PDA

View Full Version : www.managerzone.com

Leheküljed : [1] 2 3

-Loom-
03.12.02, 15:45
ise sattusin sinna enne hattricki..
suht sarnased asjad, aga managerzones ehk vähem võimalusi..

tahtsin nüüd seda küsida, et kas seal peale minu veel keegi siit foorumist?

-Loom-
17.01.03, 13:23
nii, asi managerzones niikaugel, et proovin orgunnida eesti liiga sinna..seep2rast - k6ik kellel on seal meeskond, 2kki saate mulle mailile oma meeskona nime ja kasutajanime saata. aad siis: chobram@managerzone.com

mjkk
17.01.03, 17:27
Aga sinna ei saa ju registreeridagi...kui Eestist oled :( ...või on viga minu lolluses?

Martin
17.01.03, 18:12
Ma tahaks ka teada. Olen mitmel korral proovinud, kuid ei midagi.

Martin
21.01.03, 01:45
Originally posted by Chobram

nii, asi managerzones niikaugel, et proovin orgunnida eesti liiga sinna..seep2rast - k6ik kellel on seal meeskond, 2kki saate mulle mailile oma meeskona nime ja kasutajanime saata. aad siis: chobram@managerzone.com

Muide, mis abi sa vajad üldse?

/me sai end ka lõpuks sinna ära registreeritud ning on nüüd uhke Poola vanatoi... :D

mjkk
21.01.03, 19:21
Martin, kuidas said Poola all regstreerida, mul näiteks ütleb iga riigi all, et ma pole sealt ja saadku ma meil. Saadan ja vastust ei tule aga...:( Aidake Chobram või Martin!

Martin
21.01.03, 19:33
Paar muutust tuleb teha.

Teed endal IE akna lahti. Võtad Tools, sealt Internet Options. Siis valid ülevalt menüüst Connections ning vajutad Settingute peale. Seal osa nagu Proxy Server. Teed sinna linnukese ette ning kirjutad numbrirea: 149.156.9.242 ja port: 8080 (kes kasutavad LAN-i, siis neil vastav Settings).

Kui üleval on linnukesi, siis need korja ära. nüüd peksa Ok, ok, ja veelkord ok või mis seal iganes vaja on. Kirjuta aadressiks www.managerzone.com ja pressi enterit (üldiselt peaks asi suht aeglased edasi liikuma nüüd). Ja kui jõuad lehele vali Poola.

Registreeri ära, ja saa paroolid. Nüüd korja kogu see jama maha, mis ees kirjas oli, sest muidu jääbki sul arvuti elu lõpuni umbes uimama. Ehk - pane värk tagasi selliseks nagu ta oli.

Ongi kõik.

Muide - kuid nii sisenevad aint pahad inimesed ja kõigile tublidele ja legaalsetele ei soovita. Lugege käitumise eeskirju ka leheküljel. Eksole.

Aramis
23.01.03, 02:53
Imelik, aga täna õhtul avastasin ka mina endas poolamaised juured.Ma tänan ,Martin ,asjaliku nõuande eest.Poola peab saama vabaks võõrvallutajate ikke alt ja ma ei anna neile iial andeks ,et nad lisaajal Eesti korvisatsi eelmine aasta võitsid.

mjkk
23.01.03, 22:03

Kuulge, võtame siis selle teema/asja ülesse ja proovime Eesti liigat saada :D

Kasutajanimi: mikkjurjens
Meeskond: Newcastle United

Ja edu sulle, Chobram, et siis Poolast vabaks võitleksime ja iseseisvuse saavutaksime...:D

Udupasun
23.01.03, 22:41
Ka mina olen liitunud vennasrahva poolakate ridadega ja kannan nüüdsest uhkelt nime Jeszek:lahe:

-Loom-
24.01.03, 10:29
mina igatahes inglise liiga all ja team fc lehtse utd

..seal ongi asi selles, et pead mingi krdi poola v6i soome liigasse minema ja ka samast rahvusest.

Devil
24.01.03, 13:34
ma sain ka ennast sinna eile päeval ära registreeritud ... username siis defka aga meeskonna nime pole veel välja mõelnud hetkel siis mingi mõttetu poola nimeke :) ja täna öösse ka plaanis asja hakata lähemalt uurima ... poola liigasse loomulikult. Ma mitte ei avastanud endas poola sugemeid vaid tean et vanaema kaudu on need mul isegi IRL olemas :D

btw. Chobram ... mis ime jõuga sa sinna inglise liigasse saada ja ehk keegi teaks mõnda inglise proxyt ... Inglismaa oleks vähe ahvatlevam kui mingi Poola :D

Pätu
24.01.03, 14:07
niih... liitusin ka selle sihverdusega...
username on jollu :P

mjkk
24.01.03, 17:23

mina igatahes inglise liiga all ja team fc lehtse utd

..seal ongi asi selles, et pead mingi krdi poola v6i soome liigasse minema ja ka samast rahvusest.

Aga kaugel Eesti liiga tegemine on? :D

Martin
24.01.03, 20:07
Üldiselt: otsige ise endale, mis teile meeldib. Maade lühendeid teate, seega laske käia. Check nupp tähendab kontrolli, kas asi hetkel töötab või mitte.

Erinevad proxy\'d (http://www.atomintersoft.com/products/alive-proxy/proxy-list/?ap=1#proxy-list)

Martin
25.01.03, 14:17
Väidetavalt on Eesti Poola kogukond suletud :oih:

Järeldused:
1) nad ei taha toredaid eestlasi
2) loe reegelid
3) kui sisse logid, siis muuda proxy ära :D

Aramis
26.01.03, 00:29
Vastab tõele!
Toredad eestlased on tagandatud.Usun, et mängus on vihaste ungarlaste käsi.

mjkk
26.01.03, 13:29
Kuradi tropid, ma ei saa aru, mis neil saab üldse eestlaste vastu olla - said ju omale rohkem mängijaid juurde. Idikad raisk. Ok, Chobram, tee see kuradi Eesti liiga siis valmis, tahaks mängida juba.:D

-Loom-
28.01.03, 11:14
ignoreerivad mind raisad:P

...mina sain inglise liigasse seep2rast, et minu registreerimis ajal ei pidand sellelt maalt olema.

-Loom-
28.01.03, 21:42
Just praegu teen k6va kisa managerzone foorumis, et me ikka oma liiga saaxime.
Loodetavasti võtavad millalgi mind kuulda ka:oih:

-Loom-
28.01.03, 22:11
...hmm nyyd need tarkpead arvavad, et eesti on aafrikas kuskil...:P
et siis nagu seletasin 2ra, et me yx balti riikidest ja soomest l6unas...ehk nyyd saavad aru (mainisin ka poomi, operit, zelinskit ja ei m2letagi keda veel)

mjkk
28.01.03, 22:52
...hmm nyyd need tarkpead arvavad, et eesti on aafrikas kuskil...:P

..njaa...neil ju Eurovisiooni ei näidata...:D :P

-Loom-
29.01.03, 10:29
nii, nyyd ma siis yhe moderaatoriga r22gin. vaja talle saata k6ige levinumad eesti nimed. klubide nimesid ka. p6him6tteliselt asi liigub ja loodetavasti saame varsti m2ngida oma eesti liigas ning neile kuradi poolakatele 2ra teha:P

Devil
29.01.03, 11:44

nii, nyyd ma siis yhe moderaatoriga r22gin. vaja talle saata k6ige levinumad eesti nimed. klubide nimesid ka. p6him6tteliselt asi liigub ja loodetavasti saame varsti m2ngida oma eesti liigas ning neile kuradi poolakatele 2ra teha:P tore kuulda :) ... keep up the good work ... kui abi vaja alati valmis :)

Martin
29.01.03, 14:43

nii, nyyd ma siis yhe moderaatoriga r22gin. vaja talle saata k6ige levinumad eesti nimed. klubide nimesid ka. p6him6tteliselt asi liigub ja loodetavasti saame varsti m2ngida oma eesti liigas ning neile kuradi poolakatele 2ra teha:P

Mul on andmebaas koos üle 1200 perekonnanimega ning väga suur hulk eesnimesid. Eradi failid, ilusti tähestikuses järjekorras. Sai see tehtud Hattricki jaoks, et nende nimede andmebaas välja vahetada.

Kui tahad võin sulle saata.

Klubidega pead ise tegelema.

-Loom-
29.01.03, 15:18
t2nan..ma juba eespool ytlesin oma maili (chobram@managerzone.com). Saada sinna mulle see (ma siis saadan edasi selle)

Klubidega on nii, et ma t2pselt ei tea veel kuidas v2rk k2ima hakkab...et kas nii, nagu irl eesti liigas (meeskondade arv jne) v6i siis managerzone oma mingi krdi systeem.

Rootslane
30.01.03, 17:18
eestlasi tean ma umbes kümne ringis
minu kasutajanimi on estonia ja olen eesti liiga loomiseni sunnitud mängima hispaania liigas:D

-Loom-
30.01.03, 23:14
nii, asi nyyd nii kaugel, et saadetud ka linnade ja koha nimed, top league nimi (Meistriliiga)jne...

cobras
01.02.03, 14:57
mina olin see estonia ja meeskonna nimi on real lehtse cf

minu guestbookis on eestlasi umbes 20 ringis

veel yx asi kuidas on rank´idega lood mul on langenud 3000ndaks:õnnelik:

SoccerWorld
02.02.03, 12:46
Ma võin igas asjas sind Chobram aidata. Lihtsalt ütle mida ma tegema peaksin, et seda eestit sinna sisse saada.:viha:
Kuradi lollid raisk Soome ja Poola panid küll kohe!!!

SoccerWorld
02.02.03, 12:50

nii, asi nyyd nii kaugel, et saadetud ka linnade ja koha nimed, top league nimi (Meistriliiga)jne...

Loodame , et nüüd läheb kõik hästi!!!!!

-Loom-
02.02.03, 22:47
nii, head uudised: eesti liiga lisataxe mz-i veebruaris (ehk siis juba sellel kuul)
teatan kohe ka siia kui on v6imalus end registreerida

Martin
02.02.03, 22:51
Ülimeeldiv, et varsti saab siis seal ka teiste eestlastega rinnutsi kokku minna :)

SoccerWorld
03.02.03, 00:36
See on hea uudis küll!!!!!!!! Lõpuks saime neist jagu ja sundisime nad eesti ka sinna hulka panema:D

-Loom-
03.02.03, 18:19
see ei olnud sundimine. viga oli arvatavasti ka minus. nimelt yritasin pidevalt rääkida otse managerzone mingi bossiga, aga see pold yldse tema ylesanne seal. eesti liiga kohta veel nii palju, et arvatavasti kax-kolm m2ngijat eestist peax siis saama managerzone t88kasse meeskona...nii, et teadjamad mehed edaspidi j22b mingi ylesanne teile (et suurendada liigat ja mz-i yldse jne). ma pole sellest t2pselt veel r22kinud nendega, aga arvatavasti hakkab asi nii olema, sest igast liigast (rahvusest siis) on paar esindajat.

mjkk
03.02.03, 18:56
Mina oleks küll ühe tegijana huviatutud, kuna managerzone igati normaalne asi ja aega ning tahtmist oleks ka....Chobram, vali mind! :D ...ehk saaks omale ülesande? :D :P

Martin
03.02.03, 19:08
Originally posted by Magpie

Mina oleks küll ühe tegijana huviatutud, kuna managerzone igati normaalne asi ja aega ning tahtmist oleks ka....Chobram, vali mind! :D ...ehk saaks omale ülesande? :D :P

Tore teada, et MZ üritus on hukule määratud :) Hea, et seda rõõmu siis nii kauakski oli :P

mjkk
03.02.03, 19:14
Originally posted by Martin

Tore teada, et MZ üritus on hukule määratud :) Hea, et seda rõõmu siis nii kauakski oli :P

Kallis Martin, sa oled lihtsalt superhumorist...nii muhe, samas nii loomulik...:doh:

-Loom-
04.02.03, 18:01
nyyd said valesti aru - mina ei vali midagi...kui yldse minul mingit s6na6igust, siis mina saan vaid soovitada. see l6plik otsus j22b mz-i teha. inime(ne)sed, kes meeskonda valitakse peax olema abivalmid ja aitama uutel algust teha (seletama kui on kysimusi jne)

cobras
04.02.03, 18:20
mina loodan et eesti liigaga liitudes me vanu meeskondi kinni ei panda nagu juhtus seltsimees buddybearsiga

SoccerWorld
08.02.03, 10:34
Liitusin nüüd ka ise managerzoneiga, mängin Itaalias klubi on Pescatori AFC!!!!!!!

SoccerWorld
08.02.03, 13:06
mu klubi on Internazionale FC, kasutaja on intermilano. Tulge mu guestbooki!!!!!!

SoccerWorld
09.02.03, 13:46
sain täna vastasest 1-0 jagu ja olen tabeli liider 23 punktiga!!!!!!

mjkk
09.02.03, 14:00
Kuule, SoccerWorld, kedagi ei huvita su mingid ühe mängu tulemused, nii et aja oma asja ja lõpeta nende üherealiste ja samamõtteliste postituste tegemine. Tee näiteks postitus iga 10 mängu kohta või nii...muidu jäädki siia oma 3000 postitust tegema, kui iga kohtumise lihtsa tulemuse siia kirjutad.

Pätu
09.02.03, 16:22
pohhui.. las poisil olla 3000 postitust... on vähemalt millegi üle uhke olla :D

SoccerWorld
09.02.03, 17:08
teie jobud jamate et sinna registreeruda, ma võin ükskõik kuhu saada.

mjkk
09.02.03, 17:25
Originally posted by SoccerWorld
teie jobud jamate et sinna registreeruda, ma võin ükskõik kuhu saada.

Vaat kui kõva mees oled siis...palun sinu käest 100 korda vabandust, et ennist nii ütlesin..:kaval:

Muideks, sa oled ikka täielik idioot!

-Loom-
09.02.03, 18:14
*chobram ohkab ja m6tleb, et mix m6ni ei v6ix lihtsalt oma meeskonna kallal pusida selle asemel et tegeleda m6ttetustega.

edu!

-Loom-
09.02.03, 22:54
soccerworld kle...sinu liigas selline asi, et sina ainus p2ris manager seal...ylej22nud klubid on managerita.

aa ja see, et mitu m2ngu sa ise yldse m2nginud oled?
...2ra nyyd peale seda yhte v6itu v2ga kindlalt end tunne, sest sul liigas paistab olevat p2ris tihe rebimine. sul vedas, et said omale meeskona mis on liigas tugevaim..kui mina liitusin mul nii h2sti ei l2inud (sain liigas kindlalt viimase meeskona ja pool hooaega oli juba m2ngitud)
tule siia h6iskama kui j2rgmisel hooajal oled liiga k6rgemal v6i kui paar m2ngu peetud

SoccerWorld
10.02.03, 00:57
Ma vaatasin üle, pooled klubid on manageriga, täna veel mõni muutis oma klubi nime ära, järelikult ta täna liituski!!!!!!

SoccerWorld
10.02.03, 01:00
kas nendes liigades 14 vooru ongi ainult ühel hooajal vä?
Kas te keegi endale selle Cup`i ka tegi ja maksis, võiks teiega liituda????

-Loom-
10.02.03, 16:49
tead, niipalju mul seda rahanatukest yle pole...l2heb k6ik mujale sujuvalt 2ra

Devil
12.02.03, 21:19
2003-02-11 Welcome Argentina!
Yet another country can now play ManagerZone. We are talking about Argentina which is the first south american country in ManagerZone.

siuke teade on siis seal managerzone webil ... ja kus on eesti? Tegeletakse ikka sellega? ... ära nyyd soiku jäta chobram ... onju ... vai on sul teada millal peaks asi yles tulema ?

-Loom-
14.02.03, 15:07
asjaga tegeletaxe...ja eesti liiga pole ainus millega tegeletakse...nagu siin devil juba n2itex t6i. ...minule lubati, et veebruari kuu jooxul..ylej22nud on managerzone teha.

viimased kohtumised fc lehtse utd -l:

14-02-2003 Friendly Torpedo FC - FC Lehtse Utd 0 - 1
13-02-2003 Friendly FC Lehtse Utd - Torpedo FC (rank 408) 1 - 1
12-02-2003 Friendly Internazionale FC - FC Lehtse Utd 0 - 2
11-02-2003 Friendly FC Lehtse Utd - Internazionale FC 4 - 1
10-02-2003 Friendly FC Lehtse Utd - Internazionale FC 2 - 2

ehk siis lyhidalt soccervorld 2ra lase end petta tabeli seisust:)

SoccerWorld
15.02.03, 09:58
Siin on minu viimased mängud:

Internazionale FC - Spordiklubi Tapa 5 - 4
Internazionale FC - Spordiklubi Tapa 1 - 3
Real Lehtse CF - Internazionale FC 2 - 2
Internazionale FC - FC Lehtse Utd 0 - 2
FC Lehtse Utd - Internazionale FC 4 - 1
FC Lehtse Utd - Internazionale FC 2 - 2
Rangers FC - Internazionale FC 0 - 1
Internazionale FC - Atletico Scintilla 4 - 2
Internazionale FC - Bonemerse 1 - 0
Muggia FC - Internazionale FC 5 - 1

SoccerWorld
15.02.03, 10:00
Ega minu klubilt polegi veel nii palju loota, alles eelmisel reedel liitusin ning proovin praegu igasugu taktikaid jm. Milliste taktikatega te ise mängite?

SoccerWorld
15.02.03, 10:01
Kõik kes te sinna zoni registreerinud olete, võiks siia oma kasutajanimed jätta võo klubi nimed!!

Udupasun
15.02.03, 12:53
Tähendab, ma ise ka praegu risustan siin, aga Soccerworld, MIKS k*radi :viha: pärast sa seda kõike kirjutad. Ma sügavalt kahtlen, et siin on kedagi, keda huvitaks sinu mingisuguste sõprusmängude tulemused ja selle ülejäänud jutu võib vabalt mahutada ka ühte postitusse, mitte ei pea iga lause jaoks uut tegema.

SoccerWorld
15.02.03, 13:05
mis see sinu asi on mida mina siia saadan. tegele oma asjadega, pealegi on sul kasutajanimi, millega võib ...... pühkida!!!!!

mjkk
15.02.03, 13:40

mis see sinu asi on mida mina siia saadan. tegele oma asjadega, pealegi on sul kasutajanimi, millega võib ...... pühkida!!!!!

Kuule, ikka on teiste asi...pole ju mõtet postitada 3 postitust järjest, kui saaks kõik ühte panna. See ei ole siin miski ralli ega võistlus. Ja kuule, kasutajanime suhtes ära küll kelegagi mölise, sest kui välja tuleks anda kõige lollim nimi, siis SoccerWorld võidaks selle. Udupasuni nimi ja sinu nimi pole mingit moodi võrreldav ja kurjustada ka ei tle. Lihtsalt vajuta oma postituses enterit mitte \"VASTA TEEMALE\" ja räägi asjast ühe postituses. Eks?

SoccerWorld
16.02.03, 00:11
kurat küll, kaotasin oma klubi ära. Panin oma useri ja passwordi siise, ja ta kirjutab mulle your accont has been cancelled!!!!!:viha:

mjkk
16.02.03, 00:16
kurat küll, kaotasin oma klubi ära. Panin oma useri ja passwordi siise, ja ta kirjutab mulle your accont has been cancelled!!!!!:viha:

Ma tean, suurem osa eestlasi on see saatus siiani tabanud :( Nad märkavad seal, et logid pidevalt sisse Eestist ja neile see ei meeldi, nii juhtus minu ja paljude teistega. Nüüd ootama Eesti liiga teket, mis sel kuul juhtuma peaks...kuradi managerzone, ma ütlen.

SoccerWorld
16.02.03, 00:21
eks tuleb oodata jah. Aga kuidas te oma settingud panite Internet exploreril, et sise logida?

-madis-
16.02.03, 00:47
eks tuleb oodata jah. Aga kuidas te oma settingud panite Internet exploreril, et sise logida?
Kuramus, loe teema tervenisti läbi. Eespool oli Martini poolt sellest juttu, kuidas.:viha:

SoccerWorld
16.02.03, 00:57
ammu juba proovisin, mitu korda aga ei saa ikkagi logida!!!

-Loom-
25.02.03, 11:26
nii hooaeg l2bi..mina t6usin igatahes 4. liigasse

Devil
25.02.03, 12:13

nii hooaeg l2bi..mina t6usin igatahes 4. liigasse veebruar hakkab vaikselt läbi saama ;) ... ehk on sulle täpsustatud kaugel asjad on ... utsita neid ikka tagant ... tahaks juba seal kah oma kätt proovile panna ;)

-Loom-
25.02.03, 12:26
saadan t2na maili 2ra!

-Loom-
25.02.03, 21:39
Saadeti vastu selline mail...oleme siis j2rjekorras.

We have all the info and it is in line to be put up. Portugal will come out
first... Hopefully soon. We are in between seasons and have tons of things
right now... It will come up.

Johan

mjkk
25.02.03, 21:46

Saadeti vastu selline mail...oleme siis j2rjekorras.

We have all the info and it is in line to be put up. Portugal will come out
first... Hopefully soon. We are in between seasons and have tons of things
right now... It will come up.

Johan

Noh...see on nagu surmaotsus....nüüd ei saa me oma liigat nii 2-3 kuud näha...:(

-Loom-
25.02.03, 23:28
no loodame k6ige paremat..:oih:

cobras
26.02.03, 14:44
managerzones võivad mehed ennast juba vigastada ka
manager muutub ehtsamaks!

SoccerWorld
01.03.03, 07:19
juba saab live mängu ka vaadata!!!!!!!

cobras
08.03.03, 14:43
mullegi on saadetud kiri: keep monitoring managerzone, your league will be added soon...jne

SoccerWorld
23.03.03, 14:31
On juba mingeid teateid eestiliigast ka saadud vä?? muutun juba närviliseks:viha:

-Loom-
24.03.03, 15:00
ma kysisin ja tyytasin neid j2lle, et kaugel asi on...ja nagu arvata oli, tuli vastusex: \"olete j2rjekoras\"

mjkk
24.03.03, 15:33
No mida ma siis ütlesin - see oligi surmakuulutus, mis sulle kohe alguses vastuseks saadeti. Ma pakun, et enne järgmist hooaega (september-oktoober ehk...) meil lööki pole. Jama muidugi, Chob ja teised suurema töö ära teinud ja vahva oleks omada sellist.

Aga senikauaks siis pearõhk hattrickil :D

-Loom-
26.03.03, 10:25
..njah mul vastupidi..hattricki vaatan harva..
aga managerzones esimesed kolm m2ngu ja kolm v6itu:) ...et j2tkub eelmise hooaja edu, kui t6usin 5. liigast 4.-sse.
meeskond t2ienenud paari noorega ja sisse otetud ka yx lootustandev 19a rootsi paremkaitsja.
peale kolme esimest vooru on l88dud v2ravaid 13 ja sisse lastud 3.
hooaja algus on p2ris lootustandev ja loodetavasti ei pea v6itlema mitte pysima j22mise (nagu alguses arvasin) vaid edasi saamise eest.

nyyd siis aga olex vaja teha paar s6pruskohtumist ja ootan pakkumisi just eestlastelt (et saax v2he j6udu katsuda;))

illimar
30.03.03, 19:59
Ma paar nädalat tagasi küsisin Easti kohta ja saadetivastus: Kus paluti saata EESTI
kohanimesid, ees-ja perekonnanimesid ja mida rohkem seda uhkem, et asja kiirendada.
Kas Chobram ei saatnudki andmeid nagu eespool juttu oli?::(

Silver
30.03.03, 21:57
Ma vaatan, et asi ikka ei liigu teil siin... :oih: Järjekord tundub kuidagi pikk olevat, kui nad üldse Eestit \'\'järjekorda\'\' panid. Chobram tegeled selle asjaga ikka?

SoccerWorld
31.03.03, 03:07
Tegin ju sulle pakkumise!!!!!!!! nüüd pandi austraalia liiga, eestit vist jäämegi ootama!!! mis taktikat te mängus kasutate muidu? mina leidsin endale hea taktika millega olen ainult võitma hakand ja reitingus 2 mänguga 30 000 kohta tõusnud!!!!:D

-Loom-
01.04.03, 18:55
illimar v6i mis sa nyyd olid: saadetud ja ammu saadetud.
ma kordan veelkord: asi ei ole minu taga, asi on managerzone taga kinni praegu!

-Loom-
03.04.03, 08:09
> -----Original Message-----
> From: chobram@managerzone.com [mailto:chobram@managerzone.com]
> Sent: Wednesday, April 02, 2003 4:24 AM
> To: johan.christenson@managerzone.com
> Subject: RE:
>
>
> can you send me a list of nations what are coming next?...
>
>
>
Hey,

Wales
Scotland
Ireland
Romania
Brazil
Plust a couple of possibles so to speak.

That is it...

Johan

kurat kus on eesti???? ...ma saatsin, et mis nad ei kavatsegi meie liigat enam teha??

-Loom-
04.04.03, 08:16
>> estonia isn`t in list?

It is just a matter of prioritization. Time is limited and it takes a lot of
time to do it. We will get it in shortly I\'m sure...

Johan

krt siiamaani aint lubavad

mjkk
04.04.03, 08:32
We will get it in shortly I\'m sure...

Yup...seda ma usun ;)

SoccerWorld
05.04.03, 11:10
kuulge aidake mind, mul on -9000 GBP -d arvel ja kui ma seda üle nulli ei saa kaotan oma hea klubi ära. panin endal 3 mängijat müüki võiks keegi mult osta pliis mängijate id on: 3225053 ; 3225057 ja 3225052, palun ostke keegi!!!!!:(

SoccerWorld
05.04.03, 11:48
Tahab keegi friendlyt teha minuga?????

-Loom-
06.04.03, 12:13
mul kinni psellel n2dalal k6ik...pane oma m2ngijad 10 tuhhiga myyki...kyll saad raha kokku...ja ega sul stata liig suur ole jne

-Loom-
06.04.03, 12:59
nii... 5 ring nyyd l2bi ja m6tlesin, et panex siia m6ne eesti meeskonna hetkeseisu liigas ning viimase m2ngu tulemuse:

inglise div4.25

2. FC Lehtse Utd v2ravate vahe +15 (l88dud v2ravaid 19, sisse lastud 4) 15p.
(1.meeskonnaga (SYSTEM OH A TOWN) v6rdselt punkte...l2him j2litaja (Bletchley FC) 6p taga.

viimane m2ng: FC Lehtse Utd - Bletchley FC 3 - 1

hooaja algus on l2inud yllatavalt h2sti, arvestades seda, et esimene hooaeg 4. liigas. tuleb hakata m6tlema edasip22semisele.

inglise div6.183

3. Internazionale FC v2ravate vahe +2 (l88dud v2ravaid 7, sisse lastud 5) 10p.
(kolmel esimesel meeskonal on 10p....4. meeskond kaotab 1p ja 5. meeskond 2p-ga)

viimane m2ng: Great Leighs United - Internazionale FC 2 - 3

ei teagi mida arvata:) (2kki kommenteerib ise seisu)

SoccerWorld
06.04.03, 15:28

3. Internazionale FC v2ravate vahe +2 (l88dud v2ravaid 7, sisse lastud 5) 10p.
(kolmel esimesel meeskonal on 10p....4. meeskond kaotab 1p ja 5. meeskond 2p-ga)

viimane m2ng: Great Leighs United - Internazionale FC 2 - 3

ei teagi mida arvata:) (2kki kommenteerib ise seisu)

see oli küll ka mulle üllatus, vaatasin mängi ja järsku 2-0 taga!! aga....algul ei saa vedama pärast ei saa pidama 2-3 võit ikkagi liidri üle!!!!

võiksite oma tiimide ratingud siia saata mul on 2 nädalaga tõusnud peaaegu 40 000 kohta ja nüüd olen 50 000 kohal... see küll pole päris hea aga tõus tuleb iga mängu järel!!!!!:õnnelik:

-Loom-
06.04.03, 16:19
kas sa eelmine hooaeg langesid 6. liigasse, et nii madal rank?

mul on 1233 ja inglise 4. liigade peale kokku on mul paremuselt 12 meeskond.

SoccerWorld
06.04.03, 20:11
ei langend! miks sa mu friendlyle rejecti panid?:(

Man UU
06.04.03, 22:54
eeeee. Mul on küsimus, kuidas ma saan end sinna managerzone-com-i registreerida, või ei saagi enam, sest seal pole Eestit.

Devil
06.04.03, 22:57
Originally posted by Man U

eeeee. Mul on küsimus, kuidas ma saan end sinna managerzone-com-i registreerida, või ei saagi enam, sest seal pole Eestit. Nu kui lugeda oskaksid siis teaksid, et eestit seal pole ja seepärast ei saa ka eestist sinna registreerida. Stupid question btw

raz
08.04.03, 15:38
Ma saatsin ka sinna maili, et tahaks Eestit listi. Vastati, et Coming shortly...

-Loom-
08.04.03, 18:53
ma ytlesin, et teeme j2rgmisel n2dalal selle friendly

SoccerWorld
09.04.03, 21:43
HEA UUDIS: mulle saadeti mailile selline kiri: just talked to the responsible person. It will come together with two other
countries... probably this week. MIS TE ARVATE AH, KAS NÜÜD PEAVAD OMA LUBADUST!!!!!:D

Martin
12.04.03, 17:48
Lõpuks siis Eesti liiga avatud!

SoccerWorld
12.04.03, 22:38
Tulge kõik managerzoni chati et seal rääkida www.zone.ee/hattrickestonia ja siis küsige neilt seal managerzoni toa aadressi!!!!!!!!!! minu tiimi nimi on FC Internazionale ja olen 1.2 divisjonis!!!!!!!:D

Martin
12.04.03, 23:52

Tulge kõik managerzoni chati et seal rääkida www.zone.ee/hattrickestonia ja siis küsige neilt seal managerzoni toa aadressi!!!!!!!!!! minu tiimi nimi on FC Internazionale ja olen 1.2 divisjonis!!!!!!!:D

Olgem siiski täpsed: www.zone.ee/hattrickestonia on Hattricki ametlik jutukas. Ja reeglina ei viitsi seal keegi mingit MZ ila kuulata.

-Eemeez-*
14.04.03, 00:37
mnjah . olen vist kuskil 2.4 or smth.
Fc Hell5. Võrreldes kunagi saksamaal olnud klubiga on ikka eriti nõrgad mehed sattunud.

Aga selline küsimus oleks. Et kus kuradi kohast on pärit tiiminimed. Need on lihtsalt jubedad.:kaval:

Devil
14.04.03, 09:14
/me on divaris 2.2 ... meeskonnaga võib rahule jääda ... mänguga pole veel mitte harjund eile sain oma esimese liiga võidu. Liiga liider olen kah ... meeskonna nimeks SK Metsanurga :P väga ilus nimi ;) useriks nagu ikka Devil. Hatile jääb kindlasti põhirõhk

-Loom-
14.04.03, 15:06
nii h2rrased..
saime selle t88 nyyd tehtud..t2nud k6igile, kes kaasa aitasid!
Mina isiklikult olen 2.5 divisionis ja kasutajanimi Maario...kuna chobram-it ei saa nyyd ymber t6sta miski p2rast eesti liigasse
loodax siis iga aasta yhe liiga t6usta ja j6uda meistriliigasse (madalamat sihti ei kavatsegi seada!:P)

nyyd tuleb veel harjuda sellega, et eurod on..

-Loom-
14.04.03, 15:08
perse ...ma alles nyyd vaatasin...pole veel yhtki m2ngu m2ngind, aga klubi on viimasel kohal ja 6 m2ngust vaid 2p.....ei noh...aga siiski....fc lehtse will return

tan38
15.04.03, 05:03
Originally posted by -Eemeez-*

mnjah . olen vist kuskil 2.4 or smth.
Fc Hell5. Võrreldes kunagi saksamaal olnud klubiga on ikka eriti nõrgad mehed sattunud.

Aga selline küsimus oleks. Et kus kuradi kohast on pärit tiiminimed. Need on lihtsalt jubedad.:kaval:

Siis oleme ju ühes liigas:) :kaval: Aga suurt veel ei jaga sellest managerzone´ist, ka mul jääb põhirõhk hattricki´le. Keegi võiks teha mingi õppesaidi sellest managerzone´ist!Aga tore et Eesti liiga tuli!

Swifty2002
15.04.03, 12:19
Ma tegin ka eile sinna tiimi suurt veel hästi aru ei saa aga eks aeg midagi ikka õpetab.

divisjoni küll ei mäleta eks ta mingi 2. oli tiimi nimi on VFC Frederik nagu ka hattis

divisjon mul siis 2.7

Aramis
15.04.03, 12:26
Mina olen FC Haiba ja ühes alagrupis Deviliga ja samuti on seal tuttavaid nägusi veel nagu nt Lambad Aasal.

erx777
15.04.03, 13:49
Siis on järgmise mängu vastane teada: Frederik ja SK Alansi siis. Täna registreerisin ennast sinna ära ja nüüd tutvun olukorraga

Silver
16.04.03, 19:28
Sain ka siis oma tiimiga hakkama :) Meeskonnaks siis FC Esselte... Liigaks 2.6

-Loom-
17.04.03, 10:18
on plaanis teha eesti managerzone leht.. kus siis olexki k6ik 6petused jne.
vaatasin t2na meistriliigat (et kes siis hakkavad sellel aastal seal myttama ja eesti au eest v6itlema.) m2rkasin, et martin seal ka, tore et m6ni kes loodetavasti hakkab maailma r2nkis headel kohtadel olema...ise kavatsen varsti ka j6uda sinna..nii, et Fc Lehtse Utd varsti tuleb:P

aga igatahes kas keegi 2kki soovib aidata seda lehte teha?

tammel
18.04.03, 03:41
Tere Eesti mehed, paljud teist arvatavasti ei teagi, et olemas manager iirimaal, kes eesti kodakondne.. FC Ösel on klubi. Manageriks mina, elan siin juba paar aastat.. Samuti on yks väliseestlasest klemm ka rootsi klubi \"Noarootsi\" boss. Igaljuhul olen oma meeskonnaga paar sõpruskohtumist eesti klubidega kokku leppinud, ees mängud FC Mesitaruga ja Lealiga. Plaan on hankida mõni eesti superstaar klubisse, hetkel transferimaailmas laineid lööv Jonas Tomat vist jääb veidike kalliks, kuid tulevikus...
Igatahes kel soovi minuga vestelda või sõprusmänge korraldada siis tammel@managerzone.com

Edu eesti jalgpalli arendamisel

Tarmo

SoccerWorld
18.04.03, 07:36
ma olen 1.2 divisjonis, kahju et ma meistriliigasse tiimi ei saand, mõndadel vedas sellega. tiim on mul FC Internazionale

-Loom-
19.04.03, 11:43
nu jah..ja meil \"vedas\" kui m6ni kes midagi ei tea asjast sattus meistriliigasse..a nuh paar hooaega ja siis n2eb

-madis-
19.04.03, 12:40
nu jah..ja meil \"vedas\" kui m6ni kes midagi ei tea asjast sattus meistriliigasse..a nuh paar hooaega ja siis n2eb
Nagu näiteks mina.:P Täielik rookie ning kohe meistriliigasse. Aga mis teha, õpib ja küll lõpuks ka asi käpas on.

raz
19.04.03, 14:37
See ManagerZone on sitaks raskem kui Hattrick. Aga proovin kuidagi harjuda.

Glazza
19.04.03, 18:46
Tegin ka tiimi endale, aga..

Kuidagi mõttetu on kaht mängu parraleelselt mängida. Seda võiks juba haiguseks nimetada. Hattutemppu võtab isegi juba omajagu aega. :lahe:

mjkk
19.04.03, 19:09
Mina ütleks kah, et ei hakka praegu isegi vaeva nägema, kuigi ootasin pikisilmi :oih: ...hattricki kõrvale on teda raske asetada ja seega lükkuks ta kaugelt tahaplaanile, niimoodi mulle ei meeldi. Asjad on hattis jooksma hakanud ja tahaks sellega tegelda. Aga edu chobile ja teistele, kes asja ilusti joonde on ajanud ja ehk hakkavad seda arendamagi mingil päeval! Muideks, kavatsus millalgi asi kätte võtta on olemas - lihtsalt aega läheb.

-Loom-
20.04.03, 16:07
njah mul vastupidi...hattrick on kindlalt 2. ja ma isegi ei tea mis liigas mu meeskond..

igatahes managerzones hakkas viimases m2ngus Fc Lehtse Utd tublisti vastu esikohal j2tkavale Leali`ile...tulemus siis 1:1 ...j2tkame veel viimasel kohal, kuid viimane m2ng andis tublisti enesekindlust:)

-Loom-
20.04.03, 17:45
nii.. sain nyyd tehtud managerzone eesti foorumi!
aadressil www.zone.ee/managerzone

(et mitte soccerneti foorumit enam \"risustada\":D)

Swifty2002
20.04.03, 21:55
kuigi algus on mz\'is hea jääb ikka hattrick ka minu nr 1x esimene mäng siis 2-0 võitsin

hätis enam esimest mängu ei mäletagi 1 liigamängu võitsin seal küll

cobras
23.04.03, 11:19
estlastel praegu suurte riikide sekka asja kahjuks ei ole a küll jõuab:)

SoccerWorld
27.04.03, 09:13
tere,
Varsti on meil chobramiga valmimas uus koduleht http://www.zone.ee/managerzone, üleval on juba jutukas kuhu võiksid tulla ja foorum samuti!!

cobras
27.04.03, 12:48

Mina ütleks kah, et ei hakka praegu isegi vaeva nägema, kuigi ootasin pikisilmi :oih: ...hattricki kõrvale on teda raske asetada ja seega lükkuks ta kaugelt tahaplaanile, niimoodi mulle ei meeldi. Asjad on hattis jooksma hakanud ja tahaks sellega tegelda. Aga edu chobile ja teistele, kes asja ilusti joonde on ajanud ja ehk hakkavad seda arendamagi mingil päeval! Muideks, kavatsus millalgi asi kätte võtta on olemas - lihtsalt aega läheb.

kes ikka manageriga alustanud ei suuda sellest nii kergelt loobuda

cobras
27.04.03, 14:16
vaatasin mõlemad eesti foorumid üle ja ütlex:D
päris kasulikud

-Loom-
30.05.03, 13:09
nyyd ka esimene cup tehtud.
tammel tegi ösel cupi, kus enamus eesti meeskondi
...esimene ring ka peetud

Devil
30.05.03, 13:18
parmparamparam ... ma olen Rankingus Eesti II tiim Jollu järel, a mäng on suht mõttetu.

Glazza
30.05.03, 18:19
Mõttetu peli on see managerzone jah!

Sorry, mul oli lihtsalt vaja 400 täis saada, tunnistan süüd:lahe:

cobras
28.06.03, 11:46
olen mänguga tegeld juba pea 2 aastat kogemused ei luba mängu mõttetux nimetada...:P

Swifty2002
28.06.03, 15:36
ma ei tea läheb nagu hästi aga ei ole õrna aimugi mix mul seal hästi läheb...et mis suhtes mul hea tiim on ja kuhu olex juurde vaja kedagi nii et jah ega ma seal muud teha ei oska kui iga pühapäev tulemust vaadata.

SoccerWorld
28.06.03, 15:37
hätist parem ikkagi, ja juba tegelen eesti keele lisamisega!

cobras
28.06.03, 16:24
see tõlkimine on päris kõva töö...kes veel asjaga tegelevad?

SoccerWorld
28.06.03, 20:17
mõni oli nõus, oleks hea kui ise ka aitaksid..!

Devil
29.06.03, 09:20
oled kindel, et oskad piisaval tasemel eesti keelt selleks, inglise keelest rääkimata :D

suht mõtteu mäng, tõusin kyll liigast edasi aga enivei jama ja nuh ma laisk kah :D

Swifty2002
01.07.03, 22:47

hätist parem ikkagi!

eksid!!!:õnnelik:

SoccerWorld
03.07.03, 16:44
kes siis on nõus? kui keegi on siis saatke kiri bramer@managerzone.com jakirjutage veits endast ja saate ka need paroolid, ma juba 7-8 lehte ära tõlkind, oma 200 veel!

cobras
08.07.03, 13:53
ma olen inglise keelt juba oma 5-6 aastat õppind ja võix proovida...aga nende jalkaterminitega võib kõigil raskex minna...

Devil
08.07.03, 15:22
ma läen kohe kohe pankrotti :D - ja siis vist edasi ei mängi :) aga ehk ei lähe ;)

Silver
08.07.03, 16:20
Soccerworld, suvi on pikk nii, et ajaprobleemi sul ei teki. Igapäev 5 lehte ja korras. ;)

cobras
23.07.03, 14:41
mul on suvel arvutiga jama...kas keegi saax aidata ja siia div2.8 tulemused üless riputada :oih:
vajalikud meeskonnad on: FC LEHTSE REAL ja AFC Lehtse
:õnnelik:

Silver
23.07.03, 16:08
Miinustes olen ka mina:P

SoccerWorld
23.07.03, 16:41
div.2.8

AC Naksitrallid - FC Oese 5 - 1
Real Narva - Estonia Evesham United 2 - 3
AFC Lehtse - FC LEHTSE REAL 4 - 4
Tuuraste - WC Loomad 0 - 5

Team M W T L + - = P
WC Loomad 5 4 0 1 22 7 15 12
AC Naksitrallid 5 4 0 1 12 6 6 12
Estonia Evesham United 5 4 0 1 12 7 5 12
AFC Lehtse 5 2 1 2 16 12 4 7
FC LEHTSE REAL 5 2 1 2 10 11 -1 7
FC Oese 5 2 0 3 9 17 -8 6
Real Narva 5 1 0 4 6 17 -11 3
Tuuraste 5 0 0 5 2 12 -10 0

cobras
15.08.03, 12:20
hea inimene pane uued tulemused ka üles
ole meheks!:lahe:

SoccerWorld
15.08.03, 13:39
Round 8

AC Naksitrallid - Tuuraste 5 - 0
AFC Lehtse - Real Narva 4 - 1
FC LEHTSE REAL - Estonia Evesham United 6 - 3
FC Oese - WC Loomad 0 - 7

Team M W T L + - = P
WC Loomad 8 7 0 1 39 8 31 21
AC Naksitrallid 8 6 0 2 21 11 10 18
AFC Lehtse 8 5 1 2 29 15 14 16
FC LEHTSE REAL 8 5 1 2 24 15 9 16
Estonia Evesham United 8 4 0 4 17 21 -4 12
FC Oese 8 2 0 6 10 33 -23 6
Tuuraste 8 1 0 7 6 21 -15 3
Real Narva 8 1 0 7 8 30 -22 3

Järgmiseks kolmapäevaks peaks valmis saama eesti keel, nii et paari nädala pärast on loodetavasti olemas juba!

cobras
19.08.03, 13:26
hõissa vastlad!:õnnelik:

Aramis
19.08.03, 14:48
Hokit ka proovite?

Martin
19.08.03, 15:30
Mis hokit?

Udupasun
19.08.03, 16:31
Hoki on hetkel veel pisut toores, näiteks ei pääsenud ma taktikat panema ja üldse kukkus varsti erroreid viskama. Iseenesest on idee muidugi hea, sest nende see teine manageerimismäng on pisut kehvake. Hoki võikski nende nišiks kujuneda...

SoccerWorld
19.08.03, 16:44
taktikaid veel panna ei saa. Sõprusmänge saab hakata pidama 1. septembrist ja liiga hakkab oktoobris!! server viskab erroreid kuna ülekoormus on suur ja veel vaja palju parandusi!!!!!

illimar
20.08.03, 19:42
Mis manageril viga? Ei anna enam näole, ehk ei pääse ligi leheküljele.

cobras
21.08.03, 16:11
parema interneti korral võiks ka hokit proovida:oih:

cobras
18.09.03, 14:39
foorum jube tyhjaks jäänd kas kõik eesti liiga foorumisse reginud??

Martin
18.09.03, 17:32
mõttetu mäng

SoccerWorld
18.09.03, 20:02
eesti keel on nüüd valmis ja lisatakse järgneva paari päeva jooksul!

illimar
21.09.03, 22:25
Kõike küll eesti keeles seal pole. Mängujuhend ja õpetus näiteks.

SoccerWorld
23.09.03, 14:18
see on meil tõlgitud, lihtsalt nendel on mingi jama seal, nad peaksid selle varsti lisama!

-Loom-
24.09.03, 16:19
eesti keelega tleb naca harjuda, aga muidu p2ris hea...paar v2ga kahtlast s6nastust on, aga kyll saab parandatud

-Loom-
27.10.03, 18:40
v2ljas on eesti the zone *THE ZONE on managerzone ajaleht. igatahes k6ik kasutajad on oodatud vaatama ja uurima. aadressi saate kui logite mz sisse.
leht ise pole veel eriti heal tasemel kuid loodan, et see praegu andestatav, sest tegemist on siiski alles esimese v2ljaandega.

cobras
31.10.03, 14:31
zone teeb ka reklaami eesti liiga foorumile mis asub siin (http://mz-est.tk)

Neth
01.11.03, 13:32
No nii sai ka lehte külastatud ja peab ütlema, et tubli töö on tehtud. Kui arvesse võtta, et see oli alles esimene nr, siis on ikka päris normaalne. Tore olex kui toimetajad jätkaksid tublit tööd :kaval: .
Endale meeldis kõige rohkem see viktoriini osa.

-Loom-
02.11.03, 18:36
uues lehes uus viktoriin. neth, sl l2x h2sti;)
uue leht v2lja siis esmasp2eval. head lugemist k6igile;)

-Loom-
02.11.03, 18:41

need ju ilusad eesti kohanimed;)

Neth
03.11.03, 18:40

need ju ilusad eesti kohanimed;)

Ilusad või mitte nende muutmine läx palju maksma :viha:. Ei tglt pole hullu midagi, vähemalt on eesti nimed, kui vaadata mõnd vanemat manageri, siis seal torkab küll kohe silma, kuidas enamus eestlasi,väljarvatud mõned kuulsmad mängijad, on mingi võõramaise nimega. Tore, et viitsimust oli neid otsida, teistel on nüüd hea mängida :)

-Loom-
04.11.03, 15:09
võõramaise nimega?

minul paluti klubide nimede jaoks saata kohanimesid. kui kellegile ei meeldi et ta klubi nimi on Imavere või Rakvere, siis selle muutmisex jah tuleb maxta.

cobras
12.11.03, 11:32
jah see 20tuhat tuleb jah välja käia et ikka norm nimi saada :D
stata nimega ple hullu

Neth
17.11.03, 19:25
Tahax teada, kas viga on minus või pole uus \'\'THE ZONE\'\' valmis, mina küll ei leia seda kuidagi, managerzone\'s on ka üleval veel nr.3 ehk siis eelmine.

-Loom-
17.11.03, 20:10
seoses eilse mz maas olemisega ning muude p6hjustega, pole the zone t6esti veel yleval.
homsex yleval.

-Loom-
17.11.03, 20:38
andsin välja...õigemini selle nädala lehes minult 0 artiklit..leht pole just kuigi hästi loetav, sest katsetasime asja natuke teistmoodi teha...ex näeb kuidas edasi..

3rk1
18.11.03, 20:51
arvan, et teeme asja ikkagi samamoodi edasi. ainult, et kiri ei tule piltide peale, vaid alla.

cobras
19.11.03, 11:32
ega suurt vahet pole praaga aint veic raskelt loetav...

-Loom-
11.12.03, 15:18
Valige Maario eesti koondise treeneriks.

Pikka juttu ei hakka tegema, sest endale tuli see üllatusena, et üldse seal kanditaat olen. Plaanis oli osaleda U21 treeneri valimistel, kuid eks vaatab, kuida nüüd läheb.

ManagerZones olen tegutsenud juba 5 ja pool hooaega. Inglise ning Eesti liigas siis.

Loodan eesti koondise saada vähemalt 15 parima riigi sekka. Mängijaid valin meeskonda ka nõrgematest liigadest (kuna mz ei loe mitte see, mis tasemel mees enne m2ngind vaid see, kui k6va ta ise on).

Kõik, kes usaldavad ning soovivad mind sellele positsioonile, minge h22letage. Proovin teie usaldusele vastata võitudega.

Hääletada saab: Spordiklubi=Rahvusmeeskonnad ning sealt lahtrisse kirjutada \"Maario\"

tyrayrask
13.12.03, 18:28
Mängijaid valin meeskonda ka nõrgematest liigadest (kuna mz ei loe mitte see, mis tasemel mees enne m2ngind vaid see, kui k6va ta ise on).

tra nagu et rsk kus idi kohas siis nii idilt meeste tugevust valitakse???????????????????????????7:jump2: :jump4: :jump3: :jump1: :sega8: :sega2: :sega3: :õnnelik: :viha: :uni: :mupet: :deemon: :deemon:

Neth
13.12.03, 20:02
Originally posted by tyrayrask

Mängijaid valin meeskonda ka nõrgematest liigadest (kuna mz ei loe mitte see, mis tasemel mees enne m2ngind vaid see, kui k6va ta ise on).

tra nagu et rsk kus idi kohas siis nii idilt meeste tugevust valitakse???????????????????????????7:jump2: :jump4: :jump3: :jump1: :sega8: :sega2: :sega3: :õnnelik: :viha: :uni: :mupet: :deemon: :deemon:

Oled sa enne mz\'i mänginud? Esimese postituse kohta paned ikka päris hästi, tore et sinusuguseid taunikuid leidub. Mine managerzone leheküljele ja vaata nats ringi. Ise mängin 4.65-s liigas ja tean, et nii mõnigi minu mängija on parem kui mitu liigat kõremal meeskonnas mängiv pelaja. Nii, et enne tasuks ikka asja veits uurida kah!!!:kop:

Martin
14.12.03, 11:18
Ma lõpetasin esimesel hooajal teisena ja olin teisel hoosajal ka kogu aeg teisel kohal. Liider ja võitja oli Jollu.

Mina logisin korra nädalas, et sõprusmängud paika panna, jollu vist korra kuus.

Selge see, et nii saab edu saavutada. Täiesti haige mäng, mõttetu.

SoccerWorld
14.12.03, 11:30
Sinusugused ongi selle meistrika ära rikkunud :D olid esimeste hulgas kes regasid ja siis tagasi häti juurde, see pole ka mingi ime kui sa 4 kohal oled, peale sinu on seal liigas veel aktiivsed 2 meeskonda! Kõvad liigad hetkel div1-div4 , div5 veel uus!

btw pärast liigahooaja lõppu, tehaxe täielik uuendus seal, nimelt pannaxe uus simulaator, mis praegusega võrreldes paistab esialgu päris võimas ;) jääme ootama

SoccerWorld
14.12.03, 14:48
Neid aktiivseid pole seal olnudki! Järgmine hooaeg lendad sealt nagu lupsti :P :lahe:

-Loom-
15.12.03, 18:51
asi selles, et aktiivsed m2ngijad, on k6ik madalamates liigades. paljud said meeskonna alles 3. 4. liigasse ning kuna yx hooaeg k2ib 14 n2dalat+2 n2dalat puhkust, siis ex j2rgmisel hooajal peax need k6vad meeskonnad tulema. kuigi praegu on tugevaimad meeskonnad mitte veel 1. vaid 2 jne liigades.

-XrK-
15.12.03, 21:46
Hattrick > ManagerZone :hüppenöör
Hattrick = tõestatud kvaliteet ; Managerzone = lipi ja lapi vahele oleks pidanud keegi siiski ka nõela pistma

cobras
17.12.03, 09:25
kes ikka ühega alustand see teist eriti ei salli...mulle jälle ei meeldi hattrick:lahe:

SoccerWorld
17.12.03, 15:16
mina alustasin hätiga, ja nüüd see üldsegi kohe ei huvita...

Devil
17.12.03, 18:17

mina alustasin hätiga, ja nüüd see üldsegi kohe ei huvita...ei saanud hakkama ?

SoccerWorld
17.12.03, 18:55
irw, saan ikka, isegi kõik mängud see hooaeg võitnud :P lihtsalt mz võtab niigi oma aja, hätti vahin laupäeviti kui liigamäng on

zabala
10.01.04, 15:15
Ma hakkasin ka seda mängima nüüd aga ma ei saa aru kuidas ma neid väljakutseid saaks esitada???:(

3rk1
10.01.04, 17:09
lähed selle klubi lehele, keda tahad välja kutsuda ja valid ülevalt väljakutsed vms :)
siis valid aja ja päeva.

zabala
10.01.04, 22:12
lähed selle klubi lehele, keda tahad välja kutsuda ja valid ülevalt väljakutsed vms
tnx:)

cobras
12.01.04, 08:32
nonii! uus hooaeg on tulemas:õnnelik: mis on ootused ja lootused? mina näitex tahax meistriliigasse saada:oih: lehtse klubilt võib kõike loota:D

3rk1
12.01.04, 14:53
peaeesmärk on liigasse püsima jääda

aga hea hooaja korral on salasoov edasi pääseda :kaval:

zaz
12.01.04, 15:19
Fc Zaz United läheb liigat kindla pealle võitma:D
tegelikult ootaks lihtsalt paremat kohta kui eelmine hooaeg (kolmas:doh: ) ja midagi võiks korda saata ka ESTML\'s :lahe:

Mikusiku
12.01.04, 15:40
klubi nimi on FC Palivere
minu eesmärk on ikke neljandasse liigasse pysima jääda:P ei ole veel meeskond nii tugev, et liiga kinni panna:doh: ja estml-is loodan saada kolmandasse ringi, vastane tuli ypris sobiv, viienda liiga meeskond:D

zaz
19.01.04, 13:19
Täna käisin jälle üle pika aja managerzone\'s sees ja suureks avastuseks olin ma tõusnud liigasse 3.21(ennem 4.65):õnnelik: sellega seoses aga muutusid ümber ka eesmärgid ja lootused, nüüd on siis eesmärgiks liigasse püsima jääda ja hea mängu korral top 4 saada:doh:

-Loom-
19.01.04, 17:07
Uus hooaeg alanud ja k6igepealt kokkuv6te eelmisest:

Hooaja algus oli kena, kuid taktikate vahetamine ning katsetused ei kandnud vilja ning meeskond oli 2. liigast v2lja kukkumas.
hooaja keskel olid ka finantsprobleemid (staadioni uuendamine ning paari uue m2ngija ost).
osaleti ka kahes s6prusliigas, kus l2x talutavalt (eriti viimastes m2ngudes, kus suudeti v6ita liidreid). Samamoodi l2x ka liigas, kus kindla liidri estoniaga m2ngiti 2:2 viiki (eelnevalt v6it s6prusliigas ).

Uus hooaeg algab korraliku seisuga finantspoolel ning esimest korda klubi ajaloos on muudetud ka klubi vormi - vana puna-musta asemel on nyyd sinine särk kolme tumepunase triibuga.

Palgatud on kaks uut treenerit: Herbert Põder (keda mängijad tögavad nimega Põdrapull ja Soomlane) ning Hans Niidu täidavad loodetavasti nende peale pandud lootusi ning arendavad mängijaid piisava kiirusega ning panevad mängu kõik oma oskused ja teadmised.

Mängijate osas uuendusi ei ole.
Ründeäss Raimo Mänd (klubi läbi aegade suurim väravalööja (liigam2ngudes 30-st m2ngust 43 v2ravat) loodab sellel hooajal olla 2. liiga suurim väravalööja.
Ründajatest loodab klubi aidata ka Kaupo Kingisepp.

Eesti koondisse kandideerivad keskväljamootorid Janek Lehtmets ja Veiko Vellemäe on ka sellel hooajal k6ikidele manageridele peavaluks oma filigraansete söötudega.
Keskväljale on ka tulemas järelkasvu noortemeeskonnast.

Kaitse, mis on olnud klubi nõrk lüli enamus hooaegi on lõpuks ometi arvestaval tasemel. Hooajal lõpul ostetud rumeenlane Victor Radulescu on loodetavasti üks tulevasi tegijaid oma maa koondises ning ka klubile väga kasulik. Eero Nooska, kes usina treeninguga tõusis taas klubi põhirivistusse ning Theodor Tänav, kes mitmendat hooaega näitab tasemel mängu, panevad vastaste ründajate oskused proovile.
Neljanda kaitsja koht on lahtine, selle pärast võitlevad klubi alles eelmise hooaja noortemeeskonna liige ja nyydne põhimeeskonna mängija Janis Koppelmaa ning eelmise hooaja lõpu ost, rootslane Hans Bock.

Väravasuul seisab nooruke rootslane Mathias Runeberg, kelle ilusaid tõrjeid sai jälgida juba eelmise hooaja keskel. Nüüd on vorm paranenud ning 18 aastane väravavaht saab näidata oma tõelist taset.

Oma aega ootavad noor ründaja Mait Konsap, kes ehk juba järgmistes sõpruskohtumistes saab koha põhikoosseisus. Ervin Eensoo`d ta siiski veel edestada ei suuda. Endine põhikoosseisu mees Eensoo teeb ka praegu väga tõhusat tööd vastaste kaitse ülesharutamisel.
Eelnevalt juba nimetatud keskvälja tulevikulootus August Aabloo areneb jõudsalt ning teda võib juba pidada kindlaks vahetusmeheks poolkaitses.

Uue hooaja lootustest ja ootustest niipalju, et eesmärk on sama mis eelmiselgi - liiga võita. Meeskond on tugevnenud ning vastastele vastu astuda on täiesti võimalik.
Kuna finantsseis on korras, siis hooaja vältel on plaanis ka kindlasti uuendada staadionit, teha uusi ehitisi ning suurendada noortemeeskonna mängijate arvu.

Uuele hooajale vastu lootusrikkalt ning loodetavasti tuleb huvitavaid mänge.

Kohtumiseni pallimurul!

------------------
18.01.04

Hooaeg algas ilusa 8:1 v6iduga Toku vastu.
V2RAVAD:
Janek Lehtmets
(20)
Mait Konsap (16a!)
(1, 34)
Raimo Mänd
(5, 28, 52)
Valdur Nõmmsalu
(36, 79)

Even
21.01.04, 15:29
alustasin liigat 6:0 võiduga. olen cf kotkas Juunior

vello99
21.01.04, 15:45
alustasin liigat 0:4 kaotusega. olen fc monitor.

17
22.01.04, 14:25
uus hooaeg algas 5-0 võiduga.fc flora:)

Mikusiku
23.01.04, 08:29
minu hooaja algus oli hullemast hullem...liigas tuli kaotus võõrsil 5-1:viha: kuigi ma valdasin palli 58%:oih:
eesti meistrite liigas langesin välja teises ringis...kaotasin viienda liiga meeskonnale kodus 5-1 ja võõrsil 3-2:kurb4: nyyd võtsin endale yhe treeneri juurde ja jään lootma, et vorm tõuseb

cobras
23.01.04, 17:14
jaaaa...ega see pallivaldamine suurt kasu ei too kui mängijad sellega midagi teha ei oska;) aga nagu kombeks saand :oih: algas ka minu liiga kohutavalt kaotus 7-3:(

AFC Lehtse

3rk1
23.01.04, 19:10
Originally posted by -XrK-

Hattrick > ManagerZone :hüppenöör
Hattrick = tõestatud kvaliteet ; Managerzone = lipi ja lapi vahele oleks pidanud keegi siiski ka nõela pistma

Hattrick < Managerzone :hüppenöör

Hattrick = tõestatud kvaliteet (mai ääss) ; Managerzone = kuna nõela ei olnud, tehti kohe kullast :P

Markko
24.01.04, 12:46
Hatigurudele, kes siin vaidlemas käivad HT ja MZ omavahelisest suhtest:

Do not argue with idiots, they drag you down to their level and beat you up with their experience :õnnelik:

Ärge siis keegi solvuge :D

cobras
30.01.04, 11:24
jutuga kogemustest olen 100 prossa nõus:õnnelik: a sellega asi piirdub

Aramis
30.01.04, 12:44
Hoki on täitsa tegija. Jalgaplli pean vähemalt mina teisejärguliseks. ManagerZones siis.

Mikusiku
30.01.04, 22:16
kas keegi teab, milline see managerzone ralli hakkab välja nägema?

Even
30.01.04, 22:22
mängud managerzone lähevad ainult allamäge. kaotused ja viigid aint.

Wingback
31.01.04, 11:37
Originally posted by Evu

Siis tuleb vaikselt üle minna mujale ;)....target www.hattrick.org.

Even
31.01.04, 22:57
Originally posted by Vince

Originally posted by Evu

Siis tuleb vaikselt üle minna mujale ;)....target www.hattrick.org.

Ega mul Hattrickis ka parem seis pole. Liigas mingi 10 mängu ja 1 võit ja ülejäänud kaotused.

Even
01.02.04, 23:07
Jee... tänane liigamäng kujunes võiduks. 4:0 võitsin ja Kalju Karbo lõi 4 väravat. Ta on juba 3 liigamängus 9 väravat löönud. Küsimus ka siis -
Kas keegi teab mõnda Manageris toimuvat turniiri kus ei pea maksma selle eest!

SoccerWorld
01.02.04, 23:31
praegu ei ole, aga on tulekul, selleks püsi mz jutukas, selleks kasuta mirci, irc.ircworld.org #mz , teine võimalus www.zone.ee/managerzone kaudu

Mikusiku
02.02.04, 14:30
endal on siuke värk, et valdan palli tihti yle 60 protsendi ja kontrollin mängu korralikult, aga ikka kaotan:doh:
mida ette peax võtma?

SoccerWorld
02.02.04, 15:05
protsent üldiselt ei loe palju ;) proovi erinevaid taktikaid, endal praegu 4-3-3 pikad söödud.

Martin
02.02.04, 17:28
Endiselt sama värdjas mängu nagu varem.

SoccerWorld
02.02.04, 18:24
endiselt sama värdjas räägib kah.

cobras
10.02.04, 08:48
Originally posted by zidane_5

kes oskab võix ka sellele küsimusele vastata :lahe:

AFC Lehtsel läheb muide liigas normaalselt 3võitu 4st mängust ja väravate vahe on 22ega plussis:õnnelik:

SoccerWorld
10.02.04, 15:23
Rallist pole õrna aimugi, see tuleb aasta lõpus alles.

Neth
10.02.04, 16:13
Originally posted by cobar10

Originally posted by zidane_5

kes oskab võix ka sellele küsimusele vastata :lahe:

nu loodetavasti tuleb see parem kui hoki, sellega ei jäänud kohe üldse rahule - ootasin enamat:(

cobras
13.02.04, 17:51
no mind kohe mitte mingi jõuga ei tiri hokit mängima...(ega ma suur hokiasjatundja ka ei ole hehh:õnnelik: )

Mikusiku
17.02.04, 19:15

Rallist pole õrna aimugi, see tuleb aasta lõpus alles.
see pidi ju suvel tulema...jään seda igaljuhul põnevusega ootama:õnnelik:

Tanel
22.02.04, 18:01
Alustasin ka Mangerzone (jalgpalli) klubi on JK Lauka lõvid või midagi sellist.Tahax hirmsasti sõpruskohtumisi pidada kutsuge...krt mingi asi muudan need pendla ja karistus löögi lööjad ära aga läheb väravavaht tagasi esimesks lööjaks (mõlemas).äkki aitaksite.
Homme on esimene mäng mingite Rohulaante või millegi sarnast .Paiknevad minust tabelis 1 koht taga.Mäng kodus,hetkel pean jahti Rootsi väravavahile kelle panex varux siis veel Brasiilia 18 jalka mehele.

SoccerWorld
22.02.04, 21:29
irc.ircworld.org #mz, tule jutukasse ja sealt saad abi.

illimar
01.03.04, 21:11
Kurivaim! Teist päeva on server maas.:viha: Keegi teab mis juhtunud täpsemalt on ja millal kõik normi läheb?

SoccerWorld
01.03.04, 22:38
Serveritega on kõik korras, eks tühjenda oma cache ära või proovi aadresse: managerzone.com, ilma www-ta ja vaata kas siis korras.

Tanel
10.03.04, 17:23
Vot sain ühe super mängija kelle nimi on Teo ehk Tigu ja kiirus on 6 palli.:D :P :) :õnnelik:

Edit: arvan ,et ralli tuleb väga huvitav.Aga Hokist ja Jalgpallist väga erinev ,sest ega sa ei hakka ju loogiliselt korraladama mingeid sõprusrallisi ja saan aru et veel mingi ralli võistlus mitu tiimi koos.Ja ega sa ei pane loogiliselt sõitajaid ju treenima ,aga loodan ennast ülikiirelt ära regada kui see algab.

Mikusiku
10.03.04, 21:25
sergeyyoud ja arto võiks ära leppida:oih: hakkab ära tyytama see juba:viha:

17
11.03.04, 16:49
Kas üleminekud ei peaks toimuma kohe pärast pakkumisaja löppu?Mul kaks venda, kelle pakkumised eile löppesid, aga kätte pole ikka saanud:oih:

Mikusiku
11.03.04, 20:06
üleminek toimub 24-26 tundi pärast tähtaja lõppemist...vähemalt peaksid

gamer
11.03.04, 22:16
mees jõuab kohale 24.25 tundi peale tähtaja lõppu, siis läheb maha ka ostmiseks mõeldud raha

Hughes
12.03.04, 22:07
jah ise ka alguses imestasin kui mees kohe kohale ei tulnud, kuid järgmine päev oli juba olemas

päris hea koht see managerzone.com

SoccerWorld
13.03.04, 00:24
Järgmine nädal algavad esimesed maavõistlusmängud ning esimese kohtumise peab eesti iirimaaga. MM valikturniir algab umbes kuu aja pärast.

cobras
16.03.04, 08:29
mida ootame siis...võitu vä?:P

SoccerWorld
16.03.04, 14:55
Iirimaa vastu kindlasti ;)

Mikusiku
19.03.04, 08:06
esimesed koondise mängud ka seljataga:õnnelik: eesti kaotas inglismaale 2:1:doh:
teised mängud:
Denmark - Italy 6-0
Sweden - Greece 4-1
France - Holland 0-0
Germany - Brazil 2-0
Mexico - Latvia 2-2
Poland - Canada 2-0
Scotland - Portugal 0-1
Romania - Spain 1-2
Belgium - USA 1-0
P.S.kui world cup tuleb, siis saab igat mängu live ja analyseri abil tasuta vaadata:)

cobras
21.03.04, 14:55
aga iirimaa vastu teenisime viigi...tubli wallah:õnnelik:

3rk1
21.03.04, 15:08
Neid esimesi mänge ei saa siiski väga olulisena võtta. Paljud staarid ei ole veel oma nägu näidanudki :lahe:

dimaggio
21.03.04, 17:44
ei viitsinud siin teemas enda küsimusele vastust hakata otsima, kuid kuidas saab palgata vallandatud mängijaid. mul üks sõber vallandas väga hea mängija ja nüüd tahaks ma ta enda võistkonda saada, kuid ei oska seda teha

ehk saaksite anda nõu;)

SoccerWorld
21.03.04, 20:53
Vallandatud mängijaid ei saa enam palgata!

Mikusiku
24.03.04, 18:39
minul on siuke värk, et kui ma nädala lõpuks 69 000 eurot kokku ei saa, siis olen juba kolmandat nädalat järjest miinustes:( siis vist lahkuvad treenerid ja paremad mängijad panevad ennast müüginimekirja.vähemalt nii ma olen kuulnud.seda kõike tänu sellele, et ma ostsin endale väravavahi.
kahjuks ei ole mul sel nädalal liigamängu ka:doh:
preagu juba 52 000 koos:oih:

SoccerWorld
25.03.04, 09:05
Müü mõni mängija maha kui arvad et seda raha kokku ei saa.

Mikusiku
25.03.04, 09:07
ma juba müüsin 2 mängijat.loodan, et raha tuleb kokku...
edit=ja tuligi, kuigi üks sõprukas veel pidada.:õnnelik: raha sain kokku tänu sellele, et lammutasin nati staadionit:oih:

-Loom-
26.03.04, 13:23
vastus cobar10 kysimusele, kas iirimaa vastu oodata v6itu..

Iirimaa vastu kindlasti ;)

mis siis juhtus et tuli vaid 1:1 viik?

SoccerWorld
26.03.04, 15:00
Treener saatis väljakule hoopiski teise koosseisu, Rumeenia vastu eile oli parem koosseis ja valitsesime mängu täielikult. Kuid 1:1 pidime ka rumeeniaga leppima.

Mikusiku
26.03.04, 19:06
avastasin ühe liiga, kus lõppesid eelmises voorus kõik mängud tulemusega 2-1 kodumeeskonna võiduga:P
penen huvi pärast selle siia üles (http://www.managerzone.com/?p=series&uqid=3473461080320618&tid=367176&sid=459 07) ka siis.varem pole ma sellist asja näind
;)

Mikusiku
26.03.04, 19:21
Originally posted by Martin

Mul on andmebaas koos üle 1200 perekonnanimega ning väga suur hulk eesnimesid. Eradi failid, ilusti tähestikuses järjekorras. Sai see tehtud Hattricki jaoks, et nende nimede andmebaas välja vahetada.

Kui tahad võin sulle saata.

Klubidega pead ise tegelema.
olen näinud seal sellist perekonnanime nagu jobu:D kas see oli ka seal andmebaasis?:D

3rk1
27.03.04, 00:40
Soome käest saime kodus 2:0 suhu :kurb4:

SoccerWorld
27.03.04, 11:23
Need mängud pole praegu üldse tähtsad, taktikate ja mängijate testimine.

cobras
30.03.04, 09:12

a milla siis see world cup pihta hakkab? kuupäevaliselt palux:D

Mikusiku
30.03.04, 09:15
Originally posted by cobar10

a milla siis see world cup pihta hakkab? kuupäevaliselt palux:D
The dates are as follows:
April the 1st: Group draw
April the 11th: National Squad is locked. No player can be added to the squad.
April the 14th: 1st round.
June the 5th: The final is played.
;)

raunoten
30.03.04, 14:54
Mulle meeldib väga ja ma olen enda liigas kõik mängud see hooaeg võitnud. Muidugi ma nii kõrgele ei küündi nagu sergeyyoud, soccerworld, arto, xerom, jax99, MCMartin jpt.:lahe: :r66m7: :r66m7:

17
30.03.04, 16:32
Kas see ten sinu nimes tähendab seda, mida ma arvan?

raunoten
30.03.04, 20:48

Ei usu. sa võid ise vaadata, et mul managerzone-s kasutajanimi on geenius ja PEREKONNA NIMI ON TENSING.

raunoten
30.03.04, 20:50
a milla siis see world cup pihta hakkab? kuupäevaliselt palux
See on managerzone-s kirjas

raunoten
30.03.04, 20:51
Vallandatud mängijaid ei saa enam palgata!

Need tekivad uutesse meeskondadesse

17
30.03.04, 21:16
Originally posted by raunoten

Ei usu. sa võid ise vaadata, et mul managerzone-s kasutajanimi on geenius ja PEREKONNA NIMI ON TENSING.

lol laps, milleks oli vaja kolm postitust järjest teha, kui kõik oleks saanud ühte kokku panna, kasutades nuppu muuda:viha: Ja ega ma arvagi et sinu perekonnanimi ten on tross:viha: ma arvan, et see on sinu vanus, aga selle numbri saab siis kui sinu vanus 10 korrutada, nagu ma sinu postitustest järeldan:S

raunoten
30.03.04, 21:45
sorry, ma arvasin, et sa süüdistad mind mitme meeskonna omamises :kurb3: Sorry ma enam ei tee:kurb5:

:ingel5: :ingel5: :ingel5: :ingel5: :ingel5: :ingel5: :ingel5: :ingel5: :ingel5: :ingel5: