PDA

View Full Version : EJL on ***** George - 4ever

PHILIPZ
03.12.02, 21:59
Ei saa aru mix see teema suleti, mida kardetaxe?
Pealegi kui keegi pole EJL otsusega no~us mix ta siis ei vo~i sellest ra\"a\"kida? Imelikud olete....

Sellest mis Euroopas toimub:
see on juba normaalne nende jaox ja arvan et ko~ik klubid jne on juba sellega harjunud, kui aga Eestis keegi syytab fire-i siis hakkab kohe nutmine ja vingumine - FIRE RULEZ !!!

ROOTSI KUNN
03.12.02, 22:10
Sa loe teisi teemasid ka siis näed ,kui palju sellest juttu on olnud.
Ja keegi ei kardagi sellest rääkida ,lihtsalt teema on juba läbi räägitud ja igaüks oma arvamust avaldanud . Loe näit: Aasta geeniuse ja jobu valimine.:)

PHILIPZ
03.12.02, 23:04
ega ma ko~iki teemasi lugeda ei viitsi ju ....
sellest jobu-geeniuse va\"rgist natuke lugesin tegelt...aga see ju teie jalgpallihaigla omade jaox :kaval:

LootusFan
04.12.02, 00:32
Rootsi Kunn, sa mind muidugi ei mäleta, aga mina tunnen sind hästi. Sa tunned ise Georg-i vägä hästi. Ta on ainuke tõeline ultras. Ja kui eesti jalgpallis on niisugused nagu Pohlak, .... Jalgpallihailgla on rumalad!!! te ei oska üldse mitte midagi. Moyhno po-russki? Na matche EESTI - VENEMAA Boss dal komu-to kinut lento4ku posle gola Eesti, t.k. my stojali u vorot, a drugie vyshe, Tak jalgpallihaigla zassal i skazal: EI, seda ei tohi teha... Xa-xa-xa!! :D

Glazza
04.12.02, 04:13
Ja teie, kes te siin üritate igati tõestada et hoolite Eesti Jalgpallist, olete kindlasti südamesooviga selle poolt eet EJL võimalikult palju igasugu trahve peaks maksma.

Väga tore lugu küll. Mingi 50000 siin-seal, keda kotib, eks:kaval:

Jaan
04.12.02, 04:32
T\"apsuse huvides - mitu sellist trahvi EJL maksnud on?

Mätas
04.12.02, 14:13
Antud juhul Eesti vist pääses, aga Läti maksis küll mis mühiseb. Euroopas maksab iga klubi sellise jama eest ja kui sellest ei piisa, tehakse staadion tühjaks, mängitakse ilma publikuta.

jots
04.12.02, 16:50
Mingi aeg tagasi Euronewsist näitas, et kaalutakse hakata korraldama itaalia liiga kohtumisi tühjade tribüünide eest, kui klubid oma fänne kontrolli alla ei saa.

arroww
04.12.02, 17:46
Originally posted by LootusFan

Rootsi Kunn, sa mind muidugi ei mäleta, aga mina tunnen sind hästi. Sa tunned ise Georg-i vägä hästi. Ta on ainuke tõeline ultras. Ja kui eesti jalgpallis on niisugused nagu Pohlak, .... Jalgpallihailgla on rumalad!!! te ei oska üldse mitte midagi. Moyhno po-russki? Na matche EESTI - VENEMAA Boss dal komu-to kinut lento4ku posle gola Eesti, t.k. my stojali u vorot, a drugie vyshe, Tak jalgpallihaigla zassal i skazal: EI, seda ei tohi teha... Xa-xa-xa!! :D

rootsi kunn maletab koike! ja koik teda tunnevad! kui pohlak oleks ***** , siis Flora ei oleks esikohal. see on teie levada **** (no comments) . ja teperr ponjatno, 4to za pridurok kidal lento4ki. neboss za rossiju bolel?

mg
04.12.02, 19:09
gushet ja hotsuu..
ja muu selline:õnnelik: :viha:

ROOTSI KUNN
04.12.02, 23:53
Ma ütleks kõigile siin kirjutajatele sellise mõtte.

Hea ,et meil on vaguraid ,ausaid ,kaineid , jne. fänne. Meil on isegi Jalgpallihaigla,kes on endale eetikanormid kehtestanud ,mille järgi siis kõiki kas hukka mõistetakse või heaks kiidetakse .
Aga meil on ka aktiivsemaid ,radikaalsemaid ja ultraparempoolseid fänne - ja ka see on minu meelest hea.
Ja keegi pole teisest oma vaadete ja tõekspidamiste poolest halvem ega parem .
Tihtipeale on ebaõiged hoopis need ,kes liiga palju õigusest ja õiglusest räägivad .:oih:

LootusFan
05.12.02, 00:29
arroww, kui sa ei tea, siis ei raagi. Byl, est i budu za Eesti. Ih kidal s Bossom, kogda Eesti zabila gol. A pridurok - eto ty, suka, kaktusnaja!!! Ebala vas, kaktusov vsja Eesti!!!

PHILIPZ
05.12.02, 00:57
Mis fa\"nnidex saate te ennast nimetada kui isegi kardate kui keegi linte viskab ? :D :D :D :D
A\"rge olge rumalad ! Lindid, fireid ja muu stuff - 4EVER ! Seda on juba tunnustanud kogu Euroopa ! Tahame astuda Euroopa liitu siis peame Euroopa traditsioonidega harjuma !

ROOTSI KUNN
05.12.02, 01:03

arroww, kui sa ei tea, siis ei raagi. Byl, est i budu za Eesti. Ih kidal s Bossom, kogda Eesti zabila gol. A pridurok - eto ty, suka, kaktusnaja!!! Ebala vas, kaktusov vsja Eesti!!!

Tead LootusFan ,kui ma vene keeles matte laduma hakkaksin , oleks sul suu kinni .

:D

Martin
05.12.02, 01:04
Originally posted by PHILIPZ

Mis fa\"nnidex saate te ennast nimetada kui isegi kardate kui keegi linte viskab ? :D :D :D :D
A\"rge olge rumalad ! Lindid, fireid ja muu stuff - 4EVER ! Seda on juba tunnustanud kogu Euroopa ! Tahame astuda Euroopa liitu siis peame Euroopa traditsioonidega harjuma !

Kui alguses tundus, et sa oled veel normaalne inimene, siis praegu kinnitab ühe enam arvamust, et oled ikka valus kretiin. Lapsemõistus, ju seal Idas pole koolide tase vist eriti hea. Erandeid muidugi on, kuid sina koos selle teise tondiga siin nende sekka ei kuulu.

PHILIPZ
05.12.02, 01:34
Kle Martin - ra\"a\"gi konkreetsemalt, sittagi ei saa aru mida sa o\"elda tahad, kui arvad et oled tark siis po~hjenda mix mul pole o~igus !:kaval:

Martin
05.12.02, 01:49

Kle Martin - ra\"a\"gi konkreetsemalt, sittagi ei saa aru mida sa o\"elda tahad, kui arvad et oled tark siis po~hjenda mix mul pole o~igus !:kaval:

Toon sulle ühe elava näite: Euroopas otsustatakse, et neegreid on jubedalt diskrimineeritud ning nüüd on igal neegril õigust valgele mehele taga panna. Kas SINA lubasid seda endaga teha seetõttu, et kogu Euroopa seda lubab?

Ehk teisisõnu - igat lollust ei ole ka mõtet kaasa teha ning teiste vigadest tasuks pigem õppida.

Veel: mitte ÜHESKI ning ma kordan - mitte üheski Euroopa riigis pole jalgpallivõistluste ajal sellised raketid või paberirullid lubatud. Kas sa märkasid maailmameistrivõistluste ajal tulesid või linte, mida platsile loobiti? Vastus on EI!

Kõik sellised teod nagu paberilintide väljakule loopimine või tule süütamine pannakse kirja mängul olnud UEFA (või FIFA) esindaja poolt ning pärast määratakse korraldajamaa jalgpalliliidule trahv.

Kui sa siin suure suuga räägid, et tahad Eesti jalgpallile head, siis miks sa tahad, et EJL peaks maksma rahasummasid trahviks, mida muidu saaks ehk noortejalgpalli suunata või mõnel teisel sihtotstarbelisel moel kasutada?

Ja, kui sina väidad, et Euroopas on (tsiteerin): \"Lindid, fireid ja muu stuff - 4EVER ! Seda on juba tunnustanud kogu Euroopa!\" need asjad lubatud, siis mul on hoopis SULLE palve:
1) Palun nimeta mulle need riigid, kelle jalgpalliliidud on sellise tegevuse legaalseks muutnud.
2) Palun viita mingile ametlikule dokumendile, kus seda võiks ka näha.

Kui sa seda ei suuda, siis peaksid sellest tegema omad järeldused lubatu ja lubamatu vahel.

Aitähh.

PHILIPZ
05.12.02, 02:27
Ma ei tea nyyd ta\"pselt kes on lubanud kes pole, aga olen kindel et trahve ko~ik ei maxa, paberil on see keelatud kyll, aga reaalsuses isegi neid linte myyaxe staadionil. Hispaanias staadionil OFFITSIAALSELT myyaxe spetsiaalset loopimis-paberit, et va\"ljakule visata, ko~ik fa\"nnid kasutavad fire-eid, kui nad olex ra\"ngalt keelatud, siis neid polex na\"ha ! Aga nad on ja sellepa\"rast nad on vo~ib o\"elda \"legaliseeritud\". Igav olex ju muidu.....Loogiline et MM-il pole sellist asja, minu arust MM 2002 oli yldse korraldatud sitasti, mitte ainult selle pa\"rast et polnud lubatud lintide ja muu asjade staadionile toomine, organiseerimises oli vigu, mis olid ta\"itsa ebainimlikud, nii et MM-i va\"rki a\"ra siin vo~rdle, ma ra\"a\"gin Euroopast ikka. Siin paljudel vo~istlustel juba ko~igil on yksko~ik kas keegi viskab midagi, sest mitu tuhat inimest viskab, ei hakka sa ju igatyhte pyydma, klubidel ei ja\"tkux juba ammu enam raha trahve maxta, kui nad maxaxid ko~ike thahve. Siit ja\"reldus, maxtaxe, aga mitte alati......

priity
05.12.02, 02:57
kui nad olex ra\"ngalt keelatud, siis neid polex na\"ha ! Aga nad on ja sellepa\"rast nad on vo~ib o\"elda \"legaliseeritud\". Igav olex ju muidu.....

Analoogse loogika näide.

Kui narkootikumid oleks rängalt keelatud, siis neid poleks näha. Aga neid on näha ja sellepärast on nad järelikult \"legaliseeritud\". Igav oleks ju muidu....

Martin
05.12.02, 03:02
Ma ei tea nyyd ta\"pselt kes on lubanud kes pole, aga olen kindel et trahve ko~ik ei maxa, paberil on see keelatud kyll, aga reaalsuses isegi neid linte myyaxe staadionil. Hispaanias staadionil OFFITSIAALSELT myyaxe spetsiaalset loopimis-paberit, et va\"ljakule visata, ko~ik fa\"nnid kasutavad fire-eid, kui nad olex ra\"ngalt keelatud, siis neid polex na\"ha ! Aga nad on ja sellepa\"rast nad on vo~ib o\"elda \"legaliseeritud\". Igav olex ju muidu.....Loogiline et MM-il pole sellist asja, minu arust MM 2002 oli yldse korraldatud sitasti, mitte ainult selle pa\"rast et polnud lubatud lintide ja muu asjade staadionile toomine, organiseerimises oli vigu, mis olid ta\"itsa ebainimlikud, nii et MM-i va\"rki a\"ra siin vo~rdle, ma ra\"a\"gin Euroopast ikka. Siin paljudel vo~istlustel juba ko~igil on yksko~ik kas keegi viskab midagi, sest mitu tuhat inimest viskab, ei hakka sa ju igatyhte pyydma, klubidel ei ja\"tkux juba ammu enam raha trahve maxta, kui nad maxaxid ko~ike thahve. Siit ja\"reldus, maxtaxe, aga mitte alati......

Olgu, liigume siis taas punkt punktilt.

1) Sa ei oska öelda, kas on lubatud või mitte - samas sa KINNITASID enne, et see on lubatud? Kas sa siis valetasid? Võin sulle öelda, et see ei ole lubatud. Mitte kuskil. Võibolla mõni erand on, kuid kindlasti mitte Euroopa jalgpalli tippriikide seas.
2) Hispaania ning paberid. Ma ei usus, et tegemist on nende rullidega, vaid pigem märkmikupaberitega, mida enne mängu õhku (pane tähele - õhku, mitte platsile) visatakse, et teatud värvikombinatsiooni tekitada.
3) Kui mängu jälgiv ametnik paneb korrarikkumise - siinkohal tõrviku süütamise publiku keskel - kirja, siis peab vastav klubi või jalgpalliliit selles küsimust vastust andma. Trahvi alati ei määrata, oleneb rikkumise suurusest ning ka sellest, et kas on varem juhtunud jne...
4) MM oli vägagi hästi korraldatud - ehk tood välja, mis seal halvasti oli?
5) Kuna tahad rääkida Euroopast, siis KAS Euroopa meistrivõistlustel olen näinud paberlintide väljakule pildimist või tõrvikute süütamist? Usun, et vastus on taas - EI! Põhjus: see pole lubatud.
6) Väide, et klubidel ei jätku raha, et tahve maksta on lihtsalt naljakas. Kui sa oled Transi fänn ning süütad Transi mängul tõrviku ning Trans peab selle eest umbes 50 tuhat krooni trahviks maksma. Mis sa arvad - kas nad on selle üle rõõmsad?

Ning lõpuks. Miks on vaja samamoodi loomastuda? Sulle meeldivad Euroopa näited. Viimane Barcelona ja Real Madridi mäng KATKESTATI, sest fännid ei euutnud normaalselt käituda. Itaalias on tribüünilt alla visatud põlev mootoratas ning ühe mängu ajal visati odaga ka väravavahti.

Olgu. Tõrvik kui selline pole võibolla nii ohtlik kui põlev mootoratas, kuid mis siis saab, kui keegi sinu või kellegi teise hooletuse ning vastutustundetu käitumise tõttu viga saab?

Alati ning ma rõhutan - ALATI tuleb mõelda tagajärgedele. See, et keegi mingit lollust ees teeb, ei tähenda, et sina peaksid seda järgi tegema. On lausa pahatahtlik, et sa soovid oma klubidele halba seeläbi, et lased neil maksta trahve, mida nad pole ära teeninud.

Ole ultra, keegi ei keela, kuid miks teha asju, mis kahjustavad nii sinu kui ka sinu klubi mainet? Muidugi, kui ultrate eesmärk ongi kõiki häbistada (ennast, oma toetusklubi, kaasfänne jne...), siis palun, tee aga edasi.

silverman
05.12.02, 03:31

Igav olex ju muidu.....

Saage aru, venda ei huvitagi ju jalgpall, ta käibki staadionil linti viskamas. Miks muidu tal igav hakkaks.

Mätas
05.12.02, 11:44
Tänu Figo ründamise eest mängib Barca järgmised kolm kodumängu tühjade tribüünid ees.

Patt27
05.12.02, 12:36
Barca tühjad tribüünid on võrreldvad umbes selise pettumusega- et eesti saab andorra käest 0:5. Tunnen kaasa barca fännidele

Kaarel
05.12.02, 17:15
Originally posted by Patt27

Barca tühjad tribüünid on võrreldvad umbes selise pettumusega- et eesti saab andorra käest 0:5. Tunnen kaasa barca fännidele

Tõeliselt suurepärane võrdlus.:silm4:

eston maravilha
05.12.02, 19:36
vahe on sees kas sa viskad väljakule peldikupaberrulli või klaasist viskipudeli. see kui visatakse mõni paberirull - shit happens nagu. kas keegi on saanud pabrigapihta saades surma- vist mitte. barca-real mäng katkestati aga sellepärast et need kollid hakkasid seal vaäljakule klaaspudeleid, sea ja kanapäid loopima.
tunduvalt karmimad aga ollakse rassistlike loosungite vastu. ime et seda eestifännide natsilipu pärast pole mingit kammi olnud

ugla
05.12.02, 20:27
Mis natsilipu ?

PHILIPZ
05.12.02, 21:19
No kurat kyll....Postitan siia vastuse ja kohe mul ko~ik kallal !
Hea et va\"hemalt 1 normaalne mees on siin - ESTON#21 !

To~esti lapsed olete - kardate paberit jne....Po~lev mootorratas - hmm -originaalne, kui ma seda hakkan viskama siis karjuge, sama puutub ka fire-itesse ja muu stuffi juurde, kuna pole tehtud veel arge mo\"lisege...Sellest narkootikumide va\"rgist - ei ma\"leta kes postitas, aga tahan o\"elda et oled vist loll, selliseid asju ei vo~rrelda ! Arvad vist et syya kro~pse ja juua o~lut ma\"ngu ajal on po~nev, mina nii ei arva, hoopis po~nevam on teha mingit actionit, ma ei ra\"a\"gi et mootorratas, aga karta paberit, to~rvikuid - see on naljakas ! :D
Mina kyll ei ma\"leta et olex oma lemmik klubile trahvi kaela ajanud, kallis Martin - tuleta mulle meelde palun...Vaadates ta\"napa\"eva fa\"nne mul tekib selline mo~te et varsti kedagi jalgpall enam huvitama ei hakka, midagi huvitavat ei toimu staadionil, mingit kaasaelamist pole, ko~ik pole nii hull nagu Venemaal, aga samas pole nii po~nev kui Euroopas, nagu alati oleme selle asjaga pers*es ! Ma ei ra\"a\"gi ja ei va\"ida et peab olema verine huligaan ja tapma ja peksma teisi fa\"nne, aga peab olema to~eline fa\"nn, kes elab meeskonnale kaasa ko~igest jo~ust, mitte istub ja so\"o\"b kro~psu hoides vastikut natsilippu, nagu see on A le Coq Arenal......:kaval:

Darren
05.12.02, 21:35
Philipz, paljud ei pruugi sinu jutu ning \"argumentidega\" nõustuda aga mul tekkis selline küsimus, et milline on siis sinuarust õige fänn?

PHILIPZ
05.12.02, 22:31
O~ige fa\"nn on see kes alati, igal pool, isegi kui tema vastu on tuhanded seisab oma meeskonna eest ! See kes ei na\"ri kro~pse ja ei istu staadionil ja ei joo salaviina vadid kes 90 minutit ja\"rjest elab oma meeskonnale kaasa ! Teeb selle jaox ko~ike ! ;)

greenday
06.12.02, 00:35
Mina arvan, et tõeline fänn on see, kellel ei hakka igav ilma tõrvikuid ja pabereid loopimata. Talle on toimub jalgpallimäng piisavalt huvitav.

PHILIPZ
06.12.02, 01:44
hmmm...oled kindlasti selline...:P

arroww
06.12.02, 01:55
Mina arvan, et tõeline fänn on see, kellel ei hakka igav ilma tõrvikuid ja pabereid loopimata. Talle on toimub jalgpallimäng piisavalt huvitav.

olen nõus!:D

priity
06.12.02, 02:27
O~ige fa\"nn on see kes alati, igal pool, isegi kui tema vastu on tuhanded seisab oma meeskonna eest !

Ja kuidas aitab tõrviku põletamine ning paberi loopimine sul meeskonna eest seista? Et äkki jäävad vastasmängijad vaatama, et näe mis imbetsillid tribüünil on...???

duff_K
06.12.02, 02:45
Eee ma nagu ka leian et staadionile minnaks jalgpalli vaatama mitte mingit \"actionit\" korraldama. Kui tahad actionit korraldada siis korralda oma seltskonnaga.
Muidugi fännid peavad kaasa elama. Ega ei olekski huvitav jah kui kõik istuksid ja sööksid krõpsu( kuigi ei ole mina peale vene nolkide kedagi eriti staadionil krõpsu söömas näinud). Aga kaasa elamine tähendab laulmine, hüüdmine, kisamine watever võib olla kah ja paberi väljakule viskamine. Sa nagu kujutaksid väljakut ette sellisene et on vastastikus kaks tribüüni ja siis kõik loobivad fireid nii et väljaku äär mustab keegi mängu ei jälgi ja kõik teeksid \"actionit\" mees sa kujutad ka ette mis pilt see on.
Sa nagu pooldad et see fire värk legaliseeritaks kah ja eino sa ikka väga hea mees küll aga mis siis kui tuleb järgmine vend ja ütleb aga minu arust võiks ilutulestiku püssi ka kaasa võta teeks veits actionit ja laseks niimoodi väljakule nii et mängijal jalad ja persed põlevad sittaks huvitav oleks ju siis.
Sa kujutad ette ka kui palju fireitega õnnetusi võib juhtuda mingi jommis peaga vend lükkab sulle firei näkku siis mõtled et pohh pole peaasi et actionit saaks. Kui siuke asi legaalne oleks siis iga trpp võtaks ju kaasa neid kiirabi sõuaks ainult tribüünide vahel.

Nii ikka asi üldse ei lähe.

PHILIPZ
07.12.02, 00:49
Noh kurat kui isegi moderaator matte kasutab siis mina kah vo~in

Bljaaaaaaa, ikka kardad liiga palju - pole mo~tet enne aega karjuda, kui selline fire-show hakkab siis jutusta siin et ei - mina staadionile ei la\"he, ma kardan et saan surma, po~len a\"ra nahh.....Selle asemel et staadionilile jooke tuua vo~ix parem mo~ni fire vo~i va\"rk kaasa vo~tta, mitte et sulle na\"kku vo~i persse toppida aga et olex ilus vaatepilt fa\"nnide sektorist ! Nahh - sa ei tea vist kui ilusalt na\"evad tribyynid Euroopas, kui nad on fa\"nne ja fireeid ta\"is, mine ja vaata parem ja siis jutusta siin, a\"ra aja lapse juttu & jama.....:kaval: :P :D ;) :viha: :õnnelik: :lahe:

duff_K
07.12.02, 01:15
Kes siin lapse juttu ajab oled sa mingi kretiin vä sa lähed staadionile et jalgpalli vaatama mitte et ilutulestiku süüdata korralda mingi üritus kuskil Pühajärve ääres ja seal süüdake oma fireid siis võib ta jah ilus olla mina tahan näha jalgpalli mitte fireid. Saad aru ohmoon et kui lubatakse fireid tuua siis iga vend lendab kohale fireiga. Su kirbu aiu ei jõua see kohale et kui igal vennal fire pihus siis midagi kindlasti juhtub oled sa debiil või mis sul viga on saad sa sellest aru staadion ei ole selleks et fireshowd korraldada vaid jalgpalli vaadata. Ja meeskonda toetad kisaga lauluga watever mis sul viga on sa mingi püromaan vä? Eino sittaks ilus on vaadata kuidas üks värav on suitsuga kaetud kuna mingi ohmoon võttis liiga kange firi kaasa itaalias juhtub seda tihti.

PHILIPZ
07.12.02, 01:26
bljaaaaa - ise moderaator ja rikub foorumi reegleid ! A\"ra aja jama ja rahune maha !
Fireid on ainult fa\"nnidel - mitte mingitel piideritel kes tulevad staadionile kurat teab millex, need sinu jo~mpsikad ja teised trossid ei julge isegi fireit ka\"es hoida nii et MO~TLE ISE kurat kas siis igayhel hakkab fire olema ! Kurat fire on kalls asi ja seda iga tross ei osta...Sellist stseeni nagu Itaalias Eestis ei tule Eestis la\"hima sajandi jooksul, saad aru liiga erinev jalgpalli tase on ! Nii et mo~elda siin JAMA on minuarust ta\"itsa mo~ttetu ja lapsik ! Nii et soovitan sul maha rahuneda 101%

duff_K
07.12.02, 02:22
aga kas sulle ei jõua ikka veel kohale oled sa täiesti loll vä?? STAADION ON JALGPALLI VAATAMISEKS mine mängi oma pürotehnikaga kuskil mujal. Sina oled see laps kellele meeldib mingi lelu ja ei suuda kuidagi sellest loobuda. Mis fireid on tõelistele fännidele mis kradi fänn sa oled kui sinu põhi eesmärk staadionil on süüdata oma tulepulk põlema eino eriline fänn küll kohe näha et hingega asja juures.

priity
07.12.02, 02:24
Fireid on ainult fa\"nnidel - mitte mingitel piideritel kes tulevad staadionile kurat teab millex

Arvan, et asi on just vastupidi.

PHILIPZ
07.12.02, 02:45
Ma ei ra\"a\"gi et fire on ko~ige ta\"htsam, minu jaox on ko~ige ta\"htsam meeskonna toetamine ja fire on selle osa ! Pyyan sulle seletad et ei maxa karta igat asja ja kui teha nii nagu sa tahad siis varsti staadionile pa\"a\"seb ainult ka\"eraudades ja kinnise suuga - noh o\"eldaxe \"vaadake jalgpalli\" see on ko~ige ta\"htsam, toetada ei tohi ! See on ohtlik ! hahahaahaahahahaahahah :D

LootusFan
07.12.02, 03:05
EJL on persse! Hools - forever.. George - don\'t stop!!! KAKTUSY - suki ssykuchie!

PHILIPZ
07.12.02, 03:25
hehee - DON\'T STOP AFC !!!!!!!

PHILIPZ
07.12.02, 03:27
hehee - DON\'T STOP AFC !!!!!!!

PHILIPZ
07.12.02, 03:38
sorry et 2 yhesugust postitust -> minu browser jamas nats, tegelt ma polex pidand seda messi kah kirjutama aga arvan et tuleb ytlemist, siin soovijaid kyllaga :D
Muidu aga et jalgpalliteemaline mess olex
JK NARVA TRANS - M E I S T E R

greenday
07.12.02, 04:56

Ma ei ra\"a\"gi et fire on ko~ige ta\"htsam, minu jaox on ko~ige ta\"htsam meeskonna toetamine ja fire on selle osa ! Pyyan sulle seletad et ei maxa karta igat asja ja kui teha nii nagu sa tahad siis varsti staadionile pa\"a\"seb ainult ka\"eraudades ja kinnise suuga - noh o\"eldaxe \"vaadake jalgpalli\" see on ko~ige ta\"htsam, toetada ei tohi ! See on ohtlik ! hahahaahaahahahaahahah :D Seni kuni sa ei hakka elementaarsetest loogika ja vaidluse reeglitest kinni pidama, vaevalt keegi sind siin foorumis austama hakkab. Lootusfännist rääkimata. Ei mõista, kuidas saab kellegi mõistus nii kitsas olla. Kas sa tõesti aru ei saa, et kui faierid legaliseeritaks, võiks need staadionile tuua KES TAHES. Võibolla sina oled nii tubli, et ainult hoiad seda käes ja ei viska seda kugugi, aga mõni TEINE idioot ei ole. Nüüd vist on küll puust ja punane.

Mis mõtte on alusetult lahmida lihtsalt selleks üritada teisest üle olla ja ta paika panna? Millest teil puudu jääb? Sa väitsid, et \"kaktuste\" arvates peaks ära keelama jalgpalli toetamise üldse. See on ju demagoogia. Mitte keegi pole seda soovinud. Inimesed pooldavad elementaarseid ohutusnõudeid.

Põhimõtteliselt tahan ma öelda, et kõiga haledam asi on minu arvates see, kui inimene ei suuda oma tõekspidamisi kuidagi argumenteerida. 101%! :prill4:

priity
07.12.02, 05:25
Ma ei ra\"a\"gi et fire on ko~ige ta\"htsam, minu jaox on ko~ige ta\"htsam meeskonna toetamine ja fire on selle osa !

Anna andeks, ma ei saa aru kuidas sa oma ajuvaba mulaga oma meeskonda toetad. Vaevalt, et siin sinu juttu lugedes keegi sinuga ühisesse fänniklubisse kuuluda tahaks.

PHILIPZ
07.12.02, 17:46
Mis mõtte on alusetult lahmida lihtsalt selleks üritada teisest üle olla ja ta paika panna? Millest teil puudu jääb? Sa väitsid, et \"kaktuste\" arvates peaks ära keelama jalgpalli toetamise üldse. See on ju demagoogia. Mitte keegi pole seda soovinud. Inimesed pooldavad elementaarseid ohutusnõudeid.

Ma ei taha siin kedagi solvata aga teie eestlased miskipa\"rast mind kuidagi aru ei saa, selline rahvas olete, kusjuures teised eestlased mis pole siin foorumis on normaalsed inimesed, kuid teil vist midagi viga...

Ma ei ra\"a\"gi et keegi va\"idab et ta tahax toetamise keelamist, ma ra\"a\"gin teisest asjast - sellest et sellise tempoga varsti on ko~ik keelatud ! Isegi toetamine ! Noh kui sinu ajud ei saa sellest aru, siis PALUN a\"ra enam vaidle sellega mida mina pole kirjutanud ! Kirjutad siia seda mida mina ei mo~telnudki ja veel julged midagi siin ajudest ra\"a\"kida, oled ise 101% ajudeta tross....

greenday
07.12.02, 17:56

Ma ei taha siin kedagi solvata aga teie eestlased miskipa\"rast mind kuidagi aru ei saa, selline rahvas olete, kusjuures teised eestlased mis pole siin foorumis on normaalsed inimesed, kuid teil vist midagi viga...

Ma ei ra\"a\"gi et keegi va\"idab et ta tahax toetamise keelamist, ma ra\"a\"gin teisest asjast - sellest et sellise tempoga varsti on ko~ik keelatud ! Isegi toetamine ! Noh kui sinu ajud ei saa sellest aru, siis PALUN a\"ra enam vaidle sellega mida mina pole kirjutanud ! Kirjutad siia seda mida mina ei mo~telnudki ja veel julged midagi siin ajudest ra\"a\"kida, oled ise 101% ajudeta tross....Pole vaja põhjuseta solvata eksole. Palu nüüd ilusasti vabandust! Tegelt ainus asi mis mind häirib siin maailmas on ebaõilus ja vägivald. Ja te tundute olevat vägivalla pooldajad - tuleme 50kesi teile kaktustele kallale jne. See mulle ei meeldi.

PHILIPZ
07.12.02, 18:06
Ei mõista, kuidas saab kellegi mõistus nii kitsas olla

Ja nyyd sinu soovile paluda vabandust, saadan ma su ise tead kuhu, jobu :viha:

LootusFan
07.12.02, 19:14
priity, tule K-Jarvele või Narvasse ja vaata ise, kuidas me toetame oma meeskonda. Aga kõik jalgpallifännid naervad jalgpalli üle - nad toetavad oma meeskonda ainult siis, kui teie FG Flora mängib euroopa meeskonnaga. Aga meistriliigas 10-12 inimest karjuvad FLORA SURU .... VASTU MURU! Tubli! Olete tõelised fännid!:D

LootusFan
07.12.02, 19:15
...pardon - JALGPALLIHAIGLA ÜLE...

Rainman
07.12.02, 22:36

...pardon - JALGPALLIHAIGLA ÜLE...
Kas on üliraske leida postituse alt nupp MUUDA ja vanas postituses viga ära parandada, selle asemel, et teha 101% mõttetut postitust? :oih:

greenday
08.12.02, 02:38

Ei mõista, kuidas saab kellegi mõistus nii kitsas olla

Ja nyyd sinu soovile paluda vabandust, saadan ma su ise tead kuhu, jobu :viha: Kena sinust minu sõnu nii kiiresti tõestada! :õnnelik:

Chazlor
08.12.02, 05:10
Allo

Tere Philipz ja muud mehed. Vanarahvas ikka rääkis, et kui nõuga ei saa siis tuleb jõuga teha :P
Ma ei lasku vaidlusesse \"fireid\" ja muu pildumismaterjal. PS! Eestikeeles on olemas ilus sõna - rakett, kasutage seda, mis krdi \"fire\"
Luban sulle lihtsalt seda, et kui sa staadionile tuled kas fire või mõne muu \"ultra\" (taaskord täiesti absurdne sõna :)) vahendiga, siis võetakse sind kinni ja pistetakse kongi, kasvõi natukeseks ajaks. Teed seda teistkorda ja sult võetakse ära õigus staadioneid külastada. Reaalselt küll ainult Lilleküla, sest mujal seda raske saavutada.
Nii et valik on sinu ees lihtne, kas oled ekstreemfänn ning õige pea ei pääse sa üldse oma armastatud koondist vaatama (ja ma tõesti usun, et sa Eesti koondist toetad) või tuled staadionile, lehvitad lippu, laulad kaasa, mõtled vahest isegi mõne laulu välja, naudid mängu ilu ja oma meeskonna võitlust/võitu ning oled lihtsalt mõnus mees.
Näiteks Kohta-Järvel on paar kaktuste fänni (lahe hüüdnimi muuseas, võiks kasutusele võtta), kellel on suur hulk humoorikaid viisijuppe. Näiteks: üks, kaks, kolm, viis, Flora võidab zajebis. jne :)

Parimatega

greenday
08.12.02, 05:30
Ma tahaks veel teada, kuidas te ultrad suhtute vägivalda? Siis ma teaks mis teist arvata. Ma loodan, et mul on teie juttudest eksklik arusaam jäänud, et te seda pooldate?

PHILIPZ
08.12.02, 05:48
Tere mees :-) !

Fire pole ainult pildumisex, ja see pole rakett :-) Fire on fire ja seda teisiti ei nimetata. Noh olen sinuga mo~nes asjas no~us. Aga ikkagi fire minuarust on peaaegu sama mis lipulehvitamine, ainult et seda mo~ned kasutavad valesti...Noh neid vo~ib kah aru saada, kui kohtunik hakkab jamama vo~i kui meeskond kaotas siis mo~nikord on soov teha mingit nalja ja kui fire ka\"es on siis ta lendabki va\"ljakule...Aga ma ei ra\"a\"gi ju et tulen staadionile ja mu ainus eesma\"rk on lo~hkuda, panna ko~ik po~lema ja kellelegi pexa anda, muidugi kui keegi pole seda a\"ra teeninud...Mingi fire-i pa\"rast nyyd kongi kedagi pista vo~i staadionikeelu teha on lollus. Selline loll juhtum oli juba meil hiljuti, ko~ik seda teavad. Saan aru et Euroopas vo~i Venemaal pandi na\"itex peale ma\"ngu pood po~lema vo~i auto, tapeti keegi a\"ra - siis on vaja kongi pista mitte lehvitamise eest ! Eesti politsei nagu alati yllatab mind. Eesti koondist toetan kyll, kuid siiski arvan et Eesti koondise fa\"nnid kuidagi kehvalt na\"evad va\"lja, muidugi sallid, mytsid, kindad, sarvedega peakatted on, kuid sellest kasu eriti pole. Euroopast oleme vo~tnud igasugu riietuse kombed kuid toetamise omasid pole eriti veel ma\"rgata...Ja\"llegi kordan et toetamine pole ainult fire-id, kuid see kah muidugi...Kes meist ei armasta ilutulestikku? Ko~~ik armastavad - kuid staadionil hakkab paanika kui mees syytab to~rviku - kutsutaxe politsei - naeruva\"a\"rt stseen :-)
Pean ytlema et on ka erinevaid lippe ja laule. On olemas lipp riigi vo~i klubi va\"rvidega, on olemas natsi loosungiga, on olemas laul mis toetab meeskonda, on olemas teist rahvust solvavate so~nadega laul...Muide Euroopas sellele po\"o\"rataxe suurt ta\"helepanu, aga vot va\"hearenenud Eestis on ko~ik vastupidi veel, ex ootame veel umbes 10 aastat, ehk riik jo~uab samale tasemele...
Veel sellest vaimukast laulust kohtla kaktustelt...Ta\"ielik saast, tulen ka mina Lillekyla staadionile ja hakkan so~imuso~nu lo~ugama - kas see tundux sulle vaimukas...? Noh kui sa muidugi tead vene so~imuso~nu :-) Kui ei tea siis kysi K-J kaktustelt ;-))

santehnik
08.12.02, 08:09
Nõustun isiklikult herr PHILIPZ-iga ses suhtes, et õige fänn on pigem äärmuslikumalt käituv, kui see toolil istuv ja plaksutav \" fänn \".Mõne JH tegelinski teksti lugedes jääb mulje, et mängul käimine on rohkem kiriklik tegevus- koos laulda( aga JUMALA eest mitte kõva häälega) , mitte vastast sõimata ( vähemalt mitte kõva häälega ) + staadionile tuleks tulla kainelt ( muidu vihastame Suurt Juhti ):ingel:
Lisaksin veel, et enamusega teist ma luuresse ei läheks- liiga reeturlikud olete...
Sellega vihjasin Aasta geenius ja jobu - valimisele, kus oma poissi- Rolfi- häbematult reedeti:viha:

Kaarel
08.12.02, 18:22
Need \"fire\'d võivad küll efektse mulje tribüünil jätta, näiteks siin näide (http://www.antu.com/naklen/2002-2003/fener_galata/0203fener_galataTARAFTAR0.mpg) Fenerbahce fännidest, kes enne derbyt Galatasarayga tõelist tulemöllu teevad. Sellegipoolest kuulub selline tegvues pigem Türgi, Kreeka, Itaalia, Juguslaavia, Horvaatia jms Lõuna poolt pärit fännide tegevusse. Seal suhtuvad ka ametivõimud sellesse leebemalt. Põhja- ja Lääne-Euroopas sellist asja eriti ei kohta ning seda ei hakka olema ka Eestis. Inimeste temperament on lihtsalt erinev.

LootusFan
08.12.02, 18:42
ROLF - forever...Ei taha midagi kuulata. Kui teie Flora fannid oskavad ainult ESTILAND UBER ALLES, või VÕITLE FLORA VÕITLE, siis mul ei ole rohkem midagi teile öelda...Mis fännid teie olete...xa-xa-xa...:deemon:

PHILIPZ
08.12.02, 19:09
Kaarel - noh ma ei usugi tegelt et Eestis kunagi sama tuleb mis Kreekas, Tyrgis...To~esti rahvas teine, aga vot paanikat kah pole vaja tekitada mingi yhe fire\'i pa\"rast...Sellest jutt siin...
Noh kui te olete fa\"nnid kes ei tee sellist actionit, siis palun va\"ga - toetage teisiti, aga vot miskipa\"rast pole veel seda toetamist na\"ha...Natsilipp koondisema\"ngudel ja \"F-L-O-O-O-R-A\" meistriliigas see pole ju mingi toetamine

Kaarel
08.12.02, 19:45
Mida sa natsilipu all silmas pead? Ma küll ühtegi haakristiga lippu mängudel näinud pole. Või pead sa loosungit \"Estland, Estland Über Alles\" natsistlikuks? Selle loogika järgi peaks kõik saksakeele natsistlik olema.

kojamees
08.12.02, 21:33
Mõnel mehel on probleeme ilmselt sellega,mis mäng üldse toimub.Kallid uustulijad on ikka vahe kas mängib koondis või F.C Flora.Tean täpselt öelda millisel mängul millised lipud lehvivad.Kui ikka täpselt ei oska muchvigi öelda ,ei ole vaja huupi rohmata.Tee ilusti kodutöö ära või lahmi jutukas,mida sülg suhu toob.Vahest võib see \"mis sülg suhu toob\" aidata eemaldada suuosasid.Vile tuleb suht hädine.:õlu: :õlu: :õlu:
Mul on hää meel näha erinevaid arvamusi aga solvangute puhul peab mees nende sõnade eest ka vastutama.Seda enam et see siin on Foorum mitte jutukas.:õlu: :õlu:

PHILIPZ
09.12.02, 01:55
\"Estland, Estland Über Alles\"
JAH - pean kyll seda natsistlikuks !

Kallis kojamees, sellisel puhul peax esimesena tappa saama teie moderaator....Kes peale solvangute eriti midagi o\"elda ei oska...Veel siin olen kohanud paar meest kes siin solvavad konkreetset rahvust...:viha: :viha: :viha: :viha:

Kaarel
09.12.02, 02:00

\"Estland, Estland Über Alles\"
JAH - pean kyll seda natsistlikuks !

Vahest põhjendad, miks ta natsistlik on? Kas sellepärast, et ka Saksamaa Liitvabrariigi hümn sisaldab sõnu \"Über Alles\"?

PHILIPZ
09.12.02, 02:06
natsid kasutasid seda jama, ainult Estland-i asemel oli Deuchland

Kaarel
09.12.02, 02:08

Kus just natsid seda kasutasid? Kordan, et sõnad \"Über Alles\" on Saksa Liitvabariigi hümnis.

Chazlor
09.12.02, 02:45
Allo

Komplimenteerin sind, Philipz, muule kirjutatud vastuse eest. Hästi argumenteeritud ja mõistetav kiri. Saan nüüd igaljuhul paremini su \"fire\" teooriast aru. Kahjuks, aga ei ole ühiskond piisavalt küps selleks, et inimesi nende samade tuledega staadionile lasta. Piisab ühest torust, kes selle staadionile viskab ning kogu ülejäänud publikumi tegevus ei mängi enam rolli. Sellest on tuletatud ka loogika, et pigem mitte kedagi nendega staadionile lasta. Minu suured eeskujud Ingilsmaal (fänne pean silmas) ei kasuta ka muuseas seda \"fire\"
Mis puutub Kohtla-Järve poiste lauludesse, siis kuigi ma ropendamist ei poolda, siis ei näe ma mingit probleemi vaimukate roppustega toetushüüetes. Selle suve kindlasti üks kõige meeldejäävamaid fänluse kogemusi.
Kohtla-Järve enda toetajaid tooks ka siin välja, sest ka nemad laulavad täitsa lahedaid viisijuppe, mille kallal on tööd tehtud. Vene keelega ma päris sina peal pole, seega vahest jääb mul küll nende sisu segaseks, aga kõlavad vähemalt hästi :P
Ja päris lõppu ütleks, et seda ei saa küll Transi fännide kohta öelda, sest need mehed seal nii palju kui mina näinud olen ainult joovad ja sõimavad üksteist, vastaseid ja kohtunike. Vahest kõlab mõni Gruznov goooal hüüe kah :). Olgu natuke teen neile liiga, aga arenemisruumi on.

Parimatega

Litmanen37
09.12.02, 05:05
Rahu,mis te vaidlete.Pole sellel Yber allesil viga midagi.Las lehvitavad

santehnik
09.12.02, 07:52
Jube orjalik on ikka mõne inimlooma vaim:viha: Selle Über-loosungi looja võiks ennast oma loosungisse mässida ja siis----TULI OTSA!!!!!See, et saksad oma vägitegusid sajandeid sellel maalapil tegid, paistab, et häirib väheseid...

Ps- Ausalt---ikka jubedalt häirib olla sektoris, kuhu on pandud selline saast-plakat!!:kisakõri:

greenday
09.12.02, 11:49
Põhimõtteliselt on ju nii, et saab küll väita et sellel loosungil ei ole natsi Saksamaaga mingit pistmist. Kuid de facto on asi nii, et 90% inimestest tuleb seda plakatit lugedes peas just selline seos.

vandersell
09.12.02, 12:19
Panen ka siis paar rida siia.

duff_k, palun ürita oma kirjamaneeri parandada, kohati ei saa mitte midagi aru, millest jutt käib. Paar koma siia, suur algustäht sinna. Saan aru küll, et emotsioonid pulbitsevad aga kui lasta sellel enda üle võimust võtta, siis pole sa sugugi parem nedest kellega sõnasõda siin pead.

Mida sa natsilipu all silmas pead? Ma küll ühtegi haakristiga lippu mängudel näinud pole.
Jah Kaarel, on olnud. Ma ei mäleta täpselt mis mängul aga olen näinud mingeid skin´e koondise mängul taolise lipuga. Ja seda taunin ma küll.

Mis puutub meie kallitesse kaasmaalastesse, kes siin agaralt sõna võtavad, siis jätan kommenteerimise ja sõnelemise teiste meeste jaoks.

Jaan
09.12.02, 13:05
Originally posted by Kaarel

Kus just natsid seda kasutasid? Kordan, et sõnad \"Über Alles\" on Saksa Liitvabariigi hümnis.

Eksid, Kaarel. Peale s6da tehti s6nad ringi ja nyyd on seal mingi teine pl2ra. Varem oli jah yber alles ja \"Reinist Memelini vms\", aga kui viitsid otsi need s6nad netist yles ja m6tle, miks nad 2ra muudeti.

eston maravilha
09.12.02, 13:24
mina seda natislippu siin teemas esimesena mainisin. ja ma mitte ei mõelnud seda estland estland über alles plagu. vaid seda väikest puna-valge-musta neonatsi sümbolikaga lippu.

dieter
09.12.02, 13:26
Originally posted by Jaan

Eksid, Kaarel. Peale s6da tehti s6nad ringi ja nyyd on seal mingi teine pl2ra. Varem oli jah yber alles ja \"Reinist Memelini vms\", aga kui viitsid otsi need s6nad netist yles ja m6tle, miks nad 2ra muudeti.

Täpsustagem siiski veelkord, et mitte ei tehtud hümni ümber, vaid varasema kolme salmi asemel lauldakse ainult ühte. Ja tegelikult oli kuni 90. aastani Saksamaa hümn ikka see kolmesalmiline laul e Deutschlandlied, kus esimeses salmis kiidetakse Saksa riigi võimsust ja laiust (Maasist Belgias Memeli ehk Klaipedani Leedus), teises salmis saksa naisi ja veini ning kolmandas ühtsusmeelt ja vabadust. Kuigi hümniks oli ikka seesama laul ning päris juriidiliselt vist kaks esimest salmi keelatud polnud, lauldi nö kokkuleppe korras alati AINULT seda kolmandat salmi ja pärast Saksamaade ühendamist on ametlikuks hümniks justnimelt too kolmas salm. Aga kaks esimest salmi pole tegelikult praegugi otseselt võttes keelatud, ehkki sakslaste juures kuulub hea ja ilmselt ka pealesunnitud tava hulka see, et kõik, mida võib samastada kolmanda riigiga (sealhulgas mõningaid üleheroiseeritud sõnu lauludes), ei ole avalikuks kasutamiseks ja rääkimiseks. Sealhulgas sõnarida \"Deutschland Deutschland über alles\", mis rahvusvahelise üldsuse (loe II MS võitjate) nägemuses kajastab seda, et Saksamaa on nö üle kõigi teiste riikide ja rahvaste, kui aga tegelikult oli selle väljendi algideeks rõhutada Saksamaa tähtsust sakslaste endi jaoks (teatavasti oli veel 19. sajandi keskpaigas Saksamaa kui selline moodustis kümnetest väikestest riikidest ja riigikestest, mida üritati ühendada) kui ühtset ja rahvast ühendavat riiki. Kuid jah, tulenevalt sõdadest, kus mõlemas Saksamaa oli agressor ja kokkuvõttes ka kaotaja (väikeste mööndustega I MS-s), on sellel lausejupil pisut teine tõlgendus välja kujunenud ja kahtlemata on see ka enamlevinud.
Põhimõtteliselt - ja nagu seda siin on mõnes alamjaotuses välja toodud, võiks pigem natsisümboolikale lähedasemaks pidada loosungit \"kõik ahju\" ning paljud käsitlevadki seda koos. Samas eks ta ole jah nii, et loosungite koostajad ja pooldajad toovad oma argumentidena välja, et miks ei võiks me kasutada teatud saksakeelset (ehk rahvusvahelist) väljendit ning paljudest anekdootidest tuntud loosungit ahjupaneku kohta; teistel on samavõrd õigus öelda, et see viitab just mingitele natsismiilmingutele etc.
Lohutagem end sellega, et Leedu-Iisraeli mänguga võrdset \"Juden raus\" loosungit pole meil staadionile toodud ;)

indrek
09.12.02, 14:35
Hmm. repliigi korras.
Juutidest punkbänd Dead Kennedy`s laulis omal ajal laulu \"California Über Alles\" Samas oli tegu äärmuslike antinatsidega.

Kosk
09.12.02, 15:00

bljaaaaa - ise moderaator ja rikub foorumi reegleid ! A\"ra aja jama ja rahune maha !
Fireid on ainult fa\"nnidel - mitte mingitel piideritel kes tulevad staadionile kurat teab millex, need sinu jo~mpsikad ja teised trossid ei julge isegi fireit ka\"es hoida nii et MO~TLE ISE kurat kas siis igayhel hakkab fire olema ! Kurat fire on kalls asi ja seda iga tross ei osta...Sellist stseeni nagu Itaalias Eestis ei tule Eestis la\"hima sajandi jooksul, saad aru liiga erinev jalgpalli tase on ! Nii et mo~elda siin JAMA on minuarust ta\"itsa mo~ttetu ja lapsik ! Nii et soovitan sul maha rahuneda 101%

Ei saaks öelda, et sa ise vähemalt piider ei ole.

Rainman
09.12.02, 15:07
Originally posted by dieter

Täpsustagem siiski veelkord, et mitte ei tehtud hümni ümber, vaid varasema kolme salmi asemel lauldakse ainult ühte.

/.../

Lohutagem end sellega, et Leedu-Iisraeli mänguga võrdset \"Juden raus\" loosungit pole meil staadionile toodud ;)
Kõige asjalikum postitus siin teemas, dieter. Andsid hea ülevaate :lahe:

PHILIPZ
09.12.02, 20:33
noh - siit ja\"reldus -> on olemas juba mitu lippu ja plakatit natsistliku sisuga vo~i sellele vihjamisega --- kuhu me nii jo~uame...?
On vaja keelata neile inimestele kes seda SAASTA ma\"ngudele toovad yldse staadionil viibida ! Vot see olex va\"a\"rt tegu, mitte fire-i eest va\"ljasaatmine ! Natsistid ja muu taoline SAAST - ka\"ige persse !!!

PHILIPZ
09.12.02, 20:35
teax ma na\"kku neid inimesi kes need plakatid valmistasid siis ma na\"itax neile reeturitele kes peab jalkat staadionil vaatama ja kes ei !

Kaarel
09.12.02, 21:43

teax ma na\"kku neid inimesi kes need plakatid valmistasid siis ma na\"itax neile reeturitele kes peab jalkat staadionil vaatama ja kes ei !

Reeturitele?

aiFo
09.12.02, 22:01
reeturitele?

PHILIPZ
09.12.02, 22:14
jah -> siin teemas seda so~na juba mainiti kord -> otsige siis yles :D

Kosk
09.12.02, 22:15

Kõigi maade proletariaadid ühinege!

dennis10
09.12.02, 22:45

ja see \"näitamine\" tähendaks muidugi pasunasse sõitmist...Ei tea mille poolest sa ise siis neist parem oleks?

PHILIPZ
10.12.02, 02:15
Sulle kommunist kosk kah na\"itax :-) Kas kogematta sina EESTI - VENE ma\"ngu ajal ei riputanud plakatit \"HOZJAEVA VERNULIS\'\" ? :D
2 dennis10 (vist nii oli :D ) :
Ma ei ra\"a\"gi et pasunasse, vo~ix ju sama mis Georgiga tehti :-) Ainult seekord olex mul o~igus, mitte nagu omal ajal Jalkahaigetel :P :P :P

Lapeteus
10.12.02, 12:20

noh - siit ja\"reldus -> on olemas juba mitu lippu ja plakatit natsistliku sisuga vo~i sellele vihjamisega --- kuhu me nii jo~uame...?
On vaja keelata neile inimestele kes seda SAASTA ma\"ngudele toovad yldse staadionil viibida ! Vot see olex va\"a\"rt tegu, mitte fire-i eest va\"ljasaatmine ! Natsistid ja muu taoline SAAST - ka\"ige persse !!!

Oleks tore teada mis mees sina oled, mis on sinu maailmavaated ja tõekspidamised?
Ise oled kange mees teistele tiitleid andma, kutsudes neid reeturiteks, natsideks ja kommudeks.
Aga mis mees oled sina? Kollaborist, desertöör,püromaan või lihtsalt tibla?
See, et sind solvatakse siin foorumis ei ole päris tõsi, pigem juhitakse sinu tähelepanu asjaolule, et sinu alusetu kriitika ja lahmiv sõna kasutus ei ole päris õiged. Häbitunne eelneb solvumisele ning solvud sa päris tihti. Kui tunned häbi oma tegude pärast, siis võib sinust ka asja saada. Perse ma sind ei saada! :kulm:

PHILIPZ
10.12.02, 18:37
Originally posted by Arse

Aga mis mees oled sina? Kollaborist, desertöör,püromaan või lihtsalt tibla?

Ikka on see solvamine -> mille eest pead ise ha\"bi tundma, ma ju ei nimeta sind \"kurat\" nagu seda teevad teised venelased eestlaste suhtes....

Nii et siis a\"ra aja sellist juttu millega sa siin ainult ennast teiste ees lollix teed :D

PHILIPZ
10.12.02, 18:41
Originally posted by Arse

Aga mis mees oled sina?

Kindlalt vo~uin sulle o\"elda et ma pole nats, kommunist ja ma ei vihka yhtkit rahvust, mitte nagu paljud siin foorumis...:viha:

silverman
10.12.02, 19:03

Kindlalt vo~uin sulle o\"elda et ma pole nats, kommunist ja ma ei vihka yhtkit rahvust, mitte nagu paljud siin foorumis...:viha:

Mitte ei saa aru, mille alusel sa väidad, et paljud siin foorumis kedagi vihkavad. Ma arvan, et sellise lahmimise kohta greenday sult pidevalt aru päribki.

kojamees
10.12.02, 19:09
To eston
See ei ole natsi lipp.
Esiteks seleta mulle palun lahti mis asi on \"ntsilipp\" kas pead sa selle al silmas Natsionaal Sotsiaal Demokraatliku Töölis Parteid silmas.
Vastan sulle lihtsalt.Tegemist on \"White Power\"i lipuga.Kui paljud teie seast seostavad seda Kolmanda Reichiga on mul teist kahju ja uurige ajalugu.Mina endale ei SAA lubada sellist üldistust.Seega ei hakka ma tõmbama meelevaldseid paralleele erinevate rahvaste ,keelte,ja nende sõmbolite vahel.Tegelege Jalgpalliga.:õlu: :õlu: :õlu:

mikk
10.12.02, 19:18
See küll off-topic, kuid iseneesest on tore, et tekitvad sellised teemad ja sellised foorumlased, kes põhjustavad niipalju erineva sisuga emotsionaalseid postitusi. Missest, et pool sellest jutust on mõtetu plära ja teine pool on lihtsalt arusaamatu.
(PS. Delfi taolistes portaalides vist isegi makstakse autoritele vastavalt sellele kui palju artikleid kommenteeritakse).

PHILIPZ
10.12.02, 19:27
Silverman -> ra\"a\"gin to~siselt et selliseid on, va\"hemalt nende postituste sisu pa\"rast....
Too mulle na\"ite kus mina mingit rahvust olex solvand -> mina aga too neid mitu ! (saage o~ieti minust siin aru)

eston maravilha
11.12.02, 04:54
ok on white power lipp. see on hullem ju..

sorry NaSDTP liikmed ja poolehoidjad

Aramis
11.12.02, 06:38
Palun ärge tehke nüüd paanikat.Iga liikumine on minu meelest Ok, kuni asi ultraks ei lähe.Ja staadionitegelased peaksid suutma teha vahet normaalsel ja mittenormaalsel propakandal ja panna end maksma seal kus vaja.Kui tegemist on rahvusvahelise telepildiga ,siis ma ei eelistaks seal igasugust provokatiivset jama näha.
Personaalselt ma eelistaks iga kell sakslast venelasele ,aga mingi vihkamisejutt on mõttetu - inimesed kasvavad ja sallivus on üks viimaseid jooni ,mis töäiskasvanuks saades välja areneb - nii, et võtke rahulikult.

Stinger
11.12.02, 13:42
BS:oih:

vandersell
11.12.02, 13:57
Originally posted by Stinger

BS:oih:
Ja inimeste keeles tähendab see... :kratsti:

OK, vist sain pihta. Kas see on pullidega seotud ;)

Litmanen37
11.12.02, 14:13
Kojamees.Õige!Ühinen sinu arvamusega

greenday
11.12.02, 14:41
Kojamees, ehk seletaksid täpsemalt, mida see \"White Power\" tähendab? Kas see on valge rassi ülendamine teiste rasside suhtes? Selline asi on ju staadionil keelatud...

Stinger
11.12.02, 15:37
mida see \"White Power\" tähendab?

ha-haa:D
ma olen paar korda küsinud mõne nahkpea käest, et ütle Vello, kes sinu meelest on skinhead või nats, mis on WP ja Kolmas Reich jne jne.
Ja te ei kujuta ette kui pikaks nende näod venivad, sest nad ei oska midagi öelda :kaval:
Lambakari, kes järgnevad oma juhile, teadmata millega tegu.

PHILIPZ
11.12.02, 18:14

ma olen paar korda küsinud mõne nahkpea käest, et ütle Vello, kes sinu meelest on skinhead või nats, mis on WP ja Kolmas Reich jne jne.
Ja te ei kujuta ette kui pikaks nende näod venivad, sest nad ei oska midagi öelda :kaval:
Lambakari, kes järgnevad oma juhile, teadmata millega tegu.

Täitsa õige jutt muide, ega need WP mehed paremad natsidest pole -> kõik sama saast, ,is peab juba ammu vangis olema, mitte staadionil...Ei saa kuidagi ma aru mille poolest WP on parem ultratest? Vastus - pole paraem, vaid mitu korda hullem, sest nad levitavad natsistlikut ideoloogiat ja paljud oinad kohe lähevad nende järgi. Ultrad aga kasutavad tihti asju mis tunduvad ohtlikud ja vägivaldsed aga nad siiski pole natsid...

Mätas
11.12.02, 19:05
Girl power.

vello99
11.12.02, 19:56

Miks mina nüüd ette jäin... Olen teie huvitavast vestlusest proovinud eemale jääda, aga ikka sain laksu ära...;)

daK
11.12.02, 22:10
ei hakka nyyd otseseid paralleele tõmbama, kuid kahjuks on mujal maailmas sageli need platsidel \"tylinorijad\" wp, neonatsid, neofašistid, jne. sellega tekib teatud eelarvamus ja halvakspanek nende fännide suhtes, kes väliselt ja lisaks ka lärmakalt oma poolehoidu näitavad. kõik asjad on mitmeti mõistetavad, nagu ka \"estland über alles\" ja \"kõik ahju\".
kokkuvõtteks rohkem tolerantsust palun.

p.s. lisaks olen siiski fire\'te vastane!

kojamees
11.12.02, 23:14
Vaatan teema suunatud hoopis kaugemale.Sellega lõpetan selgitamise ja vastamise.:õlu: :õlu:

PHILIPZ
13.12.02, 01:05
hea jah Kojamees et lõpetad - mis siin ikka väita et natsid on paremad kui ultrad....

2 dakrazy :

Oma meeskonna toetamine fire\'id ja lärmakad laulud ja hyydmised on ikka jalgpalliga seotud mitte nagu fucki\' natsid kes tulevad staadionile ainult et pexta teisest rahvusest inimesi ja oma või oma haisev lipp riputada ja sellega näidata : \"mina olen nats - kartke mind\" Vot selliseid on vaja kas siis saata jalgpallist kaugemale või siis kui seda ei tehta siis neid jõuga sundima... THIS SHIT MUST DIE :viha:

PHILIPZ
13.12.02, 01:07
hahha- moderaator keelas sõimusõnad ära :
esimene minu sõna oli : f_u_c_k_i_n_\' ja siis oli S_H_I_T :D :D

hehee väike test 8-) ärge pange pahax ::)