PDA

View Full Version : Lua Eesti koondise peatreeneriks!

kyps
11.12.02, 10:59
Kuigi Hattricki teema siin üleval, kartsin et see jääb mõnele kahe silma vahele. Nimelt on käimas järjekordsed Eesti koondise peatreeneri valimised ja Lua on oma kandidatuuri üles tõstnud. Kahtlemata on meie kohus teda selles pühaürituses aidata.

Tuletaks veel meelde, et Hattricki on nüüd võimalik mängida ka Eesti keeles ja lausa 700 eestlast omab tiimi, millega kõik üritavad meistriks pürgida.

www.hattrick.org

Lapeteus
11.12.02, 11:38
Lua oli ka eelmine hooaeg vist koondise treener, kuidas meie koondisel siis läks? Ja millal on treeneri valimise deadline? Nimekirjas on päris mitu kandideerijat, osade kodakonsuses võib muidugi kahelda:D . Lua Lua võiks siia ühe kõne ka panna, et mis tulemusi ta meile lubab?:kisakõri:

greenday
11.12.02, 13:47
hääletasin!

aiFo
11.12.02, 15:02
hat\'i foorumis on lua valimisjutt olemas. lua poolt --- JAAA!!!:õnnelik:

yhte tean. kui lua v6idab, siis pidustused tulevad v6imsad!!!:)

Raix
11.12.02, 21:04
mina, kui teadatuntud hattricki meister ;), võin öelda, et lua strateegiad ja oskused on piisavalt suured, et selle pingelise ametiga toimetulla!! :)
kallid vennad, hääletagem lua poolt!! :õlu:

Bobik
12.12.02, 17:08
Mnjaa....Lua sai mu hääle...tglt peab tunnistama, et kedagi teist ponudki valida, keda ehk pisut ualdaks kah sellele ülitähtsale ametile:)
Igatahes, Lua võit on kindel, palju õnne:õnnelik:

Rainman
12.12.02, 20:26
Originally posted by Raix

mina, kui teadatuntud hattricki meister ;), võin öelda, et lua strateegiad ja oskused on piisavalt suured, et selle pingelise ametiga toimetulla!! :)
kallid vennad, hääletagem lua poolt!! :õlu:
Kuule, sina, jutumeister! :D Tee omale parem meeskond ja hakka mängima, mitte ära seleta siin :P Ka mina häälestasin Lua poolt.. juba esmaspäeval :lahe:

Martin
16.12.02, 18:07
Kuna Lua sai nii häbiväärselt valimistel tappa, kuigi me kõik teda ju toetasime, siis ju peab ikka ise järgmine hooaeg U-20 kohale uuesti kandideerima, et Soccerneti taset üleval hoida :D