PDA

View Full Version : Wellington Cup

Kosk
23.01.03, 14:15
Väike plaan korraldada turniir kevadepoole, mis leiaks aset uues ja suurepärases Kotka vutikompleksis. Mõtlesin, et käin esialgse plaani välja ja äratan huvi meeskondades. Võibolla plaan, et kokku saada 16 meeskonda on küll utoopiline aga loota võib, sest mängima võivad tulla ka lihtsalt sõpruskonnad. Kui ei saa 16 kokku, siis ei saa - mõtleb vähe teise skeemi välja ja korraldab turniiri ära ikkagi.
Praegusel hetkel otsin sponsoreid ja lihtsalt inimesi, kes oleks nõus toetama. Ütleme nii, et Wellingtoni boss juba lubas karika välja panna ja huvi on üles näidanud ka MTÜ Jalgpallihaigla auhindadega premeerimisel ning samuti üks eraisik, kelle nime ma siinkohal ei nimetaks, aga kelle poolt välja pakutud auhinnaidee oli vägagi kena ja ainulaadne idee.
Esilagu arvan, et mängijaid oleks 7+1 ja mäng toimuks üle poole platsi. Osavõtumaks oleks esialgsete kalkulatsioonide kohaselt mingi 700 eesti raha. Kui hakkab selguma täpsem arv osavõtjaid meeskondi, siis saab juba täpsemaid kalkulatsioone teha ja kindlasti annan ka siin teada

4 alagruppi
4 meeskonda igas alagrupis

Mänguaeg 20 minutit

Alagrupi mänge kokku 24

¼ finaalid kokku 4

½ finaalid, III koha mäng, IV koha mäng kokku 4

Ajaliselt kestaks turniir umbes 6 tundi.

Kellel huvi, võtke julgelt ühendust:
GSM 05258080
e-mail kaarel@standard.ee

13
27.01.03, 22:04
Kulla Koskike!!!!:r66m2:

Ehv Tsee Soccernet oleks tulija:prill6: .
Loodame,et Su plaan ikka teostub:D

jimbolaja
28.01.03, 14:56
Originally posted by Kosk

Väike plaan korraldada turniir kevadepoole, mis leiaks aset uues ja suurepärases Kotka vutikompleksis. Mõtlesin, et käin esialgse plaani välja ja äratan huvi meeskondades. Võibolla plaan, et kokku saada 16 meeskonda on küll utoopiline aga loota võib, sest mängima võivad tulla ka lihtsalt sõpruskonnad. Kui ei saa 16 kokku, siis ei saa - mõtleb vähe teise skeemi välja ja korraldab turniiri ära ikkagi.
Praegusel hetkel otsin sponsoreid ja lihtsalt inimesi, kes oleks nõus toetama. Ütleme nii, et Wellingtoni boss juba lubas karika välja panna ja huvi on üles näidanud ka MTÜ Jalgpallihaigla auhindadega premeerimisel ning samuti üks eraisik, kelle nime ma siinkohal ei nimetaks, aga kelle poolt välja pakutud auhinnaidee oli vägagi kena ja ainulaadne idee.
Esilagu arvan, et mängijaid oleks 7+1 ja mäng toimuks üle poole platsi. Osavõtumaks oleks esialgsete kalkulatsioonide kohaselt mingi 700 eesti raha. Kui hakkab selguma täpsem arv osavõtjaid meeskondi, siis saab juba täpsemaid kalkulatsioone teha ja kindlasti annan ka siin teada

4 alagruppi
4 meeskonda igas alagrupis

Mänguaeg 20 minutit

Alagrupi mänge kokku 24

¼ finaalid kokku 4

½ finaalid, III koha mäng, IV koha mäng kokku 4

Ajaliselt kestaks turniir umbes 6 tundi.

Kellel huvi, võtke julgelt ühendust:
GSM 05258080
e-mail kaarel@standard.ee

Kosk
28.01.03, 15:22
Osa võtab ka Tabasalu Palliklubi.
Raimo ütles, et ka EBS on huvitatud.

Esialgu siis:
JK Piraaja
FC Soccernet
EBS
Tabasalu Palliklubi

Kosk
28.01.03, 15:33
lisandunud on ka

FC Reaal
JK Minevik

läbirääkimised käimas selliste meeskondadega

Infoabi 1188
Tajak
Põlva Lootos

Raix
28.01.03, 15:55
Kosk, kallis sõber, võid sinna nimekirja lisada ka Eurouniv FC!! Ega siis eurohundid soovi kõrvalejääda sellest suurepärasest turniirist! ;)

ROOTSI KUNN
28.01.03, 16:33
Asi hakkab ilmet võtma ! Kosk ,ära jumala pärast ennast vahepeal surnuks joo!!:D

Kosk
28.01.03, 16:39
Väike vahekokkuvõte siis veel:

1. Piraaja
2. Soccernet
3. EBS
4. Tabasalu Palliklubi
5. Reaal
6. Minevik
7. Eurouniv
8. Infoabi 1188
9. FC Jaanus Rumma (ajutine nimi)
10. Põlva Lootos
11. Tajak (täpsustus selle nädala jookusul)
12. JK Tondi
13. FC Haiba

Põhimõtteliselt siis kolm vaba kohta veel - seltsimehed kiirustagem.

jansa
28.01.03, 16:45
... see 12.nes meeskond kus judokad toksivad endine FC IFK nüüdne JK Tondi ;)

Kosk
28.01.03, 16:55
Originally posted by ROOTSI KUNN

Asi hakkab ilmet võtma ! Kosk ,ära jumala pärast ennast vahepeal surnuks joo!!:D

Pole probleemi, sest olen selle aastanumbri sees juba sellise avastuse teinud, et alkoholist võib ka nii purju juua, et ei joo mällu ennast.

ROOTSI KUNN
28.01.03, 18:23

Pole probleemi, sest olen selle aastanumbri sees juba sellise avastuse teinud, et alkoholist võib ka nii purju juua, et ei joo mällu ennast.

Muide, kaua see avastuse tegemine sul aega võttis !!:) Tahaks ka mõnikord proovida ,muidu igakord peale pidu selline tunne ,et rahakott on kellegi teise käes olnud.:lahe:

sven
28.01.03, 19:06
fc tiigrid sooviks ka osa võtta:õnnelik:

jimbolaja
28.01.03, 20:32
16 satsi kokku saada polegi nii utoopiline.Siit hea soovitus ka teistele-korraldame veel selliseid üritusi.Kivi kotti.

ROOTSI KUNN
28.01.03, 22:21
Mis sa Kosk arvad,kui...
Mina tariks Postimehe eesotsas Veiko Visnapuuga kohale ja Jansa võtaks Õhtulehe ja Andres Vaheri oma peale. Võibolla räägib ka Jalgpallipäeviku sinna filmima. Igatahes tuleks lahe üritus;)

jimbolaja
28.01.03, 22:40
Mitu pallurit väljakule jookseb ja milliste väravatega võiks mängida.
Ütleme nii,et sellest võib saada päris huvitav projekt.

meier11
28.01.03, 22:51
Nimeta võtaks ka siis osa :õnnelik:

Silver
28.01.03, 22:55
Fc Mustamäe paneks ka siis oma meeskonna välja, kui kohti veel on :)

Kosk
29.01.03, 11:51

Mis sa Kosk arvad,kui...
Mina tariks Postimehe eesotsas Veiko Visnapuuga kohale ja Jansa võtaks Õhtulehe ja Andres Vaheri oma peale. Võibolla räägib ka Jalgpallipäeviku sinna filmima. Igatahes tuleks lahe üritus;)

Ütleme nii, et mul oli plaan sellest sinuga rääkida tegelikult, aga sa jõudsid ette. Idee super. Lähipäevil teen miski üritust tutvustava trükise ka ja saadan selle laiali, üles riputan ka siia, sest enamuste meiliaadresse ma paraku ei tea. Miski reklaamvärk saab kindlasti rippuma ka Wellington Pubi`i seinal, et ka publikuhuvi äratada.
Asi ongi toredasti nüüd nii kaugel, et meeskonnad ongi koos, puudub vaid info Tajaki kindla osavõtu kohta, mille Smutov loodetavasti mulle täpsustab lähipäevil.

Tundub, et asi on siis nii -
Piraaja
Soccernet
EBS
Tabasalu
Reaal
Minevik
Eurouniv
Infoabi
FC Jaanus Rumma
Põlva Lootos
Tondi
Haiba
tiigrid
Nimeta
Mustamäe
Olympic

marcello
29.01.03, 12:16
FC Olympic oleks ka tegija.
Kui on võimalik veel osa võtta(kui keegi loobub) siis palun pange teade meie lehele

Martin
30.01.03, 01:58
Kuna Tajak ei saa osa võtta, siis meie koht läheb vist FC Olympicule. Kahju, kuid mis teha.

stiff
30.01.03, 12:22
võimaluse korral toetame üritust auhindadega...andke aga takka :)

marcello
30.01.03, 17:14
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
FC Olympicul on kahju,et Tajak ei saa osa võtta!
Aga samas oleme õnnelikud,et me saame:)))
Korraldajad,äkki võtate ühendus ja annate infi osavõtumaksu kohta ja toimumisaja kohta (kui täpselt teada on)
fc@olympic.ee või marcello1@hot.ee

Kosk
01.02.03, 12:28
Turniis toimub 22. märts.

Refieus
03.02.03, 16:54
FC Streetrace.org oleks ka käsi kui vabu kohti tekkimas oleks.

email abx meelis@lifetime.ee

Lammas
05.02.03, 22:02
22.märts - kas see mitte liiga vara ei ole ?

jots
06.02.03, 03:53
Väljas on külm ja märg või mis mure sul on?

Sir Brazza
06.02.03, 18:11
kle KOSK

äkki mõtled klubide arvu tõsta, kui juba nii palju tahtjaid on... ma üritax ka veel oma klubi kohale tuua.......:oih:

kotkas
06.02.03, 18:16
Hr.Kosk,

Kahjuks juhtusin liiga hilja seda rubriiki vaatama- aga äkki leidub veel koht ka Eesti Telefonile???

Lammas
06.02.03, 20:23
Originally posted by jots

Väljas on külm ja märg või mis mure sul on?

Ma olen kuulnud et seal on väga hea tehismuru ja kui seal mängida terve päev külmas ja poris, siis läheb pool fiilingust kaduma.

Kaarel
06.02.03, 20:25
Tehismurul tavaliselt suures koguses muda ei esine.

Lammas
06.02.03, 20:30
Originally posted by Kaarel

Tehismurul tavaliselt suures koguses muda ei esine.

Hea küll, ma ei tahagi mingit poleemikat tekitada. Lihtsalt mõtlesin et äkki on lahedam mängida kui kevad päikene juba valget nahka pruunistab.

margunn
07.02.03, 11:48
Originally posted by Tibutibu

Lihtsalt mõtlesin et äkki on lahedam mängida kui kevad päikene juba valget nahka pruunistab.

siis mine mängi kevadel. peaasi: ÄRA VINGU!

Kosk
08.02.03, 13:17
no tere jälle. olen teid kaua teadmatuses hoidnud ja asja vedelema jätnud. mul on ka hea põhjus - nimelt olin haiglas mõnedkümned tunnid ja ei olnud just eriti võimalust asjaga tegeleda. nüüd ajan asja edasi ja kuna ma veel kolmapäevani haiguslehel olen, siis saan mitmed asjad korda ajada. uue telefoni sain ka nii et saate ühendust uuesti võtta.

huvi tundub tõesti suur olevat ja ütlen siis ametlikult, et ootan pakkumisi veel neljale kohale, et kokku saaks 20 meeskonda.
huvi on näidanud eesti telefon ja streetrace.
helistage ja suhelge kindlasti.

nägudeni.

ROOTSI KUNN
10.02.03, 12:07
See ei ole küll ametlik teadaanne,kuid minuteada ehitatakse Kotka staadioni juurde praegu ka riietus ja dushiruume ,mis selleks ajaks ,kui turniir algab saavad võibolla valmis.:)

Janek
10.02.03, 16:36
Riietusruume ehitatakse kohe päris ametlikult aga lips tuleb päris pikka aega ümber higise kaela siduda

Kosk
11.02.03, 15:38
peale mõningat arutelu sai otsustatud siiski, et jääb 16 meeskonda. seega streetrace ja eesti telefon saavad osaleda juhul, kui keegi alt ära peaks hüppama.

Refieus
12.02.03, 16:29
Jama siis:( Kuid helista siis kui keegi ära kukub:D

05205386

kotkas
13.02.03, 16:25
Kahju.Aga anna teada siis meile st. Eesti Telefonile. 056 640550

willane
13.02.03, 19:05
Originally posted by jimbolaja

Mitu pallurit väljakule jookseb ja milliste väravatega võiks mängida.
Ütleme nii,et sellest võib saada päris huvitav projekt.
staadionil on olemas 1 komplekt suuri väravaid ja 4 komplekti 2 x 5 väravaid, poole väljaku mõõtmed on 50 x 70 m. riietusruume ehitatakse ja kuna EJL nõuab, et need oleks hooaja alguseks valmis, siis saavad ka. aga vesivarustuse olemasolus julgeks märtsi lõpus kahelda.

tsaka08
19.02.03, 20:55
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :D
no see on ju siis hea uudis kui riietus ruumid valmis saavad

Litmanen37
20.02.03, 03:03
kui poole platsi m66tmed 50x70 siis kas 7+1 m2ngijat ei ole v2he????

tsaka08
20.02.03, 11:31
see peax olema paras minu arust

Litmanen37
21.02.03, 11:02
kosk,kaugel asjad on???

marcello
21.02.03, 12:01
Olympicul ka turniiri mõte.Eelmine aasta toimus veel sees aga see aasta tahaks väljas teha.
Eelmise aasta esikolmik oli SC Real
FC Concordia
Hiiu Kalur

Selle aasta turniiri toimumis aeg oleneb kõik liiga algusest.Kui algab mais siis aprilli viimane nädalavahetus arvatavasti.

Litmanen37
24.02.03, 15:05
Kosk,aeg 2rgata.Anna mingit infi nyyd ruttu:õnnelik:

Kosk
24.02.03, 15:52
Asjad on nüüd nii kaugel, et panen oma konto numbri siia üles, et saaksite kenasti 800.- eesti raha osavõtumaksu üle kanda. Raha palun üle kanda 10. märtsiks ja selgitusse kindlasti kirjutada meeskonna nimi ja märksõnaks osavõtumaks.

Kaarel Kosk
1101251223

Lammas
25.02.03, 15:42
Kuidas on lood auhindadega ?

tsaka08
25.02.03, 18:59
kui paljud auhindu saavad:D :P

Litmanen37
25.02.03, 21:29
millal pidulik alagruppidesse loosimine???

ROOTSI KUNN
02.03.03, 11:06
Wellington Cup-i orgunn käib täie hooga. Peasponsor -Wellington pubi on otsustanud ka võistluste kohapeal kehakinnitust ja keelekastet pakkuda:õnnelik:

Kosk
03.03.03, 11:37
Auhindu saavad need, kes on auhinnaväärilised:)

Mõni aktivist, kellel tuleb hästi vene aktsendiga eesti keele rääkimine välja võiks turniiri ajal hõisata: \"Mjeije stadjonil pakutakse ka sjoodavat ja joodavat\" siis oleks juba nagu Kadrioru staadionil:)

Osavõtumaks palun siiski kanda JK Piraaja arveldusarvele Hansapangas 10.märtsiks
Jalgpalliklubi Piraaja 221011314454

Kohtumiseni.

Kosk
03.03.03, 11:54
Unustasin ühe asja....avalik loosimine toimub Wellingtonis 12.märts 2003 kell 18:00

Lammas
03.03.03, 12:39
Ikkagi mis on auhindadeks ?
Ka 800.- eeku on raha ja tahaks teada kuhu see läheb ;)

Kosk
03.03.03, 13:32

Rändkarikas, kuhu graveeritakse võitja nimi ja aasta ning mille jaoks saab Wellis olema kena riiul/kapp
Karikas esimesele kohale, teisele kohale ja kolmdandale.
Premeeritud saavad ka parim väravakütt, parim väravavaht ning ˛ürii otsusega valitakse kogu turniiri parim mängija.
Raha lähebki karikate ja staadioni peale suures osas, kohtunikud ei vilista niisama. Siiski on ootamas ka üllatused.

Kosk
03.03.03, 23:03
Sai ka kodukas tehtud turniiri tarvis, kuhu peale loosimist lähevad üles ka alagrupid ja turniirikava. Hiljem ka loodetavasti pildid.

www.jkpiraaja.ee/wellingtoncup

jots
03.03.03, 23:03
Diplomi saad kogu lugu.
Kogu ürituse eelarve on ju. 12800 krooni osavõtutasu plusspoolde .. 200 eeki diplomid. 600 eeki õlled koski sõpradele. Ja 12000 krooni Koski taskusse.

Turumajandus, kui osavõtutasu tundub suur, siis mine teisele turniirile peaasi, ära mölise.

PS. Kui sa tunned ennast solvatuna, siis väga hea. Mul kopp ees soccerneti foorumis inimestest, kes pidevalt tegijate kallal virisevad ja inisevad.

Martin
04.03.03, 04:58

Sai ka kodukas tehtud turniiri tarvis, kuhu peale loosimist lähevad üles ka alagrupid ja turniirikava. Hiljem ka loodetavasti pildid.

www.jkpiraaja.ee/wellingtoncup

Kiitust jagan harva, kuid peab ütlema, et see turniiri kodukas on ühs vahvamaid, mis ma viimasel ajal näinud olen. Väga hea töö - kes iganes selle ka tegi.

Ja ääremärkusena: kuna kavatsen ka kohale veereda ning ehk isegi mingi masna eest oma käpardlikkust demonstreerida, siis samal ajal olen täiesti nõud digikat ruunama ja oma sadakond või enam pilti valmis klõpsima. Ehk - minu poolest on pildid tulemas küll, kui härra (nii pidavat Koski nüüd kutsuma) Kosk soovib :)

P.S. Osa 12K-st peaks siis mulle ka ehk pudenema :D /me teeb pugens-pugens

Lammas
04.03.03, 11:45

Diplomi saad kogu lugu.
Kogu ürituse eelarve on ju. 12800 krooni osavõtutasu plusspoolde .. 200 eeki diplomid. 600 eeki õlled koski sõpradele. Ja 12000 krooni Koski taskusse.

Turumajandus, kui osavõtutasu tundub suur, siis mine teisele turniirile peaasi, ära mölise.

PS. Kui sa tunned ennast solvatuna, siis väga hea. Mul kopp ees soccerneti foorumis inimestest, kes pidevalt tegijate kallal virisevad ja inisevad.

Ole hea mees ja ole kohe päris rahulik, ma pole kordagi virisend ega inisend tegijate kallal. Ma võtan alati mütsi maha selliste meeste ees nagi Hr. Kosk, kes viitsib sellist üritust korraldada ja kui ma küsin mis on auhindadeks ja sa pead seda inisemiseks siis tõesti minu suured vabandused tegijate ees.

ps. kodukas on tõesti hää !

ek
04.03.03, 11:49

... Ma võtan alati mütsi maha selliste meeste ees nagi Hr. Kosk...

aga kui õues külm on ja lund sajab ??? siis ka või?

Lammas
04.03.03, 11:53
Isegi siis

Aramis
04.03.03, 13:11
Mulle siiski tundub, et hr Jotsil on olnud raske lapsepõlv. Õnneks on tänases turumajanduslikus oleluses küllalt psühholooge, kes teda toetada saaks, aga esimene samm peaks olema ikkagi see, et ta end ise aidata tahaks.
PS! Sorry offtopicu pärast!

tsaka08
04.03.03, 15:24
Originally posted by Aramis

Mulle siiski tundub, et hr Jotsil on olnud raske lapsepõlv. Õnneks on tänases turumajanduslikus oleluses küllalt psühholooge, kes teda toetada saaks, aga esimene samm peaks olema ikkagi see, et ta end ise aidata tahaks.
PS! Sorry offtopicu pärast!

täiesti nõus :õnnelik: :D
mix üldse sellist mõtetud juttu ajataxe siin :viha:

jansa
04.03.03, 17:28
... küll aga saan mina Jotsist väga hästi aru sest vingujaid on siin foorumis tõesti palju kes arvavad et jalgpalliga ja fännide pealt eriti - Eestis ilgelt palju pappi kokku aetakse ja oma taskusse pistetakse...:viha:

priit
04.03.03, 18:30
teemakohane küsimus ehk kas see Kotka staadion on kunstmuruga kaetud või mitte?

dieter
04.03.03, 18:46
Originally posted by priit

teemakohane küsimus ehk kas see Kotka staadion on kunstmuruga kaetud või mitte?

Väike teemakohane vastus kah sekka - on jah kunstmuruga kaetud ning pole mitte selline kunstmuru a la Õismäe koolide või Reaalkooli oma, vaid sellistest pikkadest plastmassribadest ning \'mullatäidisega\' kunstplatsi kohta küllaltki pehme.

ROOTSI KUNN
04.03.03, 19:42
Turniiri üks sponsoreid on AMSTEL, juhuslikult toetavad nad ka Meistrite Liigat:D .
Ilmselt saab seda hüva märjukest maitsta alles peale mänge ,sest kahjuks on Eestis vutiväljakute ääres õlu jahutusvedelikuna keelatud.:)

Aramis
04.03.03, 21:09
Originally posted by jansa

... küll aga saan mina Jotsist väga hästi aru sest vingujaid on siin foorumis tõesti palju kes arvavad et jalgpalliga ja fännide pealt eriti - Eestis ilgelt palju pappi kokku aetakse ja oma taskusse pistetakse...:viha:

Ok..arusaadav point, aga hr Jots võiks siiski end vähemsõjakalt väljendada.

jots
04.03.03, 22:56
ütleks lihtsalt jots .. selle härraga seoses meenub mulle kreisiraadio .. lugupeetud härra pätt ..

Litmanen37
05.03.03, 00:53
aitab ilkumisest.....korralda ise turniir,kui tahad........ja pane raha oma tasukusse niipalju kui ise tahad.........ainult 2ra m6lise.........eks......peace..

Devil
05.03.03, 01:12
Originally posted by Martin

Ja ääremärkusena: kuna kavatsen ka kohale veereda ning ehk isegi mingi masna eest oma käpardlikkust demonstreerida
paneme lukku ;) ...FCS on selleks turniiriks Martin Smutovi mängijaõigused endale omandanud ... ning teised võivad, näppu imeda.:õnnelik:

Aramis
05.03.03, 09:16
No nii FCS on teinud tõsise sammu karika poole.Huvitav kas mõnda muud tegijat free agentit ei ole veel üles jäänud.Peab uurima - on ju veel tegijaid mehi, kes Riigikokku ei saanud.

Ja Litmanen37, sinu postitus pole üldse see, mida siin antud hetkel vaja oli!

Lammas
05.03.03, 10:34
Äkki räägiks nüüd \'Wellington Cup\' teemadel edasi ja lõpetaks teiste inimeste sõnade kritiseerimise.

tsaka08
05.03.03, 19:32

Äkki räägiks nüüd \'Wellington Cup\' teemadel edasi ja lõpetaks teiste inimeste sõnade kritiseerimise.

nõus siin võiks ikka rääkida \'Wellington Cup\' teemadel ,mitte teiste sõimamisega tegeleda

jots
05.03.03, 21:50
Originally posted by tsaka08

nõus siin võiks ikka rääkida \'Wellington Cup\' teemadel ,mitte teiste sõimamisega tegeleda
jah räägime wellington cupis teemadel ärme teistest inimestest räägi

Darren
05.03.03, 22:02
Ärme räägi

wiiner
05.03.03, 22:53
ei, räägime ikka :)
teemaväliselt: arvake ära kui palju mina jalgpalli arendamisega teeninud olen.. :doh:
Hint: õige vastus on miinustes...

Devil
05.03.03, 23:46
Lisaks Martin Smutovi ajutisele värbamisele on FCS ka vastutulnud oma pikaajalisele koostööpartnerile Veiko \'wiiner\' Kampurale ning ajutiselt lunastanud tema mängijaõigused. Soccerneti juhatus ei kavatse varjatagi, et peale selliseid transfere oleks esinelikust välja jäämine kergeltöeldes pettumus:õnnelik:

Aramis
05.03.03, 23:47

jah räägime wellington cupis teemadel ärme teistest inimestest räägi

Jah , räägime ...****, ärme teistest **** räägi!

Kosk
06.03.03, 10:54
Eile läks Sõle tänaval kiisu üle tee

ek
06.03.03, 11:53

Janek
06.03.03, 17:51
Piraaja
Soccernet
EBS
Tabasalu
Reaal
Minevik
Eurouniv
Infoabi
FC Jaanus Rumma
Põlva Lootos
Tondi
Haiba
tiigrid
Nimeta
Mustamäe
Olympic

FCS loodab vähemalt nelja hulka tulla ??? :D :D :D
Krt, juba uute tegijate - mustamäe noorte kukkede ja Nimeta puhul on viik hea tulemus, rääkimata siis vanadest kaladest
Minevik loodab vaikselt, et päris viimasteks ei jääda :doh:

tsaka08
06.03.03, 18:59
Originally posted by Janek

Piraaja
Soccernet
EBS
Tabasalu
Reaal
Minevik
Eurouniv
Infoabi
FC Jaanus Rumma
Põlva Lootos
Tondi
Haiba
tiigrid
Nimeta
Mustamäe
Olympic

FCS loodab vähemalt nelja hulka tulla ??? :D :D :D
Krt, juba uute tegijate - mustamäe noorte kukkede ja Nimeta puhul on viik hea tulemus, rääkimata siis vanadest kaladest
Minevik loodab vaikselt, et päris viimasteks ei jääda :doh:

seda loodavad kõik kes võitu ee taha :D

Kosk
06.03.03, 21:07
enne kui kohti hakkate rabama, võiksite osavõtu maksun ära maksta. praeguse seisuga pole keegi maksnud.

Litmanen37
07.03.03, 01:30
Kuigi jah,alagrupid pole veel loositud ja her Kosk ytles,et keegi pole veel maksnud,siis praeguse turniiri koosseisu p6hjal v6iks v2he spekuleerida......

........seega minupoolseid arvamusi tuleb siit:

Favoriitideks peaksin sellel turniiril eelk6ige EBS,Tabasalu,Tondi.

Tabasalu teada tuntud v6istkond kolmandas liigas.......ikkagi 5 koht viimane aasta...suht j6ulise stiili harrastajad
EBS...........kindlasti veelgi tugevam kui mullu........v6istkonda lisandunud Siim K2rson kuressaarest....kuigi jah......ryndeliin hetkel vist suht logiseb,kuid kui mehed saavad terveks,siis v6ibolla isegi suurem favoriit kui Tabasalu........
Tondi neljanda liiga v6itja 2002 aastal........

.....eelpoolnimetatuile v6iks konkurentsi pakkuda ka kindlasti Piraaja,Minevik,Lootos,Haiba,mustam2e ja Olympic...........

Minevik just seet6ttu,et v2ljas on nad hoopis teine meeskond mis sees ja sellist edu isegi 5 liigas niisama meestega ikka ei suuda keegi....sisu peaks ju neil olema

Fc Jaanus Rumma on v6istkond,millest ei tea eriti midagi.....v6ib olla suht tugev...kuid mine sa tea......nad on nii6elda Joker kaardipakis

Nimeta praegu v2he veel v2ljas m2nginud........arvatavasti ei saa turniiril osaleda parimas koosseisus.......ei oska erilist seisukohta v6tta......peamine et alagrupist edasi p22seks..........kuid eks seda ihka k6ik

PEACE

Kosk
07.03.03, 12:39
Väike lisainfo:

Kui keegi soovib saada arvet osavõtumaksu kohta, siis saata mulle meiliga firma rekvisiidid, kellele arve esitatakse. Arve saab kätte turniiril
[b]Jalgpalliklubi Piraaja
221011314454 Hansapank

Kosk
10.03.03, 13:37
Niisiis on praeguse seisuga ära maksnud järgmised meeskonnad:
1.Piraaja
2.Reaal
3.Tabasalu
4.Mustamäe
5.Soccernet
6.Olympic
7.Eurouniv

Lisaks lubas homse päeva jooksul raha ära maksta Haiba. Seega maksnud on siis pooled meeskonnad ja nüüd läheb lihtsalt võidusõiduks - Eesti Telefon ja Streetrace omavad nüüd head võimalust teistest ette jõuda ja tulla mõne meeskonna asemele, kes ületas maksetähtaega.

Raha ootan siis järgmiste meeskondade käest:
EBS
Minevik
Infoabi 1188
Jaanus Rumma
Lootos
Tondi
Tiigrid
Nimeta

Osavõtumaks endiselt tasuda
Jalgpalliklubi Piraaja
221011314454 Hansapank

Kes ära hakkab maksma, paluks mulle teatada telefoni teel või saata SMS, et ma ei peaks hakkama pärast tagasi maksma.

GSM 05258080

Lammas
10.03.03, 14:19
FC Haiba ja ET moodustasid ühisrinde.

duff_K
10.03.03, 22:05
... siukke küsimus et kas seoses raha maksmise hilinemisega enamuste tiimide poolt on ka pidulik loosimine (12. märts) edasi lükatud või toimub??...või on juba unustatud teema

Kosk
11.03.03, 14:34
Originally posted by duff_K

... siukke küsimus et kas seoses raha maksmise hilinemisega enamuste tiimide poolt on ka pidulik loosimine (12. märts) edasi lükatud või toimub??...või on juba unustatud teema

Loosimine toimub, samuti tuuakse välja ka rändkarikas vaatamaiseks.

Litmanen37
11.03.03, 17:13
Nimetal kah nyyd raha makstud

guru
11.03.03, 17:50
Originally posted by Litmanen37

Nimetal kah nyyd raha makstud

...ma sidusin just saapapaelad kinni

Martin
11.03.03, 19:09
Originally posted by guru

Tore teada, et ManU fännid suudavad juba millegi taolisega iseseisvalt hakkama saada. Varsti suudate nii kiire arenguga ehk ülejäänud inimkonnaga juba enam-vähem samale tasemele jõuda! Palju õnne :r66m7:

willane
11.03.03, 23:54
mina teen panuse JK Piraajale! (teades, kuidas nad turniiriks ja hooajaks valmistuvad)

frain
12.03.03, 15:14
njah panustega ei tasu kiirustada. võidu võimalused on paljudel olemas

guru
12.03.03, 15:54
Originally posted by Martin

Originally posted by guru

Tore teada, et ManU fännid suudavad juba millegi taolisega iseseisvalt hakkama saada. Varsti suudate nii kiire arenguga ehk ülejäänud inimkonnaga juba enam-vähem samale tasemele jõuda! Palju õnne :r66m7:

...mnjah, samas on kahju nentida, et juudamaa rahvas ei ole veel suutnud iroonia mõsitest aru saada ;p

Aramis
13.03.03, 19:02
A-alagrupp
FC EBS Team
FC Soccernet
FC Nimeta
FC Mustamäe

B-alagrupp
Tabasalu Palliklubi
Põlva Lootos
JSK Wellington
JK Minevik

C-alagrupp
JK Piraaja
Eurouniv FC
1188 Infoabi
FC Olympic

D-alagrupp
JK Tondi
FC Reaal
FC Haiba
JK Tiigrid

duff_K
13.03.03, 19:39
A-alagrupis siis 2 vana tuttavat Nimeta ja Mustamäe koos....saab tulema jälle kindlasti väga huvitav ja pingeline mäng......EBS pidi ka kuuldavasti väga tugev olema........ ja soccernet on ka täiendanud ennast veits väljastpoolt....ning soccernet on alati Mustamäele eriti sobimatu vastane olnud :D

frain
14.03.03, 14:03
Njah kui päris aus olla sis mulle tundub kyll et A-alagrupp on nagu teistest selgelt yle.
Kõigil neljal võiskonnal on raudselt plaanis edasi saada ja kõik on sellex võimelised ka;) Mustamäe teeb kõik et alagrupist edasi saada.

makser
14.03.03, 14:13
raskeks läheb raskeks läheb,sest kõik võistkonnad on tugevad.

pallipoiss
14.03.03, 14:41
arvan et ebs kahtlane. kas üldse jõuab alagrupist edasi?... nimeta tuleks juba eelnevalt turniirilt eemaldada kuna saavad karja tänavalt dopingut:doh:

Nr11
14.03.03, 17:02
Originally posted by frain

Njah kui päris aus olla sis mulle tundub kyll et A-alagrupp on nagu teistest selgelt yle.
Kõigil neljal võiskonnal on raudselt plaanis edasi saada ja kõik on sellex võimelised ka;) Mustamäe teeb kõik et alagrupist edasi saada.

Kust otsast siis I alagrupp teistest yle on? Pigem ytlex, et koige vordseim alagurpp.
Aga eks igayhel oma arvamus.

Darren
14.03.03, 22:15
Pakuks samuti, et alagrupis A on Nimeta ja Mustamäe favoriidid edasipääsule.

Silver
14.03.03, 22:44
Därru, ega see nii päris ka ei ole... Kurjad keeled rääkisid, et EBS on väga tugev ning paar väga osavat venda ka enda ridadesse saanud. Seega ei tasu kohe meie peale mingit favoriidiseisust ajada. ;) Me lähme sinna lihtsalt veits palli toksima ning loogiliselt vōttes ka alagrupist edasi pääseda on meil soov... Kuid 2 edasipääsukoha eest on tugev rebimine.

meier11
15.03.03, 13:17
Originally posted by pallipoiss

arvan et ebs kahtlane. kas üldse jõuab alagrupist edasi?... nimeta tuleks juba eelnevalt turniirilt eemaldada kuna saavad karja tänavalt dopingut:doh:

Ja mis selleks dopinguks on, tahaks ise ka teada.

rauno
16.03.03, 11:51
pealtvaatajana oleks 1 küsimus,kas mingi päevakava ka on mis kell mis toimub jne?:D
alguskellaaeg oli 10 vist ,a edasi ?

Kosk
16.03.03, 11:54
Originally posted by rauno

pealtvaatajana oleks 1 küsimus,kas mingi päevakava ka on mis kell mis toimub jne?:D

[b]www.jkpiraaja.ee/wellingtoncup

Undi
16.03.03, 11:58
Originally posted by rauno

http://www.jkpiraaja.ee/wellingtoncup/sisu.htm -> ajakava

edit: Kosk va nobenäpp jõudis ette...

rauno
16.03.03, 13:02
tx :D :õlu:

Litmanen37
16.03.03, 19:30
Originally posted by pallipoiss

EBS ja kahtlane........ma pigem akldun arvama,et EBS on 7+1 stiilis tugevam kui 10+1.Ja Wellingtoni karikal suurfavoriit...2 Kuressaare kutti ju nyyd võistkonnas.......ohtlik vend on kindlasti nr 12......Ebsi ainuke nõrk kylg võib olla VV...

Kosk
17.03.03, 11:16
Endiselt maksmata:

JSK Wellington <- Jansa, ole hea ja tee see ülekanne ära siiski.
FC Tiigrid <- Sven, sa kanna ka palun üle, lubasid juba eelmise nädala lõpuks.

Summa endiselt 800.- ja kanda arvele:
Jalgpalliklubi Piraaja
221011314454 Hansapank

Kosk
18.03.03, 12:24
Väike täpsustus auhindade jagamise kohta:

Turniir saab orienteeruvalt läbi kell 18:00 ja seega auhinnagaala algab kell 20:00 Wellington Pub`is, kus siis ühiselt ka rämedalt hakatakse pidu panema.
Kui kõik ei saa või ei taha tulla, siis on kahju aga igast meeskonnast võiks ikka esindaja kohal olla, sest kunagi ei tea, mis ees võib oodata.

Kosk
19.03.03, 11:51
Seoses sellega, et jalgpall on füüsiline spordiala, siis paljud mehed muutuvad seda harrastades ka higisteks ja võiks öelda isegi, et nii haisvtateks, et häbi auhinnagaalale minna. Siinkohal pakun teile välja lahenduse - pesta saab ennast ajavahemikus 15:00-19:00 Audenteses ja pesemine maksab 25.- üks higine pallur.

tsaka08
19.03.03, 13:23
vähemalt seegi hia et pesta saab aga kahju et kotkas weel ee saa

kaerajaan
19.03.03, 17:47
subjektiivse kõrvaltvaatajana peaks ära mainima et tegu oleks imega kui fc nimeta ei võtaks kõiki karikaid ja \"üllatusi\". tegu on siiski viienda liiga teravaima ja potensiaalikama võistkonnaga kes on kunagi nii madalalt alustanud.

jots
19.03.03, 21:25
kaerajaan .. sa oled pehmelt öeldes loll.
Praegune esiliiga klubi MC Tallinn on korduvalt teinud seda trikki, et jõuab I, II liigasse välja, müüb oma koha maha ja siis alustab jälle otsast peale. Sama asja tegi sellel aasta V ida piirkonnas mängiv SC Real. Kes loobus III liiga kohast ja alustas otsast.

See kui võistkonnas on mingid vandid kusagil paar aastat jalgpalli toksinud ja siis p..se saadetud .. kuna nad lihtsalt sitad kõrgel tasemel mängimiseks .. ei tee veel meeskonda potentsiaalikaks.

PS. Tegelikult on mul kerge kahtlus, et kaerajaan on nimegat näinud mängimas ja teeb lihtsalt väikest mürgist huumorit.

meier11
19.03.03, 21:45

Praegune esiliiga klubi MC Tallinn on korduvalt teinud seda trikki, et jõuab I, II liigasse välja, müüb oma koha maha ja siis alustab jälle otsast peale. Sama asja tegi sellel aasta V ida piirkonnas mängiv SC Real. Kes loobus III liiga kohast ja alustas otsast.

See kui võistkonnas on mingid vandid kusagil paar aastat jalgpalli toksinud ja siis p..se saadetud .. kuna nad lihtsalt sitad kõrgel tasemel mängimiseks .. ei tee veel meeskonda potentsiaalikaks.

PS. Tegelikult on mul kerge kahtlus, et kaerajaan on nimegat näinud mängimas ja teeb lihtsalt väikest mürgist huumorit.

Alustuseks peaks mainima, et Nimeta pole yldsegi nii kõva meeskond, kui mainitud. Turniiril osaleb piisavalt palju meeskondi, kes meile tuule võivad vabalt alla teha nagu nt EBS, Piraaja, Tabasalu jne. Ma ei saa aru, mis medalite kaelariputamine siin yldsegi toimub, turniir on ju alles tulemas. Ning pall on ju ümmargune, kõike võib juhtuda.

Jots, selle vantide palli toksimise kohta sul tegelikult eriti õigus pole. Enamus on meist kyll Fc Flora noortesüsteemi mängijad kunagi olnud ning mitte kedagi pole kuskilt välja visatud, sellepärast et nad sitad oleksid. Paljud lahkusid ise, sest tahavad õpinguid korralikult jätkata ning jalgpalliga leiba mitte teenima hakata. Kuna Flora süsteemis oleks pidanud vähemalt neli korda nädal trenni tegema ning siis veel nädalavahetusel mängule sõitma, leidsime et on targem paar korda nädalas oma lõbuks palli taga ajada ning sattusime õnnelikult FC Nimeta otsa.
Btw- kust sa võtad seda, et osad meist olid \"liiga sitad\", et kõrgel tasemel mängida.Võibolla vaataks natuke ette, enne kui kirjutaks siia midagi.Meeskonna potentsiaali kohta veel niipalju, et seda on indiviidide arvel, aga nad tuleb ju meeskonna heaks töötama panna.

duff_K
19.03.03, 22:00
jaa herr meieri suust tuleb ikka ainult tarka juttu.... omalt poolt ütleks veel ka nii palju et sel turniiril mängivad ka 3 liiga meeskonnad nii et pole mõtet siin Nimetale ega teistel midagi kaela riputada ega sokutada.....eks näis mis saab nimeta võib juba alagrupis välja langeda aga võib ka turniiri võita sama kehtib ka mustamäe ja enamuste teiste tiiimide kohta:D turniir näitab poikad

tsaka08
19.03.03, 22:16
no kõike võib juhtuda kuid ise loodan et nimetal läheb ikke hästi kud mine tia äkki ülatab hoopis keegi teine keda üldse kanditaatide seas ple ,laupäeval saab tiada :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :kaval: :P

Kosk
20.03.03, 11:12
Tere!

Ma palun teilt sellist asja, et te juba paneks paika oma mängijad, kelle registreerite turniiriks, sest muidu läheb tohutuks sagimiseks enne turniiri ja selliseks sagmiseks paraku aega ei ole. parim oleks, kui saate mulle ära saata homme lõunaks (kaarel@standard.ee), kui ei siis palun printige ise välja ja andke mulle pool tundi enne turniiri algust. Meenutan, et turniiriks saab registreerida 16 mängijat. Kui registreerite vähem, siis on see teie endi asi, aga üle 16 ei saa - mõningaid valikuid tuleb teha siiski.

Lisan veel nii palju, et esialgu pange oma kooseis paika, sest täna õhtuks loodan saada turniiri kodukale www.jkpiraaja.ee/wellingtoncup üles registreerimisvormi. Parem oleks kui siiski sate ise selle ära täita ja siis mulle saata. Seda täpsustan päeva jooksul, kuidas registreerimisvormiga on. Lihtsalt hakake mõtlema, kes mängivad ja mis numbri all.

Tänan tähelepanu eest!

Litmanen37
20.03.03, 15:19

jots,sa vist oled ise peast paras vant................pole nagu eriti ilus teist võistkonda laimata.....pealegi,ykski meie klubi mängija pole siin foorumis öelnud,et me oleme mingi superklubi........see peaks selguma alles hooaja lõpus;) Edaspidi mõtle kah,mida sa kirjutad

jots
20.03.03, 17:52
vabandust .. mu postituse eesmärgiks ei olnud mingi meeskonna mänguoskusi kommenteerida või mingit meeskonda solvata. Tõesti mitte. Lihtsalt kaerajaani diletantlik suhtumine ajas kergelt vihale.

Ja meier11 > üldiselt on lugu nii, et eesti jalgpallis ei saa noormängijad lihtsalt kätte võtta ja klubist lahkuda siis kui tahavad. Öelda, et ma enam ei viitsi ja ma lõpetan nüüd ära.

Seega jääb kaks varianti arvestades, et sinu ja su sõprade näol on tegemist endiste jalgpalluritega.
a) teid saadeti klubist minema
b) te maksite oma endisele klubile 14 miinimumpalka (2160 x 14) ja suundusite uude klubisse

olles hea mängija ei saa päris nii, et lähed treeneri juurde ja ütled: \"jou sa oled mind 8 aastat treeninud, ma enam ei viitsi, tsau!\"

tsaka08
20.03.03, 18:49
kui aus olla siis meil lihtsalt tuldi trenni saadi teada kus positsioonil mängima hakataxe ja mindi minema

Janek
20.03.03, 19:47
võtaks ka sõna, jots, sul on ennegi probleeme olnud, et lausud ära ja pärast silud. See, et mängija võib klubist ära minna siis kui tahab on loomulik ja ametlikult ehk juriidiliselt ei reguleerida seda valdkonda ükski seadus (ka mitte tööseadus, vabandan kui eksin). Tuleb lihtsalt olla viisakas, panna treenerile viis pihku, öelda aitähh ja minema kõndida :D
Ja, et loobitakse subjektiivseid hinnanguid a la puujalg, s..t mängija jne. on ka äärmiselt kahetsusväärne.

Igatahes rahu majja ja kõik Wellington Cupile

van der Sarjas
20.03.03, 20:09
Tore, et ette vabandasid, aga nagu näha sa ei tea asjast tuhkagi. Antud hetkel käib jutt FCF noortesüsteemi kuulunud poistest, kes kindlalt kõik veel täiskasvanud ei ole. Ja noormängijate üleminekuid reguleerib EJL-i poolt välja antud dokument \"Noormängijate ülemineku kord\" http://www.estonia.fifa.com/files%2Fest%2F127.rtf Ma olen seda korduvalt lugenud, kuid käepigistamise kordi pole seal täpselt ära sätestatud, nagu pole sõnagi tänamisest.

meier11
21.03.03, 01:35

Ja meier11 > üldiselt on lugu nii, et eesti jalgpallis ei saa noormängijad lihtsalt kätte võtta ja klubist lahkuda siis kui tahavad. Öelda, et ma enam ei viitsi ja ma lõpetan nüüd ära.

Seega jääb kaks varianti arvestades, et sinu ja su sõprade näol on tegemist endiste jalgpalluritega.
a) teid saadeti klubist minema
b) te maksite oma endisele klubile 14 miinimumpalka (2160 x 14) ja suundusite uude klubisse

olles hea mängija ei saa päris nii, et lähed treeneri juurde ja ütled: \"jou sa oled mind 8 aastat treeninud, ma enam ei viitsi, tsau!\"

Kogu selle nääklemise juures ongi viga see- NOORMÄNGIJAD. Me olime kõik kas II või III liigas mänginud ning enam ei mänginud vanuseklassi. Seega, kuna me polnud noorteklassi mängijad, samas ka mitte lepingulised tegelased, oli meil täielik õigus otsustada, kas me mängime või mitte. Ning kui treener on ka vastutulelik ning mängijakaardid ilma probleemideta kätte annab, vältides sellega formaalseid asjaajamaisi ning farssi selle ymber, kas siis viskas ta meid välja?? Võibolla on olemas tänapäeval veel selliseid häid inimesi, kes ei taha/ei pea vajalikuks teistele käkki keerata ning on nõus mängijad minema laskma, sest nii on NEILE parem, mitte klubile. Muuseas, 14 miinimumpalka pole me ka maksnud ühegi mängija eest.

Lõpetuseks veel seda, et kui mõni mängija tahab lõpetada mängimise, siis on see täiesti tema enda otsus, isegi pärast 8 aastat võib ta minema kõndida, kui teda leping ei seo. Ma ei usu et keegi teda vastu tahtmist või jõudu kasutades veel platsile panema hakkab, kui mängija ise on teistmoodi otsustanud.

jots
21.03.03, 04:28
janek .. meier lugege palun reegleid. Kui niisama kaardid antakse palun väga, palju õnne, mul suht ükskõik. Ma rääkisin, kuidas ma jõudsin oma esimese postituse järelduseni.
Reeglid kehtivad kõigi mängijate puhul, kes alla 18 aasta vanad olenemata kus nad mängivad kas noori või vanasid. Puberteedikute kriisea arvamus, et ma juba 14 täis ja enam noormängija ei ole .. ei koti kedagi. Ja mängija kaardile vaja ka klubist allkiri muretseda .. vat sinna lahtrisse kus kirjas klubi presidendi allkiri.
Kui noormängija otsustab mängimise lõpetada, siis ta tõesti võib seda teha. Ainuke asi, et ilma üleminekuloata peab ta 3 aastat liigajalgpallist puhkama või 18 täis saama.

Janek EJL on MTÜ ja MTÜ võib oma liikmetele panna täpselt selliseid reegleid kirja mida tahab. Tahad EJL liige olla täidad neid reegleid .. ei taha ei täida. Võid oma liiga teha ja seal noori kasvatada, ning neil kätt suruda, kui nad pärast 8 aastat ütlevad, et tead ma lähen su konkurendi klubisse ära.

PS. Meier, kui saad oma meeskonna registreeritud, siis teata siia ka kuidas läks. Hea siis pärast eksinu (kas siis minu või sinu) üle naerda.

Kosk
21.03.03, 12:10
[b]TÄHELEPANU!!

Turniiri ametlikul koduleheküljel www.jkpiraaja.ee/wellingtoncup (alamenüü UUDISED) on üleval ka meeskondade jaoks registreerimisvorm. Palun täita see ära ja saata mulle e-maili teel kaarel@standard.ee või kosk53@hot.ee.

Tänan!

ek
21.03.03, 12:18
loodan et jots ja meier Cupil platsil kokku saavad - vahest siis hakkab ka Jots uskuma et vähemalt Meierit eelmisest klubist välja ei visatud ;)

margunn
21.03.03, 16:17
Originally posted by ek

loodan et jots ja meier Cupil platsil kokku saavad - vahest siis hakkab ka Jots uskuma et vähemalt Meierit eelmisest klubist välja ei visatud ;)

looda-looda...
ma uskusin ka et kellkolm hakkab kevad, a lumesulamisveed ei voola ja ilm on ikka külm...

Kosk
21.03.03, 18:13
Auhindu tuleb kätte andma armastatud ja meie kõikide lemmik Arno Pijpers isiklikult.

Janek
21.03.03, 19:03
Kas Fifa jms organisatsioonide seadused on ülemad kui EV põhiseadus, kahtlen. Jotsiga nõus, et Fifa ja EJL regulatsioone silmas pidades peab natuke aega kõrval istuma või viisakalt, meieri moodi treeneri käest oma kaardi ära küsima. Aga kui noored kuked arvavad, et treener on kunn ja Fifa kuningriik siis palun väga.

Kosk
21.03.03, 19:20
Registreerimislehtede kohta veel veidi infot:

[b]Kuna ajakava on kõigile teada, sest see on üleval www.jkpiraaja.ee/wellingtoncup siis meeskonnad arvestavad ise, mis kellaks tulevad, esindajaid sooviks näha siiski korralikult täidetud registreerimislehtedega hiljemalt kell 9:45, ise olen kohal ilmselt kuskil kell 9:00

tsaka08
21.03.03, 22:00
Originally posted by Janek

Kas Fifa jms organisatsioonide seadused on ülemad kui EV põhiseadus, kahtlen. Jotsiga nõus, et Fifa ja EJL regulatsioone silmas pidades peab natuke aega kõrval istuma või viisakalt, meieri moodi treeneri käest oma kaardi ära küsima. Aga kui noored kuked arvavad, et treener on kunn ja Fifa kuningriik siis palun väga.

no ega kõik ka nii arva et treener kunn ja fifa kuningriik ,kuid ma olen ka nõus sellega et peax treeneri käest oma kaardi ära küsima viisakalt ,et ee tekiks tülisid :D :D :D

meier11
21.03.03, 23:19
Paneks kogu arutelule siin punkti peale, sest kõik kaardid on juba meie käes, isklikult allkirjastatud Pohlaku poolt. Seega on kindel, et mängime järgmine hooaeg viiendas liigas.

tsaka08
22.03.03, 17:26
ausalt õeldes kust see teema selle turniiriga seotud on
ja tahax teada kudas kellegil läx ja kes said alagruppitest edasi:D :D :D :D :D :D :õnnelik:

olle
22.03.03, 17:38

ausalt õeldes kust see teema selle turniiriga seotud on
ja tahax teada kudas kellegil läx ja kes said alagruppitest edasi:D :D :D :D :D :D :õnnelik:

Kuulsin miskit, et ühes poolfinaalis läksid _vist_ kokku FC EBS ja FC Haiba...

Juunior
22.03.03, 18:00
Finaalis HAIBA/ET - JK TONDI

Endiste tegevmängjate vastu ikka päris raske.

Aga muidu suured tänud korraldajatele.

Aramis
22.03.03, 18:54
Ja kui alagrupis kaotasime Tondile 0-1, siis finaalis tuli peale tugevat meiepoolset teise poolaja survet vastu võtta kurb rikosetivärav viimasel minutil ja kaotada sama tulemusega.Ent meie ühistiim on saavutatuga rahul ja samuti kogu turniiriga ja seoses sellega sooviks kiita turniiri korraldajaid meeldiva ürituse eest.

Juunior
22.03.03, 18:56
Ja kes järgmised kohad hõivas?

tsaka08
22.03.03, 19:14
soovix ka teada mis seisud play offides jäid

kaspar30
22.03.03, 19:14
JK Tondi tänab korraldajaid hästi organiseeritud ürituse eest.
Loodame et järmisel aastal toimub võistlus pisut soojema ilmaga.

Meie meeskonnas pole muide ühtegi endist tegevmängijat (kui see käis meie kohta).

sven
22.03.03, 19:22
JK TIIGRID tänab samuti korraldajaid hea korralduse eest, usun, et turniir täitis oma eesmärke- võistkonnad said võistluskogemust ja - rõõmu.:õnnelik:
Positiivne, et on klubisi, kes viitsib korraldada selliseid üritusi!!!!aitäh!:õnnelik:

meier11
22.03.03, 19:54
Turniir ka läbi ning Nimetale lõpes see hea kolmanda kohaga, seega võib lugeda kogu üritust kordaläinuks. Korraldus oli muidu väga hea, teeb teistele silmad isegi ette minu arvates ning õhkkond ka suurepärane. Suured tänud ning loodetavasti kohtub mõnel samalaadsel yritusel veelgi.

willane
22.03.03, 19:59
pidin samuti finaali vaatamise pooleli jätma ning lahkuma. ei lugenud eelmistest postitustest välja, kuidas finaalis ja 3.koha mängus seisud jäid?

tuul oli muidugi liiast, aga tore kui osalejad rahule jäid.

willane
22.03.03, 20:08
kui osalejatel raske pole, siis sooviks kuulda tähelepanekuid/kommentaare staadioni ja muru kohta. kui pole kunstmurujalatsit, kas parem on mängida korkide või sisejalatsiga? kuulsin väljaku ääres kommentaari, et kellelgi oli väljakul libe olla ...

Aramis
22.03.03, 20:41
Kuule väga asine muru oli.Libedust polnud ollagi ja välisputsa pidas hästi.Kui sa ei suutnud varasemast finaali seisu välja lugeda ,siis siin see mustvalgel:
Tondi - Haiba/ET 1-0

willane
22.03.03, 20:46
suutsin ikka. ei viitsinud end parandada ja uut postitust lisada, et öelge ainult 3.koha tulemus!

tsaka08
22.03.03, 22:12
no väljak oli suurepärane minul isiklikult olid korgid all ja ee olnd libe aga sõbral olid sise omad ja ka ee olnd libe
korraldus oli ka suurepärane loodame et tuleb selliseid turniire veelgi ,turniiriga jäid rahule vist peaaegu kõik kes osalesid ...
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Bobik
22.03.03, 22:14
Kui nüüd keegi siia tulmused ka kirja paneks, oleks tore...eriti pakub pinget Mineviku käekäik.

Aitähh!

Bobik
22.03.03, 22:33
Entschuldigung, nagu kohalikud siin ütlevad, sain juba uudiste alt tulemused kätte...paistab,et oli tore turnaus muidu...loodetavasti tuleb ka II Well. Cup millalgi:õnnelik:

tsaka08
22.03.03, 23:44
Originally posted by Nistelrooy

Entschuldigung, nagu kohalikud siin ütlevad, sain juba uudiste alt tulemused kätte...paistab,et oli tore turnaus muidu...loodetavasti tuleb ka II Well. Cup millalgi:õnnelik:

no tulemused sain teada jah aga tahax veel tiada kes need parimad olid (mängijad)
ja jääme lootma et tuleb teine cup ka

Raimo
23.03.03, 11:54

Originally posted by Nistelrooy

Kõik info on Soccernetis olemas:

parimad mängijad - http://www.soccernet.ee/news.php?id=3484
tulemused - http://www.soccernet.ee/news.php?id=3480
reportaa˛ - http://www.soccernet.ee/news.php?id=3482

Täna tulevad ka fotod.

Martin
24.03.03, 01:12
http://www.album.ee/?o=300029782

Väike pildimeenutus siis.

jimbolaja
24.03.03, 10:38
Tabasalu tänab Koske ja teisi korraldajaid selle suurepärase turniiri eest ja loodab järgmisel aastal taas platsil olla,siis juba finaalis.:naer2: Kellel aga võimalust on ,laske käia ja korraldage veel selliseid turniire.Nagu näha huvi on meeletu.

Raix
24.03.03, 11:22
Suured tänud Koskile ja kogu JK Piraaja mansale hea turniiri eest!!! :baibai: Eurohundid jäid oma esitusega rahule ning ootavad juba suure põnevusega järgmist aastat!! :)

jansa
24.03.03, 13:44
J.S.K. Wellingtoni esindajana/nimel tänan samuti herr Koski ja JK Piraajat toreda turniiri korraldamise eest ja üritame ise platsis olla ka 2004 aasta Wellington Cup II -il.
:õnnelik:

Jaan
26.03.03, 03:29
Niisiis. Asjast ka ajakirjanduses juttu. Lugegem. (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=94306&number=764&rubriik=8)

ROOTSI KUNN
28.03.03, 09:05
Originally posted by Jaan

Niisiis. Asjast ka ajakirjanduses juttu. Lugegem. (http://www.postimees.ee/index.html?op=lugu&id=94306&number=764&rubriik=8)

Väga positiivne artikkel ,kus pole Koski ja Piraaja kõrval ka ,Wellingtoni baari omanikku Mikko Savikkot unustatud. ;)

tsaka08
29.03.03, 18:14

Originally posted by Jaan

Väga positiivne artikkel ,kus pole Koski ja Piraaja kõrval ka ,Wellingtoni baari omanikku Mikko Savikkot unustatud. ;)

tõesti hia artikel

Litmanen37
26.01.04, 15:24
Kysimus järgmine,et kas sel aastal kah ikka taoline turniir toimub ve

Kosk
26.01.04, 17:57
Toimub. 27.m2rts on kuup2ev ja Kotka staadion endiselt. T2psem info n2dala l6pus.

Litmanen37
26.01.04, 18:04
Siinkohal avaldaks siis juba FC Nimeta poolt soovi osaleda turniiril

13
26.01.04, 18:04

Toimub. 27.m2rts on kuup2ev ja Kotka staadion endiselt. T2psem info n2dala l6pus.

Elagu Kosk - kõikide maailma jalgpallurite ja laste sõber!!!

Silver
26.01.04, 21:09

Toimub. 27.m2rts on kuup2ev ja Kotka staadion endiselt. T2psem info n2dala l6pus. Müts maha! ;)

Refieus
26.01.04, 23:39
Kuradid avaldaks siinkohal soovi osaleda Wellil:kaval:

Lammas
27.01.04, 15:14
Aga street ?

jimbolaja
27.01.04, 21:33
Tabasalu on kohal kindlasti....

marcello
27.01.04, 23:14
Olympic tahab kindlsti osa võtta

Refieus
28.01.04, 00:06

Aga street ?

Krt jah! Street on sammuti kahe käega poolt! Count us in!

Litmanen37
28.01.04, 14:14
amority .....mis sul nyyd kaks klubi ve???

Ramm
28.01.04, 15:42

1,5 on ehk street 100% ja kuradid 50% :P :lahe:

Refieus
28.01.04, 18:40
Originally posted by Ramm

1,5 on ehk street 100% ja kuradid 50% :P :lahe:

Ei kle ei ole nii! Ma olen lihtsalt mõlema klubi eesotsas, muud midagi!

sprinter
28.01.04, 20:03
Originally posted by amority

aga millise klubi eest siis liigas mängid ning wellington cupil

Devil
28.01.04, 20:19
Originally posted by lookas

aga millise klubi eest siis liigas mängid ning wellington cupilamority ei mängi kuradites, ta on nende vaimne issi :P

Ramm
28.01.04, 20:27
Originally posted by Devil

Originally posted by lookas

aga millise klubi eest siis liigas mängid ning wellington cupilamority ei mängi kuradites, ta on nende vaimne issi :P

Ei ole ka nii :D Ta on meie kuradite maskott:silm3:

Markko
28.01.04, 20:43
Tavaliselt selline tüsedam härra, kes tõmbab kostüümi selga ning keda mängudel lükatakse pikali ja kellele antakse 11- aastaste poiste poolt peksa. Selline on siis meie amority

Refieus
28.01.04, 23:04
Originally posted by Markko

Tavaliselt selline tüsedam härra, kes tõmbab kostüümi selga ning keda mängudel lükatakse pikali ja kellele antakse 11- aastaste poiste poolt peksa. Selline on siis meie amority

Oijah teid küll:D Mina ikka striidis pelan edasi niikaua kui võhma on. Maskott, tõepoolest, punased retuusid kus munad välja pressivad, punased sarved jne...

Kuid siiski, see teema on ühe vägeva turniiri jaoks mõeldud mitte minu lahkamiseks. Kui vaja tehke eraldi topic ja rääkigem seal:D

Over and out

Litmanen37
10.02.04, 10:47
Kosk kle...ei tahaks õiendada,aga nädalalõpp juba ammu möödas ja infot pole siiani;)

Ole nyyd nii armas ja kriba asjast vähe lähemalt,kui midagi selgub

ette tänades

Andy
10.02.04, 14:51
Ka FC Reaal võtaks selleaastasest Wellington Cupist osa nii et jääme huviga asjakohast informatsiooni ootama :)

marcello
10.02.04, 16:45
Andy meil oleks teile laupäevaks miskit pakkuda.turniir arukülas.
kuna sind ei saa momendil telefoni teel kätte siis kui huvi on palun võta ühendust 05066564 Alik.
Kui Reaal ei saa tulla siis äkki keegi teine sooviks osa võtta
Praegu turniiril:Aruküla enda omad,Taebla,Olympic,veel miskised tegelased kus paar kure poissi sees

Litmanen37
10.02.04, 18:19
Nimeta oleks asjast vägagi huvitatud,kui Reaal ära ytleb....

Andy
10.02.04, 21:19
Kahjuks oleme sunnitud turniirikutsest loobuma aga sellegipoolest tänud Olympicule :)

Nii et Nimeta- nael palli ja võimsat esinemist!

P.S. Alik, sa ei saanud mind sellepärast kätte et olen Eestist ära ja seetõttu on ka mobiil väljas, tagasi Maarjamaal 22.02

maailmakunn
11.02.04, 00:05
Mis liiga meeskondadele antud turniir korraldadakse?

marcello
11.02.04, 09:39
Litmanen loodetavasti võtsid siis antud numbril ühendust.

kunn kui selle aruküla kohta küsid siis seal klubidest ainult olympic ja taebla vist,ülejäänud lihtsalt kokku klopsitud tiimid.Nimeta ka kui tulevad.
Minu inf on selline et ainult saali üür tuleb maksta,mingit muud maksu ei tohiks olla.Aga kuna ise ei korralda vaid vahendan siis pead ei anna.

Tegemist lihtsalt sportliku sõbrapäevaga:)

Kosk
11.02.04, 13:24
Paari tunni pärast peaks asjad täpselt selguma ja siis informeerin kõiki. Venitus aga tingitud pisikutest, mis inimesi haigeks teevad.

margunn
11.02.04, 16:15

Venitus aga tingitud pisikutest, mis inimesi haigeks teevad.

koks kallike!

sellepärast olidki haige, et pisikud kõik ära hävitasid enda seest :õlu: :kala:

-m-

Kosk
11.02.04, 17:28
http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2740

selle postitusega võiks lugeda antud teema lõpetatuks.