PDA

View Full Version : TV-jalgpall Wellingtonis pubis.

ROOTSI KUNN
29.01.03, 15:56
Wellingtoni baaris on juba pikemat aega võimalus jälgida tuntud telekanalilt head jalgpalli üle maailma . Sellepärast pidasin vajalikuks avada uus teema ,kuhu saaks üles riputada ka igapäevase põhilise telekava . Muidugi võib siia lisada ka teiste spordialade,kanalite kava ,mida Wellis näitab. Näit; EUROSPORT, NTV+ SPORT jne.
Peatselt hakkab Wellis näitama ka CANAL+ ja selle pealt siis hulgaliselt NHL ja Premieri.
PREMIERIGA jätkame ka täna õhtul kell 22.00 ARSENAL -LIVERPOOL

Peatselt lülitume ka Taani liiga vaatajate hulka ,mis minuteada algab 8.või 9. märtsil .
Head jalgpallinautimist Wellingtonis!!!;)

yheksa
30.01.03, 11:19
Originally posted by ROOTSI KUNN

Peatselt lülitume ka Taani liiga vaatajate hulka ,mis minuteada algab 8.või 9. märtsil .

Aalborg BK (http://www.aalborg-bk.dk/Turneringer/superliga/Kampe/) ning FC Copenhagen\'i (http://www.fck.dk/saesonen/ligaen_stage.asp?liga=1) andmetel küll 16. märtsil.

Hunt
30.01.03, 12:33
loodetavasti hangib Wellington ka Eesti välismängude pildi!

eston maravilha
30.01.03, 13:18
hmmm

see saab päris keeruline olema, sest kõigest vaid etv kannad neid mänge üle..

rauno
30.01.03, 14:06
eks ikka sateliidi kanalid ka kannavad,nagu ma kuskile maili mille EJL sain riputasin,et est-ecuadori peaks PanAmSat süsteemis nägema,[Gamavision (TV Station in Ecuador) ntx Ameerika sateliit (Panamsat kõige tõenäolisemalt). ]

http://www.gamavision.com/Deportes/futgol.htm

http://www.panamsat.com/global_network/index.asp

iseasi kas siin kuskil keegi neid näeb või kas kellegil raha et tellida endale seal mängu ülekanne:P (panamsat-st siis)

ROOTSI KUNN
30.01.03, 15:05
Taani liiga alguse suhtes võisin ka eksida . Ilmselt on üheksal õigus.
Aga laupäevases MANU-S-HAMPTON mängu toimumises olen kindel.
Mängu ülekanne algab 16.55 NTV+Fut pealt. Sellele mängule järgneb kohe ülekanne
Bundesliiga mängult ja päeva lõpus Hispaania liiga mängu ülekanne. Nii,et terve lapäev on jalgpalliga sisustatud.

Tegeleme ka sellega ,et otsime võimalust Ecuadori -Eesti mängu vaatamiseks Wellis.:õnnelik:

Hunt
30.01.03, 15:38
aga hiinaga????
Egas midagist laupäeval sõbrad kaasa ja welli!

jansa
30.01.03, 16:24
.. ja seda enam et laup. kella 20:00st on Welli tagumises saalis ka Suure sünnipäeva pidu...:хlu: :sьnna:

Hunt
31.01.03, 11:30
kardan et ei tunne inimest nagu keegi suur!

aiFo
31.01.03, 14:52
Originally posted by Hunt

kardan et ei tunne inimest nagu keegi suur!

paha lugu:doh:

Martin
01.02.03, 18:24
Originally posted by rauno

eks ikka sateliidi kanalid ka kannavad,nagu ma kuskile maili mille EJL sain riputasin,et est-ecuadori peaks PanAmSat süsteemis nägema,[Gamavision (TV Station in Ecuador) ntx Ameerika sateliit (Panamsat kõige tõenäolisemalt). ]

http://www.gamavision.com/Deportes/futgol.htm

http://www.panamsat.com/global_network/index.asp

iseasi kas siin kuskil keegi neid näeb või kas kellegil raha et tellida endale seal mängu ülekanne:P (panamsat-st siis)

Üldiselt on näitajaks jah Panamsat, täpsemalt siis PAS 1R at 45.0°W. Otsida võib tema sagedust: 3869 H tp 7E. Ja kuigi ma võin eksida, siis mul on tunne, et tegemist on ainult analoog värgiga.

Üldiselt on seda näha siis võimatu.

ROOTSI KUNN
02.02.03, 14:41
Mul on ka analoog düüner olemas. No vaatame ja proovime ,ehk siiski õnnestub midagi välja peilida.:)

ROOTSI KUNN
02.02.03, 14:44
Täna on siis jällegi Wellis vutivaatamine. Kõigepealt kell 16.00 Itaalia liiga otse.
Siis 18.25 Bundesliiga ja peale seda veel HIspaania liiga otse. Kõik oodatud.
Eriti huvitav on esimene ülekanne Torino ja ??:D unustasin.

fitti
02.02.03, 15:44
kunn ära siis unusta, et ma särgi tellisin! #20

ROOTSI KUNN
04.02.03, 13:46
Täna Wellis!
Shoti karikavõistluste poolfinaal (Rangers vs Harts) 21.40 ,seejärel Hollandi KV 1/8 finaal (Ajax vs Roda) ,mõlemad mängud -LIVE-na.:lahe:

fitti
06.02.03, 20:47
kunn, kas ecuadori pilt on kindel?

ROOTSI KUNN
06.02.03, 21:04
Originally posted by Fitibaldi

kunn, kas ecuadori pilt on kindel?

Sellega hakatakse alles pühapäeval tegelema ja kindlat ei ole midagi. Igaks juhuks ärge erilisi lootusi hellitage.
Aga ,kui tõesti pildi ette saame siis vist läheb Well lõhki küll ,oi,oi,oi !!:D
Seniks aga vaadake täna : Cup Libertadores kell: 19.40 Corinthians vs mingi Mehhiko klubi ja 22.00 Shoti karikas Celtik vs Dundee United :lahe: LIVE-na

ROOTSI KUNN
08.02.03, 00:44
Natuke jälle infot: Homme Laup. 16.25 Bundesliiga otse
22.25 Hispaania liiga otse.
Pühapäeval aga terve päev Wellis vutti: 11.15 Juventus-Empoli
14.25 Manu- Man.City
16.20 Ajax-Feyenoord
18.00 Nufc- Arsenal
21.30 Barca- Atletic

Jalgpalli lausa igale maitsele . Nii,et kes pühap. hommikul kodus naise vingumist ei viitsi kuulata,see seadku sammud Welli .:P

Tõelised maiuspalad aga ootavad meid Kolmapäeval 12. veebr.
kell 13.30 Hiina -Brasiilia
21.25 Holland-Argentina
23.20 Hispaania-Saksamaa

JA SIIS ...............00.01 võibolla ka Ecuador -Eesti( väike võimalus igatahes on,kõik peaks juba homme -ülehomme selguma)

Tänan tähelepanu eest!!;)

rauno
08.02.03, 12:08
komapäevase brasiilia - hiina kohtumise ülekande järgi peaks ehk ka nägema kes hiina kanalitest jalgpalli üle kannab,lootuses et hiinlaste logo pole ära varjatud ekraani nurgas:P
et siis teab mis kanalilt otsida est-chn mängu 16-l

rauno
08.02.03, 17:21
netilainetel hulpides leidsin midagi sellist:

http://www.newspaperdrive.com/livetv/ECUADOR.htm

kahjuks minul mängima ei hakanud,ehk keegi saab vaadata neid kanaleid seal.abiks ehk:õnnelik:

Hunt
09.02.03, 02:03
paistab et kolmapäevl päris jalkpalli rohke. samas kas well siis tõesti nõnda kaua lahti!?!? vai tullaxe vastu.

Tembu
09.02.03, 11:48

netilainetel hulpides leidsin midagi sellist:

http://www.newspaperdrive.com/livetv/ECUADOR.htm

kahjuks minul mängima ei hakanud,ehk keegi saab vaadata neid kanaleid seal.abiks ehk:õnnelik:

Eile igatahes sain selle lingi kaudu pildi ette. Saabus uus päev ja pilt kadus...Asjandus koduleheküljelt ei ole õnnestunud saatekava üles otsida. Vakking espanol

rauno
10.02.03, 10:30
http://ppvsports.com/soccer/2003/0123ecuador.htm

siin on infi natuke ecuador-estonia ülekandest aga sellest pole eriti kasu :(

a infi ka sealtpoolt siis

http://www.soccertv.com/ecuador.cfm

sicmic
10.02.03, 19:00
http://ppvsports.com/soccer/2003/0123ecuador.htm

Who the hell is coach Arnoldus Pijpers :D

ei viitsi mujale postitada: vaatamata skoorile on esimese mängu tulemus hea, kui arvestada õhutihedust, temperatuuri, staadioni atmosfääri ja kohtuniku kodakondsust ja fakti, et põhivennad olid koondisest puudu...sama võib paraku öelda ka vastaste kohta. Ootame järgmist kohtumist!

Hunt
10.02.03, 21:40
Kunn ega sa oska öelda kas kolmapäeval näeb siis mängu vai ei??? Olex tore kui saax teada siis teab arvestada ka plaanidega.

ROOTSI KUNN
11.02.03, 14:41

Kunn ega sa oska öelda kas kolmapäeval näeb siis mängu vai ei??? Olex tore kui saax teada siis teab arvestada ka plaanidega.

Kahjuks on nüüdseks selge ,et meie käsutuses oleva tehnikaga Ecuadorist pilti kätte ei saa.
Vaadata saab aga teisi koondiste mänge ,mis sel päeval toimuvad. Pole viga ,elame üle
Hiina mängu vaatamiseks on natuke suuremad lootused.:lahe:

rauno
11.02.03, 14:53
jõudsin Kunniga ühele järeldusele peale seda kui olin helistanud ühele tel.nr-le mille netist leidsin ja sellele vasatnud mmesterahva oma lollide küsimustega ära tüüdanud:P

igatahes tehti kindlaks et gamavisioni ei ole kuidagi võimalik vaadata(peaaegu sain sõimata ka oma blondide küsimuste peale,a la kuskohast ma seda nüüd vaatan jne,netikülg ole lahti satiprogrammide kohta)

õnneks ta ei sõimanud mind kuigi muutus järjest tigedamaks,a krt topivad siis oma tel numbreid kodulehekülgedel:doh:

EJL helisatsin ka ja nad ei teadnud ka et keegi veel üle võiks kanda ecuadoriga mängu.
Kahjuks pole ka hiinlased neile veel vastanud kas ja kas üldse keegi mängu üle kannab.nii et see ka veel lahtine.

ehk homme wellis näeb kelle käest +futbol pildi saab,kui logo varjatud pole:)
lootus et sama kanal ehk ka meitega mängu näitab

fitti
12.02.03, 11:50
kunn, mis mängud ja mis kell wellis näha on?
13.40 peaks ntv futbol näitama hiina-brasiiliat ja
21.25 argentiina-hollandit, aga kas nende kahe vahel mujalt kuskilt ei tule miskit?

ROOTSI KUNN
12.02.03, 12:32

21.25 argentiina-hollandit, aga kas nende kahe vahel mujalt kuskilt ei tule miskit?

Minu teada mitte. Vähemalt Eestis nähtavad telekanalid küll lisa ei paku.:doh:

Martin
12.02.03, 12:42
Nende vahele mahuvad päris mitmed mängud, mida ka peaks näga olema:
16:30 - Jugoslaavia - Aserbaidzaan (RTS2)
18:50 - Horvaatia - Poola (HRT-TV3)
19:30 - Belgia mäng (Club RTL)
jne...

Seega Eesti alagrupivastaseid (või maavõistluste) kui palju....

Sen
12.02.03, 17:05

Minu teada mitte. Vähemalt Eestis nähtavad telekanalid küll lisa ei paku.:doh:

Eurosport näitab 21.45 prantsusmaa-tsehhi mängu otse aga samal ajal arg-holland on ilmselt põnevam ja DSF kordab 23.30 Hol-Arg mängu.

22.00 Inglismaa-Austraalia mängu näeb sky pealt ja nähtav on see 3-s vanalinna pubis.

Hunt
13.02.03, 00:06
olex tore kui keegi peax öösel leidma koha kust näeb eesti mängu siis annax ka siia adre! Ma mõtlen netti! Kuna kusagil mujal ju ei näita! Vai ma exin?!?!:kaval:

sicmic
13.02.03, 02:00

olex tore kui keegi peax öösel leidma koha kust näeb eesti mängu siis annax ka siia adre! Ma mõtlen netti! Kuna kusagil mujal ju ei näita! Vai ma exin?!?!:kaval:

üle kannab reaalajas mu teada vaid flora sait, kommentaaride näol ;)
soccernetil ei õnnestu:(

Hellik
13.02.03, 12:33
sorry off-topicu pärast aga.. m1kk-propageerid oma signatuuriga Ku Klux Klan-i? :kaval:

fitti
13.02.03, 17:06
sellest juba rääkides, miks mina ei näe signatuure??:kaval: :oih:

sicmic
13.02.03, 22:43
eks sa vajuta sinna peale ja vaata kuhu satud (eks igaüks mõtleb vastavalt oma rikutuse tasemele):kaval:
otseseks vihjeks võin öelda, et ei; satud hoopis foorumi reeglite lehele ;)

Fitibaldi, vaata \"Minu kodu\" alt (ekraani üleval paremal sinise riba peal), seal on kõigi eelduste kohaselt võimalik valida signatuuri näitamist ;)

muuseas, mis mänge wellist sel laupäeval näeb? kas manu-arsenal näeb? ;)

Hunt
14.02.03, 01:29
huvitav kas wellis pühapäeval hiina mängu näeb??

fitti
14.02.03, 16:00
tnx m1kk!!
arvestades, et ntv+futbol wellis põhikanal, näeme siukesi mänge:
LAUPÄEVAL
16.25 mingi saksa liiga mäng
18.55 Chievo-Inter
20.55 Espanyol-Barca

Pühapäeval
18.25 mingi saksa liiga mäng
21.25 itaalia liiga
need kõik otseülekanded, aga mitme mängu puhul paistab, et nad isegi eitea, mida näitavad:oih:
arsenal-manunited seega kavas pole:deemon:

fitti
14.02.03, 16:01
aga jah, kas hiina mäng annab lootust kaemiseks?

Pealik
15.02.03, 17:51
No nii. 7-ks welli siis järelikult.:õnnelik:

Hunt
16.02.03, 00:15
pasitab et eesti - hiina mängu ei taha näidata keegi!?\"!:kaval:

fitti
16.02.03, 02:13
tundub jah, hunt, et nii on. paraku.
teisipäeval see-eest jälle CL m\'ngud algamas, ma eeldan, et koguneme siis eriti kolmap welli vooru keskseimat kohtumist Manu-Juve jälgima. Ja ManU võitu tähistama, of course..:r66m7:

shepard
18.02.03, 12:33
Täna teisipäeval 18.02.2003 NTV+ jalgpall:

kell 21:20 Meistrite liiga. Barcelona - Inter, otse
kell 23:35 Meistrite liiga. Arsenal - Ajax

et mis siis ikka muud kui jalad selga ja õlled kätte ja wellingtoni vaatama
:)

fitti
18.02.03, 12:36
kuna teispäev, siis kell orienteeruvalt 23 kinni pannasse... ehk et arsenal-ajax nägemata jääb.

yheksa
18.02.03, 14:32
...muide, kas praegu suusa MM\'i ajal näidatakse päeval inimestele Wellingtonis suusatamist?

Nii mönigi tööinimene alustaks varakult oma löunat :-)

shepard
18.02.03, 14:43
ETV on wellis täitsa olemas, niiet kui baaritöötajatega hästi läbi saad, siis vast ikka näidatakse

fitti
18.02.03, 15:16
näidatakse kyll jah, tänasel seansil oli kusjuures ootamatult palju suusasõpru;), lipsu ja ülikonnaga ja puha

ROOTSI KUNN
18.02.03, 15:22
Täna ja homme õhtul on kõik Wellis oodatud . Toimub selle aasta Meistrite Liiga avalöök. Suuskamist saab samuti päeval vaadata.:)

ROOTSI KUNN
20.02.03, 14:40
Laupäeval on Wellis vaatamiseks järgmised mängu:
kell 14.00 BOLTON -ManU
kell 19.00 Itaalia liiga otse
kell 21.00 ManCity- ARSENAL
Soovijad saavad teisest telekast ka suuskamist vaadata.:lahe:

rauno
20.02.03, 15:58
Muide täna kannab 7tv mida ka wellis näeb üle UEFA CUP mängu liverpool-auxerre algusega 21.45 ja peale seda herta-boavista mängu algusega siis 23.45

7tv kava siin siis :

http://www.7tv.ru/weekprog.shtml

auxerre kirjutatakse lahedasti nagu venekeeles ikka nimedega juhtub \"vahest\";)

ROOTSI KUNN
25.02.03, 08:42
Täna Wellis: 18.30 Lokomotiiv Moskva- AC Milan
21.30 Borussia Dortm.- Real Madrid

fitti
25.02.03, 15:40
kuradi ntv ahvid näitavad juve-manu mängu kordusest nii hilja, et selleks ajaks juba well kinni...:viha:

mcnamara
25.02.03, 15:46
kuradi ntv ahvid näitavad juve-manu mängu kordusest nii hilja, et selleks ajaks juba
well kinni...:viha:

Sa põhimõtteliselt kusagil mujal ei käi? Nimetas ju näiteks näidatakse seda otse...

fitti
25.02.03, 15:55
kodus on ikke meeldivam käia kui võõrastes pubides viibida..:P aga seda nimeta-asja peab nähtavasti kaaluma..

mjkk
25.02.03, 18:06
Ma teen nüüd endal margi täis ja häbistan oma suurt-suurt kuulsat nime...tahtsin küsida, et kas laupäeval on Wellingtonis võimalik Newcastle - Chelsea\'t näha ja nüüd loll küsimus - seletage võhikule Raplast, kus Wellington asub :oih: Noh, Tallinna suhtes ma võhik ei ole, nii et tänava nimi ja lähedal asuvad suurehitised kõlbavad kirjeldamiseks küll.

fitti
25.02.03, 18:14
14.25 jah mäng otse...:õnnelik:
well asub maakri tänava alguses, täpselt radisson sas kõrval. kyll sa yles leiad:P

mjkk
25.02.03, 18:20
14.25 jah mäng otse...:õnnelik:
well asub maakri tänava alguses, täpselt radisson sas kõrval. kyll sa yles leiad:P

Tänud :silm4: püüan siis ehk kohal olla....

ROOTSI KUNN
03.03.03, 12:34
Jalgpallihooaeg on algamas ka Skandinaaviamaades ,kus pallib nii mõnigi meie mees
Wellingtoni pubi üritab seekord tuua oma klientideni ka Taani ,Norra ja rootsi liiga mänge. Taani liiga algab teatavasti 16.märtsil ,seega nädal peale meie liiga avalööki.
Oleks hea ,kui keegi saaks Norra ja Rootsi telekavasid uurida ,et kust mida üle kannab. Taani omadega pole probleeme.:)

rauno
04.03.03, 08:49
http://www.svenskidrott.se/z_tv.asp?ca=fo&t=a

siit saab mingi ülevaate,leidsin viasati alt:P

aga ma ei leidnud pikemalt kui 2 pärva kavad a ma svenskat ei oska eriti ehk leidub ka pikemalt.

http://www.fotball.no/t2.asp?p=3203

norra ülekannete kohta peaks inf siia siis tulema kui liiga algab.

ehk abiks veidi see Kunn :)

ROOTSI KUNN
06.03.03, 09:28
Tänan Rauno!!

Norra Liigaga on asi selge ,esimene ülekantav mäng on kohe meie meeste mäng: ROSENBORG -VALERENGA 12.aprill kell 16.00 ja kantakse üle NRK pealt. Seda kanalit saab Wellis näha.
Rootsi Liigaga võtab aega aga ka seda peaks nägema,lihtsalt seal ei ole veel telekava minu meelest paigas. Uurime asja.:)

Tembu
07.03.03, 08:58
Ega juhuslikult laupäeval pole võimalik Wellis vaadata Arsenal-Chelsea karikamängu?
Ei tahaks nagu õlleraha mujale viia

Pealik
07.03.03, 10:37
Mina igatahes luapäevasest telekavast seda välja ei lugenud kahjuks.:(

ROOTSI KUNN
07.03.03, 11:09
Laupäev ja pühapäev on täis Saksa ,Itaalia ja Hispaania vutti ,kuid Inglise liigat NTV neil päevil kahjuks ei näita.:(

Tembu
07.03.03, 12:19
Näedsa nüüd...Avastasin, et 7tv(venelaste värk siis) näitab eelnimetatud matshi(või mõnd teist karikamängu) meite aja järgi kell 20,30. Otseülekanne pole,aga parem mitte kedagist:õlu::õlu:

Kaarel
07.03.03, 12:33
Originally posted by tembuu

Näedsa nüüd...Avastasin, et 7tv(venelaste värk siis) näitab eelnimetatud matshi(või mõnd teist karikamängu) meite aja järgi kell 20,30. Otseülekanne pole,aga parem mitte kedagist:õlu::õlu:

On enam loogiline, et TV7 laupäeval just seda matshi näitab - ülejäänud kolm karikamängu peetakse pühapäeval :kaval:

ROOTSI KUNN
11.03.03, 18:01
Täna Wellis : kell 21.20 AJAX- VALENCIA ja peale seda ARSENAL - AS ROMA
Head mängud mõlemad. Ilmselt saab ainult esimest vaadata ,sest hiljem pannakse baar kinni.:(

ROOTSI KUNN
08.04.03, 11:21
Kõik supermatshi vaatama ,sest NTV+FUTBOL kannab täna kell 21.20 üle gigantide matshi REAL MADRID -vs- MAN.U.:)

ROOTSI KUNN
09.04.03, 11:26
Eilne jalgpallisuurpäev jätkub täna jällegi Wellis vaatamisega. Kuigi eila ise sinna ei saanud tulla olevat maja puupüsti täis olnud. Ise võin seda sama Hiiu pubi kohta öelda ,kus polnud isegi nõelale kohta ,kus maha kukkuda.
Lisaks kõigele on täna Jansa sünnipäev. Palju õnne ,väsimatule Jansale ,tõelisele jalgpallifännile ja heale semule.:)

Raix
09.04.03, 12:10
Kuigi eila ise sinna ei saanud tulla olevat maja puupüsti täis olnud.

Kunn, niip see oli!! :r66m8: Rahvaarv lõi üle niimõnegi koondisemängu afterparty!! :r66m9:

jansa
09.04.03, 17:12
... et tänase Juve vs. Barca mängu kõrval täitena Wellis ka väikene sünnipäevapidu plaanis. Nii et kella 21:00st voolavad ojadena õlled ja lauad söögi all lookas...:P

fitti
13.04.03, 16:34
Kolmapäeval näeme oma teises kodus siis otse ilmselt inglise meistri selgitavat mängu
arsenali ja manU vahel...

21.55 hakkab, loodetavasti laseb personal lõpuni kaeda.

ROOTSI KUNN
15.04.03, 13:06
Originally posted by fittibaldi

Kolmapäeval näeme oma teises kodus siis otse ilmselt inglise meistri selgitavat mängu
arsenali ja manU vahel...

21.55 hakkab, loodetavasti laseb personal lõpuni kaeda.

Sellist mängu ei näe iga päev ja loodetavasti on personalil endalgi huvitav mängu vaadata. Ikkagi Inglismaa liiga kullamäng ,sisuliselt.:)

ROOTSI KUNN
23.04.03, 16:54
Tänasel suurel vutipühal väljub siis esimene bussitäis Eesti fänne Andorra poole .
Alustuseks vaatame veel Manu ja Reali mängu ja siis läheb sõiduks.
Kõik Welli ,mängu vaatama ja loomulikult meid teele saatma:P
Jube loksumine ja läbu seisab ees aga nagu öeldakse: kunst nõuab ohvreid:lahe:

Marduk
24.04.03, 09:01
Kas Well n2itab Andorra-Eesti m2ngu? Kas seda m2ngu kannab yltse keegi yle?

yheksa
24.04.03, 09:06
Sa nagu isegi pisikese otsinguga ei viitsi tegeleda?

Vana Hea ETV (http://www.etv.ee/index.php?action=saated&view=4&sisu=5)

:myts7:

Marduk
24.04.03, 09:08
Originally posted by yheksa

Sa nagu isegi pisikese otsinguga ei viitsi tegeleda?

Vana Hea ETV (http://www.etv.ee/index.php?action=saated&view=4&sisu=5)

:myts7:

Oihh, vaatasin t2na just telekava ja mitte ei n2inud mu unisesed silmad seda, sellest ka paanika :õnnelik: T2nud!!

ROOTSI KUNN
13.05.03, 11:40
Täna Wellis siis järjekordne Meistrite Liiga poolfinaali vaatamine.
Italiaanod oma vahel,matsh oli eelmine kord siiski küllaltki põnev nii ,et isegi Kannik ja Mardikas unustasid haigutamise lõpuks ära ja elasid täiega kaasa.

jansa
18.06.03, 14:29
... Confederations Cup on täna algamas... Eurosport - mida ka meie kodupubi kenaste ülekannab - näitab enamus mänge ka LIVE-na üle...
23-aastase staazhiga Brasiilia jalgpalli austajana kutsun brasside fänne ühiselt vaatama nende homset avamängu sel turniiril (mille nad ilmselt ka võidavad) Kameruni vastu , seda algusega kell 22:00...

NB! Kui brassid võidavad siis õlled minu poolt:P :хlu: :хlu: :хlu:
Nii et rohe-kollased särgid ja sallid kaasa ja WELLINGTONi kaasaelama... :)

fitti
26.06.03, 01:41
nii, koledad lood.
mikko on viimaseid päevi wellis pialik, viu ja kairi väidetavasti minekul ja üldse palju uusi tuuli majas. nt uus penti-või-bengti-või-midagi-siukest-nimeline peremees.
kas uus peremees ka sama jalkasõbralik on, teab vaid tuul....:kaval: :( :(

shepard
26.06.03, 11:05
Pidavat ikka olema jalgpalli(fännide)sõbralik pealik. Vähemalt esialgu. Eks näis mis edasi saab. :oih:

Viu ja Kairi
26.06.03, 13:54
No ega nüüd asjad niivõrd kiiresti ka ei käi. Siiani on ikka täringujalgpalli turniir ikka vana personali õlgadel. Kuid juuli algusest võib küll muudatusi näha. Kui sinna nüüd soome karaoket :D ei panda ehk jäävad ka baarikärbsed alles.

jots
28.06.03, 06:16
viin aitab

Sen
02.07.03, 16:11
Originally posted by jots

viin aitab

Seal ei aita enam mittekuimidagi.:viha:
Ja viimased korrad mis ma olen seal käinud on see kas kinni(23.00) või kui lahti siis istub seal 2-3 soomlast.
Eile, Welli-Kristi sünnipäeval pandi baar juba kell 11 kinni ja kojuminek.
Televiisor ei tööta neil enam juba mitu nädalat :( ja üleüldse on see mõttetu koht.

erxx
02.07.03, 19:21
Kurb-kurb :(
Kas sügisest peab siis uut kodu otsima hakkama või... :oih: :(

Sen
03.07.03, 03:17
Originally posted by erxx

Kurb-kurb :(
Kas sügisest peab siis uut kodu otsima hakkama või... :oih: :(

Peame suve vastu ja sügiseks on meil kindlasti uus koht ja parem kui enne :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
Läbirääkimised käivad, aga well unustage ära.
Sealt jäävad meile head-halvad mälestused
Muideks,3 tundi veel ja Valga rong ja me oleme Josiga jube täis :)))
Palun äratust!!!!

jansa
03.07.03, 10:52
... Seni postitustest õhkub kohe sellist kirjeldamatut viha - miskipärast eriti peale seda kui ta umbjoobes baarinäitsikute järjekordse sõimamise eest baari keelu ja Kunni käest seejärel vastu hambaid sai....:oih: Vot huvitav...

fitti
03.07.03, 12:21
läbirääkimised käivad? kelllega-millega siis, kui saladus pole?

edit: kuna wellis miskit ei näidata, on tulnud ettepanek linnajäänud koondada lost continendi suure ekraani ette.

ROOTSI KUNN
25.07.03, 14:58
Wellingtonis puhuvad uued ja soodsamad tuuled.
Peale Mikko lahkumist on nüüd uueks juhatajaks kinnitatud mitte soomalne vaid puhast verd eesti daam.
Kõigele lisaks on ta huvitatud edasisest koostööst jalgpallifännidega.
Järgmisest nädalast peaks taas tööle hakkama ka telekanalid ,mis omal ajal sa meie jaoks sisse pandud. See tähendab ,et saame vaadata nii NTV+FUTB. Kui ka teisi spordikanaleid. Vene ja Inglise liiga mängud seega olemas. Koostöö peaks jätkuma endises vormis ,seega õlu ja muu kraam soodsamalt nagu oli Mikko ajal.
Ka peame juba plaane tulevaste koondis mängude afterpartyde asjus, Poola jne.

Ühesõnaga Wellis algab peale mõningast peataolekut uus ja huvitav suvepuhkuse järgne jalkafännide hooaeg. KOHTUMISENI SIIS JUBA JÄRGMISEST NÄDALAST WELLIS!!!!

Kõige värskem info jõudis minuni just mõni minut tagasi ja see teatab ,et juba alates tänasest saab Wellis vaadata kõiki spordikanaleid jne. Seega võimalik homme Vene liigat vaadata. Homme algavad ka WElli baarikärbeste ja uue juhataja vahel läbirääkimised pikemaks koostööks.

fitti
25.07.03, 16:50
noh, jumal tänatud et sellega korda sai, kyll selle uue kodu otsimine olnuks keerukas..:P Loodetavasti saab ka uus personal olema sama tore, kui senini.:lahe:

Pealik
25.07.03, 19:08
ega seal vist enne septembrit suurt kaadrimuutust ei ole tulemas. Siim, Kristi, Elina ja kui ma ei eksi siis ka Siiri peaks vist olema siiamaani seal.

Lähemal uurimisel selgus, et nüüdsest on Wellis uus näitisk tööl nimega Jaanika. Kahjuks pole endal olnud võimalust veel pilku peale heita kuid jutud liiguvad, et peris kena pidi teine olema. Ja siuke uudis kah, et Siim ja Kairi pidid jääma ainult selle kuu lõpuni eks siis paistab mis järgmine kuu saab.

ROOTSI KUNN
25.07.03, 22:00
Originally posted by Pealik

ega seal vist enne septembrit suurt kaadrimuutust ei ole tulemas. Siim, Kristi, Elina ja kui ma ei eksi siis ka Siiri peaks vist olema siiamaani seal.

Praegu on veel enamus vanu tuttavaid tööl ,eks näis mis edasi saab.:)
Ja homme peaks seal juba Moskva Torpeedo mängu vaadata saama algus on vene aja järgi kell 16.05 kanal Sport.

ROOTSI KUNN
30.07.03, 17:31
Kellel juhuslikult6 on veel NTV+Futboli kanal ,see saab täna jälgida mitmeid huvitavaid mMeistrite Liiga mänge.
Üks neist ,kus Tiraspoli asemel oleks võinud mängida meie FCF Flora on mäng SAHTARI ja SHERIFFI vahel ja teine mäng Kaunasest ,kus omavahel kohtuvad CELTIC ja FC Kaunas.
Reedel aga kannab NTV+Futbol üle Venemaa Kõrgliiga mängu Torpeedo- Torpeedo/Metallurg,kus kõigi eelduste kohaselt teeb kaasa ka meie OPI.
Mäng algab 17.55 Eesti aja järgi. Ja kõigi eelduste kohaselt saab seda juba Wellis vaadata.
Häid jalgpallielamusi!!:)

ROOTSI KUNN
31.07.03, 11:05
Ilmselt juba alates tänasest saame jällegi Wellis NTV+FTB kanalit vaadata. ARvestagem ,et see on praegu ainus koht terves Tallinna kõrtside rägastikus ,kus seda kanalit näitab.
Homme siis kõik Welli Torpeedo ja Torpeedo/Metallurgi mängule algus 17.55 meie aja järgi.:lahe:

fitti
31.07.03, 20:24
Kuskil teises teemas reklaamiti rai asmele tulnud viasat sporti. tea, kas see ka welli telepurki jõuab?

koduleht ytleb neil nii - amsterdami turniir selle kanali ekraanil :

1 aug 18.55 Galatasaray-Inter
1 aug 21.10 Ajax-Liverpool
3 aug 18.25 Galatasaray-Liverpool
3 aug 20.40 Ajax-Inter (ajad on vist rootsi aja järgi, lisada 1h siis)

pluss inglise koondise mängud:

20 aug sõprus: Inglismaa-Horvaatia
10 sept EM-kval Inglismaa-Liechtenstein
11 okt EM-kval Türgi-Inglismaa

ROOTSI KUNN
08.08.03, 18:14
Teisipäeval 11,augustil Meistrite Liiga , kell 19.55 kolmanda eelringi mäng Kiievi Dünamo -Zagrebi Dünamo.
Ning järgmisel päeval samuti õhtul üks ML-iiga mängu ülekanne.:lahe:

ROOTSI KUNN
16.08.03, 11:17
Täna 16. augustil kell 16,55 otseülekanne Inglise liiga esimesest voorust,kohtuvad
ARSENAL -EVERTON
Peale seda kohe Venemaa liiga ZENIT-SHINNIK head vaatamist.

Pealik
18.08.03, 08:39
Hr Kunn või keegi teine teadja ehk oskab öelda kas täna Torpeedo-Uralan mängu kah näitab?

ROOTSI KUNN
19.08.03, 16:04
Homme Wellis ! NTV+Futbolilt
EM 2004. alagrupimäng Serbia-Montenegro - Wales kell 20.55
Ja õhtul hiljem 22.55 sõpruskohtumine Saksamaa-Itaalia:lahe:

indrek
19.08.03, 16:49
Kunn kuule, et kõik sellel ajal staadionil on, äkki lased Walesi-Serbia linti võtta, pärast hea vaadata või koju laenata?

aiFo
19.08.03, 17:18
jugod vs wales oleks tore...:)

vaikiv mees
19.08.03, 18:59
Starmani klientide \'uus lemmik\' Viasat Sport peaks vist Ing v Horv. n2itama

ROOTSI KUNN
19.08.03, 20:59
Originally posted by indrek

Kunn kuule, et kõik sellel ajal staadionil on, äkki lased Walesi-Serbia linti võtta, pärast hea vaadata või koju laenata?

OK! Katsume ära teha.

17
19.08.03, 21:59
Originally posted by vaikiv mees

Starmani klientide \'uus lemmik\' Viasat Sport peaks vist Ing v Horv. n2itama

Mis päeval ja mis kellast see ülekanne peaks toimuma muidu?:lahe:

jyriöö
19.08.03, 22:02
http://www.sport.viasat.se

Laiskadele: eesti aja järgi 21:55. Ja päev.... hmm, äkki homme :doh:

17
19.08.03, 22:50
Originally posted by jyriöö

http://www.sport.viasat.se

Laiskadele: eesti aja järgi 21:55. Ja päev.... hmm, äkki homme :doh:

Tänan abi eest.Be :lahe: cool

mxm
21.08.03, 14:38
viasat sport taani peaks millalgi näitama Taani ja Norra mänge.

Red Devil
21.08.03, 17:48
Kas wellington näitab see laupäev Newcastle\'i ja Man U mängu?

ROOTSI KUNN
01.09.03, 10:10
Laupäeval 6.sept. kell 17.00 algab Bulgaaria -Eesti mängu ühisvaatamine.
Nagu ikka Wellis ka sel päeval erimenüü ja õlu ainult 20.eeki
Ennustusvõistlus ja õllejoomise võistlus:D ,Kuidas see käib seda näete koha peal.
Parimatele auhinnad.
Kõik on oodatud.:lahe:
NTV +Ftb. näitab sel päeval nii enne ,kui pärast Eesti mängu hulgaliselt ka teisi EM valikmänge.

Alates homsest on võrk -ja korvpallihuvilistel vutifännidel :D ( hea väljend) võimalus EM finaalturniiri mänge vaadata. Neid näeb NTV+Sport ja NTV+Ftb. kanalilitelt.

Tembu
06.09.03, 10:22
Soome televisioon näitab kella 16.55st alates Aserite-Porode mõõdumõtmist, siis ei jää muud üle, kui selleks ajaks end Welli vedada! Juhuu!

Yazid
08.09.03, 14:47
Tahaks teada ,mis aadressil \"Wellington\" asub.Pole veel sinnakanti sattund.

Tembu
08.09.03, 15:41
Palun aga: Maakri 19/21.

marabella666
16.09.03, 10:39
ja mis mängu täna Wellis näeb?

jansa
16.09.03, 11:07
.. ma ei tea kas mu kõrv pettis või kuulsin lihtsalt Sireenide häält aga raadios reklaamiti et täna on Wellis Tudengitepäevade raames üritus \"Baaris ainult tüdrukud\"????????!!!!!!!??????????!!!!!!!!! Krt. ma jätan täna õhtase trenni ka vahele sest seda PEAB nägema... või äkki kuulsin siiski valesti;)

Pealik
16.09.03, 11:16
Sa kuulsid täiesti õigesti! Siuke üritus on seal juba kolmandat korda ja kui päris aus olla siis ega Sa millestki meeletust ilma ei ole jäänud;). Lihtsalt kella 9st lähevad leti taha 3 piigat(kui seda nende kohta öelda saab) ja teevad mingeid imelikke liigutusi mida nad tantsimiseks nimetavad ja valavad jooke klientidele. Aga samas on ikka põnevam kui niisama. Väidevalt pidi täna kogu see süsteem seal põnevam olema aga eks õhtul näeb.

Kui mängu näidatakse siis Milan vs Ajax on igatahes Ntv futboli pealt. Kui miskit kuulen mängu näitamise kohta siis annan kohe teada!

jansa
16.09.03, 11:23

Sa kuulsid täiesti õigesti! Siuke üritus on seal juba kolmandat korda ja kui päris aus olla siis ega Sa millestki meeletust ilma ei ole jäänud;). Lihtsalt kella 9st lähevad leti taha 3 piigat(kui seda nende kohta öelda saab) ja teevad mingeid imelikke liigutusi mida nad tantsimiseks nimetavad ja valavad jooke klientidele. Aga samas on ikka põnevam kui niisama. Väidevalt pidi täna kogu see süsteem seal põnevam olema aga eks õhtul näeb.

OK siis ma läen ikka trenni...:)

Kui mängu näidatakse siis Milan vs Ajax on igatahes Ntv futboli pealt. Kui miskit kuulen mängu näitamise kohta siis annan kohe teada!

ROOTSI KUNN
16.09.03, 11:27
Lisaks sellele ,et baaris kiljuvad mingid pipra v***d ,saab NTV pealt ka jalgpalli vaadata AJAX- MILAN ja PARTIZAN-PORTO
Homme on samuti huvitavad mängud Kiievi DINAMO- LOKOMOTIIV
BAYERN-CELTIC :kaval:

Pealik
16.09.03, 11:29

Lisaks sellele ,et baaris kiljuvad mingid pipra v***d ,saab NTV pealt ka jalgpalli vaadata AJAX- MILAN ja PARTIZAN-PORTO
Homme on samuti huvitavad mängud Kiievi DINAMO- LOKOMOTIIV
BAYERN-CELTIC :kaval:

Ma siin just rääkisin welli personaliga a nad ütlesid, et neil on tüüneri sest või kuskilt see kaart välja võetudja et kui keegi selle sinna sisse tagasi paneb ja kanali välja otsib, et siis saab vaadata küll. Nii et need kes süsteemi jagavad õhtuks welli!!!

ROOTSI KUNN
16.09.03, 11:38
Mis pull see veel on? Kas keegi on kaardi pihta pannud või ei oska nad tüünerit tööle panna? Ma olen baaridaamile vist 50 korda juba seda asja õpetanud :D ikka selgeks ei saa:arm3: Peab ikka ise kohale tulema.

Pealik
16.09.03, 11:49
Baaridaam väitis, et Meeli lasi selle välja võtta kartes, et see tuuri pannakse. Nii et tule kohale ja pane tööle.;)

fitti
16.09.03, 11:53
arvestades seda, millisteks viimased \'baaris aint tydrukud\' yritused on kujunenud, on selline ettevaatus täiesti loomulik. myhahahaaa

ROOTSI KUNN
16.09.03, 11:59

Baaridaam väitis, et Meeli lasi selle välja võtta kartes, et see tuuri pannakse. Nii et tule kohale ja pane tööle.;)

Õhtu poole tulen ,praegu pole aega.:lahe:

jansa
16.09.03, 12:05

arvestades seda, millisteks viimased \'baaris aint tydrukud\' yritused on kujunenud, on selline ettevaatus täiesti loomulik. myhahahaaa

... paluks täpsustada...äkki ma ikka ei läehex trenni siis kui äksonit saax...;)

fitti
16.09.03, 17:02
Originally posted by jansa

... paluks täpsustada...äkki ma ikka ei läehex trenni siis kui äksonit saax...;)

..parem mitte :P...
muide kui CL-alguse eufooria on üle elatud, siis nädala lõpu poole vaadates - pühap. kell 18 (kuimaieksi) näidatakse meile ARSENAL -MANUTD. lugedes nt arsenali teema all erinevaid vahetatud komplimente, tuleb loota, et meelil köögis suured ämbrid kylma veega valmis, juhuks kui mõne dive\'i vms puhul eriarvamused liialt teravaks peaks minema..:P

fitti
24.09.03, 11:49
tänaste UEFA-sarja mängudega on vist üsna kitsas? YLE 2 näitab kyll MyPa-Sochaux\' mängu, aga rohkem pole kergemini kättesaadavate kanalite programmist miksit leidnud.
viasat aga kannab otse üle inglise liigakarikat ehk coventry-spurs mängu.

ROOTSI KUNN
24.09.03, 12:14
Eurosport näitab hilja õhtul mingeid mänge ,kuid milliseid ei saa täpselt aru.
Aga meie meeste mänge ei näe ilmselt ühegi kanali pealt.:doh:

rauno
24.09.03, 13:00
no meie meeste mänge näeb küll ,iseasi kas eestis.
mängude ülekanded on siis sellised:
kick-off ajad on vist keskeuroopa aja järgi siis st +2h siis saab meie aja.(kui ma nüüd ei eksi)

24-09-03 15:00 Torpedo Moscow v CSKA Sofia : 7TV ja Kanal 1

24-09-03 17:00 Vålerenga v Grazer AK : ORF1

24-09-03 17:00 Spartak Moskva v Esbjerg : 7TV ja TV Danmark 1

24-09-03 19:00 Ferencváros v FC København : TV Danamrk 1

andmed pärinevad siis

siit (http://www.satfootball.com/)

ROOTSI KUNN
28.09.03, 11:49
NTV+FTB näitab täna kell 19.50 Rotori ja Torpeedo mängu aga arvestades Operi praegust mänguvormi siis pole ilmselt midagi head loota.:doh:

indrek
15.10.03, 13:54
Kas täna keegi eestlaste (kopenhageni, Torpedo) vms klubide mänge näitab?

rauno
15.10.03, 14:06
niih väike nimekiri tuleb siit kes mida näitab:

15-10-03 15:00 Torpedo Moskow v Cska Sofia : 7TV ja Kanal 1 Bulgaria

15-10-03 16:45 Grazer AK v Vålerenga : ORF1

15-10-03 17:00 Esbjerg v Spartak Moskow : 7TV ja DR2

15-10-03 19:00 Kobenhavn v Ferencvaros : DR1 ja Sport 1 Hungary

kus pubis näen neist mõnda ei oska öelda kahjuks.

ROOTSI KUNN
09.11.03, 15:06
Kas keegi täna Welli ka tuleb? Mina ja vosjem läheme igatahes tänaseid maiuspalu sinna vaatama.:)

fitti
09.11.03, 15:22

Kas keegi täna Welli ka tuleb? Mina ja vosjem läheme igatahes tänaseid maiuspalu sinna vaatama.:)

kui ma nyt ei eksi, siis esimene ja põhline maiuspala hakkab eesti ajajärgi 15.40? siis peab varsti astuma hakkama..;)

fitti
13.11.03, 11:10
nädalavahetuse mängudest wellis kindlasti nähtavad mängud:

15. nov 16.55 NTV+ Holland-Shotimaa
21.25 NTV+ Saksa-Prantsus (sõpruskohtumine)
16 nov 17.55 ViasatSport Inglismaa-Taani (sõpruskohtumine)

NTV+ näitab pühapäeval ka 22.55 MM2006 qualifierit Brasiilia-Peruu, paraku pühapäeval well kell 9 suletakse, nii et kes näha tahab, peab ise hakkama saama.

ROOTSI KUNN
13.11.03, 11:49

nädalavahetuse mängudest wellis kindlasti nähtavad mängud:

15. nov 16.55 NTV+ Holland-Shotimaa
21.25 NTV+ Saksa-Prantsus (sõpruskohtumine)
16 nov 17.55 ViasatSport Inglismaa-Taani (sõpruskohtumine)

NTV+ näitab pühapäeval ka 22.55 MM2006 qualifierit Brasiilia-Peruu, paraku pühapäeval well kell 9 suletakse, nii et kes näha tahab, peab ise hakkama saama.

Me istume seal maha ja ei pane nad midagi kinni.:P
Vahepeal liikus jutt ,et PRantsus-Saksa mängu asemel näitab NTV+ hoopis Läti -Türgi mängu ,kuigi telekavas on muutmata.

rauno
13.11.03, 15:53
ee seda saksa prantsumaa sõpruskohtumist näitab 19.45uk ehk siis 20.45 (vist) peale seda näitab lati vs türgi mängu kokkuvõtet.

satfootball.com andmed sisi

zaz
14.11.03, 00:04
kui midagi kindlat selgub siis selle holland-šoti mängu kohta andke teada! kuigi läti-türgi halvem pole:doh: , igatahes kui näidatakse hollandi mängu siis ma vast olen ka platsis:kaval:

vaikiv mees
14.11.03, 16:12

ee seda saksa prantsumaa sõpruskohtumist näitab 19.45uk ehk siis 20.45 (vist) peale seda näitab lati vs türgi mängu kokkuvõtet.

1945 uk = 2045 cet = 21.45 ehk siis tavapärane kolmv.kümme meie aja järgi

fitti
14.11.03, 21:40
Originally posted by vaikiv mees

1945 uk = 2045 cet = 21.45 ehk siis tavapärane kolmv.kümme meie aja järgi

viga on niipalju mu jutus sees, et ülekanne algab 10, mitte 20 min enne avavilet ehk 21.35.

Tihane
14.11.03, 23:00
kas wellil ka miski tore uuenev lehekülg leidub/tuleb nagu hiiu pubil .. kust saaks jälgida, milliseid mänge ja millal näidatakse?

fitti
15.11.03, 00:35
kardan et selle weebiga on hetkel üsna sitasti, \'mikko ajal\' vist midagi nagu sai tehtud, aga korralikult yles asi ei saanud. nyt, \'meeli ajal\', ei oskagi öelda, kas sellega keegi tegeleb.

Pealik
15.11.03, 07:19
Originally posted by Tihane

kas wellil ka miski tore uuenev lehekülg leidub/tuleb nagu hiiu pubil .. kust saaks jälgida, milliseid mänge ja millal näidatakse?

lehekülg on põhimõtteliselt olemas Well (http://www.hot.ee/wellington/)
aga paraku pole seal miskit mängude kohta üleval ning ma sügavalt kahtlen, et miskit siukest ka tuleb kuigi ma võin uurida. Lihtsam on muidugi vaadata lihtsalt siit (http://www.ntv-plus.ru/ntvplus/0,,cid-2_s-5_sc-scheduleMain,00.html) ja siit (http://www.sport.viasat.se/?page_type=tvchart) ;)

ROOTSI KUNN
15.11.03, 14:09

Originally posted by Tihane

lehekülg on põhimõtteliselt olemas Well (http://www.hot.ee/wellington/)
aga paraku pole seal miskit mängude kohta üleval ning ma sügavalt kahtlen, et miskit siukest ka tuleb kuigi ma võin uurida. Lihtsam on muidugi vaadata lihtsalt siit (http://www.ntv-plus.ru/ntvplus/0,,cid-2_s-5_sc-scheduleMain,00.html) ja siit (http://www.sport.viasat.se/?page_type=tvchart) ;)

Kui Wellile natuke pinda käia siis võibolla saavad ehk info üles riputamisega ka hakkama. Tegelikult oleks see üsna kasulik,sest rahvas käib vutti päris kõvasti vaatamas ,igal pool. Endal tuleb vist täna jälle sinna kuradi Hiiu pubisse ronida ,mis parata Läti mängu mujal ei näita. Lohutan ennast sellega ,et Kuusmaa on juba oma vitsad kätte saanud:P .

indrek
17.11.03, 18:30
Huvitav kus oleks mõtekas kolmap. jalkat vaadata?

fitti
17.11.03, 20:26
Originally posted by indrek

Huvitav kus oleks mõtekas kolmap. jalkat vaadata?

wellis peaks kindlasti live\'s näha olema mängud Norra-Hispaania (ntv+) ja Wales-Vene(PBK). ise eelistaksin näha kas viimatimainitut või Holland-Shotit (mida vist wellis olemasolevad kanalid OTSE üle ei kanna, kyll aga kohe peale Norra-Hisp mängu).

indrek
14.01.04, 14:17
Kas well veel töötab?

Keegi teab kus ja millist mängu laup. kell 17.00 näitab?
(Kas premieri või 1. divar)

rauno
14.01.04, 14:31
well peaks remondist väljuma täna või homme täpselt ma ei tea ja seal peaks nägema siis ntv+futbol (http://www.ntvplus.ru/ntvplus/0,,sid-all_cid-2_date-1074286835000_s-5_sc-scheduleMain,00.html)

kuid nagu näha kell 17 meie aja järgi pole seal inglise liigat:(

nimetabaar (http://www.nimetabaar.ee/) näitab 17.01 kell 17.oo tottenham vs LIVERPOOL :):) mängu

hiiu pub (http://www.hiiupubi.ee) ei näita praeguse seisuga sel kellaajal midagi

buldog (http://www.buldogipub.ee/main.php?act=sport) kohta ei oska öelda midagi

ja selline koht nagu Nimega baar (http://www.jjj-bars.com/est/NimegaBar/) öeldi just et nemad näitavad tavaliselt nimetast erinevaid mänge mis samal ajal toimuvad,kuid mis täpselt 17-l näitab ei osatud veel öelda.

ja jätsin lisamata et ise viibin ikka nimetas nagu kõrvalolevast avatarist näha;)

ROOTSI KUNN
16.01.04, 19:03
Wellingtoni Baar jälle avatud ja jalgpalli saab endiselt, NTV kanalitelt vaadata.
Homme algavad Kuboki mängud 11.55
Remondiks seda küll nimetada ei saa aga midagi on siiski muutunud. Põdrakari :deemon:

Pealik
16.01.04, 19:25

Remondiks seda küll nimetada ei saa aga midagi on siiski muutunud. Põdrakari :deemon:

Ega seal miskit suurt muutunud saagi olla kuna remonti tehti ainult personali ruumides;) . Aga siuke uudis jõudis minu kõrvadeni, et täna pidid olema Wellis igast uvitavad napsid ainult 15 eek-i. Kindlasti tasuks uurima minna, endalgi plaanis peale tööd:P

Pealik
12.02.04, 19:24
Selline küsimus, et kas keegi täna kell 22:00 algavale Inter-Juventus mängule kah tuleb või peame fittiga seal kahekesi vaatama???:P

ROOTSI KUNN
13.02.04, 09:25

Selline küsimus, et kas keegi täna kell 22:00 algavale Inter-Juventus mängule kah tuleb või peame fittiga seal kahekesi vaatama???:P

Mina vaatasin seekord kodus aga kas Well on siis vutikanalid jälle paika saanud?:oih:

stefan viziru
19.02.04, 19:50
Huvitav kas kusagil Tallinna peal Milan-Inter mängu ka näeb? Hiiu ja buldogi ei näita, Nimeta baar vist ka ei näita...kas wellingtonis äkki näidatakse?

Pealik
19.02.04, 22:02
Originally posted by stefan viziru

Huvitav kas kusagil Tallinna peal Milan-Inter mängu ka näeb? Hiiu ja buldogi ei näita, Nimeta baar vist ka ei näita...kas wellingtonis äkki näidatakse?

Peab uurima wellist kas arve makstud ja siis saab teada kas ntv futbol on tagasi või ei! Homseks uurin välja!;)

Pealik
21.02.04, 15:06
Igatahes on wellis 6 kilone arve maksmata ja seal ntv futboli ei näita ja ei tea kas üldse hakkab näitama. Aga oleks igati tänulik kõikgile kes annaksid mingit informatsiooni tänase Milano derby kohtumise kohta(ehk et kus saab seda jälgida)!!!

Sai pisut asja uuritud ja inter-milani mängu saab vaadata Lost Continentis. Kõik on oodatud vaatam kuda milan kotti pistetakse:D

Litmanen37
21.02.04, 19:09
Kui küsida baarist,saab milano derby mängu ka Nimetas vaadata