PDA

View Full Version : Tarmo Kink debüteeris Spartakis

jots
06.02.03, 17:57
Noor ründaja Tarmo Kink debüteeris hooajaeelses kontrollmängus kuulsa Moskva Spartaki jalgpallimeeskonna ridades. Spartak alistas Štšelkovo meeskonna 2-1.
1985. aastal sündinud Kink lasti väljakule 72. minutil, kuid ajalehe Sport-Ekspress andmetel eestlane millegi erilisega silma ei paistnud.

Tarmo Kinki mängijaõigused kuuluvad Tallinna SC.Realile, mullu tegi ta laenulepingu alusel kaasa Narva Transi ridades.

Hiljuti pidas Kink läbirääkimisi FC Floraga, kuid lepinguni ei jõudnud.

Spartaki koosseis:
Zujev, Abramidze,(Šešukov 64), Mitreski, Demenko, Kovtun, Baranov (Pavlenko 46), Smirnov, Kalinitšenko (Rubinš 46), Bezrodnyi (Kudrjašov 57), Daniševski (Kink 72), Pavljutšenko.

Vigastuse tõttu puudusid:
Titov, Levitski, Parfjonov, Vaštšuk, Moizes.

1:1 delfist
http://www.delfi.ee/news/sport/eesti/article.php?id=5084560

winnie
08.02.03, 02:46
No ongi Tarmo Kink Spartakis.
Äsja teatas Sovetski Sport et Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga.
Vot nii Pohlak -Tohlak.:D

simmo
08.02.03, 04:32
Sovetski Sport:

http://www.sovsport.ru/gazeta/default.asp?id=100005

vaikiv mees
08.02.03, 05:46
ehk siis vabas t6lkes- peaks täna kirjutama alla eellepingule (sest alaealiste üleminek on t6esti keelatud)(vt ka Rainman) mis ei pruugi teda ju mängimast takistada,lihtsalt Spartaki 'ametlikku omandisse minekuga' peab aasta ootama, Transis ta ju ka lepinguga ei olnud
http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1157&page=1
ehk siis mängija6igused on esialgu kasuisa käes nagu willane kirjutab; Kunn on eriti prohvetlik

Rainman
08.02.03, 05:46
Nagu ka artiklist selgub, kirjutatakse õige leping alla alles Kinki 18-aastaseks saamisel. Praegu on mingi eel-leping, nii et Pohlakul oli ikkagi õige jutt selle vanusepiirangu kohta.

winnie
08.02.03, 06:32
Ei ole õige jutt!
Pohlak ütles et ta ei saa üldse Spartakisse!
Aga näed sai: venelased sõlmisid kohe eellepingu, järgnevalt sõidab Tarmo ema Moskavsse tööle ning vastavlt FIFA/UEFA reeglitele omab Kink juba õigust Spartaki eest mängida. Ei usu : mine www.fifa.com , ja loe. Nii palju inglise keelt peaks ikka oskama:)

Hellik
08.02.03, 13:12
Täpsem link (http://apps.fifa.com/scripts/runisa.dll?M2:gp::67173+stat-trans/reg/index+E) , kus on ära toodud üleminekuid puudutav FIFA regulatsioon (noorte üleminekute sätted peatükis 6). Seal on tõepoolest kirjas, et perekonna (piisab ka ühest liikmest?)kolimisel on ka alla 18-aastase mängija üleminek lubatud.

ROOTSI KUNN
08.02.03, 16:38
Originally posted by winnie

Ei ole õige jutt!
Pohlak ütles et ta ei saa üldse Spartakisse!
Aga näed sai: venelased sõlmisid kohe eellepingu, järgnevalt sõidab Tarmo ema Moskavsse tööle ning vastavlt FIFA/UEFA reeglitele omab Kink juba õigust Spartaki eest mängida. Ei usu : mine www.fifa.com , ja loe. Nii palju inglise keelt peaks ikka oskama:)

Kuule mees ,mida sa tõmbled kogu aeg Pohlak ütles ,Pohlak tegi ,Pohlak nägi!! Ega ta sinna Pohlaku pärast ei läinud.
Tunne rõõmu ,et Tarmo on juba ühe jalaga maailma tippklubis. :)

mjkk
08.02.03, 16:45
Igati õigus on ROOTSI KUNNil, est mis te tõmböete Pohlaku kallal...tema ei mängi siin ju mingit rolli. Kink sai Spartakusse ja kõik. Pohlak jäi temast ehk ilma, aga mis te ikka kahjurõõmu siin tunnete..:doh:

winnie
08.02.03, 19:49
FIFA
Art. 12

International transfers of players under the age of 18 shall only be permitted under the following conditions:

as a general rule, when the family of the player moves to the country in which the new club is located for reasons that are not linked to football

Epic
08.02.03, 20:06
Originally posted by winnie

FIFA
Art. 12

International transfers of players under the age of 18 shall only be permitted under the following conditions:

as a general rule, when the family of the player moves to the country in which the new club is located for reasons that are not linked to football

Mis mõttega sa kahe teema alla sama teksti kirjutad:sega4:

kräka
09.02.03, 17:00
See kutt peaks nüüd ka koondise rüüd kandma hakkama..........aga kuna floraga leppinkut ei sõlmitud siis ei pruugi teda sinna kutsuda:doh:

PraS
09.02.03, 17:56
aga peax phlakule ytlema et ta siis ka poomi käsex põhisse lykata.......
ja peax pohlakult kysima et kas ta saab mind real madridi koosseisu sokutada:P

winnie
09.02.03, 19:45
Täna näidati Kinki Spartaki telesaates \"Spartaki väljak\".
Saade lõpetati Kingi suure plaaniga ja tekstiga et tema paistab eriliselt silma.
Harva kui niimoodi tehakse seal üldse.
Natuke näidati tema mängu ka.
See saade on 7 tv peal. See on meie kõikides sat-pakettides olemas. Järgmisel nädalal on kordused.
Vaata programmi www.telesport.ru pealt. Otsi : Pole Spartaka.

winnie
09.02.03, 19:47
Originally posted by märt

aga peax phlakule ytlema et ta siis ka poomi käsex põhisse lykata.......
ja peax pohlakult kysima et kas ta saab mind real madridi koosseisu sokutada:P

Sa ei saa päris hästi aru.
Jutt on sellest et Eesti Jalgpalli Liit ei punniks vastu Kingi rahvusvahelisele transferile.
Et ta hakkaks Spartaki eest mängima juba märtsis. Praegu ta ei saa seda teha, sest EJL blokeerib tema rahvusvahelise transferi kuni Kink on saanud 18 aastaseks.

PraS
09.02.03, 20:57
kuule winnie mida sa koguaeg yhte ja sama jutut kahes teemas kirjutad:P
mingi imelik oled?

ethan
09.02.03, 21:19
[i]Originally posted by a load of crap

Sa ei saa päris hästi aru.
Jutt on sellest et Eesti Jalgpalli Liit ei punniks vastu Kingi rahvusvahelisele transferile.
Et ta hakkaks Spartaki eest mängima juba märtsis. Praegu ta ei saa seda teha, sest EJL blokeerib tema rahvusvahelise transferi kuni Kink on saanud 18 aastaseks.

Eesti Jalgpalli Liit võib ju punnida või mitte punnida (tegelikkuses muidugi ei punni nad midagi, ollakse ühise eesmärgi peal ju väljas), regulatsiooni on määranud siiski UEFA, kel on märksa suurem sõnaõigus kui Eesti Jalgpalli Liidul. Teine asi, kas ükskord võiks Pohlaku rahule jätta? Kas Teid endid see ära ei tüüta?

emotsionaalselt Teie,
ethan.

winnie
09.02.03, 21:38
Kui nad annaksid nõusoleku (pärast seda kui ema näiteks sõidaks tööle Moskvasse), siis oleks asi lahendatud.
Miks mitte nii teha?

PraS
09.02.03, 22:39
no vaevalt poisi ema sinna leheb?
see poiss on emalt selle staariseisuse vist perind:P

Glazza
10.02.03, 01:49
Originally posted by kräka

See kutt peaks nüüd ka koondise rüüd kandma hakkama..........aga kuna floraga leppinkut ei sõlmitud siis ei pruugi teda sinna kutsuda:doh:

Just vastupidi. Flora poolt kõlas arusaam, et on väga meeldiv kui koondisse tullakse ka läbi Floravälise süsteemi.

winnie
10.02.03, 02:11
Äsja teatas Sovetski Sport et Kink antakse hooajaks Spartaki poolt põhikoosseisu ülesse!

Kas tõesti saadi Eestis aru:)
http://www.sovsport.ru/gazeta/default.asp?date=2003/2/10&id=100177

ROOTSI KUNN
10.02.03, 03:12
Mind häirib väga üks pealtnäha pisiasi . Nimelt: Eesti Jalgpalli Liidu kodulehe uudistes pole poole sõnagagi mainitud ,et Eesti kõigi aegade andekamaks peetav noor mängumees Tarmo Kink on Moskvas ,Spartaki katsetel edukalt läbinud testimised ja ilmselt liitub peagi ühe maailma tippklubiga.
Kuidas sellist suhtumist nimetada? Kas lollus,lühinägelikkus või vaikne vastasseis?
Kurat ,kui keegi Florast oma perset kusagil näitamas käib siis on uudiseid nagu varnast võtta.( kahjuks enamuses pulli-sitt uudised).
Nüüd ,kus riigi jalgpallis toimub üks kuumemaid üleminekuid on EJL-s vaikus.
Mul viskab küll sihuke suhtumine kopa ette. Kaua võib kannatada idiootsust?:viha:

PraS
10.02.03, 04:22
kuule kunn see uudis tuleb sinna lehele mingi 3-4 kuu perast:P

rauno
10.02.03, 10:36
http://www.sloleht.ee/sisu/uudised.asp?r=3&id=135393

siin siis õhtulehe artikkel samal teemal ,koos pohlaku kommentaariga:õnnelik:

ROOTSI KUNN
10.02.03, 13:17
Nagu tellimise peale:P ongi tänases lehes Pohlaku aravamus. Kusjuures väga positiivne. Hea seegi ,mu pahameeletorm vaibus natuke;) .
Igatahes on Pohlaku intervjuu märk sellest ,et Tarmole on EJL-s antud roheline tuli ja koondise uksed on edaspidigi avatud. :õnnelik:

Leivo-Tigu Vimb
10.02.03, 14:55
Üle tüki aja päris huvitav transferis-spekulatsioon. kui see tõeks saab, siis on uudis ju tegelt suurem kui piiroja puhul.
sellega seoses meenub ka ühe vene jalgpallikommentaatori lause NTV- futbolis Eesti-Shotimaa mängu ajal: \"Näete, Mart Poom mängib Eesti kamandast Inglismaal, aga Venemaal pole eestlasest kedagi. Poom võiks vabalt kõrgliigas mängida\".
A tegelt pole see isegi iroonia - mul oleks küll hää meel kui Kink saaks Spartakis platsile

Ma
07.05.03, 15:51
Mis Tarmo Kingist praeguseks saanud on,pole tükk aega midagi kuulnud/näinud???

mcnamara
07.05.03, 15:53
Alajaotuse \"Meistriliiga\" all on teema Tarmo Kink, vaata sealt.

Ott
06.06.03, 14:47
Nii, Tarmo ise on vähemalt üsna kindel nüüd, et ta läheb pärast 10. juunit Spartakisse. Eks näis, mina usun et läheb ka.

Kosk
06.06.03, 15:01
Originally posted by Ott

Nii, Tarmo ise on vähemalt üsna kindel nüüd, et ta läheb pärast 10. juunit Spartakisse. Eks näis, mina usun et läheb ka.

Viimati ma nägin teda, siis ta ego ei tahtnud Kadrioru staadionile ära mahtuda igatahes. Kahju, kui nii noorelt staarihaigus peale tuleb.

Pätu
06.06.03, 15:32
mõni staar võib ju ka meil olla :)

ronaldo55
06.06.03, 20:20
kui kink pääseb spartakisse siis on ta esimese eestlasena uefa meistriteliigasse

Glazza
06.06.03, 20:42
Originally posted by ronaldo55

kui kink pääseb spartakisse siis on ta esimese eestlasena uefa meistriteliigasse

Eksid, Mati Lodjak on ka mänginud Meistrite Liigas esimese Eesti ajal

Vürst
06.06.03, 21:22
Originally posted by Glazza

Esimese Eesti ajal ??? Naljatilk Uefa Meistriteliiga esimene aasta oli 1955 , nii et kuis siis esimese Eesti ajal?

Udupasun
06.06.03, 22:11
Originally posted by suskar

Esimese Eesti ajal ??? Naljatilk Uefa Meistriteliiga esimene aasta oli 1955 , nii et kuis siis esimese Eesti ajal?
:D :D :D :D :D :D :õnnelik: :õnnelik:

magicm
06.06.03, 22:54
aeg läheb jah kiiresti, mõtlesin, et kui see kinki asi oli, et suveni nii kaua aega, kuid nüüd juba tähtpäev põhimõtteliselt käes olekski, eks lähipäevil näeb, kas see meie tuleviku mees siis sulandub spartaki süsteemi...

ethan
07.06.03, 01:13
Originally posted by magicm

aeg läheb jah kiiresti, mõtlesin, et kui see kinki asi oli, et suveni nii kaua aega, kuid nüüd juba tähtpäev põhimõtteliselt käes olekski, eks lähipäevil näeb, kas see meie tuleviku mees siis sulandub spartaki süsteemi...

mismoodi see sulandumine mõne päevaga siis käib? tiblad patsutavad õlale ja kutsuvad 18-aastase joogile(-ee :õnnelik: )?

kusjuures, CL-i meeskonda ta järgmisel hooajal nii või naa ei pääse, olgugi et teda selleks registreerida vaja poleks. aga üldiselt, teod enne, jutud pärast.

eston maravilha
07.06.03, 03:54

uefa meistrite liiga esimene hooaeg oli 91/92. enne seda oli champions cup

ronaldo55
07.06.03, 10:27
aga võibolla küll.mina seda ei teadnud.kindlastivõiks kinki ka uefa meistriteliigas mängimas näha:D

magicm
07.06.03, 11:12
Originally posted by ethan

mismoodi see sulandumine mõne päevaga siis käib? tiblad patsutavad õlale ja kutsuvad 18-aastase joogile(-ee :õnnelik: )?

ma ei ütlenudki, et see mõne päevaga käib, sulandumine pidigi tähendama pikema aja jooksul toimuvat, et kas ta siis saab sinna või ei...

Vürst
07.06.03, 16:01
uefa meistrite liiga esimene hooaeg oli 91/92. enne seda oli champions cup

No mõte ikka sama mis siis et nimi muutus.

magicm
08.06.03, 21:55
muide ta ei pruugi esimene olla, kuna raske on kohe esindusmeeskonda saada ja pealegi Ummi Roobal on hea võimalus FC Kopenhageniga uefa meistriteliigasse
pääseda....

marabella666
20.06.03, 15:26
ööök ma hakkasin oksele , kui ma Spordilehest Tarmo Kingiga intervjuud lugesin...
kle, jobu, tõmba oksad koomale, ja õpi jalgpalli mängima kõige pealt... andekas ei tähenda veel head mängijat, kuradi saabas:viha:

ROOTSI KUNN
20.06.03, 15:35
Originally posted by FCOperBK

ööök ma hakkasin oksele , kui ma Spordilehest Tarmo Kingiga intervjuud lugesin...
kle, jobu, tõmba oksad koomale, ja õpi jalgpalli mängima kõige pealt... andekas ei tähenda veel head mängijat, kuradi saabas:viha:

Millal see oli ,kas viimases spordilehes või? Krt. kas seda veel kusagilt osta saab?
:oih:

Hogarth
21.06.03, 17:07
Originally posted by ROOTSI KUNN

Originally posted by FCOperBK

Millal see oli ,kas viimases spordilehes või? Krt. kas seda veel kusagilt osta saab?
:oih: äkki viitsib mõni selle siia üles panna?intervjuu ma mõtlen.

raido
22.06.03, 13:32
Tegelt õiget juttu rääkis Kink seal spordilehes. Kui ütled Pohlakule EI, siis koondisse ei saa. Selles eesti poolkaitse nõrkuses olen ka täiesti samal arvamusel.

yheksa
22.06.03, 16:59
Originally posted by doggi20
äkki viitsib mõni selle siia üles panna?intervjuu ma mõtlen.

Agapalun! Tarmo Kink ootab Moskva rongi (http://www.zone.ee/andorra/SAVE0056.JPG)

...ülisuur pilt on. Ega Te ei tahtnud ju ometi tekstifaili? :D

Silver
23.06.03, 03:02
on vend...:kaval:

magicm
23.06.03, 13:25
Tüüp on jah natukene ülbeks ära läinud, pruugib liiga palju suud. Näiteks, kui ütleb, et umbes kui ma viitsiks siis võiksin ka 20 värvat lüüa jne. Kuid eks näeb, kas see et ta andekas noormees on teeb temast veel mängumeest ja kas ta ikka saab Spartakisse. Ta seal kangesti kiitis Romantsevit, kuid nüüd peab ennast uuele peatreenerile näitama hakkama, sest Romantsev ju vallandati halva tulemuse eest meistrisarjas.
Samas kivi kotti sellele Kinki-poisile, et tal ikka tulevikku oleks...

Silver
23.06.03, 16:05
Kui jutt käis keskväljast, siis minugipoolest võiks proovida Nahki ja Smirnovi. Saaks teada ka nende taseme. Usun, et mehed on väärilised kandmaks kohta Eesti Koondises. Seega väike vaheldus ei teeks paha. Loodame, et seda näeme Balti turniiril. ;)

Marduk
23.06.03, 16:10
Minu arust 6ige suhtumine poisil. Kui ise ennast ei kiida, kes teine sind ikka kiitma hakkab :D Kui poiss areneks samas vaimus edasi ja saaks 10 sarnast meest veel tema k6rvale v6iks tulemus olla p2ris ilus :kaval:

2mSööt3mMööda
23.06.03, 16:15
Originally posted by Marduk

Kui poiss areneks samas vaimus edasi ja saaks 10 sarnast meest veel tema k6rvale v6iks tulemus olla p2ris ilus :kaval:

Minu arust on ta areng ammu juba pidama jäänud(see ei tähenda, et ta halb mängumees oleks).

Hogarth
26.06.03, 19:16
Kink:Zelinski ei tee üxi ees midagi ära,see on ammu teada.Ehtne tropp on see Kink,kes kurat on tema et tuleb ütlema Zelinski kohta sitasti???Mingu ise ja löögu koondise eest 25 kolli,siis võiks oma pudrumulku natuke paotada.Seni aga,kuni ta koondisesse pole saanud ärgu oksendagu nii palju.:viha:

Vürst
26.06.03, 20:21
Tegelikult oli selles jutus iva ikkagi sees.Ega Zelinski ei suuda enamikes mängudes üksi ees midagi ära teha.:oih:

Hogarth
26.06.03, 20:34

Tegelikult oli selles jutus iva ikkagi sees.Ega Zelinski ei suuda enamikes mängudes üksi ees midagi ära teha.:oih: OK,pole ta nii tehniline kui zidane ega nii kiire kui giggs,kuid vaevalt Kink ise seal ees üxi midagi ära teeks kui keskelt tõhusat tuge ei saa.Ei taha väita sellega,et keskväli eestil nõrk on,vaid seda et tugevate mansade vastu meie mehed palli ründajale toimetada eriti tihti ei saa.Natuke nõrgemate meeskondade vastu aga saab ints ees kenasti vastu.(lihtsalt minu nägemus asjast)

malagar
26.06.03, 20:49
Tuleb siiski tunnistada et meie keskväli on vilets - me võiks sinna ette kasvõi mõne tippründaja hankida - vaevalt neid väravaid rohkem tuleks . Meie poolkaitse saab kaitsvate ülesannetega ilusti hakkama aga rünnaku algatamisel on nad nagu sitt pilpal ausalt öelda . Samas on noori tulemas ja lootust on et ka poolkaitse ründama asub . Meie ääred teevad juba praegu küllaltki tublit tööd . Samas need kaks figuuri seal päris keskel - kristal , reim ja vahel leetma võiks pisut rünnakule kaasa aidata , mitte kogu aeg palli tagasi sööta - vahel on see jah taktikaliselt õige , kuid vahel täiesti mõttetu . Samuti on söödutäpsus kohati väga nigel .
Zelinski on Eesti kohta väga hea ründaja - tõsi pole kõige kiirem , kuid see- eest positsioonivalik ja lõpetamisoskus on head . Kuid kui ta õigesse kohta palli ei saa , siis ei saa ta ka midagi ära teha .
Mis Kinki puutub , siis las see pätakas kasvab ja hakkab kasvõi eesti meistriliigas tegusid tegema , enne kui selliste avaldustega välja tuleb.

Hogarth
26.06.03, 20:53
Originally posted by malagar

Tuleb siiski tunnistada et meie keskväli on vilets - me võiks sinna ette kasvõi mõne tippründaja hankida - vaevlt neid väravaid rohkem tuleks . Meie poolkaitse saab kaitsvate ülesannetega ilusti hakkama aga rünnaku algatamisel on nad nagu sitt pilpal ausalt öelda . Samas on noori tulemas ja lootust on et ka poolkaitse ründama asub . Meie ääred teevad juba praegu küllaltki tublit tööd . Samas need kaks figuuri seal päris keskel - kristal , reim ja vahel leetma viks pisut rünnakule kaasa aidata , mitte kogu aeg palli tagasi sööta - vahel on se jah taktikaliselt õige , kuid vahel täiesti mõttetu . Samuti on söödutäpsus kohati väga nigel .
Zelinski on Eesti kohta väga hea ründaja - tõsi pole kõige kiirem , kuid see- eest positsioonivalik ja lõpetamisoskus on head . Kuid kui ta õigesse kohta palli ei saa , siis ei saa ta ka midagi ära teha .
Mis Kinki puutub , siis las see pätakas kasvab ja hakkab kasvõi eesti meistriliigas tegusid tegema , enne kui selliste avaldustega välja tuleb.Nõus sinuga 101%:doh: vähemalt selles mis puudutab Kinki.Minu arvamust mööda pole vähe ründav keskvälja mehed veel sitad mehed.

malagar
26.06.03, 21:19
Ma ei öelnudki et nad on sitad mehed , vaid et nad on kehvad rünnakul . Üldises plaanis saavad hakkama , aga rünnakut ei suuda algatada kahjuks

Hogarth
26.06.03, 21:26
Originally posted by malagar

Ma ei öelnudki et nad on sitad mehed , vaid et nad on kehvad rünnakul . Üldises plaanis saavad hakkama , aga rünnakut ei suuda algatada kahjuksNo aga kui Nahk talle(arno pijpersile)suudab muljet avaldada,võib ju Nahka varsti ehk Kristali asemel Eesti koondist esindamas näha.Ta on ju aktiivsem rünnakul kui Kristal.:)

vaikiv mees
26.06.03, 21:52
mis te sogate, Nahk on kaitsva orientatsiooniga poolkaitsja, v2ravad soome liigas on tulnud standardoluk-dest &kaugl88kidest, Jokerit muide hakkavad vaikselt 2ra vajuma, 2sja kaotati kodus KuPSile
kelle s88dust Oper teie arvates hollandlastele imev2rava l6i, kas see rynnakualgataja mitte Kristal polnud..
niipalju T.Kingist siis

Hogarth
26.06.03, 22:03
Originally posted by vaikiv mees

mis te sogate, Nahk on kaitsva orientatsiooniga poolkaitsja, v2ravad soome liigas on tulnud standardoluk-dest &kaugl88kidest, Jokerit muide hakkavad vaikselt 2ra vajuma, 2sja kaotati kodus KuPSile
kelle s88dust Oper teie arvates hollandlastele imev2rava l6i, kas see rynnakualgataja mitte Kristal polnud..
niipalju T.Kingist siisSittagi ta nii väga kaitsva orientatsiooniga on,jokerites ta igatahes ründab küll aktiivselt(hetkel yle2).Rünnaku aktiivsuse all ma ei mõtle tema väravate arvu,vaid nähtud mänge.No ja ega see üx Kristali sööt opile ei tee temast veel mingit erilist rünnakute algatajat.

jots
27.06.03, 01:46
üks versioon kingi tulevikust ...
* laiutab lõugu ajaleheveergudel edasi .. räägib sellest kuidas ta võiks igas V liiga mängus lüüa vabalt 20 väravat .. kui vaid tahaks, aga ah ei viitsi.
* koostab arno eest koondist
* arutab teemal, kus tee koondisesse käib ainult läbi pohlaku ja võrreldes temaga on välismaa liigades pallivad ründajad ikka väga sitad

.. mulle tegelikult pakub tõsist huvi palju kink ja tiidus ajalehtedes veel sõna võtavad.

seda, et siin foorumis jätkub iidoli kummardamine edasi (a\'la ajad mil toomas krõm veel palli taga ajada jõudis ja tüüp oli nii mõnegi arvates \"tippvormis\" kuni hetkeni kui pasi ta levadiast minema saatis) selles ma ei kahtlegi

-Antz-
27.06.03, 03:28
Originally posted by Marduk

Minu arust 6ige suhtumine poisil. Kui ise ennast ei kiida, kes teine sind ikka kiitma hakkab :D Kui poiss areneks samas vaimus edasi ja saaks 10 sarnast meest veel tema k6rvale v6iks tulemus olla p2ris ilus :kaval:

Kui mul oleks perses küüned, siis ma istuks kogu aeg laes! ;)

Ja veel:
Mida see Kink siis õieti näidanud on? Lõi mõned kollid eelmisel aastal eestikatel? So what?
Jäi Spartakile silma? Kui paljud klubid ostavad noori ja lootustandvaid (tuleviku)mehi enda ridadesse ja paljud neist tõesti kohe põhirivistusse või kuhugi mujale jõuavad?
Kink A-koondisesse? No vabandage!

Kink laseb nüüd ilusasti oksad koomale, võtab loodetavasti (lähi)tulevikus sisse koha Spartaki reservides, teeb usinasti trenni ja kui võimed lubavad, pääseb ka Eesti koondisesse. Lõuad aga võiksid kinni vajuda, muidu jääb koondiseuks tõesti (ka siis kui võimed lubaksid) suletuks. Noor tatt, mõistust veel pole eriti, las areneb!

murri
27.06.03, 11:52
Kas on ikka mõtet rääkida mingist Eesti V liiga mängijast topicus Eestlased välismaal.:(

Red Devil
27.06.03, 11:55
Originally posted by murri

Kas on ikka mõtet rääkida mingist Eesti V liiga mängijast topicus Eestlased välismaal.:(

Täitsa õige, Tarmo Kink pole veel välismaal ja ma arvan, et ta sinna ei satu ka veel niipea. Ei usu, et Spartak temast veel huvitatud on.

Ramm
27.06.03, 12:12
Ta juba läheb sinna,spartaki laagrisse ja Tiidus kolib sinna elama hiljem kolib sinna kogu tema perekond.
See on tema jutt...üks tema klassivend rääkis mulle.

Chazlor
27.06.03, 17:00
Allo

Aga minu tädi Leevi rääkis, et Tarmole meeldib hernesupp (gaasid => hull kiirus) ja et tal on võlusaapad, mis teevadki temast maailma parima ründaja juba 6 kuuga - ausõna. :P

Parimatega

Glazza
27.06.03, 23:52
Aljo

Võtaks veel mõned sõnad. Esiteks on poiss 17 ja juba omab selliseid kiiruslikke ja kiirusliku vastupidavuse näitajaid, millele pea keegi (kui üldse) Eesti jalgpalluritest ei suuda vastata. 60 meetrit 6,9 sekundit, 400 meetri 50,5ga.

Need on meeletud näitajad. Sellel poisil olid kõik eeldused, et saada vast isegi heaks 10-võistlejaks. Sama vanalt näitas sama aega näiteks noor 10võistleja Mikk Joorits, kelle peamine trump on just kiirus.

Lisaks panna sinna otsa veel tohutu agressiivsus ja oskus-julgus läbi kaitsjate purjetada, need on tänapäeval näitajad, mis teevad ründajast ründaja (Zelinskiga küll suht raske võrrelda, aga Horvaatia mängus jäi seal ees just teravusest puudu - hetke Arno stiilis Kink sinna ette päris üksi vast ka ei sobiks). Unustage see iseloom (staare peab ka sündima). Edukas ründaja ei saa olla aeglane, ei saa olla kiire ühe otsa mees - ta peab olema meeletu kiirusliku vastupidavusega. See on see mida mõne aasta pärast hakkate selle mängja juures nautima:lahe: :lahe:

Zico
28.06.03, 00:28
\"Unustage iseloom\" .... ????

Come on, iseloom on see, mida paljud tippklubid tänapäeval esmajärjekorras vaatavad...:)

Ja neile, kes unistavad näha Kinki UEFA Meistrite Liigas - Spartak ei mängi seal hooajal 2003/04, Venemaa esindajad kvalifikatsiooniringides on Lokomotiv ja CSKA, nii et Kinki ei näe seal kohe teps mitte...

Glazza
28.06.03, 00:43
Originally posted by Zico

Eric Cantona

(no offence Epic)

magicm
28.06.03, 00:45
Originally posted by Zico

Come on, iseloom on see, mida paljud tippklubid tänapäeval esmajärjekorras vaatavad...:)

Ja neile, kes unistavad näha Kinki UEFA Meistrite Liigas - Spartak ei mängi seal hooajal 2003/04, Venemaa esindajad kvalifikatsiooniringides on Lokomotiv ja CSKA, nii et Kinki ei näe seal kohe teps mitte...

Loomulikult see aasta ei näe, selle peale vaevalt keegi eriti lootis. Esiteks alguses läheb aega sisseelamiseks ja ega ta nüüd kohe A koosseisu eest mängima hakka. See leping, mis temaga nüüd juba sõlmitud on vaevalt, et seda ette nääbki. Kõigepealt hakkab ta noorte spartaklastega koos mängima ja siis näeb mis edasi saab. Samas, kuigi tal need näitajad nii head on tal ikkagi vedanud, sest 5 liigast Spartakisse minna pole üldse paha ja pole ta ju eelmine aasta meistriliigas nii väga ka midagi korda saatnud, jo siis ikkagi loodetakse ande peale, mis selles vanuses peamine tegur ongi.

Hogarth
28.06.03, 00:56
Ega ikka andega kah midagi ära ei tee kui viitsimist ja pealehakkamist ei ole.Ei ole kingiga isilklikult tuttav,et öelda on tal seda või mitte,aga kui ta iga sita sõna eest teeks tund aega trenni,oleks ta juba midagi tõsise mängija taolist.Aight:)

spekter
29.06.03, 02:23
igal juhul on treenimine Spartakis (kas põhis, reservis või noortes) teine tase, kui treenida SC Realis või JK Maardus või minu gi pärast Narva Transis. see annab kindlasti hea ettevalmistuse järgmiseks hooajaks!
Spartaki leping taskus- see juba eesti jalgpallurite kohta kõva sõna! keep going!

Epic
29.06.03, 13:02
Originally posted by spekter

igal juhul on treenimine Spartakis (kas põhis, reservis või noortes) teine tase, kui treenida SC Realis või JK Maardus või minu gi pärast Narva Transis. see annab kindlasti hea ettevalmistuse järgmiseks hooajaks!
Spartaki leping taskus- see juba eesti jalgpallurite kohta kõva sõna! keep going!

Mis seal Spartakis ikka treenida meeskond on ju praegu isegi liigas madalamal positsioonil kui Volgogradi Rotor:doh:

2mSööt3mMööda
29.06.03, 13:15
Originally posted by Epic

Mis seal Spartakis ikka treenida meeskond on ju praegu isegi liigas madalamal positsioonil kui Volgogradi Rotor:doh:
Ok siis sinu arvates on tal targem jääda Eestisse Maarduga treenima? Või loodad, et Kink saab omale koha Real Madridis vms?

Epic
29.06.03, 13:23
Originally posted by daywalker

Originally posted by Epic

Ok siis sinu arvates on tal targem jääda Eestisse Maarduga treenima? Või loodad, et Kink saab omale koha Real Madridis vms?

Targem oleks mitte nii õhku täis minna:lahe:

2mSööt3mMööda
29.06.03, 13:32
Ma ei ole õhku täis läinud aga sinu väide oli täiesti vale ja kui sa ise selle uuesti läbi loed ja natuke selle üle mõtled siis saad sellest arvatavasti ise ka aru. Hetkel on ju spartak tema parim võimalus Euroopasse minna ja seal trenni teha. Kõikidel klubidel on tõusu ja mõõna ajad. Vabandust kui su tundeid kuidagi riivasin :) See on lihtsalt minu arvamus.

Epic
29.06.03, 15:15
Ma rääkisin sellest, et Kink on õhku täis.:deemon: