PDA

View Full Version : Ostame 4.liiga koha

roomer
08.12.02, 20:06
Kes on lõuna piirkonnas huvitatud koha maha müümisest? Oodatud kõik pakkumised, ka kommentaarid, mis aitaksid leida.

Spin
09.12.02, 19:17
edu siis, aga miks just 4.liiga? võiks ju 5dast alustada ja siis tõusta? ja mis võistkonnaga tegu? kõige tõenäolisemalt (mängutaseme poolest) soovitan võtta ühendust Räpina SK-ga.

roomer
09.12.02, 19:24
Tegu tiimiga VÄLK 494 ehk hokitiimi juurde väike jalkaosakond aga koosseisust ei hakka rääkima.igaljuhul 5 mudaliiga jaoks liiga kõva kohe liiga kõva arvan.

aga tänan soovituse eest

Janek
09.12.02, 19:41
minu arvamust mööda on selline kohtade ostmise/müümise soov üks ahviäri, mis kunagi resultaadini ei jõua ( a la 90-ndate alguse vase ja koobalti tehingud):D

Sun
08.01.03, 19:52
Palju siis koht maksab kuskil liigas,lahutame maha aastatega tehtud kulutused ja jõuame selleni et müüja sellest ei teeninud.

Leader
29.01.03, 18:48
Palju siis IV liiga koha eest kah pakutakse???

Janek
30.01.03, 01:14
Lõpetage see idiootsus ära. Keegi ei müü ja kui müüakse siis peavad poisid isa BMW maha müüma, et papp kokku kraapida, öök :viha:

toivo
04.02.03, 00:50
mis meeskond see on ,kes kardab viiendas liigas mängida? kas kardate ,et ei saa viiendast ülesse ? võib juhtuda küll , kuna uued tulijad võivad päris tugevad olla.
kui natukenegi oskate mängida ja suhtumine hea ,siis neljandast alla kukkumine ei
ole reaalne.olge normaalsed ja alustage nii nagu peab.

lume
04.02.03, 20:45
Keegi nüüd viiendas liigas mängida küll ei karda,ennekõige on hirm et sellel tasemel toimub rohkem lõhkumine kui jalka mängimine.
Kuna aga meile tundub et viiendas mängida oleks aja raiskamine ja ka finantspool on korras,siis miks me ei võiks seda kohta osta kellegilt?
Koosseisult kannataks mängida ehk teises,nii natukenegi me mängida oskame.

Devil
04.02.03, 22:15
Originally posted by Dr.Tequila

ennekõige on hirm et sellel tasemel toimub rohkem lõhkumine kui jalka mängimine.
nujah ega naisi pole sinna vaja jah :D, kuid mingit märkimisväärset lõhkumist seal kindlasti pole. III, IV liigas toimub ikke vähe rohkem lõhkumist, kuid mängutase on neis loomulikult parem.
Mängige, kus tahate mul ses suhtes pohhui :)

Edson
05.02.03, 13:52
Oi kui terav vaidlus üles keritud, tore!

Mis on madalate liigade mõte? Tunda jalgpallist rõõmu, naudingut, saada mõõdukat füüsilist koormust, et õllekõht väga suureks ei läheks. Ja loomulikult võistlemiskirg- see on peamine. Võita kedagi pingelises mängus, see on ju hea tunne, kaspole?

No ja kui Tartu Välgu tegelased otsustasid, et lööks suvel jalgpallis ka kaasa siis pole tõesti mõtet alustada V liigast kui oskused ja füüsiline vastupidavus käib sealsetest meeskondadest kõrge kaarega üle. Nii ei oleks ei vastastel ega endal eriti huvitav.

Las ostavad omale koha natuke kõrgemale- kui raha jätkub ja soov olemas, miks mitte? Seisukoht on täiesti isiklik, ei pretendeeri aksioomi staatusele.

van der Sarjas
05.02.03, 14:29
Edson, ma vaidlen sulle vastu. Miks näiteks need satsid, kes praegu mängivad kõrgemas liigas on pidanud siis algusest alustama? Sinu mõttekäik on umbes selline, et mina ja mu sõbrad arvame, et oleme lõpp head ning üks meist on ka miljonär ning lähme ostame FC Flora käest Meistrite Liiga eelvooru koha miljonite eest endale, lihtsalt vaatame, kuida läheb. Sellepärast arvan , et tegemist on täieliku jamaga. Seisukoht on täiesti isiklik, ei pretendeeri aksioomi staatusele.

Devil
05.02.03, 15:14
Originally posted by Dennis

Edson, ma vaidlen sulle vastu. Miks näiteks need satsid, kes praegu mängivad kõrgemas liigas on pidanud siis algusest alustama? Sinu mõttekäik on umbes selline, et mina ja mu sõbrad arvame, et oleme lõpp head ning üks meist on ka miljonär ning lähme ostame FC Flora käest Meistrite Liiga eelvooru koha miljonite eest endale, lihtsalt vaatame, kuida läheb. Sellepärast arvan , et tegemist on täieliku jamaga. Seisukoht on täiesti isiklik, ei pretendeeri aksioomi staatusele. nu mida sa vaidled ... jube mõttetu võrdlus on see floraga ... pole ju tõesti vaja 5ndasse liigasse meeskondi kes 10:0 ja enamgi veel võite saavad

Edson
05.02.03, 15:14
Originally posted by Dennis

Edson, ma vaidlen sulle vastu. Miks näiteks need satsid, kes praegu mängivad kõrgemas liigas on pidanud siis algusest alustama? Sinu mõttekäik on umbes selline, et mina ja mu sõbrad arvame, et oleme lõpp head ning üks meist on ka miljonär ning lähme ostame FC Flora käest Meistrite Liiga eelvooru koha miljonite eest endale, lihtsalt vaatame, kuida läheb. Sellepärast arvan , et tegemist on täieliku jamaga. Seisukoht on täiesti isiklik, ei pretendeeri aksioomi staatusele.

Teeb rõõmu, et eestlaste hulgas pole satiirikud veel kadunud.
Jutt käib Eesti V,IV,III liigast- amatöörliigadest. FC Flora käest ei saa osta miljoni eeguga CL kohta. Või lugesid Kuldsest Börsist FC Flora sellekohast kuulutust? Saada mulle ka see link, oleksin tänulik.

Prooviks säilitada siiski reaalsustaju ja kritiseerimisel konstruktiivsust, hr Dennis. Sinu küsimus miks teised pidid algusest alustama on õigustatud. Teisalt, miks peaks kui tase on oluliselt kõrgem? Kuspool rohkem tõde on- igaühe enda otsustada, niiöelda filosoofiline küsimus. Reaases elus on nii, et lubatu/lubamatu piiri paneb paika EJL. Mitte mina, sina ega Marta.

van der Sarjas
05.02.03, 15:45
Või lugesid Kuldsest Börsist FC Flora sellekohast kuulutust? Saada mulle ka see link, oleksin tänulik

Kas kuskil on link, et keegi tahab isegi 4. liiga kohta müüa. Osta tahetakse ikka. Kui sa rääkisid nn. amatöörliigade kohtade müümisest, siis minu arvates on püütud osta ka meie nn. profiliigade kohti (nt. Kure eelmine hooaeg Levadalt, esiliigast pole mõtet rääkidagi)Ja kes rääkis millist eek-ist? Tore, et pole kadunud inimesed, kes oskavad osavalt ridade vahelt lugeda .....

Ma lihtsan tahan öelda, et sellise kauplemise jätkudes ja aktiviseerudes vajub mängu, kui peamise mõte tahaplaanile. Loeb ainult see, kui palju sul pappi on. Siis võiks ju EJL kuulutada iga aasta algus konkursi liiga kohtadele ning, kes rohkem välja käib, seda kõrgemal mängib. Ja mis puutub seisudesse 10-0, siis mida tahta kui meie nn. profiliigades on sellised skoorid tavapärased, amatööridest rääkimata.

val
05.02.03, 19:35
Oleme realistid.Tartus mängijaid kes võiks II liigas /sellel tasemel/ ,ma arvestan mängijaid kes ei ole seotud tartu klubidega,lihtsalt pole.Kui räägida IIIliigast -sellel tasemel peab tegema trenni reguljaarselt/ linnas on 6-8 meest kes võiks liigas mängida.Aga kui inimene töötab ja temal on pere-see pole reaalne.UUS MEESKOND kes tuleb Tartust võib tulla praegusel hetkel IV-V liigasse. SEE JUTT- koha ostmisega kõrgemasse liigasse on mõttetu.:lahe:

jots
06.02.03, 02:49
muuseas eesti liigas müüakse kohti ja ka nii mõnigi praegu kõrgemates liigades mängiv klubi pole alustanud kusagilt mudaliigast. Tallinna Levadia .. Pärnu Levadia .. jne. Ei hakanud nad mängima V liigast vaid Levada ostis võistkonna ära nimetas ümber ja kogu lugu.

Muuseas ka IV liiga kohtasid pakuti müüa sellel hooajal. Kui sa arvad, et ostu-müügijutud käivad avalikult foorumis siis sa Dennis oled suht-puht loll.

Samas nõustun täiesti Edsoniga. Kujutame nüüd ette olukorda, kus tuleb kokku ärimeeste seltskond (vanuses 25-30 eluaastat), kes kõik kunagi nooruses hoogsalt jalgpalli mänginud, ning nagu sageli juhtub koos kooli lõpetamisega jne lemmikspordialaga tegelemise vahepeal sinnapaika jätnud. Tulevad kokku teevad meeskonna.

Mis mõnu nad tunnevad mängides V liigas koos puujalgadest ja kisakõridest koosnevate meeskondadega?

PS. Ma mõtlen siinkohal võistkondi, kes mängivad esimest hooaaega, ning kelle jalgpallimängu kogemus on omandatud tugitoolis. Kes mängivad juba mitmendat hooaaega on suutnud sellele kuidas jalgpalli mängitakse juba pihta saada.

Janek
07.02.03, 01:15
edukad ärimehed 25-30 aastased :D tänan komplimendi eest. Minevik alustas V liigast koos \"puujalgadega\" ja üldse mitte ei nurise. Püüa olla delikaatsem. :P

peapall
07.02.03, 12:19
Ei saanud aru, kas sa Janek liigitad ennast ärimeeste või \"puujalgade\" hulka?
Mängustiili järgi te ju puhta \"puujalad\"

Janek
09.02.03, 15:44
Niipalju, et pole teinudki saladust, et me oleme puujalad aga arusaamiseni viisakusest on sul veel pikk tee käia.:(

jots
09.02.03, 20:15
Janek .. ma saan aru, et sinu elu keerleb ümber oma klubi - jk mineviku. Kuid iga kord ei räägita konkreetselt teist.

Mu eesmärk polnud kedagi solvata, vaid põhjendada miks mõned klubid peavad otstarbekamaks alustada III, IV liigast. Mitte maid jagada V liigas, kus kisa 8 korda rohkem kui tegusid.

Bobik
09.02.03, 23:46
Originally posted by jots

Janek .. ma saan aru, et sinu elu keerleb ümber oma klubi - jk mineviku. Kuid iga kord ei räägita konkreetselt teist.

Mu eesmärk polnud kedagi solvata, vaid põhjendada miks mõned klubid peavad otstarbekamaks alustada III, IV liigast. Mitte maid jagada V liigas, kus kisa 8 korda rohkem kui tegusid.

Jotsiga nõus. Kui ikka oskused on paremad, kui õlle -ja jalkasõpradeliiga meeskondadele kohane, siis miks mitte osta koht neljandas-kolmandas. Räägime ikkagi tervest hooajast ja ega me pinsini ei mängi, seega iga aasta tähtis ja seda raisata V. liigas...

Muidugi, kui tegemist on a\'la 15 aastastega, siis kogemuste pärast tasuks viiendas alustada. Kehamängu saab ka seal suti ja hea \"vanureid\" oma tehnikaga lüpsta.:õnnelik:

PraS
10.02.03, 01:30
ega see taseme vahe 4 ja 5 vahel vist eriti suur ole?
sel aastal saan siis esimes tkorda ka 4. liiga taset tunda(II ja III juba jergi katsutud).

z3ro
19.02.03, 14:54
Originally posted by roomer

Tegu tiimiga VÄLK 494 ehk hokitiimi juurde väike jalkaosakond aga koosseisust ei hakka rääkima.igaljuhul 5 mudaliiga jaoks liiga kõva kohe liiga kõva arvan.

aga tänan soovituse eest

sorry kui kedagi solvan kuid pean õigex et uued tiimid tulevad ja alustavad ikka 5. liigast! Siin on mainitud klubisid nagu Flora ja Levadia jne. mõelge ka nac need on klubid mis loodi kohe Vabariigi algusest siis oli jalgpall vaid venelaste sport ja klubisid oli ka vaid käputäis!! Nüüd näide meie tiim alustab ka käesolevast hooajast 5. liigas ida piirkonnast, kuigi mängutase võimaldax rohkemat!! Niiet tehke tööd ja nähke vaeva, mitte ärge kiitke ennast taevani, et te ei ole \"MUDALIIGA\" jaox sobivad!

Chazlor
19.02.03, 16:30
Allo

Tore lugeda sõnavõtte, kus lihtsalt emotsioonide põhjal plärtsutakse. Kuid igasugune diskusioon, kui see jääb viisakuse normidesse, on alati positiivne ja edasiviiv.
Mina tean neid inimesi, kes hakkavad Välgu eest mängima, nende mängu oskust ja nende suhtumist. Olen ka ise uue võistkonna nimekirjas sel hooajal siin Tartu kandis.
Ja ausalt arvan, et oleks hirmus hea kui nad endale kõrgemal mõne kohe saaksid osta. Kes kahtlevad nende teise liiga võimekuses võib ka õigus olla, sest nad pole lihtsalt kokku mänginud, aga kolmanda liiga võitu lõunas julgeksin neile küll ennustada. (Neil ka endisi ML mängijaid, mis paistab siin foorimus alati kõva argument olema :P)
Hea meel oleks mul seepärast, et siis ei peaks kaks korda hooajal minema mängule teades, et hirmus saun on soojas. Välk on ikka mitme kordne Eesti meister jäähokis ja füüsiliselt väga tugev võistkond. Hea näide siis juurde tuua on vast see kuidas Tartu Rocki korvpallurid on näiteks Tammekale kotte pähe tõmmanud.
Igaljuhul soovin Välgule oma otsingutes edu ja kui neil ei vea, siis luban, et üle kümne meile te võõrsil ei löö ja kodus venitame viigi välja, sest paneme 11 meest väravasse :)

Parimatega

Aramis
19.02.03, 16:32
Kuulge mehed...ma ei praaliks siin eriti..küsige Rapla Atli käest ,keda nt Märt selle talvegi madistamist tõttu peaks teadma...Nad mängisid eelmine aasta V.Liiga Lääne tsoonis ja nad ei jõudnud kolme hulka.Ja nad ei olnud üldse nõrgad oam koosseisult - ma ei usu ,et neil eriti keegi praeguseks on juurde tulnud..Lihtsalt PJK(kes enne meie mänu suvel tegi treeningmängu nt Narva TransII ga),meie(Haiba) ja FC Haapsalu(endine 3 liiga sats) edestasime neid.Viiendaks jäi Tribling kes on minu arust ka täitsa korralik meeskond või jäi a isegi kuuendaks ,sest Pärnu Cornwall oli vahel - ka suht kobe sats.Lääne tase oli ülihea ja ma arvan, aga võin exida ,e nii Tribling kui Cornwall võidaksid Minevikku.Kuigi siin kindlasti on tõenäosus ka teiseks tulemuseks, aga ma jääks enda juurde.Nii, et proovige sealt V. edasi saada kõige pealt.

Nuki
10.03.03, 21:53
Mai saa aru, miks seda V liigat nii väga põlata!! Parem võtta asja selle nurga alt, et Eestis on 5 head liigat, milledest üheski mängimine pole häbiasi! ;) :D või mis?

ok, 6 tegelt ;) tänks, et parandasid ;)

Chazlor
10.03.03, 23:41
Allo

6 tegelikult :)

Rumal postitus - vabandan, aga kursatöö kirjutamine ajab juhtme kokku :P

Parimatega

duff_K
11.03.03, 09:36
....et aga nüüd vist on hilja kuhugi liigasse enam astuda või mis??.......aga 5 liigas ma ei oska küll lõuna/lääs kohta öelda,aga ida ja eriti põhi on küll see aasta tugevad......

Janek
11.03.03, 19:43
Lugupeetud administraatorid, palun pange see topik igaveseks kinni. Pole siin kellestki ostjat ja kellestki müüjat.

tsaka08
11.03.03, 23:35
nõus janekuga:D :D :D :õnnelik:

solskjaer
07.04.03, 17:40
Lugupeetud jagpallihuvilised.

Juhin teie tähelepanu sellele et eesti meistriliigas pole ühtegi võistkonda kes oleks alustanud III. või IV. liigast. Kui on hea sats ja tugev juhtkond siis võistkonna juhtkond ostab omale kõrgemasse seltskonda koha ja nimetab võistkonna ümber. Võib juhtuda nii et mõni võistkond pääseb I. liigasse kuid ta ei saa seal lihtsalt mängida sest ... lugege läbi need tingimused mis peavad I ja II liigas võistkonnal täidetud olema et saada litsent seal mängimiseks. Nii et jäägu amatööridele ikka III, IV ja V liiga ja pallige nii omaks lõbuks. Samas kui sul on ühes süsteemis mitu võistkonda erinevates liigades siis võid ju vistkonda tõsta nii nagu soovid. Näiteks - Lelle ja Märjamaa (vahetasid kohad) või HÜJK ja Elva (tõsteti mängijaid). Poisid on juba harjunud et on ühel aastal ühes ja teisel aastal teises võistkonnas.
Aga pole midagi teha meie ülesanne on mängida. Edu teile.
Soovitus Välk 494 - le : Hakkake kas Tammeka või Merkuuri duubliks ja nad ostavad teile kohe koha kõrgemal.:silm4:

tsaka08
07.04.03, 18:37
Originally posted by solskjaer

Lugupeetud jagpallihuvilised.

Juhin teie tähelepanu sellele et eesti meistriliigas pole ühtegi võistkonda kes oleks alustanud III. või IV. liigast. Kui on hea sats ja tugev juhtkond siis võistkonna juhtkond ostab omale kõrgemasse seltskonda koha ja nimetab võistkonna ümber. Võib juhtuda nii et mõni võistkond pääseb I. liigasse kuid ta ei saa seal lihtsalt mängida sest ... lugege läbi need tingimused mis peavad I ja II liigas võistkonnal täidetud olema et saada litsent seal mängimiseks. Nii et jäägu amatööridele ikka III, IV ja V liiga ja pallige nii omaks lõbuks. Samas kui sul on ühes süsteemis mitu võistkonda erinevates liigades siis võid ju vistkonda tõsta nii nagu soovid. Näiteks - Lelle ja Märjamaa (vahetasid kohad) või HÜJK ja Elva (tõsteti mängijaid). Poisid on juba harjunud et on ühel aastal ühes ja teisel aastal teises võistkonnas.
Aga pole midagi teha meie ülesanne on mängida. Edu teile.
Soovitus Välk 494 - le : Hakkake kas Tammeka või Merkuuri duubliks ja nad ostavad teile kohe koha kõrgemal.:silm4:

nojah see ka võimalus ,aga jah egas neljanda ja viienda liigadel erilist suurt vahet ple