PDA

View Full Version : Jõulud jalgpallis.

ROOTSI KUNN
20.12.02, 01:27
Enamik või vähemalt suurem osa meist peab jõule. Muide on ka inimesi kes jõule ei pea ( näiy: taarausulised). Ja nendel kes peavad on ka omad jõulusoovid.;)
Huvitav oleks teada ,millised on jalgpallifännide ja soccernetlaste jõulusoovid just seoses jalgpalliga ,kui näit: Jõuluvana oleks sel aastal suur jalgpallifänn.
Mida sooviksite oma klubile , koondisele , fännidele ja üldse Eesti jalgpallile järgmiseks aastaks ?
Laske fantaasial lennata ja kes teab ehk juhtub Jõuluime ning nii mõnigi esialgu uskumatuna tunduv soov läheb täide.
:õnnelik: :ingel1:

Sun
20.12.02, 02:30
Soovin jalgpalliliidule häid jõule!

Soovin eesti fännidele häid jõule!

Soovin soccerneti rahvale häid jõule!

Ja kõige suurem soov oleks ,et lõppeks nääklemine eesti jalgpalli tegijate ja mitte tegijate kallal.

Tahan ,et tekkiks rohkem eesti jalgpalli armastavaid patrioote ,kes tahavad seda spordiala aidata kogu südamest.

HÄID RAHULIKKE JÕULE JA ELAMUSTE ROHKET UUT AASTAT!

:prill6:

shepard
20.12.02, 04:35
mida hekki??????

/me on Le Jõul Masenduse kõrghetkel praegast, niiet ärge väga pekske
:oih:

Alo
20.12.02, 16:20
Originally posted by ROOTSI KUNN
Enamik või vähemalt suurem osa meist peab jõule. Muide on ka inimesi kes jõule ei pea ( näiy: taarausulised). Ja nendel kes peavad on ka omad jõulusoovid.;)

Taarausuliste kohta ei tea väita, kuid maausulised peavad jõule küll, muidugi mitte Kristuse sündimise pühana, vaid ikka nii, kui ammu enne Kristust tehti.

Maarahva pyhad (http://www.maavald.ee/maausk.html?rubriik=21&id=25&op=lugu)

Lisanduseks: Kunn, kust su info pärineb? See link (http://www.maavald.ee/taarausk.html?rubriik=11&id=29&op=lugu) räägib, et ka taaralased peavad jõule. Mõned kristlikud sektid ei pidanud jõule.

Alo

Väravavaht
20.12.02, 22:29
Mina tahan ja saan jõuluvana käest manu nike särgi ja püksid. Võib-olla ka põlvikud

-madis-
20.12.02, 22:55
Minu jõulusoov:
Nagu Kunn kusagil teise teema all täna ka rääkis, oleks üli hää kui herr Pohlak ja Tallinna Linnavalitsus mataksid maha omavahelise sõjakirve ning meie staadion ka lõpuks täiesti valmis saaks. See olekski nagu praegu kõik.
Eks nüüd paistab, kui suur jalkafänn see Santa ka on.:D

ROOTSI KUNN
22.12.02, 20:32
Originally posted by Alo

Originally posted by ROOTSI KUNN

Taarausuliste kohta ei tea väita, kuid maausulised peavad jõule küll, muidugi mitte Kristuse sündimise pühana, vaid ikka nii, kui ammu enne Kristust tehti.

Maarahva pyhad (http://www.maavald.ee/maausk.html?rubriik=21&id=25&op=lugu)

Lisanduseks: Kunn, kust su info pärineb? See link (http://www.maavald.ee/taarausk.html?rubriik=11&id=29&op=lugu) räägib, et ka taaralased peavad jõule. Mõned kristlikud sektid ei pidanud jõule.

Alo

Alo ,muide tänan selle lingi eest . Ma pidasingi silmas just seda ,mis seal nende pühadest kirjutati. Jõule peeti ,mitte ,kui kristuse sündi vaid ,kui taliharja ja talvepühasid. Maausulised muidugi on omaette ooper.
Ja ausalt öeldes meeldib mulle endale samuti talihari ,kui eestlaste püha rohkem ,kui ühe juudi lapse sündi tähistada.:)

kyps
23.12.02, 13:13
Nii, loeks siis oma tagasihoidlikud soovid kah ette. Tean et teistele pole ilus halba soovida, aga mis ühele hea ole tihti teisele halb.

Soovid siis järgmised: Et alates tulevast aastast Eesti koondis valikmängudes ja tiitlivõistlustel kaotusekibedust ei tunneks, et ma hullult staariks jalgpalluriks saaks ja koondise eest kõvasti väravaid põmmutaks. Siis et Bill Gates lolliks läheks ja arvaks et ma ta ainuke poeg oleks ja kogu oma varanduse peale oma surma mulle pärandaks (surm saabugu muidugi kiirelt aga valutult). Saadud raha eest tekib Eesti jalgpallimaastikule uus võimas klubi, kes Meistrite liigas asub eurooplasi peksma. Edgar Savisaar aga sattugu oma Uus-Meremaa visiidi aegu inimsööjate kätte. Ja et Eesti õlletootjad leiutaks pohmavaba õlle, mis ei ole aga alkoholivaba. Amen!!!

Kui pooled soovidest täituksid oleksin enam-vähem rahul.

ROOTSI KUNN
23.12.02, 21:20
Kyps, piisab sellest ,kui sa Billi päranduse kätte saaksid.:D Ma arvan ,et ülejäänud on juba käkitegu.:jump4:

Pätu
24.12.02, 12:42
igatahes HÄID PÜHI kõigile :P

vandersell
24.12.02, 13:01
Rahulikke pühi minugi poolt.

dreyd
24.12.02, 13:22
minu vutifännist jõuluvana juba käis ära ja lisaks poristele jälgedele esikus jättis maha veel uhiuue \"Made in Malayaisa\" Nike vutipalli ning HAKA2002 tiimiplakati + HAKA salli.

aitäh Santa ja muidugi teistele ka häid pühi:)

mjkk
24.12.02, 14:04
HÄID JÕULE KÕIGILE FOORUMI INIMESTELE!!!

Eile kuusk sisse, täna kinke vastu võtma, homme kinke vastu võtma, ülehomme jõuluvana mängima - jõulud on tihe aeg, jaksu Teile....

:üllatus: :ingel: :üllatus: :ingel: :üllatus: :ham3:

Rainman
24.12.02, 14:25
Jõulurahu teie südameisse! :ingel5:

Kus siis keegi jõulud mööda saadab? Mina kiman näiteks Tapale :lahe:

sicmic
24.12.02, 14:27
Ilusaid ja verivorstiseid pühi kõigile!:õnnelik: :sünna:

Siim
24.12.02, 17:04
Kauneid jõule siitpooltki!!!:r66m15:

http://web.icq.com/shockwave/0,,4845,00.swf

Devil
24.12.02, 22:33
Ka minu poolt siis kõigile Kuratlikult ilusaid pühi ... et siis kõhud punnis õhtuks oleks :)))
Mina pean oma jõule nii kodus Tallinnas kui ka homsest juba tartumaadele, kus ma oma rõõmusõnumit edastan :P

piis laav änd häpiness :)

Jõuluvanale oleks vaid siuksed väiksed soovid veel ... tekita lund meile mõneks ajaks ntx 2 kuuks ... et Kristiinal ja kogu eesti talispordil MMil hästi läheks, et meie kallis vutikoondis yhtki kaotust ei peaks tunnistama ja et ka minul läheks tulevasel aastal 10 korda paremini kui eelmisel :D

Robinho
24.12.02, 22:54
Häid jõulpühi teile kõigile!
Minu jõulusoov on, et Chivu jaanuaris Reali tuleks ja et Salgado ikka Reali jääks!;)
Ja loomulikult tuleb jõuluvanalt küsida Realile piletit CLi veerandfinaalidesse.

Raix
25.12.02, 02:15
Ilusaid jõulupühi teile kallid jalgpallifännid!! :love: :arm3: :r66m15:

Rebu
25.12.02, 23:13
Häid jõule kõigile foorumlastele!!:kaabu:

Aabel
26.12.02, 02:25
Te lihtsalt peate seda (http://www.uefa.com/footballcentral/News/Kind=4/newsId=44561.html) lugema.:naer5:

Häid pühi.

Jaan
05.01.03, 06:28
Jah, ma kohe pean mainima, et mulle t6i J.Vana World Football Yearbook 2002-2003. Lyhidalt kokkuv6ttes l2ks mul selle peale kohe k6vaks. 500 lehekylge statti, jutte ja muud staffi. Kahetsusv22rselt tihti esineb raamatus faktivigu - mina olen siiani n2inud ca kymmet. Kaarel Bergile ma seda raamatut n2idata aga ei kavatse. Ahjaa, Eesti pealinn on nende arvates Riia.

ROOTSI KUNN
11.01.03, 01:42
Kas seda raamatut veel kusagilt hankida saab võib peab järgmiste jõuludeni ootama?:P

Jaan
11.01.03, 04:26
Ma miskip2rast arvan, et seda oli Eestis kuskil saada. Kirjutan vanale ja kysin j2rgi ning annan siingi teada.

mjkk
11.01.03, 14:41
Seda raamatut on Eestis saada - kui ma õieti mäletan, siis on ta Apollo teisel korrusel (Vanalinnas) ja keskmisel riiulil jalgpallisektsioonis...vot nii on lood..:D

greenday
11.01.03, 17:40
Originally posted by Magpie

Seda raamatut on Eestis saada - kui ma õieti mäletan, siis on ta Apollo teisel korrusel (Vanalinnas) ja keskmisel riiulil jalgpallisektsioonis...vot nii on lood..:D Jep, sealt riiulist tasub küll igal vutifännil läbi astuda - olin megaüllatunud suurest valikust jalgpalliteemalistest raamatutest (nagu Roy autobiograafia näiteks).

sicmic
10.12.03, 20:14
Kas tunned, et iga päev läheb päike enne looja kui korralikult tõusta jõuab? Kas tunned, et inimesed sagivad imelikult palju ja paaniliselt poodides? Kas tunned, et püsiva lumevaiba laotumiseni maale on jäänud vaid üksikud päevad? Kas tunned, et punaninaline põhjapõder Rudolf koos oma kamraadide ja ülemus Jõuluvanaga kihutab juba Kesk-Soomes, et kohe-kohe siiamaile jõuda? Kas märkad turuplatsidel ja mujal väiksemat kasvu kuuskesid? Kas aknalaual on igal hommikul teadmata põhjustel väike armas üllatus? :ingel1: :kaval:

Kui nii, siis on kõik täiesti korras, sest taas on saabumas jõulud. Sellega kaasnev teada-tuntud tunne on mind aina enam haaramas ja õlekõrrena selle väljendamiseks ja propageerimiseks otsisin üles vastava teema...

Niisiis võiksite siin kirjutada, nagu teema esimeses postituses juba välja toodud, et millist kinki soovite (kristliku) maailma tähtsaima püha jooksul te endale, sõpradele, miks mitte ka meie riigile eesotsas meie kõigi lemmiku - vuti rahvuskoondisega. Samuti on oodatud igasugused kingisoovitused vuti- või muuhuvilisele, ühesõnaga - mis on silma hakanud. Muidugi ei saa ma jätta seejuures mainimata, et ilma mingi kahtluseta oleks vutisõbrale parim kingitus Jalgpallikalender 2004 (http://www.soccernet.ee/img/reklaam/kalender.gif) :õnnelik:

Jah. Laske oma tunnetel voolata! Häid jõule! :lahe:

dimaggio
11.12.03, 11:16
Häid Jõule Kõigile...HOOHOOOHOOO:õnnelik: :õnnelik:

sziczinche
22.12.08, 21:05
Peagi jõulud käes on.. Peagi jõulud ukse ees on.. Pealegi jõulud mägede tagant tulevaaaaaaaaaaaad :kaabu:

aanvaller
23.12.08, 00:19
J6ulud Euroopas, j6ulud Tallinnas, j6ulud jalgpallis, mis selle teema m6te yltse oli .d ?