51
Palun palun, ära karda, midasaajad konto kood läks kaduma ja enam ta ei saa sulle liiga teha :D

resorte
23.03.06, 12:54
Sitt lugu jah...

Arks
11.05.06, 00:26
Ei ole, ma ei põeks.

lorenzo
25.01.09, 03:35
Totti fännidele (viimane kolmandik videost) (http://www.zodiakinternational.com/formats/format.asp?iFormatID=190)

F.Totti
26.01.09, 16:15
Nii geniaalset meest pole ma itaalia jalgpallis ennem näinud!
Super mees kes on hea nii keskväljal kui ründes! Pallivõlur!Passing machine! Roma hing, tähtis lüli itaalia koondises!Kui ainult vigastused talle natuke halastaksid!
Forza Roma!Forza Totti! Forza Itaalia!

Jasper
26.01.09, 19:13

Ma pigem ikka olen.

eika
26.01.09, 19:33

Ma pigem ikka olen.
Roberto Baggio?

F.Totti
26.01.09, 20:01
Eks kõigil ole omad iidolid ja nägemused!
Ma austan kõigi arvamusi!

eika
26.01.09, 20:14
Mulle üsna meeldib Channel4 nägemus (http://www.channel4.com/sport/football_italia/alltime/italyxi.html) läbi aegade parimatest Itaalia mängijatest.

cannuman
06.02.09, 12:50
Totti tõehetk:

“Who is the coach I loved the most? [Carlo] Mazzone, then [Zdenek] Zeman and [Luciano] Spalletti,” he said. “Why is Mazzone in first place? Because I debuted in Serie A when he was in charge.

“Who is the best team-mate I have ever played with? [Antonio] Cassano. We had a quarrel, then made up and then we fought again, because he was still young and was not able to understand a few things, but we met during Roma –Sampdoria and greeted each other after two years.

“Who is worse, [Fabio] Capello or Cassano? Capello. Inter or Juventus? Definitely Juventus. Juve or Lazio? Mamma mia, it’s... a tie.

“Who will win the title? Unfortunately Inter. And the Champions League? I hope it will be us. Will I go back to the national side? Who knows…”

F.Totti
21.04.09, 00:29
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/04/19/1218585/roma-captain-totti-moves-into-serie-as-top-ten-scorers-of-all-tim
Nüüd siis meie omamehest saanud hetke aktiivsetest mängijatest edukaim skoorija 175 väravaga Serie A-s- loodaks sellele veel hoolega lisa 200 võiks ära tulla ja vaadates mehe vanust siis ei tohiks nagu probleemi olla, kui ei tule jälle mingeid suuremaid vigastusi! Seda imetlusväärseim on see, et tegu pole siis päris tõupuhta tipuründajaga.Huvitav oleks ka teada palju on totti assiste elujooksul andnud veel?
Algselt arvasin, et Del Piero on hetke resultatiivseim, kuid selle mehe osad väravad jäid paraku serie B-sse maha.
Eriline imemees on muidugi see Silvio Piola 274 kolliga, see jääb ilmselt pikaks ajaks löömatuks.

Lambimees
21.04.09, 00:37
pippo pole rohkem löönud ?

cannuman
21.04.09, 00:48
Ei ole http://en.wikipedia.org/wiki/Football_records_in_Italy#Goalscoring

Jasper
21.04.09, 08:29
Eriline imemees on muidugi see Silvio Piola 274 kolliga, see jääb ilmselt pikaks ajaks löömatuks.

Nordahl oli tegelikult julmem imemees. 5 capocannonierit(rekord); 3 neist järjest(rekord jagatud Platiniga); 35 väravat ühel hooajal(rekord jagatud mingite WC eelsete pässidega).

Maarek
21.04.09, 09:43

Nordahl oli tegelikult julmem imemees. 5 capocannonierit(rekord); 3 neist järjest(rekord jagatud Platiniga); 35 väravat ühel hooajal(rekord jagatud mingite WC eelsete pässidega).

OT jätkuks :D

Kui Piolal läks 274 kolli löömiseks 25 aastat, siis Gunnar ”il Pompiere” Nordahlil piisas tabelis teise positsiooni saavutamiseks üheksast aastast. Oleks on sitt mees, aga ei kujutagi ette, mis oleks tema tulemus olnud siis, kui ta poleks end varem 11 aastat Rootsis solgutanud, kus ta samuti 151 (Wiki väidab, et 149) väravaga 10 parema seas :p

Uuu
21.04.09, 12:02
totti peab veel mõned "õigustatud" penaltid realiseerima, et Lazio Giuseppe Signori (188) kätte saada.
Hooaja lõpuni veel aega on...rosella pani vast ikka mõned milkud kõrvale hooaja lõpuks ja küsis härra moggilt veel nõu ka. Momendil töötab süsteem perfektselt. Ainult Juve vastu ei ole võitu loota kuna seal on kogu skeem välja töötatud.

eika
21.04.09, 13:46
Nüüd siis meie omamehest saanud hetke aktiivsetest mängijatest edukaim skoorija 175 väravaga Serie A-s- loodaks sellele veel hoolega lisa 200 võiks ära tulla ja vaadates mehe vanust siis ei tohiks nagu probleemi olla, kui ei tule jälle mingeid suuremaid vigastusi! Seda imetlusväärseim on see, et tegu pole siis päris tõupuhta tipuründajaga.
Samas on Tottil väravate löömine meeskonna eest kordades lihtsam, sest Romal pole peaaegu kunagi olnud võrdväärseid ründajaid Totti kõrvale. Põhimõtteliselt võib Totti olla ükskõik millises konditsioonis ja koht algkoosseisus on ikkagi garanteeritud. Ma selles valguses hindan palju kõrgemalt just DP ja Pippogoli saavutusi, sest nendel on olnud klubides ka kõva konkurents ja on olnud ka aegu, kus nad on algkoosseisust välja langenud.

Aga Nordahli mängud-väravad suhe on ikka võimas 257-210. Viimastel kümnenditel on midagi ligilähedaltki sarnast suutnud teha ainult Batistuta Fiorentinas (269-168)

cannuman
21.04.09, 13:57
Samas on Tottil väravate löömine meeskonna eest kordades lihtsam, sest Romal pole peaaegu kunagi olnud võrdväärseid ründajaid Totti kõrvale. Põhimõtteliselt võib Totti olla ükskõik millises konditsioonis ja koht algkoosseisus on ikkagi garanteeritud. Ma selles valguses hindan palju kõrgemalt just DP ja Pippogoli saavutusi, sest nendel on olnud klubides ka kõva konkurents ja on olnud ka aegu, kus nad on algkoosseisust välja langenud.

No mingi hooaeg oli ikka Montella (ligi 100 väravat Roma eest) see kes need pallid Totti eeltööst kõik sisse koksas. Ja enne seda Batigol. Siis muidugi polnud enam kedagi võtta ja nihutati Totti ette poole. Vaadates Roma mänguskeemi, siis on Totti vähem ründaja kui Perrotta, Beast või Vucinic. Kui vastane ründab, siis ta longib jah seal ees, aga positsioonirünnaku ajal tõmbab päris tagasi ikka palli korjama ja söötu jagama.

Pippo puhul muidugi jah see et ta pidevalt vigane ja pingil. DelPiero puhul oli vahepeal selline periood kus ta ei suutnud algkoosseisu kohta välja võidelda. Kes treener oli siis?

Totti kohta jah tõsi, et ükskõik mis vormis, siis ta mängib. Kasvõi lonkab seal platsil ringi. Siiski ka tema päris palju vigane ikka...

Tõehetk saabub siis kui vaadata väravate juurde ka mängitud mängude arv. Totti ja DP praktiliselt samas pajas nii väravad kui mängude arv.

Minu jaoks on kõik 3 täkku suured ikoonid

eika
21.04.09, 14:13
Minu jaoks on kõik 3 täkku suured ikoonid
See Pippogoli ikoonistaatus on minu silmis nii ja naa värk. Totti on Roma ikoon ja koondiseski esimese viiuli mängija olnud; DP on Juventuse ikoon; Batistuta on Fiorentina ikoon jne. Samas Pippot ei saa otseselt seostada ühegi klubiga- oli Juventuses täkk, aga jäi DP varju. On Milanis täkk, aga jääb teiste varju. Ja samamoodi pole ta ka koondises suurepäraseid suurvõistlusi mänginud. Selline Vieri sarnane mängumees, keda avalikult keegi oma ikooniks ei pea. Aga noh, see on ainult minu nägemus. Samas mul on selline kiiks, et ma mitte kuidagi ei salli tipptiimide vahel pendeldajaid. Mina saan ikooniks pidada ainult Totti, DP, Maldini, Rauli suguseid mängumehi, kes on oma meeskonnale jäägitult truud. Minu meelest on näiteks Gerrard juba seetõttu Beckhamist suurem mängija, et ta ühes klubis truult püsinud.

Bob_Loblaw
21.04.09, 15:11
Minu meelest on näiteks Gerrard juba seetõttu Beckhamist suurem mängija, et ta ühes klubis truult püsinud.

kohe näha, et tõeline Itaalia vuti fänn :) sest Ferguson hoidis tõepoolest Becksist kümne küünega kinni või midagi jubedat nagu kapis istuv scouser http://images.kenyonhill.com/tz/biopics/51053-barfing_smiley.gif

cannuman
21.04.09, 15:27
Ikoon on võib-olla tõesti vale sõna. Ei tahaks sõna tähenduse üle filosofeerima hakata. Itaalia jalgpalli legend? suurkuju? Meisterskoorija?

eika
21.04.09, 15:31
Legend oleks jah sobivam sõna. Kuigi ega ma filoloogilselt väga tugev just pole :D

eika
21.04.09, 15:34
kohe näha, et tõeline Itaalia vuti fänn :) sest Ferguson hoidis tõepoolest Becksist kümne küünega kinni või midagi jubedat nagu kapis istuv scouser http://images.kenyonhill.com/tz/biopics/51053-barfing_smiley.gif
Ei noh, ma mõtlen pigem seda, et Becks on hiljem igasse klubisse minne öelnud, et seal mängimine on "unistuste täitumine". Oli selleks nii mineks Reali, Galaktikasse kui ka Milaanosse.

F.Totti
20.06.09, 12:39
http://www.youtube.com/v/aD73WH-11iA

The Chipping God.........

Tofoa
20.06.09, 15:41
Miks 2:21 juures Che'st pilt on? Ahjaa, mitu chippi siis seal videos oli? Replay'd ei loe.

F.Totti
20.06.09, 16:01
Miks 2:21 juures Che'st pilt on? Ahjaa, mitu chippi siis seal videos oli? Replay'd ei loe.
Ei tea miks tolle baretiga kuubalasest sotsialisti pilt seal oli...keegi targem ehk oskab valgustada:)
Nu Tottil neid chippe ehk karjääri jooksul kuskil üle 10-e kindlasti pole kõiki väravaid näinud, kuigi youtubes peaks olema olemas täitsa:)

Eks jh siin videos kordas kõiki, aga eks see kordus ja aeglustamine toob selle palli lennu ilu ka veel omamoodi välja:P

foreverer
21.06.09, 02:30
Ei tea miks tolle baretiga kuubalasest sotsialisti pilt seal oli...keegi targem ehk oskab valgustada:)
Nu Tottil neid chippe ehk karjääri jooksul kuskil üle 10-e kindlasti pole kõiki väravaid näinud, kuigi youtubes peaks olema olemas täitsa:)

Eks jh siin videos kordas kõiki, aga eks see kordus ja aeglustamine toob selle palli lennu ilu ka veel omamoodi välja:P

Kui ma õigesti aru saan siis on mäng vist Atalanta vastu, ja nendel oli mingi vasakpoolne grupp.

F.Totti
23.06.09, 12:40
http://www.youtube.com/v/uUQ7pRVAvoM&feature=related
Totti 2008/2009 GOALS...
Kõik kes ütlevad, et Totti on juba puujalg ja ta ei jõua joosta ja , et talle tuleks rullikad allapanna- ja samuti seda, et "Totti seebiks" need mingu perse.....kuradi neegrid!
Mees põrutab sama ilusaid kolle, kui 10 aastat tagasi!

cannuman
23.06.09, 13:25
puujalaks ei sõimata vist ju? või siiski?

eika
23.06.09, 14:45
Et Tottit ei tasu veel mahakanda, kuna siiski Lippi nimetas teda 2006 World Cup võtmeks!
Näita mulle seda kohta, kus Lippi Tottit võidu võtmeks nimetab.
1) Lippi on alati toonitanud võistkonna tähtsust ja mulle ei meenu ühtegi korda, kui ta oleks mingeid mängijaid spetsiaalselt esile tõstnud, kui meeskonna "võti".
2) Totti oli 3 kuud enne MMi vigane ja seetõttu oli MMi ajal selges alavormis. Itaalia meeskonna arhitekt oli Pirlo, Totti oli suvaline statist väljakul (tõestuseks väike lõik soccernet.ee ülevaatest mängust Itaalia-Austraalia: "Samas ka Itaalia pidi elama üle vigastuse, kui Alessandro Nesta sai Tšehhi vastu liialt tõsise vigastuse, et Austraalia vastu väljakule astuda. Lisaks tegi peatreener Marcello Lippi sinisärkide ridades veel mitu muudatust, jättes sealhulgas pingile alavormis Francesco Totti."). See, et ta Austraalia vastu otsustava penalti sisse lõi ei tee temast kuradima ebajumalat.

Saage sellest Tottist juba üle. Totti pole ainuisikuliselt (nagu mõned Roma fännid ette kujutavad) Itaaliale ühtegi tiitlit toonud ja samas on nii mitugi suurturniiri perse keeranud. Totti seebiks.

Cassano teemal ütles Jasper kõik ära. Vaadake Sampdoria mänge: kui mõni meeskonnkaaslane julgeb Cassano asemel palli kuhugi mujale sööta, siis saab ta vatu koheselt Cassano kätelaiutamise ja heal juhul virila näo, halval juhul mölina. Mida on koondises sellisel mehel teha, kui Lippi näeks hea meelega mänguehitajana Pirlot? Minu meelest on Cassano Sampdorias superstaari rollil olles veel rohkem õhku täis läinud kui ta varem oli. Las mees peeretab selle õhu kõigepealt välja ja siis räägime edasi.

F.Totti
23.06.09, 16:16
http://english.peopledaily.com.cn/200605/29/eng20060529_269357.html

http://www.bookrags.com/highbeam/del-piero-and-totti-are-key-for-20050831-1-hb/

http://www.youtube.com/v/BBbcDAxlG0k
Vaat too video ära...Vabandan, et see video juba oli siin aga jh....
Ei ütleks just , et alavormis mees oli ...pall liikus nagu nööri mööda ründajatele!
Seda pean tunnistama tõesti, et 2004 ja 2002 tegi täis ennast-õigemini lollusi-eks mindki pahandas see...
Kuid 2006 oli ta igati täiskasvanud...

F.Totti
23.06.09, 20:01
Nu sa räägid siin pidevalt Foggiast...anna mõni video link , et saaks tutvust teha, et mis tema fenomen on ja millepoolest peaks just tema väärima koondisekohta?
Foggia on käinud trobikondades klubides ja ikka suht failinud seal võrreldes Tottiga pole ta ju suurt saavutanud...kuigi jh ei saa rääkida mineviku võrdes..kuna see mis toimub on oleviku kontekstis..aga ka totti on ikka hea olnud need mängud kus ta on terve olnud..
Ja tema trump on, et ta on noorem- aga alati see et mängija on noorem ei tähenda, et ta mängib paremini!
Ja sa räägid, et totti on egoist?
Totti on väga suur meeskonnamängija...talle pole tähtis ainult ainuisikuline sära nagu näiteks Kristiinale...
Totti on üks serie a parimaid söödumeistreid ja assistereid ja selle juures lööb ka ise palju väravaid, et küllaltki universaalne mees!
Ma ei saa aru mis teil kõigil Totti vastu on?
Kas Jasper sa võtaksid Tottit teisiti kui ta oleks omal ajal Milaniga liitunud?
nagu mingi vimm oleks...:)

cannuman
24.06.09, 11:29
See, et ta Austraalia vastu otsustava penalti sisse lõi ei tee temast kuradima ebajumalat.

Saage sellest Tottist juba üle. Totti pole ainuisikuliselt (nagu mõned Roma fännid ette kujutavad) Itaaliale ühtegi tiitlit toonud ja samas on nii mitugi suurturniiri perse keeranud. Totti seebiks.

MM06 kõige rohkem väravasööte, kes?

Mitu turniiri perse?

2000 oli turniiri parim mängija. DelPiero sittus kaks üks-üks olukorda ära. Oleks ühe sissee löönud oleks tiitel kotis.

2002 keerasid kohtunikud. Viimase eksmuse tegi Maldini. Ja seal nagunii polnud varianti võita seda turniiri.

2004 mängis ühe mängu. Rootsi vastu tegid viigi teised mehed.

F.Totti
24.06.09, 13:57
http://www.youtube.com/v/EIF6aHoh-h4

Veel üks näide, geniaalsusest...tutvustuseks neile, kes ei tea Tottist midagi ja tulevad rääkima, et totti seebiks jne...
Sellist meest vast ei näe pikka aega enam itaalia jalgpallis...

Jasper
24.06.09, 14:04
oh jeebus küll.

F.Totti
24.06.09, 14:20
sa ei pea seda teemat üldse lugema, ega siia postitama... kui sulle ei meeldi totti ja üldse temaga seonduv..hoia lihtsalt eemale..

Jasper
24.06.09, 15:32
Totti the Chipping God:
http://www.youtube.com/v/J6LqnUlYgmw

Maarek
24.06.09, 21:45
http://www.youtube.com/v/uUQ7pRVAvoM&feature=related
Totti 2008/2009 GOALS...
Kõik kes ütlevad, et Totti on juba puujalg ja ta ei jõua joosta ja , et talle tuleks rullikad allapanna- ja samuti seda, et "Totti seebiks" need mingu perse.....kuradi neegrid!
Mees põrutab sama ilusaid kolle, kui 10 aastat tagasi!

Vaatasin siis kogu väravate seeria läbi ja avastasin oma üllatuseks, et ainuüksi penaltilöökide osakaal üsna arvestatav ja suur osa kolle löödud tiimide nagu näiteks Lecce, Bologna või kasvõi Torino vastu.:confused:
Seebiks teda veel vara keeta, aga 24 mänguga 8 kolli mängust pole teab mis ründaja tase. Pazzini lõi üle-eelmisel hooajal lausa 9 kolli, aga ikka arvati möödunud aastal, et tema asemele vaja vähe kindlam mees leida ja signiti Gilardino :p
Totti kui legendi puhul asi muidugi nii kerge pole ja põhiründaja koha pealt tagandatakse tõenäoliselt siis, kui hooaja jooksul enam jalga valgeks ei saa. Kuna sinna vist veel on natuke aega, siis nagu muret polekski :D

F.Totti
25.06.09, 12:45
Vaatasin siis kogu väravate seeria läbi ja avastasin oma üllatuseks, et ainuüksi penaltilöökide osakaal üsna arvestatav ja suur osa kolle löödud tiimide nagu näiteks Lecce, Bologna või kasvõi Torino vastu.:confused:
Seebiks teda veel vara keeta, aga 24 mänguga 8 kolli mängust pole teab mis ründaja tase. Pazzini lõi üle-eelmisel hooajal lausa 9 kolli, aga ikka arvati möödunud aastal, et tema asemele vaja vähe kindlam mees leida ja signiti Gilardino
Totti kui legendi puhul asi muidugi nii kerge pole ja põhiründaja koha pealt tagandatakse tõenäoliselt siis, kui hooaja jooksul enam jalga valgeks ei saa. Kuna sinna vist veel on natuke aega, siis nagu muret polekski :D

Njh... See hooaeg siis total 16 kolli ja 6 nendest pennudest!Aga ka pennusid peab oskama lüüa....goal-i andmed...
Minu teada ta see hooaeg penaltitel ei eksinud aga mine tea...
Nu mis vahet kelle vastu on löönud, Serie A-s ei ole apsull nõrkasid klubisid, kui juba tabeli viimane Reggina näitas siin esimestele hambaid!
Gilardino signiti jh aga eks ta lõi rohkem kolle ka ju:D Aga eks Pazzinile oligi parem, et minema sai...
Ja nuh Tottil polegi ju meeskonnas ainult tipuründaja roll-ta peab ikka mänguülesehitamisega ka tegelema vahepeal ja teistele assiste jagama...
Minu arvamus sellises vanuses-niipaljude vigastustega võideldes ja 24 pelast 13 kolli ei ole paha...

Tema selja taha jäid sellised mehed nagu...
Filippo Inzaghi AC Milan 13
Adrian Mutu Fiorentina 13
Alessandro Del Piero Juventus 13
Fabio Quagliarella Udinese 13
Sergio Pellissier Chievo Verona 13
Mauro Zárate Lazio 13
Carvalho De Oliveira Amauri Juventus 12
Vincenzo Iaquinta Juventus 12
Antonio Cassano Sampdoria 12
Antonio Di Natale Udinese 12
Giuseppe Mascara Catania 12
Sergio Floccari Atalanta 12
Giampaolo Pazzini Sampdoria 12

Aga lõpetuseks Maarek sa oled vähemalt norm vana ja ei tulnud siia sõimama ja ütlema, et Totti seebix ja et ta igavene pede jne....;)

F.Totti
25.06.09, 12:51
Totti the Chipping God:
http://www.youtube.com/v/J6LqnUlYgmw

Ohh jummal kõigil tuleb ebaõnnestumisi ette...pole ühtegi perfektsionistist pallurit...
Alati ei õnnestu asjad nii nagu sa tahad...

http://www.youtube.com/v/UhcSTJoaIRM

Näed juhtub ka parimatel ja maailma parimatel....kas ta pole siis maailma parima jalgpalluri tiitlit väärt selle eksimuse pärast--vasta mulle Jasper, kui nii tarkpea olla tahad....?

hofnar
25.06.09, 13:19
Ohh jummal kõigil tuleb ebaõnnestumisi ette...pole ühtegi perfektsionistist pallurit...

Näed juhtub ka parimatel ja maailma parimatel....kas ta pole siis maailma parima jalgpalluri tiitlit väärt selle eksimuse pärast--vasta mulle Jasper, kui nii tarkpea olla tahad....?

ütle mulle millise hooaja eest Totti maailma parima tiitlit väärt on?

F.Totti
25.06.09, 16:47
ütle mulle millise hooaja eest Totti maailma parima tiitlit väärt on?

Kui sa aru ei saanud siis see alumine lõik oli mõeldud Ronaldo pihta!Süvene texti järgmine kord--tõin võrdluse Totti ja Ronaldo suhtes, et kui Ronaldo nii rämedalt eksis-kas siis tema pole oma tiitlit väärt või kaotab midagi oma kuulsusesärast!

Aga kahtlemata Totti fännide seisukohalt vääriks ta iga hooaeg maailma parima tiitlit:D
Reaalselt aga hooaeg 2006-2007
Serie A 35 pelast -26 kolli
Coppas 5 pelast-2 kolli
Uefas 9 pelast -4 kolli
------------------------
Total: 50 pelast -32 kolli
------------------------
Tasuks: Euroopa kuldse jalgpallisaapa auhind

Lisaks sulle teadmiseks veel statistikat: Individuaalselt

Serie A Young Footballer of the Year: 1999
Euro 2000 Team of the Tournament
Serie A Footballer of the Year: 2000, 2003
Italian Footballer of the Year: 2000, 2001, 2003, 2004, 2007
ESM Team of the Year: 2000-01, 2003-04, 2006-07
FIFA 100
2006 FIFA World Cup All-Star Team
Serie A Top Scorer: 2006-07
European Golden Shoe: 2006-07
USSI Silver Ball (Serie A Fair Play Award): 2007-08
Roma all-time leading scorer
Roma all-time highest number of appearances
Serie A tegevmängijatest edukaim skoorija...

Jasper
25.06.09, 17:00
Minu arvamus sellises vanuses-niipaljude vigastustega võideldes ja 24 pelast 13 kolli ei ole paha...

Tema selja taha jäid sellised mehed nagu...
Filippo Inzaghi AC Milan 13
Adrian Mutu Fiorentina 13
Alessandro Del Piero Juventus 13
Fabio Quagliarella Udinese 13
Sergio Pellissier Chievo Verona 13
Mauro Zárate Lazio 13
Mis otsast nad viie-penalti-totti selja taha jäid?

1) tee endale selgeks sõnad, mida sa kasutad - http://www.hot.ee/ivi/perf.html (üldine soovitus on mitu korda 'preview post' nuppu taguda enne postitamist. ma algajana igatahes tegin nii)
2) väga hea, et sa saad aru, et üks eksimus ei tee mängijast halba mängijat. veel parem oleks, kui sa saaksid aru, et youtube'i video ei tõesta, et ta on halb mängija. edasi minnes äkki oskaksid järeldada, et youtube'i video ei tee temast ka head mängijat. ja lõpuks võiksid aru saada, et argument a'la 'näita mulle foggia-st' selliseid videosid on täitsa hälbega. ja et nende videote postitamine on puhas trollimine.

TOTTI ON IGAVENE PEDE JNE!

F.Totti
25.06.09, 20:31
Kle sa oled juba üsna vana foorumlane saa aru, et see on Totti teema ja Totti on ka itaalia koondisega seotud olnud võib-olla ka tulevikus mine tea...
Seega ma ei saa üldse aru mida sa siin saavutada püüad?:D
Keda huvitab Totti see vaadaku siia-muudel trollijatel ja seepiatel ei ole vaja oma nina siia pista...samuti on koondisega nii.....
Nagu öeldakse kui ei seedi ära söö...

Ja ma palusin UUU-lt väikest tutvustust Foggia kohta...Ja ma ei võrdle mingeid videosid...Totti on lihtsalt niisamagi kuulus ja tuntud, et videodes on lihtsalt parimad palad...mõned tema stiilinäited...elav tõestus temast!Need tutvustavad ühtteist mängijast ikka!

cannuman
25.06.09, 20:37
http://www.youtube.com/v/ezo7td8csEA

Jasper
25.06.09, 21:26
http://www.youtube.com/v/qzmwRMyzzQE

F.Totti
25.06.09, 21:33
http://www.youtube.com/v/qzmwRMyzzQE

Peab viisi küll:cool:

Maarek
25.06.09, 22:51

24 pelast siiski mängus 8 kolli, sest penalti on siiski kingitus stiilis "hea mees, anname sulle nüüd võimaluse järjekordne punkt teenida". Tema puhul antakse talle võimalus seda teha ainuüksi sellepärast, et ta ju tegevmängijateist parim skoorija ja iga punkt kasvatab võimalust tabelis kerkida. Võtame nüüd need maha ja mis välja tuleb, tubli Roma tippründaja jagab oma klubis lausa 3. positsiooni.
Võtame nüüd hooaja tagasi ja pilt praktiliselt sama - 25 mängu ja 14 kolli. Kahjuks penaltistatistikat pole, aga arvata on, et pilt umbes sama.
Ok, vahepeal on tulnud üks superhooaeg, kus lausa Capocannoniere jne. tuli
Ja kui sellest jälle aastake tagasi võtta, siis jälle umbes kolmandiku võrra vähem mänge mängitud ja skoorija staatus üsna keskmine 15 kolliga (millest ca kolmandik tõenäoliselt pennud).

Mida ma selle pika jutu lõpetuseks öelda tahan on see, et kui see mees pole vigastus(t)e tõttu pole võimeline osalema vähemalt kolmandikus mängudes ja skoorib nagu keskmine ründaja, siis mis kurat me räägime tema osalemisest tiitlivõistlustel, mis on alati jätk pikale ja väsitavale hooajale. Kuigi tema loobumispõhjus koondisekohast oli väidetavalt mentaalne, kipun ma siiski arvama, et pigem põhjuseks vanadus ja selle eest tuleb talle au anda, sest nii mõnigi hetkekoondislane ei saa senimaani aru, et koondisekoht pole staatus, millest kuni pensionini suure rahuloluga kinni tuleb hoida.

Jasper
25.06.09, 23:15
Mida ma selle pika jutu lõpetuseks öelda tahan on see, et kui see mees pole vigastus(t)e tõttu pole võimeline osalema vähemalt kolmandikus mängudes ja skoorib nagu keskmine ründaja, siis mis kurat me räägime tema osalemisest tiitlivõistlustel, mis on alati jätk pikale ja väsitavale hooajale. Kuigi tema loobumispõhjus koondisekohast oli väidetavalt mentaalne, kipun ma siiski arvama, et pigem põhjuseks vanadus ja selle eest tuleb talle au anda, sest nii mõnigi hetkekoondislane ei saa senimaani aru, et koondisekoht pole staatus, millest kuni pensionini suure rahuloluga kinni tuleb hoida.

No ma ei oleks nii kriitiline penaltite löömise suhtes. Eks ta teenib(daivib) neid ise suurelt jaolt + kõik mehed ei tahagi neid lüüa.

Ma ei leia, et mingid mehed peaks koondisest loobuma oma vanuse tõttu. Kui kutsutakse, siis tuleb minna. Ja just sellepärast ei tohiks Tottit koondisesse lasta. Peale oma loobumist ladus ta esile kommentaari a'la 'praegu ei mängi, aga võib-olla suurturniiril, kui kutsutakse'. Ehk tehke must töö ära, siis ma tulen ja proovin au endale saada. Faking egonaut. Kärvagu oma Romas. Loomulikult, kui ta tuleval hooajal näitab enneolematut klassi tahaks mina ka teda isegi uuesti Azzurri särgis näha, aga see peab olema ikka enneolematu otseses mõttes.

-e- Muuseas capocannoniere hooajal lõi ta 10 korda 11-meetri karistuslööki. Massiivsed viis jõudsid väravasse :D

cannuman
25.06.09, 23:25
Totti loobus koondisest sest vigastused ei luba mitmel rindel võistelda enam, nii ta ütles. Samuti ütles tema ise seda, et see ei ole teiste suhtes aus, kui nad kvalifikatsiooni mängivad ja tema pärast finaalturniirile sõidab.

Sõimake foorumlast Ftottit aga jätke kapten rahule.

flameas
25.06.09, 23:27
Vaatan et see teema on tänu kasutaja F.Totti ibale populaarseks muutunud.

Totti enda plaan järgmiseks hooajaks on 27 väravat.. mis viiks ta Baggioga ühele tasemele all-times... mees on optimist :rolleyes:

Jasper
25.06.09, 23:32
Samuti ütles tema ise seda, et see ei ole teiste suhtes aus, kui nad kvalifikatsiooni mängivad ja tema pärast finaalturniirile sõidab.

Järelikult käisid PR mehed seda asja hiljem silumas.

F.Totti
05.07.09, 17:50
http://www.goal.com/en/news/10/italy/2009/07/05/1364865/francesco-totti-i-will-sign-new-roma-deal-this-month

Viimased kuldsed aastad siis veel Romas-kuni 2014...loodetavasti on jumal talle armuline ja hoiab teda raskete vigastuste eest...Et kuningas saaks korralikult lõpetada oma väga eduka karjääri...

http://farm3.static.flickr.com/2059/2520589172_8e794877d6_m.jpg

Forza Totti Forever!!!

F.Totti
04.05.11, 00:14
Italy legend Roberto Baggio congratulates Roma's Francesco Totti for scoring 206th Serie A goal
Baggio acknowledges Totti's record breaking achievement at Roma

Italy legend Roberto Baggio has heaped praise on Francesco Totti after the Roma captain surpassed him in the all time Serie A goal standings.

Totti's double for the Lupi in the 3-2 win over Bari on Sunday saw him score goals 205 and 206 in Serie A for his club - beating Baggio's tally of 205.

The former Juventus man, who was a World Cup runner-up in 1994 with the Azzurri, described Totti as one of the greatest Italian players of all time.

"I want to compliment Francesco Totti, scoring 206 goals is a great achievement. It does not matter that he has beat me as he is a great player," Baggio said as reported by Ansa.it.

The 44-year-old was in Florence for the presentation of Stefano Borgonovo's book - 'A Born Striker', and having played for Fiorentina during the early part of his career, Baggio expressed his thoughts on la Viola.

"Every time I return here I always have fond memories of my time with Fiorentina. [Sinisa] Mihajlovic has done a great job, it has not been easy with all the injuries," he said.

Fiorentina meet Inter on Sunday, while Roma welcome Milan a day earlier.

Tõelised härrasmehed ikka tunnustavad meest ja ei ole kibestunud, nagu enamik siin foorumis.

Jasperi stiil: Totti seebiks, Borriello on ainuke mees kes midagi jagab.et tottil poleks koondisesse asja ja et ta on ülbust täis, ta ei väärigi mingeid koondisekutseid(olgugi, et valikmängud ongi koht kus testida häid noori ja siis tähtsatel hetkedel lasta ässad rooli, kes otsustavad ja kirjutavad lepingutele alla).
UUU stiil: totti on eit, rotti, totti finished, sukelduja jne...

Teatud mehed võiks küll sellise hülgemöla peale oma haridustaseme ülevaadata ja kui vähegi itaalia vuti teemas tahab püsida siis ei ole ühtki põhust miks peaks Tottit mahategema, meest kes on selle liiga arengu ja populariseerimise jaoks palju ärateinud, samuti paljud ehk ei teakski mis klubi on AS ROMA.

Fakt on ka see, et selliste meestega nagu Totti-Del Piero võideti itaaliale mm-tiitel ja ilmselt oleks võidetud ka midagi muud kui teatud lollused oleksid jäänud jäämata.Usun, et paljud siinsed itaalia alateema inimesed rõõmustasid kui Totti lõi pendli sisse austraalia vastu ja üldse selle üle, et prantsusmaale tagatulesid näidati.

Imeline mees lihtsalt grandioosne väravavaist ja mänguehitamisoskus, sellist meest ilmselt annab kaua oodata kogu Romal ja kogu Itaalia jalgpallil, uued noored on ikka kunagiste eelkäijate hale vari.

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRwCdnHbhCzGKePUZzRpgMhl-Wdl7PeUaMRfMY_Ae2-JFCk3nrYzQ&t=1

http://www.youtube.com/watch?v=8zYll2pY4j4

count
04.05.11, 00:50
Kiidusõnad härra Roberto Baggiolt endal on muidugi kirss tordil. Baggio, mees kelle pärast ma üldse 9 aastase tattnokana pilgu Itaalia koondisele pöörasin, arvamus loeb mulle rohkem kui ükskõik missuguse muu heiteri väljaütlemised. Mis saab veel parem olla kui minu kaks suurt iidolit räägivad ühte keelt ja on ühel meelel. Jalgpall on ikka imearmas!
PS! Selle "Itaalia-tulevikustaari" leidmiseks soovitan pilgud tugevalt Rossi peale pöörata. Vasakujalgne tõsine mängujuht. Tüüp areneb iga hooajaga. Loodan väga et Rooma v kasvõi Juve ta saapamaale tagasi toovad ja saame hakata tihedamini nautima ka tema esitlusi.

Uuu
04.05.11, 01:18
Penaltirotti on kunn :D
Vendadel on selline piss pähe löönud, et lausa ei usu mis siin kirjutatakse

Tõin isegi nö feminiinsuskuningast välja kaks säravat kildu tema niigi värvilisest(nagu gayvikerkaar) elust.
http://www.youtube.com/watch?v=IPZmsmHeQhI&feature=related
http://www.sportschau.de/sp/komponente/bildergalerie/bilder_der_woche/kw_43/img/totti_400_dpa.jpg

olll
04.05.11, 01:26
vaadakem siis kuidas tüüp lausa pakub ennast , et talle ikka taha keerataks

http://www.youtube.com/watch?v=aDuRLpX1TKI&feature=related

Francesco
04.05.11, 02:09
vaadakem siis kuidas tüüp lausa pakub ennast , et talle ikka taha keerataks

http://www.youtube.com/watch?v=aDuRLpX1TKI&feature=related

Ja kõikidel Lazio meestel/naistel olid käed püksis ja näppisid ennast.

F.Totti
01.12.11, 17:52
Ma peksaks Pippo ammu nahhui ennem, kui päris tülli minnakse....rubentuss teeb del pieroga ka väga õigesti. No milleks maksta neid miljoneid vanale peerule. Nagu Lazio tegi Di Canioga. Nagu rioma ei tee rottiga.

13.03.2011

35 Aastane vanur FRANCESCO TOTTI peaosas

DERBY

Roma 2:0 Lazio

mõlemad kollid Tottilt.

http://www.youtube.com/watch?v=b0MYnWMEazI

Lazio ja Reja ainus "geniaalne" taktikaline käik selleks mänguks oli vanameister invaliidiks tampida või lausa poolsurnuks, lootes, et ehk seegi kord lahkub mees mõne luumurruga väljakul, valu grimassides.

Ja ehk alles siis on Laziol mingigi võimalus, mingi shanss see mäng enda kasuks pöörata.Sisuliselt kui oli teada, et Totti selles DERBYS osaleb, siis oli sisuliselt Laziole selge ka, et ega jalgpalli mängides ei ole meil mingit võimalust pealinna esivutiklubile vastu saada.

Aga teie hale luuserite punt ei suutnud isegi sellega hakkama saada, väga hale lihtsalt, sellepeale mul tuleb lausa okseröhits kurku.

Totti tegi lihtsalt ikkagi mängu ära lihtsalt...

Teie hädine 11 meheline meeskond ei suutnud sellist lihtsat taktikalist ülesannet väljakul täita, väga haleee......punkt punkt punkt....

Ma ei maksaks kogu Lazio meeskonnale ka samapalju palka kui Totti üksinda saab, Totti on igat oma senti väärt mees, lepi sellega.Sellepärast ei olegi teda kuskile nahhui saadetud, nagu enamike mängijatega, kellel pole soliidses eas enam piisavalt iseloomu ja respekti klubipoolt.

Ma ei tea mis scudettodest ja euroopa liigadest te räägite, te pole mingid kotkad, ühed hädised kanaari linnud olete ja istutegi terve oma klubi ajaloo seal puuris lukutaga ja seda senikaua kuni Lotito seda soovib.

Kõige hullem on see, et Lotito valib ise millal ta teie puuri puhastab ja kui ta selle korraks unustab, siis oletegi omadega serie b-s ja upute iseenda pasa sisse.

orbitaaljaam
01.12.11, 17:59
JAh,Totti on läbi aegade kõige kickassim dude serie a-s, sest vaid ja ainult tema isikut kirjeldades saab igast teemast läbu. Proovi nüüd Matterazzi ja Gattuso teemadesse ka midagi Tottist kirjutada. Stiilipunktid kui kirjutisega on seotud ka Rooma linna Derby.

F.Totti
01.12.11, 18:19
JAh,Totti on läbi aegade kõige kickassim dude serie a-s, sest vaid ja ainult tema isikut kirjeldades saab igast teemast läbu. Proovi nüüd Matterazzi ja Gattuso teemadesse ka midagi Tottist kirjutada. Stiilipunktid kui kirjutisega on seotud ka Rooma linna Derby.

Nu ütlen ausalt, et see mis siin ennem minu stoorit toimus oli hullem kui terve Läbu osa siin foorumis, korraks tekkis tunne, et ma oleks nagu sattunud kuskile laadaplatsi pealsesse plastik kuivkäimlasse, kus on ennem mind käinud mingi 100 000 inimest ja see peldik on tühjendamata unustatud ja pealekauba väljas on ka veel mingi 35 kraadi plussis, et võite ise arvata mida ma silmas pean ja mida ma sellel hetkel tundsin, kui siia sisse astusin.

Saan aru, et Jasper ja muud loomad tahavad ka siin oma pingeid vahetevahel maandada ja siin turvaliste koduseinte valguses on hea ju salamisi tõivetil kork pealt äratõmmata, kasutades väikest käteabi. Aga see mis siin toimus oli sulaselge "HERNAANUS" ehk siis iseenda-ainsuse-omastavas-käändes-hüper-giga-mega-aanuslik-hernekaunaga-eneserahuldamine, tuletasin selle ühe Lazio tähtmängija nimest.

Aga orbikas sulle ka tujutõstmiseks midagi:

Noor ärimees tuleb bordelli ja räägib:
”Ma tahaks midagi erilist. Olen kõik teie tüdrukud läbi proovinud, tahaks midagi uut ja huvitavat.”
Maadam mõtleb pikalt ja ütleb:
”Kas te kosmilist seksi tahate proovida?”
”Ja, muidugi!”
”Minge siis tuppa nr. 7.”
Noor ärimees läheb siis tuppa nr. 7 ja näeb seal 100 aastast mutikest.
”Muti, mis sa siin teed?”
”Sa kallike tahtsid vist kosmilist seksi?”
”No üldiselt jah!”
Muti võtab suust kunsthambad, paneb need veeklaasi ja ütleb:
”No kepi mind nüüd orbiidile!”

count
01.12.11, 20:10
Ei oskagi väga midagi F.Totti postidele lisada. Enamvähem kõik valupunktid on üles loetud.
Imelik on see et Bilanitarid ise aru ei saa kuidas nad oma ainukesi tõelisi pallureid dissivad. Nagu kohe kui uue tipuründaja ostavad lähevad keeravad vanad Pippo posterid peldikupaberiks ja hakkavad aga nühkima ja Ibratama (loe: onaneerima). Pippo, kes on olnud tõeline jalgpalli virtuoos, meistriklass kõigile väikestele ja suurtele ja nüüd järsku on ta mitte keegi? Ainuke inimene kellele Pippo euroopast välja jätmine muret valmistas olingi vist mina? Ei ole kaugel ajad kui Thiaago "pallist-ilma" Silva postereid lehvitama hakatakse ja räägitakse milline kukk ja homoseksuaal Maldini tegelikult temaga võrreldes on. Selline on see Milani mehe moraalitunne. Kohutav mõelda...ja ma arvasin et Uuu vajab ravi... Tõmmake järjekorras ettepoole kohe

atleticomadrid
01.12.11, 20:45
Ma peksaks Pippo ammu nahhui ennem, kui päris tülli minnakse....rubentuss teeb del pieroga ka väga õigesti. No milleks maksta neid miljoneid vanale peerule. Nagu Lazio tegi Di Canioga. Nagu rioma ei tee rottiga.

UUuuiuiuiuiui Di Canio????? :D Huumoriklassika ! Tõeline tipp. Ühes postituses toda natsikoomikut ja Del pierot ja SuperPippot mainida on ajuhälve kõrgem, ehk avastamata pilotaaz !!! Sind ei päästa ka kiiritusravi enam , kotkapoisu.

Pippo ja Del Piero hooramist oma koduklubides on tülgastav vaadata. Kui lühike võib olla mälu, kui lühike võib olla respekt....

vendetta
01.12.11, 21:10
PatheticoMadrid, no offence... aga mida sinusugune kloun üldse teab Di Caniost? Senise jutu järgi jätad pigem mulje kui tüüp, kelle arust Torres tuli otse Liverpooli noortemeeskonnast. Roma fännid on muidugi taaskord täiesti omaette tippliigas oma verbaalse düsenteeriaga :D
Mul on muide tottioloogidele üks täiesti tõsine küsimus nende eriala kohta, loomulikult küsin ma selle ikka korrektses teemas. Täna vist ei viitsi veel, aga parem korrake juba varakult oma konspektid üle, kui peaksite failima, siis kavatsen Kuningale endale ära kaevata!

atleticomadrid
01.12.11, 21:32
Senise jutu järgi jätad pigem mulje kui tüüp, kelle arust Torres tuli otse Liverpooli noortemeeskonnast.

Torres? Liverpool? Kas ta polnudki siis Chelsea noorteakadeemia säravaim täht ? Näpp ninna tagasi, või Uuule tagumikku.

Jasper
01.12.11, 22:21
Ei oskagi väga midagi F.Totti postidele lisada. Enamvähem kõik valupunktid on üles loetud.
Imelik on see et Bilanitarid ise aru ei saa kuidas nad oma ainukesi tõelisi pallureid dissivad. Nagu kohe kui uue tipuründaja ostavad lähevad keeravad vanad Pippo posterid peldikupaberiks ja hakkavad aga nühkima ja Ibratama (loe: onaneerima). Pippo, kes on olnud tõeline jalgpalli virtuoos, meistriklass kõigile väikestele ja suurtele ja nüüd järsku on ta mitte keegi? Ainuke inimene kellele Pippo euroopast välja jätmine muret valmistas olingi vist mina? Ei ole kaugel ajad kui Thiaago "pallist-ilma" Silva postereid lehvitama hakatakse ja räägitakse milline kukk ja homoseksuaal Maldini tegelikult temaga võrreldes on. Selline on see Milani mehe moraalitunne. Kohutav mõelda...ja ma arvasin et Uuu vajab ravi... Tõmmake järjekorras ettepoole kohe

http://www.youtube.com/watch?v=XhTuYKR-ejo

hofnar
02.12.11, 00:24
F. Totti, tõmba nahui oma Totti mölaga Milani teemast palun. Peab vist mänku vms avatari võtma, nende vännid pole ka nii fucked up in the head nagu Rooma klubide omad (ühe erandiga)

maimps1
02.12.11, 00:54

Totti on vb homoseksuaal ja sinagi.Koer tunneb ikka koera ära.

F.Totti
02.12.11, 01:19
F. Totti, tõmba nahui oma Totti mölaga Milani teemast palun. Peab vist mänku vms avatari võtma, nende vännid pole ka nii fucked up in the head nagu Rooma klubide omad (ühe erandiga)

Kui sina valid oma lemmikklubi või siis lemmikklubi avatari sellejärgi, millised on nende fännid, kuidas nad mõtlevad või ennast väljendavad või kuidas mõni üksik neist käitub siis pean tunnistama, et mul on häbi kui sellised mehed võtavad omale õiguse panna omale AS ROMA avatar.

Ma ei leia, et kõik fännid peaksid olema ühtemoodi vutikultuuri ja meelestatusega, see just ongi see mis meid eristab.

Ma võtan sõna seal kus näen, et on vaja võtta...

Lihtsalt on nõme näha, kuidas endistesse legendidesse suhtutakse, sisuliselt kergendatakse oma ihuhädad neile otse suhu.
Sellist silmakirjalikkust ei pane keegi Milani fännide puhul tähele, mis on paras utoopia ja näitab mida nad väärt on tegelikkuses, aga enamik on kohe pealiskaudselt valmis Roma fännidele mingeid silte külge riputama nagu kirevale jõulupuule.

Eks tehke seda, seda ilusamad-kirjumad ja mitmekülgsemad jõulud me saame.
Varsti on kõikjal El Shaarawy nimi ja Milanosse hakatakse püramiide ehitama.

hofnar
02.12.11, 02:46
Vaata, pigem on keiss selles, et Itaalia alafoorumis on need mitte just kõige kirkamad kriidid just meie klubi superultrad ning häbi on natuke, kui ka mind nendega seostataks. Ja mis puutub ühte moodi vutikultuuri ning meelestatusega - saan täiesti aru, kuid fullretard mode ei peaks ka minema, eksole?

Tofoa
02.12.11, 03:17
Vaata, pigem on keiss selles, et Itaalia alafoorumis on need mitte just kõige kirkamad kriidid just meie klubi superultrad ning häbi on natuke, kui ka mind nendega seostataks. Ja mis puutub ühte moodi vutikultuuri ning meelestatusega - saan täiesti aru, kuid fullretard mode ei peaks ka minema, eksole?

Ära põe, pool süüd on kaaslinlastel.

maimps1
02.12.11, 16:36
Totti putin totti putin totti putin totti putin totti putin

Balian47
03.12.11, 17:52
Ei jah, aega ajalt ikka vaatan youtubest Totti trikke ja väravaid, mees on ikka teine klass.

Kui nüüd trennis käides näen, et paljudel mudilastel on Higuaini, Torrese ja muude uuema generatsiooni staaride särgid seljas, siis minujaoks oli Totti minu staar kellega väiksena palli kõksides üles kasvasin.

atleticomadrid
03.12.11, 21:18
Ei jah, aega ajalt ikka vaatan youtubest Totti trikke ja väravaid, mees on ikka teine klass.

Kui nüüd trennis käides näen, et paljudel mudilastel on Higuaini, Torrese ja muude uuema generatsiooni staaride särgid seljas, siis minujaoks oli Totti minu staar kellega väiksena palli kõksides üles kasvasin.

Legend.
Higuain who ?
Torres - Legend aastani 2007, sealt edasi.......Chelsea 33(5):eek:

Uuu
03.12.11, 21:53
Kas oleks võimalik, see teema üldse sulgeda....nagu Ozzy ütles....WHO THE FUCK IS TOTTI?

atleticomadrid
03.12.11, 22:01
Kas oleks võimalik, see teema üldse sulgeda....nagu Ozzy ütles....WHO THE FUCK IS TOTTI?

2000 post läheneb. :)

Katsu see hästi viisakas korraldada.

Balian47
04.12.11, 01:43
Loomulikult ei ole Higuain ja Torres sellised legendid nagu Totti, aga lihtsalt, kui ma umbes 10 olin, siis sellel ajal oli Totti pmst sama kuulus nagu Torres ja Higuain praegu, kõikedele väikestele jõnglastele kaasa arvatud minule, oli ta suureks eeskujuks.

Praeguseks hetkeks on muidugi Totti juba midagi rohkemat.

Francesco
13.01.12, 01:19

Ma arvan et meil on pigem häbi, et sind meiega seostatakse, pane endale see ManU avatar nagu sa eelnevalt mainisid ja tule kapist välja, kõik on siis rahul :)

F.Totti
23.01.12, 17:53
Cesare Prandelli has opened the door for Francesco Totti’s return at Euro 2012. “Why not? If he’s in good shape...”

The Roma captain made history on Saturday when scoring his 211th Serie A goal in a Roma jersey, breaking Gunnar Nordahl’s record of goals for a single club.

Italy have a striker shortage for the European Championships, as both Antonio Cassano and Giuseppe Rossi must race against time to recover from surgery.

“At the end of the season we will evaluate the physical condition of the players,” Prandelli told TG1.

“We started the campaign with a project and if there are players with great character in good shape then they will be taken into consideration.

“Does that include Totti? Why not, if he’s in good shape...”

The veteran retired from international duty in 2007 when recurring injuries took their toll, but has never entirely closed the door to a comeback.

Azzurri Coach Prandelli was also asked about the often problematic task of dealing with Mario Balotelli.

“Unfortunately this lad is under the spotlight 24/7. He has to relax and stay calm, then judged for what he does on the pitch.”

Balotelli went to the Premier League for Manchester City and Daniele De Rossi could soon follow if he doesn’t renew his Roma contract.

“When a Nazionale player leaves Serie A there are negatives and positives. If Daniele were to go abroad, he might bring some extra experience to the Italy squad.”

http://www.goal.com/en/news/2318/world-player-of-the-week/2012/01/23/2861765/world-player-of-the-week-francesco-totti-roma

Totti koondisesse, JASPER seebiks !!!

count
23.01.12, 19:59
Totti jasperile kasuisaks ja kogu sellele ülejäänud foorumi närustele ahvide jaoks ma duubeldan selle posti:

World Player of the Week: Francesco Totti - Roma

One of the greatest players of all time and a true one-club man, Totti is a Roma icon and symbol. !!!

Peale auhinna saamist oli härra Francescol sõnum edastada ka kõikidele Dima Bilani ja teistele moepealinna poistele, kellega mängud tulekul:

http://www.youtube.com/watch?v=hx66LWV-CCk

http://www.youtube.com/watch?v=Yp1EPvZi1S0

Maarek
23.01.12, 22:08
Ma loodan, et Prandelli enne ruttu ära pensionile saadetakse, sest seniilsed otsused võivad koondisele karmilt kätte maksta.
Nõrganärvilistel idiootidel koondises kohta pole. Eriti veel juhul, kui kuninganna koondise heaks valikuturniiril mitte m*****i pole teinud :doh:

http://www.youtube.com/watch?v=U1UaclKjTog&feature=results_video&playnext=1&list=PLEF81BB74774CC751

http://www.youtube.com/watch?v=a0Zsd38GssA&feature=related

Tofoa
23.01.12, 22:13
samas Balotellile peaks siis olema v?

(vt videot Balotelli kicks Parker)

count
23.01.12, 22:17
Nagu Lippile maksis kätte 2006 MM ?

http://www.youtube.com/watch?v=9pSDeXX0Bbo

Ühsõnaga fakt on see, et Totti on pm võrreldav inimesega kes on ainuisikuliselt päästnud 100 imik-beebi-last põlevast majast ja ikka leidub mingeid ahve kes seda inimest mingil põhjusel suurest kadedusest vihata oskavad...võnoh see pole viha, see ongi lihtsal suuur suur kadedus. AC Dima Bilanis näiteks on see viha tõeliste pallurite vastu nii suur, et kui leping läbi saab, siis enam uksest sisse ei saa ja kui staadionil mängu tahad vaadata on ka piletil + 200% hinda juures , küsige Maldini käest!

Maarek
23.01.12, 22:20
samas Balotellile peaks siis olema v?

(vt videot Balotelli kicks Parker)

Kas ma rääkisin kuskil Balotelli kaasamisest? http://www.xtratime.org/forum/images/smilies/confused.gif

count
23.01.12, 22:33
Kas ma rääkisin kuskil Balotelli kaasamisest? http://www.xtratime.org/forum/images/smilies/confused.gif
Sa topid ülesse video kus Totti peksab Balotellist pahasid neegirvaime välja ja siis kritiseerid tema koondisesse kuulumist. Sinu kogu argument ongi see sama video. Ja kui sa siia juurde EI lisa et Balotelli koondisesse lisamine on juba kuul pähe laskmine, siis loogiliselt järeldades sa räägid ja kiidad heaks Balotelli kaasamise! (I)

Maarek
23.01.12, 22:41
Sa topid ülesse video kus Totti peksab Balotellist pahasid neegirvaime välja ja siis kritiseerid tema koondisesse kuulumist. Sinu kogu argument ongi see sama video. Ja kui sa siia juurde EI lisa et Balotelli koondisesse lisamine on juba kuul pähe laskmine, siis loogiliselt järeldades sa räägid ja kiidad heaks Balotelli kaasamise! (I)

Kas sul on raske millestki aru saada???
Ma räägin ühest närvihaigest idioodist, kelle nimi on Totti. See, et tema ohvriks on langenud ka teine närvihaige Balotelli, ei tähenda, et ma arvaks, et koha koondises peaks saama Balotelli. Kui sa sellest aru pole võimeline saama, siis ... :doh:

Totti ei vääri kohta koondises loomulikult ka sellepärast, et ta pole valikturniiril suvatsenud osaleda ja isegi kui ta oleks supervormis, ei ole ta seda väärt.

Tofoa
23.01.12, 22:46
Totti ei vääri kohta koondises, isegi kui ta oleks supervormis, ei ole ta seda väärt.

Ma ei ole Totti nr1 fänn, aga WTF?

count
23.01.12, 22:48
Kas sul on raske millestki aru saada???
Ma räägin ühest närvihaigest idioodist, kelle nimi on Totti. See, et tema ohvriks on langenud ka teine närvihaige Balotelli, ei tähenda, et ma arvaks, et koha koondises peaks saama Balotelli. Kui sa sellest aru pole võimeline saama, siis ... :doh:

Totti ei vääri kohta koondises loomulikult ka sellepärast, et ta pole valikturniiril suvatsenud osaleda ja isegi kui ta oleks supervormis, ei ole ta seda väärt.

See on nüüd see koht kus peaks tsiteerima ühte kuulsat inimest, kes ütles "Mida iganes, Sinu ema!"
Inimene kes ütleb et Totti pole midagi väärt on sama usutav infoallikas kui Fox News. Või on sul ka Dima Bilani sündroom ja sa lihtsalt ei saa aru et legendid on puutumatud ja nad võivad teha mida nad tahavad ja kui sulle ei meeldi, siis võid 30 kilo pauku neelata?!
Ühesõnaga, Totti ei tule nkni koondisesse ja Prandellil pole siin mitte mignit sõnaõigust. Ainuke kes seda otsustada saab on ainuisikuliselt Härra Francesco Totti! Tema ei pea mitte kellegile mitte kunagi aru andma, kaasaarvatud mingid kibestunud lillad fiore fännid. Legende ei saa osta!

Maarek
23.01.12, 22:50
Totti ei vääri kohta koondises, isegi kui ta oleks supervormis, ei ole ta seda väärt.

Ma ei ole Totti nr1 fänn, aga WTF?

Tsiteerid osa lausest. WTF???
Loe lause põhiosa ka ja siis võib-olla mõikad minu mõtet, miks tal koondisesse asja ei tohiks olla.
Lasku aga järgmisel valikturniiril käia ja kandideerigu, kui vanus lubab, aga praegu pole ta seda väärt.

atleticomadrid
23.01.12, 23:10
Rahunege maha. Tore näha mehist vaidlust muidugi, asi mida Reali foorumi plikakestega ei saa. Solvutakse ja trambitakse jalgu mitu päeva.
Totti ei lähe nagunii koondisse. Ta on liiga kunn selleks. Tal pole vaja seda, ta on ja jääb maailmameistriks. Ära muretse Maareku-mann ta ei tõmba enam sinist särki selga. :)
Totti on kuningas, seda võiksid omale ikka tunnistada. Ära lärma, et ei ole. Ei meeldi röökivad inimesed.

Francesco
23.01.12, 23:14
bla, bla, blaah ....

Terve ja vormis Totti oleks alati koondisele super hea. Ma saan aru et sa oled kade ja mida kõike veel, aga anna andeks kui olen valesti aru saanud, sa peaksid ju ka nagu Itaalia koondise toetaja olema? Kui ei siis mine ja hala peldikus Effenbergi plakati kõrval.

Maarek
23.01.12, 23:18
la, bla, blaah

Terve ja vormis Totti oleks alati koondisele super hea. Ma saan aru et sa oled kade ja mida kõike veel, aga anna andeks kui olen valesti aru saanud, sa peaksid ju ka nagu Itaalia koondise toetaja olema? Kui ei siis mine ja hala peldikus Effenbergi plakati kõrval.

Fakk, kas ma olen öelnud midagi sinu kohta halvasti, et sa tuled isiklikult solvama???

count
23.01.12, 23:18
sa peaksid ju ka nagu Itaalia koondise toetaja olema? Kui ei siis mine ja hala peldikus Effenbergi plakati kõrval.

Üleüldse, kõik need wannabe Milaaano fännid võiks kapist välja tulla ja oma Effenbergi ja Klose ja Ballaki ja Cisse ja Henry pildid ülesse tõmmata. Te pole mingid Itaalia jalgpalli fännid vaid tühipaljad pederastid. Päris ausalt. Ma ei saa aru miks sellist saasta üldse Itaalia foorumisse vaja on. Peaks teie teema kuskile Prantusmaa v Saksa teemasse üle tõstma ja õitsege seal oma põliste rootslaste (EM 2004 kokkumäng peaosas põlise rootslasega ja nüüd sellist ahvi jumala staatusese tõsta...Totti valitsemise ajal saaks sellise asja eest surmanuhtluse) ja asjadega. Itaalia fännidest , mis on kõige tähtsam fännlus üldse, on tõesti siin asi juba väga kaugel!

e: ja kõiki Itaalia koondise vastaseid on õigus isiklikult väga räigelt solvata ja lõuga ka anda. Maarek see on reaalsus, Itaalia koondist on ainult üks ja seal on kindlad ja karmid reeglid. Mul oleks mudiugi hea meel kui sa seda mõistaksid ja oma lilla viha Totti vastu ära unustaks ja mõtleksid nii kuidas on Itaalia koondisele kõige parem ja keegi ei ütle sulle mitte kunagi halvasti

FORZAA ITALIA!!!! FORZAAA AZZURRI!!!

Francesco
23.01.12, 23:23
Fakk, kas ma olen öelnud midagi sinu kohta halvasti, et sa tuled isiklikult solvama???

Ei tahtnud sind ISIKLIKULT solvata, aga ei meeldi kui inimesed peksavad segast ja ei saa ise ka aru kui lolli juttu nad suust välja ajavad. Debiilsuse tipp.

Maarek
23.01.12, 23:28

Ei tahtnud sind ISIKLIKULT solvata, aga ei meeldi kui inimesed peksavad segast ja ei saa ise ka aru kui lolli juttu nad suust välja ajavad. Debiilsuse tipp.

Sa tegid, seda ja see ei ole tolereeritav!

Ma leian, et sinu lemmikmängija ei vääri hetkel kohta koondises, siis ma peksan segast.
Hmm..., huvitav seisukoht :doh:

Francesco
23.01.12, 23:38
Huvitav seisukoht on pigem sinul ja nii mõnelgi teisel siinsel Itaalia koondise "fännil". "Totti - Romast, ei meeldi isiklikult järelikult pole väärt koondise eest mängima, mis sest et ta on Itaaliale andnud kuradima palju rohkem kui enamus mängijaid. Ennem paneks Zlatanile ja Militole Itaalia koondise särgi selga kui ENDA meistritele."

F.Totti
23.01.12, 23:39

Kas tõesti Maarek juba üritab aasta esimesel kuul kindlustada Aasta äraandja-allaandja-täistegija tiitlit.

Minu arust kuskile turniirile peaksid ikka sõitma parimad kellel on kogemust ja oskusi, isegi kehvemas vormis,mitte mingi oss kes on terve kvalifikatsiooni turniiri istunud pingil truult ja näidanud mingit suhteliselt küsitavat taset.
Kas mitte need üleskutsed sõprukatele ja kvalifikatsioonimängudele pole võimalus noorematele ja nendele, keda ehk tavapäraselt koondises ei näe, kuid kes on parasjagu liigas heas vormis, testimaks kuidas nad sulaksid koondisse pikemaajalisest aspektist.
Milleks peaks peatreener oma ässad kuskil valikturniiril ilma põhjuseta letti lööma,kõik teavad Totti taset, tal pole vaja ennast seal tõestada, peatreener teab milleks ta võimeline on ja Totti saaks ainuüksi oma imelise platsinägemise eest platsile mistahes maailma meeskonnas ja algkoosseisus.
Maarek ei saa ju sellest aru, et Totti annab lahkelt ka teistele võimaluse, ei ole tegemist EGO-ga sessuhtes,kui Totti ei annaks ka valikturniiridel teistele võimalust, kus need uued tulijad-tegijad veel peaksid selle võimaluse saama, et ennast koondise eest näidata.
Ei ole mõtet MM-le saasta ka saata, ainuüksi sellepärast, et mees istus truult pinginurga peal. Lippi lasi ennast mõjutada 2010 ja me kõik teame mis juhtus, Pirlo ainuke mees kes mõistis sööte jagada oli sisuliselt poolvigane.

Balotelli vs Totti ...kui ikka võsuke ülepea kasvab siis oleme kõik omal ajal vitsu saanud, miks Balotelli nii eriline on?
Mingi austus võiks nagu noorel mehel olla legendide suhtes!!!

Aga siia sobib üks hea võrdlus, sa kas oled ülbe domineeriv ja tugev isiksus või malbeke nagu Del Piero või Inzaghi, siis näed mis juhtub, pekstakse sind nõgeste ja raudlattidega meeskonnast välja ja sinu vägitegusid ei mäleta enam keegi, kuigi oled üks suurimaid legende itaalia jalgpalli ajaloos.Et sellesmõttes Totti endapeale sülitada ei lase ja sellepärast mängib ta tänaseni 35 aastasena AS Roma põhikoosseisus ja tambib karvaseid raudlattidega ja mahub tervena algkoosseisu.

Aga imelik on see tõesti, et mõni mees ei suuda Itaalia koondise tasandil unustada klubidevahelist viha ja ebasümpaatiat.

marrrtin
23.01.12, 23:42
kas see vastab tõele, et 4-5 kuud enne World Cupi sain ta Empoli vastu mängides väga kõva vigastuse, hüppeliiges vist läks täiesti puruks?

atleticomadrid
23.01.12, 23:47
kas see vastab tõele, et 4-5 kuud enne World Cupi sain ta Empoli vastu mängides väga kõva vigastuse, hüppeliiges vist läks täiesti puruks?
Allow me, head härrad. Nii see oli. Aga MM- iks oldi korras :)

http://2.bp.blogspot.com/_eIwMvvvkFQk/TTRA1n1knkI/AAAAAAAAAE8/eOr19rN-LqA/s1600/francesco+totti+injury.jpg

count
23.01.12, 23:51
Sellisest vigastusest nii kiiresti terveks ennast ravida ja maailmameistriks tulla... no comments

http://www.youtube.com/watch?v=8LuK2BHlFxg

atleticomadrid
24.01.12, 00:00
Mul hakkas igatahes Maarekist kahju :( Postitan talle siia ühe toreda laulu mis ta tuju rõõmsaks teeb.
Make love, love Totti, hate Real Madrid! Wöörld piiizzz

http://www.youtube.com/watch?v=2wz7Mh8trLA&feature=related

F.Totti
24.01.12, 00:01
Ja siis sellist meest rünnatakse sõnadega: IDIOOT, Nõrganärviline, ei vääri isegi supervormis kohta koondises, muidusööja,priileiva näppaja,hundipiima lüpsik,seebikorjaja,labiilse närvisüsteemiga säga, purtsuv Vuvuzela jne...

Mees kes lõi sisse pendla, kus olid peal väga suured pinged ja ilma selle pendlata oleks isegi EMO EIKA omal veenid nagu kidrakeeled puruks timminud ja suure silmapesukausi seaverd talvise verisvorsti tarbeks täis lasknud.

F.Totti
24.01.12, 00:06
Mul hakkas igatahes Maarekist kahju :( Postitan talle siia ühe toreda laulu mis ta tuju rõõmsaks teeb.
Make love, love Totti, hate Real Madrid! Wöörld piiizzz

http://www.youtube.com/watch?v=2wz7Mh8trLA&feature=related

Täpselt Maarek vihka parem Real Madridi, kes on omale kõik ostnud, sisuliselt ostnud omale jalgpalliklubina nime. Seal pole mittemidagi naturaalset järgi jäänud, vaid suured võlad pankade ees, mille orbitaaljaam ka loodetavasti lõpuks orbiidile lennutab.

Jasper
24.01.12, 00:10
:D:D:D

smileys

Francesco
24.01.12, 00:30
:D:D:D

smileys

Mis värk on? Mingeid gif-e või jpg-si ei leidnud näiteks naervast Ibrahimovicist või Allegrist?

Jasper
24.01.12, 00:39
:):):)

väga camp värk on.

vajaduse korral oleks ikka leidnud

cannuman
24.01.12, 00:41
Tsiteerin:

L. (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&hl=en&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=en&twu=1&u=http://www.romanews.eu/2012/01/23/l-enrique-conte-e-un-vincente-ma-ce-la-possiamo-fare-de-rossi-salta-la-sfida/&usg=ALkJrhhogzHkLtLJvdkO2NDbdanDXSBLoQ) Enrique: 'Count is a winner' (http://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&hl=en&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=en&twu=1&u=http://www.romanews.eu/2012/01/23/l-enrique-conte-e-un-vincente-ma-ce-la-possiamo-fare-de-rossi-salta-la-sfida/&usg=ALkJrhhogzHkLtLJvdkO2NDbdanDXSBLoQ)

cru
24.01.12, 01:02
Balotelli vs Totti ...kui ikka võsuke ülepea kasvab siis oleme kõik omal ajal vitsu saanud, miks Balotelli nii eriline on?
Mingi austus võiks nagu noorel mehel olla legendide suhtes!!!
nagu Totti on alati näidanud respekti vastasmeeskonna mängjate vastu? Isiklikult arvan, et on sügavalt pohhui, kas vastane on legend või 19 aastane primavera sepik, näkku ikka ei sülitaks.

NB! Minul poleks midagi midagi selle vastu, kui Totti koondisesse saaks.. arvestades veel et Rossi ja Cassano audis ja Balotelli külmale peale lootma ei ole mõtet jääda. Pole muidugi eriti Roma mänge vaadanud, aga kui ta on sel ajal heas vormis, miks mitte

Francesco
24.01.12, 01:02
väga camp värk on.

vajaduse korral oleks ikka leidnud

Mis asi on camp värk? Vabandust võhiklikkuse pärast.

Francesco
24.01.12, 01:39
http://www.football-italia.net/node/14960

Vihake ja sõimake palju tahate. Lõpuks on ikka kõik KUNINGA ja Prandelli teha.

Milanista
24.01.12, 01:52
Esiteks haha@ tulla võrdlema Inzaghi ja Del piero pääsemisi oma meeskondadesse võrreldes roma tottiga.Roma algu saaks 150 kilone adrimac ka.Polemingifakkingnäitaja.
Totti on nooorem(jõle imelik öelda seda tema kohta) kui eelmainitud kutid

Francesco
24.01.12, 02:11
Esiteks haha@ tulla võrdlema Inzaghi ja Del piero pääsemisi oma meeskondadesse võrreldes roma tottiga.Roma algu saaks 150 kilone adrimac ka.Polemingifakkingnäitaja.
Totti on nooorem(jõle imelik öelda seda tema kohta) kui eelmainitud kutid

Ära enam purjus peaga postita.

karl54
24.01.12, 02:43
Kuningas Totti võiks tõesti koondisesse naasta.
totttti, Cannavaro, Pirlo, Nesta, Perrrottta, Inzaaagi, Del Piero palun koondisesse ja Hispaania võib peeniseid imeda.

Jasper
24.01.12, 11:57
Mis asi on camp värk? Vabandust võhiklikkuse pärast.
vastus + vastus(t)e leidmise õpetus siin (http://lmgtfy.com/?q=camp+definition&l=1)

Francesco
24.01.12, 15:54
vastus + vastu(t)se leidmise õpetus siin (http://lmgtfy.com/?q=camp+definition&l=1)

http://mommylife.net/archives/2010/07/09/Thank%20you.jpg

http://www.ideachampions.com/weblogs/thank%20you%20letter.jpg

http://abovethelaw.com/_old/2009/08/05/thank%20you%20post%20it%20note.JPG

atleticomadrid
24.01.12, 20:16
Kuningas Totti võiks tõesti koondisesse naasta.
totttti, Cannavaro, Pirlo, Nesta, Perrrottta, Inzaaagi, Del Piero palun koondisesse ja Hispaania võib peeniseid imeda.

irooniapõõsas otse Manchesterist.

karl54
25.01.12, 00:30
irooniapõõsas otse Manchesterist.

Tallinnast siiski.

F.Totti
10.04.12, 14:46
Kuningas jätkuvalt troonil, eks statistika räägib enda eest.

http://www.youtube.com/watch?v=oiDxdLyQP7I&feature=related

Eks igaüks võib nüüd ise mõelda, kui Totti oleks 10 aastat noorem, kelle kotti tiitlid rändaksid.

Kahju, et vigastused räsivad just kõige eredamaid pärleid.

Aga Totti on endiselt asendamatu lüli meie meeskonnas, selline aju on antud ehk ainult Pirlole veel.

Hetkel selliseid eredaid talente nagu Del Piero,Totti,Baggio,Pirlo,De Rossi ei ole kuskilt pealkasvamas näha ja kuna itaalia koondises on alati olnud vähemalt üks selline imemees, siis teeb tuleviku suhtes murelikuks või tõesti peab Tott mängima ja tüürima koondist veel ka 10 aasta pärast?

eika
10.04.12, 14:49
Balotelli on piisavalt munnmees, et Totti roll üle võtta.

F.Totti
10.04.12, 15:20
Balotelli on piisavalt munnmees, et Totti roll üle võtta.

Nuu Totti näitas ju Balole koha kätte, et Itaalias neegrid ei mölise, nüüd siis Balo Inglismaal ja vaat mis toimub, mees mängib printsi,sööb kuldtaldrikutelt ja möliseb, et toit on kehv ja temale tehakse liiga. Ega ilmselt vana ennem serie a-sse naasta ei julge kui Totti pensil on, aga see juhtub heal juhul siis kui Totti on 40 ja tema palganumber küündib 10 milli piirimaile.

Ilmselt sama on ka põhjus, miks Okaka kuidagi asu ei leia.

Minu arust Balo suguseid kööbakaid ja suure vändaga negruteid on inglismaal ja prantsusmaal rohkem kui kahel käel sõrmi, kas see on tõesti talent, et suudad prostituudile, keda ennem juba on rooney tarvitanud tahakeerata?

http://www.youtube.com/watch?v=a0Zsd38GssA&feature=fvwrel

Isegi Maicon viskas Tottile käppa ja ütles RESPECT!!!

vendetta
10.04.12, 15:30
Noh kui veab, siis saab hooaja lõpuks ''hooaja suurimast flopist'' Cissest mööda isegi assistidega :)
Inetu lugu muidugi, et Cisse on juba ammu lahkunud Itaaliast. Naljakas video.

cannuman
10.04.12, 17:19
Ma ei tea kust sa statistikat vaatasid, aga minu allikate põhjal on Tottil sel hooajal rohkem väravasööte juba praegu.

Üldiselt on statistika üldse vist viimane asi millega Tottit maha tegema hakata. Mees on löönud rohkem väravaid kui terve Lazio meeskond kokku.

vendetta
10.04.12, 18:06
Head klounid olete ikka. Jalgpallis teatavasti mineviku teenete eest tiitleid tavaliselt ei jagata. Teeme puust ette ja punaseks. Lazio on löönud 47 väravat ja FC Totti 4 (kui teie lasteaialoogika tasemele laskuda). Mauri on olnud sisuliselt terve hooaja vigastatud ja on löönud mängust sama palju kui Totti, ükski Lazio fänn ei hakka ajama mingit soga, et Mauri peaks nüüd EMi tiitli koju tooma. Vanad ja väsinud mängijad, kes vigastustega maadlevad ei peaks olema Prandelli põhirelv kui soovitakse tugevatele koondistele peavalu põhjustada. See assistide asi on ka naljakas, ma ei tea mis kuradi kohast te neid loete. Enamus tabeleid annavad Tottile 5 assisti hooaja kohta, mis on väga keskpärane tulemus arvestades just mehe enda kuulsusrikast minevikkud.
See söötude arv on tore asi ju iseenesest, ega keegi ei vaidlegi, et Totti on hea ja tehniline palliga kui pall Roma valduses. Kui teda võrreldakse seal videos Ibra ja Joveticiga, siis peaks ju käesolevat hooaega vähegi vaadanud inimestele selge olema, et need numbrid pehmelt öeldes näitavad aiateibaid.

Maarek
10.04.12, 20:40
Ja kui nüüd vaadata ka infot, kelle vastu Totti söötu on jaganud ja väravaid löönud, siis jutt mingist kuningast ausalt öeldes natuke naljakas.
Kui väravaid lüüakse Cesenale või Chievole söödupunktike kukub mängudest Novara, Catania ja Cagliari (kelle käest saadi sellest hoolimata pähe) vastu, siis ...
Napoli, Juve ja Interi vastu sööt muidugi tubli tulemus, aga sellise staari kohta tundub natuke vähe :p

Roma fänne muidugi statistika ei koti, sest nimi ju maksab :D

atleticomadrid
10.04.12, 20:46
Ja kui nüüd vaadata ka infot, kelle vastu Totti söötu on jaganud ja väravaid löönud, siis jutt mingist kuningast ausalt öeldes natuke naljakas.
Kui väravaid lüüakse Cesenale või Chievole söödupunktike kukub mängudest Novara, Catania ja Cagliari (kelle käest saadi sellest hoolimata pähe) vastu, siis ...
Napoli, Juve ja Interi vastu sööt muidugi tubli tulemus, aga sellise staari kohta tundub natuke vähe :p

Viitsid ole vait ?

Maarek
10.04.12, 20:53

Viitsid ole vait ?

Vihjeks võin öelda, et pole ühtegi sõna öelnudki, sest pole siin kellegagi Totti kasulikkuse teemal arutleda :p

cannuman
10.04.12, 21:50

Äkki tutistaks kuningat selle eest ka, et Barcelonale ühtegi väravat pole löönud see aasta?

count
11.04.12, 03:39

Ma saan heast huumorist aru, ma saan aru kui vaimupuudega Uuu ajab oma soga, ma saan isegi enamustest trollidest aru, aga kui ennast maailma kõige inteligentsemaks ja haritumaks jalgpallifänniks tituleerinud Maarek sellist sogast sitta hakkab tootma...
http://i.imgur.com/cxd8h.jpg
vat see on ausalt öeldes natukene naljakas

Uuu
11.04.12, 09:35
Maarekiga täiesti nõus ja kas oleks võimalik see teema üldse kustutada...milleks solkida foorumit?

Maarek
11.04.12, 11:38
Ma saan heast huumorist aru, ma saan aru kui vaimupuudega Uuu ajab oma soga, ma saan isegi enamustest trollidest aru, aga kui ennast maailma kõige inteligentsemaks ja haritumaks jalgpallifänniks tituleerinud Maarek sellist sogast sitta hakkab tootma...

Mis kurat sa soiud siin? :doh:
Tehke oma silmad lahti ja saage ükskord aru, et sellest mehest saab üsna pea ajalugu.
Totti on hea mängumees, aga kõik mängumehed saavad ajalooks ja juhtub see ka temaga, tahate seda või mitte.

PS. Kui koolipoisil keeruliste sõnade kirjutamisega raskusi on, siis annan sulle abistamiseks lingi õigekeelsussõnaraamatule. Kasuta seda, kui soov sinu jaoks natuke liiga keerulisi sõnasid kasutada ;)
http://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=intelligenttne&F=M

Teiresias
11.04.12, 11:46
PS. Kui koolipoisil keeruliste sõnade kirjutamisega raskusi on, siis annan sulle abistamiseks lingi õigekeelsussõnaraamatule. Kasuta seda, kui soov sinu jaoks natuke liiga keerulisi sõnasid kasutada ;)
LMAO, ise kirjutasid ka "intelligentne" kahe t-ga :D
nigu ütles juba mu hea sõber Jeezus: teiste silmas pindu näed, enda silmas palki ei näe

Jasper
11.04.12, 12:00
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/154/912/berneydidnotread.gif?1318992465

Maarek
11.04.12, 12:32
LMAO, ise kirjutasid ka "intelligentne" kahe t-ga :D
nigu ütles juba mu hea sõber Jeezus: teiste silmas pindu näed, enda silmas palki ei näe

Jyrka, täpselt nii ongi. Keegi meist pole ideaalne, mistõttu mina vigade parandamiseks seda lehte kasutangi ;)
Pole küll seda sõna vist varem kahe t'ga kirjutanud, aga eks hommikul ikka juhtub :p

atleticomadrid
11.04.12, 16:28
Tehke oma silmad lahti ja saage ükskord aru, et sellest mehest saab üsna pea ajalugu.

Ajalooks ja üheks uhkemaks peatükiks Rooma linna ja Itaalia ajaloos.
Lõpeta see ulgumine, et söödud Novara ja Chievo vastu, see mees on mänginud tipptaset kaugelt üle 10 aasta ! Mine ja uuri milliseid klubisid selle ajaga tõmmatud on nii väravate kui söötudega.
Intellekt my ass

count
12.04.12, 01:26
Mis kurat sa soiud siin?

MIDA sa soiud siin!! Saad aru , Totti lasi su ainuisikuliselt alla! Saad sellest ikka aru?! Lihtsalt võttsis selle fakin palli, tagus selle läbi võrgu ja isegi celebration oli puhtalt Maareku kretiinsusele pühendatud!
"AASTA PANGE" tiitli võib juba Maarekule ära anda. Sellist juttu ajada Totti kohta, minu juhitud riigis võrduks see surmanuhtlusega, aga eks tänane mäng ja esitlus Totti poolt oli sinu jaoks hulka räigem kui ükskõik mis viisil surmanuhtlus! Loodan et võtad sellest õppust ja alustad homsest "Totti EM-ile!!!" kampaaniat ! Muud moodi sa oma nime nii pea puhtaks küll ei pese!

FORZA F R A N C E S C O TOTTI!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.football-italia.net/sites/default/files/imagecache/main_photo/%5Btype%5D/%5Bnid%5D/totti-osvaldo-five-490ai.jpg

Jasper
16.04.12, 23:24
EM-ile või seebiks? Tõde vaadatakse pühapäeva õhtul. (arvestades, et Romal on viie suurliiga peale kõige vähem viike ja juvel ainus kaotuseta punt, siis ... )

F.Totti
17.04.12, 01:24
EM-ile või seebiks? Tõde vaadatakse pühapäeva õhtul. (arvestades, et Romal on viie suurliiga peale kõige vähem viike ja juvel ainus kaotuseta punt, siis ... )

Pean ennast ikka kordama!

Ega siin pole muud, kui Prandelli peab oma viimase mõistuse raasu kokkukorjama ja Tottile kõned peale tõmbama.

Ühesõnaga TOTTI koondisesse.

Cassano-Totti, nende meeste telepaatiat on ennemgi nähtud!

http://www.youtube.com/watch?v=s_twzEkUZ_k

Ütleme, et kui selline asi juhtuma ei peaks, siis Prandelli võib küll ameti maha panna.

Hetkel on tunne, et UUU;Maarek; Vendetta ja Jasper (seebix) on minuga nõus ja keegi sellele ideele vastu ei ole, sest meil on vaja mehi koondisesse, kes oskavad peaga mängida.

Mees käi natuke ringi ka ja uuri mida inimesed kirjutavad, pole mõtet ju esimese seina peale lahtihõõruda, või tõesti on sul alati nii kiire lõpetamisega???

Minugipoolest võib teha DIILI "Milan" meistriks "TOTTI" koondisesse, ja ajage juba varakult oma kurikuulus lammas välja kuurist, sest reaalselt ju me kõik teame, et Berlu ja Moggi teavad kes on selleaastane scudetto omanik.

Aga niipalju ma Jasper sulle ütlen, et järgmine kord Hiiul teen ma sulle välja küüslaugu leivad juustuga ja suure kannu õlut ja asetan need suure ekraani ette põrandale, siis saad kummardada ja igakord kui kummardad saab sputnik maa "küürude" vahele lennata ja igakord mainid sa repliiki : TOTTI SEEBIX; TOTTI SEEBIX;TOTTI SEEBITA;TOTTI SEEBITA;OIH;AIH;PALUN SEEBIGA;SEEBIGA;PALUN SEEBITA;SEEBITA;AINULT ILMA SEEBITA!

Ja usu mind, mul on seepi, nii vedelat kui tahket, nii bakteriaalset kui antibakteriaalset.

Jasper
17.04.12, 09:36
http://4.bp.blogspot.com/--ekR6jG4Iwk/Tw4zvKN4RCI/AAAAAAAAAn0/IX-VBCUOUvs/s1600/didnt-read-lol-chicken-gif.gif

count
19.04.12, 02:09
Maarek on nagu isiklik Rooma õnne tootja ja talisman, nii kui tegi oma suu lahti, on Totti tulistanud igast torust aind kulda , ja et sellest veel väheks ei jääks, tuli isegi Prandelli välja pakkumisega , et Maarek võiks oma jutu tõsiselt läbi analüüsida ja vabandused ei tohiks enam kaua aega võtta(vaata ka "mehed ja vigade tunnistamine kui on mõistetud et on tehtud ränk viga ja/või solvang ")

Totti EMile : http://www.football-italia.net/17838/prandelli-open-totti-del-piero

Kujutan ette kuidas Maarekul silmist tuld purskas kui luges Prandellit väitmas et “The evaluations I will make when choosing a squad will not only be regarding their birth certificates.”

F.Totti
19.04.12, 18:52
Maarek on nagu isiklik Rooma õnne tootja ja talisman, nii kui tegi oma suu lahti, on Totti tulistanud igast torust aind kulda , ja et sellest veel väheks ei jääks, tuli isegi Prandelli välja pakkumisega , et Maarek võiks oma jutu tõsiselt läbi analüüsida ja vabandused ei tohiks enam kaua aega võtta(vaata ka "mehed ja vigade tunnistamine kui on mõistetud et on tehtud ränk viga ja/või solvang ")

Totti EMile : http://www.football-italia.net/17838/prandelli-open-totti-del-piero

Kujutan ette kuidas Maarekul silmist tuld purskas kui luges Prandellit väitmas et “The evaluations I will make when choosing a squad will not only be regarding their birth certificates.”

Ma üldiselt olen koguaeg arvanud, et Maareki puhul on tegemist aumehega ja tõsise tsentelmeniga, lisades siia juurde fakti, et tegemist on alafoorumi moderaatoriga, siis ootaks ka vastavat eeskuju, kuid hetkel on seis selline, et muna peab õpetama kana munele.

Nagu Jasper kunagi ütles: "Kapteni eeskuju on pehmelt öeldes nadi".

Üldiselt Maarek võta ennast nüüd ükskord kokku ja näita välja, et sulle läheb korda see mida sa suust välja ajad ja sind huvitab see maine, mille läbi sinu maine kujuneb.

Palun mine ETV Sporditoimetuse otsestuudiosse ja anna see krdi intervjuu ära, vasta küsimustele mida sulle esitab üks suurest kolmikust KUUSE;TIISLER;OSILA; (KALKUN), milleks panna asi nii suure kella külge, lihtsalt mine ja ütle välja kes sulle maksis, et sellist sodi on vaja ühel eesti kodakondsel inimesel suust välja ajada.
Loodan, et Eesti Jalgpalliliit tegeleb asjaga ja Maarek ei jää karistuseta, samamoodi nagu ei jäänud karistuseta Kuusmaa ülepiiriminekud.
Rahatrahv+ mingi eluaegne foorumi keeld ilmselt ei oleks liiast karistused, aga eks sellega tegelevad juba vastavad inimesed, vastavate regulatsioonide piiridesse jäädes.

Maarek
19.04.12, 21:33
Krdi lasteaed, teil on ikka eriti raske millestki aru saada :doh:

https://encrypted-tbn2.google.com/images?q=tbn:ANd9GcRjcC8ivJtTSj1z0EQ_BK_uxDtvxD1VC DbMis-h8gWW43c3pwFc

Uuu
20.04.12, 13:31
Võiks rotti koondisesse kutsuda küll :D Prandelli võib endale hauaplatsi ka siis välja valida. Samas Itaalia võiks EMi võita ja rotti võiks pingil olla kogu aeg...siis saaks frotti ja cockyBock2L kogu aeg kriisata, et kunn oli moraalne tugi ja beverage and towel supplier

Francesco
21.04.12, 10:53
See muutub juba tõsiselt väljakannatamatuks, kui kirjutad hinge ja hoolega siia mitmendat korda suurepäraseid ja faktidele põhinevaid tekste, aga üks teatud naisterahvas võtab kohe kõike nii isiklikult et otsib juba nööri taga ja kustutab minu võrratud loomingud kõik ära ka veel peale kauba. Damn you M, DAMN YOU!

TOTTI KOONDISESSE JA TIITEL ITAALIASSE!!!

Uuu
21.04.12, 13:07
Rahune...teda ei kutsuta koondisesse. See on nonsense. Samahästi võiks diivani või autorehvi koondisesse kutsuda. Ja äkki nüüd kustutaks selle teema sellest puujalast ära. The guy is as good as dead.

F.Totti
03.05.12, 14:50
Nendele, kes siis peavad lugu tõsistest kangelastest ja teavad, et ilma selliste meesteta mängitaks itaalias ainult amatöör jalgpalli.Ma olen õnnelik, et Itaalia jalgpall püsib sellisel tugeval vundamendil, olgugi, et enamik jobusid sellest aru ei saa.

Mõnusat vaatamist:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bD9qd7flOSE#t=62s

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=4e1rC6HfA9Y

http://www.youtube.com/watch?v=bJQqsD2Rx6U&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?v=uadhRB5Mlyc&feature=player_detailpage

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7wdOAyMelv0

Millegipärast pole kõigil subtiitreid,kuigi pealkirjas lubatud, aga ehk tulevad, vähemalt on nad siin äramärgitud. Nendel, kus subtiitrid on, siis liikudes hiirega teksti peale, läheb teksti alune tumedaks ja on parem tõlget lugeda.

FORZA FRANCESCO TOTTI!!!

F.Totti
06.05.12, 00:55
Tottil siis täitus 500 mängu Roma särgis tänase Catania mänguga ja tähistas ta seda siis 2 kolliga, mis tüürisid meeskonna 2-2 viigisadamasse.

Hattrick ei jäänud kaugele, aga kahtlemata kõva saavutus!!! Meazza ja Altafini hoidke alt!!!

http://roma10.persiangig.com/image/Serie%20A%202011-2012/Great%20Francesco%20Totti/Great%20Francesco%20Totti%20(10).jpg

count
24.05.12, 16:18
Stekelenburgile on tekkinud konkurents
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/292591_356554934405327_209630315764457_937510_4274 06509_n.jpg

F.Totti
29.05.12, 00:37
http://www.youtube.com/watch?v=QxBvAJDxQH0&feature=player_embedded#!

Assortii Totti selle hooaja väravaid siis, täiesti tasuta ja paremad kui need Kalevi ja Laima karpide sisu, nii, et laske hea maitsta!

Koondisekutset ilmselt pole vaja kaua oodata, Prandelli lubas fännidele toredat üllatust, minule see üllatus pole kuid nuh enamikele ANTI Totti fännidel tõmbab ilmselt küll põhja alt terveks finaalturniiriks :)

Solfice
30.05.12, 13:59
Nii palju siis sellest toredast üllatusest...

F.Totti
31.05.12, 12:01
Nii palju siis sellest toredast üllatusest...

Totti kinkis ju oma koha Borinile.

Üllas tegu vanameistrilt!

Francesco
01.07.12, 07:43
Sel ajal kui teised jalgpalli mängivad, puhkavad 2 maailma parimat jalgpallurit Ibizal.

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s480x480/582058_439412289426609_1332422305_n.jpg

F.Totti
16.07.12, 21:15
Totti's labrador rescues 8-year-old girl and 64-year-old man
The veteran attacker donated the dog to a rescue school at the birth of his first son, and the animal has helped save two human lives near the shores of Civitavecchia

Roma star Francesco Totti's labrador has saved an eight-year-old girl and a 64-year-old man who were in danger of drowning, La Gazzetta dello Sport reports.

The animal named Ariel was donated at young age and was trained to become a professional sea rescue dog.

The accident happened around noon in the Sant'Agosto area where the girl found herself in trouble some 20-30 metres away from the shore due to the strong wind.

The man was also exposed to the difficult weather conditions and was even further off the shore, but Ariel and its trainer managed to spot the danger and intervened.

The labrador previously saved the life of a young woman back in July 2008.

http://www.laroma24.it/IMG/AS%20ROMA/TOTTI/totti%20cani%20labrador.jpg

Ega koerad ei saa peremehest sitemad olla, tõeline iidol ja eeskuju kogu maailmale!!!

count
23.10.12, 19:43
Venelased on nõus kasvõi oma emad maha müüma, kui vaid Totti läheks nende liigasse palli taguma.Vanurite vihkajale Maarekule mõttekoht...miks küll on keegi nõus 36 aastase jalgpallijumala/virtoosi eest 24 tunni jooksul nõus välja käima ükskõik mis summa?!

Nikita Simonyan: “If you phone me then I’ll be able to find you a club, who will sign you with their eyes shut, within the space of 24 hours…”

link: http://www.football-italia.net/26422/russians-want-roma-legend-totti

Nagu tõelisele tippsportlasele ja Roma ikoonile kohane, pakkumiselt viisakalt keelduti ja pakuti kodumaale kaasa võtmiseks oma autogrammiga särk.

orbitaaljaam
01.11.12, 13:37
Chick magnet
http://www.101greatgoals.com/gvideos/star-struck-asian-women-goes-mental-when-she-see-francesco-totti-on-a-train/

hofnar
01.11.12, 13:42
Brezhnev oleks kade.

Jasper
01.11.12, 14:39
‏@FRANCESCalciO (https://twitter.com/FRANCESCalciO/status/263664729174704128)

An English journalist asks Totti "do you prefer penalties or golden goals?" Totti responds "I don't really know much about English clubs"

cannuman
01.11.12, 15:29
hahaha lol

count
01.11.12, 16:43
Chick magnet
http://www.101greatgoals.com/gvideos/star-struck-asian-women-goes-mental-when-she-see-francesco-totti-on-a-train/

Päris hea. Ega ei kujuta ette kuidas isegi reageeriks , kui Jumalat ennast päris elus näeksin, arvatavasti see mental jääks isegi lahjaks.

Balian47
01.11.12, 16:44
Chick magnet

Päris ulme ikka, videos teised ka lasevad krampi kõrval seal. Eriti hea oli Totti nägu lõpus, kui see aasialanna kopsis vastu akent seal. :D

karl91
01.11.12, 17:42
Päris ulme ikka, videos teised ka lasevad krampi kõrval seal. Eriti hea oli Totti nägu lõpus, kui see aasialanna kopsis vastu akent seal. :D

Päris massiv kulmud sellel hiinlannal. :D :D :D

Solfice
01.11.12, 17:55
Päris massiv kulmud sellel hiinlannal. :D :D :D

Markeriga värvitud vist. :D

cannuman
19.11.12, 19:52
Itaalia naiste seas viidi läbi küsitlus, et kellega nad oma abikaasat petaksid. Enim hääli sai Totti 33%.

Kogu top:

1. Totti 33%
2. Kristiina Ronaldo 26%
3. RaoulBova (näitleja) 19%
4. George Clooney 13%
5. Brad Pitt 9%

NB! Itaalia naised pesevad oma vagiinat.

F.Totti
15.12.12, 00:29
Totti still the King of Rome
As Roma go from strength-to-strength, Alex Mott looks at the remarkable form of Francesco Totti under Zdenek Zeman.

When Zdenek Zeman was announced as the new Coach of Roma in the summer, many, myself included, whooped and hollered for days. His two year spell at the Giallorossi saw some of the capital’s most spell-binding football – 5-0 wins over Empoli and Milan, 6-2 and 4-1 victories against Napoli and Fiorentina. It was swash-buckling, reckless and completely brilliant – for the neutral.

The Czech tactician was sacked under a cloud in 1999 after speaking out against what he saw as the ills of the Italian game. The Stadio Olimpico side went from strength-to-strength under successor Fabio Capello, Zeman meanwhile spent the next 13 years hob-nobbing around Europe.

Twelve month spells at Fenerbahce, Red Star Belgrade, Foggia and Pescara followed, but it wasn’t until last pre-season that the 65-year-old returned to his rightful home looking to finish what he had started pre-millennium.

He immediately introduced the sort of high-intensity game that the Lupi tifosi had been expecting – vertical, counter-attacking and wonderfully wild. Three successive games in mid-October just about summed up the Zeman-way – a 4-2 win over Genoa and 3-2 losses to Udinese and Parma. With just two games to go until the winter break however, no team has scored more. Unfortunately for the Giallorossi, only three teams have conceded more.

It was all very much as-read, but what supporters in the Curva Sud weren’t expecting was the way in which the elder statesman in the dugout has got the best out of the elder statesman on the pitch. Of all the things to happen in the first five months of his return, no one thought Zeman could get these sorts of performances out of Francesco Totti.

It goes against all reasoning, all logical thought. The Total Football ideal of the Coach just shouldn’t be conducive to a world-weary 36-year-old, but as the attacker said himself, despite initial hesitation, the squad are finally taking aboard the boss’ remarks. “It’s only normal that people criticise when the results don’t come,” he told reporters after their 4-2 win over Fiorentina. “But now we are doing what the Coach asks and you can see the difference.

“When we win like this, it is Roma’s essence that gets the victory. Now more than ever we are a happy group glad to be playing an always attacking style of football. We’re all pushing in the same direction now.”

That togetherness and complete belief in each other has seen Totti reach heights not realised in years. And the stats back it up – six goals in 15 League games, and perhaps most tellingly of all, seven assists have seen strikers Pablo Osvaldo and Mattia Destro profit greatly from Il Re di Roma. Not since the Luciano Spalletti days have the capital side been this free-flowing, this exciting, this unpredictable up front.

Despite their mixed start to the campaign, the Magica have now gone five games without defeat in all competitions, climbing up to fifth in the Serie A table thanks, largely, to the performances of the former Italy international.

As Zeman once said: “Who are the five best Italian players? Totti, Totti, Totti, Totti and Totti. I’m more convinced now than I ever was that Francesco is one of the best players of all time.”

That complete belief in his captain has reaped rewards on the pitch. If injuries steer clear, who knows how far Roma can go under the Zeman-Totti partnership this season…

Tahaks loota, et vanameister püsib terve karjääri viimased aastad...usun, et tal on Romale veel palju pakkuda, kui oleme ausad, siis ega väga ei kujutaks ettegi Romat ilma Tottita viimasel 2 aastakümnel.

Francesco
30.12.12, 15:07
http://vimeo.com/56434521#

F.Totti
05.02.13, 18:38
Who the fuck is "Mauno pall väravas" Goicoechea ?

https://www.youtube.com/watch?v=Xg9xsd2xAtg

Zeman kas sa tõesti ei teadnud, et Totti oskab ka väravas mängida ? :fpalm:

Jasper
17.02.13, 01:03
selline bump
http://i.minus.com/i3h0lQg1tg9Bx.gif