PDA

View Full Version : Wellington kutsub jalgpallifänne aastalõpupeole

Raimo
19.12.02, 14:00
Uudis Soccernetist:

Paljude jalgpallifännide seas koduseks saanud Wellingtoni Pubi teatas, et laupäeval, 28. detsembril on kõik jalgpallisõbrad oodatud jõulu- ja aastalõpupeole.

Wellingtoni pubi informeerib Soccerneti vahendusel fänne:

Kuna sellel sügisel olid paljudki Teist vägagi sagedased külalised meie pubis, otsustasime Teile kõigile tänutäheks korraldada ühe korraliku aastalõpupeo.
Nagu ka eelmistel kordadel, ootavad fänne tasuta suupisted, odavamad alkohoolsed joogid ja bänd. (Millised joogid ja bänd, on veel selgitamisel). Jalgpallifännidele maksab pilet vaid 35.- ja tavakodanikele 50.-.
Pidu algab laupäeval, 28. detsembril kl 18.00, loodetavasti saabuvad sinna fännid üle Eesti. Kes teab, ehk tuleb ka jõulutaat;)

Juba praegu kõiki Teid oodates,
Wellingtoni personal...

Kosk
19.12.02, 16:16
Peaks läbi astuma vist ikka solidaarsuse mõttes.

Raix
19.12.02, 16:36
No kui tõesti midagi muud teha pole, eks külastan isegi seda kohta! :prill1: Polegi seal ammu käinud... ;)
Enam kui kindel, et tuleb ülikõva üritus, nii et /me soovitab raudpolt kõigil kohaletulla!! :õlu: :õlu:

Mr.Maximus
19.12.02, 21:19
Sõprade kutsel olen kahest viimasest Wellingtoni peost osa saanud ja pean tunnistama et ei kahetse. Ise ma haigla liige ei ole ega ilmselt ka ei hakka liikmeks ,kuid Wellingtonis küll kedagi selle järgi ei eelistatud :lahe:
Ilmselt lähen ka seekord head ja paremat maitsma ja jõuluvanal salmi lugema.:õnnelik:

Rainman
19.12.02, 22:32
WELL DONE! :õnnelik:

mukiii
21.12.02, 00:37
:r66m7:
Ülimalt armas,et ka põhilisi rahaallikaid meeles peetakse:silm2:

Pidusse siis kõik:õlu:

Pätu
21.12.02, 13:36
i\'ll be there:baibai: :sünna: :reiv: :põnn: :üllatus: :õlu:

b0xter
21.12.02, 21:02
igatahes \"kodust\" ei saa ju selisel päeval lahkuda, peab ikke sinna jääma :) ja nagu umbes ca ~ piaigu 100% kindel et sial olen :P

jansa
23.12.02, 16:43
... muusikalisi vahepalu on nõus pakkuma ansambel Jeesus Maria Karjatas Eit elik JMKE...
PUNK on ju lahe või mis?;)

shepard
23.12.02, 17:55
... muusikalisi vahepalu on nõus pakkuma ansambel Jeesus Maria Karjatas Eit elik JMKE...

Õujee, üritus kipub ülilahedaks kätte minema :D
Seal siis näeb igapäev, ja ka laupäev :P

maakas
24.12.02, 16:32
punk on tõesti lahe, kui tuleb JMKE siis lihtsalt peab tulema Wellingtoni:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Stinger
24.12.02, 18:13
Villut tuleb küll vaatama/kuulama minna :reiv: :reiv: :reiv:

Stinger
24.12.02, 19:13
28.12.2002 kell 22.00 Tartu, klubi \"Tallinn\" Velikije Luki pilet 85/100

kuidas seda mõista?
Villu pole vist veel kahestunud isiksus?:oih:

ROOTSI KUNN
24.12.02, 19:37
Enne ,kui päris ametlik postitus tuleb on minu kõrvadeni jõudnud see ,et üritus on toodud üks päev ettepoole seega siis 28. -lt detsembrilt 27.-le reedesele päevale
algusega kell 18.00 . Esinejad ikka samad JMKE .
Kohtumiseni siis reedel kell 18.00 WELLIS.

shepard
24.12.02, 20:19
üritus on toodud üks päev ettepoole seega siis 28. -lt detsembrilt 27.-le reedesele päevale
Kindel info? Kas laupäeval on kinni well siis w? Või miski muu põhjus?

Devil
24.12.02, 20:23
arvatavasti see et 28 on too teine yritus - põhjus siis
nu vaadake et 26 ei tee, sest siis ma ei tea kas ma tagasi jõuan ;) ... aga kui teete eks ma siis pean jõudma või siis teen teile seda rõõmu, et ei jõuagi kohale :P
aga 27(28) olen kindlasti platsis

rauno
24.12.02, 22:18
Devil tule jah saad paberkandjal seda näha mis lubasin mailiga saata:P

Devil
24.12.02, 22:37
jälle põhjus tulemiseks juures :õnnelik: , mitte et neid ennem vähe oli ;)

b0xter
25.12.02, 18:30
no kui 27 siis 27 :) kohal olen ma nigunii

Stinger
27.12.02, 13:35
Originally posted by ROOTSI KUNN

Kohtumiseni siis reedel kell 18.00 WELLIS.

On nüüd see kindel?
Mis kell bänd alustab?:õnnelik:

kojamees
27.12.02, 14:55
Originally posted by Devil

jälle põhjus tulemiseks juures :õnnelik: , mitte et neid ennem vähe oli ;)
Hästi öeldud.:õlu: :õlu:

Stinger
27.12.02, 20:14
Nagu Villu teatas, hakkab ta esinema kella 2100 paiku, seega :r66m15:

Kaarel
28.12.02, 07:33
tore oli...

jots
28.12.02, 10:18
mhmhm .. lahe jah, samas võib arvestada sellega, et kui väga palju oled oma raha baari investeerinud ja julged mingil hetkel uksest välja minna .... siis sarved jooksevad kokku kellegil ja sind visatakse välja.

Kahju ainult sellest, et ma kultuurse inimesena maksin kõigi oma tellimuste eest kohe ära .. oleks võinud mingi paaritonnise arve maha jätta. Oleks hea tunne olnud vms.

kusagil näeb siis (mitte wellis kindlasti)

Stinger
28.12.02, 15:04
JMKE oli liiga hea sellise koha jaoks.:reiv: :reiv: :reiv:

Pealik
28.12.02, 16:56
Huvitav mis teil siis nüüd järsku kõigil welli vastu on, et viimane üritus kõigi jaoks???:viha:

Pealik
28.12.02, 16:58
Huvitav mis teil siis nüüd järsku kõigil welli vastu on, et viimane üritus kõigi jaoks???:viha:

Rainman
28.12.02, 17:09
Ütleks siis ka paar sõna..

Kui ei oska ennast ülal pidada, siis pole mõtet ka õigust nõuda! Igal pool on oma kirjutamata reeglid, mida tuleb järgida. Kui igaleühele on vaja eraldi punktidena seina peale kirjutada, mida tohib teha ja mida mitte, siis oleme me omadega tagasi lasteaias. Kui ikka jood pubi ukse ees viina, siis on omanike pahameel 101% õigustatud. Ma muidugi ei tea, mida jots tegi, võib-olla on siin muud põhjused.

See, kas te veel kunagi Welli tulete või mitte, ausaltöelda kedagi ei morjenda. Pigem jääte sellest kaotajateks teie kui pubi või teised jalkafännid. Unustage oma solvumised ja oleme sõbrad edasi. See olekski hetkel kõik.

Raix
28.12.02, 17:10
üritus oli igati kõva!!!:õlu: :õlu: söök oli super, jmke ruulis täiega, rahvas chillis korralikult jne jne!! tänutervitused wellingtoni rahvale!!! :baibai:

b0xter
28.12.02, 21:26
jah yritus oli kõva ja sööki ning :õlu: oli palju :) igatahes olenevalt osadest inimestest, siis mina kylastan welli hea meelega, igalyhel on õigus oma arvamusele ja kui teiearust on paremaid kohti, kui well, siis käige nendes, keegi ei käsi welli tulla, aga võix siiski :)

erxx
29.12.02, 02:46
Nojah, mul on väga kahju, kui ma midagi varjutasin. Samas, palun tooge kohale tunnistaja, kes võiks kindlalt öelda, et ma Wellingtoni ukse juures viina jõin. Ja kui selline isik leitakse, siis ma soovin ta valedetektori külge ühendada.

Ilmselt ka minu Wellingtoni külastustel kriip peal.

Martin
29.12.02, 04:56
Minu päev Tallinnas siis k.a. Wellinton :P

http://www.album.ee/?o=300017760

Pealik
29.12.02, 17:04
Suured tänud piltide eest.:D

ROOTSI KUNN
29.12.02, 17:47
Mina soovin ,et ei Jots ega keegi teine ei peaks põdema ,mis vahest jommis peaga saab tehtud. WELL on meile alati avatud ja Mikko on normaalne inimene,kes saab asjast aru. Mina küll kedagi hukka ei mõista ,sest vahest olen täis nagu sea ema ja järgmisel päeval hakkan puzzlet kokku panema.:D :oih:

vandersell
30.12.02, 18:45
Oi-oi mis pildid :ham6: :keel4: Egas midagi, party on! :D

Kosk
30.12.02, 18:51
Seda ma küll ei usu, et joTs käis kõrtsu ukse ees viina joomas, mitte mingil juhul. Vaevalt, et Erik ka see mees oli. Pealegi, kui oleks olnud kange tahtmine oma viina juua, siis sellise rahvamassi keskel poleks see mingi probleem olnud.
Nii palju veel, et oma lakoholi keerasime sisse Piraaja peakorteris. Vsjo.

mukiii
30.12.02, 22:04
kosk,sina küll selle õhtu kohta sõna võtma ei peaks:silm2:

Kosk
31.12.02, 11:38
Originally posted by mukiii

kosk,sina küll selle õhtu kohta sõna võtma ei peaks:silm2:

aa...umbes nii siis, et sõprade kaitseks ja õigustuseks ei või nagu midagi öelda?

siinkohal jah väike vabandus ka - olin tõesti sigakännis ja ega nagu eriti palju pilte pole, mida mäletaks täiesti selgelt.

b0xter
31.12.02, 16:09
vabandus vastu võetud, kuna enamus suurtematest pidudest oled sa wellis mitte-kaine olnud ;)

ROOTSI KUNN
31.12.02, 16:11
Mehed ,unustage kogu lugu ära, sest kes meist ei saaks vahest mõne sigadusega hakkama . Kui joodi siis joodi ,mis seal enam tagantjärgi targutada . Tean ,et Mikko nüüd selliste asjade pärast küll mingit vimma pidama ei hakka .
Lihtsalt edaspidi soovitan enne peo algust Mikkole probleemist teada anda ja küll ta juba inimliku lahenduse leiab.
Aga nüüd soovin kõigile Head Vana Aasta lõppu ja kohtumiseni juba uuel.:P

mukiii
31.12.02, 19:21
Originally posted by Kosk

aa...umbes nii siis, et sõprade kaitseks ja õigustuseks ei või nagu midagi öelda?

Alati võib ja peabki,aga las võtavad sõna need,kes ka teavad,mis juhtus.

Ja vabandada pole mõtet,jõulupäkapikk Kosk
Enamus rahvast oli ju täis:)

Hmm...ja ilusat aastavahetust ka kõigile:õnnelik:

Artur
31.12.02, 20:09
Tegelikult oleks väga huvitav teada, mis määruse alusel pubipidajad Erxxi & Co\'d pärast majja sisse tagasi ei lasknud. Selge see, et avalikus kohas, mida Wellingtoni pubi esine iseenesest mõistetavalt on, viina ega muid alkoholisisaldusega jooke juua ei tohi. Aga kas te arvate, et asutus on see, mis peab vastutama tänaval toimuva eest? Tõesti, aga seda ainult juhul, kui pubiesine ala kuulub Wellingtonile. Kui mitte, pole neil nagu peale avalikus kohas alkoholi tarvitamise inimestele midagi ette heita. Ja mis kuradi pärast peaks Wellington hoolitsema selle eest, et keegi Tallinnas seadust ei rikuks? Aga loomulikult kehtivad lisaks kirjutatud seadustele ka mingisugused kindlad moraari- ja eetikanormid, millest tulevaks ideaalvariandis kinni pidada. Aga jällegi pole see pubi asi nendele allumist kontrollida, vaid see peaks jääma inimese enda südametunnistuse peale.

Ciao.

ek
01.01.03, 19:00
loogiline et kui pubi töötajad näevad et keegi ukse ees viina joob siis seda inimest sisse ei lasta. pubi eesmärk on kasumit teenida s.t. et inimesed ikka pubist jooki ostaksid.
see et n.ö. süütuid inimesi sisse ei lastud on loomulikult negatiivne aga kui ukse ees on ntx. 6 inimest ja nendest 2 ei joo siis turval on ju võimatu (ja ma usun et ka pohhui) jälgida et teie 2 võite tulla aga ülejäänud nelja me sisse ei soovi.

ka ööklubisse ei saa ju sisse kui liiga kapsas oled, miks siis pubisse peaks saama?

mukiii
01.01.03, 19:18
Originally posted by ek

ka ööklubisse ei saa ju sisse kui liiga kapsas oled, miks siis pubisse peaks saama?

Sel õhtul oli seal pubis päris mitu inimest,kes olid kõvasti rohkem kapsad,kui need,kes välja visati.Ja ka kõik need,kes välja visati,jätsid pubisse enne seda ikka suhteliselt arvestatava hulga raha.

GreenACe
01.01.03, 21:14
Näha oli cet tahtis raha teenida kui kell01:30 pandi baar kinni ja rohkem jooke ei müüdud.See näitab ideaalselt suhtumist.Enam ehku peale ei tule ,kui reserveeritud üritus lõpetetekse kell 01:30 hoolimatta sellest et maja rahvast täis.Lahe teenimisvõimalus.:viha: :viha: :viha:

Jansu
01.01.03, 21:33
Originally posted by ek

loogiline et kui pubi töötajad näevad et keegi ukse ees viina joob siis seda inimest sisse ei lasta.

Pubi UKSE EES ei joonud mitte kui keegi viina!!!!

hyttynen
03.01.03, 11:13
hmm... mõttetu jaurata kas ukse ees või natukene eemal, kuid võiks arvestada sellega, et pubi personali palk sõltub suuresti käibest, siis on ka arusaadav, et tegu pole antud juhul kiidusõnu ega õigeksmõistmist väärt. Mis aga puutub \"suure kassa\" tegemist antud inimeste poolt , siis ma ei nimetaks viite teed või kolme õlut suureks investeeringuks, millrga kaasneks pubi poolt heategevus ja töö lihtsalt oma rõõmuks.. :(
Igal juhul väljaviskamine (sisse mittelubamine) oli korraldatud väga profesionaalselt ja viisakalt, nii et rahulolematuseks pole vast põhjust:sega4:

Viu ja Kairi
03.01.03, 12:10
HEAD UUT AASTAT TEILEGI....:D :D :D :D :D

Wellingtoni sõbralik ja töökas kollektiiv, kes elab ainult õhust ja armastusest....:D :D :D :D :D :D

winki
03.01.03, 18:51
mul on ettepanek st palve wellingtoni letirahvale
kas oleks kuidagimoodi voimalik arvet pidada, minu joodud ja joomata ollede ja muu kraaami kohta ??:kratsti:
loodan, et meie meeldiv koostöö sujup ka edaspidi:r66m16: :r66m16:

*ma olen juba lähedal*:õlu: :õlu:

jots
06.01.03, 14:03
siis ma ei nimetaks viite teed ..
statistik .. kloun oled

rauno
06.01.03, 14:42
http://www.album.ee/?o=300018623http://www.album.ee/?o=300018623

:õnnelik:

mukiii
06.01.03, 16:57
Originally posted by hyttynen
viite teed või kolme õlut

hmm..kui sa tahtsid siin hetkel hiilata sellega,et püüdsid kokku lugeda mida ma jõin,siis soovitan sul algklassidesse tagasi pöörduda.samas,sul võib olla ka väga valikuline nägemine või oled sa lihtsalt lammas

Kosk
07.01.03, 15:05
Ma võtan nüüd selle pisut ebameeldivaks kiskunud teema kokku sellega, et tänan Wellingtoni selle eest, et ei olnud kahju premeerida maailma toredaimat amatöörvutiklubi siseturniiril saavutatud tugeva kolmanda koha eest.

Suur aitäh!!!