320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fänlus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fänlus

    Nähtavasti on suuremal osal foorumi rahval oma lemmikklubi, kellele kaasa elada, kelle mäng sümpatiseerib jne.

    Seega teen ettepaneku, et siia teema alla võiks igaüks kirjutada, miks ja kuidas ning millal sai temast enda lemmikklubi fänn...ja miks see klubi talle meeldib...huvitav oleks ju teada..

    NB! Ja vastused, \"sest Bekkam on lahe\" ei kõlba....

    #2
    Replying to Topic \'Fänlus\'

    siin on teema, kus juttu sellest, kuidas klubi ja inimene on omavahel lähedaseks saanud

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Fänlus\'

      Originally posted by Magpie


      Nähtavasti on suuremal osal foorumi rahval oma lemmikklubi, kellele kaasa elada, kelle mäng sümpatiseerib jne.

      Seega teen ettepaneku, et siia teema alla võiks igaüks kirjutada, miks ja kuidas ning millal sai temast enda lemmikklubi fänn...ja miks see klubi talle meeldib...huvitav oleks ju teada..

      NB! Ja vastused, \"sest Bekkam on lahe\" ei kõlba....
      aga shearer on lahe kõlbavad???

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Fänlus\'

        Aga Aston Villa on lahe nimi k6lbab?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Fänlus\'

          Mis teha noored on kõik meil inglise vuti fännid. Tegelikult on ta tõesti maailma parimaid liigasid ja vaatan isegi meeleldi ,kuid tõelist lemmikut mul seal pole.
          Kõige parem on ikka oma kodukootud FC-FLORA.
          Ja seda juba 13 aastat.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Fänlus\'

            No nii hull asi ka pole, Rootsi Kunn. Ise j2lgin huviga Eesti jalgpalli kuni teise liigani, sealt allapoole valikuliselt. N2iteks. Lihtsalt konkreetseid lemmikuid pole.
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Fänlus\'

              Mina fännan Madridi Reali. Fännanud olen küll lühikest aega, alles 6-7 kuud. Jalkafänniks sain ka alles hiljuti. Sellel miks ma Reali fänn olen on mitu põhjendust:
              1. Real on Hispaania klubi, mulle meeldib Hispaania, sealsed inimesed, kliima ning temperament.
              2. MMi ajal hoidsin pöialt Hispaaniale ja mitmed Reali mängijad on Hispaania koondises. Päris palju tegelikult.
              3. Mulle meeldis Reali mäng finaalis Bayeriga
              4. Real Madridil on pikk ajalugu
              5. Seal mängivad mitmed mu lemmikmängijad: Raul, Casillas, Morientes (varsti enam mitte kahjuks), Hierro, Helguera, Guti, Zidane

              6.Kellegi poolt peab ju olema. Oleks jama jalkat vaadta, kui sul on ükskõik, kes võidab

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Fänlus\'

                Originally posted by fännanReali


                Mina fännan Madridi Reali. Fännanud olen küll lühikest aega, alles 6-7 kuud. Jalkafänniks sain ka alles hiljuti. Sellel miks ma Reali fänn olen on mitu põhjendust:
                1. Real on Hispaania klubi, mulle meeldib Hispaania, sealsed inimesed, kliima ning temperament.
                2. MMi ajal hoidsin pöialt Hispaaniale ja mitmed Reali mängijad on Hispaania koondises. Päris palju tegelikult.
                3. Mulle meeldis Reali mäng finaalis Bayeriga
                4. Real Madridil on pikk ajalugu
                5. Seal mängivad mitmed mu lemmikmängijad: Raul, Casillas, Morientes (varsti enam mitte kahjuks), Hierro, Helguera, Guti, Zidane

                6.Kellegi poolt peab ju olema. Oleks jama jalkat vaadta, kui sul on ükskõik, kes võidab
                says it all...

                aga võibolla oled lihtsalt gloryhunting bastard

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Fänlus\'

                  Originally posted by fännanReali


                  Mina fännan Madridi Reali. Fännanud olen küll lühikest aega, alles 6-7 kuud. Jalkafänniks sain ka alles hiljuti. Sellel miks ma Reali fänn olen on mitu põhjendust:
                  1. Real on Hispaania klubi, mulle meeldib Hispaania, sealsed inimesed, kliima ning temperament.
                  2. MMi ajal hoidsin pöialt Hispaaniale ja mitmed Reali mängijad on Hispaania koondises. Päris palju tegelikult.
                  3. Mulle meeldis Reali mäng finaalis Bayeriga
                  4. Real Madridil on pikk ajalugu
                  5. Seal mängivad mitmed mu lemmikmängijad: Raul, Casillas, Morientes (varsti enam mitte kahjuks), Hierro, Helguera, Guti, Zidane

                  6.Kellegi poolt peab ju olema. Oleks jama jalkat vaadta, kui sul on ükskõik, kes võidab
                  Midagi pole öelda ,kõik on selgelt põhjendatud ,mees teab ,mis mees teeb!!
                  FCF Forever

                  Kommentaar

                  Working...
                  X