PDA

View Full Version : Siemens C55

gerdibo
27.12.02, 15:50
Kes haarab tänasele jõulupeole kaasa Siemens C55 laadija ja laenab seda mulle mõneks tunniks, saab kannu õlut ilma rahata ;)
(mõnigatel andmetel sobib ka Siemens M50 laadija)

Devil
27.12.02, 16:04
mnjah oleks võind selle eesti koondis>jõulupeo teema alla kirjutada aga nuh ... elame yle :D
/me läks nyyd igastahes laadijat otsima ehk leiab kusagilt :) (tõenäosus 1%)
aga tasuta õlle on seda väärt :P

Kosk
31.12.02, 12:10
Originally posted by gerdibo

Kes haarab tänasele jõulupeole kaasa Siemens C55 laadija ja laenab seda mulle mõneks tunniks, saab kannu õlut ilma rahata ;)
(mõnigatel andmetel sobib ka Siemens M50 laadija)

Kui Siemens osta, sisi tasub juba osta G69XP, mis on parajalt kallis küll, aga soft on tehtud Windows XP põhjal ja on ülihea, samas on võimalik aku laadimine ka raadiolainete teel kuni 200m ulatuses toiteplokist.

gerdibo
01.01.03, 12:44
Eks kärab ka see telefon, kuid kahjuks on tegemist suhteliselt uue mudeliga, nii et kogu tallinna ja ka eestimaa nii ametlikud kui ka keldripoed ei suuda veel pakkuda sellele telefonile lisavarustust! Sellest ka selline teema pandud sai...

apunkto
15.01.03, 14:28
Originally posted by gerdibo

kogu tallinna ja ka eestimaa nii ametlikud kui ka keldripoed ei suuda veel pakkuda sellele telefonile lisavarustust! Sellest ka selline teema pandud sai...

Mis sa siis panid tuuri kuskilt selle moobili, et laadiat kaasa ei antud? Ja nüüd mõtledki iga kord kannu õltsi käristada, kui aku tühjaks saab?:D

gerdibo
15.01.03, 19:53
Vot ma ei ole \"tuuripanija\" mees. Üldiselt võivad ka laadijad ära kaduda, pole seal midagi imelikku. Kuid nüüd on tutvuste kaudu esindusest uus kätte saadud, hind 300.- pluss käibemaks.
Nii et õlle(de) st jäite jah kõik ilma:õnnelik: