320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vaidlused Martiniga...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaidlused Martiniga...

    Alles see oli, kui Martiniga sai vaieldud...Selle üle, et Pohlak on see, kes dikteerib, kes saab koondisse ja kes mitte. Martin küsis minu käest tookord, et kui Pohlak nii mõjuvõimas on, miks pole Tarassenkovile sinipassi muretsenud. Nüüd Martin? Tunnistad ise, et töö selles suunas käib? Ja lõppeb sellega, et Tarassenkov lõpetab koondises, hiljem piiri taga. Kuid miks ei anta teistele võimalust? Sinu arutlus selle üle, kas ei muutuks eesti jalgpall liialt muukeelseks on minu arvates põhjendatud. Kuid ikkagi...Kellel õigus?????
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    #2
    Orginally posted by vibuAlles see oli, kui Martiniga sai vaieldud...Selle üle, et Pohlak on see, kes dikteerib, kes saab koondisse ja kes mitte. Martin küsis minu käest tookord, et kui Pohlak nii mõjuvõimas on, miks pole Tarassenkovile sinipassi muretsenud. Nüüd Martin? Tunnistad ise, et töö selles suunas käib? Ja lõppeb sellega, et Tarassenkov lõpetab koondises, hiljem piiri taga. Kuid miks ei anta teistele võimalust? Sinu arutlus selle üle, kas ei muutuks eesti jalgpall liialt muukeelseks on minu arvates põhjendatud. Kuid ikkagi...Kellel õigus?????
    Vastaks siis kiiresti ja lühidalt.

    Esmalt on väga tähtis aru saada sellest, et minu arvamus ei püsi kohe kindlasti ühesugune pika aja vältel, vaid on pidevas muutumises vastavalt sellele kuidas mingi isik, klubi jne... tegutseb. Heaks näiteks on kasvõi Mart Poom, kes on minu silmis järjest miinuspunkte kogunud, kuid ei ole üldse välistatud, et ta end taas rehabiliteeriks. Seetõttu ütlengi välja oma arvamuse, mis on minu jaoks õige tollel täpselt momendil.

    Mis puutub Tarassenkovi juhtumit, siis selle sinipassi kuuldused sain teada mingi aeg hiljem, kuid praegu on tegemist ikka veel kuuldustega ning eks aeg näitab, kui tõsiselt seda võtta saab.

    Päris huvitav on tegelikult see, kas Tara, kes riigikeelt ei tohiks nagu osata. Seepärast ei ole eriti reaalne, et ta kodakondsuse niismaa saaks. Tegemist peaks muidugi olema ülimalt meeldiva inimesega (üks minu kursusevendi on ka omalajal mänginud Narva Transi noorte eest, kus figureerisid Novikov ja Tarassenkov), kuid meeldivuse järgi siiski siniseid kaani ei anta.

    Kahjuks puuduvad andmed Tarassenkovi vanemate kohta ehk, kas tal on võimalus saada lihtsustatud korras kodakondsust või mitte.

    Müümine. Müügiobjekt ta juba oli, kuid praegusel juhul ning isegi sinise passiga on tema suundumiskohaks ikkagi veel Venemaa, kuid seal on halli passiga isegi lhtsam. Kui aga noormees saab endale inglise keele talutavalt suhu, siis võib uuesti läände vaatama hakata. Praegu ringlevad küll mingid jutud sellest, et Tulevikust tuuakse mingid mehed üle Florasse (nende seas ka poolkaitsja), mis võib tähbendada kellegi müüki, kuid võib ka mitte - loodetavasti siiski tähendab (konkurents tiheneb ikkagi).

    Keele teemal olen korra juba sõna võtnud: http://www.soccernet.ee/page.php?page=/Kolumn/Arhiiv/3 ja arvan, et see lugu peaks siiski praegust olukorda ka kirjeldama.

    Lühidalt ongi vist kõik. Mis puutud õigusse - siis esiteks on õigus alati ütlejal endal ning teiseks võib olla kindel, et täielikult pole mitte kellelgi õigus.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      mina olen 100 protsendiliselt selle vastu et eesti koondis muutuks selliseks nagu saksa korvpalli koondius
      neid muukeelseid võiks olla mõõdukalt või siis õppigu parem eestikeel ära, mis oleks parem variant
      lincoln
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #4
        kle martin...see ei olnud lyhike vastus :-P

        Kommentaar


          #5
          Vaidlused Martiniga

          Peaasi et tehtaks selged sottid Poomiga.Kas on EESTI mees vöi ei.
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #6
            Smuutovil on ja peab olema õigus.
            Elame Näeme mis saab?

            Kommentaar


              #7
              kahe nädala pärast selgub ,kas Poom on meie mees või mitte
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                [quote]Orginally posted by ROOTSI KUNN

                Tundub jah, et on koondises rohkem 3., mittemängiv väravavaht. Aga tegi Chealsea vastu hea mängu ja kui vähegi tervena püsib
                ehk siis koondises ka, kus ta sel a-l (rohkem kui Kuressaares Soome vastu) mängind polegi
                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                (Seinfeld, The Pitch)

                Kommentaar


                  #9
                  Aga rohkem kui Pohlak, on hetkel Arno südame peal. (Schwede art. viimases Sporditähes) Ei saa öelda, et ma pole sama meelt. Kodus Hollandi vastu Rähni (1.maavõistlus!) sissesaatmine oli ikka ülimalt veider
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar

                  Working...
                  X