PDA

View Full Version : Üleminekud 2002-03

raido
05.12.02, 22:35
Siin teemas võiks arutada kõiki üleminekuid Meistriliigas.
Narva Transi väravavaht Djatšenko siirdus Maardu Levadiasse. Ei tea suurt midagi selle väravavahi kohta, aga põhisse ta Transis kuulus, ning peaks Levadias ka põhisse saama.

PHILIPZ
05.12.02, 22:47
Ma veel sellist infi ei kuulnud...Paljuga siis myyaxe..?

Olex va\"ga kahju kui ta lahkux. Nagu alati on kysimus rahas ja selles et Transi juhid ei saa maxta oma meestele head palka, seepa\"rast peab nyyd Trans ja\"lle kaotama hea ma\"ngija ! Kahju kyll, tahax et Aleksander ja\"tkax Transis, aga mis siin parata, loogiline et va\"ravavaht peab teenima head palka, tal on pere ja ta peab seda yleval pidama ! :(

greenday
06.12.02, 00:38
Mulle teeb suurimat rõõmu, et minu kodulinna poiss Mihkel Aksalu on järgmisest hooajast üks Flora väravavahtidest. Seni mängis ta 2. liigas FC Sõrves.

Jaan
06.12.02, 01:02
Noh, Djatshenkol on Levadias k6vad vastased Jaroszewski ja Kotenko n2ol. Eksisteerib cvariant, et ta saadetakse n2iteks P2rnu v6i Tallinna Levadiasse. Aga Aksalu tulevik peitub ikka vist P2rnu Tervises rohkem.

PHILIPZ
06.12.02, 01:41
Kuulsin et taheti FCA Estelisse vo~tta....

PraS
06.12.02, 03:09
no aksalu on tõeliselt hea....ja seda ütles ka martinekas(mingi intervjuu oli meie maas)
aga minuarust mängis kah djatsehenko ka ühe aasta flora systeemis......aga kas exin?

willane
06.12.02, 03:33
ja kuhu liigub KINK. teada on, et Tiidusel oli Transiga kokkulepe hooaja lõpuni. Kink ise tahis juba ammu mujale treenima. kuhu siis?

PraS
06.12.02, 03:38
kunagi sai loetud postimehest, et kingi esimene valik olex flora.....aga ma arvan, et levadia või tvmk ihuvad ka hammast selle mehe peale......:)

willane
06.12.02, 03:41
sest tee koondisesse käib läbi Flora. Tahtis ka TVMK-sse Ratnikovi juurde. kuulujutt räägib, et Tiidus küsis Kinki eest 350 000.

PraS
06.12.02, 03:44
noh tiidus teab mis teeb tema vist aitas ka operit tema algus aastatel.....

Keedumuna
06.12.02, 19:03
Djatsenko oli minu mäletamist mööda 1 hooaeg tulevikus pingipoiss (põhivv oli tibu, kes mängis kõik liigamängud sel hooajal).

PraS
06.12.02, 19:20
aga mi sparata eesti mõistes suuremad klubiad(tvmk,levadia,flora)......tahestahtmata noolivaid paremaid mängijaid.....nii transilt,lotuselt,tammeklat ja teistelt klubidelt ära....aga au neile kes neid kasvatavad:P

raido
07.12.02, 12:55
Originally posted by PHILIPZ

Ma veel sellist infi ei kuulnud...Paljuga siis myyaxe..?

:(
Täpselt 0 EEKu.
Leping lõppes, ning valis Levadia. Jaroszewski kohta, et tema läks Poola õpingutele, ning tuleb tagasi alles 2003. a. suvel. Nii, et Kotenkost peaks ikka parem olema (võibolla).

PHILIPZ
08.12.02, 06:00
loomulikult parem - yldse parim eesti va\"ravavaht !

Patt27
08.12.02, 14:21
Mina olen päris kindel, et Kotenko jääb Levadia põhivv. Ja keegi suunatakse neist Pärnusse. Kas siis Djatsh. või poolakas. Veel on väike variant, et keegi tln Levadia vv (kas Herm. või Pisnõi) läheb prn Levadiass- järgmise hooaja esiliiga võitjasse ))))

Kaarel
08.12.02, 18:08
Mis poolakasse puutub, siis tema oli Levadias vaid üheks hooajaks laenuks.

Jaan
09.12.02, 01:04
Nii. Stennur, n2ed jah? Kaarel ytleb ka, et Jaroszewski oli laenuks Levadias, kuigi sellekohast uudist arhiividest ma ei leidnud.

Glazza
09.12.02, 18:11
Originally posted by Jaan

Nii. Stennur, n2ed jah? Kaarel ytleb ka, et Jaroszewski oli laenuks Levadias, kuigi sellekohast uudist arhiividest ma ei leidnud.

Tubli on:lahe:

Ja ma ei saagi aru miks üldse su muidu nii hiilgavas mälus kahtlesin:D

raido
30.12.02, 22:19
Toomas Kallaste siirdus Boden BK\'st TVMK\'sse.

Silver
31.12.02, 00:16
Originally posted by raido

Toomas Kallaste siirdus Boden BK\'st TVMK\'sse. Olin täitsa ära unustanud, mis sellest vennast saanud on... Nüüd siis TVMK\'sse. Pole paha. Jälle üks lahe mängumees on TVMK ridadesse värvatud.

Chazlor
31.12.02, 03:10
Allo

Aastalõpu saaliturniiril kaitses Narva Transi väravat siuke mees nagu Misha Starodubtsev (vabandan õigekirja pärast). Kas on ta äkki Narva suundumas, poiss ise ju Sillamäelt pärit. Keegi osakab kommenteerida?

Parimatega

smith
31.12.02, 03:48
strobutsev. ta selline kahtlane mees. mängis see hooaeg vist FC Elva eest esiliigas, kuid näitas end mõnes mängus täieliku hohiväravavahina ja tema hingele jääb mitu FC Elva kaotust.

spekter
31.12.02, 12:20
EJL aastalõputurniiril oli taas TVMK ridades Vaagn Arutjunjan! eelmisel aastal oli vist Transi ridades.

INCE
02.01.03, 18:03
Zahovaiko Tulevikust Florasse, seekord vist lõplikult :)

Jaak
02.01.03, 18:42
Originally posted by INCE

Zahovaiko Tulevikust Florasse, seekord vist lõplikult :)

Üldse oleks huvitav teada millises koosseisus Tulevik sel hooajal välja tuleb.
Kas keegi teab miskit?
Miskipärast arvan, et hooajal 2004 on Meistriliiga Tuleviku jaoks juba minevik.

spekter
02.01.03, 18:54
kas keegi teab, millal lõpel sel aastal mängijate registreerimine ja millal ML mängud algavad.

raido
02.01.03, 22:20
Originally posted by spekter

kas keegi teab, millal lõpel sel aastal mängijate registreerimine ja millal ML mängud algavad.
Ikka siis, kui Meistriliiga algab. Kuskil märtsi keskel.

PraS
03.01.03, 09:59
seda tean et enne suvepausi peavad lõppema yleminekud........

willane
07.01.03, 13:54
Toomas Kallaste liitub ilmselt FC TVMK-ga.

PraS
07.01.03, 20:58
ja slava vist kinnitas kanda lõplikult florasse jääma....

sosku
10.01.03, 15:53
Eks-koondislane ja praegu (veel) TVMK ridadesse kuuluv Maksim Smirnov liitus Moskva Torpedo-ZIL meeskonnaga ja on katsetel ZIL-i treeninglaagris Antalyas.

raido
11.01.03, 13:29
Andrei Stepanov võib ka ZIL\'i siirduda. Levadia katsetab hetkel nelja leegionäri: Alessandro Rattoli (Kaitsja, Itaalia), Aleksandr Lashko (poolkaitsja, Läti), Paul Ofolete (poolkaitsja, Nigeeria), Richard Barnwell (rundaja, Inglismaa)

raido
23.01.03, 22:18
Eelmisel hooajal Levadia süsteemis mänginud Karl Palatu müüdi Flora süsteemi. Kui Piirojat ja Stepanovi maha ei müüda siis mängib Palatu Valgas.

Patt27
24.01.03, 23:00
seda saab lugeda ka Pärnu Levadia kodulehetlt-)))
nali, sealt ei saa midagi lugeda, see on talveunes. Head vennad nah, alguses ülbitsesid, kui \"hea\" koduleht neil on..

eug
26.01.03, 00:15
oli infi, et Kink on katsetel Moskva Spartakis :oih:
--\'\'--, et Gruznov --\'\'-- kusagil Hiinas...

Jaak
26.01.03, 00:34
Originally posted by eug

Ehk täpsemalt? Kus kohast see inf pärineb?

ROOTSI KUNN
26.01.03, 03:34
Jaak ,ära usu rullnokkasid!
Tra. vot mull kohe viskab kopa ette ,kui keegi lihtsalt heast peast ajab mingit iba.
Omaarust tegi mees nalja.:viha:
Kui oleks seal tõsi taga siis teaks uudist juba pool eestit.:lahe:

Jaak
26.01.03, 03:38
Originally posted by ROOTSI KUNN

Jaak ,ära usu rullnokkasid!
Tra. vot mull kohe viskab kopa ette ,kui keegi lihtsalt heast peast ajab mingit iba.
Omaarust tegi mees nalja.:viha:
Kui oleks seal tõsi taga siis teaks uudist juba pool eestit.:lahe:

Ega ma uskunudki;)
Lihtsalt arendasin intriigi:P

Aaa, muide kus Kink sel aastal üldse mängib? Transis?

eug
26.01.03, 06:40
kirjutasin \"oli infi\", mõistades selle all, et \"infi\" ei pea olema tõsi.
allikaks on siis http://www.dd.ee/arhiiv/2002/01/29-3.htm

eug
26.01.03, 07:16
http://www.dd.ee/arhiiv/2002/02/37-2.htm - selle artikli põhjal on juba suurema tõenäosusega võib öelda, et Kink siiski oli Moskva Spartakis. Nii paistab, et olete sellest Eesti poolt, mis ei tea seda uudist. :sega3:

Jaak
26.01.03, 13:44
Originally posted by eug

http://www.dd.ee/arhiiv/2002/02/37-2.htm - selle artikli põhjal on juba suurema tõenäosusega võib öelda, et Kink siiski oli Moskva Spartakis. Nii paistab, et olete sellest Eesti poolt, mis ei tea seda uudist. :sega3:

No mis sa kostad! Ongi tõsi:õnnelik:
Aga olen aus, tõesõna ei uskunud seda esimest kommi.

Kui tähelepanelikult lugeda, siis on juttu et kokku oli Spartaki duublis testimisel 4 noort mängijat Narvast j Kohtla-Järvelt.
Võib-olla meie häälekad härrased Transi & Lootuse fännid oskavad ehk vihjata ka teistele nimedele?

ROOTSI KUNN
27.01.03, 01:01
Vabandan eugi ees ! Oleks sa kohe selle lingi siia lükanud poleks ma sõimama hakand:) . Tavaliselt siin suvalised võllid teevad nalja ja paljud usuvad .
Vaata aga vaata siis kuhu poole Tiidus kiikab. Ei tea kas varsti hakkame Spartakid fännama!!:lahe:

Jaan
27.01.03, 03:27
Vaatasin ka siis Den za dnjomi ja mis selgus - v2ga head jalgpalliuudised on seal. Sain teada paljutki huvitavat. Palju tahtis Trans Gruznovi eest Levadialt pappi, kelle k2es olid Tjunini ja Gussevi m2ngija6igused ja kus nad enne Trelleborgi katsetel k2isid ja palju muudki...

jots
27.01.03, 03:32
jaan räägi meilegi

Jaan
27.01.03, 05:25
No ma m6tlesin, et inimesed l2hevad ise www.dd.ee ja vaatavad, aga samas ega meist paljud ju enam vene keelt m6ista. Ilmatuma hulga linkide toppimise asemel panen siis m6ned l6igud
- Kreekas toimub peagi Euroopa tippkohtunike seminar. Eestit esindab seekord Raivo Lattik.
- Intertoto sarja esimesed m2ngud toimuvad sel aastal 21. juunil, loosimine on 7. aprillil.
- Mark Shvets osales treeningm2ngus Peterburi Dinamo eest ja l6i kolli tundmatu Hollandi teise divisjoni klubi vastu. Klubil on vahetunud treener ja seega ei tea, kas Shvets lahkub klubist.

Vanemaid uudiseid, mis eestikeelses ajakirjanduses pole kajastamist leidnud:
- Eesti FIFA litsentsiga kohtunikud on uuel aastal: v2ljakukohtunikud Sten Kaldma ja Raivo Lattik, abikohtunikud Uno Tutk, Heigo Niilop, Hannes Reinvald, Are Habicht ja Eduard R6zhov. Naiste v2ljakukohtuni litsents on Maaren Olanderil.
- TVMK kaitsja Dmitri Skiperski otsib v6imalusi j2tkata karj22ri Poolas, kuna ta naine t88tab seal. (Hooajaeelsetes treeningm2ngudes osaleb Skiperski siski TVMK ridades).
- Trans kysis Levadialt Gruznovi eest 800000 krooni, mis on 7.5 korda v2hem, kui neil oli v6imalus saada 2001.aastal. Sama hea 2rivaist nagu Kiievi Dinamol omal ajal Viktor Leonenkoga. Gruznovi leping kehtib veel vaid aasta, seega on klubivahetust oodata 6ige pea.
- Andrei Kr6lov pidi detsembris k2ima Iisraeli k6rgliiga klubis katsetel (uudis novembrist).
- Andri H6bem2e lahkumist Florast seostatakse kahe v6imaliku kohtuasjaga klubi vastu seoses staadioni ehitamise v6lgadega, kogusummas 8 miljonit krooni.
- TVMK skautis Valgevene m2ngijaid, ent siiani pole tehingust asja saanud. SAmuti olevat yks Eesti tugevamaid klubisid katsetanud paari valgfevenelast aasta tagasi, ent ka siis ei j6utud allkirjadeni lepingul.
_ Enne siirdumist Trelleborgi k2isid Gussev ja Tjunin ylevaatusel ka Vaasa Palloseuras. Nende m2ngija6igused kuulusid veel tol hetkel Tartu ettev6tja Sergei Puhnole.

elukunstnik
27.01.03, 13:44
Den za Dnemist võib lugeda ka intervjuud Pareikoga. Muu hulgas saame teada, et Torpedo-ZIL Smirnovi ei võta.

Intervjuu Pareikoga (http://www.dd.ee/28-1.htm)

willane
27.01.03, 14:16
Tiidus käis aasta alguses oma SC Real 1991 võistkonnaga Moskvas ehk siis oligi Kink näitamiseks kaasas?
see eelmise aasta Valgevenesaste testija oli TVMK. treenerid käisid algul ise Valgevenes kohal. tookord oli siin ka Valgevene noortekoondise väravavaht, aga kohalik JL ei lasknud poissi tulema ...
Puhno on kõik need eelmised hooajad kolmikut Arutjunjan-Tjunin-Gussev laenutanud. ilmselt on mängijaõigused tema läes praegugi.
aasta alguses tundis Krõlovi laenamise vastu huvi ka mingi Rootsi klubi, nime ei tea.

Ott
27.01.03, 21:16
Tarmo käis tõepoolest Venemaal Spartaki trennis ning muideks tegelikult pidi ta minema Spartakiga üldse Küprosesse treeninglaagrisse kuid ei tea miks sinna ei mindud.
Viimasel ajal on Tarmole FC Flora üsna tihti helistanud, sinna minekut ta veel Tiidusega arutab, oma jutu järgi oleneb asi palgast... :D kuid eks kahtleb ta selle pärast et talle ei meeldiks kui peaks mingi Valga või sellise eest mängima hakkama.

raido
27.01.03, 22:41
Eestis tegutsev vene ajakirjandus on ikka heal tasemel. \'\'Eesti\'\' ajalehed kirjutavad enamjaolt ikka kes Floras või Levadias katsetel on, aga teistest klubidest pole juttugi.
Igatahes on need artiklid esialgu veel spekulatsioonid. Keegi võiks juba kugugi siirduda ka.

Ott
30.01.03, 16:20
Täna või homme selgub kas Tarmo teeb Floraga lepingu ning sel juhul läheb ka tema Hiina ja Equadori.
Suurema tõenäosusega aga ta seda lepingut ei tee ning sel juhul sõidab ta esmaspäeval tagasi venemaal.

ROOTSI KUNN
30.01.03, 16:32
Originally posted by Ott

Tarmo käis tõepoolest Venemaal Spartaki trennis ning muideks tegelikult pidi ta minema Spartakiga üldse Küprosesse treeninglaagrisse kuid ei tea miks sinna ei mindud.
Viimasel ajal on Tarmole FC Flora üsna tihti helistanud, sinna minekut ta veel Tiidusega arutab, oma jutu järgi oleneb asi palgast... :D kuid eks kahtleb ta selle pärast et talle ei meeldiks kui peaks mingi Valga või sellise eest mängima hakkama.

Mitte ,et mul Tarmo Kinki vastu midagi oleks,vastupidi hoian talle pöialt aga su viimane lause oli minu meelest natuke ülepingutatud.
Mõtlen seda: kui peaks Valga või muu sellise eest mängima....
Kink on küll andekas aga suur ,valge isa ta veel ei ole:P ja Valgal pole häda midagi ,seal on teisigi andekaid kutte . Tead seda vanasõna ,et kui kahte jänest püüad võid lõpuks mõlemast ilma jääda.:P Kurat ,rikuvad poisi ära enne ,kui tast mängumees saab.:oih:

rauno
31.01.03, 12:41
http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=134951

siin siis tänane õhtuleht ja Tarmost jutt,FCF see aasta ära jääb tema jaoks poiss üritab Moskva Spartakisse artikli järgi

ROOTSI KUNN
31.01.03, 13:48
Ei tea,ei tea kas Tiidus ikka talitab õigesti. Paari aasta pärast oleme Euroopa Liidus siis poleks meeste läände müük enam nii raske ja läbi Flora ja Arno oleks Kink paugupealt mõnes Hollandi või Saksa tippklubis. Ma kohe kardan neid venemaa klubisid ,miks andekamad venelased sealt kogu aeg jalga lasevad. Ere näide on ju Sõtshoff,kes suure skandaaliga nahhui tõmbas.:)

jjriado
31.01.03, 15:04
Originally posted by rauno

http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=134951

siin siis tänane õhtuleht ja Tarmost jutt,FCF see aasta ära jääb tema jaoks poiss üritab Moskva Spartakisse artikli järgi

Kui selle artikli viimane lõik õige on (peaks nagu olema), siis Kinki ilmselt Meistriliigas ega mõnes välismaa liigas sellel aastal ei näe. Flora teda enam ei võta, ülejäänud Flora süsteemi satsid Tarmole \"ei kõlba\"(!?), LeKa on niigi meeletu hunniku uusi mängijaid kokku ajanud, vaevalt, et neil veel ühte vaja on, Transi ta ei taha ja Tallinna Levadiasse ma ka ei usu. Ma kipun küll arvama, et ta ei teinud just kõige õigemat otsust, aga noh, noor mees, tahtmist on, andku minna.

Ott
31.01.03, 16:24
Peale Venemaad läheb ta ka teise riiki katsetele.

sosku
31.01.03, 17:31
Originally posted by eug

Gruznov tuli Hiinast tagasi ja suure tõenäosusega mingit lepingut ta sinna ei saa.
http://www.dd.ee/33-3.htm

spekter
31.01.03, 18:00
Originally posted by jjriado

Kui selle artikli viimane lõik õige on (peaks nagu olema), siis Kinki ilmselt Meistriliigas ega mõnes välismaa liigas sellel aastal ei näe. Flora teda enam ei võta, ülejäänud Flora süsteemi satsid Tarmole \"ei kõlba\"(!?), LeKa on niigi meeletu hunniku uusi mängijaid kokku ajanud, vaevalt, et neil veel ühte vaja on, Transi ta ei taha ja Tallinna Levadiasse ma ka ei usu. Ma kipun küll arvama, et ta ei teinud just kõige õigemat otsust, aga noh, noor mees, tahtmist on, andku minna.

siis jääb kõrgliigast veel Sergei Ranikov ja FC TVMK?

jjriado
31.01.03, 18:09
Originally posted by spekter

Originally posted by jjriado

siis jääb kõrgliigast veel Sergei Ranikov ja FC TVMK?

...ee, jääb jah. Tea, kuidas see meelest ära läks? Krõlov-Teever-Kink oleks päris vihane ründeliin.