PDA

View Full Version : Chelsea FC

Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92

eston maravilha
02.12.02, 17:29
koht mõttetu väikeklubi toetajatele

indie
02.12.02, 20:17
Sest Chelsea on nii mõttetu ja inetu klubi, et keegi kas lihtsalt ei ole piisavalt energiline vastava teema loomiseks või põlegi ühtegi poolehoidjat mitte kusagil, mitte kusagil.
Siis Chelsea Chelsea\'ks, kuid inime tiib kuis suovib.
p.s. chelsea on inetu.

jjriado
02.12.02, 20:36
Originally posted by eston#21

chelsea on inglise liigas nii kõrgetel kohtadel, aga teemat ja fänne pole. miks?

Kui Martin ei pahanda, siis annaks hea meelega ära aunimetuse Kretiin3.

mcnamara
02.12.02, 20:52
Originally posted by jjriado

Sul puudub huumorimeel. Eston lihtsalt ironiseerib - Newcastle alustas evertoni-teemat täpipealt samasuguse postitusega. :D :kaval:

Wingback
02.12.02, 22:33
Hmm...Chelsea
Mitu inglast on terves Chelsea mängijate nimekirjas? Mitu neist mängib väga tihti algkoosseisus? :D

eston maravilha
02.12.02, 22:36
Originally posted by mcnamara

Sul puudub huumorimeel. Eston lihtsalt ironiseerib - Newcastle alustas evertoni-teemat täpipealt samasuguse postitusega. :D :kaval:

mõni inimene siiski saab peenest huumorist aru

muide jjriado, äkki tahad ise seda austavat nimetust kretiin3??

rohelineKonn
02.12.02, 22:44
oh. jumal tänatud. hetkeks mõtlesin, et estonil tõsi taga. see oleks küll julm olnud

jjriado
03.12.02, 00:27

mõni inimene siiski saab peenest huumorist aru

muide jjriado, äkki tahad ise seda austavat nimetust kretiin3??

Ei taha. Huumor huumoriks (peen või mitte, aga mitte eriti naljakas), aga mõttetuid teemasid on niigi palju. Aga samas tuleb siiski tunnistada, et kui keegi Newcastle\'t mõnitab, siis tuleb teda tunnustada.:D
Peace

Kaarel
03.12.02, 01:13
Ausalt öeldes peaks ta oma kasutajanime siin foorumis ära laskma muuta või siis peaks adminnid seda ise tegema. Pikapeale viskab kopa ette, kui keegi Newcastle linna nime all ila ajab ning teised seda linna sõimavad...:doh:

Mätas
03.12.02, 14:49
Originally posted by Vince

Hmm...Chelsea
Mitu inglast on terves Chelsea mängijate nimekirjas? Mitu neist mängib väga tihti algkoosseisus? :D

7 vist, peast ei tea. 3 on põhikooseisus-Terry, Le Saux, Lampard. Cole ja Morris käivad ka vahetevahel platsil
Palju on inglasi Poolis, Arsenalis, ManUs???

Ülejäänud, kui soovite kakelda, minge ära. Piirduks siin ainult jalgpalliklubiga.

mjkk
03.12.02, 15:37
Originally posted by Kaarel

Ausalt öeldes peaks ta oma kasutajanime siin foorumis ära laskma muuta või siis peaks adminnid seda ise tegema. Pikapeale viskab kopa ette, kui keegi Newcastle linna nime all ila ajab ning teised seda linna sõimavad...:doh:

Putsi, nimevahetus on toimumas, ära muretse....:viha:

mjkk
03.12.02, 15:44
Originally posted by Mätas
Ülejäänud, kui soovite kakelda, minge ära. Piirduks siin ainult jalgpalliklubiga.

Õige! :kaval:

Martin
03.12.02, 17:01
Originally posted by Newcastle

Õige! :kaval:

Õpi ära kuradi imbekas, et ÜHESÕNALISI ja samale reale tehtavaid postitusi ei tohi ega ole ka mõtet teha. Välja arvatud siis muidugi juhul, kui nad endas erilist mütet ei kanna. Loe reegleid, kui sa lugeda suudad ning võta õppust.

Leivo-Tigu Vimb
03.12.02, 17:15
Mis kuradi kamm see nende vähemate klubide kottimisega nüüd on? Kas see oleks siis ainus normaalne olukord, kui kõik oleksid ManU, Arse´i, Pooli, Leedsi, Newcastle´i fännid? Chelsea on suures osas päris hea tiim ja see kolmas koht on üsna õigustatud. Ainus tegelane, kes mulle Chelseas pinda käin JFH, aga jumal temaga. Cudicini on üks praeguse aja paremaid PL väravavahte. Melchiot ja Gallas on head kaitsjad. Frank Lampard kuulub statistiliste näitajate poolest parimate keskväljameeste hulka. Gudjohnsen on hea näide sellest, kuidas väikese riigi jalgpallur, pealegi ründaja, võib suures klubis ja liigas läbi lüüa,
Chelsea Stamford Bridge on üks briti tuntumaid staadione- suures osas küll seepärast, et Gatwickis maanduvad lennukid lendavad alati sellest üle. Ok, Chelseas on vähe inglasi, aga see üksi pole mingi eriline näitaja.
Pealegi tuleb mul seoses Chelseaga sageli nostalgiliselt meelde see, kuidas aprillis seal ise vaatasin, kuidas nad 5:0 tümitasid Sunderlandi.

Kaarel
03.12.02, 17:40
4:0 oli selle tümitamise tagajärg, kuid hea seegi. Mis Stamford Bridge\'i puutub, siis selle nimetamine üheks tuntumaks Briti staadioniks on ehk pisut liialdus. Olen üsna kindel, et näiteks Hampden, Parkhead, Ibrox, Anfield, Old Trafford ja mõned teised on tuntumad. Samas on tuntus üsna laialdane mõiste.

Leivo-Tigu Vimb
03.12.02, 17:48
4:0, 5:0...kes see nii suuri numbreid enam tunneb :))
staadion ikka on tuntud küll, aga ma viitasingi sellele, et sealt kogu aeg lennukid otse üle lendavad. selline naljakas asi jäi meelde, et tribüüni esimeste astmete ette oli tõmmatud paks kollane joon - Siit ei tohi alkoholiga kaugemale astuda :)

dennis10
10.12.02, 19:59
Originally posted by Leivo-Tigu Vimb

Ok, Chelseas on vähe inglasi, aga see üksi pole mingi eriline näitaja.
Pealegi tuleb mul seoses Chelseaga sageli nostalgiliselt meelde see, kuidas aprillis seal ise vaatasin, kuidas nad 5:0 tümitasid Sunderlandi.

seoses Chelseaga tuleb mulle meelde samasuguse skooriga võit ,mille nad saavutasid aastal 99( kui mu mälu ei peta) hoopis tugevama meeskonna vastu kui SAFC.

Yourself
12.12.02, 18:32
Aga öelge keegi miks ma peaks Chelsea fänn olema. See, et klubi see aasta päris hästi mängib ei tähenda, et fänne nagu seeni pärast vihma tekkima peab. Need on suhted lollid, kes mõtlevad \"Nüüd läheb L´poolil halvasti ja Chelseal hästi nüüd ma hakkan hoopis Chelsea fänniks\". Kui võistkond pole sümpaatne siis lihtsalt pole fänne.

vandersell
12.12.02, 19:06
Kas keegi on öelnud, et pead olema ühe või teise klubi fänn? Kuskohast selle välja lugesid? Ja neid, keda kirjeldasid, nimetatakse gloryhunter´iteks.

Yourself
12.12.02, 19:14
No teema alguses on küsitud miks Chelseal fänne pole. Mina lihtsalt küsisin vastu miks peaks olema.

vandersell
12.12.02, 19:23
No siis oli sul lihtsalt rumal küsimus ;)
Samamoodi võiks küsida, miks sa oled Depori fänn.

mikk
12.12.02, 19:29
We are the pride of all Europe
The best in the North
We hate the Man U
and Chelsea of course

Yourself
12.12.02, 19:30
No kui sind tõesti huvitab siis ma võin sulle sellest kirjutada, aga ma ei tea, kas siin õige koht selleks on Chelsea foorum.:D

Yourself
12.12.02, 19:32
Originally posted by Yourself

No kui sind tõesti huvitab siis ma võin sulle sellest kirjutada, aga ma ei tea, kas siin õige koht selleks on Chelsea foorum.:D

Krt jälle kirjutasin valesti peaks olema ma ei tea, kas Chelsea foorum selleks õige koht on. Ja milline küsimus sinu arust rumal oli.

vandersell
12.12.02, 19:34
Ausalt öeldes ei huvita. Lihtsalt minu arvates on kohatu väljendada arvamust a la miks peaksin ma selle või tolle klubi poolt olema. Kõlas kuidagi halvustavalt.

Veel üks asi: vaata, seal allpool on edit nupp, eesti keeles muuda. Seda võid ka vabalt kasutada.

dennis10
12.12.02, 20:11
Chelsae\'it võib ju mitte sallida aga selle hooaja tulemused on ju head:liigas teine koht (ainult 2 punkti vähem kui liidril), ainult kaks kaotust(mis on vähem kui ühelgi teisel), Chelsea\' ile on siiani löödud kõige vähem väravaid(14), nad ise on löönud 31(ainult Arsenal on löönud rohkem).See kõik näitab,et Chelsea on ikka päris tugev, kui nad nii jätkavad ehk tulevad hooaja lõpuks isegi kolme hulka.

Rainman
13.12.02, 00:23
Mulle näiteks Chelsea mäng meeldib, aga ma ei ole selle klubi fänn. Aitäh.

siim s
13.12.02, 06:25
Ka minule on Chelsea sümpaatne klubi. Hoian pöialt just seal mängivatele hollandlastele, kes on minu arvates päris osavad pallurid.

mcnamara
15.01.03, 19:30
Hmm selliseid asju Inglismaal tihti ei toimu, et nõutakse mängu kordamist: http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/charlton_athletic/2661515.stm
Aga see mis Stamford Bridge\'il pildi järgi maas tundub olevat muru küll ei meenuta...

eston maravilha
15.01.03, 19:42
õige värk charltoni poolt imho. see on ju ilusam rand kui pirita:)

dennis10
15.01.03, 21:49
muru,muruks..mängu kordamist nõuab Charlton ikka tulemuse tõttu. Kohtunik vaatas enne mängu ju platsi üle ja leidis, et võib mängida. Nüüd tagantjärele pole mõtet viriseda.

Kaarel
15.01.03, 22:21
Selline näeb siis välja Stamford Bridge\'i \"muru\".

http://news.bbc.co.uk/media/images/38687000/jpg/_38687049_pitch_300em.jpg

http://news.bbc.co.uk/media/images/38687000/jpg/_38687051_pitch_sign_em300.jpg

eston maravilha
15.01.03, 22:28
no türa see kohtunik on mingi eri türa kui sellise väljaku peal mängida laskis

Undi
15.01.03, 22:35
jube äss, ma olen sellist \'väljakut\' isegi eesti oludes vaid Kalevi varustaadionil näinud :)

jyriöö
16.01.03, 15:25
Guardiani ajakirjanike nägemuses on staadion hoopis selline:

http://image.guardian.co.uk/sys-images/Media/Pix/pictures/2003/01/10/BarbadosX1.jpg

eston maravilha
16.01.03, 16:00
Sunis (http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002390000-2003021351,00.html) iriseb mingi nn. chelsea legend et muru peal oleks charlton imenud 8-0. ja et ta on omal ajal mänginud veel sitemate väljakute peal. no sellist auku on raske leida isegi eestis... sile võis ju väljak olla aga kui seal pole ühtki liblet rohtu siis... chelsea vendade põhi argument ongi see, et \"aga väljak oli sile\". no fakk mine mängi siis betoonplatsi peal kui nii meeldib.

frank lampard on ka geenius peaks mainima. \"aga meie peame seal iga nädal mängima\". haha. idikas. sa sitapea oled sellega ju harjunud mis sa raisk vigised

kas need türad aru ei saa et kui ikka lähed lootuses mängida muruväljakul ja vastu vahib mingi peenramaa siis enam erilist soovi mängida küll ei ole.

ja peab veel mainima et kohtunik oli türa..

mjkk
16.01.03, 19:31
Mitte sugugi uhkutesemise ega muu pärast..lihtsalt Newcastles tehti väljak korda:prill1: :prill5: . Chelsea võiks õppust võtta - kõik ju teavad, miukses sitas olukorras St. James Park enne oli...

http://www.nufc.com/images/2003-01-15sjp-pitch.jpg

SleepWalking
16.01.03, 19:41
Originally posted by Magpie

Mitte sugugi uhkutesemise ega muu pärast..lihtsalt Newcastles tehti väljak korda:prill1: :prill5: . Chelsea võiks õppust võtta - kõik ju teavad, miukses sitas olukorras St. James Park enne oli...

http://www.nufc.com/images/2003-01-15sjp-pitch.jpg

kas kuidagi poleks võimalik jätta mõned neist mõttetutest postitustest tegemata? samamoodi võiks panna siia ka siia näiteks theirry henry pildi ja öelda, et näe hasselbaink võiks õppida ka väravaid lööma, kui henry on seda teinud ... tobe, kas pole?

Jaan
16.01.03, 21:47
Sul, unesk2ija, on menopaus v6i? Jutt l2ks ju kehvadele muruplatsidele ja siin oli Magpie positus omal kohal. V2ga hea eeskuju J6uluvanale. Muuseas, Chelsea\'l ongi muruvahetus kavas.

SleepWalking
16.01.03, 23:57
Originally posted by Jaan

Sul, unesk2ija, on menopaus v6i? Jutt l2ks ju kehvadele muruplatsidele ja siin oli Magpie positus omal kohal. V2ga hea eeskuju J6uluvanale. Muuseas, Chelsea\'l ongi muruvahetus kavas.

come on, kui ma paneks üles highbury pildi ja ütleks, et see pole ju kaugel stamford bridgest - ning korras ja ilus väljak - võtku chelsea õppust - oleks selle postitusega loodud lisandväärtus märkimisväärselt väike mu meelest. sama ka newcastle või magpie postitusega - pole kasu tänitamisest, et meie plats tehti korda, võtke õppust!

mjkk
17.01.03, 00:03
Originally posted by SleepWalking

Originally posted by Jaan

come on, kui ma paneks üles highbury pildi ja ütleks, et see pole ju kaugel stamford bridgest - ning korras ja ilus väljak - võtku chelsea õppust - oleks selle postitusega loodud lisandväärtus märkimisväärselt väike mu meelest. sama ka newcastle või magpie postitusega - pole kasu tänitamisest, et meie plats tehti korda, võtke õppust!

Heihei - väike ülbitsus naljaga, mis sa nii tõsiseks muutud - meil oli plats korrast ära - tegime korda ja võtku Chelsea õppust, keegi ei keela sul ju Highbury pilte siia üles panna - iseasi kas sel suurt mõtet...naudi rohkem kui mõtled...:D

siim s
18.01.03, 19:18
Ma loodan, et Chelsea hävitab ManU nii 3 või 4:0.

Yourself
18.01.03, 19:32
Originally posted by siim s

Ma loodan, et Chelsea hävitab ManU nii 3 või 4:0.

:D :D :D Mnjah Chelsea võib ju hästi mängida see aasta, aga ManUt ta ikka ei võida. Ja kui mingi ime läbi võidabki siis mitte kindlasti nii suurelt. ManU mängib praegu päris hästi.

Epic
18.01.03, 19:39
IN YOUR FACE CHELSEA !!!:D

2:1 ManUle viimasel minutil Forlani värav Veroni SUPER eeltööst:D :D :D

Rainman
18.01.03, 21:55
Njah viimase minuti kobinaga tuli ära.. Kuigi Chelsea vääris minu silmis võitu.. ManU aga on juba kord siuke meeskond, kes üleminutitel kõik mängud oma kasuks lahendab :deemon:

H.M Murdock
01.02.03, 16:20
forlan ikkagi tõestas end sel päeval.aga see 2-2 viik liveriga oli küll suht aus-mõlemad surusid ning väravad.......eriti eiduri oma......ma olen mängu tulemusega 100% rahul,sest chelsea jäi liidritest maha (ma pooldan manu ja nufci) ning liver näitas et hakkab mõõnast üle saama.:r66m7: :r66m1:

Pätu
01.02.03, 16:26
What a fuck are you on about ???????????????????????????

chelsea mängis pooliga viimati oktoobrikuus ja nad kaotasid 1-0.. viimane chelsea mäng oli leedsiga mille nad võitsid 3-2..

poiss. lõpeta draagimine

mjkk
01.02.03, 16:28
Olen Pätuga siinkohal nõus, nii et Murdock, võta ennast natuke tagasi...küll sa ka jõuad postitada, kui kirjautad, siis õiget infot vähemalt, palun..

Ja muideks, siia teema alla paneks ka sellise fakti, et kui täna kohtuvad Stamford Bridgel Chelsea ja TOttenham, siis SoccerAge eelvaates on öeldud, et Stamford Bridgel pole Tottenham väravat löönud juba 17 aastat! Lihtsalt tõin välja huvitava fakti, millest ise üsna üllatunud olin.. Vaata kindlasti ka SoccerAge eelvaadet mängule: http://www.soccerage.com/en/13/k2862.html

H.M Murdock
01.02.03, 21:31
Originally posted by Pätu

What a fuck are you on about ???????????????????????????

chelsea mängis pooliga viimati oktoobrikuus ja nad kaotasid 1-0.. viimane chelsea mäng oli leedsiga mille nad võitsid 3-2..

poiss. lõpeta draagimine

Mine roogi ennast!!!!chelsea mängis pooliga 3-4 päeva tagasi.Chelsea poolt lõid väravad Lampard ja Gudjohnsen,poolilt Riise ja Heskey.Ehk ei olnud see lihtsalt premier leagues.........:sega3:

Undi
01.02.03, 21:44
Originally posted by H.M Murdock
Mine roogi ennast!!!!chelsea mängis pooliga 3-4 päeva tagasi.Chelsea poolt lõid väravad Lampard ja Gudjohnsen,poolilt Riise ja Heskey.Ehk ei olnud see lihtsalt premier leagues.........:sega3:
mine maga ennast selgeks. Liverpool mängis chelseaga viimati 6. oktoobril. Sa oled mõnusalt segi ajanud kaks mängu - Riise ja Heskey lõid Arsenali vastu, Lampard & Eidur kottisid Leedsi.

H.M Murdock
01.02.03, 21:48
Siin kohal pean vabandama!!!:kurb9: Olen üleni süüdi!!!!!Andestust:kurb4: :kurb4: tulex end vist tõesti välja magada!!!!!!!!Minu südamlikud andestused....kuid elu läheb edasi...............

Pätu
01.02.03, 22:15
tead poja. sinu elutee varsti katkeb :)

vello99
03.02.03, 01:56

Olen Pätuga siinkohal nõus, nii et Murdock, võta ennast natuke tagasi...küll sa ka jõuad postitada, kui kirjautad, siis õiget infot vähemalt, palun..

Ja muideks, siia teema alla paneks ka sellise fakti, et kui täna kohtuvad Stamford Bridgel Chelsea ja TOttenham, siis SoccerAge eelvaates on öeldud, et Stamford Bridgel pole Tottenham väravat löönud juba 17 aastat! Lihtsalt tõin välja huvitava fakti, millest ise üsna üllatunud olin.. Vaata kindlasti ka SoccerAge eelvaadet mängule: http://www.soccerage.com/en/13/k2862.html

Spursi võimetus Chel**a\'t võita on küll legendaarne, kuid nii hull see ka päris ei ole. Viimase Spursi värava lõi SB-il Chris Armstrong 96-ndal aastal. Seega eeldan, et sattus sisse kirjaviga. Muidu oleks ajakirjaniku loogikaga midagi tõsist viga, s.t. viimane võit 1989, aga viimane värav 1986???

mjkk
10.02.03, 16:08
Vaata aga vaat, Fulham ja Chelsea hakkavad ehk järgmine aasta staadionit jagama (Stamford Bridge)...kui ma ei eksi (ja ma ei eksi kunagi :D ), siis on sellest ennegi tuliselt juttu olnud, kuid paistab, et asi kisub tõsisemaks seekord. Ise Fulham loodab küll kohta jagada ja usuvad, et nii lähebki. Lõplik otsus võetakse vastu märtsis. Loe siit (http://msn.skysports.com/skysports/article/0,,1860-1079843,00.html)

sicmic
10.02.03, 20:12

Vaata aga vaat, Fulham ja Chelsea hakkavad ehk järgmine aasta staadionit jagama (Stamford Bridge)...kui ma ei eksi (ja ma ei eksi kunagi :D ), siis on sellest ennegi tuliselt juttu olnud, kuid paistab, et asi kisub tõsisemaks seekord. Ise Fulham loodab küll kohta jagada ja usuvad, et nii lähebki. Lõplik otsus võetakse vastu märtsis. Loe siit (http://msn.skysports.com/skysports/article/0,,1860-1079843,00.html)

imelik, kui arvestada, et paari kuu eest oli Fulham(-i omanik) vastupidisel seisukohal ja initsiatiivi näitas üles hoopis Chelsea. Probleemiks võib kujuneda ka fakt, et Stamford Bridge\'i kasutusõigused on määratud vaid ühele klubile. Kahtlen, kas staadioni omanikudki on väga huvitatud 25-30 lisaürituse korraldamisest. Kuid ega Fulhami praegune pesitsuspaik Loftus Road just suurem asi pole :D (liiga väike...ajast maha jäänud jne.)

Jaan
10.02.03, 23:42
V2ike? Nende keskmine pealtvaatajate arv on see aasta alla 20000. Stamford Bridge oleks alati pooltyhi.

sicmic
11.02.03, 00:32
V2ike? Nende keskmine pealtvaatajate arv on see aasta alla 20000. Stamford Bridge oleks alati pooltyhi.

Stamfordile nad ei peakski kolima, kuid Loftus Road on ainus alla 20 000 istekohaga Premiershipi meeskonna staadion (ime küll, miks keskmine attendance nii väike on, oma osa on muidugi ka halval liigaedul), leian, et suurem (nt. u. 30 000) oleks neile sobiv (alati pole täis ka Fulhami-sarnaste meeskondade staadionid).

Üldiselt võiks tagasi Chelsea-teemasse pöörduda.

Jaan
11.02.03, 04:50
Ja ega see Loftus Road t2iski pole.

Epic
11.02.03, 22:07
Marcel Desailly\'st üks jutt

http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=40926

mjkk
11.02.03, 22:40
Originally posted by Epic

Marcel Desailly\'st üks jutt

http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=40926

Ja saidki postituse juurde...räägi mis mõte nendel sinu üks-rida-teksti-artiklist+sportneti-aadress kasu on?

Pätu
11.02.03, 23:54
aga mis mõte on sinu üks rida inisen kellegi kallal ja olen tore postitustel ja ära nüüd tule ütlema et mina ka teen.. ma olen äss ja võin teha neid :)

Epic
12.02.03, 01:13
Nii ma saan ka võibolla varsti ÄSSAKS:D

sicmic
12.02.03, 02:02
Esiteks: Epic, tõesti palun lõpetada uudiste kopeerimine jasoccerneti konkurentide reklaamimine, mis on keelatud. Ega ka sellele järgnevad paar kommentaari asjalikkuselt palju paremad olnud.

Teiseks: palun lõpetada läbustamine ka selle teema all.

:kisakõri:

vello99
12.02.03, 02:28
Originally posted by m1kk

Esiteks: Epic, tõesti palun lõpetada uudiste kopeerimine jasoccerneti konkurentide reklaamimine, mis on keelatud.

Epic Epicuks, aga äkki seletad mulle ka mis tähendab konkurentide reklaamimine. Ja kes on Teie konkurendid - sportnet?? Või kui ma BBC uudisele viitan, siis saan kohe laksu ära...

jyriöö
12.02.03, 16:49
Positiivne uudis Chelsea fännidele - Hasselbaink teatas soovist karjäär klubis lõpetada. Niipea, kui van Gaal Barcast kinga sai ja nende huvi vaibus, on mängija nõus satsile truudust vanduma. Tiba silmakirjalik imho. Augustis igatahes oli ta valmis koheselt oma kohvreid pakkima. Praeguse vormiga on aga raske paremtest klubidest pakkumisi saada.

Pätu
12.02.03, 17:20
või äkki ta lõpetab karjääri hooaja lõpus ära. teeb 3 kuud pausi ja alustab uuesti ? :)

Leivo-Tigu Vimb
12.02.03, 20:20
ma ei ütleks, et see hasselbainki jätkamine tingimata nii hää uudis on. mulle meeldiks küll rohkem kui seal mõni huvitavam mängija oleks.

muide, selline küssa, et milliseid premieri meeskondi olete oma silmaga näinud? chelsea on mulle südamelähedane, sest see on ainus premieri staadion, kus ise käinud. järgmiseks on sihikul tottenham-liverpool 15.märtsil

mjkk
22.05.03, 13:33
Ranieril kavas järgmisel hooajal ML\'is pallivale Chelsea\'le osta juurde nii mõnigi oluline täienuds, nagu ta ise ütleb. Alustuseks siis Batistuta (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/chelsea/3048939.stm) - paistab, et päris tõenäoline on argentiinlase tulek Londonisse. Huvitav kokkusaamine võib sellest saada..läbi ja lõhki Itaalia vutipoiss tuleb siis jalga proovima Inglismaale :õnnelik:

Ja veel...võiks kas:

1) Avada mingi uus teema suviste kuulujuttude/üleminekute asjus.
2)Või muuta ära näiteks selle (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1496&page=8) teema pealkiri ja jätkata sealtkohast.

eston maravilha
22.05.03, 14:04
päris hea mõte chelsealt. lasta 35 aastane(?) zola minema ja osta asemle 36 aastane(?) batistuta. building for the future here i see. selle asemel võiks forselli mängitada kui ta laenult tagasi tuleb

mcnamara
22.05.03, 14:47
Ja veel...võiks kas:

1) Avada mingi uus teema suviste kuulujuttude/üleminekute asjus.

Sul keegi keelab seda endal teha? Mingi üleminekuteema oli meil siin lõppenud hooaja eel, nii et veel parem oleks see kasutusele võtta.

INCE
22.05.03, 14:55
sorry kui kedagi kordan ,aga täna hommikul kuulsin uudistest et S********d olla müünud Macho Chelseasse kolmandaks väravavahiks :kaval: tea kas lihtsalt kuulujut, või on asjal tõepõhi all ?

jyriöö
22.05.03, 14:59
Macho olla Chelseaga tõesti kaubale saanud. Üleminek toimub Bosmaniga ja kindlasti mitte enne 01.07, mil lõpeb tema leping Sunderlandiga.

Undi
22.05.03, 15:27

päris hea mõte chelsealt. lasta 35 aastane(?) zola minema ja osta asemle 36 aastane(?) batistuta. building for the future here i see. selle asemel võiks forselli mängitada kui ta laenult tagasi tuleb
Zola saab suvel 37, Batigolil aastaid alles tühised 34 :) Nii et nooruslikku energiat peaks jaguma :D

vandersell
22.05.03, 15:31

Sul keegi keelab seda endal teha? Mingi üleminekuteema oli meil siin lõppenud hooaja eel, nii et veel parem oleks see kasutusele võtta.
Ennäe, ma pean Magpie kaitseks sõna võtma :P
mcnamara, sa punkti nr 2 vaatasid? seal ta ju viitaski sellele vanale teemale.
Seega modekad, muutke vana teema pealkirja. Seda võiks teha minu arvates mitme teemaga, ntx kas on vaja iga koondise mängu kohta oma teemat? Piisab kui oleks eraldi valik- ja sõprusmängud.
OK, läks natsa teemast kaugele aga mis siis.

Kaarel
22.05.03, 15:41
Natuke OT, aga siiski.

Miks kõik pelgavad uute teemade avamist? Võrreldes näiteks nö rahvusvaheliste foorumitega, avatakse meil siin uusi teemasid ülivähe.

mcnamara
22.05.03, 15:44
Originally posted by Kaarel
Natuke OT, aga siiski.

Miks kõik pelgavad uute teemade avamist? Võrreldes näiteks nö rahvusvaheliste foorumitega, avatakse meil siin uusi teemasid ülivähe.

Võib-olla sellepärast, et mõnikord kipuvad uued teemad sellised välja kukkuma: http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2208
Aga mina olen avanud neid ja kavatsen seda ka edaspidi teha. Ainult kaalukas teema peab olema.

Kaarel
22.05.03, 16:00
Ma ei pidanud sellised silmas, nagu sa näiteks tõid, vaid \'topicuid\' milles inimestel midagi asjalikku öelda on.

mjkk
22.05.03, 16:02
Ei pelga teema avamist ja mcnamara, keegi ei keela mul seda teha ka - aga tulin lihtsalt mõttele, et ehk koondaks need asjad ühte kokku. Moderaatorid, ehk muudaksite selle teema, mille lingi ma andisn ära, kui ei - siis laiub siin homme uus teemapoiss :õnnelik:

jyriöö
23.05.03, 13:24
Ütleme nii, et viimase paari tunni jooksul on uusi teemasid tulnud nagu murdu. Kui keegi kätt ette ei pane, teeb üks laps varsti kogu foorumi aastalimiidi täis.

Red Devil
10.06.03, 01:28
Tore, et Chelsea jälle Meistrite Liigas on, loodame, et nad ikka kvalifitseeruvad ka põhiturniirile:D kuigi ma arvan, et nad teevad seda kindlasti!

winnie
02.07.03, 02:24
Chelsea omanik on tänasest päevast miljardär Roman Abramovitch, Tšukotka kuberner, kes on ka jalgpalliklubi Moskva AKSK omanik.

mcnamara
02.07.03, 11:36
Kõik viitab sellele, et Chelsea finantsprobleemid on päris tõsised. Ja uue omaniku venelik saladuslikkus paneb inglasi muretsema. Guardian (http://football.guardian.co.uk/News_Story/0,1563,989360,00.html)
Ken Bates\'i otsus müüa on kindlasti ühe olulise ajastu lõpp Inglise jalgpallis.

rohelineKonn
02.07.03, 12:04
Chelsea fännide jaoks hullemal juhul on tegemist kinnisvaraprojektiga. Mul oli au viibida ühel kinnisvarahindajate konverentsil, kus üks inglane tegi põhjaliku ettekande Chelsea Villagest. Tema ühene järeldus oli, et FC Chelsea ei ole ilmselt niipea võimeline kasumit teenima, küll aga on seda Chelsea Village kinnisvaraarendusprojekt. Soodsaim lahendus oli staadioni lammutamine ja selle asemele elurajooni ehitamine. Uus staadion ehitataks linnast pisut välja ja Fulhamiga kahe peale. Craven Cottage asub samuti suht magusa koha peal. Olgugi, et Chelsea mulle sugugi sümpaatne klubi ei ole, oleks Wimbledoni saatuse kordus siiski kurb vaadata.

Pätu
02.07.03, 13:29
Hind, Chelsea ametliku statementi järgi, ei ole 140 miljonit vaid 30 miljonit, sest see venelane ostis 84,908,506 aktsiat hinnaga 35 penni tükk. igaüks arvutagu ise palju see arv täpselt on. Selle tehniguga omandas ta 50,09 protsenti Chelsea Village\'i aktsiatest.

winnie
02.07.03, 13:38

Hind, Chelsea ametliku statementi järgi, ei ole 140 miljonit vaid 30 miljonit, sest see venelane ostis 84,908,506 aktsiat hinnaga 35 penni tükk. igaüks arvutagu ise palju see arv täpselt on. Selle tehniguga omandas ta 50,09 protsenti Chelsea Village\'i aktsiatest.

Jutt on 140 miljonist ,kuna Abramovich maksab ka Chelsea võlad kokku 90 miljonit.
Täna teatas Abramovich , et ostab kõik Chelsea aktsiad. Pakkumine on jõus kolm nädalat.
Chelsea aktsia hind tõusis täna 46%.

vello99
02.07.03, 13:58
Samas kui pakkumist s.t börsiteadet lugeda, siis ei ole võlgade maksmisest küll mingit juttu, vaid pakkumine on tehtud üksnes aktsiate ostu osas. See et võlad kinni makstakse on ajakirjanduse eeldus, samas diili osa see tõenäoliselt ei ole. Vastasel korral oleks see kindlasti pidanud olema mainitud ka pakkumises, kuna kui sul tehingu tulemusena lendab bilansist välja 80 milli jagu kohustusi, siis eks ta aktsia hinda natuke ka mõjutab... ;) Seega elame näeme...

Pätu
02.07.03, 14:01
Seda, et see suurrikkur midagi kinni maksab pole jah kusagil kirjas nagu vello juba ütles.

Aga tegelikult on asjad nii, et Chelsea jalgpalliklubi pole midagi võlgu (kui siis ainult natukene), aga Chelsea Villlage on võlgades.

PS! Endine spordiminister Tony Banks on avaldanud soovi, et uue omaniku osas algatataks juurdlus mehe tausta üle, sest tema arvates pole siuke vene poiss eriti usaldusväärne mees võtmaks üle sellist klubi nagu Chelsea.

winnie
02.07.03, 14:11
Tegemist on endise Vene parlamendi Ülemkoja liikme ning praeguse föderatsiooni subjekti juhi, kuberneriga.
Ilmselt ei saanud britt sotti...

Pätu
02.07.03, 14:21
Kes neid venelasi ikka usaldab :P

Ja vaevalt ta tahtis teada kus see mees ennem töötanud on, vaid kas mees on kuritegelik tegelane :P

Tembu
02.07.03, 14:25
Rikas venelane ei võrdu rikas kriminaalne venelane...alati mitte....Tol härral on igati legaalsed ärid...nafta, alumiinium,jne....

winnie
02.07.03, 14:34
Mida Jeltsin lubas tal legaalselt tasku panna.:D

Selge , et 36 aastane noor mees ei ole võimeline 8 aastaga teenima 5 miljardit dollarit.
Loomulikult on ta Jeltsini varahoidja.
Iseasi , et kõik on seaduslik.

jyriöö
02.07.03, 14:39
Ehh, Abramovich alustas ikka Berezovski tiiva all ning selle härra kõiki tegemisi nüüd küll legitiimseteks nimetada ei saa. Eelmise kümnendi alul oli Abramovich Vene mõistes suht väike tegija ja noorus tõttu poleks ta tolle aja erastamise juurde nagunii pääsenud. Enamik suurettevõtteid langes ju vägagi soodsate hindadega endiste kommude kätte. Sibnefti omandas ta ka ju Berezovskilt, kui viimase jalgealune tuliseks läks.

winnie
02.07.03, 14:56
Nii oligi , algul oli Jetsini varahoidja Berezovski. Nüüd Abramovich.

rohelineKonn
02.07.03, 15:08
Aga tegelikult on asjad nii, et Chelsea jalgpalliklubi pole midagi võlgu (kui siis ainult natukene), aga Chelsea Villlage on võlgades.

klubi teenib siiski pidevalt suht kopsakat kahjumit. võimalik muidugi, et edukas CL hooaeg võib punased numbrid mustaks muuta.

Chelsea Village kompleksist on ainus kahjumit teeniv osa staadion, kuigi ilma staadionita oleks muu kola kahtlemata pisut vähem väärt, eriti restod, klubi ja hotellid.

mcnamara
03.07.03, 12:50
Tänasest Guardianist on leida selline (http://football.guardian.co.uk/comment/story/0,9753,990075,00.html) pikk ja põhjalik artikkel Chelsea uuest omanikust.

vandersell
03.07.03, 13:33
Mõtlesin juba hommikul, et järgnev jutt on siin üleval aga ok, panen siis ise: klubi on pikendanud või sõlminud lepingud järgnevate mängijatega- Carlton Cole, five years; John Terry, four years; Marco Ambrosio, three years; and Jurgen Macho, two years.

Terryt seostati vahepeal Arsenaliga vist?

Samas lahkub Zola, Itaaliasse Cagliarisse kes mängib Serie B-s. Kuigi talle pakuti lepingupikendust headel tingimustel, oli Gianfranco aumees ja läheb mängima oma kodusaare meeskonna eest nagu lubas. Pikemalt loe siit (http://www.chelseafc.com/article.asp?id=152988).
Kahju, Zola oli omamoodi Chelsea ikoon, aga mis parata. Edu uues meeskonnas!

lauri59
03.07.03, 19:10
juba on kuulda ka esimestest ostudest mida see vene maffia teeb.
Itaalia kahe viimase aasta meisterklubi Torino Juventus on saanud Londoni Chelsea\'lt 20 miljoni euro suuruse pakkumise EDGAR DAVIDSI ja Marcelo Salas ostmiseks??????????

SleepWalking
03.07.03, 20:59
kas nüüd see siis ongi see, mis hakkab vene naftarahadega juhtuma?

sporting-life (http://www.sportinglife.com/story_get.dor?STORY_NAME=soccer/03/07/03/manual_142837.html)

Chelsea could be the mystery English club who, according to AC Milan, have submitted a bid worth £30m for their Italy international defender Alessandro Nesta.

BBC andmetel oli pakutav summa olnud lausa £35M.
...

kuulujutud seostavad veel chelseat £30M pakkumisega arsenali ja liiga aasta parima mängija therry henry\'ga.

vara läksid hispaaniasse becks, suur raha liigub hoopis londonis ...

Epic
04.07.03, 00:39
Ei liigu seal Londonis midagi nii suured rahad, ainult Chelsea võib endale sellist luksust lubada:D

Nüüd vist hakkabki igasuguseid spekulatsioone tekkima, kus Chelsea\'d mõne Itaalia liigas mängiva palluriga seostatakse.(Ranieri värk:D )

Pätu
04.07.03, 10:27
Tänases Sun\'is räägib Roman, et ta on nõus ükskõik kui palju oma raha välja käima, et viia klubi tippu. Põhjendusena, miks ta seda kõike tahab on see, et \"I want to have fun with Chelsea and that means success and trophies\". Kusjuures uus omanik ei taha endale kohta klubi juhatuses.

Tembu
04.07.03, 12:50
Lotovõitja (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/3043776.stm) võib endale kõike lubada:P

Epic
04.07.03, 13:01
Samuti on Chelsea neljas meeskond, kes tahab Harry Kewell\'i :lahe:Samuti seostatakse Jay Jay Okocha\'t Chelsea\'ga:deemon:

Tundub, et selle suve kõige kuumemad transfer\'id on seotud Chelsea\'ga - Nesta, Kluivert, Joe Cole, Thierry Henry, Vieira, Shevchenko, Davids ja Rivaldo.Küllap mõni sealt ikka tuleb(Cole, Rivaldo)

fitti
04.07.03, 13:10
summad, millest räägitakse, tunduvad ikka täiesti uskumatud. igale naftamiljardärile oma klubi ja rasked ajad jalgpallis on unustatud, pealegi saavad naftamehed korralikult \'lõbutseda\'. teadagi, ega see golf ja hipodroom ole pooltki nii põnevad kui vutt.:doh:

mcnamara
04.07.03, 13:42
Jah, aga kas ainult suure rahaga on võimalik populaarsust võita? Chelsea ei ole kuigi menukas klubi, vähemalt väljaspool Londonit. Ja välismaal hoopiski - pole meiegi foorumis neid Chelsea avatariga fänne ringi luusimas näinud.
Läheb palju aastaid ja tohutult ränka tööd, enne kui Chelsea on ManU või Arsenali või Liverpooliga võrreldav kaubamärk. Üksnes tähtmängijate kokkuostmisest ei piisa. Kas härra Abramovich\'il jätkub lusti ja viitsimist, on ilmselt peamine küsimus.

daK
04.07.03, 14:51
küll need fännid kohe tekivad kui ostmiseks läeb. ja ilmuvad uued epic\'ud, kes foorumis hiilgama hakkavad.

abramovich on kui väike laps, kes vahetab ja kogub mängijaid, tundmata huvi nende hinnalipiku vastu. ehk siit on tekkimas uus a\'la real\'i sarnane tiim, kus kombeks osta 1 maailma parim mängija aastas.

fitti
04.07.03, 15:10
hmm et siis nagu championship manager, ainult et reaalses elus.. tahaks ka sellist mängu mängida. .:lahe: huvitav, kas abramovich ka blufib pisut, või on tal raha tõesti nagu ratsahobuse s...a - et kui ikka nestat väga tahab, siis pakub niikaua, kuni ära öelda pole enam võimalik. juba 50M£ on mu meelest täiesti segane.

Epic
04.07.03, 15:30
Originally posted by dakrazy

ja ilmuvad uued epic\'ud, kes foorumis hiilgama hakkavad.

Mis sa selle all mõtlesid?:doh:

SleepWalking
05.07.03, 12:59
Vähemalt toob Chelsea uus omanik spordilehekülgedele värvi - tänased lehed spekuleerivad Ranierit saama kinga ning uute nimedena pakutakse Capellot (kes on juba teatanud oma mitte-tulemisest) ning Sun läheb lausa niikaugele, et pakub uueks seda punanina sealt manchesterist. Igaljuhul - kui Ranieri kurss olemaks esimene treener saamaks kinga sel hooajal oli 20-1 - siis nüüd kihlveobörsid on lõpetanud panuste vastuvõtmise.

Mätas
07.07.03, 12:44
Chelseal on fänne välisriikides küll, vähemalt minu kodupubis Viinis tuleb Chelsea mängu ajaks kõrts puupüsti täis. Lootust annab asjaolu, et C justnimelt pole palju neid gloryhunteritest fänne, vaid kõik on nii vähemalt nooremas keskeas, seega eluaegsed pühendunud fännid ja kui Roman hakkab mingeid lolle ebapopulaarseid otsuseid tegema, lüüakse ta lihtsalt minema.

Ajalehed on muidugi lolliks läinud.

SleepWalking
07.07.03, 12:48
... ja kui Roman hakkab mingeid lolle ebapopulaarseid otsuseid tegema, lüüakse ta lihtsalt minema.

niipalju, kui mulle on ärimaailma saladusi avatud, on enamusaktsiate omanikul (sest ma saan aru, et Roman on teinud pakkumise enamusaktsiate kokkuostuks) õigus teha täpselt seda mida ta tahab ning teda sellest õigusest loobuma panna lausa legaalsete meetoditega võimalik pole. muidugi on võimalik selline juba eelpool korra nimetatud wimbledoni variant, kus fännid jalgadega väljendavad oma arvamust.

Mätas
07.07.03, 13:40
Ja mitme sõnaga rääkisin mina legaalsetest vahenditest?? Ja ärimaailma ja jalgpallimaailma sarnasustest??

SleepWalking
07.07.03, 13:47
Ja ärimaailma ja jalgpallimaailma sarnasustest??

kas sa tõesti usud, et kui chairman ja enamusaktsionäär fännidele ei meeldi - õnnestub neil ometigi midagi selles suhtes ette võtta mis olukorda muudab? äkki täpsustad?

resorte
11.07.03, 13:41
Chelsea on teinud siis oma selle suve teise ostu. Nimelt ostsid nad Real\'ist kameruunlase Geremi 7mil. inglise naela eest.

edit: oh sorry ma ei ole inglise klubide tegemistega eriti kursis :oih:

eston maravilha
11.07.03, 15:53
chelsea esimene ost oli glen johnson west hamist 6 milli eest

resorte
11.07.03, 16:20
\"07/11/2003. According to reports, Chelsea and their new owner Roman Abramovic have enquired about seven top Serie A players.

Christian Vieri, Hernan Crespo, Alvaro Recoba, Alessandro Nesta, Edgar Davids, David Trezeguet, Francesco Totti and Emerson were the names on the London club\'s shopping list, but on each occasion they were knocked back.

Juventus and Inter yesterday stated that Davids and Vieri weren\'t for sale, although there is speculation that Massimo Moratti could come to the table if a higher bid arrives for the latter.\"

Sel venelasel on mingi ostu maania tulnud vist.:P

Silver
11.07.03, 19:57
Arusaadav on, et Juve ei hakka rahapärast müüma oma tippmängijaid, kellega pääseti eelmisel hooajal CLi finaali ning võideti Serie A Scudetto. ;) Vaatame, kas keegi on nõus venelase ostukorvi oma mängumehed loovutama.

Epic
11.07.03, 20:33
Originally posted by Totti

Sel venelasel on mingi ostu maania tulnud vist.:P

Kas sul ei tuleks kui sa miljardär oleks?:D

Muideks noor inglise koondislane Wayne Bridge tahab samuti \"Chelski\'sse\" minna :D
Damien Duff\'il peaks mingi release clause olema nii, et ju ka tema varsti Chelsea mängija on :( Need Vieri, Davids, Henry jutud on küll väga kahtlased :P Aga jah kui mõni mees tahab £150mil ära raisata siis palun - Henry £60mil, Vieri £60mil ja Davids £30mil :kaval:

PS!Topicu uus pealkiri on tore :silm4:

SleepWalking
11.07.03, 21:18
Kas sul ei tuleks kui sa miljonär oleks?:D

Muideks noor inglise koondislane Wayne Bridge tahab samuti \"Chelski\'sse\" minna :D
Damien Duff\'il peaks mingi release clause olema nii, et ju ka tema varsti Chelsea mängija on :( Need Vieri, Davids, Henry jutud on küll väga kahtlased :P Aga jah kui mõni mees tahab £150mil ära raisata siis palun - Henry £60mil, Vieri £60mil ja Davids £30mil :kaval:

kantonaa,
1. roman\'i võib vist rahulikult miljardäriks nimetada. miljonäär ei osta jalgpalliklubisid.
2. bridge soovi pole kuskilt kuulda olnud, vaid kuulujutud. sama duffi kohta.
3. henry kohta on arsenal öelnud, et ei müüda ükskõik mis summa eest, vieri eest ei maksa isegi roman sellist summat. vananev ja suur rassist nagu ta on.

al fayedile ei toonud suur raha fulhamis edu, las roman nüüd proovib. ei usu, et liigavõitu on võimalik nii lihtsalt osta.

Silver
12.07.03, 03:18
Samas mida see vend Chelseasse hetkel metsikult juurde toonud on meediakära ning loomulikult igasuguste spekulatsioonide keskmes olemine. ;) Vaatame, kas kaualubatud igasugused suurostud teoks saavad. Kui ei saa, siis võib neid lohutada suure meediakära tekitamise eest! :P Raha võib palju olla, aga ühe suvega meeskonda niipalju häid mängumehi juurde ei osta, et kohe tiitleid võitma hakata. Seega Premieri tippu st. esimesele kohale nad ei pretendeeri minu silmis.

vaikiv mees
18.07.03, 16:38
al fayedile ei toonud suur raha fulhamis edu, las roman nüüd proovib. ei usu, et liigavõitu on võimalik nii lihtsalt osta.
noh, 3a jooksul 2.div-st Premieri t6usti suuresti ka raha toel, t2hti divarisse ei osta & vaja on tarku otsuseid, aga ytleme, et raha mingi probleem kyll ei olnud,
k6rgeimal tasemel edu muidugi nii lihtne tulema pole, eriti j22b nyyd silma Houllieri kombel prantslaste (Fulhami puhul mustanahaliste selliste (ehkki see fakt iseenesest pole t2htis) kokkuostmine

dennis10
18.07.03, 20:05
Originally posted by treze

Vaatame, kas kaualubatud igasugused suurostud teoks saavad. Kui ei saa, siis võib neid lohutada suure meediakära tekitamise eest! :P Raha võib palju olla, aga ühe suvega meeskonda niipalju häid mängumehi juurde ei osta, et kohe tiitleid võitma hakata. Seega Premieri tippu st. esimesele kohale nad ei pretendeeri minu silmis.
Tuletaks siiski meelde, et Chelsea on juba praegu korralik meeskond, st premieri tugevamate hulgas, nii et tiitlivõit poleks mingi tohutu üllatus. Põhimõtteliselt polegi neil vaja teha mingeid meeletuid oste, et tugevamatega tõsiselt konkureerida.

H.M Murdock
18.07.03, 20:18
mina ei usu/loodan,et suure rahakotiga vene ärimees ei suuda chelseale edu osta

PS!!ehk keegi modedest muudaks teema nime FC Chelsea\'ks vms......või peabki see chelski fc olema??:oih:

Epic
18.07.03, 20:24

PS!!ehk keegi modedest muudaks teema nime FC Chelsea\'ks vms......või peabki see chelski fc olema??:oih:

Asi on niimoodi, et FC Chelsea\'st muudeti FC Chelski\'ks :D

eston maravilha
18.07.03, 20:35

..FC Chelsea..

pole siin mingti fc chelseat. on chelsea fc või siis chelski fc;)

Epic
18.07.03, 20:40

..FC Chelsea..

jube mõnus on tähti närida ve? :D

H.M Murdock
18.07.03, 20:45

..FC Chelsea..

aaa.....ei no jasna.....:õnnelik:

-Antz-
18.07.03, 21:55

Mis sa pudrutad? Ei usu, et ei suuda? Või ei loodan, et ei suuda? :)

H.M Murdock
18.07.03, 23:22
Originally posted by iir

Mis sa pudrutad? Ei usu, et ei suuda? Või ei loodan, et ei suuda? :)

see on sul väga hea point......ma loodan ja usun,et EI SUUDA :)

Epic
19.07.03, 15:30
Abramovich nägi eile esimest korda oma meeskonda mängimas.Chelski kaotas Lazio\'le 0:2 :P

kooseis nägi välja selline : Cudicini, Johnson (Kitamirike), Melchiot, Huth, Babayaro (Keenan), Gronkjaer, Lampard, Zenden, Stanic (Forssell), Gudjohnsen (Cole), Hasselbaink (Kneissl).

paar pilti ka veel :

http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2003330688,00.jpg
Uustulnuk Glen Johnson vs Lazio vasakkaitsja Cesar

http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2003330692,00.jpg
Stam & Oddo vs Gudjohnsen :D

Silver
19.07.03, 15:42
Originally posted by iir

Mis sa pudrutad? Ei usu, et ei suuda? Või ei loodan, et ei suuda? :) Ta ei tea, ise kah, mida ta tahab! :P

H.M Murdock
19.07.03, 23:33
Originally posted by treze

Originally posted by iir

Mis sa pudrutad? Ei usu, et ei suuda? Või ei loodan, et ei suuda? :) Ta ei tea, ise kah, mida ta tahab! :P

tahtmistest rääkides...ma tahan,et manu oleks edukas ja kõik teised,k.a chelski mitte-nii-edukad oleksid (viisakalt üeldes) :P tean täpselt mida ma tahan

Epic
22.07.03, 19:57
Nagu te teate on Chelski\'l ju üks tore nigeerlasest mängumees Celestine Babayaro :) Kuna Bridge on juba Chelski mängija ning Duff saamas Chelski mängijaks siis tundub, et Babayaro\'le ei jäägi kohta :( Kui ta tõesti enam Chelski\'s mänguaega ei saa siis loodan, et ta maha müüakse või välja laenatakse, kuna see mees on minuarust üks maailma paremaid wing-back\'e.

Tänan tähelepanu eest.

Post-Latt-Post
04.08.03, 12:12
Leidub ka Chelsea toetajaid. Minu näitel juba 8 pikka ja unustamatut hooaega.
Aga eks ma püüa sinist lippu nüüdsest kõrgemal hoida...aktiivsema sekkumise kujul... peale selle sooviks saada mõttekaaslastega kontakti.

Tänane väljavõte inglise päevalehest...

Christian Vieri is believed to have held talks with Chelsea as a £25million move to Stamford Bridge moved closer last night.

SUNDAY EXPRESS: Inter Milan striker Christian Vieri has flown to London for talks with Chelsea as a £25million move to Stamford Bridge moved closer last night. The Italian striker didn\'t take part in the Amsterdam tournament which involves Liverpool, Ajax and Galatasaray - officially because he was tired after playing so many friendlies.

fun
06.08.03, 11:30
watford - chelsea 1-4
johnson
geremi
bridge
duff

Post-Latt-Post
07.08.03, 10:00
Cole, Veron join Chelsea

Post-Latt-Post
07.08.03, 16:06
Tegelikult olid väravalööjad järgmised:

Watford - Chelsea

Mikael Forssell, Jimmy Floyd Hasselbaink, Duff and Neal Ardley (own-goal) netted for the Blues.

mikc
07.08.03, 17:59
Oodata veel veic,Chelsea ostab endale arvatavasti veel mõned tugevad mängijad,võidavad paar mängu ja Chelseal kohe kindlalst palju uusi toetajaid,kes Chelseat \"koguaeg tegelt toedanud\".

H.M Murdock
07.08.03, 18:39
ma ise mõtlesin just üks päev küsida,et kas meil siin foorumis Chelsea fänne polegi,aga nüüd neid vist hakkab tekkima rohkem kui seeni peale vihma :D

aga nendest ostudest,mis nad teinud on....minu arust on Joe Cole liiga odavalt ära antud.....10 milj € ainult.....veroni hind on suht normaalne,sest ta oli kerge pettumus,aga mul on karvane tunne,et seba teeb kõva hooaja...peaasi et chelski manust tabelis taha poole jääks :doh:

17
08.08.03, 00:14
Hmm Inter on Chelsea pakkumisega nõustunud 20 miljonit eurot Christian Vieri eest.Sellist juttu ajab vähemalt tribalfootball. (http://www.tribalfootball.com/august/englinews3070803.html)

mxm
08.08.03, 00:20
Originally posted by Roberto Carlos

Hmm Inter on Chelsea pakkumisega nõustunud 20 miljonit eurot Christian Vieri eest.Sellist juttu ajab vähemalt tribalfootball. (http://www.tribalfootball.com/august/englinews3070803.html)

no kurat küll väga halb uudis kui see tõsi on

H.M Murdock
08.08.03, 00:21
ja soccernet.com (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=273105&cc=5739) eitab seda...mine sa tea mis veel saama hakkab :sega9:

17
08.08.03, 00:22
Originally posted by mxm

no kurat küll väga halb uudis kui see tõsi on

Minu arust küll väga halb ei ole, aga huvitav mis Vieri numbriks saaks, sest 32 on Mikael Forsellil.Äkki nagu Baggiolgi 3+2:P

mxm
08.08.03, 00:22

no kurat küll väga halb uudis kui see tõsi on:kurb10:

17
08.08.03, 00:25

ja soccernet.com (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=273105&cc=5739) eitab seda...mine sa tea mis veel saama hakkab :sega9:

Mina usun pigem soccernet.com-i juttu, kuna tribalfootball on tuntud pigem kollase kirjandusena, aga kõike võib olla.Praegu ei oska ju veel midagi kindlat õelda.:oih:

Epic
08.08.03, 00:58

Mina usun pigem soccernet.com-i juttu, kuna tribalfootball on tuntud pigem kollase kirjandusena, aga kõike võib olla.Praegu ei oska ju veel midagi kindlat õelda.:oih:

Sina ei usu tribalfootball\'i?

\"Inter on müümas oma ühte põhiründajat Christian Vierit vähemalt Milano suurklubi on nõustunud Chelski 20 miljoni eurose pakkumisega http://www.tribalfootball.com/august/englinews3070803.html\"

Selline jutt tuleb meelde??? :kaval:

17
08.08.03, 01:02

Sina ei usu tribalfootball\'i?

\"Inter on müümas oma ühte põhiründajat Christian Vierit vähemalt Milano suurklubi on nõustunud Chelski 20 miljoni eurose pakkumisega http://www.tribalfootball.com/august/englinews3070803.html\"

Selline jutt tuleb meelde??? :kaval:

Eino seda küll, aga ma ei teagi.Pigem arvan siiski, et ta ei lähe, kuigi järgmisel hetkel juba usun, et läheb jne jne jne.:sega10: :sega11: :sega7: :sega6: :sega5: :sega4: :sega3: :sega2: :sega1: :r66m1: :kratsti:

Silver
08.08.03, 01:21
Mixer, mul on sust kahju! Nii loll saab olla. ;)

resorte
08.08.03, 01:51
Sellest foorumist hakkab vaikselt tekkima jutukas.:D :(

Glazza
08.08.03, 13:19
CL tähtaeg on möödas, seega oleks Vieri ost suht hiljaks jäänud..

17
08.08.03, 15:30
Nonii Mallorca on nõustunud Chelski pakkumisega 12.5 M£ Samuel Eto\'o eest.Uudis ise siin. (http://www.soccerage.com/en/13/p3334.html)

Post-Latt-Post
08.08.03, 16:34
võta nüüd kinni milline uudistekanal see kõige õigemat infot jagab...
Chelsea yesterday admitted defeat in their attempts to buy Christian Vieri from Inter Milan and will now try to secure the services of another striker from a short list that includes Mark Viduka...
ALSO;
Jimmy Floyd Hasselbaink is set to leave Stamford Bridge for Spain after Real Betis declared he is their main target

Epic
08.08.03, 18:01
http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2003360788,00.jpg

Chelski\'l on ikka jube toredad keskvälja mehed :lahe:

mxm
08.08.03, 19:22

http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2003360788,00.jpg

Chelski\'l on ikka jube toredad keskvälja mehed :lahe:

täiega nõus:silm4:

17
09.08.03, 23:15
Chelski on soetanud endale jälle uue mängija.Seekord siis Parmast ründaja Adrian Mutu 15.8 miljoni naela eest.Sihukene info siis sportnetist. (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=47010)

Robinho
09.08.03, 23:19

Chelski on soetanud endale jälle uue mängija.Seekord siis Parmast ründaja Adrian Mutu 15.8 miljoni naela eest.Sihukene info siis sportnetist. (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=47010)
Why oh why? Miks küll müüs Parma oma kapteni maha? Leite Ribeiro kaotas oma ründepartneri. :( Seega, siis järgmine hooaeg pole veel Parma hooaeg, kuna põhitegijad on lännu. Ma nii lootsin...

fitti
09.08.03, 23:48
no esialgu on alles klubide vahel kokkulepe sõlmitud. see, et ka mutu endaga asjad klaariks saadakse, pole veel kindel. kuigi, mis saaks tal olla sellise rahapaja otsa istumise vastu..:P

Post-Latt-Post
11.08.03, 13:38
From a human point of view it has not been an easy choice. But now it\'s done so let\'s think of Chelsea,\' he said.

`I couldn\'t refuse the offer they made me. I asked my club to consider it and I have to thank the officials.\'

Martin
11.08.03, 13:55
Mis sul puhkuse vastu on - või restide?

glesaux
13.08.03, 22:22

Chelseal on fänne välisriikides küll, vähemalt minu kodupubis Viinis tuleb Chelsea mängu ajaks kõrts puupüsti täis. Lootust annab asjaolu, et C justnimelt pole palju neid gloryhunteritest fänne, vaid kõik on nii vähemalt nooremas keskeas, seega eluaegsed pühendunud fännid..

T2nan loetava kommentaari eest...peale esimese lehe l2but sirvides j2tsin j2rgmised 3 vahele. J2tkan hoogsalt 7. v6i oli see siis juba 8. aastat Chelsea f2nnina!

Post-Latt-Post
14.08.03, 09:57
MSK Zilina 0-2 Chelsea

\"Loads, and loads of money!\"

Post-Latt-Post
14.08.03, 10:37
Soovitan lugeda tänast Postimeest, kus antakse ülevaade Chelsea tehingutest.
Taas kord peab kahjuks tõdema, et vanajumal Pohlak ei suutnud mitte vait olla ja lisab omapoolse \"spetsialisti\" hinnagu asjale;(

vandersell
14.08.03, 10:40
Mis seal valesti siis öeldud on? Kui oleks tegu mõne teise klubiga, oleks sa ka temaga nõus.

malagar
14.08.03, 10:46
POhlak võiks lõuad pidada . Pole mina küll mitte Chelsea fänn , kuid lolle oste pole nad kindlasti teinud . Ei ole siin pistmist mingi rumala rahaga nagu Pohlak väidab. Enamik uusi nägusid on alla 24 aasta noored anded( Bridge, Cole , Johnson , Duff ; Mutu ) , mis viitab selgelt klubi plaanidele tulevikuks tuumikut luua . Chelsea Saab nüüdsest olema kindel esikolme klubi , vähemalt seni kuni neil Abramovich taga on

Pätu
14.08.03, 11:10
Küll see Roman aga hakkab Ranierile peavalu tekitama :) Neil kurat ründe ja keskvälja kohtade pärast nüüd võitlemas rämekas hulk mehi.. ja enamus neist suht head :P Ei tea kas transfer-door läheb ka teistipidiselt lahti ja Chelseast hakkavad miskid staarid ära tiksuma, sest vaevalt sellised mehed nagu Zenden, Hasselbaink, Petit ja kasvõi uued ostud oleksid nõus sellega et nad ei mängi.. veel vähem et nad ei ole üldse pingil. Kuid jah.. ueed ostud võivad suht kasulikud olnud (Veron küll ainult Euroopa mängudes) ning kõik poisid noored ja enamasti britid.

Ainus puudus nüüd Chelsea keskväljal on, et neil ei ole võitlevat keskvälja meest, kes oleks sama klassiga kui uued playmakerid. Lampard küll on midagi, aga ma ei ütleks et ta eriline maailmaklassi mängija oleks :P

PS! Eile oli Chelsea eest väljakul maksimaalselt korraga 5 britti !!!!!!!!!! (the hell was just frozen)

Post-Latt-Post
14.08.03, 11:26
Makelele annaks CFC keskväljale palju võitluslikust juurde... kui see tehng toimuma peaks.

Väljavõte Soccernet.com

Wednesday, August 13, 2003

Chelsea move on Makelele - agent

France midfielder Claude Makelele could become the latest player to join Chelsea\'s Russian revolution after walking out on training at Real Madrid.

Makelele: Real ball winner (BenRadford/GettyImages)

The player\'s agent, Marc Roger, today claimed that the Blues had offered £7million for the 30-year-old central midfield player.

According to reports, Roger then met with Real sporting director Jorge Valdano to try and persuade the club to give his client a pay rise or to sell him.

Pätu
14.08.03, 11:33
Selline midfield: Duff - Cole - Makelele - Geremi oleks suht võimeline saavutama suuri tegusid.. kui vaid Ranieri inimese moodi rääkima õpiks ja neid kuidagi juhendada suudaks :)

Aga jah.. kas nüdü veel Makelele ost tähendab, et varsti saab Chelseast ka nagu Leedsi supermarketist odavalt igasuguseid hea klassiga mängijaid :)

Petit, Zenden, Stanic, Lucas, Hasselbaink, Babayaro - On sale now ! If you buy one now you\'ll get aother one free !

Martin
14.08.03, 11:33
Post-Latt-Post : Kuule, pliis tee enda signatuur korda, see tõesti riivab silma ja ajab mul pea sassi.

Chelseast rääkides on nad aga ikka päris nutikalt investeerinud, kuigi mõni ost on natuke kahtlane. Samas - kui raha on ning mehed müügis, siis nt. West Hamist pärdikute haaramine oli väga mõistlik tegu. Kokku on igatahes normaalne sats pandud, kuid võtmeks on ikkagi peatreener, kes need trollid mängima peab panema.

Tembu
14.08.03, 11:42
Originally posted by Martin

Post-Latt-Post : Kuule, pliis tee enda signatuur korda, see tõesti riivab silma ja ajab mul pea sassi.

Chelseast rääkides on nad aga ikka päris nutikalt investeerinud, kuigi mõni ost on natuke kahtlane. Samas - kui raha on ning mehed müügis, siis nt. West Hamist pärdikute haaramine oli väga mõistlik tegu. Kokku on igatahes normaalne sats pandud, kuid võtmeks on ikkagi peatreener, kes need trollid mängima peab panema.

Smuti, kas kõigevägevam ise on andnud sulle volitused inimloomi pärdikuteks ümber ristida? Aamen:P

Post-Latt-Post
14.08.03, 14:45
Sellised liivakastimängud! Öeldakse, et mehed jäävad ikka lasteks;(

Real cancel Makelele-Chelsea talks

Real Madrid have cancelled next Monday\'s planned meeting with Chelsea officials after their midfielder Claude Makelele refused to train today.

Makelele: Real rebellion (BenRadford/GettyImages)

The 30-year-old French international midfielder, whose agent claims is a transfer target for the big-spending London club, has demanded a salary rise to put him in line with Real\'s big earners.

Madrid began disciplinary proceedings against the player and cancelled a meeting with Chelsea planned for next Monday as a consequence of his actions.

eston maravilha
14.08.03, 15:35
hea munn on makelele. oelks oma transferi saanud kui poleks türa mängima hakaknud. las mädaneb seal siis:):)

2mSööt3mMööda
14.08.03, 16:28
Kas Reali pidev põhikooseisus olemine on mädanemine. Mädanemise hea näide on Mcmanaman.

SleepWalking
14.08.03, 16:35
Originally posted by daywalker
Kas Reali pidev põhikooseisus olemine on mädanemine. Mädanemise hea näide on Mcmanaman.

macca pole küll minuteada palgatõusu saavutamise väljapressimiseks treeningutele keeldunud tulemast.

chelseast, äkki romanil on inf mingist muudatusest, mida fifa kavandab mängijate arvu suurendamise suhtes? milleks ta muidu endale selline hulk mängijaid soetada? :)

Pätu
14.08.03, 17:32
sleepwalking.. tõlgi oma viimane postitus eesti keelde palun.. poindist ei saanud üldse aru

eston maravilha
14.08.03, 17:48
Originally posted by daywalker

kui enne ei mädanenud siis alates eilsest hakkab seda tegema

Robinho
14.08.03, 19:11
macca pole küll minuteada palgatõusu saavutamise väljapressimiseks treeningutele keeldunud tulemast.

Macca saab pea kaks korda rohkem palka, kui Makelele, kuid nühib pinki mis hirmus.

vaikiv mees
16.08.03, 01:16

Selline midfield: Duff - Cole - Makelele - Geremi oleks suht võimeline saavutama suuri tegusid.. kui vaid Ranieri inimese moodi rääkima õpiks ja neid kuidagi juhendada suudaks :)

eurom2ngus n2gi keskv2li v2lja niisiis
Duff (J.Cole)-Lampard-Geremi-Veron

Aga jah.. kas nüüd veel Makelele ost tähendab, et varsti saab Chelseast ka nagu Leedsi supermarketist odavalt igasuguseid hea klassiga mängijaid :)

Petit, Zenden, Stanic, Lucas, Hasselbaink, Babayaro - On sale now ! If you buy one now you\'ll get aother one free !

t2nu Makalele ekstsessidele oma praeguse klubiga, on ka Chelsea igaksjuhuks tagasit6mbunud (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/chelsea/3147967.stm),

P.S

:D ilgelt naljakas, Guardian ytleb Smertini yletuleku kohta- Chelsea are now buying players they don\'t want -ostatakse kokku nii vajalikke kui ebavajalikke m2ngijaid,
arvatakse ka, et see on Romani teene oma s6brale, kes tahtis veidi pappi saada

Epic
17.08.03, 23:00
Roman oli ikka jube rõõmus kui Seba täna oma esimese värava Chelski särgis lõi :D
Owen\'i penalt oli jube :sega11: kuidas selline staar niimoodi eksida võib?Nagu van Nistelrooy eile.Õnneks olid kohtunik sel hetkel \'pooli fänn ning andis löögi kordamisele. :P J.F näitas Romanile, et ta võiks veel kaaluda tema maha müümist, vaid mõni minut enne lõppu suutis mees võidu Chelski\'le napsata :deemon:
Veron\'i debüüt oli igatahes muljetavaldav :lahe:

malagar
17.08.03, 23:47
Muidugi oli muljetavaldav . Manchester ei suutnud lihtsalt veroni täiel määral ära kasutada . Ma usun et see hooaeg tuleb mehel suurepärane

vaikiv mees
18.08.03, 02:18
kindlasti, ei vaidle yldse, Chelsea\'sse sobib ta hoopis paremini, tal on seal (lausa keskne) koht olemas..
Chelsea ryndas yldse teravamalt,
ehkki pooled mehed algkoosseisus on uued (aja jooksul kokkum2ng ilmselt paraneb veelgi)
ja need, kellele Chelsea v2lismaalaste rohkuse t6ttu varem ei meeldinud- Roman on t6esti targalt ostnud noori tegijaid ja tulevikumehi,
\'Poolil polnud neid v2lismaalasi platsil enam sugugi v2hem

Pätu
18.08.03, 03:35
a krt.. selliste poistega oleks võimalik ründavat jalgpalli suhtkoht näidata.. ranieri aga itaalia \"kõmpsime niisama ja siis võiks värava\" lüüa taktika peal :P

Post-Latt-Post
18.08.03, 11:26
Tänaseni on selgusetu miks Owen uue võimaluse sai? Kas keegi tõlgendaks.
Veronil peaks nüüd olema hea tunne, et esitust sama ägedalt jätkata...kugi ega temalt väravaid just ei oodatagi.

Melwood
18.08.03, 11:41
Originally posted by Post-Latt-Post

Tänaseni on selgusetu miks Owen uue võimaluse sai? Kas keegi tõlgendaks.
Veronil peaks nüüd olema hea tunne, et esitust sama ägedalt jätkata...kugi ega temalt väravaid just ei oodatagi.

Nohh, mina sain aru nii, et Cudicini liikus oma joonelt liialt vara vastu.
Korduses on seda igal juhul näha. Oweni jultumus pärast seda keskele lüüa on igal juhul imetlusväärne.

eston maravilha
18.08.03, 11:42
hull müsteerium tõesti...

väljavõte FIFA reeglitest

The defending goalkeeper:
- remains on his goal line, facing the kicker, between the goalposts until the ball has been kicked

malagar
18.08.03, 11:43
Imetlusväärne oli see kuidas saab penaltit nii mööda lüüa nagu Oweni esimene üritus .
Teise katse andis talle puhtalt Anfieldi kodune atmosfäär , mis kippus kohtuniku otsustamisvõimet varjutama;)

Melwood
18.08.03, 11:58
Originally posted by malagar

Imetlusväärne oli see kuidas saab penaltit nii mööda lüüa nagu Oweni esimene üritus .
Teise katse andis talle puhtalt Anfieldi kodune atmosfäär , mis kippus kohtuniku otsustamisvõimet varjutama;)

OK, nõus ... penalt anti KOP\'i ees ning ma usun, et päris tihti seda liikumist ära ei võeta, kuid reegleid rikuti ja minu meelest pole siin enam midagi kobiseda. Chelsea võitis anyway...

vaikiv mees
18.08.03, 13:45
minu meelest n2idati kordusest, et mehed liikusid liiga vara kasti (kohtunik viibutas juba enne sinnapoole), kusjuures \'varastamine\' oli minimaalne ja
paljude kommentaatorite arvates samuti täiesti ebavajalik 2.katse,
et Owen ju ei apelleerinud sellele, et teda keegi seganuks, vaid võttis ikka ise peast kinni & arvas, et asi on lõplikult p..s, aga vedas,
kusjuures asi on tõsine siis, kui kollkipper tõrjub ette ja (loomulikult varem kasti jooksnud) mängija lööb ikkagi ära, siis peaks löök tulema kordamisele, aga tavaliselt just ei tule

edit: nojah, ikka Gudicini liikumisele viitavad allikad praegu.. eks ta 1 segane lugu oli nii või teisiti

17
22.08.03, 21:07
Roman on taas raha laristamas, on vaid päevade küsimus, mil Milano Interi edurivimees Hernan Jorge Crespo liitub Chelskiga.Uudis ise

Crespo on teel Chelsea\'sse

22.08 16:45

Hernan Crespo üleminek Milano Interist Londoni Chelsea\'sse on päevade küsimus, kirjutab tänane Itaalia press. Argentiinlasest ründaja treenis reede hommikul Interi baasis Appiano Gentiles ja klubi on jätkuvalt eitanud läbirääkimisi Chelsea\'ga, kuid ajakirjanikel on kindlaid fakte ülemineku peatsest sünnist.

28-aastane Crespo liitus Interiga Rooma Laziost alles aasta tagasi ning Milano klubi maksis tema eest 26 miljonit eurot ja andis lisaks roomlastele Itaalia koondise ründaja Bernardo Corradi.

Crespo partnerit Interi ründeliinis Christian Vierit hämmastab klubi juhtkonna tegevus. \"Kui nii kangesti müüa tahetakse, siis võinuks Hernani asemel müüa mind,\" ütles Itaalia koondisele kolmapäeval mängus Saksamaaga võidu toonud Vieri ajalehele La Gazzetta dello Sport.

\"Mida ma siin üksi teen ja mida me üldse teeme? Järjekordne teine, kolmas või neljas koht ei rahulda ju kedagi. Selle asemel, et meeskonda tugevdada, seda hoopis nõrgendatakse,\" põrkis Vieri. \"Mullu müüs Inter Ronaldo ja ostis tema asemele Crespo. Nüüd müüaks Crespo. Parem oleks müüa mind, kord ja igaveseks,\" lisas ründaja.

Sportnet

Ja link (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=47372)

Epic
22.08.03, 21:13

Roman on taas raha laristamas, on vaid päevade küsimus, mil Milano Interi edurivimees Hernan Jorge Crespo liitub Chelskiga.Uudis ise

Hernan Crespo üleminek Milano Interist Londoni Chelsea\'sse on päevade küsimus, kirjutab tänane Itaalia press. Argentiinlasest ründaja treenis reede hommikul Interi baasis Appiano Gentiles ja klubi on jätkuvalt eitanud läbirääkimisi Chelsea\'ga, kuid ajakirjanikel on kindlaid fakte ülemineku peatsest sünnist.

28-aastane Crespo liitus Interiga Rooma Laziost alles aasta tagasi ning Milano klubi maksis tema eest 26 miljonit eurot ja andis lisaks roomlastele Itaalia koondise ründaja Bernardo Corradi.

Crespo partnerit Interi ründeliinis Christian Vierit hämmastab klubi juhtkonna tegevus. \"Kui nii kangesti müüa tahetakse, siis võinuks Hernani asemel müüa mind,\" ütles Itaalia koondisele kolmapäeval mängus Saksamaaga võidu toonud Vieri ajalehele La Gazzetta dello Sport.

\"Mida ma siin üksi teen ja mida me üldse teeme? Järjekordne teine, kolmas või neljas koht ei rahulda ju kedagi. Selle asemel, et meeskonda tugevdada, seda hoopis nõrgendatakse,\" põrkis Vieri. \"Mullu müüs Inter Ronaldo ja ostis tema asemele Crespo. Nüüd müüaks Crespo. Parem oleks müüa mind, kord ja igaveseks,\" lisas ründaja.

Sportnet

Sa oled jube kaval ve?Teeb tekstist copy-paste ja siis annab veel lingi ka........IDIOOT!

17
22.08.03, 21:15

Sportnet

Sa oled jube kaval ve?Teeb tekstist copy-paste ja siis annab veel lingi ka........IDIOOT!

And so what???Kas ei või enam uudiseid kirjutada?

Martin
22.08.03, 21:16
Lapsed! Koht! Ehk teiate ise mis teha. Kui aru ei saa, siis - AITAB!

H.M Murdock
22.08.03, 21:37

loomulikult võib uudiseid kirjutada.kui SINA oleksid selle kirjutanud,siis oleks kõik OK ja väga viis aga jah....ma arvan,et eel kõnelejate mõte jõudis sulle pärale

aga,et mitte OT teha siis
uudis sellest,kuidas roman minardi ära ostab (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=22.08.03&r=3&id=144813) eks näis,kelle ta sinna kokku ostab

dreyd
22.08.03, 22:35
noh senikaua, kuni kaks pool-musta massinat teiste sumpsi vaid( hea, kui sedagi) tagant passivad ei ole sõitjate poolelt kindlasti midagi suurepärast oodata, alustama peab ikka masina enda timmimisega, aga noh kui raha on siis kurat teab mis sümbioos siin veel tekkida võib.:kratsti:

unustasin lisamast, et vabandan tuli tiba OT

no nii, nüüd pean vist häbenema, et minusugune juba väike veteran sai hakkama topelt postitusega, häbenen, modi palun abi:doh:

Epic
22.08.03, 23:07

loomulikult võib uudiseid kirjutada.kui SINA oleksid selle kirjutanud,siis oleks kõik OK ja väga viis aga jah....ma arvan,et eel kõnelejate mõte jõudis sulle pärale

aga,et mitte OT teha siis
uudis sellest,kuidas roman minardi ära ostab (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=22.08.03&r=3&id=144813) eks näis,kelle ta sinna kokku ostab

Schumi ja Montoya? :D

Originally posted by dreyd

no nii, nüüd pean vist häbenema, et minusugune juba väike veteran sai hakkama topelt postitusega, häbenen, modi palun abi:doh:

dreyd sa saad ju ise ka postituse ära kustutada ;)

dreyd
22.08.03, 23:39
näed siis inimene õpib ikka surmani:) , tüma Epic
rohkem siia ot ei tee;)

U2
24.08.03, 01:27
chelsea võttis täna hooaja teise võidu.leicesterit võideti 2-1.chelski väravad lõid mutu ja üks oli vist nalise omavärav

kaala
25.08.03, 15:55
nonii.chelsea ostis järjekordselt uue mängija.bordeaux`i keskväljamees smetrin on nüd chelsea ridades:)

2mSööt3mMööda
25.08.03, 16:05
Kas see Smertin peaks nüüd see keskväljal \"musta töö tegija olema\"? Ja oligi aeg üks venelane ka Chelseasse osta :)

Epic
25.08.03, 16:57
Originally posted by kaala

nonii.chelsea ostis järjekordselt uue mängija.bordeaux`i keskväljamees smetrin on nüd chelsea ridades:)

Ei ole, ta saateti Portsmouth\'i laenule ;)

Post-Latt-Post
26.08.03, 13:42
Temast tahetakse teha n.ö tuleviku tegijat... aga vaeseke pole ju 18 vaid läheneb 30 le ... ja kui Chelseal selle kooseisuga hästi edeneb ei usugi, et Smertin esinduskoondisse pääseb.

dimaggio
26.08.03, 14:55
Just Crespo sealt puudubki!

K1ly
29.08.03, 11:25
Nii Zenden tahab Chelsea st lahkuda kuna ta ei näe enam ennast Chelsea põhirivistuses tänu ostudele mis Abramovich teinud on;) Zenden tahaks minna ise PSG se \'PSG are a great team,\' Zendenist on veel huvitatud Middlesbrough ning PSV :kaval:

Pätu
29.08.03, 11:47
ma küll sain lõpuks aru mida sa oma viimase lausega öelda tahtsid.. aga noh.. krt loe läbi ennem kui asja postitad

zenden keeldus boro\'sse minemast ning loodab nädalavahetusega lõpetada ülemineku PSGsse

Epic
29.08.03, 12:02
Chelski uusim ost - Neal Sullivan :P Ei kas tuleb teiseks numbriks või kolmandaks.Igatahes suht mõttetu ost :D.

Pätu
29.08.03, 12:22
ning sina oled jalgpalligeenius

Epic
29.08.03, 15:10
järjest paremaks läheb ;)

Makelele (http://soccernet.espn.go.com/headlinenews?id=275439&cc=5739) samuti Inglismaa poole teel

Pätu
29.08.03, 17:04
mis sul sest paremaks läheb ? :) saad järgmine hooaeg uue avatrai panna kui chelskilt kotid saate ?

Epic
29.08.03, 17:36

mis sul sest paremaks läheb ? :) saad järgmine hooaeg uue avatrai panna kui chelskilt kotid saate ?

see oli lihtsalt sarkastiliselt öeldud ;) ja ManU avatraid(avatari) ei vaheta ma mitte millegi vastu ;)

Pätu
29.08.03, 17:52
maybe you should swap it for a brain.. :)

btw.. barry ferguson jooksis blackburni miski 7,5 milli eest..

Epic
29.08.03, 19:03

btw.. barry ferguson jooksis blackburni miski 7,5 milli eest..

ja mis see Chelsea\'sse puutub? :doh:

Pätu
30.08.03, 11:34
ongi chelsea teema või.. :D:D ma arvasin et selle üleminekute teema alla kirjutan :D

mjkk
14.09.03, 15:56
loogiline asjade käik:

Chelsea are set to beat Manchester United to the signature of 14-year-old American wonderkid Freddy Adu for a £3m fee, according to reports.

The highly-rated teenager, who has been part of the USA Under-17 set-up since he was 13, was rumoured to be set to move to Old Trafford.

But the club apparently pulled out of a deal on Wednesday, allowing Chelsea to move in.

The big-spending London club, who have already spent over £100m since Russian billionaire Roman Abramovich took control in July, will reportedly pay Adu\'s family £3m over four years.

Real Madrid and Inter Milan are also said to be planning talks with the youngster, who moved to the States from his home country of Ghana when he was eight and has already earned a $1m deal with Nike.

seda venda on vist iga meeskonnaga maailmas seostatud, kellel vähegi raha oleks. ei usu mina, et sellelgi tõe põhja all on, kuid mine sa tea vene revolutsionääri oma rahapadaga....

Post-Latt-Post
17.09.03, 19:45
Ei midagi uut aga siiski pioneer www.hot.ee/chelseafc/ ...säästke kommentaaridest.

nimeta
18.09.03, 12:55
chelsea on 1 lemmikutest klubidest ning ma loodan et ta paneb seehooaeg inglise liiga kinni sest ma ei usu et seda teeb arsenal kui kui on henry sitas vormis siis ta ei tee mitte m*nnigi seal platsil ära..:deemon:

Post-Latt-Post
20.09.03, 18:19
Chelsea on number 1 Premiership tabelis.....kui ma nüüd rängalt ei eksi siis see on tesit korda 18 aasta jooksul ..viimati oli vist 2000 hooajal...aga eks statistikud nagu Te kõik olete varsti parandate mind.
Kusjuures on ka pakkuda välja Chelsea toetajatele väike erajutt...vms. Kui tunned, et oled CFC toetaja 101% siis jäta oma kontakt maha aadressile chelseafc@hot.ee ja ma räägin asjast lähemalt. Ex- ManU fännid ärge kirjutage!!!:viha:

mjkk
28.09.03, 13:53
Rivaldo järgmine mees Chelseas? (http://www.soccernet.ee/news.php?id=4862)

Veider, et mees sinna minna soovib, minu arvates poleks talle seal palju mänguaega anda...igatahes oleks tal mängimise mõttes parem minna näiteks Boro ridadesse, kus kohemaid avarivistuses...

Robinho
28.09.03, 14:26

Veider, et mees sinna minna soovib, minu arvates poleks talle seal palju mänguaega anda...igatahes oleks tal mängimise mõttes parem minna näiteks Boro ridadesse, kus kohemaid avarivistuses...
Ma südamest loodan, et Chelsea või ükskõik missugune muu klubi peale Real Madridi Rivaldo üles korjab. Aga sisetunne ütleb vastupidist...:(

17
28.09.03, 14:39
Originally posted by Robinho

Ma südamest loodan, et Chelsea või ükskõik missugune muu klubi peale Real Madridi Rivaldo üles korjab. Aga sisetunne ütleb vastupidist...:(

Miks sa teda Reali ridades näha ei taha siis?Kuigi jah ma kardan et ta ei saa Realis algkoosseisu ikkagi, aga kes teab kes teab, see selgub mõne päeva pärast...

Robinho
28.09.03, 15:08
Miks sa teda Reali ridades näha ei taha siis?
Sellepärast, et Rivaldo ei aitaks Real Madridi, vaid klubi aitaks teda ning seepärast pole temast kasu. Praegu on rünnak balanseeritud ning pole vaja kedagi seda lõhkuma.
Tundes Florot paneks ta nagunii Rivaldo põhikoosseisu, jätaks Cambiasso pingile ning kasutaks Beckhami ja Zidane`i holding midfielderitena:P . Ma kahtlen ka selles, et Rivaldo suudab ennast vormi mängida. Väga pikk aeg on veel ees jaanuari ülemineku värava avanemiseni ning Rivaldo ei tee intensiivset trenni seniajani rääkimata mingil tasemelgi mängimisest. Tema aeg sai läbi eelviimasel hooajal Barcas, olgem ausad. MM-il ta veel sähvatas, kuid Milanis ei õnnestunud enam midagi korda saata.

ROOTSI KUNN
02.10.03, 11:51
Olen küll stabiilne Inglise liiga vaataja ,kuid erilist lemmikut mul seal ei ole ja kui on siis Chelsea ,sest olen nende mängu korra ka oma silmaga näinud.
Eile üllatasid nad mind aga jumalast negatiivse poole pealt ja said häbiväärse kaotuse Besiktaselt ,kes mängis terve teise poolaja veel ka kümnekesi.
Türgi sai enne EM-valikmängu mõnusa adrenaliinisüsti.

Kosk
02.10.03, 12:46
Originally posted by ROOTSI KUNN

Olen küll stabiilne Inglise liiga vaataja ,kuid erilist lemmikut mul seal ei ole ja kui on siis Chelsea ,sest olen nende mängu korra ka oma silmaga näinud.
Eile üllatasid nad mind aga jumalast negatiivse poole pealt ja said häbiväärse kaotuse Besiktaselt ,kes mängis terve teise poolaja veel ka kümnekesi.
Türgi sai enne EM-valikmängu mõnusa adrenaliinisüsti.

Chelsea mängis tegelikult väga ilusat jalgpalli. Lihtsalt mustpersete 10 meest istusid kastis nii hästi ees, et suutsid igale löögile ette karata. Kuradi fägetid!
Endale tuli üllatusena, et Crespo oli põhis, kes pole nagu põhjust andnud selliseks lükkeks. Absoluutne üleplatsimees oli Frank Lampard.

Epic
02.10.03, 13:04
Chelski sai ikka tõsiselt vastu kotte eile :P Roman peaks häbi pärast maa alla vajuma :deemon: Loll otsus oli parim väravakütt J.F Hasselbaink 1.poolajal pingile jätta :deemon:

Red Devil
02.10.03, 13:13
Nojah tuli siis Chelseal ka esimene kaotus see hooaeg, millalgil pidi see ikka tulema ja muidugi oli see kaotus üllatus, ise mängu ei vaadanud.

Tembu
02.10.03, 14:59
Va türklased lõid esimsel poolajal kõik ära mis vähegi lüüa andis......Rünnakul jäi see viimane sööt puudu...oli siis liialt pikka või kõva või miskit muud viltu....Crespo pole liigas eriti platsile saanud..korra vahetusest ja siis Wolvesi vastu sai pikemalt platsil viibida ja ka kaks kolli teha...Ise ei alahindaks teda mitte..Igati täkk:)

indie
02.10.03, 18:39
Ja-jah. Vaat\' teda hoitakse just nii, et muidu mängida ei saa, aga kui Ranieri mõtleb, et ah, tuleb kerge mäng, siis laseb platsile, kui on tähtsad ajad käimas... Nii et igati täkk! Pole paljusid, kes sellise tükiga hakkama saaks, nii-öelda väravaid lööks, nii-öelda võistkonnale abiks oleks noil kriitilisil ajul! Ah, prsse, Crespo ju täiesti normaalne kutt, ju!

vaikiv mees
02.10.03, 20:02
no niikaua kui pole veel CList v2lja langetud ja on paar m2ngu n2dalas, tuleb meestele paratamatult puhkust anda,
suurklubidel on paari koosseisu jagu mehi, keda roteerida,

kerge mäng, siis laseb platsile
tundub, et Crespot lastakse p6hil. just Meistrite Liigas platsile,
yllatav oli, et Duff alustas seekord pingilt, vist peeti t6esti omas kodus Besiktas\'i niigi v6idetavaks vastaseks

Mätas
03.10.03, 14:41
No kaotus pidi ju millalgi tulema ja türklased on ennegi teistele säru teinud. Hea, et niigi läks, 7 mängu järjest ilma kaotuseta, meeskond on vaeval kuu koos mänginud, ning treener peab kolme keelt kasutama. Pealegi oli Gallase jalaga ikka midagi suurt lahti, räägitakse isegi luumurrust. 4 mängu on alagrupis veel ees, kaotatud pole veel midagi.

Epic
07.10.03, 11:18
The Sun :P kirjutab, et üks Chelsea mängija osales \"kurikuulsas\" grupiviisilises vägistamises.

http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2003460813,00.jpg

J.F Hasselbaink?

eston maravilha
07.10.03, 11:24
hea loll
oled jimbot kunagi näinud?? ta on hoopis teistsuguse kehaehitusega ju.. see on pigem carlton cole,..

Epic
07.10.03, 11:41

hea loll
oled jimbot kunagi näinud?? ta on hoopis teistsuguse kehaehitusega ju.. see on carlton cole,..

Kas Carlton Cole on siis \"Premiership Star\"?Vaevalt :P
Järelikult siis äkki mõni teine neeger/Chelsea mängija - Geremi, Gallas, Makelele???Kui tõtt öelda siis nati nagu meenutabki Maket :D

SleepWalking
07.10.03, 11:48
Kas Carlton Cole on siis \"Premiership Star\"?Vaevalt :P

praegusel juhul on ka kord liigas mänginud mängija premiership star - lihtsalt et stoorile lisada värvi.

marabella666
07.10.03, 13:47
Pildil on Sunis praktikal olev ajakirjanik :D

Mätas
07.10.03, 17:13
Selle vägistamiscasega soovitaks ettevaatlik olla, palju boardid on juba kinni pandud.

Ja Suni piltide peal olla väidetavalt jah Suni enda kirjatsurad.

eston maravilha
07.10.03, 18:24
edu siis kui arva et kedagi huvitab mida kuskil ääremaa jalkafoorumis räägitakse.. isegi kui me need nimed kõik ette loeks, mida keegi teinud pole

Martin
07.10.03, 19:54

Selle vägistamiscasega soovitaks ettevaatlik olla, palju boardid on juba kinni pandud.

Ja Suni piltide peal olla väidetavalt jah Suni enda kirjatsurad.

Ja Inglismaa seadusandlus kehtib tõesti Eestis kah.....blah

Mätas
08.10.03, 09:44
Ei kehtigi, Eesti VÕS vast aga kehtib ja sellest tulenevad kahju tekitamise hüvitamise sätted.

Eston, aga äkki mina, kui klubi fänn, saadan ja tõlgin antud väited klubile/mängijale??

Martin
08.10.03, 09:55
Ei kehtigi, Eesti VÕS vast aga kehtib ja sellest tulenevad kahju tekitamise hüvitamise sätted.

Eston, aga äkki mina, kui klubi fänn, saadan ja tõlgin antud väited klubile/mängijale??

Eesti VÕS (võlaõigusseadus) kehtib siin kindlasti, kuid kahjuks pole käesoleva juhtumine eriti seaotud. Ok, kuid just suurt lahendit ei tule ja sa maksta ei suuda vms, siis võime VÕS\'i ka kasutusele võtta.

Või pead sa silmas võrdõiguslikkuse ja võrdse kohtlemise seadust või veel midagi kolmandat?

Igatahes point jääb samaks - ma võiks siin ennast lolliks kirjutada nendest nimedest, kuid Eesti siseselt nüüd küll mitte midagi ei juhtuks. Ja sina võid ennast kringliks kah kaevata - kui Newvastle tuleb siia kohut pidama, siis oleks see selle sajandi suursündmus.

SleepWalking
08.10.03, 09:59

lugupeetud mätas, palun hoia oma üritused foorumis juriidilist nõu anda endale, sest nende pädevus on üsnagi kaheldav. loe võlaõigusseadust veelkord ning mõtle, mille kohta seadusandja kahju hüvitise sinna sisse kirjutas? praegusel juhul puudub täielikult kahju saaja ehk koosseis, kuna meil pole põhjust eeldada, et siin foorumis tekitatud väide kuidagi kellelegi moraalset kahju tekitab. moraalse kahju tekitamisel tuleb moraalse kahju tekitajal kohtule tõestada tekitatud moraalse kahju ulatus, seda protsessi jälgiks isegi huviga.

usu või ei, aga ka see ei pane inglismaa seadusi eestis kehtima. :doh:

Mätas
08.10.03, 14:30
Mittevaraline kahju, muuseas. Istun praegu ise kohtus ühe kahju hüvitamise juhtumiga, ehk midagi ikka tean. Point on aga selles, et mind, kui Chelsea toetajat häirib tugevalt, et antud foorumis võib vabalt süüdistada Chelsea mängijaid sellises raskes kuriteos, kui vägistamine. Minu protest muidugi ei tähenda siinsele kontingendile midagi, aga kahju on, et üks enam-vähem korralik eestikeelne foorum on nii alla käinud.

vello99
08.10.03, 14:58

lugupeetud mätas, palun hoia oma üritused foorumis juriidilist nõu anda endale, sest nende pädevus on üsnagi kaheldav. loe võlaõigusseadust veelkord ning mõtle, mille kohta seadusandja kahju hüvitise sinna sisse kirjutas? praegusel juhul puudub täielikult kahju saaja ehk koosseis, kuna meil pole põhjust eeldada, et siin foorumis tekitatud väide kuidagi kellelegi moraalset kahju tekitab. moraalse kahju tekitamisel tuleb moraalse kahju tekitajal kohtule tõestada tekitatud moraalse kahju ulatus, seda protsessi jälgiks isegi huviga.

Tegelikult on nii, et kui sa Eestis ütled, et keegi inglane on osalenud nt. Inglismaal vägistamises, siis kui ta seda ei ole, saab ta sinu vastu eestis küll ja küll VÕS §131 alusel hagi esitada. Ja ei pea ta midagi tõestama oma mittevaralise kahju ulatust, peab lihtsalt olema fakt ja tõestatud, see fakt rikub antud subjekti isikuõigusi. Kui huvi on võib seda (http://www.nc.ee/rkis/lahendid/tekst/2-1-105-01.html) lugeda, lahend on küll vana seaduse alusel, aga uus seda kontseptsiooni ei muutnud.

Epic
14.10.03, 16:30
Scott Parker (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/c/chelsea/3189690.stm) ja Lucio järgmised, kes Chelskisse teel? :doh:

Huvitav millal kedagi müüma hakatakse :sega6:

eston maravilha
14.10.03, 19:49
kui hakatase siis pakun et 1. jaanuaril 2004

dimaggio
15.10.03, 17:42
Chelsea ei suutnud rohkemat 0-0 viigist meie armsa Birminghami:D vastu. Kuid sellest hoolimata tõusid sinised Premiershipi liidriks.:(
Chelsea oli aktiivsem pool, but this is football!;)

Yazid
17.10.03, 17:57
...lisaks Nedvedile on silmapiiril ka Evertoni 17-aastane ründaja Wayne Rooney. Tema eest oleks Abramovitš valmis välja käima 58 miljonit dollarit.
Arvan ,et sportnet.ee\'s oli trükiviga.Või on siis Abramovitš end segi joonud. :oih:

Tembu
18.10.03, 12:10
Ära loe sportnet.ee´i ja uni on rahulikum...

vaikiv mees
18.10.03, 13:39
Rooney was reported to have been the target of a £35m bid (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/teams/e/everton/3196436.stm),
ka siis kui dollaritesse ymber arvutada, p2ris 58m t2is ei tule..

Epic
18.10.03, 13:43
See Nedvedi (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/europe/3200210.stm) ost on siiski tõenäolisem.

Viimane lause ütleb kõik : \"The Serie A club\'s general manager Luciano Moggi also told the newspaper that Chelsea had made an \"excellent\" bid for Nedved. \" :deemon:

indie
18.10.03, 13:56
Pisut kanepit manustand, et niiviisi punased silmad? Minu jalgpallifilosoofia on alati olnud selline, et kui tahad klubiga edukas olla, peab olema suur koosseis ja tugev toetus kõikidele positsioonidele. Paari aasta pärast on Chelsea siis võimeline ka midagi võitma...

vaikiv mees
18.10.03, 23:34
k6ige kasulikum oleks (k6igile konkurentidele) olnud, kui see m2ng (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/eng_prem/3191276.stm) l6ppenuks viigiga..aga Cudicini \'aasta viga\' kinkis vastasele v6idu,
juba Kanu&Bergkampi sissetoomine andis initsiatiivi Arsenalile tegelikult

Epic
19.10.03, 01:02
Cudicini viga oli ikka jube!Tipptasemel selliseid prohmakaid küll ei andestata, kui nüüd Romanil halb tuju ka veel on siis ei tahaks küll Carlo nahas olla :D

Esimene mängumees, kelle Roman maha müüb?

indie
19.10.03, 01:07
Tsiteerides klassikuid: tõenäoliselt ostab Roman endale uue põhikoosseisu...