320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vanad CMi versioonid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vanad CMi versioonid

    Kuskilt olen lugenud, et CMil on olnud hulk versioone:2, 3, (4tuleb), siis veel aastate kaupa...Siit võhiku küsimus: kas kuskil netis on mõnd vanemat CMi versiooni ka tasuta saadaval? Viimased on liiga suured, arvuti mul vana ja väeti ning netti pole ühendatud, saax töökohast flopide või CD abil koju vedada. Tahaks nigu proovida, mida erilist CM kujutab, aga äkki pole vanemaid versioone enam saadaval? Ise suurt otsimist ei viitsi ka ette võtta...
    Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

    #2
    Replying to Topic \'Vanad CMi versioonid\'

    Vaata näiteks siit. CM1\'st peaks seal ka täisversioonid olema.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Vanad CMi versioonid\'

      *nostalgiliselt*

      cm1 hmm...
      maradona, cantona, gullit, bruce, klinsman, papin..


      tead tõmba ikka uus ja kasuta minimaalselt ressurssi nõudvaid settinguid,
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Vanad CMi versioonid\'

        Põhimõtteliselt saab cm01/02 ka vist mängida kasvõi p60 peal, millel 16 või 32 MB mälu. Vähemalt mina kunagi p75 peal sain, kuigi ühe aasta peale kulus ca 3 päeva

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Vanad CMi versioonid\'

          Nonii, olen CM1-ga kolmanda hooaja alguses.
          Alustasin Accringtoni ja Cardiffiga madalaimast liigast (tollal D4). Cardiff tõusis nigu rakett ning 3. hooajal on D2s 2. kohal. Accrington ei saanud esimesel hooajal algul hoogu üles ning playofist jäi paar punkti puudu, ent teisel hooajal võitsin D4 ära. Praegu D3s võitlen playoffi koha eest, ent mängitud on umbes 10 vooru 38st. Õnnetus tuli aga hooaga algul, mil lõppes kahe parema mängija leping ning nad ei nõustunud seda enam pikendama, vaid tahtsid paremasse klubisse.
          Esimese hooaja keskel, kui Cardiff oli juba liider, tekkis himu katsetada kõrgemal ning proovisin D2s Middlesboroga, kes lõpuks jagas Accringtoni saatust. Siis jätsin selle klubi sinnapaika, lisasin 4. manageri, kellega aitasin 2. hooajal võita Sunderlandil D2(esimesel aastal heitles klubi püsimajäämise eest) ning FA Cupi ning praegu heitleb D1s koos West Hamiga liidrikoha eest! Muide, D1 viimase koha sai mullu ManU, kes aasta varem võitis UEFA karika! Saadi vaid 4 võitu hooaja keskel, alustati vist 12 järjestikuse kaotusega...
          Ex-Boro manager võttis mullu üle D3 lõpuosas vaevelnud Hulli ning aitas playoffi, misjärel hülgas sellegi klubi esimesel aastal D1st pudenenud Coventry kasuks, kes oli hädas D2s. No see oli ikka mansa küll! 25 mängijast 5 teatasid kohe, et pole õnnelikud uue manageri all, praegu on neist vaid 1 alles. 3. hooajal olen mõned mängijad juurde soetanud ning ohtrate viikide koorma all rühkinud keskossa, viimati võõrsil 1:1 liidriga. Vähemalt Coventry oli küll nagu mõne aasta eest IRL: paremad mehed olid kõik ära müüdud, asemele ostetud mingid suvalised odavad kujud, kelle ratingud hooaja lõikes 2-6 olid, keskmiselt 4 ligi...Rahapuudust klubil polnud, üle 3 miljoni. Kuigi ega ma ise olen ka kõikjal paras kooner olnud ning püüdnud odavamate meestega klubi nuumata, mitte 1,5 M eest üht staari kaubelda. Samas pole need näitajad (pace, tackling jne )ka alati näitajad- mitmed heade näitajatega mehed on tulnud ja läinud, saamata õiget vunki üles. Sunderlandis kerkis 2. hooaja lõpus aga üks ~18a Inglise PÕHIkoosseisu kaitsjaks, kusjuures tähtsamad näitajad olid tal alla 10 ning valiti pidevalt D2 parimaks noormängijaks, kuna ratingud hooaja vältel olid 6-10 ja keskmine ligi 8. Pealekauba istus ta esimese poole hooajast siis veel pingil, sest kehvade näitajate tõttu ei usaldanud teda platsile. Siis aga oli mingil hetkel mitu kaitsjat vigased ning kui ta platsile sai ning mängus klubi parimaid ratinguid sai, oli koht põhis olemas.
          Mingeid imelikke karikaid nagu Domark Trophy jms on ka saadud...Euros sai CWC avaringis võidetud mingi bulgarite klubi(Shumen või Sliven), nüüd ootab Liege. Aga pinge hakkab pisut kaduma...Häirib ka see, et D1s ehk kõrgeimas liigas on seni tegijaimad olnud Crystal Palace, Oldhami ja Southamptoni laadne saast, lisaks tuli mullu kõrgliigasse bravuurikalt ka Blackburn! Euros on need klubid igal aastal esimese kahe ringiga välja langenud. Meistrite Liiga senised võidud kuuluvad mõlemad aga Bukaresti Dinamole:irw.
          Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Vanad CMi versioonid\'

            pole ise kunagi cm1te proovinud ise alustasin cm2-ga seal mängisin kõvatsti šoti liigat koos vennaga aga jah pulli pärast võib ju ka 1 ära proovida

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Vanad CMi versioonid\'

              Juhtusin eelsoovitatud saidist endale ka CM2 demo tõmbama. No aega kulub küll rohkem, aga on ka realistlikum. Siit tekkis küsimus: kas kellelgi Tartu või Võru kandis pole vanast ajast(u. 97-98) selle mängu töökorras ja soovitavalt originaalplaati alles? Oleks nõus ostma. Uuemate versioonide kallale ei riski oma vanakesega minna, lisaks on mõistlik kõik juurdetulevad uuendused järk-järgult ära õppida, mitte vana lihtsa CM1 kallalt kohe mingi totaalselt erineva versiooniga puusse sõita.
              Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Vanad CMi versioonid\'

                wal - vaata enda privaatsõnumeid!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Vanad CMi versioonid\'

                  oleks soovi ega kellegil pärnu kandis CM2 originaalplaati pole

                  Kommentaar

                  Working...
                  X