PDA

View Full Version : Märgid

Aabel
04.12.02, 13:32
Säärane küsimus, et kas Eesti Islandi mängu märgid on ka välja ilmunud. Pidid tulema ilusad 2:0 peal ja puha. Et ootan neid suure huviga ja ei soovi ilma jääda.
Veel olen näinud Eesti Venemaa mängu märke ja oleks sellise omamisest kangesti huvitatud. Jään ootama tarkade vastuseid.:õnnelik:

jansa
04.12.02, 19:30
... Est-Isl 2:0 mängu märgid tulevad, ehk jõuame hooaja lõpetamise peoks mis ilmselt 28.12.02 toimub, kui ei siis jaanuaris...
Est-Rus märgid aga jäävad rariteediks ja neid jääbki Eestimaale mingi 3-5 tk. mis kunagi 100 aastapärast on võimalik ilge papi eest maha ärida - kes raatsib :õnnelik:

überalles
20.01.03, 00:10
Minu arust tuleks märke müüa ainult mängul kohapeal. Siis on neil ka mingi väärtus.

aiFo
21.01.03, 17:52
Originally posted by überalles

Minu arust tuleks märke müüa ainult mängul kohapeal. Siis on neil ka mingi väärtus.

ja mida teha märkidega, mida mängu ajal ei 6nnestu maha myya? minema visata?

aiFo. nutab taga kaotatud poolamärki...

überalles
21.01.03, 20:40
Su jutus on muidugi point, aga tjah...Vähemalt kodumängudel võiks käia märk hinna sees( ega see vast piletihinda hullult ei tõsta). Muidugi võõrsil mängud on teine teema.

Peku
23.01.03, 18:34
oleks tegelt huvitatud sellest islandi mängu asjast, flora omad said tasuta sisse, tavaliselt hoian pileti meenena alles(siiamaani kõik kus käind,olemas) aga vat seekord piletit ei saand, kuna kohapeal kah märki ei müüdud, tahan seda mis tuleb, igast koondise mängust võiks ikka mõni meene olla:doh:

ROOTSI KUNN
27.01.03, 00:15
Märkide valmistamise traditsiooni jätkame ka edaspidi. Valmistame kõikide kodus toimuvate sõpruskohtumiste ja EM-valikmängude märgid. Samuti võõrsil toimuvate sõpruskohtumiste märgid ,kuhu fännid kohale sõidavad.:õnnelik:
Esimene on sel aastal Eesti-Kanada.
Ja veel märke ei tehta rohkem ,kui 100 ühe mängu kohta.
Väljaarvatud erijuhtumid ,kui Eesti jõuab finaalturniirile jne.

FCB
27.01.03, 20:14
Lahe , ei oleks osanud arvatagi et selles suunas ka asjad arenevad ,
immer weiter machen.

fitti
06.02.03, 23:04
hmmm jaanuaris?? juuba veebular aga põle islandimärkidest kuulda miskit..:oih:

fitti
06.02.03, 23:05
hmmm jaanuaris?? juuba veebular aga põle islandimärkidest kuulda miskit..:oih:

ROOTSI KUNN
21.02.03, 22:57
Tähelepanu,tähelepanu !!!
Nädala pärast jõuvad müügile uued, koondise mängudele pühendatud märgid.
Kõigepealt tulevad müügile EESTI -Islandi mängu märgid,mis teatavasti on juba toimunud ja millel ka tulemus peal. Märke on valmistatud vaid 50 tk.
Veel tuleb müügile 25 tk. EESTI-UUS-MEREMAA mängu märki,sest paljudele tookord ei jätkunud ja selle aasta esimese maavõistluse EESTI-CANADA märgid .

EURO-2004 ANDORRA-EESTI märke valmistati 100 tk.
EURO-2004 EESTI-BULGAARIA samuti 100 tk.

Märke saavad kõik soovijad osta Wellingtoni pubist niikaua ,kui kaupa jätkub .Alates esmaspäevast katsume märgid ka siia ja Welli üles riputada ,et kõigil oleks näha ,millega tegemist. Orienteeruv hind 25.- eeki

Kõik märgid on kujundanud üks mees meie endi seast. Fänniklubi WELL DONE tänab teda hea töö eest.!!:lahe:

Lisaks: kas oleks sooviaid Horvaatia -EESTI märgile ,mis sai tehtud Osijeki mänguks.
Andke teda ,saan neid tellida tagantjärele.

shepard
22.02.03, 13:58
Fänniklubi WELL DONE tänab teda hea töö eest.!!

Kas see on miski uus fänniklubi? Ametlikult ja puha? :oih:

Aga teemast niipalju et bronniks kohe eesti-island ja eesti-uus meremaa märgid kui võimalik.

Ja tänud orgunnijatele :D

ROOTSI KUNN
22.02.03, 22:21
Mingit bronnimist vastu ei võta. Niipea ,kui märgid valmis ,lähevad nad Wellis müüki ja asi ants. Nagu juba mainisin ,kes ees, sel märk. Teatan kohe ,kui märgid sinna müüki lähevad. Lisaks märkidele saab Wellist jälle ka Blue Supporters salle osta : 175.-
Külastage Wellingtoni baari.;)

fitti
25.02.03, 17:31
nii, riputan siia üles pisikese uduse preview sellest, millised uued märgid saavad olema.

fitti
25.02.03, 17:39
mingi kamm on ikkke sees, open ei lase teha miskipärast, aga kui salvestad ära, siis teeb lahti kyll..:kaval:

Juks
25.02.03, 17:43
Originally posted by Fitibaldi

nii, riputan siia üles pisikese uduse preview sellest, millised uued märgid saavad olema.

Tubli töö, Fitibaldi!! Märgid on väga kenad ja lahedalt kujundatud, eriti see viimane Kanada mängu oma. Panin tähele, et märkide värv on enamjaolt lähtuv riigi lipuvärvidest. See on igati hea lähenemine, ning peaks ka vastaste fännide südant soojendama. Igal juhul tuleks organiseerida ka nende müük välisfännidele, muidu jääb asi liiga meiekeskseks.

Millal vimplid tulevad? :)

fitti
25.02.03, 17:45
Originally posted by Juks

hmm, sellest peaks ilmselt rääkima kunniga...:doh: ..welli suur lipp peaks olema järgmine ettevõtmine..

Pealik
25.02.03, 17:48
Läheb siis rabelemiseks nende märkide pärast. Tu oleks küll ikke suur patt kui hiljaks jääks.;)

Juks
25.02.03, 17:57
Originally posted by Fitibaldi

Originally posted by Juks

hmm, sellest peaks ilmselt rääkima kunniga...:doh: ..welli suur lipp peaks olema järgmine ettevõtmine..

Tegu oli lihtsalt mõttelennuga :ingel2: , nii et pole kiiret. Seniks aga siis kõik Wellingtoni klaasi rahaga täitma!

ROOTSI KUNN
13.03.03, 21:58
Uued Eesti koondise EM -alagrupi ja sõprusmängude märgid tulevad Wellis müügile sel laupäeval 16. märtsil.
Saadaval on siis : Eesti-Kanada , Eesti-Bulgaaria ,Andorra-Eesti
Tagantjärele: Eesti-Islandi ja mõned Eesti-Uus-Meremaa märgid kõigil hind 25.- eeki
Samas saab osta ka Blue Supporters salli.

Pärast mõningast viivitust saabusid täna siis kauaoodatud märgid. Alates Wellingtoni avamisest täna hommikul k.11.00 on nad baaris müügil .Küsida baaritöötajate käest.
Kõigil hind: 25.- eeki

winki
27.03.03, 13:03
sooviksin vahetada poola märgi horvaatia märgi vastu.
millegipärast on poolakaid mitu ja horvaatlast pole üldse :doh:

tulevasele diilipartnerile juba ette tänulik :r66m16: :põnn: :r66m16: :põnn:

fitti
02.03.05, 11:51
http://www.hot.ee/fitti/vene.gif

uued koondise märgid.
kohe-kohe saadaval.
täpsem info by Rootsi Kunn.

dreyd
02.03.05, 12:41
iludused-ten points!

ROOTSI KUNN
02.03.05, 12:47
Alates tänasest siis saab minu kaudu osta spetsiaalselt nendeks kaheks mänguks disainitud märke. Märkide tootmine on toimunud alates esimesest (võidetud)Vene mängust ,väikese vaheajaga ja nagu ka välimusest näha ,on proffesionaalse kuntstniku kätetöö.. Palun ärge ajage neid segi plekist märkidega ,mis on läbimõõdult suuremad ja ka väljanägemiselt lihtsamad.
Märke valmistatakse alati kindel kogus , see ei ole masstoodang. Märgid on mõeldud põhiliselt kogujatele ,kel on juba olemas ka kõik eelmised meened.
Seekord siis:EESTI- SLOVAKKIA (tehtud 50tk.) -hind 25.-
EESTI- VENEMAA (tethud 100.-) -hind 25.-

Tellimused e-mail: taskupudel@hot.ee
soccerneti otsepostitus või tel: 52 14 160

eston maravilha
02.03.05, 14:19
miks on ühel märgil \'World Cup\' ja teisel \'World cup\'

Tembu
02.03.05, 18:06
...kahju,et ainsad eestikeelsed sõnad on EJL logol...Eesti versus Venemaa kõlab kuradima hästi, et seda lausa oleks patt mitte kasutada. Aga mis mina tean

kyps
03.03.05, 09:12
Tegelt ikka väga ilusad märgid. Ise, kes ma kogun neid märke sallile, eelistan kah neid tillemaid märke, sest ruumi hakkab väheks jääma:D

Refieus
04.03.05, 04:22
Seda minagi!

fitti
19.04.05, 00:30
http://www.hot.ee/fitti/norram2rk.jpg

Uus märk müügil enne mängu aalekok areenal.

Silver
19.04.05, 07:52
Täitsa soliidne ja ilus. Kiidusõnad tegijatele! :)

Sillu
25.04.05, 22:19
Norra mängu kohta tahan ka sellist märki saada!
Nagu kõikide järgmiste kohta ka... :)
Aga Arenal ma seda ei näinud :(

fitti
30.05.05, 14:01
uued koondisemärgid.
hiiu pubist ja koondisemängudel lilleküla staadionil.

http://www.hot.ee/fitti/liech_portugal.jpg

dreyd
30.05.05, 15:01
väga hea, tulen neile ise statkale järgi

dreyd
18.08.05, 08:45
kas BjaH mängu pihta ka märk tehti?

kaala
18.08.05, 09:38
Algselt postitas dreyd

kas BjaH mängu pihta ka märk tehti?tehti. ostsin selle isegi ära

dreyd
18.08.05, 09:45
kas sa mõtled suurt või väikest märki?

kaala
18.08.05, 09:57
suurt.

dreyd
18.08.05, 10:08
nojah mina mõtlesin väikest:) , suure sain ma ka. Kunn kas te enam ei tee märke?

fitti
18.08.05, 10:25
seekord ei jõudnud, läti mänguks tuleb.

dreyd
18.08.05, 10:32
Algselt postitas fittibaldi

seekord ei jõudnud, läti mänguks tuleb.

tagantjärgi;) ? , olgu olgu need väiksed märgid on lihtsalt nii nunnud:) , kiitust autoritele.

fitti
10.11.05, 21:35
kui Kunni näed, küsi säändset märki ka:

http://img492.imageshack.us/img492/8112/finland9ip.jpg

dreyd
15.11.05, 13:45
krt, kust saaksin selle viimase märgi:(

marcello
15.11.05, 14:14
Deem ma ajasin suisa juttu kunniga värava ees ja märki ei taibanud küsida.Ostsin jälle lolli peaga selle suure plönni ära

ROOTSI KUNN
17.11.05, 19:39
Mingi 10 tükki on neid väikseid alles ja kes soovivad saavad veel osta. Mängujärgne hind on 10.- eeki
Dreyd ja marcello saavad esirinnas.:)

Pealik
17.11.05, 19:51
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Mingi 10 tükki on neid väikseid alles ja kes soovivad saavad veel osta. Mängujärgne hind on 10.- eeki

Tahan kah ühte märki!!!

Mr.Maximus
17.11.05, 19:58
Algselt postitas Pealik

Tahan kah ühte märki!!!
Saad aga kuidas ma nad sulle kätte toimetan?:)

ROOTSI KUNN
17.11.05, 20:07
Mr.Maximus ,kas sul jäi ka midagi üle? ,Kui jäi siis pakuksin välja sellise variandi ,et vii ülejäänud märgid Vabaduse väljakule kunstihoone piletimüüja kätte .No sinna kus on see näitus Kas te räägite jalgpalli. Ja sooviad saavad sealt osta.

marcello
17.11.05, 20:08

Kunn minu raha saad seda kanalit pidi mis pidi ma salli ja pusa sain.
Märksõna-Äripäev!;)

marcello
03.12.05, 03:11
märki,märki,märki...

marcello
26.12.05, 21:26
Dreyd ja marcello saavad esirinnas.

Dreyd,kas sa oled saanud?:oih:

fitti
23.02.06, 11:45
Sellel on nõel küljes ja maksab 25 krooni. Telli Rootsi Kunni käest.

http://www.supportergrupp.ee/kaup/Nireland.jpg