320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia liiga tõus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Itaalia liiga tõus

    Lõpuks on itaalia klubid saanud ka jalad põue alt välja!oli ka aeg!aga et see nii äki toimus ei osanud ma küll arvata! või mis?
    buy the ticket, take the ride.

    #2
    Replying to Topic \'Itaalia liiga tõus\'

    Originally posted by mura


    Lõpuks on itaalia klubid saanud ka jalad põue alt välja!oli ka aeg!aga et see nii äki toimus ei osanud ma küll arvata! või mis?
    Ise arvan seda, et Itaalia klubid on alati tugevad ning seega ei imesta, et see aasta nii hästi läinud on. Mis puutub viimastesse aastatesse nimetaks mina seda väikeseks môônaks, sest oli rahadega ja üldse üldine kriis itaalias. Kuid mäng on palju muutunud vaadates eelmist aastat. Meeskonnad on oma ridasid tugevdanud ning hästi ette valmistanud. Ei tahaks ära sônuda, kuid ma arvan, et Itaalia jalgpalli säramis aastad on veel ees ning täis tuure pole peale saadud.

    Iga aasta on mônel riigil Euroopas mängides parajalt alt vedanu, pakuks, et see aasta on selleks Saksamaa sinna alla jäävad Bayer, Bayern ja Dortmund. Jah see on minu arvamus, sest üks kolmest on juba Champions Leaguest välja kukkunud ning ega teisel kahel ka mingeid suuri väljavaateid ei paista. Neverkusenil on see hooaeg,kus müüdi suuremad staarid maha ja meeskond mängib suht noore kooseisuga. Dortmund pole ka millegagi säranud. Ok nii on valesti öeldud. Vôite on kogunenud, kuid samas tuleb ka kaotuseid. Ac Suutis minimaalse skooriga Dortmundi ahju panna ja väärtuslikud 3 punkti saada.

    Loodan, et nii kaugele on jôutud ja pandakse ka lôpuni välja!
    See aasta vôiks CL tiitel Itaaliasse tulla...

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Itaalia liiga tõus\'

      Kui selle stiili juurde tulla siis Itaalia klubid on võrreldes eelmiste aastatega palju julgemalt rünnakuga tegelnud....... ütleme enamus. Erenäide on Roma näol kes on viimased 3 aastat suht samas stiilis mänginud. Esimene hooaeg oli kasulik võitsid õigustatult eelmine hooaeg ka päris katastroof polnud aga see hooaeg...... no comments. Mängivad väga kaitsvalt lähtuvalt nii on Euroopas praegult raske läbi lüüa ja nagu ka näha siis Itaalia liigas algus pole just parimate killast.
      Ac Milan,Inter ja Juve on see hooaeg poole paremini Euroopas mänginud kui eelmised paar aastat. Maybs Juve on ka veel veits katisvam kuid siiski on tulnud ka suuri võite mitte küll kõige tugevamate vastaste vastu aga siiski ei saanud ju Roma ka nõrkadele kolle löödud. Milan ja Inter mängivad selgelt ründavamalt kui eelmine aasta ja tulemus on ka märgatavalt parem samuti on oluliselt oma ridu täiendatud.



      VOT NII ARVAN MA!!!
      fc pohmell

      Kommentaar

      Working...
      X