PDA

View Full Version : Poom Sunderlandis-kas hea või halb???

Jimmy Hendrix
10.01.03, 17:28
Minul on sellest küll natukene kahju,et Sanderland selle ostu tegi,aga juu ei tulnud ka mingit konkreetset pakkumist Poomi eest.Oleks vaimusilmas lootnud,et ikka kas Arsenal või Aston Villa taolised klubid selle ette võtavad,aga mis läind see läind.
Arvan,millegi pärast,et see jääb ka Poomi viimaseks üleminekuks sellisel tasemel.
Kahju on natukene,aga eks vaatame ja loodame,mis saab sellest seisust.:reiv: :eiei: :õlu: :õlu:

Jimmy Hendrix
10.01.03, 17:29
Sorry sunderland,mitte sandetland...:viha:

Tihane
11.01.03, 06:11
parem varblane peos, kui vares katusel.

PS! Millal võiks eestimaa oludes Sunderlandi mängu televiisori vahendusel jälgida?

Mõni päev, baar, ja kellaaeg oleks teretulnud.h

Kaarel
11.01.03, 06:21
Inglise televaatajate palvel otustas Sky TV, et Sunderlandi mänge otseülekandes ei näidata.:doh:

INCE
11.01.03, 12:30
siin võiks (suvaliselt ja natuke kohandatult) tsiteerida ühte tuntud nõukogude klassikut .... et poleks piinavalt valus kasutult raisatud aastate pärast ...
ja loota et Poom sellest mülkast lõpuks (ja soovitavalt õigeaegselt) suudaks välja rabeleda :(

H.M Murdock
28.01.03, 22:45
See oleks küll hale,kui Mart järgmisel hooajal jälle (!!!!!) 1. divisionis mängiks.kuigi on Sunderland palju parem Derbyst (kui neid üldse võrrelda annab).

Pätu
29.01.03, 00:54
Oot, kuidas need kaks klubi siis üksteisest nii väga erinevad ? :P

H.M Murdock
29.01.03, 01:26
Ikka on-derby on suurtes võlgades ja müüb mängijaid,sunderlandi võlgu ma ei tea aga mängijaid nad vähemalt ei müü,kuid tõesti ega nad nii erinevad ei olegi:doh: !

Jaan
29.01.03, 01:50
Sunderlandil on kah hunnik v6lgu.

H.M Murdock
30.01.03, 00:29
Mis nendega üldse juhtunud on??:deemon: eelmine hooaeg oli philips üx inglise liiga parimaid ründajaid ja sel hooajal on ta kui talveunne jäänd.ja üldse:KRT,Sunderland,mis toimub,saage juba üle!!!!!:viha:

mjkk
30.01.03, 00:40
Originally posted by H.M Murdock

Mis nendega üldse juhtunud on??:deemon: eelmine hooaeg oli philips üx inglise liiga parimaid ründajaid ja sel hooajal on ta kui talveunne jäänd.ja üldse:KRT,Sunderland,mis toimub,saage juba üle!!!!!:viha:

Eelmine hooaeg küll Phillipsile hea eriti ei olnud, võib-olla sellele eelnev ja üle-üle eemine hooaeg, aga mitte eelmine. Kui mõleda nüüd järele, miks Mackemid nii perses on, siis põhjenduseks on kindalsti lihtsaltt fakt, et tegemist on maailma halvima meeskonnaga :D , Reid suutis teha \"superoste\" ja viia meeskonna tõelisesse kahjumisse jne....

eston maravilha
30.01.03, 01:31
tõeline kahjum - päris huvitav konsept, valgusta lähemalt

H.M Murdock
01.02.03, 01:17
Mis teha et kodanik Reidil ajusi pole,tänapäeval see pole eriline haruldus....:D Maalima sitem meeskond Sunderland ka ei ole-saudi araabia liiga tontidele teevad veel (!!!!!) ära:r66m7: :r66m16:

sicmic
01.02.03, 02:11
Originally posted by H.M Murdock

Mis teha et kodanik Reidil ajusi pole,tänapäeval see pole eriline haruldus....:D

Üks inimene on siin läheduses veel, kel neid vähe tundub olevat ;) (või sain mina su ideest valesti aru? :oih:)

Ühesõnaga, Herr Murdock, kui sa juhuslikult ei teadnud, siis 2002. aasta oktoobri algus on aeg, millest alates Reid enam Sunderlandi treenerina ei tegele.

üldiselt ei pea poomi kolimist sunderlandi eriti väärt sammuks, kuid siiski areng...parem kui derbys kükitamine.

H.M Murdock
01.02.03, 13:28
no ma ju ütlesin et lollus on tavaline haigus.;) juuuu ka siis minu puhul.kuid lolle oste ta ju TEGI.

Pätu
01.02.03, 14:09
nimeta üks loll ost palun :)

H.M Murdock
01.02.03, 14:49
võtame kas või Mardi:miks oli Sunderlandil uut puurivahti vaja,neil endil ju Sörensen olemas.:kaval:

Pätu
01.02.03, 15:32
sulle krt öeldi et reid pole juba natuke aega olnud sudnerlandi treener ja tema ei ostnud Poomi eksole... krdi juhmard. but try again

überalles
02.02.03, 00:48
Kas keegi teab ons Poom ikka vigastatud?

kluivert
26.04.03, 15:40
See on väga hea sest Sunderland on tugev meeskond praegu 10kohal norm ju...

eston maravilha
26.04.03, 15:42
???

now ive seen it all

sicmic
26.04.03, 15:47
Originally posted by kluivert

Kas tohiks ehk teada, mis meeskonnast sa r22gid? See Sunderland millest ma kuulnud olen sel hooajal sinnapoole ei kyyndinud. Ja paraku ei ole Sunderland eriti tugev meeskond...

euro_boss
02.05.03, 21:25

See on tõesti normilt tugev meeskond kui võrrela aint Fc Valgaga!!!!

:reiv:

17
03.05.03, 01:01

ehheeee võibolla mõtles ta southamptonit??? aga jah poomist on kahju võix ikke kuskile arsenali vei kuskile sinna tugevamatesse klubidesse yle minna kuid manu vajab ju uut väravavahti niiet nad võixid ju poomi sihikue võtta;)

17
03.05.03, 01:02

ehheeee võibolla mõtles ta southamptonit??? aga jah poomist on kahju võix ikke kuskile arsenali vei kuskile sinna tugevamatesse klubidesse yle minna kuid manu vajab ju uut väravavahti niiet nad võixid ju poomi sihikue võtta;)

eston maravilha
04.05.03, 07:51
tahtmine on taevariik ja reaalsus hoopis teine teema

ja kuidas see välja peaks nägema kodanik mixer?? et ykspäev lihtsalt mart p marsib alex cuntasoni või arsene uksest sisse ja ytleb et tere mina olen teie uus kollkiiper?

17
04.05.03, 16:12
eino mitte nii aga vahepial käisid ju jutud et mart kas arsenali vei manusse ja manul olex ju uut väravavahti vaja sest barthez on sel aastal väga halvast mänginud

Wizard
14.05.03, 22:39
krt Manu võix Poomi ära osta, see olex neil väärt tehing ning Poom saax siis näidata oma õiget taset, sest kui klubis puudub korralik kaitsemäng, siis ei ole väravavaht süüdi, et nii palju kolle lüüaxe

:kop: ;) :ham8: