320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ajakiri \"Eesti jalgpall\" 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ajakiri \"Eesti jalgpall\" 2002

    Hiljuti raamatukogus avastasin, et see üllitis mul täielikult puudub (ajakiri, kus on ML ja EL klubide info lisaks muule). Ma ei ole seda kuskil müügil ka näind. Kas seda on võimalik veel kuskilt saada?
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    #2
    Replying to Topic \'Ajakiri

    Ma VIST nägin ühte sellist müügil Raekoja platsil Greifi poes, aga see võis ka miski muu ajakiri olla (näit. \"Sport sõnas pildis\"). See juhtus mingi nädal-kaks tagasi.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Ajakiri

      Kumba sa mõtled? Kas originaalset (Petersoo-Saveljev projekt) või nö. piraati Esimesi on mul veel päris paar tükki alles, seega saaks kenasti anda.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Ajakiri

        Originally posted by Martin


        Kumba sa mõtled? Kas originaalset (Petersoo-Saveljev projekt) või nö. piraati Esimesi on mul veel päris paar tükki alles, seega saaks kenasti anda.
        Olemas on mul see \"Jalgpall sõnas ja pildis\" ehk see piraat siis vist. Seda korralikku varjanti tahaks kangesti saada. Suured tänud kui saad ühe kõrvale panna!
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Ajakiri

          Ma ei saa päris hästi aru ,mis se Petersoo oma nii väga parem ,originaalsem on.
          Mul on mõlemad ja ka otsast otsani läbi loetud
          Nüüd oleks vaja juba 2003 .a. Eest Jalgpallid hankida.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Ajakiri

            Originally posted by ROOTSI KUNN


            Ma ei saa päris hästi aru ,mis se Petersoo oma nii väga parem ,originaalsem on.
            Mul on mõlemad ja ka otsast otsani läbi loetud
            Nüüd oleks vaja juba 2003 .a. Eest Jalgpallid hankida.
            Petersoo - Saveljev tegid oma esimese ajakirja juba 1998. aastal. Ja siis lõid selle taas 2001. ja uue 2002. aastal. Samal aastal tegi aga ajakirja ka EJL ning nimetas selle SAMUTI Eesti Jalgpall 2002-eks. Ehk siis - võttis põhimõtteliselt üle Petersoo-Saveljev ajakirja nime.

            Niisiis - Eesti Jalgpalli nimi on originaalselt kasutusel Petersoo/Saveljev poolt, EJL võttis selle lihtsalt kah. Sellest siis originaalnimi ja üle/äravõetud nimi.

            Pori ei hakka parem loopima

            Lisa: Eesti Jalgpall 2003 (see originaalne ikka) on juba töös.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Ajakiri

              OK ! Tegelikult on Martin ,sul õigus mul on ka see päris esimene variant olemas. Aga minu ,kui lugeja jaoks pole põhimõttelist vahet , peaasi et ajakirjad ilmuvad .
              FCF Forever

              Kommentaar

              Working...
              X