320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga jälgijad!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meistriliiga jälgijad!!!

    Hei kõik need, kes arvavad, et nad lõppenud hoojama ML-iga enamvähem kursis olid.

    Nimelt on mul käsil praegu Eesti meistriliiga lisamine mängu FIFA 2003. Selleks oleks vaja aga läbi teha selline protsess, et panna kõikidele meestele näitajad. Kuna ma ise kuigu tegev ML-i jälgija ei ole, siis olekski siinkohal teie abi vaja. Asi ise asub siin: www.hot.ee/aojalgpall/liiga.xls Sealt avaneb Excel fail, kus igal töölehel on üks meeskond. Kes oskab, võiks kõik ära täita, aga palju abi oleks ka sellest, kui kasvõi ühe meeskonna ära täidad. Hinnata tuleks skaalas 1-10, kus 10 on maailma tipp ja 1 oleks näitaja, millega isegi eesti meistriliigas on raske läbi lüüa. Fail tuleks enne täitmahakkamist endale ära salvetada/downloadida ja pärast täidetud kujul saata aojalgpall@hot.ee

    Ega\'s midagi, ma loodan, et keegi ehk aitab ligimsest ädas. Kui asi valmis saab saab see patch ka vast kuskile üles riputatud.

    hüva aasta lõppu!
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    #2
    Replying to Topic \'Meistriliiga jälgijad!!!\'

    Head uut kõigepealt kõigile! Selle lühikese aja jooksul olen oma heameeleks saanud 2 vastust oma abipalvele:

    alfonso - hindas Pärnu Levadiat (sry b0xter, ajasin nimed sassi)
    asdf - hindas FC Florat

    suur tänu teile ja teised kel vähegi viitsimist võite ka ikka kätt proovida. Isegi kui umbkaudsed teadmised on. Mida rohkem hindamisi, seda täpsem on ka lõplik tulemus. Eriti hädasti oleks abi vaja Lootuse, Tallinna Levadia ja Transi suhtes...

    teie koostööle lootma jäädes
    apunkto
    Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Meistriliiga jälgijad!!!\'

      b0xter - hindas Pärnu Levadiat

      :O vot see kysimus jääb õhku rippuma, millal mina pärnu levadiat hindasin? :P abix olex ka endal seda tiada

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Meistriliiga jälgijad!!!\'

        Kui Sa kusagilt õiged koosseisud ka leiaksid, siis ehk oleks hindajaid rohkem!

        Nagu üldse ei kutsu hindama, kui pooled tegelikes mängijatest on nimekirjast puudu ja pooled, kes üldse ei mänginud, on olemas.

        Peaasi, et FIFA 2003 selliste meeste teha ei satuks, vastasel juhul oleks tegemist katastroofiga.

        Kõike paremat, loodan, et leiad vähegi normaalsed koosseisud, kes kusagil mängis, sest sellisel juhul pole ankeetide täitmisel mingisugustki mõtet,

        Meistriliiga
        Aaslav-Kaasik

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Meistriliiga jälgijad!!!\'

          hmm... Ausalt öeldes pole need koosseisud võetud mitte laest vaid enamikus soccernet.ee portaalist. Osade Levadiate koosseisud kusjuures on võetud veel LEVADIA enda kodulehelt. Nii, et ära ütle, et ma ei otsinud. Samas jah, puudub mul kahjuks näiteks ajakiri Eesti Jalgpall, kus võib-olla veidi uuem info sees on. Vabandused kui kedagi solvasin eksole, aga tõesti ei osanud kahtlustada, et soccerneti portaal(mis peaks nagu olema eesti parim või mis?) niipalju valeinfot sisaldab, et sul närvi mustaks ajab. Siit siis ka järgnev palve: Kui keegi näeb olulisi vigu koosseisudes(puudu ja ülejääke) siis andke sellest ka teada, sest nagu öeldud, ma ei ela Tallinnas üldse mitte ja ise enamasti mänge vaatamas käia ei saa ja seega lihtsalt pole mu kusagilt värskemat infot leida kui netist...

          Lisaks pole ma mingi fifa2003 \"katastroof-mees\", teen asja endale ja oma lõbuks, kuigi kui on tahtjaid siis võin ka üles asja riputada. Pole olnudki mõttes seda kellelegi pähe määrida.
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Meistriliiga jälgijad!!!\'

            Need koosseiud on pärit eelmise hooaja algsest ajast, kuid Pärnu Levadia puhul pole mingit loogikat.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Meistriliiga jälgijad!!!\'

              Tegelikult on klubides kõik need andmed olemas,iseasi,kas neid soovitakse kõrvaliste isikutega jagada...Aga inimene,kes sellise asjaga tegelemise enda peale on võtnud,
              võiks ka asjast ise natukenegi huvituda.Koosseisud ja põhiandmed saab EJList
              näiteks.Veidi rohkem aktiivsust tuleks kasuks...

              EDU

              Kommentaar

              Working...
              X