PDA

View Full Version : Maavõistlused

Leheküljed : 1 2 3 [4]

shepard
10.02.05, 16:09
Mis mõte on Delfi kommentaare postitada soccerneti foorumisse, arumseisaa???

ethan
10.02.05, 16:11
mõtle välja. põhjus on üsna lihtne.

mcnamara
10.02.05, 16:12
Algselt postitas shepard

Kui oma mõtted puuduvad, peab teiste omasid välja tooma. Venetsueelasse minekut väga veidraks ma küll pidada ei oska: jalgpall on ülemaailmne mäng. Kardan, et peame õppima ka lõuna-ameeriklastega mängima. Tuisus Levadiaga madistamine on kahtlemata odavam, aga vist mitte liiga palju mõttekam.

marcello
10.02.05, 16:13
Algselt postitas shepard

meie postitused olid vähemalt teemasse.
Meid kui fänne vaevavad samad küsimused mis postitatud kommentarides ka esitatud on.

ethan
10.02.05, 16:14
Algselt postitas marcello
meie postitused olid vähemalt teemasse.
Meid kui fänne vaevavad samad küsimused mis postitatud kommentarides ka esitatud on.

rääkimata sellest, et teiste mõtete kordamine on debiilne.

marcello
10.02.05, 16:21
Levadiaga poleks mõttekam olnud jah.Kurb on aga see,et enamus riike said ikka omavahel kokkuleppele,meile jäi see mis üle oli.Meist õnnetumad olid ainult meie alagrupi \"peksupoisid\" Nad ei saanud üldse mängida

etsajo
10.02.05, 18:25
Algselt postitas shepard

Aga võibolla kõik ei loe delfi kommentaare:D

etsajo
10.02.05, 18:39
A ma ei saa aru mis vahet seal on. Kas hakkas sügelema kusagilt, et keegi kommenteeris midagi mida võibolla sina või keegi teine juba lugenud on?!?Ei ole mõtet tühja kohapealt tõugata - arvan mina:deemon:

rauno
10.02.05, 19:22
Algselt postitas eston maravilha

kas meie omad väravale peale ka lõid? raamide vahele saamise kohta ei hakka parem küsimagi

teisel poolajal tegid mitu korda head koodtööd Oper ja Teever kes paar korda seinasöötudega vastaste kaitse üle mängisid.kahjuks teever ei suutnud ära realiseerida väga head võimalust.teisel poolajal venezuela väravavaht pidi ikka tööd tegema:)

troll
11.02.05, 11:40
Postimees luges raunot. Iseenesest tore :õnnelik:

kesa
18.11.07, 22:30
27.01.08 El Salvador Estonia

nonoh
18.11.07, 22:46
teleülekannet sellest mängust vist ei maksa lootagi.

smörgåsbord
18.11.07, 23:47
27.01.08 El Salvador Estoniapaistab, et peetakse kaks mängu. (http://espanol.upi.com/Deportes/2007/10/31/el_salvador_enfrentar_a_estonia_en_partidos_de_fog ueo/2851/)

FIFA edetabeli järgi peaks justkui tegemist olema jõukohase vastasega,
El Salvadori positsiooniks hetkel 141. :)

mängitakse Kesk-Ameerika suurimal staadionil. (http://www.fussballtempel.net/concacaf/ESV/Cuscatlan.html)

eika
19.11.07, 00:12
Ma ei saa aru, kuidas Eesti endale ikka selliseid vastaseid suudab leida. Usbekid ja Salvadorlased jne. Halenaljakas juba.

willane
19.11.07, 00:58
Jah, 27. ja 30. jaanuaril 2008.
Erinevalt Eestist on nemad kahel korral ka MM-il osalenud (1970, 1982)
El Salvadori koondise selle aasta tulemus 4 võitu, 3 viiki, 8 kaotust. lisaks eilne sõprusmäng Jamaicaga, mille tulemust ei tea.

Olympi
19.11.07, 15:23
Ma ei saa aru, kuidas Eesti endale ikka selliseid vastaseid suudab leida. Usbekid ja Salvadorlased jne. Halenaljakas juba.

Ei ole midagi viga neil. Päris võrdsed vastased võivad olla. Ja koondis saab ka huvitavate vastaste vastu mängida

Tembu
19.11.07, 15:27

Saa inimestest aru - funktsionäärid tahavad ka ju reisida soojadesse ning eksootilistesse paikadesse.Nagu me kõik.

eston maravilha
19.11.07, 15:32

nii sita koondisega nagu eesti hektel on, ei taha ükski normaalne vutiriik mängida. türklased sebiti ka kurgid sulle, raha mulle põhimõttel siia

mcnamara
19.11.07, 15:36

Salvadorlased jne ehk El Salvador on kahel MM-finaalturniiril mänginud ning seal Ungari võrku ühe palligi löönud. Mis on Eestil vastu panna?

Rein
19.11.07, 15:38
Salvadorlased jne ehk El Salvador on kahel MM-finaalturniiril mänginud ning seal Ungari võrku ühe palligi löönud. Mis on Eestil vastu panna?

Zahhovaiko uskumatud seiklused Kuveidis :rolleyes:

Jaak
19.11.07, 15:50

no Usbekistan on siiski suht kõva sats. Mitte kehvem,kui Saudi-Araabia näiteks. FIFA tabelis kusagil 60.koha kandis.
Salvador... no kunagi oli ju Pohlakul plaan,et Eesti saab esimeseks riigiks,kes on mänginud kõigi FIFA liikmesriikidega:)

Matis
19.11.07, 16:54
Jah Ungari suras ainult salvadorlastele kümneka vastu.

jansa
19.11.07, 17:13
Jah Ungari suras ainult salvadorlastele kümneka vastu.

.. mäletan seda mängu ja seal oli veel selline vahva värav kus madjarite väravavaht lõi palli oma alast lahti ja see mandus salvadorlaste vv-i seljataga..

carlo2
19.11.07, 19:17
no kunagi oli ju Pohlakul plaan,et Eesti saab esimeseks riigiks,kes on mänginud kõigi FIFA liikmesriikidega:)

Keegi oskab öelda, mitme erineva liikmesriigiga Eesti siis juba mänginud on (kui võtta arvesse kõik - nii sõprus kui valikmängiud k.a. enne II m.s. )?

kesa
19.11.07, 20:37
Keegi oskab öelda, mitme erineva liikmesriigiga Eesti siis juba mänginud on (kui võtta arvesse kõik - nii sõprus kui valikmängiud k.a. enne II m.s. )?

69 liikmesriigiga 207-st Eesti on 208-s

zaz
19.11.07, 21:19
Salvador... no kunagi oli ju Pohlakul plaan,et Eesti saab esimeseks riigiks,kes on mänginud kõigi FIFA liikmesriikidega:)
Pohlak rääkis siiski UEFA llikmesriikidest...
ja Eesti pole enam liiga kaugel oma eesmärgi saavutamisest...

kesa
19.11.07, 21:34
Pohlak rääkis siiski UEFA llikmesriikidest...
ja Eesti pole enam liiga kaugel oma eesmärgi saavutamisest...

Prantsusmaa, Hispaania, Serbia.

magnisco
19.11.07, 21:41
Prantsusmaa, Hispaania, Serbia.

Ja rohkem tõesti ei olegi?

Epic
19.11.07, 21:44
Saksamaa. Mõni veel kindlasti. Rumeenia äkki?

jaamu
19.11.07, 21:49
Saksamaa. Mõni veel kindlasti. Rumeenia äkki?

Saksamaa ja Rumeeniaga on mänginud

Epic
19.11.07, 21:51
Saksamaa ja Rumeeniaga on mänginud

Värskenda mu mälu

jaamu
19.11.07, 21:54
Värskenda mu mälu

http://www.fifa.com/worldfootball/results/male.html

Germany 5:0 (2:0) Estonia
15/09/1935 BRESLAU Friendly

Germany 4:1 (0:1) Estonia
29/08/1937 KONIGSBERG FIFA World Cup™ Qualifier

Estonia 0:2 (0:1) Germany
29/06/1939 TALLINN Friendly

Estonia 2:1 (1:0) Romania
14/07/1937 TALLINN Friendly

Romania 2:0 (0:0) Estonia
03/03/1999 BUCHAREST Friendly

Maekas
26.03.08, 17:21
Eesti-Malta? 20. august?

Eesti meediasse pole see vist jõudnud?

http://www.maltafootball.com/news1.shtml

Malta then plays two matches away from home: against Austria on May 30 and against Estonia on August 20.

Hogweed
26.03.08, 20:25
http://www.maltafootball.com/fixtures/malta.shtml
seal on malta koondise mängud aastal 2008 ja eestit pole

jansa
23.04.08, 21:11
..kas ma saan õieti aru et EST vs GEO mäng toimub 27mail st. TEISIPÄEVAL?

Poborsky
23.04.08, 22:27
Jah, pole ametlik mängupäev.

vaherhar
25.04.08, 16:08
4 mängu tulekul. Huvitav kas keskendutakse esimesele ja viimasele e. siis gruusia ja fääridega ja balti turniiri ei võeta nii
tõsiselt. Vanasti oli probleem, et 2 mängu järjest BT-il, aga nüüd on 4 ja mitteükski pole rahvusvahelisel mängudepäeval. Raske, aga huvitav.

Ruutu
25.04.08, 21:15
Õnneks on siiski piisavalt palju mehi piiritaga mängimas ja loodan, et mingi osa aitab koondist maavõistlustel ja ka BT. Samuti on Eesti liigas päris palju häid mängijaid. Tuleb kindlasti põnev jalgpalli kevad ja kodus, ükskõik mis kooseisu saame kokku, usun, et antakse maksimum. Nagu Rüütli mainis, ei taheta kodus küll kellelegi kaotada. BT Lätis peaks olema ka tähtis, kuna nii saame näidata naabritele, et ka meie oskame jalgpalli mängida

Sats1
26.04.08, 09:33
Samuti on Eesti liigas päris palju häid mängijaid.
1) Kui vana sa oled?
2) Mis sa arvad "häid mängijaid" all?

magnisco
26.04.08, 09:55
1) Kui vana sa oled?

Kui vana sa oled?

Ruutu
26.04.08, 23:13
Huvitav mida meie lugupeetud "Sats1" öelda tahtis? Ei saa nagu aru. Jah võin veelkord kinnitada, et ka Eesti liigas on häid mängijaid. Võta või lahti FC Flora nimekiri(Aksalu, Allas, Post, Zahovaiko, Ahjupeara, Vunk jne.)
Samuti FC Levadiast Tarmo Kink, Nõmme Kaljust Teever ja veel palju teisigi häid mängijaid. Seega hoia enda suu natuke koomal, muidu jätad endast ikka väga lolli mulje

Sats1
27.04.08, 11:49
Huvitav mida meie lugupeetud "Sats1" öelda tahtis? Ei saa nagu aru. Jah võin veelkord kinnitada, et ka Eesti liigas on häid mängijaid. Võta või lahti FC Flora nimekiri(Aksalu, Allas, Post, Zahovaiko, Ahjupeara, Vunk jne.)
Samuti FC Levadiast Tarmo Kink, Nõmme Kaljust Teever ja veel palju teisigi häid mängijaid. Seega hoia enda suu natuke koomal, muidu jätad endast ikka väga lolli mulje
OK, igas euroopa ML-s on ” päris palju häid mängijaid” : )

“Hea mängija“ all arvan hea tase välismaa ML-s mänginud (minevikus või praegusajal) meest või kelle suhtes on olemas huvi hea tase välismaa ML-a poolt.

budu
28.04.08, 10:28
1) Kui vana sa oled?

Kle Sats1 alles sa kirusid neid mehi kes läksid kuhugi välismaale esiliigasse mängima.just ennem sain aru et targem oleks mängida eesti kõrgliigas.nüüd pole sinu arust siin liigas häid mängijaid.ole hea ja pane siia nimekiri kes sinu arust peaks olema koondises ja muidugi ikka pane oma reeglite ja musta nimekirja järgi.kui sinu kriteeriumeid arvestada sis ega 11 meest kokku ei saaks.

Sats1
28.04.08, 19:15
nüüd pole sinu arust siin liigas häid mängijaid.
Kus (mis postituses) mina kirjutasin, et meie ML-s POLE (!!!) häid mängijaid?