PDA

View Full Version : Maavõistlused

Leheküljed : 1 2 [3] 4

ertz
31.05.04, 16:37
Originally posted by SleepWalking

Originally posted by SundanceKid
Küsimus selline, et mis koondistega Eestil on veel mängimata UEFA liikmetest? 6 oli vist neid? Inglismaa, Saksamaa, Prantsusmaa, Hispaania...

kaljuveer nimetas eile veel ka serbia ja montenergrot ning slovakkiat.

mina Kaljuveerijat küll ei usuks... selle mehe jutust kui usud veerandi, saad poolega ikka petta :D

käbi
31.05.04, 16:43
Originally posted by zidane_5

Reinumäe pandi sellepärast sisse, et ta ei ole nii ründav poolik.
:D kaitsemäng oli ka tal osav ju:D nii nagu rähn tegi, tuleks terve koosseis teha kaitsjatest:D Klavan ja Allas ryndeduo ja Roobat poolkaitse duo:D kaitsemehed tunduvad igas olukorras püaremad olevat

mikc
31.05.04, 16:53
Ma tahaks väga Pijpersilt otse küsida, miks ta eelistab Reinu Otti Kingile.
Siis võrdleks neid kahte mängijat ka.

Ma tahan ka võrrelda:
Otu pluss, ainuke +, on minu arvates see, et ta on hingega asja juures ning võitleb, kuigi yhtegi palli ta ei võida.
Kingi plussid REinu ees: Kiirus,tehnika-tribla, löök, + ta oskab suht kavalalt söötu ka lykata,kui yldse söödab.
Tegelt on Ott ikka parem, sest Pijpers ju eelistab teda.

Hingega tuleb asja juures olla ning võidelda, see on õige, aga meisterlikust peab ka olema, et koondises olla.

Kui mul oleks 11 mängijat ning üks nendest Reinukas, ma mängiks parem 10-nekesi:) :) .

Tihane
31.05.04, 17:00
Oh elu on nii värviline. Vaatan mängu .. naeran .. rõõmustan .. kurvastan .. üleüldiselt jään nii mängu kui skooriga rahule. Tulen järgmisel päeval soccerneti foorumit sirvima, ei ole siin igavaid ja üksluiseid kiidusõnu .. leitakse ikka kedagi sõimata .. kellegi otsas kruvida ning mõnda üksikut esile tõsta.

Teate mehed .. sihuke üksteise kallal norimine meid edasi viibki :)

ahjaa .. ja peremehele .. et pijpersi käest saab ysna lihtsalt otse küsida, helistad jalgpalliliitu või flora peakontorisse ja palud teda telefonile .. mina olen kolmest korrast kahel löögile saanud.

mcnamara
31.05.04, 17:03
Originally posted by peremees

Äkki lähed ja kandideerid koondise peatreeneriks, siis saavad kõik lõpuks rahu ja Eesti võidab tänu Kingile kõik vastased.
Tõeliselt kõrini saab juba sellest vingumisest ühe mängija kallal.

mikc
31.05.04, 17:04
Kuna ma näen teda riietusruumi minnes-tulles üsna palju, saaks ka näost-näkku küsida.Aga see jama on, et ma kardan veidi.
Kas sa võiksid seda minu eest teha?:õnnelik:

Tihane
31.05.04, 17:18

Kuna ma näen teda riietusruumi minnes-tulles üsna palju, saaks ka näost-näkku küsida.Aga see jama on, et ma kardan veidi.
Kas sa võiksid seda minu eest teha?:õnnelik:

mind see vastus ei huvita .. teatrisse lähen siis ka seal asjapulkadelt ei küsi, et miks hamletit just see triblamisoskuseta tüüp mängis vaid kas naudin esitust või mitte.

vello99
31.05.04, 17:20
Eks seal tõenäoliselt mingi loogika oli, et ta Reinuvaderit eelistas, s.t et arvestades kuidas ja kellega Taani äärtel mängima hakkab, peaks seda kaitsvamate poolkaitsjatega tugevdama. See, et praktikas oli sellest kasu (ja saab ka tõenäoliselt tulevikus olema) precisely dick on muidugi omaette lugu.

Ideaalis loomulikult näeks vasakut poolkaitset mängimas Klavanit, kellel paistab platsinägemist, tehnikat, sööduoskust, kiirust ja tahtmistki küll olevat, kuid nagu need kaks mängu näitasid, kes vasakkatsjana küll kindlust ei tekita. Oli ju see Taani esimene värav sellest tingitud, et Klavan hindas olukorda täiesti valesti. Nii, et Rooba parane...

P.S. Kuidas küll Kaalmast järsku väravavaht on saanud, isegi parimad väljalöögid ulatusid keskjoonest 5-10 m kaugusele. Kui ta nüüd veel julgeks aeg-ajalt väravajoonelt välja tulla...

P.P.S Tulemus oli loomulikult fantastika, nautigem seda täiel rinnal. Aga kui nad nii mängiksid valikmängudel, Venemaaga, phuuh.. külmavärinad tulevad peale. Samas on Pijpers näidanud ennast treenerina, kes teab mida teeb... or not...

mikc
31.05.04, 17:39
Originally posted by mcnamara

Äkki lähed ja kandideerid koondise peatreeneriks, siis saavad kõik lõpuks rahu ja Eesti võidab tänu Kingile kõik vastased.
Tõeliselt kõrini saab juba sellest vingumisest ühe mängija kallal.

Holy smoke,mcmun*(ära võta sydamesse) in da house

Ära karda siin nyyd,mr.kõikvõimasalatiõigus

edit:Klavan sobiks kyll vasakusse äärde.

mcnamara
31.05.04, 18:30
Holy smoke,mcmun*(ära võta sydamesse) in da house

Ära karda siin nyyd,mr.kõikvõimasalatiõigus

Jumala eest ei võta. Ära loodagi.

priity
31.05.04, 21:06
Kas keegi viitsiks kusagile Eesti väravad netti üles riputada???

rauno
31.05.04, 21:37
ei ütle midagi muud kui et uhke olla EESTI jalgpallikoondise fänn:) mäng oli hea ja tulemus veel parem.

samas on äärmiselt ebameeldiv kui arvad et eestlased armastavad oma koondist,jalkafänne pean silmas.a noh ilkujad on palju ja teoorikuid,panna neid midagi tegema on suu vett täis ja pükstest ei räägigi.

peale taaniga viiki sellist paska suust välja ajada nagu te siis paljud ajate on ikka masendav,ehk siis tõdemus et eestlane on ikka üks krdi f*king rõve olevus aegajalt.
balti turniiril peale leeduga mängu oleks enamusega siin nõus olnud peale taani mängu mitte.oleks keegi tugevast mansast(france ,inglismaa ,brassid jne) löönud
värava nagu Juki ohkaksid praegused siinsed irisejad ühest suust milline suurepärane värav,mis siis et vedas ka.

nagu öeldakse õnn soosib tugevaid;)

EESTI MAAILMAMEISTER

Ramm
31.05.04, 21:39
Täna nägin Lindpere ja mõned küsisid tema käest( sh. purje) et miks pampers ei teind vahetusi siis Lindpere ütles et see mängib tulemuse peale et ei saaks töökohalt kinga..:oih:

Noonik
31.05.04, 22:10
Originally posted by Ramm

Täna nägin Lindpere ja mõned küsisid tema käest( sh. purje) et miks pampers ei teind vahetusi siis Lindpere ütles et see mängib tulemuse peale et ei saaks töökohalt kinga..:oih:

No kas ikka vallandatakse ... kas on Eesti koondisele kuskilt tulemas mõni parem või samavääriline treener väiksema palgasooviga?

Marduk
01.06.04, 08:46
Originally posted by rauno

ei ütle midagi muud kui et uhke olla EESTI jalgpallikoondise fänn:) mäng oli hea ja tulemus veel parem.

samas on äärmiselt ebameeldiv kui arvad et eestlased armastavad oma koondist,jalkafänne pean silmas.a noh ilkujad on palju ja teoorikuid,panna neid midagi tegema on suu vett täis ja pükstest ei räägigi.

peale taaniga viiki sellist paska suust välja ajada nagu te siis paljud ajate on ikka masendav,ehk siis tõdemus et eestlane on ikka üks krdi f*king rõve olevus aegajalt.
balti turniiril peale leeduga mängu oleks enamusega siin nõus olnud peale taani mängu mitte.oleks keegi tugevast mansast(france ,inglismaa ,brassid jne) löönud
värava nagu Juki ohkaksid praegused siinsed irisejad ühest suust milline suurepärane värav,mis siis et vedas ka.

nagu öeldakse õnn soosib tugevaid;)

EESTI MAAILMAMEISTER

Me oleme siiski ainult eestlased! Ja naised saunas teadsid r22kida, et parim suut2is eestlase jaoks on teine eestlane. ;)

Jaak
01.06.04, 09:05
On kellelgi infot kas mõni taevakanal ka Tsehhi-Eesti mängu näitab?
Ning ehk mõni pealinna kohvik lausa oma televiisorisse selle võlub?

ugla
01.06.04, 12:17
Äärmiselt ebameeldiv üllatus , et ETV mängu üle ei kanna. Ka satfootball (http://www.satfootball.com) ei anna ühtegi taevakanalit.Kipub vist nii olema , et seda mängu lives ei näe. :trafck:

ugla
01.06.04, 19:28
Mõned pildid mängust Taaniga leiad siit. (http://www.local.ee/ugla)

mjkk
01.06.04, 21:38
Eesti koondis sõprusmänguks Tšehhimaaga

Eesti koondis peab 6. juunil kell 17:15 kohaliku aja järgi Teplices maavõistluse Tšehhimaaga. Meeskond sõidab Prahasse 4. juunil kell 08:05 väljuva lennuga, tagasi Tallinnasse jõutakse 7. juunil kell 14:40.

Tšehhi koondis asub viimases FIFA edetabelis 10. kohal ja on peale Taanit teine EM-finaalturniiril osalev meeskond, kellega Eesti enne suurvõistluse algust sõprusmängu peab.

Eesti koondise peatreener Arno Pijpers avaldas teisipäeval koondisesse kutsutute nimekirja, kust koduklubide palvel on eemale jäänud Venemaal pallivad Andres Oper ja Andrei Stepanov ning Soome liigas mängiv Sergei Terehhov. Esialgselt oli kutsutute nimekirja kaasatud ka FC Levadia poolkaitsja Konstantin Vassiljev, ent vigastuse tõttu ei saa 19-aastane pallur koondisega liituda. Vassiljevi vaatas teisipäeval üle ka Eesti koondise arst dr. Gunnar Männik, kelle sõnul võib mängijal olla tegu meniskivigastusega. Traumeeritud Vassilejevi asemel võtab Pijpers koondisega kaasa FC Valga mängija Martin Vungi.

Väravavahid

Martin Kaalma (14.04.1977) - FC Flora Tallinn 31/-
Rene Kaas (16.01.1982) - FC Flora Tallinn -/-
Artur Kotenko (20.08.1981) - FC Levadia Tallinn -/-

Kaitsjad

Teet Allas (02.06.1977) - FC Flora Tallinn 50/2
Alo Bärengrub (12.02.1984) - FC Valga -/-
Enar Jääger (18.11.1984) - FC Flora Tallinn 14/-
Ragnar Klavan (30.10.1985) - FC Flora Tallinn 12/-
Sander Post (10.09.1984) - FC Flora Tallinn -/-
Erko Saviauk (20.10.1977) - FC Flora Tallinn 56/1

Poolkaitsjad

Marko Kristal (02.06.1973) - FC Flora Tallinn 140/9
Martin Reim (14.05.1971) - FC Flora Tallinn 131/14
Ott Reinumäe (20.04.1984) - FC Flora Tallinn 21/-
Taavi Rähn (16.05.1981) - FC Volõn Lutsk (UKR) 14/-
Martin Vunk (21.08.1984) - FC Valga -/-

Ründajad

Tarmo Kink (06.10.1985) - Spartak Moskva (RUS) 3/-
Joel Lindpere (05.10.1981) - FC Flora Tallinn 27/2
Aleksander Saharov (22.04.1982) - FC Flora Tallinn 18/-
Vjatšeslav Zahovaiko (29.12.1981) - FC Flora Tallinn 16/2
Ingemar Teever (24.02.1983) - FC TVMK Tallinn 2/-
Kristen Viikmäe (10.02.1979) - FC Flora Tallinn 81/11

Mujumaltuleappi... öelge mulle, missuguse kaitseliiniga me mängima läheme??? Kas ülitugeva Tšehhi meeskonna vastu teeb debüüdi kogenematu Post/Bärengrub või nihutatakse siis Rähn kaitsesse? Mina ise pakun sellist avakoosseisu:

------------Kaalma------------

-Allas--Jääger-Rähn--Klavan-

Viikmäe-Reim-Kristal-Lindpere-

----------Zahovaiko----------
------------Kink---------------

Panin ma väga mööda või täppi - üüüüüülimalt raskeks läheb nii või teisiti. :sega6:

Ramm
01.06.04, 21:42
Flora Flora Flora võib sama hästi karjuda staadionilt:kop: :baibai: :trafck:

Cerny Petr
01.06.04, 21:43
Arno olla ju Klavanit ka keskel proovinud. Olevat isegi päris korralikult hakkama saanud teine. Kuigi Rähn oleks vast tõesti parem valik.
Nukker igatahes:(

vasak
01.06.04, 23:52
Hmm, Tšehhi vastu läheb päris huvitav koosseis.

Eesti-Taani mängust: arusaamatu, miks kõik Saharovi kallal pasundavad. Peale Sassi sissetulekut muutus Eesti mäng oluliselt aktiivsemaks ning Saharov segas ikka päris oluliselt Taani mängujoonist. Samuti oli väravani viinud karistuslöök otseselt Saharovi aktiivsuse tulemus.
Kinki tuleks ükskord tõesti proovida, kuid Tšehhi vastu ma seda ei teeks. Nii tehnilise meeskonna vastu jääb ka Kinki triblinguoskusest väheseks ning pärast on ilkujaid oi kui palju. Tšehhide vastu saab Operi kiirusega oluliselt paremini.
Klavan on siiski üsna hea vasakkaitsja, kuid ka mina olen selle poolt, et Klavanit mängitada rohkem poolikus. Kui U.Rooba terveneb, küllap saab ka sellist lahendust näha. Klavan oli hoolimata oma \"kalast\" üks Eesti koondise parimaid mängijaid mõlemas viimases kohtumises.
Kaalmalt väga hea esitus. Eesti parim jällegi.
Reinumäe on kahtlane valik. Rähnilt ka suhteliselt kesine mäng, kuid temas võib selgelt näha kõva potentsiaali.
Jääger oli üks minu lemmikutest.

Ja nii edasi.

Keskmine mäng, hea tulemus.

Tihane
02.06.04, 09:53
Originally posted by vasak

Hmm, Tšehhi vastu läheb päris huvitav koosseis.

Eesti-Taani mängust: arusaamatu, miks kõik Saharovi kallal pasundavad. Peale Sassi sissetulekut muutus Eesti mäng oluliselt aktiivsemaks ning Saharov segas ikka päris oluliselt Taani mängujoonist. Samuti oli väravani viinud karistuslöök otseselt Saharovi aktiivsuse tulemus.
Kinki tuleks ükskord tõesti proovida, kuid Tšehhi vastu ma seda ei teeks. Nii tehnilise meeskonna vastu jääb ka Kinki triblinguoskusest väheseks ning pärast on ilkujaid oi kui palju. Tšehhide vastu saab Operi kiirusega oluliselt paremini.
Klavan on siiski üsna hea vasakkaitsja, kuid ka mina olen selle poolt, et Klavanit mängitada rohkem poolikus. Kui U.Rooba terveneb, küllap saab ka sellist lahendust näha. Klavan oli hoolimata oma \"kalast\" üks Eesti koondise parimaid mängijaid mõlemas viimases kohtumises.
Kaalmalt väga hea esitus. Eesti parim jällegi.
Reinumäe on kahtlane valik. Rähnilt ka suhteliselt kesine mäng, kuid temas võib selgelt näha kõva potentsiaali.
Jääger oli üks minu lemmikutest.

Ja nii edasi.

Keskmine mäng, hea tulemus.

opi tsehhidele kolle ei löö .. naabrid venelased hoiavad küüntega kinni.

kuid korduvalt peab vanduma, et eestimaale tolle kohtumise pilti ei kanta :(

Kui keegi kuskilt haisu ninna saab, kust seda mängu eestimaa pinnal jälgida saaks, siis andku kohe teada .. kui ka kuskilt pildi varastatud saab .. siis võin hankida videosüsteemid, et kasvõi suurele linale või seinale tallinna kesklinnas näidata.

rauno
02.06.04, 10:00
omaltpoolt proovin leida võimaluse kui tšehhid üle kannavad mängu see hotelli videomakk muretseda et saaks linti võtta,loodab et õnnestub.

seniks veel 5 h äralennuni;):baibai: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

Tihane
02.06.04, 10:09
Originally posted by rauno

omaltpoolt proovin leida võimaluse kui tšehhid üle kannavad mängu see hotelli videomakk muretseda et saaks linti võtta,loodab et õnnestub.

seniks veel 5 h äralennuni;):baibai: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu: :õlu:

tsehhid kannavad küll .. kanaliks on NOVA .. vaata siit: http://tv.centrum.cz/index.php?channel=0&day=1086472800&x=45&y=13

või http://www.nova.cz

rauno
02.06.04, 10:13
:) ehk õnnestub välja võluda makk siis võtab linti;)

Hunt
02.06.04, 10:15
võta tallinnast kaasa:kaval:

rauno
02.06.04, 10:18
ka selle peale on mõeldud,a eks näis ;)

eestimees
02.06.04, 16:13
debiilik pijpers oskas jälle enda idiootsusega üllatada, koosseisuga ma mõtlen, välja arvatud Kotenko kes oleks pidanud juba eemline aasta olema koondises. Tal vist pole enam midgai pakkuda eesti jalgpallili peale lolluse. Miks ta malovit koondisse ei võtnud ja Vassiljevit?

Mikusiku
02.06.04, 16:15
Originally posted by eestimees

debiilik pijpers oskas jälle enda idiootsusega üllatada, koosseisuga ma mõtlen, välja arvatud Kotenko kes oleks pidanud juba eemline aasta olema koondises. Tal vist pole enam midgai pakkuda eesti jalgpallili peale lolluse. Miks ta malovit koondisse ei võtnud ja Vassiljevit?
Vassiljev võeti...paariks tunniks, siis avastati tal mingi vigastuse värk ja kaasa teda ei võeta.

eestimees
02.06.04, 16:17

Vassiljev võeti...paariks tunniks, siis avastati tal mingi vigastuse värk ja kaasa teda ei võeta.
tean tean..............aga tal oli õigus ju! Mees visati tõe pärast koondisest välja, lihtsalt rõve hakkab juba mis arno teeb koondisega, mida varem lahkub seda parem

fitti
02.06.04, 17:48
oleks ma teand, et juba mm-valiktsykkel algas, ma oleks kah läind tshehhimaale..

http://www.hot.ee/fitti/Untitled-1.jpg

xKxAxPxUx
05.06.04, 20:41
Njah jälle üks krahh \"Eesti päevalehe\" kapsaaeda. :D

Sõnastus nagu Ärapanijas.

Mikusiku
05.06.04, 23:28
Originally posted by xKxAxPxUx

Njah jälle üks krahh \"Eesti päevalehe\" kapsaaeda. :D

Sõnastus nagu Ärapanijas.
Varsti võib äkki öelda nii nagu Ärapanijas ka teistmoodi öeldi. Järjekordne kapsas \"Eesti Päevalehe\" kiviaeda.

zidane5
06.06.04, 09:39
tõesti ..

-Antz-
06.06.04, 15:50

Eksid, Eesti jalgpallile on tal ikka midagi pakkuda! Ja sinu nimi ei tohiks eestimees küll olla. :doh:

ethan
06.06.04, 16:10

tean tean..............aga tal oli õigus ju! Mees visati tõe pärast koondisest välja, lihtsalt rõve hakkab juba mis arno teeb koondisega, mida varem lahkub seda parem

üks räägib vigastusest, teine räägib kellegi õigusest?

Peku
06.06.04, 16:17
eesti algkoosseis: Martin Kaalma, Teet Allas, Taavi Rähn, Enar Jääger, Ragnar Klavan, Martin Reim, Ott Reinumäe, Joel Lindpere, Kristen Viikmäe, Vjatsheslav Zahovaiko, Tarmo Kink.

Jaak
06.06.04, 16:19
Originally posted by Peku

eesti algkoosseis: Martin Kaalma, Teet Allas, Taavi Rähn, Enar Jääger, Ragnar Klavan, Martin Reim, Ott Reinumäe, Joel Lindpere, Kristen Viikmäe, Vjatsheslav Zahovaiko, Tarmo Kink.

Viikmäe ilmselt paremal ääres. Aga huvitav oleks teada, kas vasakul on Kink või Lindpere? Ehk - kas Kink on lõpuks saamas võimalust nr. 9 kohal?

Peku
06.06.04, 16:22
kas rähn on jälle keskkaitsesse topitud?:viha: keskel talle kohta säästetud ei ole

Jaak
06.06.04, 16:23

kas rähn on jälle keskkaitsesse topitud?:viha: keskel talle kohta säästetud ei ole

Keda siis veel sellest koosseisust sinna panna? Post oleks ju veel hullem...

Peku
06.06.04, 16:25
õige tähelepanek muidugi:doh:
aga samas miks mitte proovida, nagu kogu aeg lubatakse, sõprusmängudes proovida ja katsetada. ma muidugi pole ekspert ega posti mängimas näinud.

ethan
06.06.04, 16:28
Originally posted by Jaak

Viikmäe ilmselt paremal ääres. Aga huvitav oleks teada, kas vasakul on Kink või Lindpere? Ehk - kas Kink on lõpuks saamas võimalust nr. 9 kohal?

Koondise koosseis on alati numbrite järgi, seega Reinumäe paremal, Lindpere 8 kohal (on seda Eesti MV-tel mänginud sel hooajal ka), Viikmäe ees ning... Palju Õnne Kõigile, Kink põhis.

Jaak
06.06.04, 16:34
Originally posted by ethan

Originally posted by Jaak

Koondise koosseis on alati numbrite järgi, seega Reinumäe paremal, Lindpere 8 kohal (on seda Eesti MV-tel mänginud sel hooajal ka), Viikmäe ees ning... Palju Õnne Kõigile, Kink põhis.

Kui see nüüd tõesti nii on, siis peksab Arno ikka küll segast...:oih:

PraS
06.06.04, 16:43

Palju Õnne Kõigile, Kink põhis.

seega meie vasak tiib lekib, kuna on kõigile ju teada Kingi tegevus kaitses.

17
06.06.04, 17:20
Noh, aga hea, et Arno teda tugeva Tšehhi vastu siiski usaldas, aga mida teeb algkoosseisus selline tainas nagu reinumäe(järjekordselt)

PraS
06.06.04, 17:25
Originally posted by 17

Noh, aga hea, et Arno teda tugeva Tšehhi vastu siiski usaldas, aga mida teeb algkoosseisus selline tainas nagu reinumäe(järjekordselt)

keda sa siis sellel positsioonil mängitaksid? ma ei näe ühtegi piisavalt tasemel meest.
Tõesti Sahharovit võiks tegelt mängitada, kuid ju siis jälle mängitakse vähe passiivsemalt.

13
06.06.04, 17:41
On keegi kursis kas mingis kohas tänast koondisemängu Tsehhi vastu ka näeb?

oku
06.06.04, 18:02
Originally posted by 13

On keegi kursis kas mingis kohas tänast koondisemängu Tsehhi vastu ka näeb?

Ja kui ei näe, kas siis vähemalt mõni internetisite minute-by-minute ülekannet teeb?

... Alati jääb ju ka livescore :doh:

ethan
06.06.04, 18:17
midagi leidsin (http://www.fotbal.cz/c/nat/AM/2004/match5.asp)

17
06.06.04, 18:22

midagi leidsin (http://www.fotbal.cz/c/nat/AM/2004/match5.asp)

Aga kas kuskilt pilti ei näe?

17
06.06.04, 18:28
Ojaa 6. minutiks 1-0 taga...Milan Baros siis värava autoriks.

Karla
06.06.04, 18:32
siit tuleb küll vist hull saun,kui juba 6 minutil tsehhi juba juhib.

chi
06.06.04, 18:35
tore et mingi ülevaate mängust saame. Kuid jah palju meist tsehhimurrakut valdab?:oih:
6min ja seis 1:0:kurb4: Ei tea kas julgebki mängulõppu oodata.

Võitle EESTI Võitle

17
06.06.04, 18:39
2-0...taas Milan Baros 22.minutil.

Karla
06.06.04, 18:42
täitsa p..... ikka.

chi
06.06.04, 18:44
Ja Tšehhi on pasa ja võit on meie oma:õnnelik: <-- Täna kahjuks see ei kehti:P

Eesti saab hullema sauna osaliseks. Nüüd juba huvitab kui suur väravate vahe lõpus on.

Huvitav mis häält meie fännid tribüünil teevad:oih:

Karla
06.06.04, 18:46
nutu häält teevad fännid seal

17
06.06.04, 18:56
Suhtkoht head uudised.Baros vahetati 36. mintsal välja, arvatavasti vigastus.

Jyrka
06.06.04, 19:02
Originally posted by 17

Suhtkoht head uudised.Baros vahetati 36. mintsal välja, arvatavasti vigastus.

debiilik

Karla
06.06.04, 19:02
eesti teeb juba edusamme,esimene poolaeg lõpes ainult 2-0.

Jaak
06.06.04, 19:32
Originally posted by saar

eesti teeb juba edusamme,esimene poolaeg lõpes ainult 2-0.

Just nimelt. tulemus ju lausa poole parem,kui viimati Teplice`s oli. Siis oli poolaeg 4:0!;)

Karla
06.06.04, 19:42
tsehhi on juba 9 vahetust teinud aga eesti pole ühtegi kuigi juba mängitud 70 minutit.

Karla
06.06.04, 19:57
eesti on 2 vahetust teinud väga tubli arno,sinust on veel natuke asja.

Karla
06.06.04, 20:09
ja lõppeski 2-0.tegelt norm tulemus alguses oli palju hullemat tulemust karta.:P

Noonik
06.06.04, 20:20
Oleks Vene kõrgliiga üks parimatest kaitsjatest ;) ja Opi mängus, siis oleks tulemus hoopis teine. :) Ja kui Poom oleks kah terve lööks temagi mängu viimastel minutitel nurgalöögist värava.
Vaat kui vahva oleks - aga tulles tagasi reaalsusesse, siis pole paha, tähendab, et koondis tuleb tagasi maale pilvedelt ja kõva trenn jätkub ...

Noonik
06.06.04, 20:54
Originally posted by D-7

Originally posted by Noonik

Vaat kui vahva oleks - aga tulles tagasi reaalsusesse, siis pole paha, tähendab, et koondis tuleb tagasi maale pilvedelt ja kõva trenn jätkub ...

Hmm .. vaevalt, et hädine viik Taaniga kedagi taevasse sõidutas.

A sa räägi esialgu enda eest ... kes teab mis mõtted mängijatel peas kõlkusid peale Taani mängu.

17
06.06.04, 21:07
Hea seegi, et vaid 2-0 kaotasime, kahju et mängu ei näidatud.Aga nagu Noonik juba rääkis, kui oleks olnud parim koosseis, siis kes teab mis juhtuda oleks võinud..

mikc
06.06.04, 21:28
Originally posted by 17

Hea seegi, et vaid 2-0 kaotasime, kahju et mängu ei näidatud.Aga nagu Noonik juba rääkis, kui oleks olnud parim koosseis, siis kes teab mis juhtuda oleks võinud..

Ja mis siis oleks juhtunud Sinu arust Euroopa ühe hetke tugevaima koondise vastu?

17
06.06.04, 21:42

Originally posted by 17

Ja mis siis oleks juhtunud Sinu arust Euroopa ühe hetke tugevaima koondise vastu?

Kes teab, kes teab.Võibolla oleks isegi värava löönud:) Või vähemalt viigi saanud...Aga kes teab.

ethan
06.06.04, 21:54
Väga tore muidu, et ka Kristal sai esimesel lisaminutil mängu tulla vahetusest vormi koguma.

Neth
06.06.04, 22:13

Väga tore muidu, et ka Kristal sai esimesel lisaminutil mängu tulla vahetusest vormi koguma.

Asi hakkab varsti normaalsuse piire ületama, ärge saage minust valesti aru, olen 101% Arno\'ga aga tema vahetuste-strateegia jätab ikka kõvasti soovida, kuigi jah, kes olen mina teda arvustama:doh:

malagar
07.06.04, 00:15
Baros reacted quickest 16 minutes later to make it 2-0 after Rosicky\'s shot had been deflected on to the crossbar. The striker was substituted on 36 minutes after being shaken by a challenge, but should recover in time for the Czech Republic\'s Group D opener in Portugal against Latvia on June 15.

tüüpiline - lõhume aga vastaseid enne EM-i.

Jux
07.06.04, 00:22
Originally posted by malagar

Kes sul siin vastaseid lõhub? Kui ikka oleks mingi tõsine challenge olnud, siis oleks kaart ka kellegile välkunud.

zaz
07.06.04, 01:09
The same two players combined for the second goal after 22 minutes. Rosický\'s deflected shot hit the crossbar and Baroš reacted quickest to collect the rebound and score his 16th international goal in only his 25th game for his country. However, Baroš - the most prolific scorer in the current Czech side - was forced off before half-time with a eye injury.

asdf
07.06.04, 01:11
Originally posted by malagar

Baros reacted quickest 16 minutes later to make it 2-0 after Rosicky\'s shot had been deflected on to the crossbar. The striker was substituted on 36 minutes after being shaken by a challenge, but should recover in time for the Czech Republic\'s Group D opener in Portugal against Latvia on June 15.

Pigem oli vastupidi, lõik Postimehest:

Teisel poolajal vuhises posti ka Rosicky karistuslöök. Mängu tumestas Torino Juventuse supertähe Pavel Nedvedi ebasportlik käitumine avapoolaja lõpus, kui ta üritas rünnata Teet Allast. Eestlasel õnnestus tipptegija jalahoobi eest siiski pääseda.

«Ütlesin vaheajal Nedvedile, et lõpetage jama – teil on vaja ju kohe Portugalis mängida ning rumal oleks asjatult tüli kiskuda ja võimalike traumadega riskida,» meenutas Pijpers.

72. minutil langes duellis Jaroslav Plašiliga valugrimassides murule Ragnar Klavan ja pidi peagi abiliste saatel riietusruumi lahkuma.

Tihane
07.06.04, 09:30
Originally posted by D-7

Originally posted by Noonik

Hmm .. vaevalt, et hädine viik Taaniga kedagi taevasse sõidutas.

mis hädine viik .. mina olen siiamaani pilvedepeal ;)

Martin
07.06.04, 10:34
Mulle on ikka sagelt tunne jäänud, et Arno paneb enne pressikat kräkki või vähemalt kanepit (nagu hollandlasele kohane?).

Ja taaskordne näide:
Teisel poolajal kulges mäng võrdsemalt, kuid kaheksa vahetust teinud tšehhid olid siiski domineerimiseks pooleks. Eesti pealelöökideni ei jõudnud. \"Teisel poolajal suutsime mängu rohkem kontrollida,\" märkis Arno Pijpers.

Tsehhi B-koondise vastu, mitte ühtegi pealelööki ja kontrollisime rohkem? Misasja?

Matis
07.06.04, 10:49
Originally posted by Martin

Ja taaskordne näide:
Teisel poolajal kulges mäng võrdsemalt, kuid kaheksa vahetust teinud tšehhid olid siiski domineerimiseks pooleks. Eesti pealelöökideni ei jõudnud. \"Teisel poolajal suutsime mängu rohkem kontrollida,\" märkis Arno Pijpers.

Tsehhi B-koondise vastu, mitte ühtegi pealelööki ja kontrollisime rohkem? Misasja?

Järelikult valitses esimesel poolajal eestlastel kaos. Aga Martin, arvesta Pjipers tuleb Hollandi tolerantsest ühiskonnast, kus sõltumata tulemusest tehakse pai ja vahel antakse kommi ka:D

13
07.06.04, 10:59
krt,mida te ilgute.Tahate suuri võite tugevate vastaste üle?!Neid ei saa me kunagi ja kui saame on see üllatus.Tundke lihtsalt jalgpalli vaatmisest mõnu ja ärge mölisega ainult.Meie rahvaarv on liiga väike selleks,et saaksime suureks ja tugevaks jalgpallis.

me ei ole küll suured rahvaarvu poolest,aga hingelt oleme enamusest üle:)

Epic
07.06.04, 11:40
Eesti Jalgpalli Liit ja Norra jalgpalliliit jõudsid laupäeval kokkuleppele, et tuleva aasta 20. aprillil, päev enne UEFA kongressi algust kohtuvad Tallinnas A. Le Coq Arenal sõprusmängus Eesti ja Norra koondis... :lahe:

Darren
07.06.04, 11:42
Originally posted by 13

krt,mida te ilgute.Tahate suuri võite tugevate vastaste üle?!Neid ei saa me kunagi ja kui saame on see üllatus.Tundke lihtsalt jalgpalli vaatmisest mõnu ja ärge mölisega ainult.Meie rahvaarv on liiga väike selleks,et saaksime suureks ja tugevaks jalgpallis.

me ei ole küll suured rahvaarvu poolest,aga hingelt oleme enamusest üle:)

Mulle tuleb küll päris mitu riiki meelde, kus rahvaarv on Eestiga võrreldes väiksem või samas suurusjärgus ning nende riikide koondised suudavad küll vahetevahel suuri jalgpalliriike üllatada ning kui võrdne võrdsega mängida. Näitena võiks tuua kasvõi lähinaabri Läti või kuus korda väiksema rahvaarvuga Islandi (ennetades: pole mõtet nende viimasest mängust rääkida).

Üldiselt leian, et selliste suurte jalgpalliriikide nagu Tsehhi vastu mingi FC Flora rivistusega mängima minekul polegi suurt mõtet, eriti siis, kui Pijpersi kaheks 89. minuti vahetusmeheks on kaks veel mõttetumat Flora peeru. Eriti koomilisena tundub Pijpersi vahetustetaktika siis, kui mõelda, et Tsehhi tegi oma mängus rohkem vahetusi, kui Eesti koondis oma viimase kolme mänguga kokku.

martin007
07.06.04, 11:49
Üldiselt leian, et selliste suurte jalgpalliriikide nagu Tsehhi vastu mingi FC Flora rivistusega mängima minekul polegi suurt mõtet.

Ole hea ja pane kirja 11 meest, kes oleks pidanud olema väljakul ja jäta Flora mängijad üldse välja.

mazz
07.06.04, 11:50
Originally posted by Darren

Eriti koomilisena tundub Pijpersi vahetustetaktika siis, kui mõelda, et Tsehhi tegi oma mängus rohkem vahetusi, kui Eesti koondis oma viimase kolme mänguga kokku.
Võttes arvesse ka vigastuste ja muude põhjuste tõttu mängude algkoosseisudesse tehtud muudatused, ei olegi see vahetuste arv nii väike..
Point on selles, et ega sealt pingilt enam suurt kedagi võtta ei olegi olnud, niigi oleme mänginud nõrgestatud koosseisuga..

ertz
07.06.04, 11:56
krdi Nedved raibe... keegi oleks võind ta sodiks sõita seal, tuleb siin ülbama, mis sest et oma õue peal :D

SleepWalking
07.06.04, 11:57
Originally posted by erts
krdi Nedved raibe... keegi oleks võind ta sodiks sõita seal, tuleb siin ülbama, mis sest et oma õue peal :D

hullem kui delfi ... :doh:

Darren
07.06.04, 11:57
Originally posted by mazz

Eriti koomilisena tundub Pijpersi vahetustetaktika siis, kui mõelda, et Tsehhi tegi oma mängus rohkem vahetusi, kui Eesti koondis oma viimase kolme mänguga kokku.
Võttes arvesse ka vigastuste ja muude põhjuste tõttu mängude algkoosseisudesse tehtud muudatused, ei olegi see vahetuste arv nii väike..
Point on selles, et ega sealt pingilt enam suurt kedagi võtta ei olegi olnud, niigi oleme mänginud nõrgestatud koosseisuga..

Vigastused, schmigastused, sellise steitmendi põhjal võib ju mõtlema hakata, et kui meil nii palju vigastusi ja muid põhjuseid on, siis võiks ju üheksa vahetusmehe asemel 1-2 koondisesse kutsuda, kuna noh POLE ju kedagi võtta. Ülejäänud seitse saaks ju samal ajal linna peal õlut juua ja SKP-d kasvatada.

Minu arvates pole \"vigastused ja muud põhjused\" mingi vabandus vahetusmängijate vähese kasutamise koha pealt. On seal mingit vahet, kas kaotada sita mänguga 0:2 või 0:4 ?
Võtaks ikka roosad prillid peast ära?

Martin
07.06.04, 12:01
Originally posted by martin007
Ole hea ja pane kirja 11 meest, kes oleks pidanud olema väljakul ja jäta Flora mängijad üldse välja.
Päris huvitav väljakutse, kuid võiks ju proovida.

Valik ei ole kirjutaja enda ametlik seisukoht, vaid ainult katsetus. Samuti pole niivõrd arvestatud mõne mängija hetkevorme.

Väravas: Artur Kotenko. Lisamees: Sergei Lepmets.
Kaitses (vasakult): Andrei Tjunin, Marek Lemsalu, Sergei Hohlov-Simson (tean, et retired, kuid selles koosseisus mängiks küll, kui koht kindel oleks), Tihhon Šišov. Lisamees: Toomas Kallaste.
Poolkaitses: Aleksandr Dmitrijev, Maksim Rõtškov, Liivo Leetma. Lisamees: Konstantin Nahk või Siksten Kasimir.
Ääred: Sergei Terehhov, Maksim Smirnov. Lisamees: Vladimir Voskoboinikov või üks kahest lisaründajast või nt. keegi poolkaitsest, küll leiab.
Ründaja: Tarmo Kink. Lisamees: Ingemar Teever või Vitali Gussev.

Ja viimaseks kolmeks lisaminutiks võiks väljakule saata Indro Olumetsa.

mcnamara
07.06.04, 12:15
Lisamees: Toomas Kallaste.

Väga naljakas. Aitäh pakkumast.
Mis meil siis nüüd käsil on? Maailmalõpp? Äkki arvavad auväärt kritiseerijad, et tegemist oligi MM-valikmänguga, nagu EPL-s väideti?
Martini koosseisuga me MM-valikmänge mängima ei lähe. Järelikult pole ka suuremat mõtet sellistel \"katsetustel\". Peame nüüd ikka ennast kokku võtma ja natukene nalja augustiks ka jätma, kui päris mängud peale hakkavad.

martin007
07.06.04, 12:24
Mina saan kokku maksimaalselt sellise koosseisu.Meenutab rohkem juba vene koondist.

Artur Kotenko
Toomas Kallaste
Andrei Tjunin
Dmitri Kruglov
Tihhon Šišov

Aleksandr Dmitrijev
Konstantin Nahk
Deniss Malov
Konstantin Vassiljev

Tarmo Kink
Vitali Gussev

Martin
07.06.04, 12:25
Originally posted by mcnamara

Lisamees: Toomas Kallaste.

Väga naljakas. Aitäh pakkumast.
Tubli, leidsid ühe mehe, kes ei sobi ning see ka varumees :P

Ja nagu öeldud, from top of my head, ei viitsinud eriti mõelda, kuid mõtlemisainet oleks siiski küll.

nwa
07.06.04, 12:55
eesti koondis peaks tegama ühe sõprus mängu \"koondisega\" kellel pole mõtet koondise kohta unistatagi.siis oleks asi selge:)

pastor
07.06.04, 13:01
ennem flora koondis kui need puhta venelased neid pole meil vaja kadugu piiri taha , kas lätti või vene maale

mazz
07.06.04, 14:26

Vigastused, schmigastused, sellise steitmendi põhjal võib ju mõtlema hakata, et kui meil nii palju vigastusi ja muid põhjuseid on, siis võiks ju üheksa vahetusmehe asemel 1-2 koondisesse kutsuda, kuna noh POLE ju kedagi võtta. Ülejäänud seitse saaks ju samal ajal linna peal õlut juua ja SKP-d kasvatada.

Minu arvates pole \"vigastused ja muud põhjused\" mingi vabandus vahetusmängijate vähese kasutamise koha pealt. On seal mingit vahet, kas kaotada sita mänguga 0:2 või 0:4 ?
Võtaks ikka roosad prillid peast ära?
Vahet ei oleks siis, kui vahetustega mindaks mingile õigustatud riskile, aga antud juhul tähendanuks see lihtsalt kindlat giljotiini alla minekut.
Kas tõesti tuleks mängijaile kasuks sellised kogemused nagu Taavi Rähnal Hollandi vastu? Ja ega sõprusmängude mõte ei ole ainult noortele kogemuste jagamine, ka vanade tegijate vormist on vaja ju selgust saada ning ka üldist tiimi moraali tuleb hoida - suured saunad vaevalt koondisele üldkokkuvõtteks kasuks tuleksid, olgu siis mängus nii palju noori kui tahes..

Tihane
07.06.04, 14:35
Originally posted by nwa

eesti koondis peaks tegama ühe sõprus mängu \"koondisega\" kellel pole mõtet koondise kohta unistatagi.siis oleks asi selge:)

no aga palun .. kolmapäeval kobi Oru staadionile:

Kolmapäev, 9.Juuni

19.00 - Sõprusmäng
FC Kose - Eesti koondis
Oru Põhikooli staadion

Martin
07.06.04, 15:06
Kas tõesti tuleks mängijaile kasuks sellised kogemused nagu Taavi Rähnal Hollandi vastu? Ja ega sõprusmängude mõte ei ole ainult noortele kogemuste jagamine, ka vanade tegijate vormist on vaja ju selgust saada ning ka üldist tiimi moraali tuleb hoida - suured saunad vaevalt koondisele üldkokkuvõtteks kasuks tuleksid, olgu siis mängus nii palju noori kui tahes..

Lambijutt ju. Mis Pijpers kui FC Flora treener ei tea Marko Kristali vormi või? Et 2 lisaminutit andsid sellest adekvaatse ülevaate? Kui härra Pijpers väidab kunagi, et ta ei saa teisi mehi kasutada, sest ta ei tea nende taset - kas see poleks siis just õige hetk proovida? Või on Kristali või mõne teise floraka vormi \"testimine\" tõesti primaarne?

Testigu siis vähemalt neid, kellest ta midagi ei tea.

Ja Rähna eksimus oli talle väga õpetlik ja loodetavasti ka vajalik.

Eraldi küsimus on ka, et kuidas \"mitte ühegi löögiga lõppenud poolaeg\" Eesti koondise moraali üleval hoiab. Päris mõnna Monaco tunne võib olla.

mcnamara
07.06.04, 15:38
Tegelikult on olemas ilus lahendus kõigile probleemidele. Eesti tuleb lihtsalt (näiteks Korea eeskujul, aga ehk mitte siiski nii veriselt) jagada kaheks. Kaks riiki, kaks koondist. Flora Eesti ja mitte-Flora Eesti. Seejärel tuleb saada mõlemale riigile FIFA tunnustus.
Ja ongi kõik korras. Hundid söönud, lambad terved. Ainult omavahelised mõõduvõtmised tuleb eos ära keelata, muidu kisuvad fännid üksteist lõhki. ;)

yheksa
07.06.04, 15:54
Lambijutt ju. Mis Pijpers kui FC Flora treener ei tea Marko Kristali vormi või? Et 2 lisaminutit andsid sellest adekvaatse ülevaate? Kui härra Pijpers väidab kunagi, et ta ei saa teisi mehi kasutada, sest ta ei tea nende taset - kas see poleks siis just õige hetk proovida? Või on Kristali või mõne teise floraka vormi \"testimine\" tõesti primaarne?

Maitea ma ei näinud mängu, ehk sai keegi vigastada ja just seepärast pandi Kristal sisse. Ehk ka töesti nö statistika pärast. Aga so what?
Martin kas Sul on kahju nüüd selle paari minuti pärast? Fakt on see, et selle 2-3 minutiga, mis Kristal seal platsil viibis ei saanud Pijpers temast ülevaated (nagu tal seda vaja oleks) ja ei oleks saanud ka ühestki teisest mängijast. No ütleme, et oleks pandud sinna möni noor mittekoondisekogemusega mängija kaheks minutiks spurtima... mille vörra sa (vöi Pijpers) siis nüüd targem oleks?
Et kui töesti on eesmärk (kasvöi varjatult) saada toda rekordid, siis las nii ta ka olgu :) Kui sel ajal väravaid ei löödud (meile), siis ei ole keegi kaotand ega keegi ka väga oluliselt vöitnud.
Oleks/Poleks/Vöiks on toredad sönad!

Parandage mind kui ma eksin aga näiteks Arsenalil mängisid hooaja löpus paar meest vist mängu löpus vaid möned minutit seetöttu, et siis teenivad nad medali välja. Köik plaksutasid käsi ja tegid treenerile aplausi.

jyriöö
07.06.04, 15:55

Eraldi küsimus on ka, et kuidas \"mitte ühegi löögiga lõppenud poolaeg\" Eesti koondise moraali üleval hoiab. Päris mõnna Monaco tunne võib olla.

Samas tõstab kindlasti moraali tõdemus, et koondis sai 4-5 lööki raamidesse, ühe ehk sissegi, aga kaotas viie väravaga. Muide, \"Monaco tunne\" oli pärast lõpuvilet viimase peal. Ehk ka sinul.

Ilmselt oleks siiski aeg koondise ja Flora treeneri ametid lahku lüüa. Kuigi mingit põhjapanevat muutust koondise koosseisus vaevalt toimuks. Täiesti arusaadav, et Arno eelistab enam-vähem võrdsete meeste puhul Florasse kuuluvat - teda lihtsalt tunneb paremini ja teab täpsemalt, mida oodata. Teever ei ole parem kui Viikmäe ja mõned eelpool mainitud isikud, keda koondisse pakutakse, ajavad hirmujudinad peale. Samuti on kaheldav osade koduliiga \"staaride\" motivatsioon Eestit esindada.

Martin
07.06.04, 16:08
Originally posted by yheksa
Martin kas Sul on kahju nüüd selle paari minuti pärast?
Jah, on. Koht koondis ja seda enam väljakul ei tohiks olla persekukkunud statistika tagaajamiseks.

SleepWalking
07.06.04, 16:08
Originally posted by yheksa
Parandage mind kui ma eksin aga näiteks Arsenalil mängisid hooaja löpus paar meest vist mängu löpus vaid möned minutit seetöttu, et siis teenivad nad medali välja. Köik plaksutasid käsi ja tegid treenerile aplausi.

ei, Sa ei eksi. aga see oli ka kõigile selge, miks seda tehakse. ning oli ka teada, millega see lõpeb (10 mängu oli vaja igaühele saada). kristali puhul jääb põhjus veidi hämaramaks (ehk ma ei ole veendunud, et seda vaid numbri suurendamiseks tehakse) ning ei julge mõeldagi, et kaua see rekordiüritus võib kesta? 200 mängu? 300? 500?

mcnamara
07.06.04, 16:18
Jah, on. Koht koondis ja seda enam väljakul ei tohiks olla persekukkunud statistika tagaajamiseks.

Täpselt õige koht on muuseas. Kaotatud sõprusmängu viimastel minutitel uut supertähte Eesti vutitaevasse ei sünnita.

rohelineKonn
07.06.04, 16:41
Sven-Jööran näiteks ei kasutanud Kirklandi kohas, kus see toonud tolle isale kihlveovõidu, olgugi et meedia poolt oli surve olemas. samuti oleks saanud seda teha mängu käiku muutmata. minu arust oli see temast ilus.

mazz
07.06.04, 20:59

Testigu siis vähemalt neid, kellest ta midagi ei tea.

Ja Rähna eksimus oli talle väga õpetlik ja loodetavasti ka vajalik.

Ma ei öelnud, et Kristali sissetoomine õige otsus oli, vanade tegijate all mõtlesin lihtsalt neid, kes oma kohta väljakul juba tõestanud on. Ma lihtsalt ei arva, et sellistes mängudes nagu Tšehhi vastu tuleks iga hinna eest tuua massiliselt noori tapatalgutele.
Millegipärast ei taha ma siiski eriti uskuda, et see kogemus Rähnale vajalik oli.

eika
07.06.04, 23:29
minu arvates on sõprusmängud täpselt õige aeg anda noortele meestele võimalust. muidu juhtubki nii, et mees teeb oma esimese mängu tähtsas valikmängus mingi tippmeeskonna vastu ja hakkab rabistama (a la rähn hollandi vastu).

rauno
08.06.04, 00:15
Originally posted by saar

nutu häält teevad fännid seal

Selles sa eksisid,ei teinud nutuhäält vaid nagu ikka rõõmus laul ja meeskonna toetus kuni mängu lõpuni oli ja mõned lõpetasid laulmise alles täna saabudes tallinna lennujaama(see laulmine rohkem küll suurest kogusest :õlu: )

mjkk
08.06.04, 04:09
laulsime kuidas jaksasime (s.t. VÄGEVALT). mängust midagi head välja tuua muidugi pole, kõik on juba öeldud. praegu rohkem ei kirjuta :)

mjkk
08.06.04, 20:56
paar mõtet ja kommentaari seoses mänguga, mis meeles on püsinud. kuigi pole pärast mängu üle näputäie tunni magada saanudki:

* kristal mängis vist mingi 7-15 sekundit. ja sai kriipsu kontole juurde. mina ei pahanda, aga asi hakkab ennast ammendama. kui nüüd levadia poisid terveks saaksid ja endiselt kristal neile eelistatult koondises peaks püsima, on muidugi natuke jama lugu....
* vunk oli valmis sisse tulema just siis kui kohtunik mängu lõppenuks vilistas.
* lindpere mäng jättis mulle sümpaatse mulje. võitles keskväljal mitmel korral palli meite meestele ja vähemalt püüdis midagi alustada, kuigi midagi ei sündinud..
* eestlased said palli kodumeeskonna väljakupoolele küll kaunis vähestel kordadel, aga sellegipoolest ei jätnud tšehhide lõhkuv mäng kuigi head muljet.
* viikmäe koondisest minema. mina olen seda juba viimased paarteist kohtumist arvanud.
* veider, et tšehhid - suur jalgpallirahvas - staadionil nii vait olid.
* aga vist pidi kunagi tulevikus saama ka käed videokassettile külge, eks siis oskab natuke paremini meenutada-kommenteerida.
* kuni lõpuvile kõlamiseni võisime omade poiste üle uhkust tunda. nii tulemuse kui sitke mängu poolest. tegemist siiski tõelise tippmeeskonnaga, kes alustab kohe-kohe em-finaalturniiri.

* makedooniat tuleb võita - pärast valusat kaotust p-iirimaale, korralikku viiki albaanlastega, kaotust šotimaale ja muljetavaldavat viiki taaniga on aeg enne augustis algavaid valikmänge võit koju jätta (nimetasin vaid kodumänge). näiteks 3:0 vms - annaks eneseusku meestele ja paneks lollakate kriitikute suud vahelduseks kinni (ma ei pea silmas kõiki, kes kritiseerivad - see on teretulnud, aga kuni mingi piirini). ikkagi, valikturniiri kaks esimest kohtumist on potentsiaalsed kuus punkti...

*ootab huviga valikturniiri ja külalismänge - võrratu!*

Tihane
08.06.04, 21:43
kusjuures paluks mitte alahinnata meie reedest vastast makedooniat .. horvaatiaga suutsid nad viimati mängida sitkelt ning said vaid 0:1 kaotuse. Ukrainat lausa võitsid! 1:0 (mäletagem et ukraina hoidis prantsusmaa eile 88 minutit nulli peal!).

Viimastest mängudest on neil veel ette näidata võit bosnia-herzegovina ja albaania üle .. viik slovakkiaga ning napp 1:2 kaotus inglismaale.

Seega reedene mäng saab olema põnev .. ning võidab see, kes on tol õhtul paremas vormis. Võitu ei tasu nõuda.. küll võib seda aga kindlasti loota.

Kahjuks on mängust eemal hr rähn ning võib-olla ka klavan .. lisaks meie eelmistele eemale jääjatele .. see nõrgendab kindlasti meie mängu.

Aga igaljuhul lauluhääled kõlama ja reedet nautima! .. piletihinnad peaksid ka seekord suht sobivad olema!

nimh
09.06.04, 00:22
Ja millega Kink silma paistis?

oku
09.06.04, 08:27
ning ei julge mõeldagi, et kaua see rekordiüritus võib kesta? 200 mängu? 300? 500?

Suht mõtetu on seda rekordit taga ajada - mingil mehhiklasel on juba 171 mängu koos ja saudil ka 166 või sinna kanti. Las parem jooksevad noored selle viimased 5 minutit ringi ja saavad rahvusvahelise mängu õhku nuusutada. Kui Kristal ennast veel vormi ajaks, siis poleks mul tema vastu midagi, aga praegu seal niisama ringi tuterdada ...
Reim näiteks on praegu minu tagasihoidliku arvamust mööda päris kenas vormis ja keskväljal asendamatu.

murri
09.06.04, 08:50
Äkki Pijpersi fännid annaksid oma versiooni, mida võis anda Kristali mängu panemine viieteistkümneks sekundiks???

mcnamara
09.06.04, 09:36
Originally posted by murri

Äkki Pijpersi fännid annaksid oma versiooni, mida võis anda Kristali mängu panemine viieteistkümneks sekundiks???

Äkki Pijpersi kukutajad annavad oma versiooni, kellele see Kristali mängu panek kurja tegi? Vaidlus täiesti mõttetul, triviaalsel teemal.

oku
09.06.04, 12:13
Asi ei ole vist nüüd nii must-valge, et Pijpersi pooldajad tahavad Kristalit ja vastupidi. Minul pole Arno vastu midagi, Kristali mütside tagaajamine lihtsalt ei ole väga meelepärane.

Miks see halb oli, et ta 15 sekundit mängis? Polnudki halb. Siiski, koondise treener võiks enamasti teha vahetusi, mis ei lähe kategooriasse \"noh, pole ju halb?\" vaid liigituksid pigem \"vat see on hea vahetus!\" alla. Seega, selle asemel, et alavormis veterani 15 sekundit mingi statistika täitmiseks mängitada võiks mõnele noorele ja kogenematule 15 minutit anda. Tegu oli ju sõprusmänguga, kindlalt kaotatud sõprusmänguga pealegi.

pastor
09.06.04, 12:13
selle kristali vahetuse ajal oleks võind eesti värava lüüa:P

fitti
09.06.04, 13:59
ons keegi minemas ka täna vaatama mõõduvõttu FC Kosega? :P

ROOTSI KUNN
09.06.04, 15:47
Originally posted by fittibaldi

ons keegi minemas ka täna vaatama mõõduvõttu FC Kosega? :P

Mina lähen kindlasti ja Mihkel ronis saba peale :P . Kui tahad tulla siis mahud peale aga kesklinna küll ei viitsi sõita,pead 23. bussiga siia tulema .

mikc
09.06.04, 21:33
Ise ei jõudnud vaatama, aga kas keegi Kose vastu hullu ka pani?
Kink mingeid trikke ka tegi?

Hunt
09.06.04, 21:39
Kose - eestikoondis 0-8 (0-2) Kose mängis esimesepoolaja väga hästi samas ega kosel mingeid võimalusi nüüd ei antud ka! AHjaa Kink sai ka täna jala valgex!:kaval:

PraS
09.06.04, 21:48
Originally posted by Hunt

Kose - eestikoondis 0-8 (0-2) Kose mängis esimesepoolaja väga hästi samas ega kosel mingeid võimalusi nüüd ei antud ka! AHjaa Kink sai ka täna jala valgex!:kaval:

väike võrdlus oleks siin nüüd ilus. Nimelt siis eelmisel aastal võitis Lelle Sk Koset 7:1. Kas sellest järldub siis, et kolmandi liiga klubi on enam vähem samal tasemel kui Eesti A-koondis?

:õnnelik:

Wingback
10.06.04, 00:53
Originally posted by PraS
väike võrdlus oleks siin nüüd ilus. Nimelt siis eelmisel aastal võitis Lelle Sk Koset 7:1. Kas sellest järldub siis, et kolmandi liiga klubi on enam vähem samal tasemel kui Eesti A-koondis?

No aga loomulikult suudaks ju Lelle mängida näiteks Taani koondisega viiki. :baibai:

PraS
10.06.04, 01:06
Originally posted by -Marko-

No aga loomulikult suudaks ju Lelle mängida näiteks Taani koondisega viiki. :baibai:

ma arvan, et paari aasta pärast kui see nn tuumik on vanemaks saanud, siis nad seda ka teevad. sellest tiimist mängib üks poiss meistriliigas ja enamus on kanda kinnitanud tervises.ahjaa Ott mängib ka ju tervises. Siis miks mitte Taaniga viiki mängida? :õnnelik:

Wingback
10.06.04, 01:13
ma arvan, et paari aasta pärast kui see nn tuumik on vanemaks saanud, siis nad seda ka teevad. sellest tiimist mängib üks poiss meistriliigas ja enamus on kanda kinnitanud tervises.ahjaa Ott mängib ka ju tervises. Siis miks mitte Taaniga viiki mängida? :õnnelik:
Meeldiv

Raix
10.06.04, 10:37
Ei tahaks küll party spoiler olla, kuid homme saab meil väga raske olema, tagasihoidlik ennustus - kolmega saame ära..
Eriti pärast eilset Kose mängu võib öelda, et meie sägadel on viimase lihvi andmisega tõsine jama - ilus koridor ees, ole mees ja ainult löö, aga ei, ikka klaariks..
Siinkohal tervitused ja kiitused Kose meeskonnale, kes tegi hea mängu!! :r66m7: Eriti veel nende esimese poolaja puurilukule, kellel polnud mingi probleem Kinki vastu 1:1 olukord äravõtta! ;)

EDIT:
täiendan viimast lauset:
Eriti veel nende esimese poolaja puurilukule (Poroson?), kes näitas rahvale häid tõrjeid ja võttis nii mõnegi ohtliku olukorra ära, sh. ka Kinki vastu 1:1! Koondise vähemalt kümnest võimalusest noppis kodumeeskonna puurilukk ainult kaks väravast välja, nii et respect!!

zaz
10.06.04, 11:41
Originally posted by Raix
Eriti veel nende esimese poolaja puurilukule, kellel polnud mingi probleem Kinki vastu 1:1 olukord äravõtta! ;)

Ma tean ka viiendast liigast ühte, kes on sama teoga hakkama saanud:kaval:

Tihane
10.06.04, 13:05

Ei tahaks küll party spoiler olla, kuid homme saab meil väga raske olema, tagasihoidlik ennustus - kolmega saame ära..
Eriti pärast eilset Kose mängu võib öelda, et meie sägadel on viimase lihvi andmisega tõsine jama - ilus koridor ees, ole mees ja ainult löö, aga ei, ikka klaariks..
Siinkohal tervitused ja kiitused Kose meeskonnale, kes tegi hea mängu!! :r66m7: Eriti veel nende esimese poolaja puurilukule, kellel polnud mingi probleem Kinki vastu 1:1 olukord äravõtta! ;)

EDIT:
täiendan viimast lauset:
Eriti veel nende esimese poolaja puurilukule (Poroson?), kes näitas rahvale häid tõrjeid ja võttis nii mõnegi ohtliku olukorra ära, sh. ka Kinki vastu 1:1! Koondise vähemalt kümnest võimalusest noppis kodumeeskonna puurilukk ainult kaks väravast välja, nii et respect!!

see et me ära lüüa ei oska ei too meile ju suureskoorilist kaotust .. see toob meiepoolt lihtsalt nullimängu.

ja eilset mängu ei ole mõtet homsega võrrelda .. sest koondis mängis ettevaatlikult ja kikivarvul .. et mitte vigastusi saada .. rääkimata sellest, et paljud mängisid endale uusi kohti ja söödupartnerid olid ka uued.

Raix
10.06.04, 15:15
Originally posted by Tihane

see et me ära lüüa ei oska ei too meile ju suureskoorilist kaotust .. see toob meiepoolt lihtsalt nullimängu.

ja eilset mängu ei ole mõtet homsega võrrelda .. sest koondis mängis ettevaatlikult ja kikivarvul .. et mitte vigastusi saada .. rääkimata sellest, et paljud mängisid endale uusi kohti ja söödupartnerid olid ka uued.

Teeme nii, et ma vastan su naljakale kirjale pärast Makedoonia mängu!

Tihane
10.06.04, 15:36

Teeme nii, et ma vastan su naljakale kirjale pärast Makedoonia mängu!

heh .. vabalt .. tulemuste pealt on alati lihtsam vaadata.

Nagu siinsamas teemas natukene eespool juba mainisin, ei saa meil homme lihtne mäng tulema ning makedooniat ei tasu alahinnata.

Vastasin su jutule lihtsalt põhimõttelisest kyljest, et see, et me rünnakul võimalusi ära ei löö, ei tähenda tingimata et meil kaitse lekiks.

Raix
10.06.04, 15:56

Vastasin su jutule lihtsalt põhimõttelisest kyljest, et see, et me rünnakul võimalusi ära ei löö, ei tähenda tingimata et meil kaitse lekiks.

Väga tubli oled, liidad mitu lauset kokku (minu ennustuse + see, et meie mehed ei skoori), segad supi ära ja taldrikule kukub: \"see et me ära lüüa ei oska ei too meile ju suureskoorilist kaotust\"!!

Viis, istu!

eston maravilha
10.06.04, 17:26

ega jah värav löömisega suureneb tõesti vigastusoht, keegi võib juubelduse käigus mõnest hellast kohast naksata

Tihane
14.06.04, 08:31
Originally posted by eston#21

ega jah värav löömisega suureneb tõesti vigastusoht, keegi võib juubelduse käigus mõnest hellast kohast naksata

pigem oleks võinud mõni indu täis kosekas jalad ees kubemesse sõita mõnele väravajanusele koondislasele ..

vaikiv mees
15.10.04, 11:46
vahelduseks siia teemasse ka, et teine liialt ei ummistuks,
m2ngust Eesti - L2ti:
sport-express (http://www.sport-express.ru/art.shtml?93632):L2ti shansid kukuvad, eestlaste autoriteet t6useb

mcnamara
15.10.04, 17:19
Gordon Strachan kirjutab oma tänases kolumnis teemal, mis on õudsa varjuna juba aastaid meiesuguste riikide pea kohal rippunud:
But we could reduce the number of qualifiers. I would form two international divisions in Europe, putting rotten teams like Azerbaijan and the Faroe Islands into a second division. There could be a play-off system for them against the bigger countries. Groups of four instead of six would mean fewer matches.

Ehk siis võimalik sattumine ühel päeval sinna Euroopa II divisjoni. Pole küll kuulnud, et UEFA või FIFA härrad seda ideed võimendanud oleks, aga võimalik tulevane Shotimaa peatreener juba räägib sellest.
Hea nali muidugi see, et shotlased ise samuti ilmselge II divisjoni meeskond oleks.

Pisut teemast välja ehk, aga aitab klubitreenerite mentaliteeti mõista ja samuti neid muresid, mida meiesugustele võib tuua suurklubide võimutsemine maailma jalgpallis.

marcello
19.10.04, 03:33
Selline jama ei lähe läbi.
UEFA ja FIFA selge soov on jalgpalli vastu huvi veelgi tõsta ja sellise süsteemi järgi mängides kaoks 2 divari nõrgematel igasugune huvi ära ja poleks lootustki et sellisest riigist kunagi mõni hea pallur ilmuks.Praegu on fääri saarte kaluri pojal võimalik näha tippjalgpalli ja kuulsusi ja hiljem räime peaga zonglöörimist õppida:)
Sama asi ka Eesti kohta.Võimsa lainena on tulemas 90-ndatel sündinud poisid tervest eestist kes kõik tahavad zizoud,becksid,raulid,ronaldod,poomid,operid olla.Aga kui kaob võrdlus ära suurte ja tugevatega siis kaovad ka poisid.

jyriöö
19.10.04, 10:11
Algselt postitas marcello

Aga kui kaob võrdlus ära suurte ja tugevatega siis kaovad ka poisid.

Ma nii kategooriline ei oleks. Noortel jäävad eeskujud ju ikka alles ja pealegi palju neid tõsiseid tipptiime meile ikka valiktsüklites vastu satub. See põhjendus pole kindlasti adekvaatne, et kui puudub perspektiiv parimate vastu mängida koondise tasemel, siis kaob motivatsioon ära noortel. Klubide tasemel on see võimalus alati olemas ja Eestist pärit andekale kutile kindlasti kõvasti köitvam väljund.

marcello
19.10.04, 20:28
Klubid ei jõua meil nii kaugele,et tugevaid vastaseid saada:(

Aga noh,jama oleks selline divisjonide värk igal juhul.Huvi jalgpalli vastu jaheneks kindlasti,kasvõi pealtvaatajate poolt.Kaua sa ikka käid statal vaatamas kuidas eesti andorra,san marino ja fääri saartega mängib?

Amadeus
20.10.04, 10:23
Algselt postitas jyriöö

Noortel jäävad eeskujud ju ikka alles ja pealegi palju neid tõsiseid tipptiime meile ikka valiktsüklites vastu satub.

Noh kui Portugal ja Holland ja Itaalia etc. ei ole tõsised tipptiimid, siis ei ole neid sootuks olemaski.

jyriöö
20.10.04, 11:06

Klubid ei jõua meil nii kaugele,et tugevaid vastaseid saada:(

Ma mõtlesin ikka välisklubisid. Üldiselt on sellise hüpoteetilise väite üle vaidlemine suht mõttetu, kuna Strachani ideed nagunii ellu ei viida. Vaadates viimaste mängude tulemusi on selgelt näha, kuidas nö \"rotten teamid\" aina enam üllatusi valmistavad. Tase on ühtlustumas ja selles valguses mingeid eri divisjone vaevalt olema hakkab. Pigem jätkub eraldumine klubide tasemel, kus jäme ots aina rohkem suurklubide kätte liigub.

budu
31.10.04, 13:58
kuna iraagi teema on päris kuum siis kas eesti on kunagi iraagiga jalgpalli mänginud.

Karla
31.10.04, 14:01
abu dhabis mängiti 1-1 viiki.

budu
31.10.04, 14:07
polegi kõige hullem tulemus,sest ega irrak nõrk meeskond ei ole

pastor
31.10.04, 14:11
ma usun et pärast eesti mängu said nad vitsa, sitt tulemus ju neile

Sir. Nuutu
22.12.04, 14:36
Eesti koondis kohtub veebruaris Venetsueelaga.
9 veebruar.
Ilmselt juhendab koondist siis Jelle Goes.

Malfoy
22.12.04, 16:20
Ilmselt juhendab koondist siis Jelle Goes.
Et siis ilmselt juhendab? OK.

Drogba
22.12.04, 16:28
Venetsueela on päris kõva vastane Eestile nad asuvad FIFA edetabelis 62. kohal. Viimati kohtus Venetsueela koondis Argentinaga, kellele jäädi alla 2:3.

Sir. Nuutu
22.12.04, 16:41
jamh

Karla
24.01.05, 17:52
eesti koondise koosseis venetsueela vastu

Väravavahid:
Artur KOTENKO (20.08.1981) – FC Levadia Tallinn 2/-
Mart POOM (03.02.1972) - Sunderland AFC (ENG) 101/-

Kaitsjad:
Teet ALLAS (02.06.1977) - FC Flora Tallinn 59/2
Enar JÄÄGER (18.11.1984) - FC Flora Tallinn 22/-
Ragnar KLAVAN (30.10.1985) – Vålerenga IF (NOR) 17/-
Dmitri KRUGLOV (24.05.1984) - FC Levadia Tallinn 4/-
Raio PIIROJA (11.07.1979) - Fredrikstad FK (NOR) 54/4
Urmas ROOBA (08.07.1978) - FC Kopenhagen (DEN) 59/1
Andrei STEPANOV (16.03.1979) - Torpedo Moskva (RUS) 47/-

Poolkaitsjad:
Joel LINDPERE (05.10.1981) - FC Flora Tallinn 34/3
Martin REIM (14.05.1971) - FC Flora Tallinn 137/14
Taavi RÄHN (16.05.1981) - FC Volõn Lutsk (UKR) 18/-
Sergei TEREHHOV (18.04.1975) - Šinnik Jaroslavl (RUS) 72/4

Ründajad:
Andres OPER (07.11.1977) - Torpedo Moskva (RUS) 89/25
Vjatšeslav ZAHOVAIKO (29.12.1981) - FC Flora Tallinn 23/4
Indrek ZELINSKI (13.11.1974) – FC Levadia Tallinn 100/26
Ingemar TEEVER (24.02.1983) - FC TVMK Tallinn 11/3
Kristen VIIKMÄE (10.02.1979) – FC Flora Tallinn 89/13

mcnamara
25.01.05, 14:55
1. Millal viimati oli Eesti koondise nimekirjas ainult 6 Flora mängijat?
2. Kas Sunderland tõepoolest laseb Poomi ilma vastu hakkamata Venetsueelasse? On jah ametlik maavõistluste päev, aga kas alles vigastusest toibuva mehe saatmine 7 maa ja mere taha on ikka klubi huvides?

Martin
25.01.05, 15:03
Selle viimase nõudmisest ei saa mina üldiselt aru. Miks peaks Poom praegu koondisega kaasa tollerdama, kui ta alles vigastuse käes vaevles. Vormist arvatavasti väljas ja vigastustega sina peal. Mõttetu kaasa vedada.

Jaak
25.01.05, 15:06
Algselt postitas mcnamara

1. Millal viimati oli Eesti koondise nimekirjas ainult 6 Flora mängijat?
2. Kas Sunderland tõepoolest laseb Poomi ilma vastu hakkamata Venetsueelasse? On jah ametlik maavõistluste päev, aga kas alles vigastusest toibuva mehe saatmine 7 maa ja mere taha on ikka klubi huvides?

1. kusjuures nendest 2(Jääger,Viimäe) võib olla varsti mitte-floralased;
2. tekkis sama mõte.Usun nii 90%, et tegelikult ta kaasa ei sõida.

troll
25.01.05, 18:23
Poom ei sõidagi.

Vott

Karla
25.01.05, 18:38
poomi asemel läheb siis kaas.siin (http://sport.etv.ee/index.php?049392)
räägitakse täpsemalt

eston maravilha
01.02.05, 14:06
stepanov ja piiroja lõuna-ameerikasse ei sõida. nende asemel sõidavad puujalad bärengruub ja saviauk.. ma arvan, et kui suudetakse saada vähem kui 10-väravaline kaotus on hästi läinud..

marcello
01.02.05, 15:24
Algselt postitas eston maravilha

stepanov ja piiroja lõuna-ameerikasse ei sõida. nende asemel sõidavad puujalad bärengruub ja saviauk.. ma arvan, et kui suudetakse saada vähem kui 10-väravaline kaotus on hästi läinud..

Su postitusest õhkub optimismi:P

Janek
01.02.05, 15:44
Kas samalaadne puujalgade kamp sai ka Ungari II koosseisult Tais 0:5 ?

eston maravilha
01.02.05, 15:49
ega vist palju puudu jää.

mcnamara
01.02.05, 15:52
Algselt postitas Janek

Kas samalaadne puujalgade kamp sai ka Ungari II koosseisult Tais 0:5 ?

Oh püha jumal. Kui varem algas sõim peale hooaja esimest mängu, siis nüüd juba ammu enne. Oleks äkki kuss ja laseks poistel vähemalt see üks mäng ära mängida?
Venetsueela pole muidugi enam kaugeltki Lõuna-Ameerika peksupoiss, sellest kirjutas Tim Vickery (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/world_football/3722504.stm) juba sügisel.

eston maravilha
01.02.05, 16:05
selles nagu point ongi.. kaitses 3nda järgu koondislased lõuna-ameerika leitsakus suhteliselt hea meeskonna vastu = rõve pakk.

Jaak
01.02.05, 16:37

selles nagu point ongi.. kaitses 3nda järgu koondislased lõuna-ameerika leitsakus suhteliselt hea meeskonna vastu = rõve pakk.

no kui sa Rooba,Allase ja Jäägeri kohta ütled \"3nda järgu koondislased\", siis ehk loetled meile koondise esimese järgu kaitsellini?:õnnelik:

Martin
01.02.05, 16:56
Algselt postitas Jaak

no kui sa Rooba,Allase ja Jäägeri kohta ütled \"3nda järgu koondislased\", siis ehk loetled meile koondise esimese järgu kaitsellini?:õnnelik:

Stepanov, esimene järk. Teist järku pole.

mcnamara
01.02.05, 17:04
Algselt postitas Martin

Tore. Siis mängime edaspidi ühe kaitsjaga.

Martin
01.02.05, 17:09

Algselt postitas Martin
Tore. Siis mängime edaspidi ühe kaitsjaga.
See pole Stepanovi viga, et teised temani ei küündi. Ja kes väidab, et kui esmaklassilisi kaitsjaid pole, siis ei tohigi kaitsjaid kasutada? Hula Hulieer vää? Keegan? Sina? Mina? Jelle? Aint Mulder teab vist vastust.

eston maravilha
01.02.05, 17:12
sitt pole midagi väärt. samas aga staari sitt on siiski midagi väärt. et siis kui need puujalad ilma kõrgema klassi partnerita mängivad pole nagu eriti midagi oodata, samas kui tolle staari kohalolek paneb ka äpud paremini mängima

Janek
01.02.05, 17:40
siit võib veel üllatus tulla kui Jääger lepingu Torpeedoga kätte saab. Saadab ka selle 3nda järgu kaitseliini üle võlli ;)

jyriöö
02.02.05, 13:48
Härrade juttu lugedes jääb mulje, nagu oleks Stepanovi puhul tegemist imemehega, kelle kõrval teised koondise kaitsjad täiesti küündimatud tunduvad. See, et tal pall vähe paremini jala küljes püsib kui näiteks Piirojal, et tähenda, et viimane kokkuvõttes peajagu kehvem oleks. Igalühel on oma plussid ja miinused.

ek
02.02.05, 13:55
Algselt postitas jyriöö

Igalühel on oma plussid ja miinused.

jah, mõni näiteks teab häid nalju aga teine kannatab liitri viina vabalt ära

jyriöö
02.02.05, 14:16
Ahah, tänud selgitamast. Päris andekas.....not

boobek
06.02.05, 12:31
Vigastuse tõttu ei saa kolmapäeval, 9. veebruaril toimuvas Venezuela – Eesti maavõistlusmängus kaasa teha FC Kopenhageni kaitsja Urmas Rooba.

Tema asemel kutsus Eesti koondise peatreener Jelle Goes koondisse Ott Reinumäe.

Oo horror!:oih:

Amadeus
06.02.05, 13:59
Algselt postitas boobek

Vigastuse tõttu ei saa kolmapäeval, 9. veebruaril toimuvas Venezuela – Eesti maavõistlusmängus kaasa teha FC Kopenhageni kaitsja Urmas Rooba.

Tema asemel kutsus Eesti koondise peatreener Jelle Goes koondisse Ott Reinumäe.

Oo horror!:oih:

Suhteliselt mõttetu kutsumine küll. Pigem oleks võinud seda ebaolulist mängu kasutada ja ära proovida korra Novikovi võimalik taassulamine meeskonda. Seda enam et ta niikuinii kaitsjat ei kutsunud asemele.

Janek
06.02.05, 20:21
Kuna muutusi koondise koosseisus on toimunud üsna palju siis võiks keegi veidi vaeva näha ja Venezuelasse sõitvad puujalad üles lugeda (hea kui saaks ametnikud kahh ritta, et näha suhet :P )

marcello
06.02.05, 20:36
ametnikud=puupead
mängijad=puujalad
?
Seda,et välisklubides mängivatel meestel vigastused hakkavad tekkima oli arvata.Milline klubi tahaks oma mängijat kuskile ebaolulisele mängule saata.Kuna tegemist ametliku maavõistluste päevaga siis nad ei saa niisama kinni hoida aga vigastus aitab alati.

gloobus
06.02.05, 20:40
Kel huvi võiks koos mängu vaadata, õlled aint võtke kaasa mul külmkapp tühi

zaz
06.02.05, 20:47
Seda mängu näeb siis ka kusagilt w? :O
Rääkige lähemalt...

pepe
07.02.05, 19:10
Kas Tartus ka mõnes puhvetis mängu näeb või on nii hilja öösel kõik kohad nii-ehk-naa juba kinni?

Epic
08.02.05, 16:20
Algselt postitas pepe

Kas Tartus ka mõnes puhvetis mängu näeb või on nii hilja öösel kõik kohad nii-ehk-naa juba kinni?

Mis hilja? Mäng algab ju 22.00 :lahe:

rauno
09.02.05, 08:19
mäng algab kell 0100 ....huvitav kas üldse mäng toimub ,kui uudiseid vaadata ja neid üleujutatud jõgesid näed caracases ei tahaks küll olla

jansa
09.02.05, 10:10
... üldiselt ma oleks nõus õlled välja tegema kui vaid seda mängu näeks kuskilt telekast vms.:õlu: :õlu:

arvan et skoor jääb 1:2 meie kahjuks.... :(

nimh
09.02.05, 17:45
Viigiga oleks rahul. Maksimaalselt 2:2

eston maravilha
09.02.05, 18:04
optimistid..

vaherhar
09.02.05, 18:44
võimalikud algkoosseisud:

Venetsueela:

vv Rafael Dudamel Deportivo Tachira ( Ven)

k Luis Vallenilla Olimpo (Arg)
Jose Manuel Rey Pontevedra (Esp)
Alejando Cichero Litex (Bul)
Jonay Hernandez Cordoba (Esp)

pk: Leopoldo Jimenez Cordoba (Esp)
Hector Gonzalez Deportivo Cuenca (Ecu)
Ricardo David Paez Deportivo Pereira (Col)
Gabriel Urdaneta Young Boys Bern (Sui)

r: Rafael Castellin Caracas F.C (Ven)
Massimo Margiotta Vicenza (Ita)

Eesti.

vv: Artur Kotenko Levadia Tallinn

k: Teet Allas Flora Tallinn
Dmitri Kruglov Levadia Tallinn
Alo Bärengrub Flora Tallinn
Enar Jääger Torpedo Moskva (Rus)

pk: Joel Lindpere Flora Tallinn
Taavi Rähn Lutsk Volõn (Ukr)
Martin Reim Flora Tallinn
Sergei Terehhov Šinnik Jaroslavl (Rus)

r: Andres Oper Torpedo Moskva (Rus)
Vjatšeslav Zahhovaiko Flora Tallinn

sander
09.02.05, 18:47
Algselt postitas rauno

mäng algab kell 0100 ....huvitav kas üldse mäng toimub ,kui uudiseid vaadata ja neid üleujutatud jõgesid näed caracases ei tahaks küll olla

meie aja järgi algab ikka 02:00, ega algkoosseisu kohta uudiseid veel pole. Hong-Kong - Brasiilia 1:7 - piludel oli saunapäev.

Karla
09.02.05, 18:58
Algselt postitas sander

Algselt postitas rauno

meie aja järgi algab ikka 02:00, ega algkoosseisu kohta uudiseid veel pole. Hong-Kong - Brasiilia 1:7 - piludel oli saunapäev.

mäng hakkab siiski kell üks meie ajajärgi.ma arvan et koosseisud saab teada 45 minti enne mängu algust.(tavaliselt on nii olnud)

gamer
09.02.05, 19:32
kas mõni taevakanal või netistriim ka mängust midagi üle kannab?

ruyna
09.02.05, 20:04
ma panen panused Eestile:P
ja mänge peaks nägema sati pealt, nii vähemalt räägitakse
kas siis ViasatSport, ViasatSport1, ViasatSport2, ViasatSport3
ühest nendest kanalitest on ülekanne:P
edukat vaatamist, kes vaatama asuvad:P

marcello
09.02.05, 20:20
Skoorid siit (http://soccer.activescores.com/as/free/activescores/)

Noonik
09.02.05, 20:30
Algselt postitas ruyna

Nuh tv-kava järgi siis Sport 2 ja Sport 3 seda üle ei kanna ... järelikult saab magada :(

fitti
09.02.05, 21:10
vale teema, aga what the hell - soome ja läti mängisid eile omavahel ja täna juba uute vastastega?

ruyna
09.02.05, 21:10
Algselt postitas Noonik

Algselt postitas ruyna

Nuh tv-kava järgi siis Sport 2 ja Sport 3 seda üle ei kanna ... järelikult saab magada :(
aga Sport ja Sport1
tegelt ma ei väidagi, et seda mängu kuskilt näitab, lihtsalt räägitakse;)

marcello
09.02.05, 21:11
Algselt postitas fittibaldi

vale teema, aga what the hell - soome ja läti mängisid eile omavahel ja täna juba uute vastastega?
Küprose nelja riigi turniir.Eile võitis Küpros Austriat pennaldega ja Soome Lätit ja täna finaal ja kolmanda koha kohtumine

fitti
09.02.05, 21:22
või nii. ma ei saa aru kus ma olen siis elanud.

Diana
09.02.05, 21:47
Peale pooletunnist otsimist leidsin mingi Venetsueela telekanali (http://www.rctv.net/), mis tõenäoliselt kannab mängu üle. All vasakus ääres on kastike, kus kirjas \"RCTV en Vivo\"...Ma pole küll kindel, aga ilmselt saab sealt telekanalit live-is vaadata. MediaPlayeriga mul hetkel mingi jama...nii, et ma ise vaadata ei saa :(

Corinthian
09.02.05, 21:48
Huvilised võivad tutvuda ka mängueelse ülevaatega eestlastest :) http://www.venezuelaenfutbol.com/

eeldatavad algkoosseisud siiska :

Venezuela: Rafael Dudamel; Luis Vallenilla, José Manuel Rey, Alejandro Cichero y Jonay Hernández; Leopoldo Jiménez, Héctor González, Ricardo David Páez y Gabriel Urdaneta; Rafael Castellín y Massimo Margiotta.

Estonia: Artur Kotenko; Teet Allas, Dmitri Kruglov, Alo Barengrub y Enar Jaager; Joel Lindpere, Taavi Rahn, Martin Reim y Sergei Terehhov; Andres Oper y Vjataeslav Zahovaiko (o Ingemar Teever).

eston maravilha
09.02.05, 21:51
Algselt postitas ruyna

Algselt postitas Noonik

aga Sport ja Sport1
tegelt ma ei väidagi, et seda mängu kuskilt näitab, lihtsalt räägitakse;)

selist kanalit nagu viasat sport pole olemas..

pastor
09.02.05, 22:08
Algselt postitas Diana

Peale pooletunnist otsimist leidsin mingi Venetsueela telekanali (http://www.rctv.net/), mis tõenäoliselt kannab mängu üle. All vasakus ääres on kastike, kus kirjas \"RCTV en Vivo\"...Ma pole küll kindel, aga ilmselt saab sealt telekanalit live-is vaadata. MediaPlayeriga mul hetkel mingi jama...nii, et ma ise vaadata ei saa :(

tänud..peale mõnda aega proovimist sain pildi ette..pilt ka kõigehullem ei ole

norsk
09.02.05, 22:53
Algselt postitas Corinthian

Huvilised võivad tutvuda ka mängueelse ülevaatega eestlastest :) http://www.venezuelaenfutbol.com/

...el manager del seleccionado Marck Tarmat ... :D
El arma principal de los estonianos es el delantero Marco Cristal...

Paistab, et kohalikud on päris palju eeltööd teinud ja tunnevad head meelt selle üle, et meie koondise \"põhirelv\" , ründaja Kristal pinsile läheb ja täna õhtul Venetsueela kaitsjatele peavalu ei tekita.
Veel leidub sellel saidil infot selle kohta, et meie koondislased pidid kohalejõudes ühe kiirshoppingu tegema, sest nende putsad ei olevat Prantsusmaalt kohale jõudnud.

Sen
09.02.05, 23:16
Pilt on täitsa korralik, loodame et see kanal ikka mängu näitab.

Noonik
09.02.05, 23:41
Ütleks nii, et see kanal näitab mängu :D Just nägin reklaami. Mees rääkis reklaamis sellise tooniga nagu boksimatsi alguses tutvustatakse boksijaid :P
venn-et-zueeeelaa verrrzussss esss-toniaaaaa :D

Karla
09.02.05, 23:44
EESTI algkoosseis

Eesti: Artur Kotenko, Teet Allas, Alo Bärengrub, Enar Jääger, Ragnar Klavan, Taavi Rähn, Kristen Viikmäe, Martin Reim, Indrek Zelinski, Andres Oper, Sergei Terehhov.

Diana
09.02.05, 23:47
Vabandan off-topicu pärast...
Aga hästi suur mure mul hetkel. Nimelt kui sellele lingile klikkan, siis annab korraks MediaPlayeri ette, kuid arvuti viskab seejärel täielikult vedru välja ehk siis teeb restardi. Ma pole arvutiasjanduses nii spets ja ei oska seda värki paremini kirjeldada. Kellelgi on veel selline probleem olnud??
Mul jääb ilmselt siis mäng nägemata :kurb5:

Martin
09.02.05, 23:48
Algselt postitas Diana

Aga hästi suur mure mul hetkel. Nimelt kui sellele lingile klikkan, siis annab korraks MediaPlayeri ette, kuid arvuti viskab seejärel täielikult vedru välja ehk siis teeb restardi. Ma pole arvutiasjanduses nii spets ja ei oska seda värki paremini kirjeldada. Kellelgi on veel selline probleem olnud??

Nii just ei tee, kuid käima ei lähe. Esimese katse peale läks, kuid siis ei viitsinud tööle jätta. Nüüd pillub erroreid. Suva, saabki magada. :)

marcello
09.02.05, 23:52
Algselt postitas Noonik

Ütleks nii, et see kanal näitab mängu :D Just nägin reklaami. Mees rääkis reklaamis sellise tooniga nagu boksimatsi alguses tutvustatakse boksijaid :P
venn-et-zueeeelaa verrrzussss esss-toniaaaaa :D

ja kõik boksijad kannavad boksimatsi eel ja ajal poksereid

edit: mina sain TV ilusti tööle just

Noonik
09.02.05, 23:53
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Diana

Nii just ei tee, kuid käima ei lähe. Esimese katse peale läks, kuid siis ei viitsinud tööle jätta. Nüüd pillub erroreid. Suva, saabki magada. :)

Martin, sa proovi veel mõned korrad ... mul oli kah sama jama alguses - ütles et ülerahvastatud or smthng.

fitti
09.02.05, 23:54
jees, ma saan ka seda tikutopsi vaadates silmi rikkuda.
õnneks saab neid ravimise eesmärgil tõmmu hiiuga määrida

Martin
09.02.05, 23:55
Algselt postitas fittibaldi

jees, ma saan ka seda tikutopsi vaadates silmi rikkuda.
õnneks saab neid ravimise eesmärgil tõmmu hiiuga määrida

Suuremaks saab ju ka teha :) Siis küll udusem, kuid vaadatav.

Oma une õnneks ei saa ma ikka ühendust :P

fitti
09.02.05, 23:59
Algselt postitas Martin

Suuremaks saab ju ka teha :) Siis küll udusem, kuid vaadatav.

ei saa teha. ilusad tsikid ekraanil moondusid hammasteta vanaeitedeks valesti kokku laotud pusles. jumal, ma ei taha mõeldagi, kuidas kenad eesti poisid sinistes ürpides võivad välja hakata nägema :sega5:

KP
10.02.05, 01:03
:D Töötabki. Keerake firewall omal maha ja nii umbes 20-25 katsel saab ühenduse:)

Martin
10.02.05, 01:06
Algselt postitas KP

:D Töötabki. Keerake firewall omal maha ja nii umbes 20-25 katsel saab ühenduse:)

Sittagi :P Kui ühenduse saab, siis MediaPlayer paneb pillid kotti ja lubab bug reporti saata. Et sellele ravimit pole, vist magama.

ethan
10.02.05, 01:10
ei tea, firewallist ei sõltunud mul küll midagi. ligemale 2 tundi on jooksnud nüüdseks, heli kahjuks pole.

mäng käib, kuid see kanal ei näita teps mitte mängu ennast, kuigi intervjuusid tehti platsi kõrvalt, ja vist tehakse praegugi?!

edit: oot-oot, tuli vist :) miskipärast näitavad mõneminutilise hilinemisega ?!

fitti
10.02.05, 01:12
oh krt, palli ei näe ja zelinski väideti olevat ründes? no misasja

Virtuoso
10.02.05, 01:13
Krt kas tavaliselt ongi netiülekannetes pilt nii s*tt:) Kui nii siis on hea, et ma sellise asjaga varem ei ole tegelenud:D

marcello
10.02.05, 01:13
Kotenko tahtis kolli lüüa:)

Sen
10.02.05, 01:16
Niiet ikkagi mitte päris Live, 10 min jääb maha :doh:

Martin
10.02.05, 01:21
Nagu arvata, sain probleemi lahendatud. Pilt on, heli on.

Mis hilinemisse puutub, siis kohalik raadiost alles luges algkoosseise (päris naljakas oli), kui Livescore näitas juba 10ndat mänguminutit. Pigem lihtsalt algas hiljem ja ikka LIVE. Lihtsalt livescorei numbrid hakkavad vastavalt ajale tööle ja pannakse suvalt kunagi kinni. Või noh, võin eksida ka, kuid raadios on asju hilinemisega küllaltki raske teha :)

priity
10.02.05, 01:26
Algselt postitas Martin
Või noh, võin eksida ka, kuid raadios on asju hilinemisega küllaltki raske teha :)
No ise olen teisel mandril Eesti netiraadiot kuulanud ühest toas umbes minutilise mahajäämusega võrreldes teises toas mängiva sama netiraadioga. Kuidas see täpselt võimalik on, seda ei oska seletada. Kuid kümme minutit mahajäämust oleks ikka liiga palju. Pealegi, ega Eestiski ükski maavõistlus täpselt täistunnil ei alga.
Kui midagi põnevat mängus juhtub, visake siia kommentaar üles. Endal dial-upiga nagu pole mõtet pildi vaatamist proovida...

fitti
10.02.05, 01:31
gollllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllllllllllll

raisk, väga lihtsalt said

Noonik
10.02.05, 01:31
Head ööd! :baibai:
Silmad ei talu sellist pilti ... igas mõttes

Martin
10.02.05, 01:33
Päris hea värav. Kotenko esimese löögi hüppega tõrjus, kõrvale. Seal sai pallile muidugi jaole vastane, kes palli päris väikse nurga alt ja Kotenko vastujooksule hoolimata sisse saatis. Ehk võinuks Kotenko esinurga ikka paremini ära katta vastu joostes, kuid kurat seda teab. Tollelt tondilt ikka meisterlik sooritus.

rauno
10.02.05, 01:33
krt väravavahti võiks julgestada...puhtalt 1 mees maha magati,kena nurga alt muidugi lõi sisse

greenday
10.02.05, 01:34
Tundus, et Kotenko tõrjus pommi ja tagasitõrjund palli lõi ta külja alt terava nurga alt mingi tont sisse.

eston maravilha
10.02.05, 01:35
theres more where that came from

priity
10.02.05, 01:38
livescore-s tiksub endiselt 0-0...
On\'s Eestil ka mõni võimalus olnud?

Martin
10.02.05, 01:40
Kotenko päris hea, 2 (või isegi 3? kuradi pilt ei ole piisavalt selge) olukorda võttis väga kindlalt ära, üks (teine oli ka, kuid mitte nii otsene) neist 1-1 läbijooks.

Eestil pole nagu eriti sittagi olnud. Viikmäe nime kuuleb kõige enam.

fitti
Algselt postitas priity

livescore-s tiksub endiselt 0-0...
On\'s Eestil ka mõni võimalus olnud?

zelinski korra jooksis lausa venetsueela kastini

Martin
Ahjaaa, Eesti kaitse on päris masendav. Poolkaitse ja rünne nagu ikka.

Martin
10.02.05, 01:42
Kotenko võttis järjekordse 1-1 olukorra ära, tõrjus nurgalöögiks, mis on vist 0:7 Eesti kahjuks praegu.

Martin
10.02.05, 01:43
Kotenko püüab kauglöögi. Eesti kaitset pole seni märgata. Räägitakse, et kohalik politsei asus neid samuti otsima.

fitti
10.02.05, 01:44

theres more where that came from

dääm juuu
gollllllllllllllllllllllllllllllll

Sen
Oper oli 9-l min trahvikastis aga pealelöögini ei jõudnud.

aga jah 2:0 siis juba

Martin
Nojah, lõpuks 2:0.

rauno
10.02.05, 01:45
saun tuleb vist:(

Martin
10.02.05, 01:45
Kuidas värav tuli? Venetzueela mees jalutas keset trahvikat ringi, sai äärelt söödu ja lükkas siis üksi olles palli võrku. Eesti kaitse? Jalutas paari meetri kaugusel.

marcello
10.02.05, 01:47
Sauna oleks saanud siin eestis ka korraldada mitte tohutu nutsu eest teisele mandrile sõites.
Stepi ja Piiroja puudumine annab tunda

priity
10.02.05, 01:55
Väravalööjad siis livescore-st
20\' [1 - 0] Urdaneta
33\' [2 - 0] Margiotta
Mitte, et need nimed midagi ütleks.

ROOTSI KUNN
10.02.05, 02:10
Niipalju ,kui selle udukogu pealt mängu näeb on Eesti ikka täiesti mannetu. Mängu taktika koosneb sellest ,et Kotenko söödab kaitsjale ja see põrutab palli ette. Ei ühtegi läbimurret ei ühtegi head söötu lihtsalt mingi kobamisi veeretamine . Mõtestatud tegevus puudub täielikult. Enesekindlust pole ollagi. Iga aasta ikka sama peata olek ,kui keegi natukenegi survet avaldab. Sellise mänguga Slovakkia ja Vene vastu!!!
:deemon:
Pole lootustki ,et teisel poolajal midagi muutuks. (välja arvatud seis muidugi Venets kasuks)

marcello
10.02.05, 04:07
0-3 siis ja Jäägri poiss sai punase.Vähemalt said ilusa reisi ja Tarmak sai ka oma hispaania keele oskust näidata...

Matis
10.02.05, 10:41
Huvitav, kuidas Goes-poiss saab öelda, et Venetsueela mängus oli rohkem posittivset kui negatiivset.:deemon: Oleks mõne väravagi löönud, aga ei. Kuid loodame Eesti õnnele, kodustes mängudes:õnnelik:

ertz
10.02.05, 10:55
Eesti vuti MM-ile aastal 3854!!!

dreyd
10.02.05, 11:03
olete ikka üks paras kari pessimiste:P , ühe mängu põhjal juba tambite poisid mutta. ärge ikka ära unustage, et tõelised vutilahingud alles seisavad ees ja usaldagem ikka peatreenerit ka.

igavesti optimist:ingel:

ertz
10.02.05, 11:08
Algselt postitas dreyd

ühe mängu põhjal juba tambite poisid mutta.

ühe? ee, ma ei mäletagi ühtegi head mängu viimasest ajast... või kasvõi head tulemust.

aga siiski ma imetlen su võimet jääda optimistiks. siiralt ;)

eston maravilha
10.02.05, 11:09
kas meie omad väravale peale ka lõid? raamide vahele saamise kohta ei hakka parem küsimagi

Martin
10.02.05, 11:13

kas meie omad väravale peale ka lõid? raamide vahele saamise kohta ei hakka parem küsimagi

Mingi löök minu arvates isegi oli esimesel poolajal, lendas kuhugi sinna nurgalöögi lipu suunas. Raamide vahele küll vist polnud (kui siis nurgalöögist, kuid selle võiv väravavaht ise noppida).

mcnamara
10.02.05, 11:16
Algselt postitas erts
ühe? ee, ma ei mäletagi ühtegi head mängu viimasest ajast... või kasvõi head tulemust.

Mälu on meil inimestel ikka lühike, lühike, lühike. Pakuks siis paar märksõna: sügis, Läti. Ja tänan juba ette sõimamast, et see oli üks jube mõttetu ja halb mäng Eesti poolelt. Ei olnud.

Sen
10.02.05, 11:21

Raamide vahelt läks isegi pall võrku kuid aru küll ei saanud miks seda ära ei loetud.

ertz
10.02.05, 11:27

Algselt postitas erts

Mälu on meil inimestel ikka lühike, lühike, lühike. Pakuks siis paar märksõna: sügis, Läti. Ja tänan juba ette sõimamast, et see oli üks jube mõttetu ja halb mäng Eesti poolelt. Ei olnud.

tänan meelde tuletamast. nõus. see oli vähemalt hea mäng ja rahuldav tulemus.

aga...edasi? sellest on pool aastat möödas kah ju.

dreyd
10.02.05, 11:47
Algselt postitas erts

Algselt postitas erts

tänan meelde tuletamast. nõus. see oli vähemalt hea mäng ja rahuldav tulemus.

edasi on vaid tõesti üks näotu mäng Venemaa vastu ja sealt edasi juba sõprusmängud, mille lõpptulemused minu jaoks ausalt öeldes suurt kaalu üldise hinnangu andmiseks ei oma. Aga mis me siin ikka, natukene veel oodata ja tee Arenale saab jälle sinisärklasi täis:)

mcnamara
10.02.05, 11:49
Algselt postitas erts

Ja mida märkimisväärset on selle poole aasta sisse peale Venemaa-hävingu mahtunud? Nõus, see oli kole. Aga see oli ka üks mäng ainult.
Käed rinnale risti, et saame märtsis korraliku koosseisuga MM-mängudele. Ja et kevad tuleb varajane. Pole hullu lahti midagi.

marcello
10.02.05, 15:13
Sellest satsist oli 3-4 meest kes soojas ja muru peal vormi on kogunud.Ülejäänud hullasid hangedes ja toksisid skonto hallis.Pealegi olid meil väljas kolm kaitsetäkku,nagu mängupilt näitas oli kaitse läbisõiduhoov.Siin saab oma ka Kotenko kes lärmi ei löönud.Seega 0-3 polegi nii hull.Ma kartsin pärast 0-2 poolaja kaotust hullemat.

edit:delfi koomikud soovitavad uueks lauluks \"Täna ma ei skoori\"

ethan
10.02.05, 15:38
edit:delfi koomikud soovitavad uueks lauluks \"Täna ma ei skoori\"

Eesti koondis polegi 4 kohtumist järjest skoorinud. Mainimistväärt on ka see, et vastastel on lastud skoorida 12 korral.

marcello
10.02.05, 16:03
copy paste

kallid eesti jalgpallijuhid!
kui koondis läheb turismireisile,milleks
varustus kaasa võtta( pagasiga oli niigi jama!),veel hullem -kohalikega juba järgmisel
päeval rinda pista.Poisid oleks võinud jalgupidi
vees olles õlut libistada,eksootikast mõnu tunda
jne.Kuhu jäi aklimatiseerumine? -10 kraadilt+30
minek paarikümne tunnise vahega lööb ka kõige
tugevama närvikava segamini,rääkimata füüsisest.
Hommikul ei jõudnud raadiost Mart Tarmaku
ohkimist ära kuulata- a la stiilis-ikka jube
palav oli,vastastel hoopis teine mängumaneer,pikk
reisiväsimus jne.Kulla Mardike-see kõik oli
ette teada!Milleks need jaburad vabandused?
Kas te tõesti lootsite Venezuelat nende kodus
võita? Hea,et niigi läks!
Ütelnud otse ära ,Venezu-s pole veel käinud,tahaks ära näha!Jutt usutav ja inimlik.
Teiseks,ei saa aru-ennem mängu Slovakkiaga,oleks
mõttekam olnud kohtuda mõne Ida -Euroopa mansaga kasvõi Tallinna Levadiaga kui teised
poleks nõus olnud.

ethan
10.02.05, 16:06
või siis see:

meelis, 10.02.2005 12:32
to MVB

kuule tarkpea, kes sa siia kõiki sõimama tulid!
vahest seletad mulle lollile, miks korraldati enne Slovakkia ja Venemaaga väsitav reis kohtumaks riigiga, kelle jalgpall erineb meie lähemate vastaste omast nagu öö ja päev?

olen täieliku orgasmi saanud, kui sa ka mu ainsale küsimusele vastad!

ning nendevaheline \"arutelu\" :)