320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Milano Internazionale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milano Internazionale

    Ma võin kihla vedada, et keegi teist ei tunne Interit paremini kui mina!!!!!!!!!!!!!!
    Tahab keegi vastu vaielda vä??????????
    1
    Hernan Crespo
    0,00%
    0
    Christian Vieri
    0,00%
    0
    Javier Zanetti
    0,00%
    0
    Ivan Cordoba
    0,00%
    0
    Fabio Cannavaro
    0,00%
    0
    Francesco Toldo
    0,00%
    0
    Alvaro Recoba
    0,00%
    0
    Sergio Conceicao
    0,00%
    0
    Stephane Dalmat
    0,00%
    0
    Belozöglu Emre
    100,00%
    1
    ...

    #2
    Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

    Mulle meeldib ytlus, et liigatabel ei valeta ja selle j2rgi pole Inter isegi Itaalias parim olnud juba teab mis ajast saati. Kui aga Ivan Cordoba poolt h22letaja olid sina, siis ma naeran ka su teise v2ite yle.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

      CORDOBA ON MAAILMA 5 PARIMA KAITSJA SEAS, JA VEEL SEDA, ET TA ON MAAILMA KÕIGE KIIREIM KAITSEMÄNGIJA. LUGEGE SEDA ISE WWW.INTER.IT/EN, KUI EI USU!!!!!!
      CRESPO POOLT EI HÄÄLETAKS MA KUNAGI, SEST TAL POLE SELLIST TEHNIKATKI, NAGU RECOBAL VÕI EMREL. OSKAB AINULT JALA PALLI TAHA PANNA JA VÄRAVASSE LÜKATA. SEDAVÕIN MA ISE KA TEHA!!!!!!!!!!!!!!!
      ...

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

        www.hot.ee/soccerworld
        ...

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

          Originally posted by SoccerWorld


          CORDOBA ON MAAILMA 5 PARIMA KAITSJA SEAS, JA VEEL SEDA, ET TA ON MAAILMA KÕIGE KIIREIM KAITSEMÄNGIJA.
          aga näiteks roberto carlos? vudib ka nagu päris kiiresti, või mis?

          ja miks sulle see Interi teema ei kõlba?

          ja lõpuks - kellelegi ei meeldi karjumine, et ära käpslokita siin, eksole

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

            khmm.... kuule nagu Milano Interi kohta oli teema olemas..... või on mingi eriline põhjus miks sa selle teema tegid.........ja miks siis sa koos Crespoga Interis ei mängi aga istud kuskil kodus ja kritiseerid teda...
            fc pohmell

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

              Mis sa arvad, et nii kui ma tahan interisse minna mängima, siis kohe hakkan minema.
              Ega nad niisama mängijaid ei võta... Hea mõte tegelikult!!!!!!!!!!!!!!!
              ...

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

                Sa ju väidad et sa oskad sama hästi kui Crespo siis sa peaksid ju kuskil suurklubis mängima........või sa oled liiga intelligentne inimene et sellist mängu ise mängida sa parem jagad oma tarkusi teistega foorumis....ja lood teemasi mis on juba täitsa olemas
                fc pohmell

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

                  See teema on suht môtetu vaadates, et selline teema on juba pikemat aega olemas olnud Itaalia jalgpalli all. Tegemist ei olnud mingi kustunud vôi totaalselt minevikku lükatud teemaga seega arvan, et esimene katse läheb ikka aia taha. Nii, et pole hullu. Capslockiga kirjutamine ei ole just see millega hiilata siin.

                  Ja mis puutub Crespo tegemistesse, siis ise pean teda väga tasemel mängijaks. Palle vôib igaüks väravasse lüüa. Tähtis on värav, mitte see, kuidas see löödi.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

                    Ben Johnson on ka kiire, aga vaevalt, et ta jalgpallurina suurem asi on. Yleyldse koosneb Interi kaitseliin, v.a. Cannavaro, nannipunnidest nagu Materazzi (t6ukan, rebin s2rgist ja nygin, kui vastane sama teeb, siis kukun ja nutan!) v6i n2rvipundardest nagu Cordoba. Too mees on ju veel haigem v2ljakul kui mina ise.
                    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                    The Special One

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

                      Originally posted by SoccerWorld


                      Mis sa arvad, et nii kui ma tahan interisse minna mängima, siis kohe hakkan minema.
                      Ega nad niisama mängijaid ei võta... Hea mõte tegelikult!!!!!!!!!!!!!!!
                      Logi ruttu välja, sest muidu tuleb jälle transfer deadline peale!:P

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

                        Inter laenas omale hooaja lõpuni Gabriel Batistuta, et asendada vigastada saanud Crespot. Veider valik , samas järgi mõeldes üsna loogiline.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Milano Internazionale\'

                          Jah, aga miks mitte proovida sel ajal rohkem Kalloni ja Ventolat? Pealegi on Batistuta olnud vimased poolteist aastat v2ga masendavas vormis. Lisaks r22gitakse, et ta ei pidavat kaaslastega eriti h2sti l2bi saama, eriti just teiste argentiinlastega, keda on Interis mitu, sh. kogenud Javier Zanetti. Soccernet.com\'s oli selle kohta lugu.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar

                          Working...
                          X