320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003

    Eh taas on see aeg käes, kus hakkab pihta ka eurovisiooni karusell. Eelmine aasta IMHO saime täiesti hästi hakkama, eks näeb kuda lätlastel see õnnestub. Täna siis näidati õhtul ETV-st neid eurolugusi ja algas ka publiku lemmiku valimine. Web asub siis aadressil Eesti eurolaul 2003, hetkel veel on ta suht valmiv aga kohe kohe peaks ta ka täiesti töövalmis olema. Hetkeseisuga ona minu arvates 5-7 täiesti yheste võimalustega laulu. Eks nende kõigi kallal veel nähakse vaeva ja loodame, et nad neid ikka paremaks muudavad. Eks ma kuulan neid nyyd vähe rohkem ja vaatan milline neist minu soosikuks muutub. Kung-fu tydrukud on loomulikult kenakesed

    #2
    Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

    Kas selle teema jaoks ei peaks olema alasektsioon off-off topic
    Elämä on laiffi!





    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

      Ainuke lugu mida muusikaks sai nimetada oli Birthday lugu.. muidu toimus tühikargamine.. enamuste lugudega ei saavutaks midagi kuna esinemisvõimed olid lauljatel nagu tapeeditud sigadel, osade lugudest ei saanud aru, üks osa oli täielik perverssus ja ühed lood on liiga lood et sellele hulgale inimestele meeldida kes seda pederastiat (Eurovisiooni) pingsalt vaatavad
      Pärtel Tomberg

      isePankur.ee - Inimeselt inimesele
      http://www.isepankur.ee
      info@isepankur.ee

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

        Originally posted by zoolazorts

        Kas need hatsakaratsa tüdrukud olid eestlased või mette, esimest korda nägin :P.
        Omad, ikke omad.
        Esmamulje oli üsna kehvapoolne. Mõni pala oli kohe täitsa \"tegija\". Sellegi poolest võib peale mitmekordset kuulamist mõni laul isegi muljet avaldama hakata.
        Vaikus

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

          Ootan seda aega, millal:
          1. Saatejuhiks pole ei Marko Reikop ega Romi Erlach.
          2. Laululoojate hulgas pole
          a) Sven L6hmus
          b) Priit Pajusaar
          c) Tomi ja Maria Rahula
          3. Esitajate hulgas puudub
          a) Kadi Toom
          b) Koit Toome
          4. Kaire Vilgats ei ole nelja loo taustalaulja.
          5. L6peb t2iesti p6hjendamatu Eurovisioonihullus Eestis.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

            Tegelt juhtus hiljuti üks lahe lugu. Hiljuti ühes seltskonnas Bologna kõrtsis istudes sattusin juttu ajama ühe noore britiga (Tottenhami toetaja oli), kes täitsa üllatavalt teatas, et loomulikult teab ta Eurovisiooni ja et see on niii lahe (ta oli muide täitsa kindlalt hetero). Aga siis, kui ma mainisin, et eelmisel aastal toimus kogu üritus Tallinnas, tegi ta suured silmad - et niipalju siis võimsast promoüritusest, mis Eesti kõigile südamesse viis...
            Elämä on laiffi!





            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

              Njaa...ütleks nii, et ülimalt nõrk tase on, kõige nõrgem läbi aegade vist...aga kui peaks välja noppima näiteks kolm lugu (minu arust kolm kõlbulikku oligi...) siis võtaks selle Kadi Toome esimese loo (kui ta lõpuks aru saaks, et pole nii kena käimaks poolpalja persega ), siis selle Koit Toome loo ja muidugi omale lemmiku Cliare`s Birthday loo. Seega, nõrk tase, aga samas on ka kõlbulikke lugusid..ootused veel kõrged ei ole - kes teab, äkki saadavad need hindajad mingi kuradi Vanilla Ninja sinna - siis ma juba kellelegi tegin lubaduse, et võtan Venemaa kodakondsuse...

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                ah et kohe võtad??

                täpsusta. ise tahaks ülem-volta kodakondsust

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                  Ma loodan, et vutikoondisel hakkab EM-il sama hästi minema, kui nendel kehkendikel sellel lauluvõistlusel.
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                    Ei vaata ega oota midagi. Tobedamat võistlust ei ole minu meelest olemas ,kui Eurovisiooni lauluvõistlus. Me oleme juba nagu põdrad ja muide põtradelt me selle lolluse endale külge saimegi. Mul igatahes täielik savi mitmendaks eesti laul seal jääb. Ausõna.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      #11
                      \'Eesti eurolaul 2003

                      nii -

                      õige Rootsi Kunn , ok on küll tegelt tobe võistlus, ja sa ütlesid oma arvamuse ilusti välja.

                      aga teised - hakkate kohe sõimama - täitsa pael küll , kui ei meeldi siis öelge mis on viga , see ei ole ju põhjendus - kuradi vanilla ninjad - ütle mis sulle nende juures ei meeldi , kellegile teisele ütlen et nad on küll eestlased
                      ja veel seda ka et krdi eesti ühiskond on meil kord juba siuke - põhiline sihtgrupp ükskõik mis müüdavale tootele on u 12-16 aastased lapsed .
                      aga ülejäänud m***id hakkavad kohe sõimama , t*ra k*ll - sallivus annab ikka soovida olge pohhuistlikumad ja ärge iga asja pärast vinguge , tore kui igaüks saab millegi omale meeldivaga tegelda ja las igaüks jääb oma liistude juurde (kui just pole eriti tungivat soovi ennast nõndaviisi välja elada)

                      aitäh

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                        Miks me eurovisiooni vaatame?
                        Sest see on ju kohutavalt põnev...TSIRKUS ! :P
                        Lisaks on see võistlus üks väheseid alasid, kus võime ennast vägagi tugevateks konkurentideks pidada kõikide suurte ja väikeste euro riikide seas.
                        Nii et milleks kaotada seegi rõõm?

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                          Originally posted by Vince


                          Lisaks on see võistlus üks väheseid alasid, kus võime ennast vägagi tugevateks konkurentideks pidada kõikide suurte ja väikeste euro riikide seas.
                          Nii et milleks kaotada seegi rõõm?
                          Eesti on ka automudelismis üks maailma absoluutseid tippe! Ja kiikingus ja naisekandmises. Ning ka neist rõõmudest peame me iga hinna eest kinni hoidma! Sest kes see on, kes oma saba liputab. Koer muidugi!
                          Elämä on laiffi!





                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                            njaah aga kui rääkida sellest et misssugune nendest lauludest sinna lõppvõistlusele lätti peaks minema,siis minu arvamuse kohaselt peaks see olema Vanilla Ninja-club Kung Fu selline rütmikas laul ja esitus ka hea.peaks seal läbi lööma küll

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Eesti eurolaul 2003 ja Eurovisioon 2003\'

                              ma täna hommikul täiesti juhuslikult enne tööd sattusin neid klippe nägema...noh...et...claire\'s birthday oli nagu selline muusikalaadne asi või nii...no ma ei tea...kuulake parem plaadi/kasseti/C-ketta pealt HEAD MUUSIKAT...mõjub palju paremini

                              Kommentaar

                              Working...
                              X