PDA

View Full Version : FC Nimeta Baar

Litmanen37
13.01.03, 20:11
No Nii!Siin siis nüüd ka Nimeta oma teema!Kõik küsimused ja ideed siis meie õuele:)

Devil
13.01.03, 20:37
Originally posted by Litmanen37

No Nii!Siin siis nüüd ka Nimeta oma teema!Kõik küsimused ja ideed siis meie õuele:) Kas te Baaris alet kah saate ? :) suht kirves teine ;)

meier11
13.01.03, 20:51
Kle loodaks kyll alet saada, aga palju on veel ees. Pakuksin välja AC Nimeta, sest nii oleks lahedam. Veel niipalju lisainfi, et tuleval pühapäeval teeme Tabasaluga mängu ning järgmine nädal neljapäeval Mustamäega.
OK, kuulmiseni

Litmanen37
14.01.03, 12:43
Meier!Klubi omanikud tegelikult ütlevad kolmapäeval,mis nimega me esinema hakkame!Koduväljaku värgi saan kah alles homme teada:)

Martin
14.01.03, 13:14
Mis on viga ilusal ja eestipärasel JK Nimetal?

AC - Itaalias elad?

Litmanen37
14.01.03, 14:17
Kuna klubi omanikud pole eestlased,siis nad ei soovi kah JK-d!

Martin,miks pean kohe Itaalias olema,kui klubi nimi tuleks AC???AC Milan???Mis kuradi seos on AC-l ja Itaalial???Äkki mõtled,mida AC tähendab,siis äkki saad aru.........:lahe:

Maarek
14.01.03, 15:26

Martin,miks pean kohe Itaalias olema,kui klubi nimi tuleks AC???AC Milan???Mis kuradi seos on AC-l ja Itaalial???Äkki mõtled,mida AC tähendab,siis äkki saad aru.........:lahe:

Ega sa äkki selle peale pole mõelnud, et AC nagu itaaliakeelne lühend võiks olla, ASSOCIAZIONE CALCIO näiteks. Seega ühest lühendist sai vastuse sinu 9-le mõttetule küsimärgile :doh: :doh: :doh:

ja BTW, Alcohol Club eriti vaimukas küll ei tundu, samahästi võiks ju OC panna, kah äge, onju.

lasse2
14.01.03, 16:22
AC- nagu amature club :-):хnnelik:

Rainman
14.01.03, 16:44

Meier!Klubi omanikud tegelikult ütlevad kolmapäeval,mis nimega me esinema hakkame!Koduväljaku värgi saan kah alles homme teada:)
Meie ja meie... kelle eest sa lõpuks mängid? :doh:

Litmanen37
14.01.03, 16:51
Maarek,sul põhimõtteliselt õigus.Aga ka AC on lühend,mida võib mõelda mitmeti.Nagu näiteks EM:)

Litmanen37
14.01.03, 16:53
Reinmänn,ma tõesti ei tea:)Otsustan alles paari kuu pärast:)

eston maravilha
14.01.03, 20:20
ac võib vabalt tähendada ka athletic club

Melwood
14.01.03, 20:52
Originally posted by eston#21

ac võib vabalt tähendada ka athletic club

aga järsku on hoopis atletico club?????? :sega6:

eston maravilha
14.01.03, 21:33
Originally posted by Melwood

aga järsku on hoopis atletico club?????? :sega6:

mine varasta parem mõned rattakilbid

Jaan
14.01.03, 23:54
Vaidlusega AC yle tuleb mulle meelde legendaarne Kohtla-J2rve v6istkond ALKO. Esimest korda nende vastu m2ngides kysisid Rakvere mehed, et poisid, et kas teie nimi t2hendab seda, mida me arvame t2hendavat. V6i nii. Aga J2rve mehed kostsid siis, et ALKO t2hendab hoopis \"absoljutn6je ljubiiteli kollektivnava odt6ha\".

Janek
15.01.03, 00:07
Kus saab Nimetu kodustaadion olema ?

ROOTSI KUNN
15.01.03, 01:00
Kes seal mängima hakkavad? Mitmendas liigas ? Kes on treener? Kui palju mängiad palka saavad:D ? Küsimusi on nagu muda ,kus on vastused?
Järgmine uus klubi tuleks Wellingtoni baari toetusel moodustada.;)

meier11
15.01.03, 01:23
Nii siin ka siis mõned vastused:
Hakkame mängima V liiga põhjatsooni ning \"klubi\" moodustub siis enamasti endistest Fc Lelle mängijates (viimase aasta Fc Lelle), kuid tegelikult oleme kamp sõpru kel yhine hobi- Jalgpall. Palkadega on lood nii nagu nad V liigas ikka on, ehk polegi :D :D :D . Kodustaadion hakkab loodetavasti olema Hipodroomil, kuid veel täpselt ei tea.
Alustuseks seegi!!

Devil
15.01.03, 01:26
1. Noored täkud hakkavad mängima
2. V liiga ida/põhi eeldatavalt
3. Hetkel vist ei ole(Treenerit)
4. Ehk makstakse õlledes nagu õlleliigale kohane oleks :P

tehke jah JK Welington ... publikut oleks :)

Minu arvamus on, et meekond on kevadeks koostöö ludinal jooksma saanud ja noored täkud on peamised pretendendid liigavõidule!
eks näeme ... põnevate kohtumisteni :)

Ps!... esimesed 2 vastust on õiged 2 kahes pole kindel :)

edit: väledad poisid kah veel jõudsid ette must :P

rauno
15.01.03, 12:48
JK Wellingtoni läeks või pallipoisiks:D :D

Janek
17.01.03, 00:46
õlleliiga on muidugi tore niikaua kui mõni üleliia õllene mees midagi nilbet väljakul korda ei saada :D

ha2
17.01.03, 00:54
suht ebatõenäoline, et keegi yltse see aasta 5 ida/põhi edasi saavad, ainus suhteliselt tõenäoline edasi saaja on TVMK kes sel hooajal registeeris just sinna uue klubi ning need mängijad seal suht staarid ytleme nii et 2 liiga mängijad... nii et õllekõhtudel suht vähe lootust... kuid ongi parem kuna tvmk võtab asja tõsiselt..:õnnelik:

jots
17.01.03, 04:48
Arvestades uute meeskondade hulka ... siis peaks sellest aastast V liigas piirkonnad lahku olema löödud.
... ja uus tvmk võistkond käib ida-virumaal vana kooli nässidega mängimas. Ühesõnaga palju õnne.

PS. Enne hooaja algust on kõik kõvad mehed.

Rainman
17.01.03, 13:46
Originally posted by ROOTSI KUNN

Järgmine uus klubi tuleks Wellingtoni baari toetusel moodustada.;)
Jep, Kunn, selle teema soojendame veel kunagi üles :kaval:

meier11
18.01.03, 01:31
Niisiis, natuke tulemustest ka.
Pidasime reedel Tabasaluga sõprusmängu ning kõik läks suht-koht normaalselt. Kuna yhtegi väravavahti meil polnud, pididme yhe väljakumängija väravasse panema. Ei hakka siin vabandama, et tappa saime, kuigi ainult 4-5 väravaga. Karastav kogemus noortele tuulispeadele ning egas siis jalad päris tervex jäänud. Enne turniiri, kus eeldatavasti osaleme, oli see päris hea õppetund.
PS! Neljapäeval mäng Mustamäega ning soov neid tõsiselt loputada on meie kõigi peas.

meier11
18.01.03, 01:32
Pidasime reedel Tabasaluga sõprusmängu ning kõik läks suht-koht normaalselt. Kuna yhtegi väravavahti meil polnud, pididme yhe väljakumängija väravasse panema. Ei hakka siin vabandama, et tappa saime, kuigi ainult 4-5 väravaga. Karastav kogemus noortele tuulispeadele ning egas siis jalad päris tervex jäänud. Enne turniiri, kus eeldatavasti osaleme, oli see päris hea õppetund.
PS! Neljapäeval mäng Mustamäega ning soov neid tõsiselt loputada on meie kõigi peas.

-madis-
18.01.03, 13:52
Originally posted by meier11
Kas üldse ei ole väravavahti? Või ei olnud ainult seekord?

Silver
18.01.03, 14:12
MInu teada peaks neil väravavaht olema ja isegi täitsa tibenz tobenz vend, kui ma ei eksi :D

meier11
18.01.03, 15:12
Jah, väravavaht on muidu väga hea, aga seekord oli ta haige. Kahjuks pole meil teist väravavahti. Kuid Neljapäevaks saab loodetavasti terveks.

Litmanen37
18.01.03, 16:38
Minu mälu järgi saime pähe 9-6:(Aga tegelikult jah,suht normaalne mäng oli.Ainult mu jalg annab pääris korralikult tunda!kahju ,et väravavaht haige oli,aga elame üle!Polnud need Tabasalu vennad midagi nii tugevad.paar normaalset mängumeest olid.Imestan,et nad kolmandas mängivad.Ainuke mida nad väga hästi oskasid,olid tacklingud ja kehamäng.

Janek
20.01.03, 00:08
Kehamäng käib jalgpalli juurde ja Nimeta paarile poisile soovitus hooaja alguseks luu peale väike lihakogus kasvatada, muidu tulevad pikad liud :D

meier11
20.01.03, 00:19
Janek, ma ei vaidle vastu, et kehamäng jalgpalli juurde käib, kuid kui ainult kehaga mängitakse ning muud ei tehta, siis peaksid poisid hoopis rugbyt või jäähokit mängima minema. Loomulikult tuleb vigastusi kokkupõrgetst ning kahevõitlustest, kuid mingit pointi pole neid tekitada, kui tead, et palli kätte ei saa. On mul õigus?:P

Ray Ecco
20.01.03, 12:34
Meier võta kokku end ja tule ära lelle..meil on sinusugust vasakut jalga tarvis...ole nüüd normaalne eks..kaua sa seal nimetas oma koibi lõhud:kaval:

meier11
20.01.03, 21:45
Kle teadupärast lõhub lelles yks vend rohkem koibi kui terve viies liiga kokku:kaval: . Aga btw- olen sellest mõttest naguinii ammu juba loobunud ning Nimetas on mul parem, mis sest et rasked ajad on.:õnnelik:

Janek
21.01.03, 01:21
Ma mõtlengi kehaga mängu, mitte toorutsemist ega jalgadesse sõitmist. Aga V liiga on selles suhtes ok, et toorutsemist on suht vähe.

meier11
25.01.03, 16:34
Niisiis, kyll veic hilinenult, kuid kunagi pole liiga hilja. Järjrkordses sõpruskohtumises tuli tunnistada vastase Fc Mustamäe paremust, kuid kõige rohkem heidutas see, et oma väravavahil pea lõhki sõideti. Peaks ytlema, et oli õnnetus kyll, kuid ikkagi, pean ma teist venda debiilikuks, kui ta hakkab lööma palli, mille peale on juba väravavaht jõudnud ning antud korral oma peaga liiga lähedal. Eks ennem mõelda, ja siis teha. Aga mis teha kui mõistust pole antud.
Muidu oli mäng suht-koht OK, kuid pärast vahejuhtumit läks kõigil tuju alla. Ei hakka ka spekuleerima, kuidas mäng oleks läinud, kui vv poleks viga saanud. Pall on ja jääb ümmarguseks.

duff_K
25.01.03, 21:25
...khmm nii et siis see teeb temast kohe debiiliku ja vähese mõistusega inimese jah.....\"ennem mõelda\" mäng nagu käib suht kiiresti ja väga vähe on aega mõelda et midagi teha...... muidugi mis ta tegi oli viga ja kaart (kui oleks kohtunik olnud)...aga see ei tee temast debiilikut....

Silver
25.01.03, 21:27
Fc Mustamäe tänab Fc Nimetat, et sai taas kord hea sôpruskohtumise maha pidada. Mis puutub vv vigastusse, siis ausalt mees... rahu :) Ei pea närvi minema. Kindlasit oli see viga, kuid mitte tahtlik. ônnetus on ônnetus, kuid sellegi poolest ei pea ma meeskonna kaaslase sisse sôitu ôigeks. Vale suhtumine, aga sellegi poolest ei tuleks teda veel debiilikuks nimetada... :D

btw muidu, kui te oleksite vôitnud ka teise väravavahiga, poleks siin seda \'\'sôimlemist\'\' ma arvan, et see vend on debiil jne. Mingis sôpruskohtumises ei hakka ju tahtlikult sisse sôitma.. Ei näe nagu mingit pointi. Tagantjärgi on jah suht hea sôimata. Teinekord tasuks selliseid asju vennale otse näkku öelda, mitte kuskil foorumis kuulutada, et teine on debiil ja môistust pole...

Muidu jah olge sama lahedad edasi. Edu Teile ;) :) :õnnelik:

Devil
25.01.03, 21:51
treze ja duff ok ta pole debiilik ja mida iganes lihtsalt ei oskand sellel hetkel arvestada mõistusega olukorda. Oli suht mänguhasardis veel. Mina tean, et see nn sissesõitja pidevalt viriseb, et temale sõidetakse sisse ja lyyakse vastu väikseid jalgu:D ... olles ise sama sugune. Väravavahi ryndamine igas mõttes on ju raudselt keelatud eriti jalg ees. Õnnetus õnnetuseks aga eeldan et siuke valesti arvestamine nõuab punnast kaarti.

treze siin mingit erilist sõimamist nyyd kyll ei toimu. Teie miskipärast tekitasite hullu teema siia yles. J ma usun et ta pole just kõige rahulikuma närvikavaga mees, kui teda näkku sõimata siis läheks veel kakluseks kah kellel seda vaja. Aga yldiselt normaalset inimest ei koti kas mõni suvaline vend arvab et ta on debiil vai mitte (mind täispeaga kindlasti kotib :P)
to duff_k kui sa ei suuda piisavalt kiiresti mõelda et mänguga kaasas käia siis parem ära mängi. ja see õnnetus ei tee temast ka palju mõistusega inimese :D

Pohh yhed lollid oleme kõik :D

Silver
25.01.03, 22:04
Jah Devil sul on ôigus. See viga oli kindlalt downitav ja ebasportlik, kuid see ei tee mehest veel debiilikut. Kuid mina, kui kaasmängija arvan, et tegu oli siiski ônnetusega. Ei tule ju selle môttega, et vv vigastada. :(

Korralik vabandus oleks väga viisakas, kuid ei saa rääkida tema eest. Seega ei oska tema arvamust siia lisada.

duff_K
25.01.03, 22:33
ega Devil sina ka seal väljakul suurt ei mõtle...ja minu jutu eesmärk on et sa ei saa inimest hakkata sõimama debiilikuks kui ta kogemata kellegile sisse sõitis....... ja ei ole midagi vastu pidist öelda ja kõik... sina devil ei ole psühholoog ega ka piisavalt tark inimene et väita kui palkju tal mõistust on

Devil
25.01.03, 22:59
Originally posted by duff_K

ega Devil sina ka seal väljakul suurt ei mõtle...ja minu jutu eesmärk on et sa ei saa inimest hakkata sõimama debiilikuks kui ta kogemata kellegile sisse sõitis....... ja ei ole midagi vastu pidist öelda ja kõik... sina devil ei ole psühholoog ega ka piisavalt tark inimene et väita kui palkju tal mõistust on väljakul ma siiski mõtlen aga mitte suurtest asjadest ;) ... tähendab just sai sõimataud debiilikuks :D(mina seda ei teinud ;)), aga samas ei ole ta debiilik tean seda isegi :) ... ma pole väitnud yldse et ma tark olen ... ma olen siiski suht loll inimene :) ... ja ma mitte mingil juhul pole väitnud kui palju tal mõistust on ... loe korralikult ;)

jaa korralik vabandus oleks tõesti viisakas ma ei tea kasvõi meil nimetale või mida iganes.
Tõesti treze see ei tee temast debiilikut ja ta pole seda. äkki on hoopis Meier debiilik siis :õnnelik:
Yldiselt on debiiikul oma tähendus ... ja aitab sellest teemast :)

Ps! Tegelt Meier on yks jube lahe säga :lahe: ja mitte mingil juhul debiilik

ek
25.01.03, 23:00
Minu meelest on osadel (edit: mitte siis paljudel vaid osadel ehk paaril-kolmel) Mustamäe mängijatel tõsised suhtumisprobleemid teistesse inimestesse aga eks need mehed pannakse liigas punaste kaartidega paika. Kui midagi sarnast peaks liigas juhtuma siis trahvi võiks maksta see mängija kes kaardi sai mitte võistkond, küll siis järgmine kord hoiab ennast tagasi.

Janek
26.01.03, 00:44
Sõprusmängud pole muidugi üheteise lõhkumise kohad, veel vähem on foorum üheteise sõimamise koht. Härrased võiksid lihtsalt üheteise ees vabandada ja toredasti koos edasi elada:D

makser
27.01.03, 00:19
võibolla ma ei näinud seda olukorda nii hästi,aga minule tundus et see oli õnnetus ja viga isegi mitte,pall oli lahtine see oli lihtsalt ebaõnn et vv sai jalahoobi vastu pead.mingis liigas oli ju sama olukord kus mängija ja vv kokku põrkasid ja üks osapoole isegi suri(vv vist).see oli mänguolukord ja ikka juhtub.vabandama peaks kindlasti aga et mingi debiilikuks sõimamiseks läheb see on veic vale.

meier11
27.01.03, 23:14
Niisiis paneks sellele jutule siin punkti ka peale, kui see juba alustatud yxkord sai.
Ma ei mõelnud debiiliku all mingit ajuhälvikut, vaid see oli saadetise kirjutamise momendil parim sõna minu jaoks, sest võib-olla olen ma lootusetu unistaja, kes tahab et tema meeskond terve oleks. Ning kui tegu on ka veel sõbraga, siis heidutaks igayht, kui viimane peaks peahaavaga mingi sõprusmängu pärast esmaabipunkti minema. Minu EESMÄRK polnud kedagi maha teha ega arvustada, vaid vahest lihtsalt viskavad sellised asjad ikka yle kyll :viha: ning siis ma tagasi eriti ei hoia.
Mis puutub Fc Mustamäesse, kui meeskonda, siis minu arvamus neist ei langenud, sest \" noored kuked\" (nagu devil tsiteeris:kaval: ) peaks ju kokku hoidma. Ok, loodame et punkt sai peale pandud ning järgmine kord mehed - read between the lines.

sven
30.01.03, 21:55
fc nimeta- olex teil huvi sõpruskohtumist pidada ? Ise pakuks välja loo saali 8.-ndal veebruaril 11.30...

jk tiigrid esindaja
sven:õnnelik:

meier11
30.01.03, 23:13
Sven !
Oleksime loomulikult nõus tegema sõpruskohtumise tulevase turniirivastasega. Anna siis täpselt teada ning kas me midagi maksma ka peame.

sven
01.02.03, 15:08
Teeme ara....saal on meie kulude ja kirjadega:хnnelik:

meier11
04.02.03, 22:50
Niisiis on lõpuks kindel, et Fc Nimeta V liigat mängima hakkab :õnnelik: . Saime rahaasjadega yhelepoole ning eks jääb yle ainult mängida ning õnnelikud olla.

Janek
05.02.03, 00:38
no madistage siis hästi, kuigi V liiga on ettearvamatu ja üllatusterohke.

indie
05.02.03, 12:39
no madistage siis hästi, kuigi V liiga on ettearvamatu ja üllatusterohke.

which makes it one of the most fascinating divisions in the world, indeed.

sven
05.02.03, 14:17
kusin korra ule, kas laupaeval peame sopruskohtumise ..
palun helista korraks ule..tel 055 673 356

jk tiigrid esindaja
sven

Litmanen37
08.02.03, 02:00
krt, :viha: vv ikka veel out.ja varumees ei saa tulla.Tuleme igaljuhul kohale,aga kindlasti mitte parimas koosseisus

meier11
08.02.03, 16:40
Niisiis, Lool ka käidud ning mängitud. Kõigepealt sooviks tänusõnad öelda jk Tiigritele toreda kohtumise eest ning räägiks ka siis sellest natukene.
Tulemus oli meie lugemise järgi mingi 14:5 meile ning mäng oli mõnus (meie poolt vaadatuna). Kahjuks polnud põhiväravavahti kohal ning puudus ka staarrynne, kuid tulime omadega ilusti välja. Kõik mängisid positiivselt ning koostöö on ka natuke paranenud.
Ootame turniiri väga !

sven
08.02.03, 18:25
Aitäh vinge sõpruskohtumise eest....meil mängisid põhikoosseisust kahjux 3 meest:oih: :(
Näeme turniiril:õnnelik:

mario
15.02.03, 00:37
NIMETA!!! You are going down!

meier11
15.02.03, 00:51
Originally posted by mario

NIMETA!!! You are going down!

Vaatan et sa oled päris lahe vend, kui nii sisutihedaid teateid siia jätad.
Btw- Due to this stupid and arragant message I believe that you are going down before us. :kaval:

mario
15.02.03, 12:30
We\'ll see! TODAY . . . ;)

meier11
15.02.03, 22:53
Niisiis, tulemusi Loo CUP-ilt.
Esimene mäng Fc Jokeriga- seisuks jäi 2:2 ning mida öelda, tasavägine mäng. Nad rebisid kyll alguses kohe ette, kuid viigistasime umbes 6-7 minuti pärast. Nad suutsid veel yhe värava lüüa, kuid lõpupoole saime mängu käima ning ei jäänud palju puudu, et seis oleks 3:2 või 4:2 meie kasuks olnud.

Teine mäng siis Fc Tiigritega ning tulemus 10:1. Kommenteerida seda mängu pole mõtet, sest tulemus räägib enda eest. Tiigrid olid kuidagi loiud, võib kokkuvõtteks sõnada.

Kolmas mäng siis Fc \"Taevamannaga\" ning tulemus 5:3 meile. Läksime kyll 2:0 ette, kuid siis hakkas selline kassi-hiire mäng, kus kordamööda löödi väravaid. Õnneks jäi siiski lõpptulemuseks 5:3 ning võime rahule jääda.

Kokkuvõtteks- Esimese päevaga võib täiesti rahule jääda ning kõik andsid 100 % endast. Peamine oli see, et poisid tulid kohale selgete nägude ja peadega- see ju kõige tähtsam. Ootame siis omset päeva põnevusega ning loodame midagi saada ka.:kaval:

zabala
15.02.03, 23:33
Kle mees ära aja.Samamoodi oleks võinud Joker teile lõpus lüüa 3-2 ja siis 4-2.Kuigi jah tuleb tunnistada et oli ka teil võimalusi.Aga ära üle paku.Homme näeb.

Litmanen37
17.02.03, 00:28
mario,sa kahjuks panid ikka pange:õnnelik: :D

PraS
17.02.03, 01:07
vaatan et nendel 5 liiga(uutel) meeskondadel siuke enesekindlus et saax ka vabalt 2 või 3 liigas hakkama:P

ei aga edu teile kõigile uuel hooajal:P

meier11
17.02.03, 01:23
Niisiis, turniir läbi ning kõik rahul (vähemalt meie :D ).

Teisel päeval toimusid siis teatavasti c-alagrupi mängud ning finaalid. Veerandfinaali vastaseks saime Kaitseliit/Kalevi ning võitsime 5:4. Nad rebisid kyll kohe 2:0 ette, kuid endalegi ootamatult olime tänu vastase väravavahile ning meie kaitse suurepärasele ryndetegevusele 3:2 ees. Siis läks tasavägiselt lõpuni ning seisuks 5:4

Poolfinaal siis Fc Mustamäega ning tulemus 2:2, kuid peanaltidega 2:0. Tasavägine mäng, kuid lõpuks väljusime meie võitjatena.

Finaal- Roosna-Allikuga ning tulemuseks 4:3 meile. Läksime kyll alguses 2:0 ette, kuid vastased võtsid kokku ning juhtisid natukese aja pärast 3:2. Siit otsustas meie staarrynne asja ära teha ning seisuks 3:3. Viimane värav oli siiski täielik müstika- vastased lõid meie väljakupoolelt meie värava suunas, kuid löök tabas meetri pealt yht meie kaitsjat ning imekombel põrkus tagasi sellise vindiga, et läks väravasse. Väravavaht oli ka võimetu, sest vint oli meeletu.

Kokkuvõtteks- turniir oli päris hea tasemega ning jäime rahule. Kahjuks oli korraldus natukene kehvavõitu, aga mis siin kurta, võitsime ju !!!

Litmanen37
18.02.03, 02:26
Muidu v6is ju turniiriga j22da kyll suht rahule(v6itsime ju ikkagi),aga siiski on meil veel k6vasti t66d kaitsega.

Hetkel meil k2ib m2ng Real Madridi ideoloogia j2rgi(l66ge meile palju tahate,me l66me teist ikka rohkem):õnnelik:

tsaka08
19.02.03, 00:12

Muidu v6is ju turniiriga j22da kyll suht rahule(v6itsime ju ikkagi),aga siiski on meil veel k6vasti t66d kaitsega.

Hetkel meil k2ib m2ng Real Madridi ideoloogia j2rgi(l66ge meile palju tahate,me l66me teist ikka rohkem):õnnelik:

aga juhtub et vahel ei lõõda üldse väravaid ning teile võidaxe lüüa hoopis ja tulebgi kaotus naga realil :õnnelik:
kõike head teile liigas mängimisex loodame et läheb siis ka hästi ja te ei kaota vaid võidate teise sõnaga ärge ennast üle hinnake muidu läheb halvasti

meier11
19.02.03, 22:53
Niisiis unustagem turniiri ning keskendugem tulevikule. Fc Nimetal algab nyyd juba kerge ettevalmistusperiood Wellington Cup-iks ning teretulnud on kõikvõimalikud pakkumised sõpruskohtumiste osas. Niisiis, kes tahab meid ettevalmistuses aidata, võiks siia teate jätta või helistada 05255770.

tsaka08
22.02.03, 19:30
nuh mis kohta nimeta ka loodab saada

Litmanen37
22.02.03, 21:34
ikka keskmike hulgas

Litmanen37
23.02.03, 13:48
Nii........idee ka meil,et korraldada Nimeta Baari turniir.Kuid ka see peaks toimuma v2ljas(idee kohaselt Reaalkooli platsil).

Toimumisaeg v6iks olla aprilli keskel v6i l6pupoole.
Kokku tahaks saada 10 v6istkonda,kes jaguneksid kahte alagruppi.
M2nguaeg arvatavasti 2x12min.

Seega,kui huvi on andke teada....

Litmanen37
27.02.03, 01:54
Niisiis Neljap2eval kell 19.30 Wismari staadionil peab FC Nimeta oma esimese vaba6hus toimuva s6pruskohtumise.............nii et k6ik,kes tahavad f2nnama tulla,olete oodatud.....vastaseks meil Mustam2e..........ytlen niipalju ette,et ei l2he kohale kindlasti mitte tugevaima koosseisuga........paljud meil haigustest r2situd......igatahe k6ik vaatama......:õnnelik: :õnnelik:

Devil
27.02.03, 06:38

Niisiis Neljap2eval kell 19.30 Wismari staadionil peab FC Nimeta oma esimese vaba6hus toimuva s6pruskohtumise.............nii et k6ik,kes tahavad f2nnama tulla,olete oodatud.....vastaseks meil Mustam2e..........ytlen niipalju ette,et ei l2he kohale kindlasti mitte tugevaima koosseisuga........paljud meil haigustest r2situd......igatahe k6ik vaatama......:õnnelik: :õnnelik: Tähendab ehk isegi tuleks aga FCS kohtub u samal ajal FC Futuga ja seda siis õismäe humanitaarkooli kunstmurul.

Turniiridest niipalju et rahu nende oma turniiridega ... nagu seeni peale vihma:doh:

tsaka08
02.03.03, 23:48

Nii........idee ka meil,et korraldada Nimeta Baari turniir.Kuid ka see peaks toimuma v2ljas(idee kohaselt Reaalkooli platsil).

Toimumisaeg v6iks olla aprilli keskel v6i l6pupoole.
Kokku tahaks saada 10 v6istkonda,kes jaguneksid kahte alagruppi.
M2nguaeg arvatavasti 2x12min.

Seega,kui huvi on andke teada....

hea idee :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
selle võiksite küll korda viia:lahe:

Litmanen37
07.03.03, 00:43
Niisiis j2rgmine neljap2ev kell 19.30 FC Mustam2e-FC Nimeta.........Wismari staadionil

Pega
07.03.03, 12:37
milline on FC Nimeta vapp???

Litmanen37
08.03.03, 17:45
vapp peaks valmima enne wellingtoni karikat

Pega
08.03.03, 19:13
ja kelle käe all ta valmib siis kui kysida tohib???

Litmanen37
08.03.03, 21:53
Sellist salajast informatsiooni ei ole isegi mitte minu valduses

meier11
08.03.03, 22:19
Jah, teda praegu veel vormitakse ning antakse talle viimast lihvi, kuid kõik toimub suure saladuseloori all:deemon:

Pega
08.03.03, 22:19
ok.... teema siuke, et ma pakun oma variandi välja..... ma luban teil end maha teha ja kobakäppax sõimata, aga see logo kavand mida ma litmaneni kaudu nägin on ju suisa kräpp!!!..... tahate mingit lisainfot või rohkem objektiivset kriitikat siis antke teada!:P

logo ise siin: http://www.hot.ee/pega/nimeta5.gif
ja ka siin: http://www.hot.ee/pega/nimeta1.gif

värvidega saab loomulikult veel mängida.......

ja kui teile ei sobi siis I don\'t give a fuck!

meier11
08.03.03, 22:28
Niisiis, suured tänud sulle Pega, et võtsid kätte ning meie probleemid sõrmenipsuga lahendasid. Aga siiski tahaks ma teada, et miks peaks võhivõõras (sest ma ei usu et meie meeskonnast sind keegi teab) ära tegema meie logo ning siis veel eelmist pooleliolevat logo laimama. Mis oli sinu ajendiks ?? Ning kui heasydamlikkus, siis äkki teeksid sa ka meile koduka valmis ??

Pega
08.03.03, 22:42
ei nuh...... võttab lausa tummax........ esitex tunnen ma Mäsat ja teisex tema yritab mind ka tiimi rebida...... niiet võhivõõras kohe kindlasti mitte!

Litmanen37
08.03.03, 22:59
meier,sa oled ikka nii udu.................krt..............ok.....oma meeskonnaliikmeid ei tasu ju nokkida...........eksole

Pega
10.03.03, 17:19
http://www.hot.ee/pega/nimeta7.gif
http://www.hot.ee/pega/nimeta71.gif
http://www.hot.ee/pega/nimeta72.gif
http://www.hot.ee/pega/nimeta73.gif

veidi täiustatud variante veel....:)

nr 10
11.03.03, 19:43
mida te klounid seletate meier sulle lööme kõigepealt maksud kaela siis vaatame edasi!BOSS

nr 10
13.03.03, 17:27
ma sooviksin saad nüüd härra Meierilt 5000krooni ja et enam selline asi ei korduks,järgmine kord on juba topelt!On aru saadav?BOSS:viha:

Silver
14.03.03, 19:19
Suht sôbralik seltskond teil...:P

tsaka08
14.03.03, 20:45
seda tundub küll et seldskond on väga sõbralik
ex näeb kuda ka mängivad

ha2
14.03.03, 20:57
njah uus staar \"Kaspar\" juures neil..:õnnelik: kipun vaikselt arvama et nimeta paneb gruppi kinni

Litmanen37
16.03.03, 18:19
Staarid staarideks,aga nad on vaja panna ka kokku mängima.........Sõpruskohtumine Piraaja vastu nyyd kyll erilist muljet ei avaldanud....vabandusteks võib ju tuua,et ei olnud meil vv-d kaasas......ja osad staarid olid puudu......seis jäi vist mingi 9:4.Mustamäe vastu tuli meile aga 3:0...........turniiriks mingit erilist kindlust pole saand,aga aega veel on..........

PraS
16.03.03, 21:24
no kes see \"kaspar\" siis kodanikunimega on?

meier11
16.03.03, 23:28
Originally posted by märt

no kes see \"kaspar\" siis kodanikunimega on?

Kaspar Kuusmann :D

PraS
17.03.03, 04:38
no nimi mulle kyll midagi ei ytelnud.....kui uurisin natuke ja ma ise vist ka selle venna vastu mänginud 3a. tagasi....kui sai III liiga lääs kinni pandud:p ja tol aastal lõi ta 4 väravat:P

ha2
17.03.03, 07:50
hmm minu teada ta poolkaitsja ning tama tase polnd vist teistega nii väga võrreldav.. mingi esiliiga tasemele küündib ta vabalt välja..

Kosk
17.03.03, 10:18
Tervist!

Unustasin mina küsida ja unustasite teie pale mängu raha anda. Palun kandke 300.-
Jalgpalliklubi Piraaja
221011314454 Hansapank

Kohtumiseni Wellington Cup-il

tsaka08
01.04.03, 21:29
kellega ja millal nimeta järgmise mängu teeb

Litmanen37
02.04.03, 16:05
Kõik sõpruskohtumiset pakkumised oodatud.....................
..............kas jätta teade siia või siis helistada numbrile 05255770,kuna minu sim kaart pidude tagajärjel jalutama läind

terav äär
07.04.03, 16:44
mäsa...siin sinu võistkonna parim mängija....kas sa ajasid mu asjad floraga korda.....ma juba ootan oma esimest liigamängu ja palgatshekki.....kui mu asjad korda ei saa siis ei jää mul muud üle kui võtta vastu kutse real madridilt.....siiski sooviksin ma jääda klubisse kus on suurem juhtkond ja paremad treenerid ning treeningtingimused.....MILLAL TRENN ON?

xxx13

Ray Ecco
10.04.03, 08:43
Meier, kuidas teil läheb nimetaga, meie nn. treener Aavo ``Paksuke`` Sarap
on täielik debiil, ainult möliseb-see mees küll treener ei oska olla. Muuseas õieti tegid, et minema läksid...loodan, et panete oma liiga kinni....kuulge mis liigas te üldse mängite? Võtke mind ka satsi kui ruumi on!:D

sell8
13.04.03, 23:08
kle terav äär ma tahaks suga kakelda!<ei tegelt kui kakluseks läheb siis ma saadan raineri peale>!:lahe: :õnnelik:

ylo666
19.04.03, 02:45
kled sell8, ma nylin su elusalt, kui siin kakelda tahad. Tuli kõva mees välja. Naine selline !!!!

terav äär
12.05.03, 19:47
nagu arvata oli alustas V liiga teravaim võiskond nii nagu peab....mäng oli hea aga eriti suurt tähelepanu tuleb pöörata paadunud fännidele...respect

nr 10
08.01.04, 03:54
kes kurat sa oled terav äär
ja mida sa siin seletad ültse?

Hunt
08.01.04, 12:21
nr10 mida kuradit sa ise siin seletad???:kaval:

terav äär
10.01.04, 12:58
kuulsid nr 10 sul pole siin midagi öelda...pandi paika sind ..kõik

ufo
04.05.04, 20:31
:D tyybid nagu tyybid ikka...pange edasi ja võitke ära se kuradi neljas liiga.. :)

nimetaimeb
27.08.04, 14:08
visake manki (vana ahv ) liigast välja ja saategi kolmandasse

Rein
21.04.05, 17:42
Klge Nimeta vennad - teie kodukal uuendatakse ka midagi?

Üllar
22.04.05, 14:51
Algselt postitas Rein

Klge Nimeta vennad - teie kodukal uuendatakse ka midagi?
see leht on nii surnud kui vähegi saab olla...mingi aasta pärast külasta uuesti siis näed 05 esimese vooru tulemusi;)

Litmanen37
22.04.05, 18:50
uus kodukas tegelikult tehtud koos uue domeeniga, paraku seisab asi praegu mõningate takistuste taga..kevadvooru lõpuks peaks yleval olema

Litmanen37
25.04.05, 18:09
FC Nimeta 2005 aasta kooseis

Väravavahid:

Romet Saaliste
Hannes Paesoo

Kaitsjad:

Erki Alas
Tanel Taal
Argo Käis
Kert Kadak
Georg Sarap
Siim Talisoo
Gareth Francis O`Neill
Hendrik Neppi
Rait Pärna
Anton Kuznetsov
Ivar Lepiku
Ivari Koppel

Poolkaitsjad:

Rauno Ligi
Priit Meier
Sander Salmu
Madis Loit
Sander Mägi
Marko Hinn
Kaspar Kuusmann
Nikolas Gomes de Korvalho

Ründajad

Andres Torm
Robert Priivits
Karl Ader
Armin Kohlman
Daniel Lõhmus

Rein
26.04.05, 14:59
Kas Karmo (U2) polegi siis teil nimekirjas?!

U2
26.04.05, 15:11
Ei ole veel jah

Zajats
26.04.05, 15:48
.. huvitav miks küll?

Refieus
27.04.05, 13:34
Seks

olli
27.04.05, 20:22
kohe näha vanad sõbrad!:D

Litmanen37
03.06.05, 20:20
Karmo Haavik siis nüüd lõpuks kah meie nimekirjas....

Litmanen37
05.01.06, 18:18
Nüüd siis selline lugu et otsime võistkonda uut väravavahti

soovijatel palun helistada:

56746362 siim
55904905 anton

või saata meil:

siimi007@hotmail.com