320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpalli anekdoodid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpalli anekdoodid

    Ilusat naljatamist.

    Mida ütleb James Bond jalgpalli ostes?
    Ostaksin palli, jalgpalli...



    Mis juhtub jalgpalli mängijaga, kui ta pimedaks jääb?
    Temast saab kohtunik.








    #2
    Replying to Topic \'Jalgpalli anekdoodid\'

    oh kui naljakas

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Jalgpalli anekdoodid\'

      Oli ikka kindlasti vaja uus teema teha? kas näiteks see ei kõlvanud?

      Kommentaar


        #4
        Ei leidnud muud anekdootide teemat, panen siis siia ühe loo.

        Sõidab jalgpallur taksoga ja mingi jama pärast viskab taksojuht, kes teda ära ei tundnud, ta autost välja. Mõtleb mees, kuidas tagasi teha. Ja võimalus avanebki. Ükskord näeb jalgpallur, et tuttav takso seisab järjekorras kolmandana ja ootab klienti. Läheb esimese juurde ja küsib: kas 500 krooni eest suhu võtad? See saadab ta pikalt. Sama küsimus teisele taksole toob sama saatmise. Siis läheb mees tuttavasse taksosse ja palub sõitu üpris lähedasse kohta, väites, et 2 esimest keeldusid. Juht on nõus. Esimestest taksodest möödudes lehvitab mees juhtidele 500 kroonisega.

        Jalgpalluri tõin loosse lihtsalt sellepärast, et teemast mitte mööda panna.

        Kommentaar


          #5
          Hullud sõitsid lennukis.Järsku tuli neil pähe hakata jalgpalli mängima.Selle peale hakkas lennuk kiikuma,sest hullud ründasid kord üht,kord teist väravat.
          "Mine kutsu nad korrale," ütles piloot tüürimehele, "muidu kukume veel alla."
          Tüürimees läks ja tuli peagi tagasi.Lennuk lendas mõni aeg sujuvalt,kuid hakaks peagi jälle kiikuma.Piloot käskis tüürimehel juhtimine üle võtta ning läks korrkas kabiinist välja.Taas lendas lennuk sujuvalt.
          "Mis sa neile ütlesid?" küsis tüürimees piloodilt.
          "Ütlesin neile,et mida nad siis kitsas umbses ruumis vutti taovad, kui väljas särab päike."

          See oli küll rohekem nagu hullude nali,aga ma arvan,et teemasse sobib ikkagi.

          Kommentaar


            #6
            Eesti jalgpallikoondis mängib Brasiiliaga. Neli minutit mängitud teatab Brasiilia treener:
            "Mehed, siin pole meil kambaga midagi teha! Jätame Ronaldo üksi platsile ja lähme jooma!"
            Jääbki Ronaldo üksi Eesti vastu platsile ja teised lähevad jooma. Tulevad kõik mängu
            lõpuks tagasi ja avastavad, et seis on 1 : 1. Treener vihastab:
            "Ronaldo, kurat! Mis jama see on?"
            Ronaldo vabandab:
            "Aga ma sain kuuendal minutil punase kaardi!"
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              #7
              Eelmiste jõulude ajal kinkis mu rohkem kui pisut seniilne vanatädi mulle Liverpooli hooajapileti. Mina seda ei tahtnud, nõnda viisin selle Anfieldile ning lõin naelaga väravate külge. Paar nädalat hiljem jõudis mulle kohale kui tobe on midagi nii väärtuslikku mingile võõrale anda, niisiis läksingi sellele järele. Kui ma kohale jõudsin oli liiga hilja. Keegi jobu oli jõudnud juba naela pihta panna.

              Kommentaar


                #8
                K: Kuidas panna Levadia fänn jooksma?

                V: Ehita tööbörs.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas mehis Vaata postitust
                  K: Kuidas panna Levadia fänn jooksma?
                  Kumb ühest?

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Kumb ühest?
                    See keskmine!

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas 2cool4school Vaata postitust
                      Eesti jalgpallikoondis mängib Brasiiliaga. Neli minutit mängitud teatab Brasiilia treener:
                      "Mehed, siin pole meil kambaga midagi teha! Jätame Ronaldo üksi platsile ja lähme jooma!"
                      Jääbki Ronaldo üksi Eesti vastu platsile ja teised lähevad jooma. Tulevad kõik mängu
                      lõpuks tagasi ja avastavad, et seis on 1 : 1. Treener vihastab:
                      "Ronaldo, kurat! Mis jama see on?"
                      Ronaldo vabandab:
                      "Aga ma sain kuuendal minutil punase kaardi!"
                      See oli hea

                      Kommentaar

                      Working...
                      X