320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aastalõputurniir 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aastalõputurniir 2002

    ...ma ei osanud seda teemat mujale kah toppida

    Möningad hetked hiljem:

    [suur hulk ajakava kustutet]

    aaaah...blaaah see on juba portaalis olemas :-) see on see kui köiki uudiseid lugeda ei viitsi. Vaadake parem siit

    yheksa@ajuvaba.ee

    ps naiste ajakava oli juba \"noored ja naised\" teemas olemas.

    #2
    Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

    Postitus on õiges kohas.
    Isiklikult olen juba mitu aastat vaatamas käinud ja ka seekord lähme üpris suure seltskonnaga vaatama.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

      Originally posted by ROOTSI KUNN


      Postitus on õiges kohas.
      Isiklikult olen juba mitu aastat vaatamas käinud ja ka seekord lähme üpris suure seltskonnaga vaatama.
      Suur seltskond x pileti raha saaks mujal suured õlled.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

        Tore üritus on see turniir aga EJL on ikka veits nõme ka. V liiga jääb üldse välja ka need kes tõusid ei saa mängida. Krt me teeks seal kõikidele IV liiga tiimidele tuule alla aga oh häda , eks siis järgmine aasta loputame neid liigas

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

          Te olete vist jubedad ässad...

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

            Mitte ässad aga lihtsalt paremad kui enamus IV liiga tiime ja muud ei midagi.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

              Originally posted by Tibutibu


              Mitte ässad aga lihtsalt paremad kui enamus IV liiga tiime ja muud ei midagi.
              Nöme oled hoopis... vat kes sa oled!

              Hea teema rikud oma ülbitsemisega ära

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

                Krt ega ma siis midagi halba ei mõelnud, lihtsalt ütlesin et kahju et V liiga ei saa mängida , mis kohe pablama hakkad.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

                  Ma arvan, et enamus meist juba teab seda kes võitis AleCoqi karika.
                  Aga vaadake mida arvab Õhtuleht sellest loost.http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.a...&id=116403 Neil on seal isegi Flora ja TVMK tulemus valesti kirjutatud. Seal kirjas 2:0 TVMK võitu aga tegelikult oli tulemus vastu pidine 2:1 Flora kasuks.
                  "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                  http://runplus.wordpress.com

                  "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

                    Pean tegema väikse paranduse.
                    Kogu jutt on õige, sest kuupäev on seal 31 detsember 2001. Ning õige Õhtuleht jäi teatud muudatuste tõttu kahesilma vahele.
                    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

                    http://runplus.wordpress.com

                    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

                      Hiljem autasustamisel pani Pohlak ka paar torget. Karikad andis kätte Kannik, Aivar mölises mikrisse. Meeskonnad kutsuti platsile, TVMK-l kohal vaid Ingemar Teever. Pohlak kohe: \"Teevemkaad rohkem polegi vä?\" Parima väravaküti tiitel läks Teeverile, sai mingi särgi vist ja kannu. Tüüp jõudis just ringi pöörata ja hakkas rivisse tagasi minema, kui Pohlak kähvas mikrisse: \"See kann on KALJA joomiseks!\" Teever pööras kannapealt ringi, Pohlak irvitab
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

                        Originally posted by jyrioo

                        Tüüp jõudis just ringi pöörata ja hakkas rivisse tagasi minema, kui Pohlak kähvas mikrisse: \"See kann on KALJA joomiseks!\" Teever pööras kannapealt ringi, Pohlak irvitab
                        ... nii-nii, mis edasi sai? Kas pärast nurga taga väikeseks kakelungiks ka läks?

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Aastalõputurniir 2002\'

                          Originally posted by Tshurka



                          ... nii-nii, mis edasi sai? Kas pärast nurga taga väikeseks kakelungiks ka läks?
                          Ei, seda mitte . Pohlaku poolt oli lihtsalt selline sarkastiliselt humoorikas märkus. Hääletoon oli täitsa sõbralik.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X