320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

2002 aasta parim Teema.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    2002 aasta parim Teema.

    Auhinna suhtes pole probleeme!



    #2
    Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

    Minu lemmik :

    Üldine jalgpall : Jalgpall ENSV


    Oli huvitav ja siiani meeles ,aegajalt tarku lauseid piilumas käidud.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

      Jep, too ENSV nostalgia teema oli hea kyll. Minu lemmik on siiski NUFC-SAFC. ESile tuleb t6sta ka Saksa jalgpalli all olevaid teemasid. Kuna suur osa siinsest kontingendist seal ei kirjuta, on v2ga meeldiv lugeda asjalikku juttu kohalikelt ekspertidelt. Leidlikkuse poolelt t6staksin sealt esile Inglise ja Saksa klubide vahel paralleelide t6mbamist.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

        loogiline ju et teema AFC - antiflora coalition ! :P ja veel
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

          Vaadatuse poolest olid kaks liidrit järgmised(tol hetkel kui ma kiikasin):

          SAFC vs NUFC 10792
          Pooooom!! 10505


          Kuigi ega vaadatavaus ei ole suurem asi näitaja aga siiski neid teemasi on uuritud kõige rohkem. Nendest kahest teemast on siiski kindlalt huvitavam SAFC vs NUFC.

          Nii et minu poolt võitja karikas neile!!!
          fc pohmell

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

            Jah, annaks \"oma hääle\" samuti SAFC - NUFC teemale. Nende kahe klubi vastasseis on huvitav nagu ka see, et paistab, et kahe nimetatu fännid on selle foorumi ühed aktiivsemad ja teadjamad inimesed.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

              Originally posted by Newcastle
              Jah, annaks \"oma hääle\" samuti SAFC - NUFC teemale. Nende kahe klubi vastasseis on huvitav nagu ka see, et paistab, et kahe nimetatu fännid on selle foorumi ühed aktiivsemad ja teadjamad inimesed.
              Siinjuures ei tasu alahinnata ka seda mölapidamatuse koefitsenti, mis selle konkreetse teema \"põhitegijaidl\" paistab valitsevat.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

                Noh, ega seda ju Arsenali teema all yldse pole, eksju? Oh, kuidas mulle meeldib kirjutada...
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

                  Originally posted by Jaan
                  Noh, ega seda ju Arsenali teema all yldse pole, eksju? Oh, kuidas mulle meeldib kirjutada...
                  tooks jällegi ühe juba varem nimetatud võrdluse, ehk et näiteks olles ise seksapiilne nagu autoavarii, ei võta see ometi õigust missivalimisi kommenteerida

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

                    Tooksin Poooom!!! kõrvalt esile ka Piiroja ja Haavistu teema - tore on olla asjaga kursis, eriti aegadel, mil Piiroja on siirdumas võõrsile.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

                      Pooooom!! tõin selle teema lihtsalt kuna teisena oli vaadatavus ei tea palju seal sisiukaid kommentaare on aga muidugi on tähtis teema meie parima väravavahi kohta
                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

                        Üldiselt teha teemat mis koguks publikut pole lihtne,tuleb ise sekkuda alatihti ,et teha teema käsitluses korrektuure ,siis ka tekib täiendav huvi teema vastu.

                        Igaljuhul tabada siinkäiate huvi on juba oskus omaette.

                        Igaljuhul edukat ja hääd uut aastat kõigile.

                        Varsti hakkab jõulurahu siis ootame ainult häid ja toredaid jõulu jalgpalli jutte.


                        NB.Tore oleks \"teema\" ,kus saaks lugeda jalgapalli temaatilisi anekdoote ?



                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'2002 a

                          nih mina pakuks aasta teemaks kindlasti \"Tseemmliit - kõige raskem juhtum\" ... jubelahe teema ma olen kenakese doosi naerda saanud ja jube rahul ... vähe targemaks kah ehk ...
                          nufc-sacfi kohta ei oska mette s*ttagi öelda kuna pole seda teemat lugenud ... ja paar korda yldse olen aint vist selle aasta jooksul inglismaa teemasse vaatand ...
                          aga jah teised teemad on omamoodi kõik toredad ... kindlasti on meeldejäävaid teemasi ka madalamate liigade all

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

                            Originally posted by duff_K

                            Pooooom!! tõin selle teema lihtsalt kuna teisena oli vaadatavus ei tea palju seal sisiukaid kommentaare on aga muidugi on tähtis teema meie parima väravavahi kohta
                            Ei tea, paljud on lugenud selle teema esimesi postitusi...
                            Aga noh, sisutust teemast sai vähemalt mingigi asi.

                            PS. Ei tõsta seda teemat esile ega suru ka tahaplaanile
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'2002 aasta parim Teema.\'

                              Tahaksin avaldada siinkohal tunnustust dreyd\'ile, kelle päris lõppeva aasta algul käima pandud Superennustus on mulle siin foorumis palju tööd ja rõõmu pakkunud. Minu isiklik auhind läheb temale.
                              Aga parimat teemat on kindlasti raske valida. Suurepärast lugemist pakub põhjalik Saksa jalgpalli alajaotus. Kindlasti on sealsed entusiastid kiituse ära teeninud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar

                              Working...
                              X