PDA

View Full Version : Everton

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

mjkk
02.12.02, 00:45
Everton on Inglise Liigas nii kõrgetel kohtadel, aga teemat ja fänne pole. Miks? :lahe:

Undi
02.12.02, 00:50
kulla mees, sa oled ikka eriline läbustaja

kui evertoni fännid tahavad midagi öelda, siis teevad ise teema...pole sul vaja postirallitada siin

mjkk
02.12.02, 00:56
Originally posted by Undi

kui evertoni fännid tahavad midagi öelda, siis teevad ise teema...pole sul vaja postirallitada siin

Mismis, igal meeskonnal peab ikka oma teema olema ja äkki on meeskond järgmine aasta MLis, mis siis saab kui teemat pole? :P

Kaarel
02.12.02, 01:30
Kui teema avasid, siis oleks võinud sa klubist ka midagi rääkida. Pealegi, ma arvan, et sellist suurklubi, nagu Everton, ei oleks vaja (suur)üllatajaks kutsuda.

Martin
02.12.02, 01:39
Originally posted by Newcastle
Mismis, igal meeskonnal peab ikka oma teema olema ja äkki on meeskond järgmine aasta MLis, mis siis saab kui teemat pole? :P

Kinnitatud. EricCantona on sinu vend ja su ema mängib enne järgmisel aastal Meistrite Liigas kui Everton.

Kretiin nr. 2.

eston maravilha
02.12.02, 02:52
martin juba ütles mida ma tahtsin öelda

oled ikka ilge tainas. kle kuidas sul koolis muidu läheb. kahed-kolmed???

mjkk
02.12.02, 15:21
Originally posted by Martin

Kinnitatud. EricCantona on sinu vend ja su ema mängib enne järgmisel aastal Meistrite Liigas kui Everton.

Kretiin nr. 2.

Jep, ainult ma olen siis AlanShearer vms..hakkasin kohe nime vahetusele mõtlema...ja muide, et Everton mängib MLis järgmine aasta paistab praegu küll reaalne olevat.

Martin
02.12.02, 15:27

Kretiin nr. 2.

Jep, ainult ma olen siis AlanShearer vms..hakkasin kohe nime vahetusele mõtlema...ja muide, et Everton mängib MLis järgmine aasta paistab praegu küll reaalne olevat.

TÕESTA oma väidet kuidagi esimest korda oma selles foorumis oleku aja jooksul. Ning väide, et nad praegu on sellel kohal ei ole mitte kuidagi asjakohane.

Näita nüüd, et sa mõelda suudad ning TÕESTA oma väidet.

Ootan.

mjkk
02.12.02, 15:31
http://www.nufc.premiumtv.co.uk/content/static/common/images/EFC-logo.gif

Tulen suurele \"nõudlusele\" siis vastu, kirjutan natuke Evertonist kah...proovin AlanSheareri - mainest lahti saada..

MEESKONNA NIMEKIRI:

GOALKEEPERS

1 Richard Wright
13 Steve Simonsen
35 Paul Gerrard

DEFENDERS

2 Steve Watson
3 Alessandro Pistone
4 Alan Stubbs
5 David Weir
6 David Unsworth
15 Gary Naysmith
20 Joseph Yobo
21 Li Wei Feng
27 Peter Clarke
28 Tony Hibbert
33 George Pilkington
34 Sean O\'Hanlon

MIDFIELD

7 Niclas Alexandersson
11 Mark Pembridge
12 Li Tie
16 Thomas Gravesen
17 Scott Gemmill
22 Tobias Linderoth
26 Lee Carsley
29 Kevin McLeod
31 Leon Osman
Alex Nyarko

FORWARDS

8 Tomasz Radzinski
9 Kevin Campbell
10 Duncan Ferguson
18 Wayne Rooney
19 Joe-Max Moore
23 Juliano Rodrigo
30 Nick Chadwick

Vaata ka http://www.soccernet.com/england/clubs/everton/index.html

Juttu tuleks teha 17-aastasest Wayne Rooneyst, keda paljud Inglismaa treenerid peavad üheks andekamaiks mängijaks maailmas..Pikemalt tema kohta siit (http://www.soccernet.com/england/players/rooneywayne.html)

Statistikat ka:

2002/2003 PERFORMANCE
P W D L GF GA
All competitions++ 17 11 2 4 24 18
All competitions - Home 7 5 2 0 11 5
All competitions - Away 10 6 0 4 13 13
Premiership 15 9 2 4 18 15
Premiership - Home 7 5 2 0 11 5
Premiership - Away 8 4 0 4 7 10

Kui vaja, otsin ka muud infot..

;) ;)

Martin
02.12.02, 15:40
Ja kuidas sinu eelnev postitus tõestab, et Everton peaks CL-i pääsema?

Täielik müstikamees.

mjkk
02.12.02, 15:44

Täielik müstikamees.

Mismis? Ega seda ju 100% tõestusmaterjaliga tõestada saagi, hooaeg liiga noor...aga lihtsalt näitan, kui \"võimekas\" ja \"hästiesinenud see meeskond\" on...kui nad jätkavad sama hästi nagu viimasel ajal, on neil oma sõna küll Inglise Liiga 4 parema hulka saamises või mis?

AlanShearer on nüüd Müstikamees...:doh:

Martin
02.12.02, 16:00

Täielik müstikamees.

Mismis? Ega seda ju 100% tõestusmaterjaliga tõestada saagi, hooaeg liiga noor...aga lihtsalt näitan, kui \"võimekas\" ja \"hästiesinenud see meeskond\" on...kui nad jätkavad sama hästi nagu viimasel ajal, on neil oma sõna küll Inglise Liiga 4 parema hulka saamises või mis?

AlanShearer on nüüd Müstikamees...:doh:

Kuidas see meeskond võimekas on ja mille põhjal sa väidad, et nad hästi on esinenud? Mina ütleks, et Evertonil on ikka päris suured probleemid, millest nad jagu peavad saama, ning nende esinemine pole teab mis hea küll olnud.

Seega, põhjenda aga edasi: kuidas see meeskond võimekas on ja mille põhjal sa väidad, et nad hästi on esinenud?

mjkk
02.12.02, 16:15

Kuidas see meeskond võimekas on ja mille põhjal sa väidad, et nad hästi on esinenud? Mina ütleks, et Evertonil on ikka päris suured probleemid, millest nad jagu peavad saama, ning nende esinemine pole teab mis hea küll olnud.

Seega, põhjenda aga edasi: kuidas see meeskond võimekas on ja mille põhjal sa väidad, et nad hästi on esinenud?

1) Siin on nende selle hooaja tulemused:

Aug 17 Everton 2 - 2 Tottenham
Aug 24 Sunderland 0 - 1 Everton
Aug 28 Everton 1 - 1 Birmingham
Aug 31 Man City 3 - 1 Everton
Sep 11 Southampton 1 - 0 Everton
Sep 14 Everton 2 - 1 Middlesbrough
Sep 22 Aston Villa 3 - 2 Everton
Sep 28 Everton 2 - 0 Fulham
Oct 7 Man Utd 3 - 0 Everton
Oct 19 Everton 2 - 1 Arsenal
Oct 27 West Ham 0 - 1 Everton
Nov 3 Leeds 0 - 1 Everton
Nov 9 Everton 1 - 0 Charlton
Nov 17 Blackburn 0 - 1 Everton
Nov 23 Everton 1 - 0 West Brom
Dec 1 Newcastle 2 - 1 Everton

Ehk siis, see meeskonna positsioon Inglise Liiga tabelis:

5. Everton 16 9 2 5 19:17 29

ehk siis lõppjäreldus - pagana hästi läheb neil ja kui vaadata kuskilt tabeliseisu, kaotab ta ManU`le näiteks ainult seisude vahega, Chelseale punktiga ja Liverpoolile kahe punktiga...nad on suutnud nimede poolest mitte eriti tugevast meeskonnast teha ühe satsi, mis suudab lõdvalt vastu hakata kasvõi Arsenalile (2-1)...mis viib:

2) Neil on, julegn öelda, et üks ühtlasemaid meeskondi Inglise Liigas..ma pole küll nende suur poolehoidja, kuid siiski on märkimisväärne nende tegemised sel hooajal...neist hakkab välja kujunema suurklubi, mis heal jätkul võib tõusta \"Inglise Suurte\" sekka...

3) Tooks põhjuseks ka selle:

David Moyes

David joined the Blues following the sacking of Walter Smith in March 2002 and is regarded as one of the most promising young manager\'s in the country. He started his career in 1980 as a player with Celtic but he is best known for his successful spell in charge at Preston North End.

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Leivo-Tigu Vimb
02.12.02, 16:16
Näiteks mulle on \"toffee´d\" klubina alati üsna sümpaatsed olnud. Võimalik et siin on rolli mänginud ka nende vana vastasseis teise sama linna klubiga, aga vahepeal oli aeg kus paraku see vastasseis oli pisut ühepoolne.
Suhteliselt positiivselt on üllatanud sel aastal Evertoni kaitses Tony Hibbert, 1981. aastal sündinud tegelane. Teda on mõned targemad pead isegi pidanud koondise tulevikumeheks.
Samas pole ma kuigi vaimustatud hetke ründajatest - eelmise aasta Radzinski-ostu võis algul lausa katastroofiks pidada, nüüd on ta vähemalt natuke jalad liikuma saanud.

daK
02.12.02, 16:35

ainult paistab, et neid meie maal ei ole. vähemalt pole neid siia foorumisse ära eksinud. siiski oleks suvel mardi yleminek läbi läinud, oleks poolehoidjate arv suurenenud nagu keskerakondlasi pärast valimisi.

nii et newcastle, muuda oma nimi toffee\'ks ja usu oma lemmikusse edasi.
muide, ma ei näe fulhami teemat kuskil. newcastle???

indie
02.12.02, 16:35
Siis, on nähtud Sunderlandi ja on nähtud Ipswichi. Nüid nähakse ehk Evertoni. Leian selle olevat ülimalt positiivse. Vastukaaluks saab sesse suhtuda veel veidi skeptiliselt, vähemalt jaanuarini.

mjkk
02.12.02, 16:38
Originally posted by dakrazy

ainult paistab, et neid meie maal ei ole. vähemalt pole neid siia foorumisse ära eksinud. siiski oleks suvel mardi yleminek läbi läinud, oleks poolehoidjate arv suurenenud nagu keskerakondlasi pärast valimisi.

nii et newcastle, muuda oma nimi toffee\'ks ja usu oma lemmikusse edasi.
muide, ma ei näe fulhami teemat kuskil. newcastle???

Mida kuradit, meeskonnal läheb hästi ja see on tore...mõtlesin, et räägiks neist...aga kohe mölisemine :viha: :viha: :viha: ....tee ise, raisk oma Fulhami teema ja muideks, Newcastle on ikka mu lemmik...:deemon:

indie
02.12.02, 16:39
Fulham on ikka eriti vaimukas...

SleepWalking
02.12.02, 16:44
ehk siis lõppjäreldus - pagana hästi läheb neil ja kui vaadata kuskilt tabeliseisu, kaotab ta ManU`le näiteks ainult seisude vahega, Chelseale punktiga ja Liverpoolile kahe punktiga...nad on suutnud nimede poolest mitte eriti tugevast meeskonnast teha ühe satsi, mis suudab lõdvalt vastu hakata kasvõi Arsenalile (2-1)...mis viib:

Noormees - oleks pidanud seda esialgset küsimust kuidagi tõsisemalt võtma ja mitte põhjendama seda, et neil läheb hästi sellega, et neil läheb hästi (ehk siis liigatabeliga).

Aga Evertonist niipalju, et nende edu aluseks mu meelest on olnud peamiselt seni laenulepingu alusel mänginud Nigeeria kaitsja Yobo (kelle on Marseille nõus vist £4,5M eest päriselt Moyes\'le müüma) ja Wright, kes peale edutut arsenaliaastat nüüd hooaja alguses ikka päris väravavahiks näib kasvanud olevat. Wright aga samas oli Arsenalis nagu näha väga aldis oma vigadele järgnevalt mängukindlust täiesti kaotama, Evertonis loodetavasti see ei kordu. (Samas pole Arsenal varuväravavahtide jaoks just ideaalne paik, sest vanahärra Seaman on nii mõnegi noore talendi karjääri oma jälje jätnud - kasvõi Alex Manninger, kes valiti meremehe vigastuse ajal Premieri kuu mängijaks märtsis 98 ning peale Seamani paranemist kohe pingile istutati. Sellega tuhmus oluliselt noormehe lubavalt alanud karjäär). Aga vaadates seda, kui vähe Everton suudab ise lüüa - tekib ikkagi küsimus, et kui kaugele ja kui ruttu nad liigatabelis kukuvad.

mjkk
02.12.02, 16:48
Ma ütleks niimoodi, et Evertonil on tõesti Yobo üks võtmemängijaid....kuid selle väravatelöömise kohapealt ütleks, et Everton on palju võitnud 1-0 mänge...kuid siiski näitab see et kuigi ei suudeta väravaid palju lüüa, suudetakse kaitse korras hoida...ühtegi 5-4 kohtumist ma ei näe...:P

Kaarel
02.12.02, 16:56
Nagu ikka tavaks on saanud, omab detsembrikuu selles üsna suurt tähtsust. Kes peale seda mäe peal on, võivad sinna hooaja lõpuks ka jääda.

Evertoni programm detsembris on selline:

7.12 Everton - Chelsea
14.12 Everton - Blackburn
22.12 Liverpool - Everton :õnnelik:
26.12 Birminham - Everton
28.12 Everton - Bolton

Raskeim nendest on kahtlemata Merseyside-derby Anfieldil. Samuti pole ka Chelsea koduväljakul walk-over. Ülejäänud kolm mängu on Evertonile väga jõukohased (mis ei tähenda, et Pool ja Chelsea poleks), kui nad oma senist head kaitsemängu jätkavad.

Kaarel
02.12.02, 16:59

Everton on Inglise Liigas nii kõrgetel kohtadel, aga teemat ja fänne pole. Miks? :lahe:

Seega sinu loogika oleks selline, et teema ja fännid peavad olema just kõrgetel kohtadel olevatel klubidel (või peaksid nad tekkima, kui klubi sellise staatuse omandab)?

jyriöö
02.12.02, 17:01
Originally posted by SleepWalking

Aga vaadates seda, kui vähe Everton suudab ise lüüa - tekib ikkagi küsimus, et kui kaugele ja kui ruttu nad liigatabelis kukuvad.

Ega nad ei pruugigi ära vajuda. Näiteks Arsenal, kui mansa 70/71 hooajal nii liiga kui FA Cupi võitis, mängis vägagi koledat ja kaitsest lähtuvat vutti. 1:0 ja 0:0 olid põhilised seisud, mida Highburyl nähti. Mitte et ma ise neid mänge nägin ;), seda kõike kirjeldab väga humoorikalt Nick Hornby raamatus Fever Pitch.
Muidugi ei taha ma väita, et Everton võidab, kuid kuue hulka on küll reaalne tulla, ennegi underdogid hooaja lõpuni vastu pidanud.

mjkk
02.12.02, 17:02
Originally posted by Kaarel

Seega sinu loogika oleks selline, et teema ja fännid peavad olema just kõrgetel kohtadel olevatel klubidel (või peaksid nad tekkima, kui klubi sellise staatuse omandab)?

Einoh, asi selles, et kui isegi Sunderlandil (näiteks ;) ) on oma teema..suisa mitu tükki...siis tegelikult arvasin, et Evertonil on mõni poolehoidja ka tekkinud...ega see, kas meeskond on kõrgel või madalal kohal, ei otsusta fännistaatuse üle...aga kui mingi meeskond mängib üllatavalt hästi..siis võivad ta tekkida poolehoidjad!?

indie
02.12.02, 17:05
Muide, midagi teemale vastavat:

December is vital - Legwinski

Sylvain Legwinski believes that Fulham\'s aspirations of silverware will be decided in December and says everyone is desperate for success.
Jean Tigana\'s men have endured a difficult November, having won just three of their eight league and cup games, but the next month, which includes crucial games in the Premiership, Uefa Cup and Worthington, is crucial to their hopes of silverware.
And French midfielder Legwinski believes that December will determine whether they win anything this term, insisting that everyone is determined to bounce back from the disappointing results in November.
\"It is a very important month ahead - it could decide if we have a good season or a bad season,\" he said. \"Jean Tigana said November would be a difficult time and we can say now he was right as we have had some bad results but everyone is determined to put a stop to it.
\"There are big games ahead and we have to forget what has happened so far and concentrate on the future.\"

Picture: Legwinski: Says everyone at Fulham is determined to win silverware

mcnamara
02.12.02, 17:07
Einoh, asi selles, et kui isegi Sunderlandil (näiteks ;) ) on oma teema..suisa mitu tükki...siis tegelikult arvasin, et Evertonil on mõni poolehoidja ka tekkinud...ega see, kas meeskond on kõrgel või madalal kohal, ei otsusta fännistaatuse üle...aga kui mingi meeskond mängib üllatavalt hästi..siis võivad ta tekkida poolehoidjad!?

Isegi Sunderlandil? Kallis inimene, klubi poolehoidjaks võib saada tänu sellele, et meeskonnal läheb hästi. Aga see pole küll mingi eeltingimus. Evertoni fänne Eestis kindlasti leidub, aga foorumis neid tõesti veel ei ole.
Mis armsate kaaslinlaste praegusesse edusse puutub, siis see teeb ainult rõõmu. Olen Evertonile alati siiralt kaasa elanud.

Martin
02.12.02, 17:07

Ma ütleks niimoodi, et Evertonil on tõesti Yobo üks võtmemängijaid....kuid selle väravatelöömise kohapealt ütleks, et Everton on palju võitnud 1-0 mänge...kuid siiski näitab see et kuigi ei suudeta väravaid palju lüüa, suudetakse kaitse korras hoida...ühtegi 5-4 kohtumist ma ei näe...:P

Sa oled ikka totaalne ohmoon.

Vaata ka korraks kelle vastu Everton on oma kaitset hoidnud. Iga normaalne meeskond peaks sellega hakkama saama. Ainuke hea tulemus on mängust Arsenali vastu, kuid seal suutis vanameister ponipats hiilata.

Kui Everton samamoodi jätkab, siis lõpetab ta selle hooaja kenasti oma 10. koha piirimail, sest ära lüüa nad hetkel ei suuda ning kui kõvema ründega vastane vastu tuleb, siis taotakse neile ka puuri. 1 värav mängust pole mitte mingisugune näitaja ning kui sama palju sisse ka lased, siis ei ole pikka pidu oodata.

5. Everton 16 9 2 5 19:17 29 <-------- väliselt küll ilus, sisemiselt aga mäda.

Evcertoni ainuke võimalus oleks see, kui nad leiaksid endale mehe, kes suudaks lööma hakata. Praegu neil sellist pole.

mjkk
02.12.02, 17:11
Originally posted by mcnamara

Isegi Sunderlandil? Kallis inimene, klubi poolehoidjaks võib saada tänu sellele, et meeskonnal läheb hästi. Aga see pole küll mingi eeltingimus. Evertoni fänne Eestis kindlasti leidub, aga foorumis neid tõesti veel ei ole.
Mis armsate kaaslinlaste praegusesse edusse puutub, siis see teeb ainult rõõmu. Olen Evertonile alati siiralt kaasa elanud.

Sunderlandi fännide lugu on nali...ja ma olen sinuga 100% nõus..nii et elu tuleb vaadata veidike ka läbi huumoriprisma...isegi kui ma sulle ei meeldi ja tahad mu tuju ära rikkuda...:doh:

mjkk
02.12.02, 17:14

Vaata ka korraks kelle vastu Everton on oma kaitset hoidnud. Iga normaalne meeskond peaks sellega hakkama saama. Ainuke hea tulemus on mängust Arsenali vastu, kuid seal suutis vanameister ponipats hiilata.

Kui Everton samamoodi jätkab, siis lõpetab ta selle hooaja kenasti oma 10. koha piirimail, sest ära lüüa nad hetkel ei suuda ning kui kõvema ründega vastane vastu tuleb, siis taotakse neile ka puuri. 1 värav mängust pole mitte mingisugune näitaja ning kui sama palju sisse ka lased, siis ei ole pikka pidu oodata.

Evcertoni ainuke võimalus oleks see, kui nad leiaksid endale mehe, kes suudaks lööma hakata. Praegu neil sellist pole.

Miks ma ohmoon olen?

\"väliselt küll ilus, sisemiselt aga mäda.\" - mida kuradit? Kui nad kaotaksid kõik kohtumised 9-0 ja lööks 15 korda latti, siis sa ütleksid, et väliselt mäda ja sisemiselt ilus...aga see ei loe...loeb tulemus ohmoon. ;)

Martin
02.12.02, 17:24

Miks ma ohmoon olen?

\"väliselt küll ilus, sisemiselt aga mäda.\" - mida kuradit? Kui nad kaotaksid kõik kohtumised 9-0 ja lööks 15 korda latti, siis sa ütleksid, et väliselt mäda ja sisemiselt ilus...aga see ei loe...loeb tulemus ohmoon. ;)

15-aastaste laste (rõhk sõnal laps) koolitamine on alati raske olnud, kuid üritame.

Teeme siis nii: loe kõigi teiste postitused peale enda oma uuesti läbi ning siis palun püüa korraks mõelda ning ÄRA tee jälle täiesti nullväärtusega üherealist postitust. Abiks võib olla ka see, et leiad endale paberilehe ning paned sinna kirja nendest postitustest leitud faktid - Evcertoni plussid ja miinused siis ja seejärel vaata neid.

Ning ära tee igale asjale vastupostitust, sest see pole mitte mingis osas vajalik. Kui aga leiad midagi uut ha huvitavat, vot alles siis tee oma suu lahti ja lase näppudel käia.

Ongi kõik.

mjkk
02.12.02, 17:26
Mul tekib iga sinu postitusega allergia...raibe :viha: :viha: :viha: :viha: :viha:

yheksa
02.12.02, 17:29

Mul tekib iga sinu postitusega allergia...raibe :viha: :viha: :viha: :viha: :viha:

Teen ettepaneku eemaldada Newcastle möneks ajaks meie mönusast kambast. Allergiat peab ju kuidagi ravima. ..tuleks haigele inimesel vastu vöiniii :myts8:

Wiinu, Artur?!?! Anybody.....

Martin
02.12.02, 17:29

Keep it up, lad! Kui sa samal kiirusel jätkad, siis päeva lõpuks on su venna EricCantona kõik rekordid murtud. Nende seas muidugi ka: Mõttetute Ja Üherealiste Postituste Arv ning miks ka mitte Panen Päeva Kõige Enam Poste.

Undi
02.12.02, 17:32
Originally posted by vare

Muide, midagi teemale vastavat:
...
Fulhami jutt
...

/me muigab

GEENIUS
02.12.02, 17:32
KEEGI LÄHEB LOLLIKS JA SEE OLEN MINA!!!

eston maravilha
02.12.02, 17:36
edu aga järgmine kord kui palati uks lahti unustatkse püsi ilusti paigal eks...

Martin
02.12.02, 17:40
Originally posted by GEENIUS

KEEGI LÄHEB LOLLIKS JA SEE OLEN MINA!!!

Aitähh, Newcastle, see oli tõsiselt vajalik info. Nüüd said oma valdusse ka: Sama Post Ikka Ja Jälle Üha Ma Panen tiitli.

And now back to Everton.

Pätu
02.12.02, 22:14
kahjuks ei viitsi mina kildu rebida nii,et jätkan evertoni lainel (või siis newcastleiga mölisemise lainel) . sa seal ennem ütlesid et nüüd natuke räägin evertonist ja mida sa siis tegid... kopi-pastisid meeskonna listi, mis ei ütle midagi ja siis andsid miskid lingid... taipohh sa pidid rääkima ise mitte miskite jänkide lehele reklaami tegema... a sa kurivaim võiksid oma ütlustele kindlaks jääda... algul ütled et meeksond on kõrgel ja fänne pole nagu peaks fänne tulema meeskonan kohast olenevalt ja siis pärast väidad et see ei ole nii.. ise oled ka sama segaduses kui mina :P??? ja veel ütlesid sa et nad mängivad hästi ja see peaks ka fänn tekitama... oled sa nende mänge üldse näinund ? mina küll ei ütleks et nad ilusti mängivad.. tulemused tulevad kõvasti võideldes mitte miski creative footballi pärast...

* kahjuks ei viitsi ma oma teksti kunagi üle lugeda ja kirjavahemärke eriti panna nii et ärge pahandage mu ebaõigekirja pärast :P

mjkk
02.12.02, 23:36
Natuke infot Evertoni kaitseliini kohta Sir Bobby Robsonilt:

Robson leidis peale mängu aega ka vastase kiitmiseks: \"10 mehega suudeti meile suuri raskusi valmistada. Everoni kaitseliiniga võidaksime arvatavasti liiga.\"

Vot nii on lood, autor: Vihatud Sell (mis arvate uuest nimest?)

Martin
02.12.02, 23:43

Robson leidis peale mängu aega ka vastase kiitmiseks: \"10 mehega suudeti meile suuri raskusi valmistada. Everoni kaitseliiniga võidaksime arvatavasti liiga.\"

Bobby Robson kutsub oma ründajat Shola Ameobit ka Carl Cortiks. Vot nii on lood. Ehk siis tema mõtteavaldusi ei tasu eriti tõsiselt võtta, vanust juba päris palju ning see mõttetöö pole enam nooruspäevade tasemel.

mjkk
02.12.02, 23:46

Bobby Robson kutsub oma ründajat Shola Ameobit ka Carl Cortiks. Vot nii on lood. Ehk siis tema mõtteavaldusi ei tasu eriti tõsiselt võtta, vanust juba päris palju ning see mõttetöö pole enam nooruspäevade tasemel.

Fuck...äsja mölisesid minu mõtetute postituste suhtes ja nüüd...:viha: :viha: :viha: ...kuradi idikas...ja ma olen tõsiselt pahane, mida sa mölised teiste kalla kui isegi oled üks idioot...ma olen võib-olla 15-aastane....aga raisk parem inimene kui sina, vean kihla...:viha:

Martin
03.12.02, 00:12

Fuck...äsja mölisesid minu mõtetute postituste suhtes ja nüüd...:viha: :viha: :viha: ...kuradi idikas...ja ma olen tõsiselt pahane, mida sa mölised teiste kalla kui isegi oled üks idioot...ma olen võib-olla 15-aastane....aga raisk parem inimene kui sina, vean kihla...:viha:

Ma pole IIALGI öelnud, et ma olen hea inimene 24/7. Muide, allergia ravitud? (vastust pole vaja)

Muide, mäletad, mis ma nende umbes 1 rea pikkuste postituste kohta juba ütlesin? Ehk seal ongi põhjus, miks keegi sinu kallal vingub.

Pätu
03.12.02, 01:05
misasja.. mida see krdi bobby lause kaitseliini ohta peaks käima... terve meeksond kaitses ja mis sa koguaeg miskeid tsitaate postitad... poeta ise kuldmune...

PS! Smutt on hea inimene :D

Jaan
03.12.02, 05:19

Tulemused r22givad siiski teis keelt ning vanah2rra on endiselt heas vormis. Pealegi pole tema m6tteavaldustel viga midagi. Vaata Kevin Keeganit vahelduseks.

Kaarel
03.12.02, 05:29
Tulemused r22givad siiski teis keelt ning vanah2rra on endiselt heas vormis.

Erinevalt ühest teisest soliidsest eas managerist.:kaval:

Martin
05.12.02, 16:10
Naguke asjalikku ka. Sain just kätte üüe FourFourTwo (jaanuari number) ning seal on kaanelugu herr Rooney\'st pealkirjaga \"A Star is born\".

Ei ole jõudnud lugeda, kuid kellele huvi pakub, see võiks silmitseda.

Mätas
05.12.02, 16:48
The star oli päris sitt eilses mängus Chelsea vastu.

SleepWalking
05.12.02, 20:05
Originally posted by Mätas

äkki on veel natuke vara nõuda? peale väravaid arsenali ja leedsi vastu kisas inglise kollane press ka, et rooney peaks oweniga koos rünnakul mängima inglise koondise eest. no ma ei ole kindel, paari liigamängu kogemusega ... äkki ootaks veel paar aastat ja siis saab näha, mis noorhärrast tegelikult saab. lootustandev - vaieldamatult.

Pätu
06.12.02, 01:02

Originally posted by Mätas

äkki on veel natuke vara nõuda? peale väravaid arsenali ja leedsi vastu kisas inglise kollane press ka, et rooney peaks oweniga koos rünnakul mängima inglise koondise eest. no ma ei ole kindel, paari liigamängu kogemusega ... äkki ootaks veel paar aastat ja siis saab näha, mis noorhärrast tegelikult saab. lootustandev - vaieldamatult.

poiss olevat hakanud viimasel ajal staaritsema ja miskeid trikke proovima, mis ei õnnestu :P juba saab ta kriitikat kui kuu aega kiideti teda taevani

eston maravilha
07.12.02, 22:07
väga hea.. tegelik pale tuleb välja kuradi täispuhutud monkey

mjkk
07.12.02, 22:09
Everton näitas täna Chelseale hambaid, kui kaotas vaid 1-2...:( - kurb, ent nüüd võeti Newcastle nda tuulde ja eks me näe, kas tõesti nii hästi alustanud Everton hakkab ära vajuma...kuigi vara muidugi öelda. Loodetavasti mitte

SleepWalking
07.12.02, 22:37

Everton näitas täna Chelseale hambaid, kui kaotas vaid 1-2...:( - kurb, ent nüüd võeti Newcastle nda tuulde ja eks me näe, kas tõesti nii hästi alustanud Everton hakkab ära vajuma...kuigi vara muidugi öelda. Loodetavasti mitte

1-3 oli ikka aga Everton ... nagu Martin ja allakirjutanud juba eelnevalt ennustasime, suutes ise lüüa 0 kuni 1 väravat mängus, edu (hea tabelikoht) kaua ei kesta. Chelsea muidugi tundub lausa üllatavalt tugev sel aastal, lausa konkurent tiitlile äkki.

mjkk
07.12.02, 22:46
3-1 oli jah, vabandan...:oih:

Aga ma ennustaks, et Chelsea lihtsalt vajub mingil hetkel ära...lihtsalt selline tunne on, samas Hasselbaink, Zola ja Gudjohnen on kõik suurepärases vormis, ent kui kaua nad vastu peavad, pole teada...:kratsti:

Epic
07.12.02, 23:18
jajah oleks Poom seal Wrighti asemel siis oleks ikka täitsa lõpp :lahe:

rohelineKonn
08.12.02, 01:07
tänase mängu põhjal otsustatuna nüüd Chelsea küll tiitlipretendent ei ole. mängu kontrollis siiski Everton. eriti nukra mulje jättis Chelsea ründepaar Hasselbaink-Zola. esimese värav oli lihtsalt Lampardi löögi enda ette tõrjunud Wrighti süü. Wright tundus üldse suht ebakindel.

SleepWalking
08.12.02, 01:16
Originally posted by rohelineKonn

tänase mängu põhjal otsustatuna nüüd Chelsea küll tiitlipretendent ei ole. mängu kontrollis siiski Everton.

tihtipeale saabki hea meeskond tulemuse ka halvasti mängitud mängust, ehk siis see on vahest hea meeskonna tunnus. chelsea on aga viimastel aastatel liialt ebastabiilne olnud, kui sellest suudavad üle saada ... siis miks mitte.

rohelineKonn
08.12.02, 04:17
tihtipeale saabki hea meeskond tulemuse ka halvasti mängitud mängust, ehk siis see on vahest hea meeskonna tunnus. chelsea on aga viimastel aastatel liialt ebastabiilne olnud, kui sellest suudavad üle saada ... siis miks mitte.

mul jäigi eelmise postituse mõte pisut poolikuks. oli kiire vahepeal.

chelseast jäi nimelt mulje, et tegemist pole mitte hea meeskonna kehva mänguga, mis siiski võidetakse. pigem tundus, et keskpärane võistkond sai tänu õnnele tulemuse, kuid oleks sama hästi võinud ka kaotada. näide tugevast võistkonnast, mis kehval päevalgi tulemuse saavutab on juba teist nädalat manU. nagu pooligi oli ka arse parem aga ei sittagi, ikka punktid manchesteri.
chelsea laeks sel hooajal pean viimast CL kohta, kuid erilist usku pole mul sellesegi. ennustaks neile viiendat kohta. see oleks isegi edasiminek eelmisest hooajast, õnnetuseks leedsi arvelt.

mjkk
18.12.02, 18:18
Aafriklased on moes. Lisaks sellele, et arvatavasti on Sir Bobby Robson toomas nigeerlast Okoronkwot Newcastlesse, on veelgi lähemal uue kaitsja ostmiseks David Moyes, kes juba arvatavsti järgmistel nädalatel arvatavsti teatab, kas mees kolib Inglismaale või mitte - tegemist on senegaallasest kaitsja Pape Sarriga. Sellega täituks üsna huvitav tõsiasi - Sarr oleks juba viies senegaallane lisaks Dioufile, Diaole ning hiljuti Birminghami laenule võetud Ferdinand Coly koos \"sealse\" Aliou Cissega.

Nii juba läheks...Everton tugevdaks veelgi oma kaitset ja Newcastle ostaks omale \"kaitsesamba\" kaitsesse. Muideks, aafriklastest kaitsjad on minu arust vägagi head, nii et huvitav mis nende hinnaks olla võib? :D

eston maravilha
18.12.02, 18:33
huvitav kas sul aju on??

a muide mis seal huvitavat on kui 5 senegaalast inglismaal mängivad?? ja võibolla mädaneb neid kuskil allpool veel rohkem

ja aafriklastest kaitsijad on enamjaolt täielikud lontrused ega sa eriti kuskil hakkama

mjkk
18.12.02, 18:39
Originally posted by eston#21

huvitav kas sul aju on??

a muide mis seal huvitavat on kui 5 senegaalast inglismaal mängivad?? ja võibolla mädaneb neid kuskil allpool veel rohkem

ja aafriklastest kaitsijad on enamjaolt täielikud lontrused ega sa eriti kuskil hakkama

Ausalt öeldes ei viitsi ma sellise postituse peale isegi vaadata, aga kuna sa ütlesid, et aafriklastest kaitsjad on lontrnused - vaidlen vastu:

Aafrika kaitsjad on minu arust väga head, seda põhjusel, et nad on suurepärased peamängijad ja ründessetulekul põdema ei löö - üödiselt ja mkuna olen ka aafrika jalgpalli pooldaja, siis mulle meeldib nende kirev mängustiil, mis minu arust tuleb välja just kaitses.:kaval:

eston maravilha
18.12.02, 18:44
et naqgu mõttetud kannasöödud oma karistusalas ja muu selline kraam. väga tore tõesti. a ja see et nad pea laiali otsas ründesse tormavad ja siis hiljem tagasi ei viitsi tulla on ka vist natuke sant või mis

mjkk
18.12.02, 19:24
Originally posted by eston#21

et naqgu mõttetud kannasöödud oma karistusalas ja muu selline kraam. väga tore tõesti. a ja see et nad pea laiali otsas ründesse tormavad ja siis hiljem tagasi ei viitsi tulla on ka vist natuke sant või mis

Üsna muhe vennike oled...(vabandan mõtetu postituse pärast):baibai:

vandersell
20.12.02, 13:04
Kollane uudis kollasest lehest. (http://sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=133122)

mjkk
22.12.02, 23:28
Kahe Liverpooli linna klubi vaheline derby Everton - Liverpool lõppes 0 - 0 seisuga.

Noor ja ülisuper-hea-lahe-jne ;) Wayne Rooney oli lähemail väravale, kui lülitus mängu 2. poolajal.

Muideks, Liverpool on viimasest 7 kohtumisest saanud vaid 2 punkti, jätkake samamoodi, siis lasete kellegi teise 3 parem sekka Inglise Liigas...:D

http://www.soccernet.com/images/england/20021221/rooney_ms.jpg

:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Martin
22.12.02, 23:34
Noor ja ülisuper-hea-lahe-jne ;) Wayne Rooney oli lähemail väravale, kui lülitus mängu 2. poolajal.

Üldiselt on see võimatu, et sest mängijad tulevad väljakule küljejoone juurest. Loomulikult võis asi olla selles, et terve Liverpooli ja Evertoni koosseis oli ühel väljakupoolel, kuid selle tõenäosus on suht väike.

Muidu oli aga tore mäng, Everton oleks võinud võita. Liverpool oli jube hambutu ikka.

Martin
26.12.02, 23:38
JAMES MILNER! LEEDS UNITED!

Eat this Whine Rooney! :)

Nuff said :P

Kaarel
27.12.02, 01:09

JAMES MILNER! LEEDS UNITED!

Eat this Whine Rooney! :)

Nuff said :P

Mis asi see James Milner on, et sa Rooneyl oma reklaamis seda süüa soovitad? Mingi uus küpsis?

Martin
27.12.02, 01:12
Mis asi see James Milner on, et sa Rooneyl oma reklaamis seda süüa soovitad? Mingi uus küpsis?

Isegi sinusugune ignorant Inglismaa jalgpalli alal peaks ehk olema juba kuulnud uue rekordi sünnist. Ning selle jaoks polnud vajagi teab mis haipimist nagu mõne vennikese puhul.... :)

Kaarel
27.12.02, 01:53

Isegi sinusugune ignorant Inglismaa jalgpalli alal peaks ehk olema juba kuulnud uue rekordi sünnist.

Sry, pole eriline Inglise liiga huviline...

mcnamara
02.01.03, 19:08
Hmmm USA koondise ründaja Brian McBride on siirdunud laenulepinguga sinisärklaste ridadesse: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/e/everton/2622301.stm
Tegemist on mehega, kes läinud suvel USA põhikooseisus päris mitu väärt matshi pidas. Eriti on meeles tema peaga löödud koll Portugali võrku. Vaatame, millega mees Inglismaal hakkama saab.

jyriöö
03.01.03, 15:56
Uut ründajat on klubil hädasti vaja. Praegu on terved vaid Radzinsky ja Rooney, Duncan Fergusonist ei pruugigi enam asja saada. Pealegi on McBride Moyesi käe all ennegi mänginud, nimelt Prestonis, kus ta kümne korra ligi platsile sai. Eriliselt silma ta ei paistnud tookord, ehk nüüd peale suvist head MM-i läheb tal paremini kui Joe-Max Moore\'l.

sander
03.01.03, 22:27
Lisaks McBride\'le laenati ka Egiptuse koondise kaitsja Ibrahim Said. Joe-Max Moore\'st veel niipalju, et detsembri alguses lõpetas Everton tema kevadeni kehtiva lepingu, kuna ei õnnestunud tööluba pikendada, viimase info järgi tunneb tema vastu huvi MLS-i klubi Kansas City Wizards. McBride\'i leping kehtib minu teada aprillini kui MLS-i hooaeg algab, siis läheb ta tõenäoliselt Ameerikasse tagasi.

Epic
09.01.03, 13:43
väike jutt Wayne Rooneyst

http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=133859

Kaarel
15.01.03, 13:41
Juba teist korda on murdvargad jõulise Evertoni ründaja Duncan Fergusoni kodurahu häirinud. Hästi pole see neil lõppenud kummagil korral (http://news.bbc.co.uk/1/hi/scotland/2660021.stm).

Martin
15.01.03, 13:55

Juba teist korda on murdvargad jõulise Evertoni ründaja Duncan Fergusoni kodurahu häirinud. Hästi pole see neil lõppenud kummagil korral (http://news.bbc.co.uk/1/hi/scotland/2660021.stm).

Krt. see seadussüsteem on ikka haige küll. Minu arust peaks omanikul olema täiesti põhiseaduslik õigus vargale paar korda molli panna ja jalaga munadesse kah veel. Mehe kodu peaks ikka tema kindlus olema ning iga tont ei tohiks seal päris karistamatult kah ringi jalutada.

Well done, Dunc!

Epic
18.01.03, 01:52
Inglise jalgpalli uus leid Wayne Rooney (17) pikendas lepingut oma koduklubi Evertoniga ning jääb Goodison Parki vähemalt 2006. aasta hooaja lõpuni.

mcnamara
18.01.03, 22:41
Brian McBride on uskumatult kiiresti Evertoni sisse elanud. Suvisel MMil säranud ameeriklane on suutnud lüüa juba kolm väravat, neist kaks tänases võidumängus Sunderlandi üle. Millegipärast aimasin kohe, et see tegelane on hea leid. Muidugi on ta esialgu Inglismaal ainult lühiajalise laenulepinguga.

Jaan
19.01.03, 08:26
McBride on varemgi Moyes\'i k2e all t88tanud ehk seletab see kiiret sulandumist. Yleyldse on imelik, et ameeriklaste head etteasted MM-l ei avaldanud muljet Euroopa klubidele. Jeff \"A goose\" Agoos v2lja arvata, siis tegid ju k6ik hea turniiri. Eriti muidugi McBride, Donovan, aga ka Mathis, Beasley, Pope. Euroopa klubides m2ngivaid mehi ei hakka mainimagi.

Kaarel
05.05.03, 21:55
Vaatasin just viimase vooru ülevaadet. Alan Stubbs\'i omavärav oli peaaegu identne sellega, mille Lemsalu lõi aastaid tagasi Läti vastu - karistusala lähistelt ilus tõste üle oma väravavahi.

SleepWalking
05.05.03, 22:06
pole evertoni mänge ise näinud (vaid mingeid ülevaateid lugenud), aga kas spetsid äkki oskavad öelda - kas wright on hooaja lõpul kuidagi ebastabiilsemaks muutunud? arsenalis oli ta käevärin ausalt öeldes mõistetav - kui kord kahe kuu jooksul väljakule saadakse, loodetakse kohe imemängu ... aga nüüd tundub mulle, et hooaja lõpp hakkab kuidagi ära vajuma suurepärase alguse järel.

Kaarel
05.05.03, 22:15
IMHO on Wright sel hooajal üks liiga stabiilsemaid väravavahte olnud. Viimane mäng Fulhami vastu küll ei õnnestunud - lisaks juba mainitud Stubbsi omaväravale, pillas ta väravasse äärelt tulnud karistuslöögi, Wright jäi küll palli peremeheks, kuid nahkkera käis napilt üle joone, mida piirikohtunik ka tähele pani.

kaaLer
27.09.04, 00:09
Everton on alustanud Premierit päris hästi...äki võib öelda, et isegi üllatavalt hästi...
Gravesen on ka päris ässte värgi käima pannud keskväljal...
kauaks nad kõrgele kolmandale püsima jäävad??? :lahe:

EVERTON, keep rollin\'

v6hiv66ras
27.09.04, 00:32
Evertonil on õnneks läinud, paljud 50-50 mängud on suudetud kotti panna. Tänagi oli kaunis viigilembe mäng, kuid ühel hetkel suutis Cahill pea karistuslöögile õieti ette jätta ja Portsmouth võis vaid meenutada kuidas esimene poolaeg pall Nigel Martini posti raksatas. Rahval oli pidevalt Graveseni suunas vehkimist kui see auti viskama läks, ega Gravesenil ka kiiret polnud, häälitses ja tegi nägusid vastu :D

mcnamara
27.09.04, 09:49
Silmapaistev algus tõesti, eriti kui heita pilk millise meeskonnaga nad oma viimased 3 punkti võtsid: Nigel Martyn, Tony Hibbert, Alessandro Pistone, Alan Stubbs (Joseph Ikpo Yobo), Steve Watson (Duncan Ferguson), David Weir, Tim Cahill, Lee Carsley, Thomas Gravesen, Kevin Kilbane, Marcus Bent.
Päris karismaatiliselt britilik seltskond, isegi vana hea Duncan Ferguson mahub aeg-ajalt platsile. Muidugi ei tähenda hea algus tingimata sama head lõppu. Kipub liiga tihti vastupidi minema. Aga kallid naabrid on tublid ja teevad jah neil Londoni ülbikutel kannaalused tuliseks. :)

SleepWalking
27.09.04, 10:18
Hooaja esimeses mängus, kui Arsenal neile 4 lõi aga oleks pidanud lööma 8 - jäi küll selline mulje, et Evertoni reaalne eesmärk sel aastal on võidelda väljakukkumise piiril. Tegelikult on väljakukkumise vältimine ilmselt eesmärgiks tänaseni kuid McDonaldsi lahkumine on klubile väga positiivselt mõjunud (näiteks on värav hoitud puutumatuna praeguseks juba üle 7 tunni jne).

eston maravilha
27.09.04, 12:32
hoof-and-hope on selle taktika nimi.. seda keerulist ja normaalsele inimmõistusele hoomamatut taktikat kasutavad veel sellised superjõud nagu - crystal palace, norwich, west brom, birmngscum. suht lollikindel kui õnnestub aga võib juhtuda, et saadakse valusalt piki perset

v6hiv66ras
25.10.04, 10:48
Norwich C. 2 - 3 Everton. Võrdne mäng. Evertoni võit. 3 Punkti kodus. Loogiline asjade käik. Paistab et siin Wayne \"My legs are too weak to carry on\" Roonyet taga ei igatseta. :kaval:

budu
25.10.04, 16:55
jah algul arvati et everton hakkab liigasse püsima jäämise nimel võitlema aga hetkel 3 koht on ju super aga kas seda hoogu jätkub kevadeni.

EgoTrip
25.10.04, 20:18
Raha on nüüd olemas Ruuni müügist. Ega neil vist mingeid võlgasid polnud, et kõik raha ära maksti. Ma usun, et talvel tuleb nii mõnigi vend neile juurde.

eston maravilha
25.10.04, 21:44
raha pole neil enam sittagi peale 30 miljonise võla ära maksmist. sellepräast nad ahvipoisi ka ära müüsid kuna võita oli rohkme kui kaotada

woodoo
25.10.04, 23:04
mis neist vene-peterburgi investoritest on saanud, kes pidid jaanuari \"transfeer funde\" õige tõsiseslt paisutama?

kaaLer
29.10.04, 01:49
Algselt postitas eston#21

raha pole neil enam sittagi peale 30 miljonise võla ära maksmist. sellepräast nad ahvipoisi ka ära müüsid kuna võita oli rohkme kui kaotada

njah aaga nääd Everton saab ässte akkama...Aston Villa lutivad ka veeö ära ja :lahe:

EgoTrip
16.11.04, 21:19

raha pole neil enam sittagi peale 30 miljonise võla ära maksmist.

No tuli välja, et seda raha siiski on, nonii umbes 10 miljonit naela Sportneti link (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=62990), kui keegi pole veel lugenud.:)

Drogba
17.11.04, 16:07
Everton on huvitatud tapsemalt James Beattiest , Scott Parkerist ja Stavangeri Vikingu kaitsjast Brede Hangeland-ist.:õnnelik:

siimsorokin
17.11.04, 16:44
Algselt postitas davids26

Everton on huvitatud tapsemalt James Beattiest , Scott Parkerist ja Stavangeri Vikingu kaitsjast Brede Hangeland-ist.:õnnelik:

Kui sa nüüd eelmise postituse lingi avad siis võid sealt seda lugeda. Ma arvan, et foorumit lugevad inimsesed ei ole nii lollid ja said seda juba ennem sinu posti teada! :)

Karla
20.11.04, 19:45
everton ostab McCARTHY (http://sport.etv.ee/index.php?046046)

EgoTrip
20.11.04, 19:55
Haa, sellise raha eest saaks osta ikka kaks väga heal tasemel mängijat. Ma usun, et McCarty ei ole sellist hind väärat.

Shrek
07.12.04, 22:22
Ei tea kas sellel küll tõepõhja all on - ei leidnud seda uudist küll bbc\'st aga siiski on see uudis olemas.Everton tahab Robbie Keane osta. (http://sport.etv.ee/index.php?046939)

Drogba
11.12.04, 17:22
Hea uudis evertoni toetajatele nimelt everton juhib präelt 1:0 Liverpooli vastu. Värava autor on Lee Carsley:õnnelik: :)

Pätu
11.12.04, 18:14
äkki paned lingi ntks livescore\'le ja iga üks vaatab ise :P mis sa plämised siin niisama tühja-tähja

Raldo
11.12.04, 19:56
Evertoni ja Liverpooli mäng jäigi siis 1-0 värava autoriks L. Carsley Mängus oli ka väga palju kollaseid kaarte:

Everton:

27\' T. Hibbert
84\' D. Ferguson

Liverpool:

29\' S. Diao
58\' J.A. Riise
65\' J. Josemi

vaikiv mees
11.12.04, 20:35
kuigi statistika j2rgi l2ks Evertonil postide vahele vist vaid 1 l88k, oli see piisav, sinis2rgid domineerisid ka keskv2ljal, v.a. vast m2ngu l6pul, kui kylalised t6siselt viiki yritasid,
seekord \'Poolil 6nne ei olnud

Tanel
11.12.04, 20:47
Algselt postitas Cech1

Evertoni ja Liverpooli mäng jäigi siis 1-0 värava autoriks L. Carsley Mängus oli ka väga palju kollaseid kaarte:

Everton:

27\' T. Hibbert
84\' D. Ferguson

Liverpool:

29\' S. Diao
58\' J.A. Riise
65\' J. Josemi

Tõesti väga palju.

socceri
29.12.04, 16:32
Liverpool - Southampton 1:0
44. Florent Sinama Pongolle

eston maravilha
29.12.04, 16:34
käivad küll jutud liverpooli ja evertoni staadionijagamisest, aga ei teadnudki, et klubid on ühinenud ühtse nime alla

-193

mcnamara
29.12.04, 16:37
käivad küll jutud liverpooli ja evertoni staadionijagamisest, aga ei teadnudki, et klubid on ühinenud ühtse nime alla

Sinininad ruulivad! Aga varsti on nad meie! :)

Damien Duff andis praegu selleks postituseks inspiratsiooni.

PS Muuseas hakkasin miskipärast selle teema algust lugema ja meelde tulid ajad, mil Magpie aka Newcastle :D polnud kaugeltki mitte kõige kuulim foorumlane. Oh aegu, oh inimesi.

laurenzo
29.12.04, 16:41

Üritasin praegu reaalselt ette kujutada, kuidas Damien Duff keel risti hammaste vahel Londonis arvuti taga istub ja kõikidesse Soccernet.ee teemadesse eestikeelseid geniaalseid postitusi kirjutab. Väga naljaks oli see kujutelm:).

Drogba
03.01.05, 15:00
Beattie otsustas lõpuks siiski Evertoni kasuks

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste kõrgliigaklubi FC Southamptoni ründaja James Beattie liitub jaanuaris Liverpooli Evertoniga.

26-aastane Beattie, keda sihtis ka Birminghami Aston Villa, peaks juba esmaspäeval ilmuma oma uue klubi arstlikusse komisjoni.

tkkt
05.01.05, 03:49
Ründaja James Beattie on alates teisipäevast FC Evertoni mängija. Viimase kolme hooajaga kokku 55 väravat löönud Beattie\'l oli valida Evertoni ja Aston Villa vahel, mõlemad klubid tegid ühesuguse pakkumise. Pärast kohtumist Evertoni presidendi Bill Kenwrighti ja peatreeneri David Moyesiga otsustas ta siiski Lääne-Inglismaa sadamalinna kasuks.

Seni Southamptoni rivistusse kuulunud Beattie eest maksis Premier League\'is medali pärast heitlev Everton kuus miljonit naela. Ühegi mängija eest pole Liverpooli klubi varem nii palju maksnud. Augustis müüs Everton ründaja Wayne Rooney 27 miljoni naela eest Manchester Unitedile ning juulis loovutas kanadalase Tomasz Radzinski Fulhamile.

marcello
05.01.05, 04:08
Algselt postitas mcnamara

Sinininad ruulivad! Aga varsti on nad meie! :)

PS Muuseas hakkasin miskipärast selle teema algust lugema ja meelde tulid ajad, mil Magpie aka Newcastle :D polnud kaugeltki mitte kõige kuulim foorumlane. Oh aegu, oh inimesi.

See näitab,et ka karla ja joonatan aka can`t kill me aka davids võivad kunagi populaarseks saada...

meelis911
06.01.05, 18:56
Everton on lihtsalt ülekõige!
nagu super super tiim!
Neil on väga hea distsiplineeritud mäng!
väga palju on seal noori tuleviku lootusi mitte nagu
Chelseal , kes ostavad endale raha eest karikaid!:viha: :viha:
isiklik lemmik Evertonis on striker Marcus Bent ja Gravesen:õnnelik: :õnnelik:

Daz Booob
06.01.05, 19:30
Algselt postitas meelis911

nagu super super tiim!

Kas meel on mõru, et üks võidab ja teine kaotab?

Karla
26.01.05, 13:22
Nigel Martyn pikendas Evertoniga lepingut ühe aasta võrra.link (http://www.evertonfc.com/news/index.php?page_id=5622)

meelis911
04.03.05, 01:27
ei Chelsea on päris hea tiim \"PALJU MÄNGIJAID ON NEIL ALGSEST TIIMIST\" kui võita ei suudeta siis ostetakse võit

Karla
04.03.05, 01:30

ei Chelsea on päris hea tiim \"PALJU MÄNGIJAID ON NEIL ALGSEST TIIMIST\" kui võita ei suudeta siis ostetakse võit

:oih:

tkkt
04.03.05, 01:39

nagu super super tiim!

kiviaeg peaks juba möödas olema, tõsihingeline FÄNN!

vandersell
04.03.05, 01:40
Vaatan minagi ja imestan. karla, kell on 00.40, kas sa magama ei peaks minema, koolipäev koidab juba.

Karla
04.03.05, 08:38
Algselt postitas vandersell

Vaatan minagi ja imestan. karla, kell on 00.40, kas sa magama ei peaks minema, koolipäev koidab juba.

ok, ma lähen teinekord varem magama:(

lennat
04.03.05, 09:35
Minge jah foorumi kella järgi magama! Tööle ja kooli võib siiski hiljaks jääda, seda küll.

eston maravilha
04.03.05, 10:06
soovitan foorumi kella õigeks panna..

postistue aeg 9:06. vaatan enda kella, ja oh sa imet ongi 9:06

lorenzo
12.03.05, 16:40
Euroopa jalgpalliliit UEFA teatas Inglismaa meistrivõistlustel 4. kohta hoidvale Evertonile, et juhul kui sama linna klubi FC Liverpool võidab Meistrite Liiga, ei pääse nad ihaldatud sarja.

„Üks riik ei saa Meistrite Liigasse rohkem kui neli kohta,” lausus UEFA ametnik. Hetkel on Everton Premier Leagues neljas ja Liverpool viies. Lisaks Liverpoolile püsib inglise klubidest Meistrite Liigas konkurentsis ka kohaliku sarja kindel liider Londoni Chelsea, kuid nemad lõpetavad meistrivõistlused eeldatavasti nelja parema hulgas.

see mingi nali või?

Martin
12.03.05, 16:42
Miks peaks olema? Real Madridi näide on ju varnast võtta.

rohelineKonn
21.04.05, 01:22
see tänane oli nii ilus, et pisar tuleb silma. vähemalt midagi vahvat ka premieri poole pealt.

Everton meistrite liiga poolfinaali!

vaikiv mees
21.04.05, 01:58
teisest kyljest - vaene Liverpool...

mürakaru
27.04.05, 20:49
seda, et kas cl pääseb liverpool või everton otsustab kohalik alaliit ehk fa. samas on vähe tõenäoline et liverpool suudaks chelseat võita cl-i poolfinaalis ja et nad ka 4 kohta permier leagues saavutaksid. elagu everton!!! david moyes tuleks aasta treeneriks valida

mcnamara
27.04.05, 20:59
Algselt postitas mürakaru

seda, et kas cl pääseb liverpool või everton otsustab kohalik alaliit ehk fa. samas on vähe tõenäoline et liverpool suudaks chelseat võita cl-i poolfinaalis ja et nad ka 4 kohta permier leagues saavutaksid. elagu everton!!! david moyes tuleks aasta treeneriks valida

Ometi! Evertoni fänn. Kaua oodatud, kaunikene. ;)

mürakaru
27.04.05, 21:07
:) olgem ausad keegi peab ju inglismaa parimat klubi eestis ka toetama. pealgi see areng mis on evertonis toimunud pärast moyesi tulekut on olnud lihtsalt super( eelmine hooaeg läks küll sips nihu aga vigadest õpitakse ;) ) tore et evertoni sugused klubid suudavad rahajõmmidele koha kätte näidata

meelis911
02.05.05, 23:24
EVERTON:lahe: :lahe: :lahe: :õnnelik: :õnnelik: tegija tiim
Aasta tiim!

SleepWalking
08.05.05, 21:07
palju õnne, sinised raiped.
loodetavasti jõuate ka veerandfinaali :)

mürakaru
09.05.05, 14:49
juhuuuu!!!!!elagu everton!! nad on teenitult 4 kohal ja loodan et suudavad cl-is vastaseid üllatada. :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

mürakaru
17.05.05, 14:44
palun väga! moyes valiti ka teenitult aasta treeneriks.:lahe:

teoreetik
17.05.05, 23:57

palun väga! moyes valiti ka teenitult aasta treeneriks.:lahe:

Mina olen sellega väga rahul ning see on ka õigustatud et just Moyes valiti aasta treeneriks. Mõtlesin et peale Rooney müüki ei ole kindasti mingit tõusu oodata, aga kindasti oli just treeneri mõju see mis aitas nii kõrgele kohale tulla.:)

mürakaru
21.05.05, 18:59
http://www.evertonfc.com/news/index.php?page_id=6569

juhuuu!!! davies on hea mängia ja arvan et sobib hösti meeskonda:õnnelik:

skint
21.05.05, 21:13
Kui küsida tohib, siis millistel alustel arvad, et Simon meeskonda hästi sobib?

Samas tundub mulle ikkagi miskipärast, et Spurs on päris head äri tegemas... (kui personaalsed termid ikka kokku leppida suudetakse)

mürakaru
21.05.05, 22:24
davies sobib hästi graveseni asendajaks..simon küll rohkem ründavam poolkaitsja aga leian et koos cahilliga loovad nad väga tugeva keskvälja

Even
28.07.05, 21:25
Algselt postitas DeadorAlive

David Moyes`i uus look

http://anfieldroad.com/images/stories//others/gmoyes1.jpghaha. killu vend .

Drogba
09.08.05, 11:34
Tim Cahill pikendas oma lepingut Evertoniga viie aasta võrra. Siin on ka sellest link (http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=297644&CPID=8&CLID=&lid=2&title=Cahi ll+pens+new+deal&channel=football_home).

Everton peab oma järgmise mängu Villarrealiga kodus.

eston maravilha
09.08.05, 12:13
VAUUUUUU!!!
lõpuks oled linkide tegemise ära õppinud.. aga miks pilti pole? nii me ju ei saa aru kellest jutt käib

Drogba
09.08.05, 12:25
Algselt postitas eston maravilha

VAUUUUUU!!!
lõpuks oled linkide tegemise ära õppinud.. aga miks pilti pole? nii me ju ei saa aru kellest jutt käib

Kui sa vaatad seda linki siis sa näed ka pilti.;)

mürakaru
09.08.05, 21:10
no nii....täna õhtu on evertonil aravtavasti selle hooaja üks tähtsamaid mänge.....kui suudaks oma värava puhtana hoida ja ise 1-2 kolli tõmmata siis oleks üli bueno...villareal on kõva vastane..neil tehnilised ja kiired mängijad..sellised mehed nagu forlan ja riquelme võivad kahe peale kogu mängu ära teha...evertoni poolelt ei saa kaasa teha carsley...osman, bent ja kroldrup on ka sips kahtlased...sellest hoolimata usun et everton pääseb sellest paarist edasi :r66m7:

EgoTrip
09.08.05, 21:25
ise näeks ka parema meelega Evertoni CL-s, mitte Villareali

lorenzo
09.08.05, 21:28

no nii....täna õhtu on evertonil aravtavasti selle hooaja üks tähtsamaid mänge.....kui suudaks oma värava puhtana hoida ja ise 1-2 kolli tõmmata siis oleks üli bueno...villareal on kõva vastane..neil tehnilised ja kiired mängijad..sellised mehed nagu forlan ja riquelme võivad kahe peale kogu mängu ära teha...evertoni poolelt ei saa kaasa teha carsley...osman, bent ja kroldrup on ka sips kahtlased...sellest hoolimata usun et everton pääseb sellest paarist edasi :r66m7:

kahtlen sügavalt, aga eks peale mänge näeb

Karla
10.08.05, 01:17
Ja Villarreal võitiski lõpuks mängu 2:1.:doh:

meelis911
10.08.05, 08:19
everton võtab teises mängus kindla võidu 3:0 või 4:1:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Mõnuagent 007
10.08.05, 10:09

everton võtab teises mängus kindla võidu 3:0 või 4:1:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

tuletaks meelde, et Villarreal on viimastel hooaegadel koduväljakul praktiliselt võitmatu olnud. Nii et Everton Uefa kappi

laurenzo
10.08.05, 10:14
Nii et Everton Uefa kappi

Sinu ennustuse kohaselt, isegi ei mingit uefa kappi.

eston maravilha
10.08.05, 10:41
LUCIANO FIGUEROA!!!

mürakaru
10.08.05, 11:07
everton tõmbab võõrsil villarealile koti pähe...ongi juba aeg et keegi neile koduväljakul ka pähe teeks....elagu everton!!!!!!!!!!!!!!!:jump1:

Mõnuagent 007
10.08.05, 11:24
Algselt postitas laurenzo

kas siis 3. kvalifikatsiooniringis kaotanud meeskonnad ei pääsegi enam Uefa kappi?

Drogba
10.08.05, 11:54
Algselt postitas dannar

Algselt postitas laurenzo

kas siis 3. kvalifikatsiooniringis kaotanud meeskonnad ei pääsegi enam Uefa kappi?

Pääsevad küll!:)

jyriöö
10.08.05, 11:55
Saavad ikka, nad loositakse UEFA karika 1. ringi. Ja paistab, et Evertonil tuleb paraku sellega leppida. Villareal oli ikka liiga hea nende jaoks, nagu ka arvata oligi tegelikult.

eston maravilha
10.08.05, 11:57
ja seal saavad siis mingitelt ida-euroopa kaevuritelt lakki

meelis911
13.08.05, 08:53

naljamees! :D Everton paneb teise mängu 3:0 kinni;) ;)

Drogba
16.08.05, 22:25
Beattie\'l seisab ees paarinädalane mängupaus

Evertoni peatreener David Moyes sai teada, et laupäevases Premier League\'i kohtumises Manchester Unitediga jalga vigastanud ründaja James Beattie ei saa järgmise paari nädala jooksul meeskonnale palliplatsil kasulik olla. Alguses kardeti, et 27-aastane edurivimees murdis varbaluu, kuid uuringud näitasid, et tegemist on õnneks vaid tugeva põrutusega.

lorenzo
16.08.05, 22:35

naljamees! :D Everton paneb teise mängu 3:0 kinni;) ;)

kaevuritega mängus või?

Epic
24.08.05, 13:11
Moyes ostab Ferrari (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/e/everton/4179494.stm) :D

Undi
24.08.05, 14:00
Algselt postitas Epic

Moyes ostab Ferrari (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/e/everton/4179494.stm) :D
Pigem \"Moyes laenab Ferrarit\".

eston maravilha
25.08.05, 09:06
DIEGO FORLAN!!!

mürakaru
25.08.05, 14:36
pekki küll!!!:viha: :viha: :viha: mis viga collina küll selles fergusoni värava olukorras nägi?????:segadus: arvestades seda et villareal oli kodus eelmine hooaeg peaaegu et võitmatu siis leian et everton tegi hea mängu ja collina röövis neilt võimaluse mäng lisaajale viia või isegi veel normaalajal ära lõpetada:(

malagar
25.08.05, 15:30
Mine maga välja karu - tugevam meeskond võitis . Aga eks ta ole et inglise klubid ei suuda ilma vingumata kaotustega leppida.

mcnamara
25.08.05, 15:40
Algselt postitas malagar

Mine maga välja karu - tugevam meeskond võitis . Aga eks ta ole et inglise klubid ei suuda ilma vingumata kaotustega leppida.

Ega ei suuda küll. Sinu lemmik veel eriti mitte.

jyriöö
25.08.05, 16:50
Vabandan OT eest, aga eelneva kahe postituse juurde nagu kõlbab

Ving-ving-ving (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1555237,00.html)

SleepWalking
25.08.05, 16:58
Algselt postitas jyriöö
Ving-ving-ving (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,1555237,00.html)

mnjaa, viinamarjad ...
aga eks seal ju ka pisike tõepoiss ole peidus.

Martin
25.08.05, 17:01
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas jyriöö

mnjaa, viinamarjad ...
aga eks seal ju ka pisike tõepoiss ole peidus.

Arsenal võinuks ju ise mängu avada. Mida aga loomulikult ei tehtud. Natuke naljakas nüüd kurtmist lugeda.

mcnamara
25.08.05, 17:10
Algselt postitas SleepWalking
mnjaa, viinamarjad ...

Aga täna tuleb Revenge of the Nerds. Arsenali suured saavutused Euroopas väärisid millegipärast Chelseast kõrgemat asetust. Kuigi sinised võitsid kadunud Karikavõitjate karika 98, punased aga hoopis varem...

Arsenal FC are the only top-seeded side never to have lifted club football\'s greatest prize.

SleepWalking
25.08.05, 17:14
Algselt postitas mcnamara
Aga täna tuleb Revenge of the Nerds.

... liiga julm märkus minu jaoks, lähen ja nutan ennast tühjaks.
:(

mürakaru
25.08.05, 17:40
Algselt postitas malagar

Mine maga välja karu - tugevam meeskond võitis .

kus otsast villareal sul to õhtu parem oli???? everton vääris vähemalt lisaaega selles mängus.kui sa mängu pole näinud siis ära virise

Drogba
28.08.05, 18:37
Everton ostis Valente (http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=302421&CPID=8&CLID=&lid=2&title=Toff ees+confirm+Valente+deal&channel=football_home)

Sajets
29.08.05, 15:00
Niipalju kui mina olen mängukommentaare lugenud, siis kõikjal on kirjas üks - parem meeskond võitis. Eile näiteks sattus kätte Herald Tribune ja seal sama asi kirjas.

Ainult jõuga ei tee midagi Euroopas ära ja kuna Moyes\'l muud peale laamendava Duncani pakkuda pole, siis edu neile UEFA-s. Loodan et kukute kohe välja.

:r66m15:

waluswend
31.08.05, 20:57
Van der Meyde Evertoni (http://www.sportnet.ee/index.php?id=12939)

vello99
16.09.05, 01:10

M.O.T.T

Sajets
16.09.05, 11:36
HAAHAAHAHAAHAHAHAAAHAHAAAA

Nii juhtub siis kui seafarmerid Euroopasse lasta - vaene klubi, kes andis välja spessial Euroopa särgi, \"Champions League here we come\" DVD, randmepaelad. Kodulehel online-shop sektsioonis on Everton in Europe alamkategooria.

Vapustav!

Parim klubi Merseyside\'il indeed.

eston maravilha
16.09.05, 13:50
beeb on veel positiivne..

Joseph Yobo\'s away goal gives them slim hope, the Nigerian defender powerfully heading home a Simon Davies free-kick.

BWAHAHAHAHAA

v6hiv66ras
25.09.05, 18:06
Allright, Wiganilt ka sisse, kõik tuleb eelmise hooaja eest kolinal tagasi ja topelt. God loves justice.

boobek
30.09.05, 01:17
Everton 1 - 0 Dinamo Bucharest...kole mäng, nii mänguliselt kui ka rõveda lõpu pärast. Loodame, et Artetaga midagi väga hullu ei juhtunud, kuigi visuaalselt tundus, et paar kaelalüli läksid nüüd küll katki. :kurb5: Rõve..rõve vaatepilt... Mängust veel niipalju, et üle kolme täpse söödu ei suutnud kumbki meeskond teha ja kui Everton endale korralike keskkaitsjaid ei leia siis järgmiseks aastaks solkjoogi liigasse langemine on karm reaalsus...

Sajets
30.09.05, 10:34
Mis seal mängu lõpus siis juhtus?

Sajets
30.09.05, 10:58
Juba lugesin, aga kui kellelgi on videoklippi sellest, siis tahaks näha.

boobek
30.09.05, 10:58
Algselt postitas Sajets

Mis seal mängu lõpus siis juhtus?

See... (http://www.evertonfc.com/news/index.php?page_id=7661) Vedas tüübil, muidu paistis, et asi on väga hull...

Edit: Nääh..tiba hiljaks jäin...:P

Nurmekas
01.10.05, 03:28
Everton today announced Easyjet as their new kit sponsor.
The new shirt\'s logo will read: \"In and out of Europe in a few hours.\"

skint
01.10.05, 23:35
Ei ole minu arust eriti naljakas, eelmise hooaja Arsenali ja Leicesteri võrdlus kukkus näiteks palju paremini välja.

Daz Booob
07.11.05, 00:07
wrestling? (http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/40989000/jpg/_40989622_everton2.jpg)

Devil
04.12.05, 16:14
Mnjah, vedas poistel mängus Roversiga ... Esimene värav tuli suht nullist ja tiba Friedeli pask. Roversi Todd sai punase aga asjata. Beattie üritus Toddi ülemängida oleks nkn ebaõnnestunud. Aga ei kohtunik(ääre) nägi sihilikku käega mängu(mida polnud).
Punasle kaardile kaasnes ka karistuslöök, mille Arteta napilt mööda keerutas. Viga parandati enne poolaega, kui hea sööt Osmanilt Arteta poolt ilusti lati alla keerutati.

Kohtunikest veel niipalju, et väljakukohtunik suutis muidugi kaks Roversi rünnakuyritust luhata pallile ettajäämisega. Ebaõnn.

mürakaru
12.12.05, 13:24
tore näha, et everton hakkab hoogu sisse saama:D .....eilses mängus oli wright ülesannete kõrgusel ja hakkab oma kohta põhis martynilt tagasi nõudma...kui tulevad arteta ja cahill ka tagasi on täiesti pinks ponks meeskond ning see hooaeg võib veel niimõndagi juhtuda.
:jump1: ...järgmine mäng kodus west hamiga tuleb võit ära!!!

Sajets
12.12.05, 13:54

tore näha, et everton hakkab hoogu sisse saama:D .....eilses mängus oli wright ülesannete kõrgusel ja hakkab oma kohta põhis martynilt tagasi nõudma...kui tulevad arteta ja cahill ka tagasi on täiesti pinks ponks meeskond ning see hooaeg võib veel niimõndagi juhtuda.
:jump1: ...järgmine mäng kodus west hamiga tuleb võit ära!!!

Ei usu. Mitu 2-1 olukorda te perse keerasite eile. Ma nägin ise vist 2te. See, et te kriisis ManU vastu saite viigi, ei tähenda küll ju veel midagi roosilist. Kõva lahingu oleks vast isegi Portsmouth neile pakkunud, mis siis veel teist rääkida.

Ja kumma meeskonna fännid need olid, kes \"Champions League, you\'re having a laugh\" laulsid? Teie või ManU. Vahet nagu tegelikult polegi, koomiline on see mõlemal juhul.

Champions League, you\'re having a laugh!

boobek
12.12.05, 14:16
Algselt postitas Sajets

Kõva lahingu oleks vast isegi Portsmouth neile pakkunud, mis siis veel teist rääkida.

Natuke vale võrdlus kuna Portsmouth sai 3-1 kotti ja seda just eelnevas liigamängus.

jyriöö
12.12.05, 14:21
Lähenedes asjale veidi teise nurga alt, st. mitte Liverpooli, siis viik võõrsil tabelis teise meeskonna vastu ja viimases seitsmes liigamängus saadud üksik kaotus nelja võidu kõrvale annab kodumänguks West Hami vastu minu arust piisavalt tugeva aluse. Everton on viimastes voorudes hüva hoo üles saanud ja allapoole kolme silma loeks mina küll pettumuseks. Eriti arvestades, milliseid kalasid WHUFC kaitseliin Blackburni vastu läbi lasi.

mürakaru
12.12.05, 14:25
alates 1:1 viigist chelseaga on everton kaotanud vaid kaks, võitnud neli ning viigistanud ühe mängu(kaotuste hulgas on ka carling cupi kaotus borole) leian et everton on hea joone peale saanud ning vorm on uuesti leitud.......manu, olgugi et mõõnas, on alati raske vastane ning viik on hea tulemus...kuigi jah paar üks-ühte oli küll mille oleks võinud ära kasutada...küll seda ka parandatakse ning tulemused lähevad veelgi paremaks :D

OskarM
12.12.05, 14:51
Ühine väljasõit loodusesse ning üle keskmise suur meeskondlik saunaõhtu-joomapidu-strateegialaager mõjus hästi. Väidetavalt käisid toffeed väljasõidul kuskil kenal Kesk-Inglismaa tööstusmaastikul, kus võeti koos kõvasti viina ning jahutati mune. Nagu juuresolevalt pildilt näha, oli piknikust kasu.

McFadden on kahtlaselt efektiivne viimastes mängudes, oleks eile Mancside vastu võiduväravagi löönud. Aga ärge muretsega oma hea vormi pärast. Kolm päeva enne aastavahetust pannakse Goodisonil taas kõik teile arusaadavasse keelde.

alates 1:1 viigist chelseaga on everton kaotanud vaid kaks, võitnud neli ning viigistanud ühe mängu(kaotuste hulgas on ka carling cupi kaotus borole) leian et everton on hea joone peale saanud ning vorm on uuesti leitud.......

mürakaru
12.12.05, 15:46
goodisonil ei ole enam teil nii lihtne kui paar aastat tagasi.....derby on karm ja hoopis erilisem mäng kui teised liiga mängud...eelmist külaskäiku mäletad;) ...nii et sellest tuleb mäng mida tasub oodata ning usun et everton suudab poolile jällegi koti pähe tõmmata:D :lahe:

OskarM
12.12.05, 16:15
Ähäh, mäletan küll. Lee Carsley lõi värava ja Fergusson algatas järjekordse kakluse :oih:

Muidugi sellised (pool)kaitsegurud, kes toona LFC eest mängisid (Josemi, Diao, Nunez, Traore) seekord vigu teha ei saa. Flo-Si-Pongolle, Kirkland ja Mellor kah väljakule ei jookse.

Et võit peaks juba ette kindel olema.

goodisonil ei ole enam teil nii lihtne kui paar aastat tagasi.....derby on karm ja hoopis erilisem mäng kui teised liiga mängud...eelmist külaskäiku mäletad;)

Sajets
12.12.05, 17:04

goodisonil ei ole enam teil nii lihtne kui paar aastat tagasi.....derby on karm ja hoopis erilisem mäng kui teised liiga mängud...eelmist külaskäiku mäletad;) ...nii et sellest tuleb mäng mida tasub oodata ning usun et everton suudab poolile jällegi koti pähe tõmmata:D :lahe:

Ole mureta, me rebime teid lõhki. Ja Drunken Duncanile tutvustame ka üht toredat poissi - Momo Sissoko.

Kuidas teil Meistrite Liigas läheb? Ei saanud grupist edasi? Assa, te ei saanud isegi mitte grupifaasi? Kuidas nii, te ju parim klubi Merseyside\'il. Kas Duncani märatsemine ja Moyesi tahumatu kick and rush taktika ei vedanudki välja? Seda ei osanud küll keegi ette näha ;)

vello99
12.12.05, 17:08
Algselt postitas Sajets

Ja Drunken Duncanile tutvustame ka üht toredat poissi - Momo Sissoko.

BWAHAHHAAAHHAAAHHAAAA...

Minu ennustus on 3.

mürakaru
14.12.05, 13:43
ma ei saa aru mida te sellest fergusonist nokite nüüd.....ta mängib niigi vähe see hooaeg.....ma arvan et pooli fännid peaksi hoopis evertoni keskkvälja (eriti arteta, van der meyde ja neville) suhtes ette vaatama:õnnelik:

Sajets
14.12.05, 16:24

ma ei saa aru mida te sellest fergusonist nokite nüüd.....ta mängib niigi vähe see hooaeg.....ma arvan et pooli fännid peaksi hoopis evertoni keskkvälja (eriti arteta, van der meyde ja neville) suhtes ette vaatama:õnnelik:

Kas see mitte teistpisi pole? Gerrard, Alonso, Hamann, Sissoko, Garcia, Kewell.

skint
14.12.05, 16:32
Algselt postitas Sajets

Kas see mitte teistpisi pole? Gerrard, Alonso, Hamman, Sissoko, Garcia, Kewell.

Minu viimaste kogemuste põhjal pole Sissokot küll kellelgi karta vaja... veel... kui, siis vaid fännidel Evertoni värava taga. Leedsi toetajad leiavad veel ühe nime siit, kellega kedagi ei hirmuta.
Samas oleks paar aastat tagasi küll Evertoni keskväljal nii tegijaid mehi (+ Cahill) vägagi üllatav näha olnud...

Sajets
14.12.05, 16:52
Sissoko on müür - ta on see, kes Hamann\'ilt mantli üle võtab kui keskvälja ankrumees. Ja veel eelmise hooaja lõpus olin suht kindel, et lähiajal ei paista ühtki ideaalset asendajat silmapirilt. Ja sealt ta tuli - Benitezi taskust Blueshite\'i nina alt ja 20 aasta juures on tal veel pikk tee ees ja areneda palju. Küll aga on temas juba praegu meest, kellele seafarmereid ette visata.

Vot niipalju on minul usku sellese mehesse.

eston maravilha
15.12.05, 14:13
pilt sellest, kuidas david weir omavärava lõi

http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41123000/jpg/_41123412_owngoal416.jpg

dreyd
15.12.05, 14:25
jalgpall on parem, kui seks....vähemalt siis kui omaväravat teed.

skint
15.12.05, 15:06
Või siis, kui play-offi finaalis 30 000 oma meeskonna fänni silme all lööd värava ja aitad meeskonna aste kõrgemale...

Come on Leon!

http://superblackcats.hp.infoseek.co.jp/leonknight.jpg

v6hiv66ras
29.12.05, 14:13
Graveseni lahkumise järel on keskväljal mängu loomine nagu kaardimaja kokku varisenud. Cahillist loodetud asendust ei ole, suutmatusest pressi all palli omadel hoida ja nutikaid sööte jagada ründajatele on kogu tegevus kaootiline ja juhuslik. Arteta ja Kilbane äärtel on samasugused pea seljas jooksjad ja liitunud Davies suudab kord 5 mängu tagant normaalse esituse teha. Phil on ainus kes oma väljab mängib, aga rünnakul on tema osalus olematu, vanast ajast harjutud pall ära taglata ja siis Scholesi punapead otsida.
Kui millegagi positiivse poole pealt \'Pooli edestati oli see õhuvõitlus. Värava kombinatsioonis võideti 2 korda ja siis veel see lugemata koll, kus pall jõudis väidetavalt üle joone veereda (kahtlane). Beattie sanss teisel poolajal tekkis ka peale seda kui pall võideti õhus, aga ex-Southamptoni staaril oli päevas väravalimiit täis. Ferguson sisse ja rohkem krosse ääre pealt tundub olevat Evertoni tuleviku eduretsept.

Sajets
29.12.05, 14:24
Algselt postitas v6hiv66ras
Ferguson sisse ja rohkem krosse ääre pealt tundub olevat Evertoni tuleviku eduretsept.

Eriti eduks tundus see retspt Villarreali vastu. :doh:

budu
07.02.06, 17:28
everton on siis p2ris tugevalt oma tabeliseisu parandanud ja kui nii edasi egas iis 6 hulka tulek pole v2imatu

eston maravilha
07.02.06, 17:33
kui david moyes\'il oleks vitt oleks tädi

v6hiv66ras
07.02.06, 19:54
Algselt postitas budulojus
everton on siis p2ris tugevalt oma tabeliseisu parandanud ja kui nii edasi egas iis 6 hulka tulek pole v2imatu
Hakkab jälle meenutama vana hea Evertoni, väravatesuhe on -14, ainult tagumisel kahel on veel võimsam saldo ette näidata, ent hakatakse üheväravaliste paremuste najal varmalt esikümnesse piiluma.
Ründejõud kärbus veel ühe ühiku võrra kokku, kui Darren Bent saadeti oma nimekaimu juurde Charltonisse. Eesliinipoweri põhiraskus jääb nüüd Beattie õlgadele, kes küll üle ühe värava mängus ei löö; talle assisteerivad Big Dunc, kes pooled mängud istub mängukeelu all ja McFadden, kes vähemalt eestlaste kõrval tundus osav. Pingil ootab treeneri usaldust kalapoeg nimega Osman. Kuigi noor ja andekas Yobo on aafrika-turneel on vanad peerud Stubbs ja Weir suutnud kaitse kinni müürida ja viimane läks koguni nii ülbeks, et lõi Cityle sissegi.

skint
07.02.06, 20:10
Tegelt läks siiski Marcus Darreni juurde...

Lisaks parandaksin seda, et Osman ei ole enam kaugeltki mitte pingipoiss, vaid nüüd juba üks keskvälja põhimeestest. Väravalööjatest rääkides, McFadden pole siiski suutnud Premieris kuigi resultatiivselt mängida, mis näitab, et vähemalt Šoti liiga keskmikud oleksid pigem Championshipi meeskondadega võrdsemad, mitte aga Premieris läbilöögivõimelised... Rünnakul ootaks rohkem kolle ka Cahillist ning äkki võiks veel proovida ka eelmise aasta noort tähelendu, kes Palace\'it häbistas - James Vaughan.

Hooaja algusele tagasi mõeldes on nüüdne liigapositsioon ikka vägagi üllatav...

Jaan
12.02.06, 12:28
Evertoni kaks põhiväravavahti on vigased ja kolmandal nüüd mängukeeld. Millal premieris viimati miskit säärast juhtus?

budu
12.02.06, 12:52
kas viimati sama polnud sunderlandiga ja siis nad laenasid derbylt poomi.
aga everton sai j2lle v2idu kirja ja juba esikymnes ja neiljas koht aint 8 punkti kaugusel.nii et pole v2imatu eelmise hooaja saavutust korrata

lfc
15.02.06, 12:40
Algselt postitas Jaan
Evertoni kaks põhiväravavahti on vigased ja kolmandal nüüd mängukeeld. Millal premieris viimati miskit säärast juhtus?

\"Everton have been granted special dispensation to sign a goalkeeper on loan before their next match at Newcastle in a fortnight\'s time.\"

Kodumaine sopakas spekuleerib et Poom võetakse laenuks..

budu
15.02.06, 12:55
see uudis on ka bbc.com/is yleval

Sajets
16.02.06, 11:55
Seafarmerid Intertotosse!!! (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/e/everton/4715512.stm)

Oh the prospect of Intertoto Cup. Milline glamuur! Jumal tänatud, et nad on aru saanud, et nad on ja jäävad sitaks.

v6hiv66ras
16.02.06, 13:20
Koha anumine pole Poolile ka just võõras.

Sajets
16.02.06, 16:36
Ega ka mitte Meistrite Liiga võitmine. Mitte nagu mõnedele.

laurenzo
16.02.06, 16:51
Mul on kohe kahju Sajetsist, et foorumis ei ole ühtegi Evertoni fänni kellega teravat kiskuda.

skint
16.02.06, 17:15
Mul on ka kahju. Hakka või ise vastu vaidlema... kuigi hooaja alguses oli nende ebaedu üle päris tore nokkida. Praegu teeb aga Evertoni korralik mäng pigem heameelt.

Aga Mardi minek vist siiski üsna kahtlane... kohapealt kuuldub naljaga pooleks, et ennem kasutatakse verinoort väravavahtide treenerit, kes vaid 46 aastat vana. Aga seni kuni võidud tulevad, pole neil seal suurt vahet.

v6hiv66ras
16.02.06, 21:13
Algselt postitas Sajets
Hoia siis see võit meeles, võibolla pead veel hea mitu aastat sinna taha peituma.

Jasper
16.02.06, 21:28
Algselt postitas v6hiv66ras

Algselt postitas Sajets
Hoia siis see võit meeles, võibolla pead veel hea mitu aastat sinna taha peituma.
Benedictus XVI on veel suht kõbus jah:õnnelik:

skint
25.03.06, 13:39
Tõstaks tänase päeva derbi eel alternatiivse sinisema teema ka ülespoole. Tundub, et Evertoni poolel saavad kaasa teha ka Villa mängus vähe viga saanud Arteta ja Naysmith.

Põneva mängu ootuses: c\'mon you Toffees!;)

skint
25.03.06, 23:44
Arteta paraku mänguvalmis ei olnud ning see andis ka nähtavasti mingil määral tunda. Steven Gerrardi punane oli õige otsus - ainuüksi teise kollase toonud vea eest oleks võinud otse punase anda.

Mängu üheks murdepunktiks võib pidada Cahilli võimalust, kui ta pöördelt üritas lüüa, ent keegi punastest (Garcia?) sai jala vahele ning korralikku lööki ei tulnud välja. Cahilli küljevõrkugi läinud löök ei olnud just moraalitõstev. Üldiselt võiks aga öelda, et Evertoni suurimaks veaks oli see, et enamuses ei üritatud või ei suudetud oma mängu peale suruda ja liine kõrgemale tõsta. Noja Phil Neville\'i õnnetu omavärav lõppkokkuvõttes murdis meeskonna, sest teise poolaja algus oli igatahes mannetu...

Van der Meyde näitas jällegi, miks ta just minu lemmikute hulka ei kuulu - ega kohtunikul jäänud muud üle, kui see punane ära anda. Kuigi, küünarnukk-näos-olukord oli ju ka esimesel poolajal paar minutit pärast SG punast ning seekord oli veategijaks keegi hispaanlastest, kuid ei tulnud kollastki. Samas teist punast nii lühikese jooksul loota oleks ka palju olnud, ikkagi Anfield ju.

Kokkuvõttes võitis siiski tugevam meeskond. Evertoni mängijatest võib esile tõsta vist vaid Cahilli.. kui pall oli tema käes, mäng kohe elavdus. Minu arust.

Sajets
26.03.06, 01:07
Mis sa jahud, et SG teise kollase toonud intsident oleks väärinud otsest punast. Jah, jalad võeti küüniliselt alt, kuid tallad ees ei mindud, kellegi korke kintsudesse ei läinud, SG vaevalt tegi vea tahtes kedagi vigastada, lihtsalt ei saanud palli ning derbyle omaselt ei tõmmanud täklingul tagasi. Kõige tavapärasem jalgade alt niitmine, muud miskit. Kollane - seda kindalsti; punane - mitte ilmaski.

runno
26.03.06, 01:36
Algselt postitas skint

Steven Gerrardi punane oli õige otsus - ainuüksi teise kollase toonud vea eest oleks võinud otse punase anda

moderaator on L. LL ...
muidugi, ega eriti ei kahetse, et lolli peaga soovitasin.

skint
26.03.06, 02:15
Rünno - näiteks see (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=5063), see (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=4425) või see (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=4932). Vabandust, tõesti ei viitsinud 4ndast lehest vms kaugemale minna ning neid teemasid peale nimede uurida.

Aga muidu, jään oma arvamuse juurde. Mul ükskõik, kas taheti kedagi vigastada või mitte, viga oli päris karm. Kui ikka vastasmängija murtakse sel kombel maha, et üks jalg on põlveõndlas ja teine teispool, siis see on murdmine sõna otseses mõttes ja karistuse annaks mina karmi, isegi kui kuskilt korke näha ei ole või nii. Aga muidu pole vahet, puhkama läks ta ju niikuinii.

Jaan
26.03.06, 16:36
YNWA - You\'ll Never Walk Again!!

Sajets
26.03.06, 16:53
Kurat, kas ma ajasin ajamasinal nupud segamini ja lõpeatsin aastas 2002? :doh:

mcnamara
17.07.06, 10:14
Me armastame Andyt. (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,,1822006,00.html)

pasunapiilu
18.07.06, 18:24
Anderson da Silva teema on päris segane minu arust.....eelmine hooaeg tegi ta malaga eest paar päris korraliku mängu....kuigi malaga viimaseks jäi.....samas usun et ilma temata saab everton ka ilusti hakkama ning brasiillaste toomine inglismaale pole väga ära tasunud seni kellegil.....samas tõsieslt loodan et howard on järgmine hooaeg tippvormis ning esiväravaht goodisonil ja ehk ostetakse ta manust päriseks ära:D

Sajets
18.07.06, 19:18
Evertoni osavnäpud said veelkord Kroldrupi tehinguga pikki perset. See sell osteti eelmine hooaeg 5.1 miljoni eest Itaaliast, tuli kohale ja ei saanud hakkama, mängis korra või paar, üks neist 4:0 kaotus Villale. Moyes vana tarkpea oli mehe ostnud ilma teda kordagi nägemata lihtsalt kuulu järgi ja kuulujutud käisid veel, et ostis vale mehe :) Jaanuaris müüdi mees Fiorentinasse ja osa müügisummast on sõltuv tema käekäigust klubis. Kuna aga Fiorentina korrus madalamale saadeti, siis on neil suht perses selle loodetud rahaga :D

Tüüpiline seafarmeritele.

pasunapiilu
18.07.06, 19:26
Kroldrup aeg evertonis läks suuresti vigastuste tõttu aiataha ning paranedes ei suutnud ta sama mängu mis eelnevatel hooaegadel näidata....mis puutub viola rahasse siis seda vaevalt et enam näeb aga mis seal enam parat....nüüd on kaitses lescott kes tunneb inglise jalkut ja seega kohaneb kergesti evertonis.....järgmine hooaeg tagasi euroopasse:õnnelik:

pasunapiilu
27.07.06, 14:18
väga hea! anichebe lõi jälle värava nii et sellelt noormehelt võib see hooaeg korralikke esitusi oodata....kui veel vaughan ka terveks korralikult saab siis on everton tootnud kaks korralikku nooort ründajat kes võiks ja ju tulevikus hea õnne korral koos ründeliinis mängida:jump1:

pasunapiilu
24.08.06, 01:22
cahill tuli vahetusest ja tõmbas viigi:õnnelik: .....suht võrdne mäng oli kommentaaride põhjal otsustades.....cahilli värav tuli väga õigel ajal....just enne oli ilmunud evertoni kodukal moyesi jutt et cahill enam väravaid ilmselt nii palju ei löö a mees tõestas kohe vastupidist ja näitas et on ka 442 formatisooni pädev väravaid kõmmutama

igatahes täitsa hea hooaja algus.....nüüd võiks võõrsil tottenhamile ka koti pähe tõmmata:lahe: :D

tzempion
24.08.06, 01:23
Cahill, hakkas mulle jh meeldima peale MM eriti!, aga nüüd veel rohkemgi :)
a muide, kas kusagilt seda väravat saaks näha??

Saarlane
24.08.06, 10:30
Algselt postitas tzempion

Cahill, hakkas mulle jh meeldima peale MM eriti!, aga nüüd veel rohkemgi

Sa pole ainus;)

pasunapiilu
27.08.06, 03:47
AJ:r66m7: AJ:r66m7: AJ:r66m7: Aj:r66m7: AJ:r66m7: AJ:r66m7:

pasunapiilu
09.09.06, 20:09
SUPER!!!
pooli kaitse tegi kaks uskumatut viga ja reina \"super\" töö viimasel minutil ning kasutasime need kõik ilusti ka ära.......teine poolaeg oli küll suht nutune vahepeal kui liverpool palju palli valdas ja võimalusi lõi aga nad tulistasid enamjaolt mööda täna.....suurim kodu võit naabrite üle goodisonil alates 1909 aastast nii et tuli seda pääris kaua oodata.....nüüd saam rõõmsalt tulevikku vaadata...

AJ on ikka super vana:õnnelik: :jump1:

tzempion
10.09.06, 14:14
Mul vajus karp lahti, kui ma vaatasin seisu everton-liverpool! :D :D
ega viga ei olegi, väga tore kui selline meeskond võidab :)
ja nende uus ründaja on hämmastavalt väikse ajaga ennast maksma pannud!

tzempion
10.09.06, 14:14
Mul vajus karp lahti, kui ma vaatasin seisu everton-liverpool! :D :D
ega viga ei olegi, väga tore kui selline meeskond võidab :)
ja nende uus ründaja on hämmastavalt väikse ajaga ennast maksma pannud!

UrmoT
10.09.06, 19:33
mul vajus kah, krt päris karm värk ikka, everton laksis liverpoolile kuidas tahtis, lisaks jäädi tänu Riise vigastusele veel kümnekesi :D

UrmoT
10.09.06, 19:33
mul vajus kah, krt päris karm värk ikka, everton laksis liverpoolile kuidas tahtis, lisaks jäädi tänu Riise vigastusele veel kümnekesi :D

Saarlane
14.09.06, 22:13
James McFaddenita peate mängima umbes kuu aega

pasunapiilu
15.09.06, 17:58
mcfaddenist on kahju aga saab vast kuu ilma teamata ka hakkama......ründes on beattie, anichebe ja vaughan...viimased kaks küll siiski noored mängijad alles aga väärivad ikkagi võimalust ning kuna moyes on kasutama hakanud jälle 4-5-1 formatsiooni siis osman on siiani väga hästi hakkama saanud samal kohal mida ka james mängib.....tuleb loota et keegi veel vigastada ei saaks

UrmoT
16.09.06, 21:55
Everton ja Wigan 2-2, ei saadud Wiganist jagu

eston maravilha
16.09.06, 23:47
sa oled idioot

PraS
17.09.06, 01:23
sa oled idioot

Eston jäle ja jälle ma küsin: miks?

Strawberry
17.09.06, 01:58
Ma tahan ka teada miks?

pasunapiilu
17.09.06, 14:34
wiganiga läks ja suht untsu....ja mis kõige iroonilisem...mõlemad väravasöödud andis endine evertoni mees kevin kilbane.....hea on see et aj on endiselt hoos ja beattie jala valgeks sai...kahju et ei võitnud aga punkt on ka hea ning endiselt püsime premieris kaotuseta.........ja mis huvi pärast te siin üksteist sõimama hakkate????

skint
18.09.06, 19:11
Tore näha, et ka Liverpooli sinisema osa teema siin vähe elavnenud on, kuid kahju, et suures osas on postide sisu olematu.. va ehk vaid ühe uuemapoolse tegelase omad.

McFaddeni vigastusest on endalgi pisut kahju, seda küll suures osas seetõttu, et vastasel korral oleks Carlisle'il olnud suurem lootus Victor Anichebe teenetele.

Aga jah, seda suurt mängu ise ei näinud.. kui välja arvata kuskil Maasikas või Sheareri ehitises Celticu mängu ja muu kõrvalt nähtu, kuid pärast sellist triumfi oligi ju oodata, et Wigani vastu miskitmoodi tagasilöök tuleb. Kui seda viiki nii nimetada saab. Või tegelt ikagi saab, sest mäng oli ju kaks korda Evertonil peaaegu kotis, rääkimata sellest, et peale väravate oli neil ka veel paar päris head võimalust ning üleüldine surve. Individuaalselt küll kedagi väga süüdistada ei saa, kui meeskond kohe pärast ise löödud väravat endale kiirelt tagasi teha laseb, kuid kui siiski väga otsida, siis minu arust oli mõlemas Scharneri väravas ja/või nende eeltöös süüdi Naysmith. Wiganile seevastu tuleb au anda, et ei murdutud ning oma vähesed võimalused ära löödi.

Mina loomulikult ei tõstaks Johnsonit viimases mängus küll väga esile.. siblis küll suht tõsiselt, aga iseasi, kas sealt ka väga palju kasu tekkis. Olgu, värav tuli, kuid see tundus pigem õigel-ajal-õiges-kohas väravana, pigem on märkimist väärt mõned head läbijooksud ja kavalad sööduüritused. Samas saab kellele ette heita, et teemakohaliste särkide läbimüük oli nähtavasti päris suur ning et staadionil kaikus üsnagi tihti "der der der der der Andy Johnson"?

Kõige positiivsem oli kokkuvõttes siiski fännide support. Ok, võib-olla aitas sellele kaasa ka eelmise nädala suurtulemus, kuid sellist hulka laule ning sellist hulka kaasalauljaid pole mina veel kohanud. Väga viis. Staadion oli ka armas, mitte küll St. James' Parki stiilis massiivne eurostaadion, kuid kes justkui mõnes mõttes igatseksid taga "vanu ja häid aegu", sellele peaks Goodison küll meeldima.

pasunapiilu
20.11.06, 09:58
arteta lõi vot sellise kolli
http://www.youtube.com/watch?v=C6KnN08tnLs
....päris hea või mis?;)

pasunapiilu
16.02.07, 18:30
pole ammu evertonist juttu tehtud:)

nii vahva et howard ära osteti ja et ka valente lepingut pikendas...fernandes olevat ka korraliku mängu teinud nii et kaitse ja keskväli peaks täitsa ok olema....kui nüüd ünnestuks beattie maha parseldada kuhugi ja tema asemel nugent tuua oleks äge....viimase enda sõnul sooviks ta evertoni eest mängida ja ka fännid loodavad teda goodisonil näha

http://www.evertonfc.com/news/archive/nugent-reveals-everton-desire.html

pasunapiilu
25.02.07, 17:06
pärast kodust kaotust spursile oli eilne mäng väga hea esitus.....3:0 watfordiga võõrsil....fernandes lõi esimese kolli evertoni eest, õnnega pooleks aga värav ikkagi. AJ sai ka oma pendla lõpuks...ei tea kas kohtunikud on aru pähe võtnud ja mõistnud et see vana ei kuku ilmaasjata. omsani koll üleajal.....lihtsalt super

http://www.youtube.com/watch?v=FS3HoXl7u_Y

väravad jms

Saarlane
04.03.07, 11:13
Sitt...Cahill sellel hooajal enam platsile ei tule :(

pasunapiilu
06.03.07, 12:39
pekki küll!
cahilli kaotust küll vaja ei olnud. pealegi oleks pidanud sheffieldit võitma ikkagi et vähe kindlamalt euro koha eest võidelda. ees on ju veel arsenali, chelsea ning manuga.
positiivne on vähemalt et neville on mõistlik mees ja kutsus fänne korrale. pole vaja et klubi saaks trahve ja halva maine mingi pudeli viskamise pärast.

aaaga 18. märts arsenal kodus......:)