PDA

View Full Version : Liiga parim peatreener

Loca
24.01.03, 02:44
Minu arvates del Bosque

Loca
28.01.03, 00:28
Originally posted by Marca

Minu arvates del Bosque

Ma muudan oma arvamust mõneks ajaks. Hetkel on loogiliselt võttes liiga parim peatreener Real Sociedadi treener ( nime kahjuks ei tea).

mjkk
28.01.03, 00:39

Minu arvates del Bosque

Ma muudan oma arvamust mõneks ajaks. Hetkel on loogiliselt võttes liiga parim peatreener Real Sociedadi treener ( nime kahjuks ei tea).

idioot...

Loca
28.01.03, 00:57
Originally posted by zoolazorts

Tähendab, parasjagu liigas liidriks oleva meeskonna peatreener on ühtlasi ka liiga parim? Veider loogika.

Tegelt on see loogika selline, et R.Si peatreener on hetkel parim kuna klubi pole kordagi kaotanud ja on hästi mänginud.

Loca
28.01.03, 00:59
Originally posted by Magpie

Minu arvates del Bosque

idioot...

Miks ma idioot olen. Kas sellepärast, et oma arvamust muutsin või sellepärast, et ma Real Madridi fänn olen?

Kaarel
14.02.03, 03:32
Javier Irureta - La Liga\'s finest.

sinn
18.02.03, 19:01
Nõustun täielikult Kaarliga Irureta on kindlalt parim.
15 aasta jooxsul mis ta deporis on olnd on koos temaga klubi tõusnud hispaania kõrgliigasse ning võinud selle (99/00), veel võitnd hispaania karika (94/95 vist?) ja yleyldse juba mitmeid aastaid suht stabiilselt tugevamate hispaania klubide hulka kuulunud. Ma ei püüa väita et see nyyd 100% ainult tema teene olex kuid siiski on Irureta arvatavasit ikke kõikse parim :reiv:

17
03.05.03, 01:22
äkkist hoopis barca oma... kahjux nime ei mäleta...

makser
03.05.03, 01:45
Radomir Antic???

17
03.05.03, 12:09
jah täitsa õige radomir antic siis minu poolt;)

nodisco
03.05.03, 21:56
öelge, mida tahate, aga minu arvates del Bosque.
vot nii.

Kolla
07.06.03, 13:55
Del Bosque,pole lihtne panna suurt hulka individualiste yhtseks meeskonnaks kokku...tglt ega ta vist ei ole seda suutnudki,selle hooaja põhjal vähemalt...parim on siiski Irueta,varem oleks and h22le cuperile

lauri59
11.06.03, 17:59
kindlalt on parim sociedadi peatreener.
Vaasake mis tasemega meheestega juhib ta liigad.

SleepWalking
11.06.03, 18:02
Originally posted by lauri59
kindlalt on parim sociedadi peatreener.
Vaasake mis tasemega meheestega juhib ta liigad.

nime ei tea, eksole? ja varasemast ajast ka mitte? ainult hetkel esikohal olemise tõttu parem kui kõik ülejäänud? hmm ...

Lünk
05.07.03, 12:29
Irureta, Irureta, Irureta
Tema käe all jäi Deporil Hispaania liigavöit ja Meistrite liiga vöit saamata vaid tänu vigastustele, liigas keskfaasis ja kaotus JUve vastu oli ikka puhtalt tohutu ebaönne kokkulangevus. See Tudori värav oli ikka absurd.:viha:

Hoenikker
06.07.03, 17:12
[i]
nime ei tea, eksole? ja varasemast ajast ka mitte? ainult hetkel esikohal olemise tõttu parem kui kõik ülejäänud? hmm ...

nimeks Denoueix ja kindlasti aasta treener! (kui seda üldse kuidagi mõõta on võimalik)
ainult hetkel esikohal olemise tõttu (ja teisena lõpetamise tõttu)... Real Madriid ja Barcelona kulutavad selle nimel miljoneid.

PS. Irrueta ja Del Bosque väärivad kah kiitust.

xaaobao
28.02.15, 13:50
tugevamate hispaania klubide hulka kuulunud???

atleticomadrid
28.02.15, 14:52
Päris õudne, et Javier Irureta hispaania treenerimaastikult totaalselt kaduma läinud on. Viimane jälg mehest Zaragoza anno 2008.