PDA

View Full Version : Ajakiri \"Eesti jalgpall\" 2002

greenday
04.01.03, 23:19
Hiljuti raamatukogus avastasin, et see üllitis mul täielikult puudub (ajakiri, kus on ML ja EL klubide info lisaks muule). Ma ei ole seda kuskil müügil ka näind. Kas seda on võimalik veel kuskilt saada?

jjriado
04.01.03, 23:45
Ma VIST nägin ühte sellist müügil Raekoja platsil Greifi poes, aga see võis ka miski muu ajakiri olla (näit. \"Sport sõnas pildis\"). See juhtus mingi nädal-kaks tagasi.

Martin
05.01.03, 00:17
Kumba sa mõtled? Kas originaalset (Petersoo-Saveljev projekt) või nö. piraati :) Esimesi on mul veel päris paar tükki alles, seega saaks kenasti anda.

greenday
10.01.03, 21:02
Originally posted by Martin

Kumba sa mõtled? Kas originaalset (Petersoo-Saveljev projekt) või nö. piraati :) Esimesi on mul veel päris paar tükki alles, seega saaks kenasti anda.Olemas on mul see \"Jalgpall sõnas ja pildis\" ehk see piraat siis vist. Seda korralikku varjanti tahaks kangesti saada. Suured tänud kui saad ühe kõrvale panna!

ROOTSI KUNN
11.01.03, 00:10
Ma ei saa päris hästi aru ,mis se Petersoo oma nii väga parem ,originaalsem on.
Mul on mõlemad ja ka otsast otsani läbi loetud
Nüüd oleks vaja juba 2003 .a. Eest Jalgpallid hankida.;)

Martin
11.01.03, 00:15
Originally posted by ROOTSI KUNN

Ma ei saa päris hästi aru ,mis se Petersoo oma nii väga parem ,originaalsem on.
Mul on mõlemad ja ka otsast otsani läbi loetud
Nüüd oleks vaja juba 2003 .a. Eest Jalgpallid hankida.;)

Petersoo - Saveljev tegid oma esimese ajakirja juba 1998. aastal. Ja siis lõid selle taas 2001. ja uue 2002. aastal. Samal aastal tegi aga ajakirja ka EJL ning nimetas selle SAMUTI Eesti Jalgpall 2002-eks. Ehk siis - võttis põhimõtteliselt üle Petersoo-Saveljev ajakirja nime.

Niisiis - Eesti Jalgpalli nimi on originaalselt kasutusel Petersoo/Saveljev poolt, EJL võttis selle lihtsalt kah. Sellest siis originaalnimi ja üle/äravõetud nimi.

Pori ei hakka parem loopima :D

Lisa: Eesti Jalgpall 2003 (see originaalne ikka) on juba töös.

ROOTSI KUNN
11.01.03, 00:30
OK ! Tegelikult on Martin ,sul õigus mul on ka see päris esimene variant olemas. Aga minu ,kui lugeja jaoks pole põhimõttelist vahet , peaasi et ajakirjad ilmuvad .:)