PDA

View Full Version : Narva Transi parim mängija

eug
13.01.03, 00:21
Käimas viimane nädal, millal on võimalik osaleda JK Narva Transi hooaja 2002 parima mängija valimisel. Kui teil on olemas oma arvamus, siis kindlasti andke häält (http://www.fctrans.ee/poll/pollee.php).

greenday
13.01.03, 05:00
Andsin oma hääle Kinkyle. :)

ROOTSI KUNN
14.01.03, 14:59
Kink mängis ,kuid minu meelest kuue parema sekka ei mahu. Parimad olid ikkagi Gruzja ja noor Shelehhov. Ka väravavaht teenis kiidusõnu. Teisi vendasid lihtsalt nii hästi ei tea ,et saaks hääletada.:doh:

eug
15.01.03, 18:26
nõus. arvan, et Kinki hääletuse edukuse põhjuseks on suur osa rahvuse küsimuses :(

Lapeteus
15.01.03, 19:42
Minu soosik Narva Transis on Arutjunjan, põhjuseks on mehe huvitava kõlaga nimi (arutu junn);)

jots
17.01.03, 00:57
Muuseas, see ei lähe küll teemasse... Kuid Tarmo Kink mängis Narva Transi eest A2 noorte MV. Lõi 42 väravat ja viis meeskonna esikoha karikani.

ROOTSI KUNN
16.03.03, 17:31
Meistriliiga all peaks iga Ml-mängiva klubi kohta olema teema avatud. Narva kohta sobib ka see. Igatahes oleks huvitav teada ,miks ei mänginud Kuressaares Gruznoff.
Kasimir on ka huvitav nähtus, vaatame mida ta edaspidi suudab.
Narva nõrgaks lüliks võib osutuda noor väravavaht Malishauskas. Üldiselt ma ei usu ,et Narva sel hooajal viiendast või kuuendast kohast kõrgemale tõuseb.
Nende hoog raugeb tavaliselt hooaja lõpus ,kus ei suudeta enam isegi viimaste vastu korralikku mängu näidata. Nii ,kui medalivõimalusi enam ei nähta nii on ka mängulust kadunud.

Jaan
16.03.03, 21:06
Huvitava faktina tuleb mainida, et Narva meeskonda on registreeritud 55-aastane v2ravavaht T6nu Eapost. Kui tema peaks Meistriliigas platsile saama, oleks tegemist vist ilmarekordiga. Veel kymmekond aastat tagasi m2ngis Eapost Meistriliigas. Kui m2lu ei peta, Kohtla-J2rve Keemiku ja siis J6hvi EP eest. Olen omal ajal isegi tema vastu m2nginud, aga loomulikult mitte Meistriliigas.

PHILIPZ
16.03.03, 21:09
Originally posted by ROOTSI KUNN

Meistriliiga all peaks iga Ml-mängiva klubi kohta olema teema avatud. Narva kohta sobib ka see. Igatahes oleks huvitav teada ,miks ei mänginud Kuressaares Gruznoff.
Kasimir on ka huvitav nähtus, vaatame mida ta edaspidi suudab.
Narva nõrgaks lüliks võib osutuda noor väravavaht Malishauskas. Üldiselt ma ei usu ,et Narva sel hooajal viiendast või kuuendast kohast kõrgemale tõuseb.
Nende hoog raugeb tavaliselt hooaja lõpus ,kus ei suudeta enam isegi viimaste vastu korralikku mängu näidata. Nii ,kui medalivõimalusi enam ei nähta nii on ka mängulust kadunud.

Kurat teda Gruznov-i teab - räägitaxe et puhkab kusagil Tyrgis. Võibolla läx ta Iraaki USA armee vastu sõdima :-) Aga võibolla hoopis temast on mingi tyrgi klubi huvitatud, ei teagi täpselt...
Arvan et ilma temata saame kah hakkama suurepäraselt. Malishauskas on kyll noor aga väga andekas väravavaht. Pealegi meil on ka vana tegija Tõnu Eapost :-) Yldiselt peax kõik normaalselt minema, ainus asi mis mulle ei meeldi on flora systeemist treener...

eug
16.03.03, 21:36
phil, enne Kuressaaret oli Zamogilnyi Lootuse peatreener.

Glazza
16.03.03, 21:38
Originally posted by Jaan

Huvitava faktina tuleb mainida, et Narva meeskonda on registreeritud 55-aastane v2ravavaht T6nu Eapost. Kui tema peaks Meistriliigas platsile saama, oleks tegemist vist ilmarekordiga. Veel kymmekond aastat tagasi m2ngis Eapost Meistriliigas. Kui m2lu ei peta, Kohtla-J2rve Keemiku ja siis J6hvi EP eest. Olen omal ajal isegi tema vastu m2nginud, aga loomulikult mitte Meistriliigas.

Mis variandid jäävad - Orbiit, Baltika, Alko, Kalev, Irbis !?!

PHILIPZ
16.03.03, 21:42
Originally posted by eug

phil, enne Kuressaaret oli Zamogilnyi Lootuse peatreener.

tean, aga ikkagi Kuressaare on pohlaku klubi...

Jaan
16.03.03, 23:30
Originally posted by Glazza

Originally posted by Jaan

Mis variandid jäävad - Orbiit, Baltika, Alko, Kalev, Irbis !?!

Ikka panid kapsaaeda. Kohtla-J2rve Veteranid. Muuseas, T6nu, kes saabus m2ngule beezhis Mercedeses, oli nii vana kooli mees, et m2ngis kinnasteta.

eug
16.03.03, 23:35
tean, aga ikkagi Kuressaare on pohlaku klubi...

noh, see jah. kui nii arvestada, siis pool eesti jalgpalli on flora systeemist :)

PHILIPZ
17.03.03, 00:14
2 eug:

tegelikul suur vahe on kas treener on flora systeemist või mängija...

pumba
17.03.03, 02:38
Gruznoff rulz, :jump2:

PraS
17.03.03, 05:33
mis sellel siis vahet on?

PHILIPZ
17.03.03, 16:17
kle märt - on ju vahe inimesel kes treenib meeskonda ja inimesel kes selles meeskonnas mängib. Olgu kasvõi transis mingi kaktus, aga ta hakkab mängima nii nagu treener ytleb, aga kui treener on kaktus siis ise tead mida ta hakkab soovitama ja kelle kasux mängu yles ehitama :-)

PraS
17.03.03, 16:31
kuuel sul ikke haige mõtlemine:)
no meil ka florasysteemist treenerid....kuid me kyll flora syst satside vastu teistmoodi ei mängi...

PHILIPZ
17.03.03, 16:36
märt - kellel meil?

PraS
17.03.03, 16:39
see ei oma tähtsust kes on meie aga niipalju et eelmine aasta II liigas oli vega vihased võitlused.......ja röövisime mõned väärtuslikud punktid:P

PHILIPZ
17.03.03, 17:21
hehe - ei oma tähtsust... Flora systeem või mitte - ei oma jah tähtsust - ole normaalne... Kui olete pohlaku ketist siis omab kyll... Varsti kogu meistriliiga ainult kaktused - väga huvitav, onju? Ma olen kyll kindel et sellel hooajal Tulevik, Kuressaare ja Valga kordagi ei võida florat ja toovad talle kindlad 36 punkti ära, noh viik võibolla mõni tuleb...

yheksa
17.03.03, 18:00
hm.... näiteks, et kui Levadia süsteem on see koht kus tekivad mötted nö mängude stsenaariumi olemasolust ning kindla vöitja ette teadmisest, siis kas ei teki kahtlust, et just Levadia on see süsteem kus asjad nii käivad?

Millegiprst on Levaadikud need, kes süüdistavad Flora süsteemi klubisid meelega kaotamisest jnejnejne... Äkki Teil endal käivad asjad sedapidi?

Jaan
17.03.03, 19:53
Kysimus Antiflora meestele. Miks on Tallinna Levadia v2ravas tavaliselt Janno Hermanson, ent Maardu vastu m2ngides hoopis V6ru Silja Spordist (III liiga l6una) hangitud Sergei Pisn6i, kes isegi V6ru eest aeg-ajalt pakke tegi? Samuti ootan vastust kysimusele, miks ei t6statud yhe systeemi meeskondade paljususe probleemi eelmisel aastal, kui Levadial oli Meistriliigas 3, aga Flora \"ketil\" k6igest 2 mansat? Ait2h vastuste eest.

PraS
17.03.03, 21:24
no see on siililegi selge et eelmine aasta said käsu pärnu levadia mängijad et nyyd tuleb maardu levadiale kaotada......(mul on ka kontake levadiast kes seda ka kinnitavad)......

priity
17.03.03, 23:09
levadia süsteemi ajuvabadust näitab seegi kuidas eelmine hooaeg pärnu meeskonnast vahetult enne p ja t levaadiate viimast omavahelist mängu kõik vähegi paremad mängijad tallinna levaadiasse kanti. vist ei tahtnud levada korraldusi täita...

maailmakunn
18.03.03, 01:20
Gruznov ei mänginud sellepärast et oli kuskil lõuna venemaal või sealkandis proovil. Minu teada saabus küll samal päeval, kuid mis edasi sai sellest ajalugu vaikib. Ehk varsti ole kuulda kui mees lahkuma peaks.

sosku
18.03.03, 10:46
Originally posted by maailmakunn

Gruznov ei mänginud sellepärast et oli kuskil lõuna venemaal või sealkandis proovil. Minu teada saabus küll samal päeval, kuid mis edasi sai sellest ajalugu vaikib. Ehk varsti ole kuulda kui mees lahkuma peaks.

Eilne Molodjozh väitis, et \"patsaan\" oli Türgis ja mingi Kazhastani tiim olevat teda testinud.

PHILIPZ
18.03.03, 20:32
2 yheksa:
ma olen nõus sinuga et levadial on kah oma systeem... Praegusel hetkel meistriliigas on ainult 2 iseseisvat klubi mis ei kuulu mingisse systeemi - need on TVMK ja TRANS

2 Jaan:
samuti ytlen et ma olen nõus sellega et levadial oli ja on oma systeem kus on põhiline eesmärk maardu meeskonda aidata. Aga tead mix me ei teinud Anti Levadia Coalitionit? Sest et see on mõttetu - me oleme Flora ja Pohlaku vastu, meile ei meeldi et koondis on 90% kaktused - kas maardu levadiast on koondises pallureid? Vaid 1! Kui flora asemel olex levadia ja pohlaku asemel levada siis meil olex anti levadia coalition, aga asjad on vastupidi... Samuti kui mingis 5-ndas liigas tehaxe võimas systeem mitme klubi vahel siis mind see ei huvita... Mind huvitab meistriliiga ja see et Flora on ebaõiglaselt meister...

Jaan
19.03.03, 01:45
Philipz, sa ju r22gid iseenesele vastu (eeldades, et sa usud vanden6udesse), kui tunnistad, et Levadial oli kyll rohkem satse sarjas, aga Flora ikkagi v6itis \"eba6iglaselt\".

1) Liigatabel ei valeta
2) Peale kalust rusikatega ei vehita.

Mis sul nyyd siis viga on? Kohtunikud olid eba6iglased v6i?

PHILIPZ
19.03.03, 02:18
Kuule Jaan kellegi jaox pole enam yllatus see et Florale aidataxe.... Juba vaadata selle hooaja 2 mängu - TVMK ja Valga vastu - kas seal olid kohtunikud õiglased? Mina sedasi kyll ei ytlex...

Jaan
19.03.03, 03:24
Kohtunikud olid hullult Flora poolt ja andsid TVMK-le pendla? Las ma arvan - Pohlak isiklikult k2skis Kr6lovil pendla Kaalma pihta lyya. Musueas, k6ik, kes statal k2isid, v2idavad, et Valga vastu oli Flora penalt t2iesti 6ige.

PHILIPZ
19.03.03, 19:24
ära ytle et kõik, ma kyll tean inimesi kes väidavad et mäng oli ebaõiglane...

Ott
19.03.03, 21:54
Kuulge Transi fännid, mida ütlete Siksten Kasimiri kohta? Mulle tundub küll, et tegemist on päris hakkaja vennaga. Tänavu liitus Transiga ja juba põhis ka!

priity
19.03.03, 22:11
Originally posted by PHILIPZ
ära ytle et kõik, ma kyll tean inimesi kes väidavad et mäng oli ebaõiglane...

mäng kus 22 meest 1 palli taga ajavad on selgelt ebaõiglane. seega ph-i järgides \"eesti meistriliigas igale mängijale oma pall!\"

sosku
20.03.03, 11:12
Originally posted by Ott

Kuulge Transi fännid, mida ütlete Siksten Kasimiri kohta? Mulle tundub küll, et tegemist on päris hakkaja vennaga. Tänavu liitus Transiga ja juba põhis ka!

Tegu peaks olema 3. eestlasega, kes Transi eest platsil käinud (eelmised Tarmo Kink & Marek Naaris). Mees on ise pärit Tartust, mängis varem mõnda aega Merkuuri ridades. Eelmisel aastal pallis mingis Soome mudaliigas. Rohkemat soomekeelset lisainfot annab Google.

Patt27
20.03.03, 11:55
jah, minu teada on Kasimiri sünniaasta 1980. Ega ta nüüd nii tegija ka pole, pigem ütleks, et Transil on mängijatega kitsas. Muuseas kui mängida Chmapions Manager 2001/2002 Soome liigat. Siis seal gi on Kasimir just selle nöö eelpool mainitud mudaliiga klubis.

PHILIPZ
22.03.03, 03:25
selle mehaga oleme hetkel kyll igati rahul :-) Kuressaare mängus ta väga hästi asendas Gruznovi :-) Ammu olex juba aeg Gruznov mujale saata :-)

PraS
24.03.03, 00:27
philipz kuule sa kuulud transi juhatusse et väidad et me oleme rahul temaga:P

shakedown
25.03.03, 02:13
See 55a.Eapost on ikka mitmekülgne mees,tulnud nt. `70,`72,`74,`76 a. Eesti meistriks jäähokis Keemiku ridades.

PraS
25.03.03, 02:36
philipz mis kostad siis transi kaotuse kohta tulevikult?

ROOTSI KUNN
25.03.03, 11:11
Philipz ja Co ,kuidas eile mulgi puder maitses ?
Kasutades teie endi lemmikväljendeid siis imesite ikka päris korralikult. Kogu teie meeskond oli eile üks pasapeetrite kamp ,kes ei suutnud ühtegi ohtlikku olukorda luua.
Gruznovi eest ei annaks ma praegu isegi viit krooni nii vilets oli ta eile.
Luuserid olite ,olete ja luuseriteks te jääte. Ainult pizdiitamises olete kõvad mehed.:D :D

überalles
27.03.03, 08:50
Kas keegi oskab ära seletada mida teeb Eapost Meistriliigas? Mitte , et mul midagi tema vastu oleks, aga ma ei sa aru kuidas nad ühtki paremat meest ei leia? Kui ma õieti aru sain, pidi Merkuur olema ju Transi duubel. Seal mängib üsna hea väravavaht Karev. Kui keegi teab sellest midagi võiks öelda. Äkki tahavad Guinessi pääseda?
See oleks vähemalt võimalus konkurent- klubidele milleski ära teha.

sosku
27.03.03, 10:37
Originally posted by überalles

Kas keegi oskab ära seletada mida teeb Eapost Meistriliigas? Mitte , et mul midagi tema vastu oleks, aga ma ei sa aru kuidas nad ühtki paremat meest ei leia?

Ei tunne küll Transi mehi aga Tuleviku mängu vaheajal tegi mingi mees neil väravavahile iseloomulikke soojendusharjutusi. On ta nüüd mingi noor varu-vv või suvaline tropp, seda ma ei tea öelda.

PHILIPZ
29.03.03, 18:35

Philipz ja Co ,kuidas eile mulgi puder maitses ?
Kasutades teie endi lemmikväljendeid siis imesite ikka päris korralikult. Kogu teie meeskond oli eile üks pasapeetrite kamp ,kes ei suutnud ühtegi ohtlikku olukorda luua.
Gruznovi eest ei annaks ma praegu isegi viit krooni nii vilets oli ta eile.
Luuserid olite ,olete ja luuseriteks te jääte. Ainult pizdiitamises olete kõvad mehed.:D :D

haha - mingi lamo oled vist :-) See oli vaid esimene karikamäng NB! Veel tuleb 1 mäng ja kyll Trans proovib Tuleviku paika panna... Muide pizdiitamises oled sama kõva mees kyll - mix sa ei tuletanud meelde kuda kaktused \"imesid\" aasta tagasi, kui Trans teid 6:1 ära tegi?
P.S: hea mees kah oled hahaha :-)

kluivert
29.03.03, 19:44
Gruznov on parim:viha:

PHILIPZ
05.04.03, 14:02
aasta tagasi Trans andis Florale pexa 6:1 - vaatame mis homme tuleb! Loodan parimat !!!

ROOTSI KUNN
16.04.03, 13:09
No nii,Narva sai eile korralikult kotid endale taha :P ja taburetiga ka vastu pead neli korda. Normaalne! Aga kus olid kurikuulsad Narva fännid ? Ei olnud nagu kuulda ja näha.:)

eug
16.04.03, 14:10
olid kohal, mina vähemalt nägin ja kuulsin :)

PHILIPZ
18.04.03, 01:31
Kuule Kunn mul olex sulle 1 kysimus - kas see on sinu mobiili number - 0524160 ? Väga tahax teada...

17
27.04.03, 01:09
GRUZNOV GRUZNOV GRUZNOV

kaala
27.04.03, 01:51
m6tlesin ja m6ltesin ,kuid ega sellseid m2ngijaid seal vsit polegi.

17
27.04.03, 13:18
gruznovi we??? kuda siis ple on ju kyll www.fctrans.ee<--- sialt vaata täitsa olemas

eston maravilha
27.04.03, 14:22
kas kuressares ei ole midagi teha või??

PHILIPZ
27.04.03, 14:48
Originally posted by kaala

hahaahahahaha- Transis pole Gruznovi - hahahaahah. kas sa yldse eesti jalgpallist midagi tead? :D :D :P :P :doh: :P ;) :) :lahe:

17
27.04.03, 17:15
eino kas tõesti teised inimesed ei või arvamust avaldada??????????:viha:

ROOTSI KUNN
23.05.03, 14:34
TRANS on tubli,panid Maardu Levadia kodus ahju.
Nad võivad kodus ilmselt kõiki klubisid võita.:lahe: Kusjuures kõik mängiad peale noore väravavahi on Narva poisid.:lahe:

sosku
23.05.03, 14:50
Kusjuures kõik mängiad peale noore väravavahi on Narva poisid.:lahe:

Nüüd sa küll pisut eksid. Näiteks: Kasimir - Tartu; Karin - Sillamäe; Lipartov - Venemaa jne. Küll aga vastab tõele see, et nad kõik elavad ja treenivad Narvas.

Kaarel
23.05.03, 16:46

Nad võivad kodus ilmselt kõiki klubisid võita.:lahe: Kusjuures kõik mängiad peale noore väravavahi on Narva poisid.:lahe:

Mis mõttes Narva poisid? Näiteks meeskonna kapten A.Jagudin küll Narvast pärit pole.

PHILIPZ
23.05.03, 18:28

Aitähhh jah, aga selles sa exid et kõik on Narvast. Paljud elavad teistes linnades, pealegi paljud pole yldse Narvas syndinud, kui sa seda silmas pidasid!

Ja yldse - Oleg Kolotsei on parim !!! Ammu aeg koondisesse kutsuda !!!

PraS
24.05.03, 00:19
krt ausalt mina arvan ka need kes transi särgis värava löövad tlex koonidsesse kutsuda:P

PHILIPZ
24.05.03, 01:32
Originally posted by märt

krt ausalt mina arvan ka need kes transi särgis värava löövad tlex koonidsesse kutsuda:P

Sa vist peale oma florat ei näe midagi, ei teisi klubisi ega pallureid! Millal kyll meil Eestis lõpeb see tobe suhtumine meistrivõistlustesse.

P.S: kui sinu postitus oli tõsine (vaelalt kyll) siis lase minu mess mööda :-)

PraS
24.05.03, 04:09
ei kle ma näen kyll:D

no aga lihtsalt näen ma seda et pole mõtet mõni esituse põhjal koondisesse võtta........ja kas Kolotseil ka kodakondus on?
aga jah näe yx tubli trans poiss ongi juba koondises kuigi seda u-21-s:)

aga jah mis parata kohtla-järve mehi veel pole:(

kaala
24.05.03, 14:07

hahaahahahaha- Transis pole Gruznovi - hahahaahah. kas sa yldse eesti jalgpallist midagi tead? :D :D :P :P :doh: :P ;) :) :lahe:
ma pidasin silmas seda et transis pole head m2ngijat.ma ei m6tlenud mitte gruznovi vaid lihtsalt seal pole häid mängijaid.tunnistan ausalt ei tea transi meestest midagi

Jaak
24.05.03, 16:04

ma pidasin silmas seda et transis pole head m2ngijat.ma ei m6tlenud mitte gruznovi vaid lihtsalt seal pole häid mängijaid.tunnistan ausalt ei tea transi meestest midagi

Kui sa ei tea Transi meestest midagi, siis kuidas sa oskad öelda, et seal pole ühtegi head mängijat?:õnnelik:
Trans on norm võistkond ja võiks sel aastal medali ära võtta. ;)

PHILIPZ
25.05.03, 04:08

Sellega tunnistad vaid oma lolluse yles

PHILIPZ
25.05.03, 04:30
Originally posted by märt

ja kas Kolotseil ka kodakondus on?

Vaata ise siit (http://www.fctrans.ee/teamee.php?id=3) kui minu juttu ei usu

silverman
26.05.03, 13:06
Sellel Transi kodulehel (http://www.fctrans.ee) sain teada, et \'Narva aeg\' erineb Eesti tavalisest kellaajast umbes 7 minuti võrra. Ja ikka sinna Vene aja poole...

yheksa
26.05.03, 13:38
PHILIPZ - misasi on kodanikuabielu (http://www.fctrans.ee/teamee.php?id=12)? Lihtsalt jäi segaseks :myts7:

yheksa@lihtsalt.nörk.terminites

PHILIPZ
27.05.03, 18:53
Kle mina ei hakka nyyd sulle siin termineid selgitama, uuri kasvõi sõnaraamatust ha-ha-ha philipz@really.imelik.et sina@sellist.terminit.ei.tea

priity
27.05.03, 22:42
Originally posted by yheksa
PHILIPZ - misasi on kodanikuabielu (http://www.fctrans.ee/teamee.php?id=12)? Lihtsalt jäi segaseks :myts7:
yheksa@lihtsalt.nörk.terminites

vilets tõlge venekeelsest väljendist \"grazhdanski brak\" ehk siis \"tsiviilabielu\", et teha vahet kiriku poolt õnnistatud liiduga.

yheksa
28.05.03, 15:12
PHILIPZ - sönaraatamatus ei ole seliseid väljendeid, sest tegemist on mingi isetölgitud sönakoletisega. Tänud priityle ;)

yheksa@jälle.tsipa.targem :myts7:

U2
29.05.03, 14:03
Transi parimad mängijad on minu arvates gruznov ja kolotsei

PHILIPZ
30.05.03, 01:53
Viimasets kolmest postitusest on vaid kolmandal mõte sees, ylejäänu - off topic crap :-)

Zico
30.05.03, 13:01
Kolotsei on kahtlemata hea kaitsja, ent mõelge nüüd loogiliselt, kelle asemele te ta koondisse võtaksite. Vasakkaitsjad on hetkel Urmas Rooba ja Erko Saviauk... Kuigi viimane on sel hooajal alla keskmise mänginud, pole ta Kolotseist vist nõrgem?

PHILIPZ
02.06.03, 11:47
Originally posted by Zico

Kolotsei on kahtlemata hea kaitsja, ent mõelge nüüd loogiliselt, kelle asemele te ta koondisse võtaksite. Vasakkaitsjad on hetkel Urmas Rooba ja Erko Saviauk... Kuigi viimane on sel hooajal alla keskmise mänginud, pole ta Kolotseist vist nõrgem?

Mix pole nõrgem? Oled sa Kolotsei\'d koondises mängimas näinud? Pole ju!!! Nii et ära räägi enne kui pole näinud!!! Las kõigepealt võtavad ja siis hakkame kommenteerima, vot nii...

ROOTSI KUNN
02.06.03, 12:29
Kuule PHILIPZ, mis seal Narvas eile juhtus ,et Trans Tallinna Levadialt kodus tappa sai? Ma poleks sellist asja küll uskunud ehk tead ,miks Gruznoff ei mänginud ja milline mängupilt välja nägi?
Ise lootsin Transi võittu ,nad oleks Maardule punktidega järele jõudnud.:oih:

PHILIPZ
03.06.03, 02:38

Kuule PHILIPZ, mis seal Narvas eile juhtus ,et Trans Tallinna Levadialt kodus tappa sai? Ma poleks sellist asja küll uskunud ehk tead ,miks Gruznoff ei mänginud ja milline mängupilt välja nägi?
Ise lootsin Transi võittu ,nad oleks Maardule punktidega järele jõudnud.:oih:

Ise lootsin kah. Gruznov ei mänginud ikka punase kaardi tõttu mille sai eelmise kodumängu ajal Maardu vastu. Mängupilt oli synge. Ex peale võitu Maardu yle arvasid mehed et suudavad kõike ja ei pingutanudki. Noh muidugi see et polnud Gruznovi oli löök... Ja veel tuul kah aitas Levadial võiduvärava lyya :-)

ROOTSI KUNN
03.06.03, 17:40
Selge. Ajame ilmataadi süüks!:D

priity
03.06.03, 21:09
Viimasets kolmest postitusest on vaid kolmandal mõte sees, ylejäänu - off topic crap :-)
täpselt, see viimane asi on sul ka ajude asemel.

PHILIPZ
04.06.03, 03:10
pubekas, keri persse!

priity
04.06.03, 22:38

Glazza
20.06.03, 15:20
15. juunile tegi veteran Tõnu Eapost 57 aasta vanuselt täismängu kaasa JK Merkuur - JK Pärnu Vaprus kohtumises. Võib öelda et tänu temale sai Merkuur 2-1 võidu, mitu supertõrjet ja üldse hea esitus vanameistrilt. Merkuuri enda vv oli punasega eemal tol mängul.

Nii et seega uus Eesti rekord:lahe:

kotkas0
21.06.03, 15:25
Täna siis Narval Intertoto mäng võõrsil.
Ega sealt vist kuigi head tulemust oodata ole, aga no loota ju võib:silm5:

Hogarth
21.06.03, 17:09
kuidas mudu,loomulikult loodame.pöidlad pihku.

Martin
21.06.03, 21:47
21.06.2003 OFK Belgrad - JK Trans Narva

UEFA Interoto karika sarjas esimese ringi esimene mäng laupäeval, 21. juunil

kl. 17:00 Omladinski, Belgrad

OFK BELGRAD - JK TRANS NARVA 2:1 hetkel

* Mäng katkestati 22. minutil peale OFK Belgradi fännide poolt närvigaasi balloonide väljakule heitmist, mille tagajärjel JK Transi mängija Oleg Kurotshkini olukord nõudis tema haiglasse viimist. Mängu jätkati peale 1 tunni ja 15 minuti pikkust seisakut.

-madis-
21.06.03, 22:31
Kuradi debiilikud need ex-jugod.
Pole ise nii hästi nende seadustega kursis, aga kas narvalastel mingit apellatsiooni võimalust ka on, kus oleks lootust edu saavutada?
Muide kes veel ei tea, siis seis jäi 6-1.

magicm
24.06.03, 21:49
Õnneks mitte, 6-1 kaotus pöörati hoopis 3-0 võiduks ;) Point oli selles, nagu arvatavasti teate, et belgradi tüübid viskasid väljakule mingi bensiinikanistri ja rakette ka vist veel jne. ning seda ainult transi poolele, nii et libero Oleg Kurotškin viidi isegi haiglasse. Nüüd peame kodus parema partii tegema ja kuidagi proovima seda edu hoida, kuid see raske saab olema, kuid eks 29juunil näeb...;)

willane
25.06.03, 01:13
hoiame pöialt!. kui mängida kaitsest, siis vastastele ilmselt raske ülesanne vähemalt 3 väravat lüüa. kui Trans saaks edasi, siis tähendab see samuti korralikku kogust shveitsi franke:)

ROOTSI KUNN
25.06.03, 12:41
Karta on ,et Narva saab ikkagi kodus ka tappa ja edasi ei pääse. Mäletatavasti sai Narva üks aasta samasuguse võidu ,kuid ikka kaotati võõrsil 0-5
Kõik sõltub sellest ,millise taktijaga mängima minnakse.
Igatahes peab toetama minema.:lahe:

Kosk
25.06.03, 12:54

Karta on ,et Narva saab ikkagi kodus ka tappa ja edasi ei pääse. Mäletatavasti sai Narva üks aasta samasuguse võidu ,kuid ikka kaotati võõrsil 0-5
Kõik sõltub sellest ,millise taktijaga mängima minnakse.
Igatahes peab toetama minema.:lahe:

Saab näha, kas Trans on traditsioonidega meeskond või petab fännide ootusi-lootusi.

Glazza
25.06.03, 13:55
Täitsa haige juba iseenesest!

2 aasta jooksul on juba 3 korda Eesti meeskonna vastane kirja saanud mittemängulise kaotuse:lahe:

Darren
25.06.03, 16:34
Nüüd vist oleks Narva kodumängul õige aeg flared ilusti põlema panna, või jookseb Philipz ise väljakule? :)

marabella666
25.06.03, 21:31
krt, ei tea sellest mämngust mitte midagi... äkki keeg ijagaks infi...
1.mis koosseisus trans mängis
2.kes värava lõi
3.kas malishauskas pärast gaasirünakut mängis edasi..... kui mitte, siis on ju ohus teatavad rekordid, sest mängu läks kas Golubev, kes on 15a, või Eapost, kes on 56a :D

sosku
26.06.03, 11:00
Trans
1-Malishauskas, 2-Pruss, 5-Kazakov, 7-Lõsanov, 8-Lipartov, 9-Gruznov, 11-Karin, 14-Kolotsei, 15-Kitto, 18-Zamorski (54. 17-Kasimir), 19-Kurochkin (46. 3-Djord/76. 10-Sereda)

Väravad: 25. Stanic 1-0; 59. Kolotsei 1-1; 66. Grubac 2-1; 72. Bakovic 3-1; 81. Simic 4-1; 86. Simic 5-1; 88. Simic 6-1

Kollased: 42. Radovic, 49. Netto de Machedo - 57. Karin, 74. Kasimir, 86. Kitto

Seega mängis Malishauskas kõik 90 minutit.

allikas (http://www.uefa.com/Competitions/IntertotoCup/FixturesResults/Round=1687/match=71210/index.html)

magicm
28.06.03, 12:43
Nüüd läheb Transil ikkagi uuesti väga raskeks, kui enne 3-0 tulemusega oleks võimalust olnud, siis nüüdvast eriti ei ole, kuna uefa tühistas sellise tulemuse ja nüüd selgub edasipääseja ainult ühe mängu tulemusest, kui mäng peaks lõppema viigiga siis mängitakse lisaaeg ja siis penaltid. See üks mäng toimub juba homme kodus.

ROOTSI KUNN
29.06.03, 13:46
Tra.kuradi UEFA jobud ,teadagi ,mis põhjusel seal otsuseid muudeti. Serbia on ju palju tuntum jalgpallimaa ,kui Eesti.
Midagi head loota ei ole ,see on selge.:( Narva ,vperjod!!

kotkas0
29.06.03, 21:05
mnjaah niipalju siis sellest:(
kuradu kahju narvakatest, 90 minutit mängiti ju kui võrdne võrdsega

ROOTSI KUNN
29.06.03, 23:13
Narva oli super! Tyblid poisid,midagi pole öelda . Oleks neil natuke rohkem loosiga vedanud siis oleks ka edasi saadud. Vennad olid ikka lõpus üsna läbi ja see näitab ,kust king pigistab. Võhma on rohkem vaja .
Igatahes näitas Narva kõigile Eesti klubidele ,kuidas tuleb võidelda. Olin igatahes kogu hingest Narva poolt ,ikkagi Eesti klubi .:lahe:

Elvis
29.06.03, 23:15
kahju tõesti...:kurb9: .....narvakatest..

marabella666
30.06.03, 00:05
hurra Narvale ... ja FAKK TA UEFA:viha:

magicm
30.06.03, 01:52
Kehvasti neh, et nii läks 11 minutit enne lõppugi veel ju 3-2 juhtisime... lihtsalt lõpp vajus käest ära, kuigi muidu mängiti head jalgpalli ja väravad olid ka päris ilusad, magu uudisteski õeldi, et mängiti publikule ja tundus, et seda ka tehti, krt elaks ise ka linnas oleks raudselt kohale tuiskand. Telekast vaadatuna tundus igaljuhu, et väga hea mäng oli :) Küll järgmine kord ka rohkem veab ja edasi saame :kaval: Oleks see 3-0 kehtima jäänud siis vast Narva edasi oleks saanud ;) Kuid oleks on liiga sitt mees...:doh:

Red Devil
30.06.03, 02:09
Originally posted by magicm

Telekast vaadatuna tundus igaljuhu, et väga hea mäng oli :) Narva edasi

Kustkohast sa seda mängu vaatasid?

magicm
30.06.03, 12:51
Originally posted by Man U

Originally posted by magicm

Telekast vaadatuna tundus igaljuhu, et väga hea mäng oli :) Narva edasi

Kustkohast sa seda mängu vaatasid?

Ega ma tegelt seda mängu näinudki :D Kuid uudistest näitas väravaid ja rääkis juurde ning sellest võis järeldada, et hea mäng oli ja kui juba 8 väravat mängus lüüakse ja mäng suhteliselt tasavägine on, siis polegi muud ju õelda :P

2mSööt3mMööda
01.07.03, 07:54
Selline uudis siis: Üleeile Intertoto karikasarjas OFK Belgradile lisaajal 3:5 alla jäänud Narva Transile määrati tulemuseks loobumiskaotus, sest ta kasutas registreerimata mängijat Dmitri Fjodorovi, kes terve matši varumeeste pingil istus.

jansa
01.07.03, 10:38
Originally posted by daywalker

Selline uudis siis: Üleeile Intertoto karikasarjas OFK Belgradile lisaajal 3:5 alla jäänud Narva Transile määrati tulemuseks loobumiskaotus, sest ta kasutas registreerimata mängijat Dmitri Fjodorovi, kes terve matši varumeeste pingil istus.

... täielik huumorikool mitte jalgpall...:D

Kosk
01.07.03, 12:26
Originally posted by jansa

... täielik huumorikool mitte jalgpall...:D

Said eelmine aasta rootslaste käest ja kooli.

van der Sarjas
01.07.03, 15:17
Täielik idiootsus, kurat isegi ei suuda õigeid mehi protokolli kanda - tase.Ma saaks aru, e6 tegemist oleks õlleliiga mänguga, aga Euroopa karikasari ... Mis siis veel oleks saanud kui oleks võit tulnud? Häbene silamd peast välja.

Jaak
02.07.03, 09:24
Originally posted by van der Sarjas

Täielik idiootsus, kurat isegi ei suuda õigeid mehi protokolli kanda - tase.Ma saaks aru, e6 tegemist oleks õlleliiga mänguga, aga Euroopa karikasari ... Mis siis veel oleks saanud kui oleks võit tulnud? Häbene silamd peast välja.

Huvitav mis siis oleks saanud kui esimese mängu 3:- Narvale oleks kehtima jäänud?
Oleks meeskonnad 3 päeva hiljem Arenale tagasi kupatatud penalte lööma või:D :D

sosku
02.07.03, 12:35
Registreerimata mängija eest sai Trans 2000 Shveitsi franki trahvi. Lisaks peavad nad UEFA-le maksma veel 1000 franki esimese mängu järgse protesti esitamise eest. Kokku peab Burdakov siis 3000 franki välja laduma. Sellised lood siis. ;)

p3p3
05.08.03, 20:46
Gruznov

kotkas0
18.10.03, 16:17
Muuseas nägin eile Flora-Transi mängu ajal Aleksander (Forest) Kulikut Transi jopes. Nii et palju õnne teile:naer3:

Silver
18.10.03, 20:50
Kusjuures, seda ma ootasin, et millal see vend taas palliplatsile naaseb. Kuhugi mujale ta vast ei pressiks, seega Transi. Vene värk nagu ikka. ;)

marabella666
18.10.03, 23:09
no nii - nüüd peavad Flora fännid tulevikus alati vilistama, kui Arenal on vastamisi Flora ja Trans ning pall on Kuliku käes:P

Czork
24.10.03, 23:05
Originally posted by PraS

no see on siililegi selge et eelmine aasta said käsu pärnu levadia mängijad et nyyd tuleb maardu levadiale kaotada......(mul on ka kontake levadiast kes seda ka kinnitavad)......

Kahjuks ma ei usu sind.Nende kahe meeskonna tase on väga erinev.Maardu Levadia on Eesti paremuselt 2 või 3 klubi aga Pärnu Levadia on väga halb klubi.

Czork
24.10.03, 23:07
Gruznov on parim.......:viha:

ethan
25.10.03, 00:40
Czork, sa oled tegija! oled kindlasti kõiki Transi mänge näinud, et nii raudkindel oled!

van der Sarjas
26.10.03, 03:03
Täna siis kell 13.00 ülitähtis kohtumine Levadiaga, mis otsustab 3. koha saatuse. Olen kahe käega Transi poolt, sest viimane aeg ükskord eestikatelt medal ka võtta, nii, et go Trans!

Zamora
26.10.03, 09:25
Originally posted by Czork

Originally posted by PraS

Kahjuks ma ei usu sind.Nende kahe meeskonna tase on väga erinev.Maardu Levadia on Eesti paremuselt 2 või 3 klubi aga Pärnu Levadia on väga halb klubi.

Esiteks olen ma sunnitud siinkohal mainima, et klubi nimega Pärnu Levadia OLI, enam ei ole. Teiseks ütleks paar sõna selle klubi klassi kohta: eelmase hooaja alguses oli meeskonna mäng üsnagi nigel, aga see paranes iga Meistriliiga mänguga. See käsuga kaotamise jutt võib ju isegi tõsi olla, kuid tegelikkuses rikuti Pärnu Levadia mäng ära Levadia juhtkonna poolt, kui keset hooaega, mil tulemused hakkasid just paranema, viidi parimad mängumehed üle Maardusse ja Tallinna Levadiasse.

Aga Narva Transi parimatest mängijatest ei ütle ma sõnagi!!!

PHILIPZ
26.11.03, 23:06
Originally posted by Zamora

Aga Narva Transi parimatest mängijatest ei ütle ma sõnagi!!!

polegi vaja ! :ham10: :mupet: kes sind kysib :sega4:

-Loom-
30.12.03, 16:48
miks ta seda väravat lööb?:oih:

Silver
31.12.03, 00:01
Täna sai siis aastalõputurniiril käidud ning Transi mänge hoolikalt jälgitud. Näha on, et esile on tõusnud mitmed vanad Flora vutimehed. Novikovi, Tarassenkovi ning Kuliku ühinemine on küll suur pluss meeskonnale, kes tuleval aastal võib vabalt esikolmikusse pressima hakata. Tehniline mäng ning tugev koosseis oli just see, mis mind just neile pöialt hoidma sundis.

Ainuke probleem, mis tekkis oli see, et kaitse oli nagu ta oli. Samas väravavahi eksimused andsid oma põntsu meeskonnale. Igas kohtumises esindas meeskonda väravasuul erinev mees. St. kolm väravavaht vahetasid kohti peale igat mängu. Kolmest puurilukust ei jäänud silma ükski. Kõik eksisid ning lasid mitmeid väga naljakaid väravaid endale lüüa. Saaks selle vea kah korda ning meeskond sellises koosseisus tulevaks hooajaks valmis seada, siis nende edus ma kahtlema ei pea. ;)

marabella666
31.12.03, 15:56
See, et Gruznov sai parimaks väravakütiks on omamoodi müstika. Nimelt sai mees esimese päeva lõpus miskise käetrauma ja mängis tänu sellele oma poolteist mängu vähem teistest. Aga eks peamine edupant oli 5 väravat Tuleviku vastu. Vaatasin Transi kodulehelt, et Gruznovi lemmik mängija on Paul Gazza :D uskumatu:lahe:

2mSööt3mMööda
01.01.04, 13:46
Originally posted by FCOperBK

See, et Gruznov sai parimaks väravakütiks on omamoodi müstika. Nimelt sai mees esimese päeva lõpus miskise käetrauma ja mängis tänu sellele oma poolteist mängu vähem teistest. Aga eks peamine edupant oli 5 väravat Tuleviku vastu. Vaatasin Transi kodulehelt, et Gruznovi lemmik mängija on Paul Gazza :D uskumatu:lahe:
Teisel päeval kukkus ta oma haige käe peale vähemalt kaks korda ning tüübil olid ikka hullud valugrimassid näol. Tallinna Levadia mängus tegi ta isegi ühele noormängijale (85 aasta sündinud vist) sellise liigutuse nagu hakkaks kohe molli panema aga siiski jättis löögi poolikuks-selle levadia mängija pärast ta oma haige käe peale kukkuski. :)

Jaak
01.01.04, 15:23

Originally posted by FCOperBK

Teisel päeval kukkus ta oma haige käe peale vähemalt kaks korda ning tüübil olid ikka hullud valugrimassid näol. Tallinna Levadia mängus tegi ta isegi ühele noormängijale (85 aasta sündinud vist) sellise liigutuse nagu hakkaks kohe molli panema aga siiski jättis löögi poolikuks-selle levadia mängija pärast ta oma haige käe peale kukkuski. :)

Kusjuures see vigastus, oli minu teada murtud sõrmeluu... Nägin seda olukorda üsnagi lähedalt pealt. Gruznov oli poordi ääres palliga ja hoidis poordist kinni, sõrm oli kahe tahvli vahel. Siis keegi lükkas teda, aga sõrm jäi kahe tahvli vahele kinni...

Silver
01.01.04, 16:06
Oli näha jah, kuidas käsi valutas, aga samas jätkas ta väga enesekindlalt. Loomulikult need viis väravat, mida ta Tuleviku võrku lükkas olid sellised, et andke pall mulle ma lükkan Reelole kollid ära. Kaitse oli masendav, Sirel eksis, Kärson eksis. Ühesõnaga mannetu. Esimene koll tuli vist juba 20 sekundil. Samas oli õnne, et nii läks. Oleks võinud veel hullemini minna. Üks värav oli veel eriti hea. Viljandi kaitsja lükkas peaga palli edasi väravavahi poole, kuid see sattus kogemata Gruznovi jalale, kes järjekordse värava lükkas.

Esimesel päeval oli mees suhteliselt mannetu, kuid teine päev jälle ülimalt terav. Shauljai meeskonna vastu käis talle üks mängija pidevalt peale. Ning teinekord isegi vea hinnaga. Mängu viimasel minutil sai Gruznov taas põntsu oma käele. Lõpuvile kõlas. Vastaste mängija tuli käepigistusega vaherahu sõlmima - Gruznov oli suhteliselt otsekohene: Saatis vastase otsemat teed teatud kohta.

Rääkides veel Transi väravavahtidest, siis Malishauskas sai taas kord hakkama ilusa eksimusega. Trans oli kaotusseisus 1:0, toimus vahetus, Transi mees jooksis väljakult minema, Malishauskas pani palli maha ning tahtis selle ette lüüa, kuid lõi otse 2 m kaugemal seisva kaitsja pihta, kes hetkel vahetust planeeris :D Masendav vaadata! Omavärav oli vähemalt effektne. Olgu öeldud, et rongialt tuldi välja. Kohtumine võideti 3:2.

Vähemalt oli mida vaadata. Nalja sai ning rohkelt väravaid sai! ;)

kaitz
01.01.04, 21:52
jajah hea kommentaar:

sell8
01.01.04, 22:19
Gruznovil on ülimalt hea lemmikmängija:D

Silver
01.01.04, 22:22
Originally posted by sell8

Gruznovil on ülimalt hea lemmikmängija:D Mul on kah ülimalt hea lemmikmängija! Paul Kask nimeks :D

sell8
02.01.04, 08:44
Originally posted by treze

Originally posted by sell8

Gruznovil on ülimalt hea lemmikmängija:D Mul on kah ülimalt hea lemmikmängija! Paul Kask nimeks :D Pole kuulnudki:oih:

Amadeus
11.02.04, 12:03
Nyyd on ilmselt hoopis Tarassenkov nende parim mangija :)

Keano
11.02.04, 22:04
pole Gruznovi,pole Transi.Maksim on see jõud,mis veab JK Narva Transi edasi.

zaz
11.02.04, 22:50
Küllap saab parimaks Trans\'aks siiski Kulik, kes on tuntud oma hea pallivaldamise ja meeletu kiiruse poolest:P

Silver
12.02.04, 19:22
Originally posted by zaz

Küllap saab parimaks Trans\'aks siiski Kulik, kes on tuntud oma hea pallivaldamise ja meeletu kiiruse poolest:P Nali naljaks. Trans on tugev sellel hooajal. Ma võin oma sõnu hiljem küll süüa, kuid usun, et eksflorakad Tarassenkov, Kulik, Novikov teevad algaval hooajal palju pahandust. Edurivis Kulik ja Gruznov - ütleks, et üks parimaid meistriliigas. Kulik võib aeglane olla, kuid oma massiga teeb selle miinuse tasa. Ootan huviga Transi esimesi tulemusi. Kerge ei saa vast kellegil olema.

Amadeus
12.02.04, 19:32
Originally posted by treze

Originally posted by zaz

Küllap saab parimaks Trans\'aks siiski Kulik, kes on tuntud oma hea pallivaldamise ja meeletu kiiruse poolest:P Nali naljaks. Trans on tugev sellel hooajal. Ma võin oma sõnu hiljem küll süüa, kuid usun, et eksflorakad Tarassenkov, Kulik, Novikov teevad algaval hooajal palju pahandust. Edurivis Kulik ja Gruznov - ütleks, et üks parimaid meistriliigas. Kulik võib aeglane olla, kuid oma massiga teeb selle miinuse tasa. Ootan huviga Transi esimesi tulemusi. Kerge ei saa vast kellegil olema.

Edurivi on neil kyll v6imas tundub aga kaitsega on vist probleeme. Just mängisid Pterburgis Zeniit-2-ga (Vene II liiga) ja kaotasid 1:4. Amatöörmeeskonna Petrotrest\'ga mängisid 1:1 viiki. Ja siis l6puks teist amatöörmeeskonda \"Astra\" v6itsid 9:2. Kulik l6i 3, Kuliku pisike vennas Vasili l6i 2 ja Tarassenkov, Kitto, Gruznov, Palertipov k6ik yhe kolli.

http://www.estfootball.ee/read.php?art_id=3262

runno
11.03.04, 01:09
Vabandage minu asjatundmatust, aga kes mängib NT-s nr 5 all?
Lisaks kiidaks veel koduka mängijate tutvustuse osa :punastama
lahe minu arust. Soovitaks ka teistele klubidele:õnnelik:

sosku
11.03.04, 16:10
Originally posted by runno

Vabandage minu asjatundmatust, aga kes mängib NT-s nr 5 all?

Kazakov. Teiste Flora vastu platsil käinute numbrid:
22-Starodubtsev, 2-Pruss, 17-Shelehhov, ?-Djord), 4-Jagudin, 6-Alonen, 7-Tarassenkov, 8-Lipartov, 9-Gruznov, 14-Kulik, 15-Kitto, 19-Kurotshkin.

Martin
11.03.04, 16:12
Kas Narva meestel on kindlad numbrid või vahetuvad vastavalt mängule nagu Floras? Tunduvad olevat, kuid igaks juhuks tuleb ikka kontrollida.

ROOTSI KUNN
10.04.04, 18:48
Üllatavalt kindlalt võideti täna Tulevikku ja paistab ,et tasapisi hakkab neil kokkumäng laabuma ja kodus on nad ohtlikud absoluutselt kõigile.

lennu
10.04.04, 20:16
Ega Tulevikul suuri šansse polnud tõesti täna. Väga aktiivselt tegutses Transi poolelt Gruznov, kes tekitas nii endale kui teistele mitmeid võimalusi, samas täiesti mõttetu mees on minu arvates Kulik, kes ei viitsinud ennast absoluutselt liigutada.

Amadeus
10.04.04, 23:40
Ega Kulik reeglina ei liigutagi ennast eriti palju. Ta teeb lihtsalt eriti kiired paar liigutust kui on löömise v6i vabaks mängimise hetk ja sellest piisab et värav tuleks. Lihtsalt suure kasuteguriga liikumine :) Stiil on selline kummaline tal.

kaitz
15.04.04, 15:09
Je

p minu arust Alonen Transi parim kes teeb väljakul ikka kõvasti musta tööd.

pallimees
15.04.04, 17:14
Gruznov nüüd umbes kuuks ajaks väljas. Saab näha kuidas Trans ilma oma liidrita toime tuleb.

Amadeus
15.04.04, 18:08
Originally posted by pallimees

Gruznov nüüd umbes kuuks ajaks väljas. Saab näha kuidas Trans ilma oma liidrita toime tuleb.

Kust seda kuulsid? Mis ta\'ga juhtus siis?

pallimees
15.04.04, 18:25
Olevat treeningul hüppeliigesele liiga teinud.

kaitz
15.04.04, 20:16
Pole hullu Transil pingilt samaväärilisi vendi küll,ei usu et ilma grusnovita nüüd tasemelt trans nõrgemaks jääb

Karla
19.04.04, 16:42
transi parim mängija on maksim gruznov ikka.

marabella666
19.06.04, 13:24
EMi varjus tuletaks hoopis meelde, et:

Homme kohtub Trans Intertoto raames võõrsil Leedu klubiga Vetra. Vetra hoiab MVstel 5ndat kohta 10 vooru järel.

nwa
20.06.04, 20:25
Trans taga 2:0,kaks head võimalust piirilinna klubil, mis kahjuks löömata jäid.

ROOTSI KUNN
27.06.04, 19:32
Tundus ,et üsna võrdsed satsid aga Trans oli eile lihtsalt pasa ,mis pasa. Kahjuks!!
Loomulikult olin Transi poolt aga meeskond ei suutnud lausa tühja väravat tabada ja mängis üldse ,kuyidagi tujutult. Ilmselt ei usutud ,et 0-3 kaotusest välja tullakse aga võimalusi oli küll. Lahtise mängus olid lõpuks täpsemad leedukad ,kes bussitäie fännide laulu saatel noppisid napi ,kuid kindla võidu.:(

Cerny Petr
07.07.04, 13:20
Jagudin Eaposti asemele, Alonenile king jne. (http://www.uefa.com/footballcentral/news/Kind=2/newsId=206122.html)

Amadeus
07.07.04, 15:07
Alonenile pold vaja kinga anda, sest ta lahkus koos mõningate teiste võtmemängijatega ise, põhjuseks väidetavalt meeskonna sisene ebaprofesionaalne suhtumine. Suhteliselt usutav kah vaadates tulemusi.
Nüüd võiks nad kõik Merkuuri üle minna ja siis oleks kohe üks medali nõudleja juures.

sosku
07.07.04, 18:19
Vitja puhul mängis ilmselt rolli ka pidev pendeldamine Narva ja Viljandi vahel (seal elab ta pere). Tartu ots on oluliselt lühem ja seetõttu sobiks talle märksa paremini.

budu
07.07.04, 18:27
nüüd läheb küll transil väga raskeks,nnigi kehv hooaeg läheb veel kehvemaks

ROOTSI KUNN
09.07.04, 10:47
Originally posted by Amadeus

Alonenile pold vaja kinga anda, sest ta lahkus koos mõningate teiste võtmemängijatega ise, põhjuseks väidetavalt meeskonna sisene ebaprofesionaalne suhtumine. Suhteliselt usutav kah vaadates tulemusi.
Nüüd võiks nad kõik Merkuuri üle minna ja siis oleks kohe üks medali nõudleja juures.

Kes veel koos Vitjaga läksid ? Just praegu avastasin ,et Transil pole enam ka oma kodulehte. Oli teine neil päris hea kujundusega ja riigikeelne isegi. Jama!!! :deemon:

Martin
09.07.04, 11:15
Kes veel koos Vitjaga läksid ?
Vist mitte keegi, kuid Vitja võiks ikka Tartus maanduda. Pavel Apalanski TVMK IIst vist tuligi. Saaks poolkaitset tugevamaks ja meeskonna pinki pikemaks.

Amadeus
09.07.04, 15:26
Vist ei läinud jah rohkem, Tarrassenkov ja Kulik on lihtsalt vigastatud. Estfooballis justkui vihjate et keegi veel läks aga tundub et ei läinud. Küll aga oleks vaja Merkuuril kindlasti keskväljale kedagi sest eilses TVMK-ga mängus oli seal lihtsalt tühi väli.

Jux
13.07.04, 18:27
Vaher SL Õhtulehest on pannud nii Eaposti, Aloneni kui ka Burdakovi asjast rääkima -> http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=159742&r=3

Põhimõtteliselt tunnustan Eaposti ja Aloneni ideed muuta Transi koosseisu nooremaks ning distsiplineeritumaks. Kui ikka kohalikud vanakesed on kahtlase suhtumisega (\"süda on haige\"), siis polegi midagi muud platsilt loota kui bardakki.

Aga muidu Aloneniga seoses selline küsimus, et kui Vitja ei tohi käimasoleva hooaja jooksul klubi vahetada, siis kas laenule minek teise ML klubisse on lubatud? Nii saaks ju ntx Merkuur eks-koondislase ikkagi oma ridadesse tõmmata.

Amadeus
13.07.04, 19:39
noh nüüd on siis ka seal toimuva allakäigu põhjused silme ette maalitud. eks seda et seal narvas kõik päris korras ei ole oli ka enne kuulda aga et nad niisugused amatöörid on seda küll ei oodanud. klubi ei saa ju ehitada ainult tänasesse päeva vaadates. ja just seda näivad transi bossid ja ka mängijad tegevat. kui \"lootuse\" langemine on suuresti tingitud merkuuri kõrgliigasse tõusust siis narva lagunemine on küll nende oma tegu. vot niisugust suhtumist oleks hädasti koondisesse tarvis - nendele kes siin kisanud on et gruznov tuleks sinna võtta.

Martin
13.07.04, 19:46
nendele kes siin kisanud on et gruznov tuleks sinna võtta.
Gruznovi ei saa võtta, sest tal pole sinist passi.

Amadeus
13.07.04, 20:39
noh kunagi olid seal ka mitte kodanikud ju, mingil ülemineku ajal. aga on siin ka hiljem olnud märkusi stiilis - küll on kahju et ei saa võtta

Amadeus
20.07.04, 11:49
Trans on ikka täiesti istmikus omadega. Mis mehed siis viimases mängus platsil käisid: Odinajev, Zahharenkov, Maslennikov, Gorshkov, Rudomjotov ... kas keegi on neist enne viimast paari nädalat kuulnud? kellega siis tegu on? kas nüüd siis mängivad Narva eest tõesti ainult professionaalsed transporditöötajad?:doh:

asdf
20.07.04, 12:23

Trans on ikka täiesti istmikus omadega. Mis mehed siis viimases mängus platsil käisid: Odinajev, Zahharenkov, Maslennikov, Gorshkov, Rudomjotov ... kas keegi on neist enne viimast paari nädalat kuulnud? kellega siis tegu on? kas nüüd siis mängivad Narva eest tõesti ainult professionaalsed transporditöötajad?:doh:

Odinaev on 26-aastane väravavaht, Venemaa II liigas mängis enne. Aleksandr Zahharenkov on juba mitmeid kordi mänginud Transi eest, nagu ka 17-aastane Mihhail Maslennikov, kes on mänginud juba 10 mängu Transi eest. (Neist 6 algkoosseisus ja 4 vahetusest.)

Aleksei Gorškov on 19-aastane, mänginud neljas mängus kokku 97 minutit. Sergei Rudomjotovi kohta ei oska ma midagi öelda.

Äkki need noored on Trans noortesüsteemi kasvandikud? :)

Karla
20.07.04, 12:24
Zahharenkov ja Maslennikov on peaaegu igas mängus vahetusest sisse tulnud.

Amadeus
20.07.04, 13:11
Originally posted by saar

seda ei ole nad kohe kindlasti, maslennikov on mänginud 10 mängus, neist 6 algkoosseisus, zahharenkov 6 mängus , neist 4 algkoosseisus (kokku on mägnitud 15 mängu). statistikat tean minagi päris hästi nende kohta, aga nad on ikkagi kõik eesti jalgpalli maastikul tundmatud suurused. ja ma arvan et pigem möödapääsmatusest meistriliigas platsile pääsenud kui nende arengu tõttu. mitte ükski neist ei olnud hooaja algul esmases meeskonna nimekirjas. nagu ka laumets ja potshetshujev, kes samuti on hooaja käigus meeskonnaga liitunud ja minu arvates asjaolude sunnil jällegi, kuna põhimängijad kas vigastatud või keeldunud mängimast.

ethan
20.07.04, 13:53

Originally posted by saar

seda ei ole nad kohe kindlasti, maslennikov on mänginud 10 mängus, neist 6 algkoosseisus, zahharenkov 6 mängus , neist 4 algkoosseisus (kokku on mägnitud 15 mängu). statistikat tean minagi päris hästi nende kohta, aga nad on ikkagi kõik eesti jalgpalli maastikul tundmatud suurused. ja ma arvan et pigem möödapääsmatusest meistriliigas platsile pääsenud kui nende arengu tõttu. mitte ükski neist ei olnud hooaja algul esmases meeskonna nimekirjas. nagu ka laumets ja potshetshujev, kes samuti on hooaja käigus meeskonnaga liitunud ja minu arvates asjaolude sunnil jällegi, kuna põhimängijad kas vigastatud või keeldunud mängimast.

Hmm, Gorškov ja Maslennikov olid minu mäletamist mööda küll hooaja algul üles antud Transi põhimeeskonnas. Trans on paraku noorenduskuuriga aastaid hiljaks jäänud, Alonen-Eaposti plaan noorendada meeskonda oli ainuõige, kahjuks klubi juhatus (president) sellest aru ei saanud.

Amadeus
20.07.04, 21:47
Oleg Gorjatshov, kes Levadia eest sel hooajal mitte ühtegi mängu ei ole pidanud ja kes algselt duublisse kupatati on nüüd siis Levadia koduka andmetel laenatud Transile. Ei ole kindel kas see klubi pikemas perspektiivis aitab.

ROOTSI KUNN
20.07.04, 22:00
Arvata oligi ,et Narvas oli võim vanakeste käes ,kes mõnusalt klubi rahadega head elu maitsma harjunud. Bardakk nagu Jux ütles.:P Eks nad ise pea omad razboorid tegema ega seal teised aidata ei saa. Narva on jalgpallikantsina Eestis ikkagi väga oluline tegija ja tahaks loota ,et teda ei oota Pärnu saatus ,kus juba mitmendat aastat ei suudeta klubide vahel ühist keelt leida ja Meistriliiga klubi luua.

sosku
02.08.04, 12:02
Trans hankis omale veel ühe puurivahi. TVMK-st kinga saanud Ussoltsev leidis teistkordselt piirilinna klubis omale mängupaiga. Mäletatavasti kuulus ta Transi ridadesse ka 1999 ja 2000 aastal.

Amadeus
04.08.04, 18:11
Samas Starodubtsev on nüüd otsaga Lootuses. Ei teagi kas laenu alusel või lõplikult.

kaitz
05.08.04, 00:19
Minu arust polegi Transil paremat mängjat oli muidugi kogemustega Viktor Alonen, aga tema ka nüüdseks lahkunud:D

Amadeus
01.09.04, 14:07
Transi uueks treeneriks siis jällegi Valeri Bondarenko, kes on Estfootball.ee andmetel oma eksirännakutelt tagasi ja Transi presidendile nõusoleku andnud. Kindlasti klubi jaoks parem variant kui mingi mängiv treener. loodetavasti suudab ta ikka need vanakesed mängima panna. autoriteedi taha vist küll sedapuhku asi pidama ei tohiks jääda.

nikopolidis
01.09.04, 16:30
ma arvan et gruznov ja väravavaht:jump3:

reimifänn
04.09.04, 10:28
Parim mängijad on Gruznov ja Kulik..... vot niiii...:deemon:

stap
05.09.04, 12:16
gruznov raudselt

lauri59
06.09.04, 21:52
väga huvipakkuv sõnum

ROOTSI KUNN
18.09.04, 18:14
Tulin otse mängult ja natuke räägiksin ,mis seal toimus. Levadialt selle hooaja sitem mäng ja ega Narvagi millegi erilisega silma ei paistnud . Mõned ohtlikud kontrad ja üks löök risnurka vastu poste. Aga lõpus ,kui Cepauskas mõlisemise eest punase sai polnud Levadial enam kedagi kaitses peapalle löömas ja sealt see Narva võit tuligi.
Narva on siis mõlemaid liidreid võitnud,uskumatu. Homme saab ka TVMK lutti ,raudselt.
Peab märkima ,et Levadial oli ka paar põhimeest puudu ,kuid see ei tohiks õigustus olla. Ja Floral on nüüd ilmselt eriti kahju ,et eelmises voorus Narvale kaotati ,kuigi mängiti paremini ,kui Levadia täna. Ehk oleks veel hooaja lõpp pinevaks läinud. Seega Levadiale esimene kaotus ! Ka neljas koht on ilmselt kindel -Narva Trans ja mäng Tartus Merkuuriga omab rohkem põhimõttelist kaalu aga seegi on tähtis.
Ja veel : teisel poolajal sisse tulnud Ats Purje oli nõrk,mis nõrk. Nagu terve Levadia täna. Kõik!

Jaak
18.09.04, 18:33
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Tulin otse mängult ja natuke räägiksin ,mis seal toimus. Levadialt selle hooaja sitem mäng ja ega Narvagi millegi erilisega silma ei paistnud . Mõned ohtlikud kontrad ja üks löök risnurka vastu poste. Aga lõpus ,kui Cepauskas mõlisemise eest punase sai polnud Levadial enam kedagi kaitses peapalle löömas ja sealt see Narva võit tuligi.
Narva on siis mõlemaid liidreid võitnud,uskumatu. Homme saab ka TVMK lutti ,raudselt.
Peab märkima ,et Levadial oli ka paar põhimeest puudu ,kuid see ei tohiks õigustus olla. Ja Floral on nüüd ilmselt eriti kahju ,et eelmises voorus Narvale kaotati ,kuigi mängiti paremini ,kui Levadia täna. Ehk oleks veel hooaja lõpp pinevaks läinud. Seega Levadiale esimene kaotus ! Ka neljas koht on ilmselt kindel -Narva Trans ja mäng Tartus Merkuuriga omab rohkem põhimõttelist kaalu aga seegi on tähtis.
Ja veel : teisel poolajal sisse tulnud Ats Purje oli nõrk,mis nõrk. Nagu terve Levadia täna. Kõik!

Võrreldes teiste ründajatega polnud Purjel häda midagi. Kogu Levadia ründeliin on tegelikult sams seisus, mis hooaja alguses - pole meest, kes ära lööb.Vahepeal Vosko tõusis päris heasse vormi, aga teda ju enam pole. Ja kui täna olid keskelt puudu Nahk ja Dmitrijev ning vasakult äärelt terav Kruglov,siis oligi tulemus käes.Mängust puudus harjumuspärane mõtestatus.
Trans tundub olema Semjonovi palkamisega kümnesse pannud. Gruznov on asendaja saanud. Muide, kes teab miks Gruznov ja Kulik viimastest mängudest osa pole võtnud? Vigased?

Jaan
18.09.04, 21:00
Algselt postitas Jaak
Muide, kes teab miks Gruznov ja Kulik viimastest mängudest osa pole võtnud? Vigased?

Jah.

Amadeus
19.09.04, 20:15
Tundub , et nad pole mitte ainult Semjonoviga 10sse pand vaid lõpuks ka mingi korra majja saanud koos uue treeneri (või siis vana hea tagasi) saamisega. Tundub ,et venelastel on just seda tüüpi treenerit tarvis nagu Bondarenko. Tln Levadia sai ta ka omal ajal päris hästi mängima.

inzu
29.09.04, 15:57
arvan et parimad on gruznov ja kulik.

mg
03.10.04, 12:26
aga kui mainida ka transi sitemaid mängijaid, siis üheks on kindlasti väravaht stardubuutsev, kes nüüd lootuse väravat valvab. nii persses kollikiiprat pole ma ikka enne eesti liigas näind.