320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

    Algselt postitas davids26





    Makelele on vigastusest paranend.

    Chelsea hooaja eelsed mängud:

    Juuli

    13 Juuli võõrsil Wycombe Wanderers

    17 Juuli võõrsil Benfica

    24 Juuli on USA turnee mäng Milaaniga

    28 Juuli on USA turnee mäng DC Unitediga

    30 Juuli on USA turnee mäng Milaaniga
    Sinu sõber waluswend on juba eelmisel leheküljel selle info avaldanud. Kordamine on muidugi reeglina tarkuse ema, aga kas ka antud juhtumil?
    Lähen arutlen selle üle pisut omaette...
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Chelsea FC\'



      Vabandust ei vaadand teist lehekülge.

      Aitäh et ütlesid

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Chelsea FC\'



        Smertin läheb laenuks Charlton Athleticusse

        Venemaa koondise poolkaitsja Aleksei Smertin mängib tuleval hooajal laenulepingu alusel Charlton Athleticus. Venemaa koondise eest 48 mängu pidanud Smertin tuli kevadel Chelsea\'ga Inglismaa meistriks, kuid pääses platsile vaid 16 meistriliiga mängus, neist viiel korral vahetusmehena. \"Eelmise hooaja kaks viimast kuud olid minu jaoks eriti valulised, sest ma pole valmis varumeeste pingil istuma. Pakkumisi oli teisigi, kuid ma tahtsin jääda Londonisse. Mu pere on selles fantastilises linnas end kenasti sisse seadnud,\" ütles 30-aastane venelane. \"Ükski treening, isegi sellise kõrgkvaliteediga kui Chelseas, ei saa asendada võistlust,\" lisas ta.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

          Chelsea piirab Essieni

          Inglismaa meistri Londoni Chelsea tegevjuht Peter Kenyon viibis teisipäeval isiklikult Lyonis, et veenda Prantsuse meisterklubi juhtkonda. Chelsea tahab ghanalasest poolkaitsjat Michael Essieni endale, Olympique\'i president Jean-Michel Aulas ei taha aga meest müüa. Essien ise on teatanud, et tema vahetaks meeleldi klubi.

          Aulas\' sõnul sai ta Chelsea\'lt luksusliku pakkumise, kuid loodab endiselt, et Essien jääb Prantsuse meisterklubisse. \"Raske on vastu panna, kuid hetkel pole Michael müügiks. Teeme kõik, et teda endale hoida.\"

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

            Chelsea alistas treeningmängus tugevuselt neljandasse liigasse kuuluva Wycombe Wanderersi 5:1 (2:0). Chelsea poolel lõi kaks väravat Jiri Jarosik ja ühe Damien Duff, Carlton Cole ning Arjen Robben, Wycombe\'i auvärava autor oli Charlie Griffin.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

              Hämmastav!

              Algselt postitas mcnamara
              Jube naljakas. Õnneks ma seda kanalit ei näe. Aga hoiatan parem juba ette, et Wycombe lööb värava.
              Teleka vaatamise asemel oleks ju võimalik siinsamas Eestimaal ühte teist klubi toetama minna, või mis?
              Respect!
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Chelsea FC\'


                Carlton Cole on siis Chelseasse tagasi tuld peale aastast laenulepingut aston Villaga

                Minu arust ta päris hea ründaja

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Chelsea FC\'



                  UEFA trahvis Chelseat ja Barcelonat

                  UEFA trahvis Londoni Chelseat ja FC Barcelonat intsidentide eest, mis juhtusid pärast nendevahelist Meistrite Liiga kohtumist 8. märtsil.

                  Kui lõpuvile oli kõlanud, viskasid Chelsea fännid kõikvõimalikke asju Barcelona toetajate suunas, kes omakorda loopisid pooltühjade veepudelitega väljakult lahkuvaid Chelsea mängijaid.

                  Samal ajal provotseeris üks Chelsea töötaja Barcelona peatreener Frank Rijkaardit, saates talle õhusuudlusi pärast Chelsea võiduga lõppenud kohtumist.

                  UEFA trahvis Chelseat 13 000 euroga ning Barcelonat 3206 euroga.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                    Algselt postitas Drogba




                    Carlton Cole on siis Chelseasse tagasi tuld peale aastast laenulepingut Charltoniga

                    Minu arust ta päris hea ründaja
                    pigem ikka Aston Villaga, mitte Charltoniga.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                      Algselt postitas Drogba

                      Minu arust ta päris hea ründaja
                      BWAHAHAHAHAA

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Chelsea FC\'



                        Essien usub enda üleminekut Chelseasse

                        Lyoni Olympique’i poolkaitsja Michael Essien loodab endiselt minna mängima Inglismaa suurklubisse Londoni Chelseasse.

                        Lyoni avalduses on märgitud, et andekat Gaana koondislast ei müüda Chelseale.

                        “Ma ei usu, et Lyon paneb ukse kinni,” sõnas Essien. “Ma olen kindel, et klubid jõuavad kokkuleppeni.”

                        Eelmisel kuul lükkas Lyon tagasi Chelsea 30,5 miloni dollari suuruse pakkumise.


                        Minu jaoks väga hea uudis Jälle üks hea mängija liitumas Chelseaga.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                          Algselt postitas Drogba


                          Minu jaoks väga hea uudis Jälle üks hea mängija liitumas Chelseaga.
                          Võib-olla tõesti. eelmine aasta külla nad ostsid suure raha eest Prantsusmaalt (oli see Marseille\'st (?) ühe sama hinnaga, kes osutus korralikuks Zahhovaikoks. Kurat, kes see oli, nimi ei tule kuidagi meelde...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                            Chelsea signis Le Havre kaitsva pooliku L.Diarra. Samuti kinnitati, et tehti offer Shaun Wright-Phillips\'ile.

                            Siin sellest pikemalt
                            \\"Lampard is the perfect example of a modern player. He has athleticism, strength, and the ability to attack or defend. He scores a lot of goals, has great vision and is very consistent.\\"
                            Marcello Lippi

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Chelsea FC\'

                              Algselt postitas waluswend


                              Chelsea signis Le Havre kaitsva pooliku L.Diarra. Samuti kinnitati, et tehti offer Shaun Wright-Phillips\'ile.
                              Kas eesti keel pole ilus?
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Chelsea FC\'


                                Täna kohtutakse siis võõrsil Benficaga.

                                Crespo peaks ka täna mängima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X