PDA

View Full Version : IV Liiga Läänepiirkond

peapall
07.02.03, 13:14
Esialgsetel andmetel peaks alagrupp olema järgmine:

1. FC Klooga
2. FC Mõigu-Rae
3. FC EBS Team
4. Muhumaa JK
5. Kompanii Märjamaa
6. FC Toompea
7. 1188 Infoabi
8. FC Spiritas
9. FC Haiba
10. FC Haapsalu

Kes võiks olla soosikud?

toivo
07.02.03, 13:48
arvan ,et EBS on üks soosikuid .See meeskond läheb iga aastaga paremaks .
Tugevad on kindlasti Märjamaa ja Klooga . Kuidas see Märjamaa üldse IV sse
langes. Üldiselt on meeskonnad küllaltki ühtlased . üllatada võivad eelmisa
aasta viienda liiga meeskonnad Haiba ja Haapsalu

Aramis
07.02.03, 15:40
Originally posted by peapall

Kes võiks olla soosikud?

;)

Originally posted by toivo

. üllatada võivad eelmisa
aasta viienda liiga meeskonnad Haiba ja Haapsalu

;)

Täpselt sama emotsioon tuli peale mõlemat postitust.Aga ma ei ütle miks.

Carramba
07.02.03, 15:43
Mismoodi Märjamaa Kompanii IV liigas mängib?? Nad mängisid ju eelmisel aastal II liigas ja kukkusid III liigasse! Äkki Märjamaa Kompanii II ehk siis duubel??

Lammas
07.02.03, 15:50
Lelle ja Märjamaa vahetasid kohad ära. VOT

Darren
07.02.03, 16:12
1. FC Klooga
2. FC Mõigu-Rae
3. FC EBS Team
4. Muhumaa JK
5. Kompanii Märjamaa
6. FC Toompea
7. 1188 Infoabi
8. FC Spiritas
9. FC Haiba
10. FC Haapsalu

Isiklikult arvan, et võrreldes eelmise aastaga on IV läänepiirkond palju tugevamaks muutunud. Favoriidiks pean kas Kompanii Märjamaad, Kloogat või Mõigu-Raed (vahepeal oli jutte, et Mõigu-Rae ei võta sel aastal EMV-st osa, samamoodi ka FC Spiritas)
Teised võistkonnad on pealtnäha suhteliselt võrdsed, kuigi Haiba on varematel aegadel olnud mänguoskuse poolest 3. liiga võistkond.

Aramis
07.02.03, 16:19
Aga sa ise Darren , ikka EBS?Kui jah ,siis kuidas teil lood on? Kas vastab tõele ,et suht segased.aga üles te olete antud ja räägitakse et soccernet hakkab teil duubliks jne...valgusta Bisnisskuuli meeskonna tegemisis.

PraS
08.02.03, 03:16
ma vaatan uudised ikka liiguvad:P
aga see hea et yhele saarele peab minema:P

PraS
08.02.03, 18:59
ei nojah arvan et meie(st märjamaa komp.) peax selle ikka kuidagi era võitma kuigi meil mõned paremad lahkusid:P
on loota ka meile tulemas uusi mehi:P

Raimo
09.02.03, 16:44
Originally posted by Aramis

Aga sa ise Darren , ikka EBS?Kui jah ,siis kuidas teil lood on? Kas vastab tõele ,et suht segased.aga üles te olete antud ja räägitakse et soccernet hakkab teil duubliks jne...valgusta Bisnisskuuli meeskonna tegemisis.

Ma Darreni eest veidi ise räägin. EBSil ei ole lood sugugi segased, mõned mängijad lihtsalt vahetuvad. Küll aga suurenes meie peasponsori poolt toetus ning selle abil loodame tiimi mõnevõrra tugevdada. Saladuskatte all võin öelda, et meie huviorbiidis on üks eelmisel aastal meistriliigas mänginud pallur. ;)
Samuti on meeskonnaga liitumas mõned EBSis õppivad, kuid teistes klubides mängivad mehed.
Soccernet on tõesti EBSi duubel ning EBS on omakorda 3. liigas mängiva JK Kalevi duubel.

PraS
09.02.03, 16:50
ei nojah nyyd siis siuke reegel et ylevalt poolt ei tohi enam mehi kasutada(st. III liiga meeskonnas regatud mehi ei tohi kasut IV liigas:P).

ei nojah ebs siis selle piirkonna liider.....

aga tuleb siin mainida et meie ajama lebi aint kodukandi meestega niiet.........

PraS
09.02.03, 16:51
tuleb mainida et ikka mõigu lex laiali.....
mu meeskona töökaalsane mainis et yx vend lahkus seal tabasallu:P
niiet alt poolt on siis mingit meeksonda oodata

peapall
10.02.03, 18:54
Väike edetabel-ennustus, hooaja lõpus hea võrrelda.

1. FC Haiba
2. Märjamaa Kompanii
3. FC Haapsalu
4. FC EBS Team
5. FC Klooga
6. FC Mõigu-Rae
7. Muhumaa JK
8. FC Spiritas
9. FC Toompea
10. 1188 Infoabi

PraS
10.02.03, 20:51
oi kui tore et meid(märjamaa kompanii) nii kõrgele pandi aga noh ex näeb milline see tegelt velja tuleb.........

aga kus on ametlikud tsoonide koosseisud?

PraS
18.02.03, 00:18
nojah nyyd siis ametlikud grupid koos ja ......... ex näib mis suvel saama hakkab:P

Litmanen37
18.02.03, 02:13
jah,kui see meistriliiga mees EBSi tuleb,siis peaks EBS kyll v2hemalt yleminekum2ngudele j6udma.

Loodetavasti liitub yks staarryndaja kah EBSiga.Kuid eks seda n2eb alles vahetult enne liiga algust.

Aramis
18.02.03, 02:45
No edu ja õnne teile teie staarryndajatega.Mina aga teatan seni veel teatamata fakti ,et FC Haiba on sellel aastal FC Kernu Kadaka duubelmeeskond.Kuna me juba eelmine aasta koos Kernus treenisime ja nemad ka II.Divarisse said ,siis otsustasime sellise lükke teha.Loodame ,et ei juhtu nende halvim stsenaarium ja nad III tagasi ei kuku, sest siis on oht ,et me nendega ühes liigas peaksime mängima ja kogu duubelprojekt jääks ainult yheks hooajaks.Eks näis.

apunkto
18.02.03, 16:46
Loodame ,et ei juhtu nende halvim stsenaarium ja nad III tagasi ei kuku, sest siis on oht ,et me nendega ühes liigas peaksime mängima ja kogu duubelprojekt jääks ainult yheks hooajaks.Eks näis.

No sama hästi saate ise nii korraldada, et te koos III mängima ei hakka:P

Devil
19.02.03, 09:23
Originally posted by Raimo

Ma Darreni eest veidi ise räägin. EBSil ei ole lood sugugi segased, mõned mängijad lihtsalt vahetuvad. Küll aga suurenes meie peasponsori poolt toetus ning selle abil loodame tiimi mõnevõrra tugevdada. Saladuskatte all võin öelda, et meie huviorbiidis on üks eelmisel aastal meistriliigas mänginud pallur. ;)
Samuti on meeskonnaga liitumas mõned EBSis õppivad, kuid teistes klubides mängivad mehed.
Soccernet on tõesti EBSi duubel ning EBS on omakorda 3. liigas mängiva JK Kalevi duubel. FC Soccerneti seob EBSiga vaid raimo. Tema on peamine põhjus miks me Ebsi duubel oleme ja yks mitte päevavalgust vajav põhjus veel ;). Ehk siis soccernet ei hakka kasutama võimaluste piires EBSi mängijaid ja vastupidi(pead päris panti ei anna kuna hooaeg veel ees ;)). Erandiks siis raimo, kes saab tänu soccernetlaste vastutulelikusele teha mõned mängud oma endise koduklubi EBSi eest.

Aramis
19.02.03, 16:25
Originally posted by Devil

Originally posted by Raimo

Soccernet on tõesti EBSi duubel ning EBS on omakorda 3. liigas mängiva JK Kalevi duubel. FC Soccerneti seob EBSiga vaid raimo. Tema on peamine põhjus miks me Ebsi duubel oleme ja yks mitte päevavalgust vajav põhjus veel ;). Ehk siis soccernet ei hakka kasutama võimaluste piires EBSi mängijaid ja vastupidi(pead päris panti ei anna kuna hooaeg veel ees ;)). Erandiks siis raimo, kes saab tänu soccernetlaste vastutulelikusele teha mõned mängud oma endise koduklubi EBSi eest.

Kas ma eksin kui ma ütlen, et te ei saagi EBSi mehi kasutada, vaid ainult nemad saavad teie omi.Peaks vist nii olema.

Lammas
19.02.03, 16:53
Sa ei eksi.

peapall
19.02.03, 17:54
Kui saladus ei ole , kes siis need EBS-i uued mängjad on?

Devil
19.02.03, 18:52

Kas ma eksin kui ma ütlen, et te ei saagi EBSi mehi kasutada, vaid ainult nemad saavad teie omi.Peaks vist nii olema. vabandust siis:oih: ma kahjuks ei ole nii täpselt asjaga kursis ... aga pmst saite aru miks me oleme ebsi duubel ... ma loodan:doh:

Raix
19.02.03, 19:09
aga pmst saite aru miks me oleme ebsi duubel ... ma loodan:doh:

nop, ole hea, seleta veel korra...:lahe: mingi õudsalt segane jutt kellestki raimost, kes tahab kahes satsis korraga mängida... :prill1:

Devil
19.02.03, 19:12
Originally posted by Raix

aga pmst saite aru miks me oleme ebsi duubel ... ma loodan:doh:

nop, ole hea, seleta veel korra...:lahe: mingi õudsalt segane jutt kellestki raimost, kes tahab kahes satsis korraga mängida... :prill1: sulle pean wellingtonis kunagi eraldi loengu:õnnelik:
:õlu:

PraS
19.02.03, 21:02
EJL kehtestas ju reegli et aint allpoole võib mehi laenata mitte vastupidi:P

Lammas
20.02.03, 14:14
Originally posted by märt

EJL kehtestas ju reegli et aint allpoole võib mehi laenata mitte vastupidi:P

Siis vastupidi.

PraS
20.02.03, 16:17
krt ajasin sassi:P
reegel ikka siuke et madalamalt liigast võib kõrgemale laenata mitte vastupidi.....

Aramis
20.02.03, 18:18
Ja mis ma siis räägin....

PraS
20.02.03, 19:46
ah krt aramis sa ikke nii tark et teex kohe sulle pika pai:P

no krt mul vigastus:P
jummala naljakas nagu mingi prof....öeldi et unusta jalgpall 3 nedlaax era(see uudis nagu tulex ka nyyd soccernet.eesse panna):P

Aramis
21.02.03, 11:49

ah krt aramis sa ikke nii tark et teex kohe sulle pika pai:P

no krt mul vigastus:P
jummala naljakas nagu mingi prof....öeldi et unusta jalgpall 3 nedlaax era(see uudis nagu tulex ka nyyd soccernet.eesse panna):P

Kuule jääme ikka platsisiseste suhete juurde...ravi end terveks ja siis suvel näeb ehk teeb mängijatarkus tasa selle, mis siin sassi läks.

PraS
22.02.03, 01:16
aga kellegil on juba mingit infi millal mengud hakkavad(st. kuupiav).......olex ghuvitav teada....

Darren
22.02.03, 09:09
Märt, kuule, ma ei tea küll, mis sinu emakeele hinne keskkoolis oli, aga järsku sa prooviksid mõne postituse niimoodi kirjutada, et inimesed ei peaks seda mitu korda üle lugema?
Näpunäide: enne kui postitad, palun loe tekst üle, siis mõtle, et kas kellegile on seda juttu üldse vaja teada ning alles siis vajuta \"postita\" nupule.

Lammas
22.02.03, 13:30

aga kellegil on juba mingit infi millal mengud hakkavad(st. kuupiav).......olex ghuvitav teada....

Mai esimesel nädalavahetusel.

Lammas
26.02.03, 16:42
I voor on siis 1. mai

12:00 FC Klooga - FC Haapsalu

15:00 FC Mõigu-Rae - FC Haiba

15:00 FC EBS Team - FC Spiritas

15:00 Muhumaa JK - 1188 Infoabi

15:00 Kompanii Märjamaa - FC Toompea

PraS
26.02.03, 22:52
kas keegi tooks välja et kellel kuskil koduplats on....

peapall
27.02.03, 09:49
FC Haiba mängib igal juhul Kernu uuel staadionil.

PraS
27.02.03, 11:12
nojah siinkohal märgin ära et märjamaa mängib märjamaa gymn. statal:)

Lammas
27.02.03, 11:47
FC Klooga- Keila st
FC Mõigu-Rae- Jüri Gümn st
FC EBS- Kalevi keskst
Muhumaa JK- Kuressaare kunstmurust
Märjamaa- Märjamaa Gümn st
FC Toompea- olematu A. Le Coq MiniArena
1188 Infoabi- TTÜ
FC Spiritas- Hiiu kunstmuru
FC Haapsalu- Haapsalu linnast

Lammas
27.02.03, 16:45
http://www.hot.ee/fchaiba/

Sealt leiate IV Lääne divari kalendri.

Aramis
14.04.03, 16:54
Eile algas teine liiga pihta ja Kernu eest said platsile ka viis FC Haiba mängijat ja Tarvastu vastu toodi ära viik 1-1...asjaosalised ehk kommenteerivad....
Ei leidnud muud asjalikku , mida postitada, aga kuidagi tuli see teema ülespoole saada, muidu unustatakse asi lõplikult ära.

Darren
16.04.03, 21:41
Noh, sai Hiiu staadionil poolel platsil mängitud väga sõbralik sõprusmäng 1188 Infoabiga. Skoor jäi siis 6:4 või 6:5 EBSile.
Igatahes oli mõnus, teinekordki.

PraS
17.04.03, 01:15
EBS kus siis oli teie exmeistriliiga mees?
teil pidi olema too vend ju?
aga jah me sisi yrita nendele kõvadele võistkondadlee yllatuse sepitseda .........ja võite võtta........ikkagi eelmkised aastad ju 2 ja 3 liiga vahel tembeltatud:)

PraS
17.04.03, 01:16
ma nyyd vabandan et eelmise vastuse viiamen lause väga valesti kirjutatud oli:P
käänede dsassis:P
aga jah me siis yrita teile haiba ja EBS vastu saada:)

Darren
17.04.03, 10:35

EBS kus siis oli teie exmeistriliiga mees?
teil pidi olema too vend ju?
aga jah me sisi yrita nendele kõvadele võistkondadlee yllatuse sepitseda .........ja võite võtta........ikkagi eelmkised aastad ju 2 ja 3 liiga vahel tembeltatud:)

Ma ei tea, millist sa silmas pead :)
Aga eilne mäng oli üks neist lausa olemas. Midagi muud nagu öelda polegi, hoiame selle läänepiirkonna teema ikka kõrgel.

Isiklikult arvan ma, et Tohlak võiks vähem oma Flora või muid jäänuksatse madalamates liigade liigutada, suht raske on ju 4-5 liiga amatööridel \"poolproffide\" vastu mängida. Mitte, et ma viriseks või kardaks aga ma ei näe põhjust, miks Märjamaa peaks meie ilusas siidriliigas mängima.

End rant.

PraS
17.04.03, 13:38
nojah aga märjamaa pole sugugi nii tugev kui te arvate..........
ja me vist õlleliigasse tulime kus meie koht ongi:D
aga jah ex ma yrita siis siidriliigutajatele vastu saada:)
esimene tõsine mäng siis härra kannikuga meil vaja pidada..........lehme esialgu viigi peale mängima:P

Lammas
17.04.03, 14:17
Vaata et sa siis kannikule vastu jalakest ei löö, muidu on sinu karjäär kiirelt lõppenud ;)

PraS
18.04.03, 19:09
no peab ennast siis parempoolikusse sättima siis saab talle ehk kossi panna:P
ei julge krt kyll.........mul ikka suured plaanid tahan koondisesse:)

Ian
25.04.03, 16:21
Nüüd sai lõplikult selgeks, et FC Spiritas osaleb ka tänavune hooaeg 4 Läänes, nii et värisege vastased.:D

Lammas
25.04.03, 16:30
Juba ootan, et saaks nahutada teid ;)

PraS
26.04.03, 01:14
kas keegi oskab öelda et kas TTy statal on ka muru maas:P

Devil
26.04.03, 01:45
tähendab oli enamvähem pandav teisipäeval enne tudengite stiilivutti ... kuid yrituse lõpuks oli seis juba normaliseerund ... ehk siis tavaliselt sitt ;)....
Aga kui murust rääkida siis seda on seal äärtes ja sedagi ääretult vähe ... edu neile, kes seal mängivaid ... võtke hambahari kaasa ;):r66m13:

Ian
27.04.03, 17:15
Esimene tulemus siis Hiiu kunstmurustaadionilt, kus mängisid Spiritas ja Muhu on 1-2 Muhule küllaltki tasavägises mängus, mida Spiritas mängis esimesed 20 minutit 10-kesi aga see on juba meie mure.

Darren
27.04.03, 17:28
Kuna mina sain sellise austusväärt ülesande aidata soccernet.ee-d veidi madalamate liigade tulemuste osas, seda just IV liiga läänetsooni koha pealt, siis paluks Teid, lugejaid, lisada sellesse teemasse IV liiga läänetsooni tulemusi.

Soovitavaks kujuks oleks näiteks:

kuupäev: 27.04
staadion: Hiiu staadion

FC Spiritas 1:2 JK Muhumaa

väravalööja minut - väravalööja minut, väravalööja minut

Mõistagi, juhul, kui osa sellest informatsioonist on puudu - väravalööjad etc, siis aitab ka tulemusest.

Tänan.

Lammas
28.04.03, 12:29
Kindlasti aitame sind, kuid kõige värskemad tulemused saab ikka www.hot.ee/fchaiba ;)

Sonic
30.04.03, 13:53
Ja Spiritas mängis ka kahjuks ilma õige väravavahita,kuna õige mees istub sõjaväes.Aga kellele ma ikka kurdan :D

PraS
30.04.03, 22:12
Niisis homem suur avalöök:)
Meie (märjamaa kompanii) pyyame sisi kõva vastupanu panna nendele riigilykkajatele palliplatsil:)
Aga kellegil on ettekujutust 1188-st miskit?

PraS
01.05.03, 17:10
1.05 Märjamaa Gümnaasiumi st.
Märjamaa Kompanii - Fc Toompea 0:0

Mänguast niipalju et esimene mäng oli see meile suurel platsil ja suurt rolli mängis ka väga tugev tuul.Nojah meil ei õnnestunud 9 mehe kaitset lahti murda ja nii see siis jäigi aga mäng oli meie poolt väga mannetu.

Ian
01.05.03, 17:39
Ja Spiritas võitis EBS-i tulemusega 3-2 (väravad: Kaimo Taimre2, Sven Orgmets-Kärson) Tuul oli tugev ja võimalusi oli mõlemal palju millest EBS oleks pidanud osad ära lööma aga õnneks seda ei juhtunud ja võit oli meie.

Aramis
01.05.03, 17:56
Jüri Gymnaasiumi staadion 01.05
FC Mõigu-Rae - FC Haiba 0-6(0-2)

Jõhkrad ilmaolud...plats oli ka sellises korras, et meie esimese vastuttuult poolaja väravavala oli päris suure loiguga kaetud, õnneks mitte sügavaga.Siiski läks esimene poolaeg õnnelikult ja teine oli juba vormistamine.

Sonic
01.05.03, 18:06
Oli kuulda,et EBS tuleb traktoriga meist üle sõitma aga ennäe imet VÕIT on meie ja seega ilusad 3 punkti.FC Spiritas veel üllatab sellel aastal :kaval:

Sonic
01.05.03, 18:07
Ja veel au ja kiitust meie uutele tegijatele :D

Aramis
01.05.03, 18:15

1.05 Märjamaa Gümnaasiumi st.
Märjamaa Kompanii - Fc Toompea 0:0

Mänguast niipalju et esimene mäng oli see meile suurel platsil ja suurt rolli mängis ka väga tugev tuul.Nojah meil ei õnnestunud 9 mehe kaitset lahti murda ja nii see siis jäigi aga mäng oli meie poolt väga mannetu.
Kes härrastest prominentidest platsile jooksis?

PraS
01.05.03, 19:21
nii palju kui nägupidi mäletan siis ........
mõis,ligi,lehiste,se kes krt seda avatud toimikut teeb,luukas,aaro mõttus oli kaitses võimas ja rohkem ei mäletagi:P

PraS
01.05.03, 23:59
Kas kellegil mis mängu mängib 1188 Infoabi ?
kas istuvad umbkaitses või ryndavad ysinalt.....
ehk keegi anax infot:P

Lammas
02.05.03, 09:20

Heal päeval kui kõik vennad kohal on siis võib mängida päris hästi, st. siis keskmiselt aga üldjuhul ikka veits nõrgad. Ja ei saa öelda et istuvad kaitses, üritavad ikka mängida.

solskjaer
02.05.03, 12:28

Üldiselt selline kamp õllesõpru. Kui ise kehvalt mängid siis võivad ka valusalt karistada. Ega neil mingit mängujoonist suurt pole. Püüavad lihtsalt pikka palli kellegile ette saata et ehk õnnestub.

Litmanen37
02.05.03, 13:48
Originally posted by Ian

Ja Spiritas võitis EBS-i tulemusega 3-2 (väravad: Kaimo Taimre2, Sven Orgmets-Kärson) Tuul oli tugev ja võimalusi oli mõlemal palju millest EBS oleks pidanud osad ära lööma aga õnneks seda ei juhtunud ja võit oli meie.

Kuda juhtus selline asi,et Taimre ja Orgmets said m2ngida spiritase eest..nad ju m2ngisid juba yhe m2ngu streetracei eest

Ian
02.05.03, 14:29
Nad võtsid Streetraceist kaardid välja ja otsustasid ühineda meie vapra kollektiiviga. Nii lihtne see oligi.

Kirves
02.05.03, 15:19
Originally posted by solskjaer

Üldiselt selline kamp õllesõpru. Kui ise kehvalt mängid siis võivad ka valusalt karistada. Ega neil mingit mängujoonist suurt pole. Püüavad lihtsalt pikka palli kellegile ette saata et ehk õnnestub.

Jah, me oleme üks kamp õllesõpru tõesti, kes armastavad jalgpalli ja ka seda aegajalt mängida. Takstika oleneb vastastest ja oma meeskonna mängijatest ja nende seisukorrast, kuid kui võimalus antakse siis lööme väravaid ka ikka. Ilma võitluseta me ei alistu.

Darren
03.05.03, 17:48
2. voor 03.05
Kernu Staadion

FC Haiba 4:4 FC EBS Team
(0:3)

Kärson (2)
Nõu
Korju

Aramis
03.05.03, 17:51
Originally posted by Darren

2. voor 03.05
Kernu Staadion

FC Haiba 4:4 FC EBS Team
(0:3)

Kärson (2)
Nõu
Korju

Haiba väravad

Jägel(2 - mõl penaltid)
Kungur
Zoova(nice overtimegoal)

Nagu ka kohapeal sai mainitud, me ise ka vihkame seda teeäärset platsi ja ei suuda ära oodata,millal saaks sinna metsa sisse korraliku muru peale.See toimub heal juhul mai keskel..kui sedagi..

Sonic
04.05.03, 12:25
Tekkis selline küsimus ,et palju kellelgi võistkonna eelarve on?? Ja kes maksab?

PraS
04.05.03, 12:27
oi juaml mis eelarve.......no meil ikka niialju kui palju õlut vaja osta:)

Sonic
04.05.03, 12:53
No seda meilgi aga siiski staadion jne.

orgmets
04.05.03, 14:47
Kuule Sonic, ära reeda siin meeskonna saladusi.:kaval:

Sonic
04.05.03, 14:58
Ma pole ju ennast meie tõelist staar ründajat maininud :D

PraS
04.05.03, 18:02
1188 Infoabi - Märjamaa Kompani 1:4

No meie(märjamaa) olime koguaeg suruv pool.........aga jah täna realiseerisime rohkem võimalusi..........mõlema dpendald mis mis meeksondadele andsid olid väha kagheldavad:)

kräka
04.05.03, 18:56
Märjamaal kulgeb hästi jah......:õnnelik:

PraS
04.05.03, 19:18
tegelt ausalt öeldes mitte hästi.............
einojah arvan et me pole võimelised siit edasi pääsema kui edasi samas vaimsu paneme:(

Aff
05.05.03, 13:29
Märjamaa mängis minu arust ikka 4. liiga kohta superhead mängu. Kui oma võimalusi rohkem ära kasutaks, oleks edasipääsuks suurepärased võimalused. Väga hea mees keskväljal pani meeskonna imelist söödumängu lükkama.
Infoabi, mis koosneb pühapäevasportlastest ja õllesõpradest, sellise tempoga kaasa joosta ei jõudnud. Keskendusime sellele, et saaks ise vähemalt 1 tabamuse kirja ning see ka õnnestus. :)
Penaltid olid muidugi jah mõlemad kaheldava väärtusega, aga meie tunneme sellest vast pisutki rõõmu.

PraS
05.05.03, 13:53
Märjamaa Kompanii tänab kiituse eest 1188 Infoabit!!!!

Niisiis meil on võrreldes eelmise aastaga koosseis natuke nõrgemax muutunud(3 meest on ära läinud)........aga hia pluss meile see et yx mee speax kaugelt maalt naasma:)

Aga jah meid teeb see ettevaatlikux et toompea vastu mängides me just ka kõige paremini oma võimalusi ei realiseerinud.....loota on et meie realiseerimus% tõuseb:)

Pyyame siis IV lääne kunnidele vastu panu osutada:)
Edu kõigile:)

Litmanen37
05.05.03, 17:47
M2rt,hoia k6va...ja vaata et ikka EBSile s2ru teed:õnnelik: :õnnelik: .....

Ian
10.05.03, 19:47
Kuuldavasti lõppes Muhu JK ja Haiba mäng tulemusega 1:1. Väravad löödi 1(Haiba) ja 89(Muhu haiba omaväravast), minutil.

Aramis
10.05.03, 22:01
Originally posted by Ian

Kuuldavasti lõppes Muhu JK ja Haiba mäng tulemusega 1:1. Väravad löödi 1(Haiba) ja 89(Muhu haiba omaväravast), minutil.

Sinu inf vastab tõele..Haiba värava autor - Tammsaar

PraS
11.05.03, 18:01
märjamaa kompanii - spiritas 5:1(3:0)

Spiritas mängis peale esimese poolaja kesket 10 mehega:P

aga mängust niipalju et 10 minutiga otsustati mäng ära...........komapanii esimene rynnak lõppes väravaga..........ja siis ka 10 minutil tehti samaga.........aga spiritas kyllmingit erilis tmuljet ei avaldanud:P

Ian
12.05.03, 10:46
Mnjah, 10 mehega endise teise liiga satsi vastu ongi tegelt suht raske muljet avaldada, või mis Märt. Märjamaa mängis väga ilusat söödumängu ja lõi võimalused ära, millest rohkemat nagu polegi tarvis. Punase kaardi saamist ei hakka parem kommenteerima:D

PraS
12.05.03, 16:31
ma ise olukorda ei näind aga tyyp rääkis oli kaossi saand ja siis kudagi löömax leind........(vastane sai mehe uhkuse pihta)....aga jah siis kutt pyydis vist vabandama minna aga tyyp oli nii nervi et lubas maha lyya ja ei võtnud vabandamist vastu..........aga jah kui arvestada meie võimaluste realiseerimist siis see oli eile vist mingi 20% kanti.........aga jah kui koosseisust rääkida siis meil puudusid kaitses näitex äärekaitsed........ja jah järgmine mäng siis on tõsine andmine loodame sealgi vähemalt yhe punkti saada:)

Lammas
13.05.03, 10:32
Ma arvan et sellest tuleb väga raske mäng, siis meie jaoks just. Meil üks põhiründaja puudu ja meid kummitab just väravate vähesus :( Kompanii paistab olevat ikka väga heas vormis praegu, ma loodan et me saame mängida vähemalt heal väljakul, mitte karjamaal.

peapall
13.05.03, 10:40
Väravate vähesuse üle just kurta ei saa( viimases kolmes mängus 11), vaid just võimaluste väravaks vormistamise üle.

Lammas
13.05.03, 10:59
Jah, nii vast oleks õigem öelda :)

PraS
13.05.03, 18:34
Mis hias vormis me ikka oleme kui oma võimalusi nii kasinalt realiseerime.....

aga loodame et saame seekord siis omaparima skoosseisus kohale tulla....ja korralik mäng antud :p vms

no aga loodame jah et seal metsas saax mängida...mitte seal kuumastikul:P

PraS
17.05.03, 17:32
haiba-kompanii 2:2(0:1)

mängust niipalju et esimene värav oli puhtast sulust .........
aga jah haiba jättis mulle siukese mulje et kui nad ise suruma peax siis nad poelx meid ylemänginud.....aga kontrate puhul jah seda suutsid..........kaotasim eikka 2p:(

Lammas
17.05.03, 18:02
Kle mis märt ajad ma arvan et te ikka võitsite 1p ja meie võitsime 1p. Võimalusi oli kas võrdselt või meil isegi rohkem, vähemalt 4 üksühte jäi realiseerimata. Aga mängite hästi küll aga ei midagi erilist vähemalt meiega võrreldes ;) Muide kas Teil oli oma parim tiim koos ?

Aramis
17.05.03, 18:04

haiba-kompanii 2:2(0:1)

mängust niipalju et esimene värav oli puhtast sulust .........
aga jah haiba jättis mulle siukese mulje et kui nad ise suruma peax siis nad poelx meid ylemänginud.....aga kontrate puhul jah seda suutsid..........kaotasim eikka 2p:(

Jah,Märt, teie esimene värav oli tõesti puhas sulg, aga ega kohtunik imemees pole, see on arusaadav.Üldiselt üks järjekordselt kole ilm, kus jalgpall on ainuke asi, millega aega sisustada.

Aramis
17.05.03, 20:21
Mitteametlikud tulemused:

Haapsalu-Infoabi 6-0
Spiritas-Toompea 1-3

PraS
17.05.03, 21:10
teie esimene oli kus zoova vist era jooxis oli puhas sulg aga jah mis siin ikka ajada.....no siis kooseisust niipalju et see polnd meie parim koosseis.........vasakkaitse oli puud(mina)....... ja siis ka 2 ryndajat kusjuures yx jsut siuke tyypiline 4 liiga ryndaja kes jõuga väravaid lööb.........aga jah midagi jergmine kord siis pyyamae teiel suuremat vastupanu osutada.........

Lammas
18.05.03, 12:02
Sama siin :kaval:

olle
18.05.03, 18:08
Jüri Gymnaasiumi staadion 18.05
FC Mõigu-Rae - FC EBS 0-4(0-1)

Aramis
25.05.03, 17:17
Toompea-Haiba 0-3
Infoabi-Spiritas 1-1
Viimane on mitteametlik tulemus

olle
25.05.03, 18:01
25.Mai Kalevi st

FC EBS Team - FC Haapsalu 0 : 1 (0:0)

PraS
25.05.03, 21:06
märjamaa-klooga 1:2

peapall
27.05.03, 17:19
Äkki Märt kommenteerid veidi viimast mängu ja FC Kloogat.

Ian
27.05.03, 20:50
Keegi tore inimene Ebs-ist võiks vähe Haapsalu mängu ka kommenteerida. Infoabi-Spiritas mängust niipalju, et esimene poolaeg ei saand Spiritasest keegi aru mis väljakul toimus, kuid teiseks poolajaks, kui oldi juba 1-0, taga võtsid mehed end kokku ja vastasel vedas suurtmoodi, et viigi said. Muidu oli tore ja lõbus kohtumine.

PraS
27.05.03, 21:48
märjamaa - klooga mängust niipalju, et nii masendavat ylekaalu ei mäleta ma enam tykkaega.no lihtsatl ei löö ära siis lööb vastane.aga eriti tore oli see et kohtunikku meile ei tulnd ja siis klooga vend vilistas mängu ja yx värav oli suluseisust kuid jah pole mõtet süüdistad akhtunikku ja veel lõpus oli meil viigi võimalus, kuid yx vend mõtles et astub palli peale selle asemel et pall tyhja värava lyya. meeksonda võix ehk võrrelda mängu tasemelt spiritasega...

mingit erilsit nad polnd kuigi jah omad lõid ära........

Sonic
30.05.03, 19:56
ehk siis kompliment meile Märt ??? Mul on küll hea tunne kui meid alagrupi liidriga võrreldakse :D

Aramis
31.05.03, 17:44
Haiba võitis Infoabi.Tulemus kas 4-1 või midagi sarnast...Mäng ei kuulu meie parimate hulka, Kohe alguses tuli kogeda kaotusseisu jäämist.Aga noh, punktid tulid ära.

PraS
01.06.03, 12:34
mõigu-rae - märjamaa 2:6(1:1)

mängust niiplaju et nii hullu kossipanekut ma pole juba ammu näinud.....aga jah saime selel võidu kätte:D

Ian
01.06.03, 12:34
Haapsalu-Spiritas 3-1. Mäng oli tegelikult täista võidetav, aga Spiritasel oli puudu mitmed põhitegijad, ning Ots ei osand palli omaks võtta:D

olle
01.06.03, 17:37
1.Juuni Kalevi staadion
FC EBS Team - Muhumaa JK 2:1 (2:0)

PraS
02.06.03, 19:46
ehk keegi kajastax, et millist mängu mängib EBS?

Darren
02.06.03, 21:22
Sellist mängu, nagu vastased lubavad :)

PraS
04.06.03, 18:40
nonii mul üks küsimsu veel ehk saab sellele parema vastuse:)

no et milline kunstmuru on kuressaares?et kas kumma lillekküla kunstmuruplatisga sarnaneb(kas vana või uuega)?

Aramis
04.06.03, 18:42
Vanaga

peapall
05.06.03, 11:23
Mulle isiklikult meeldis Kuressaare kunstmuru mõlemast Lilleküla platsist rohkem.

pallipoiss
05.06.03, 11:40
ebsi mäng...irw... mängitakse nii kuidas tuju on, aga platsil jutustamises on väga kõvad. viimane mäng premeeriti ebsi mängijat vestlusringi alustamise eest 2 kollasega:doh:

Devil
05.06.03, 12:54
Originally posted by pallipoiss

ebsi mäng...irw... mängitakse nii kuidas tuju on, aga platsil jutustamises on väga kõvad. viimane mäng premeeriti ebsi mängijat vestlusringi alustamise eest 2 kollasega:doh: Kohtunik oli suht udu kah, oleks pidand isegi rohkem mölisema :), aga vastasest olid viimane mäng yle kyll

Lammas
05.06.03, 14:18

nonii mul üks küsimsu veel ehk saab sellele parema vastuse:)

no et milline kunstmuru on kuressaares?et kas kumma lillekküla kunstmuruplatisga sarnaneb(kas vana või uuega)?

Kuressaare kunstmuru on kindlasti kõvem väljak, sest seal kõva põhi ja kummi all pole.
Nii et maitse asi.

Lammas
05.06.03, 15:53
Nii mehed, ajalugu on tehtud. FC Haiba mängud on akrediteeritud maailmakuulsa online kihlveokontori poolt. Panustada saate juba järgmisele liiga mängule. http://www.nordicbet.com/OddsByLeague.cfm?d=2829&MaxRows=25

Ian
06.06.03, 14:53
Tulge siis kõik ilusti Spiritas-Haiba mängu vaatama Laupäeval kell 15.00 Hiiu kunstmurustaadionil. Garanteeritud on väga lõbus õhkkond ja muud nalja. Mängu populaarsusest on isegi Nordicbet haisu ninna saand.

PraS
08.06.03, 17:02
Märjamaa Kompanii - EBS 3:0(1:0)

Meie kõige raksem mäng sel aastal.Aga lõime oma olukorrad ära::p

PraS
08.06.03, 20:33
ehk keegi toob välja ka teiste mängude tulemsued?

sonar
08.06.03, 21:59
FC Toompea - FC Mхigu-Rae 1:1
Toompeal oli palju võimalusi, aga noh...ei vedanud

Aramis
09.06.03, 07:47
Haiba-Spiritas 5-2
Haapsalu-Muhumaa 1-0

pallipoiss
09.06.03, 13:06

Märjamaa Kompanii - EBS 3:0(1:0)

Meie kõige raksem mäng sel aastal.Aga lõime oma olukorrad ära::p

tänab märjamaad hea mängu. mis siin ikka... parem meeskond võitis. näitasite väga hästi kus meil mäng vajab parandamist.edu

PraS
09.06.03, 16:12
aga täname ebsi et nad yhe mehe hyppeliigest tahtsid sodix lyya....:(
ei tea veel msi temast saab.

pallipoiss
10.06.03, 22:24

aga täname ebsi et nad yhe mehe hyppeliigest tahtsid sodix lyya....:(
ei tea veel msi temast saab.

was? mis mängust sa räägid? ainuke olukord, mis võib sellele olukorrale kandideerida on see kui ebsi mängija lõi jala kokku teie omaga... eks ikka juhtub... õlleliigas ikka hinnatakse oma oskusi üle ja lüüakse palli asemel vastaste pihta. kahtlen kas ta just tahtlikult lõi, aga kuna ei tea mis tal kõrvade vahel see hetk toimus

PraS
10.06.03, 23:05
jumal õlleliigat õlleliigax aga niimoodi ei saa kutt oli ikka väga hiljax jäänd pall oli meie mehe valduses ja siis kutt mõtles et lööb täiega palli läbi meie mehe jalgade:P

nojah selle mehe kõrvade vahel jah pole vist kõik korras kui niimoodi tegi:)

Darren
10.06.03, 23:46
Üldiselt on asi järgmine, et pole mõtet viriseda selliste asjade pärast. Vigastused kuuluvad kahjuks jalgpalli, kui füüsilise spordiala juurde, ning tahes tahtmata võib keegi mängu käigus ka viga saada.
Seda konkreetset intsidenti nägin ma ise kuskilt 5-6 meetri kauguselt ning hullu polnud seal minu arvates midagi, mõlemad mängijad läksid palli pärast võitlusse ning Märjamaa mängija lõi palli ära ning enamvähem samaaegselt tabas ka EBSi mängija jalga, seega oli lihtsalt tegemist õnnetu juhusega.

Soovin mehele paranemist.

Tihane
13.06.03, 01:54
Hoidke siis EBS\'ile pühapäeval pöialt .. prominendid vaja muru sisse lüüa.

PraS
14.06.03, 20:49
muhumaa jk - kompanii 0:1

ootax teisi tulemusi kah

Ian
14.06.03, 21:15
Spiritas kaotas kahjuks Kloogale 3-0 suht võrdses mängus, kus kohtunik jättis penalti meie kasuks andmata kuigi tunnistas ise et oli trahvikastis käega mängitud. :viha:

Darren
15.06.03, 19:11
15.06 Kalevi staadion

FC EBS Team 2:0 FC Toompea

Toomik
Korju

Aramis
21.06.03, 17:28
21.06 Kernu staadion

FC Haiba - FC Klooga 3-0(2-0)
väravad:Kungur 2, Jägel

Oli tore suvepäev ;)

PraS
21.06.03, 17:43
märjamaa - haapsalu 0:2(0:0)

olle
21.06.03, 19:15

21.06 Kernu staadion

FC Haiba - FC Klooga 3-0(2-0)
väravad:Kungur 2, Jägel

Oli tore suvepäev ;)

Aramis, oskad ehk öelda, mis teie eelmise mängu seis jäi?
14.06. 15.00 FC Haapsalu - FC Haiba, Haapsalu st

Ei suutnud seda tulemust kusagilt leida :(

Aramis
21.06.03, 22:42
Olle, mu sõber - seda ei leia teda sellepärast, et sellist mängu pole veel peetud.Mäng lükati 14-ndalt 28dale ehk järgmine laupäev Haapsalus toimub mainitud kohtumine.
Muuseas tuleb nentida, et kui vaadata tänaseid tulemusi, siis mõjus meeskondadele eelmise nädalavahetuse puhkus hästi.

Ian
22.06.03, 18:54
Spiritas võitis Mõigu-Raed seisuga 5-3(1-1)
Spiritase väravad lõid:
Taimre-2
Jalakas
Kirss
Orgmets

Darren
22.06.03, 20:23
22.06 TTÜ staadion

1188 Infoabi 0:3 FC EBS

sonar
23.06.03, 11:40
FC Toompea - Muhumaa JK 2:0

AUTO EXPRESS
28.06.03, 18:48
HAIBA ON PARIM.ERITI RENX KES LÕI TÄNA TÕELISE ILUVÄRAVA.TA ISE TEAB KUIDAS.:kaval:

AUTO EXPRESS
28.06.03, 18:49
UNUSTASIN HAIBA-HAAPSALU 2:1

Aramis
29.06.03, 14:14
Ja esimese vooru lõplik tabeliseis:

1. FC Klooga 22
2. FC Haiba 21
3. FC Haapsalu 19
4. Kompanii Märjamaa 17
5. FC EBS Team Tallinn 13
6. FC Toompea 12
7. Muhumaa JK 8
8. FC Spiritas Tallinn 7
9. 1188 Infoabi Tallinn 4
10. FC Mõigu-Rae 3

peapall
30.06.03, 12:42
Esimese vooru kokkuvõtteks tuleb öelda, et täiesti arusaamatu on FC Klooga
niivõrd head tulemused ja kõrge koht turniiritabelis, muidu kõik enam-vähem ootuspärane.
Isiklikult teeb rõõmu veel see, et FC Haiba poolelt on põhikoosseis täies rivistuses kohal olnud vaid ühe mängu ja see pole meie tulemusi väga oluliselt mõjutanud ning et väravavõrku on sahistanud kokku 10 mängijat.

peapall
30.06.03, 16:41

1. FC Haiba
2. Märjamaa Kompanii
3. FC Haapsalu
4. FC EBS Team
5. FC Klooga
6. FC Mõigu-Rae
7. Muhumaa JK
8. FC Spiritas
9. FC Toompea
10. 1188 Infoabi

Hooaja algus sai siis selline ennustus tehtud, pärast esimest ringi muudaks niipalju,
et tõstaks Mõigu-Rae 6. kohalt viimaseks ja Toompea Muhumaa ette.

Kaarel
03.07.03, 22:37
Oskab teist keegi ehk öelda, mis värvi on Muhumaa JK ning FC Spiritase mänguvormid?

Ian
03.07.03, 23:37
Kaarel! Spiritase mänguvorm on (lillakas-sinine)-oranz, Muhu vormi ei mäleta kahjuks.

kaspar
02.08.03, 16:18
fc Spiritas - fc Ebs 5:4
Spirita poolelt Taimre(5):lahe:

Aramis
02.08.03, 17:28
Haiba - Mõigu-Rae 16 - 0 (7-0)
Väravalööjaid oli palju, aga tõenäoliselt said Kungur ja Zoova kumgi 4 golli arvele.

orgmets
02.08.03, 18:37
Oskab keegi öelda mis tulemusega lõppes 1188 Infoabi ja Muhumaa JK vaheline kohtumine.:lahe:

PraS
02.08.03, 20:49

Väravalööjaid oli palju, aga tõenäoliselt said Kungur ja Zoova kumgi 4 golli arvele.

räägid ehk mängust lähemalt?

Aramis
02.08.03, 21:54

räägid ehk mängust lähemalt?

Siin pole midagi lähemalt rääkida. Neid oli kaks vähem, see ehk aitab sind.

PraS
03.08.03, 21:43
Fc Toompea - Märjamaa Kompanii 0 : 1 (0:0)

V: Konsa

PraS
04.08.03, 21:58
FC Haapsalu - FC Klooga ?:?

Aramis
05.08.03, 15:23
Originally posted by PraS

Räägitakse, et viik....

Lammas
06.08.03, 10:04

Räägitakse, et viik....

2-2

Lammas
06.08.03, 10:05
1188 - Muhumaa 0 - 3

kaspar
10.08.03, 16:05
muhumaa jk - fc Spiritas 0 - 0

PraS
10.08.03, 17:22
märjamaa kompani - 1188 infoabi 7:0(5:0)

teiste mängude tulemusi kah!!!!

Aramis
10.08.03, 17:58
EBS - Haiba 2-4 (1-2)
Haiba väravad : Mandelkorn, Jägel(2), Spitz

mõigu rae-klooga 0:5 (0:3)

Lammas
11.08.03, 10:54
Haapsalu - Toompea 2-0

kaspar
16.08.03, 14:23
Fc Spiritas - Märjamaa Kompani 3 : 8(1:0)
Spiritase väravad : Taimre(3)

kaspar
16.08.03, 14:25
sry poolaeg oli 1:1

PraS
16.08.03, 15:16
Märjamaa väravad: kesküla4,zipulin1,kosubenko1,sirel1,laansoo1

sonar
16.08.03, 22:55
1188 infoabi - Toompea 1-2

Aramis
17.08.03, 21:24
FC Haiba . JK Muhumaa 3-1 (1-1)

Haiba väravad: Varatu, Küttner, Spitz.

Tihane
18.08.03, 17:12
FC Klooga - FC EBS Team 2:2 (1:0)

EBS väravad: Margus Korju, Alvar Platatsis

pallipoiss
18.08.03, 22:34
Originally posted by Tihane

FC Klooga - FC EBS Team 2:2 (1:0)

EBS väravad: Margus Korju, Alvar Platatsis

ikka juhtub:D

PraS
23.08.03, 17:36
Märjamaa Kompanii - Fc Haiba 3:5(1:3)

Meiepoolt võetuna mängu algus oli päris roosiline mingi 10. minutil lõime kolli.Meie ryndaja pääses äärelt läbi ja siis suutis sööta värava ette kus meie parempoolik suutis välisküljega ilusa löögiga palli väravasse toimetada. Kuid siis hakkas meie saaga peale.Haiba pallurid olid algul küll ohtlikud kuid suutsime nende püüdlused nullida, aga siis eksis meie paremkaitse ja pääses haiba pallur läbi ja lõi paremajala varbaga palli meie võrku . Väravavht eksis vastutulekuga....... Ja siis mõne minuti pärast tuli jälle haiba meie paremalt äärelt läbi ja jälle koll. Ja kolmas koll ka kohe selle järgi parema ääre läbimurdst haibale ja sööt keskele ja ründajal polnud probleemi seisu vormistamisega probleeme. Ja esimesel poolajal ei juhtunudm midagi erilist enam ja seis jäi poolajaks 1:3 Märjamaa poolt vaadates.

Ja teine poolaeg algas meile üsna normaalselt nagu kogu kohtumine oli ka ka teine poolaeg meie kontrolli all st. meie surusime. Aga siis ei pidand meie ründaja närvid vastu ja ta ütles kohtuniku otsusele peale kohtunikule väga halvasti ja järgnes meie ründajale punane kaart!!! Ja siis suutsime veel 10kesi olles vastu värava lüüa........ Ja siis söötis meie sisse tulnud vasakkaitse väravavahist tagasi tulnud palli väravahi poole meetri pealt tagasi ja väravaht omastas selle kätega ja kohe kõlas kohtuniku vile ja Haibale vabalöök ja see takerdus meie ühesse kaitsemängijasse, kuid paraku põrkus see pall Haiba vasakpooliku kätte ja Haiba mängumees sai selle toimetatud meie väravahi taha ja seis 4:2. Ja siis juhtus meie jaoks väga halb asi et meie ründaja sai põlv haiget, kuna vastane koksis tagant jalgadesse, kuid siis juhtus midagi väga ebasportlikku.Meie mehe põlv sai päris tõsiselt haiget ja siis üks või isegi mitu haiba meest hõiskasid(väljed oli midagi sarnast, kuid mitte sama, kuid mõte oli sama) et mees tõuse üles mida sa simuleerid seal.Meie mees oli nii palju viga saand et ei saand oma jalga sirgeks sirutada. Ja selliste Haiba meeste hüete peale oleks peaegu nagelemiseks läind,kuid asi vaibus lõpuks ja saadi meie mees ära tassitud väljaku äärde ja me jätkasime 9kesi.Ja siiis suutis Haiba meie vähemust kasutades veel ühe koli meile lüüa ja 5:2. Kuid meie suutsime veel yhe tagasi lüüa ja 5:3, kuid jah see oligi kõik.

Tuleb mainida et selles mängus oli palju kokkupõrkeid kus said nii Haiba(ühe Haiba mehe vigastus süütus olukorras, kus nad pidid vahetuse tegema) kui ka Märjamaa mehed haiget, kuid ise konfliktis oldud yhe Haiba mehega olles tundusid nad väga ennast täis olevad. Kuid kokkuvõttes oli mäng väga rabe ja kohtuniku(Tiit Kivisild) töö jättis soovida.Meil jäeti veel üks pennalt andmatta, kuid jah see poleks vist mängu seisu muutnud, kuid jah oleks elevust toonud mängu.Kuid jah kaotasime oma eksimustest.

Edu siis siiski Haibale.

Ja Aramis ootan su vastukaja!!!!

Aramis
23.08.03, 21:35
Sorry, et pean sulle pettumust valmistama, aga kuna üleeile khaigestusin ja täna hommikul veel nina täiesti kinni oli, siis jätsin selle mängu tervislikel põhjustel vahele. Kui tavaliselt , vähemalt viimastel aegadel pole meil probleemi 13-15 mehe väljaku äärde saamisega, siis seekord oli meil vist üks vahetusmees ja temalegi ametlikult arsti poolt sportimise keeld peale pandud.Ja nagu ma lühidalt temalt kuulsin, siis pidi ta tervelt 70 minutit platsil lippama. Aga pikema vastuse ma arvan annavad sulle siin härrased TibuTibu ja Peapall, kes väljakul olid. Edu teilegi!

PraS
23.08.03, 21:46

Sorry, et pean sulle pettumust valmistama, aga kuna üleeile khaigestusin ja täna hommikul veel nina täiesti kinni oli, siis jätsin selle mängu tervislikel põhjustel vahele. Kui tavaliselt , vähemalt viimastel aegadel pole meil probleemi 13-15 mehe väljaku äärde saamisega, siis seekord oli meil vist üks vahetusmees ja temalegi ametlikult arsti poolt sportimise keeld peale pandud.Ja nagu ma lühidalt temalt kuulsin, siis pidi ta tervelt 70 minutit platsil lippama. Aga pikema vastuse ma arvan annavad sulle siin härrased Lammas ja Peapall, kes väljakul olid. Edu teilegi!

loodan et saad tervex, kuid jah ma pean teile/sulle pettumust valmsitama, kuid me vist järgmine aasta ei saa teiega III kokku.........aga edu teilegi ja loodan et absitate meid ....... võites Haapsalut ja Kloogat:)

Aramis
23.08.03, 22:12
No ma usun, et kui just kõik põhivennad tulemata ei jäta, siis probleemi ei teki. Iseenesest oleks kõva küll teha liigahooaeg ilma kaotuseta. Aga eks näis...pool on teisest poolest veel ees.

mikk666
24.08.03, 00:04
suht raske on ikka märjamaa võistkonnal mängida kui üks mees keskväljal kogu aeg pirtsutab ja solvub nagu väike tydruk.:viha: :viha:

PraS
24.08.03, 02:00
Originally posted by mikk666

suht raske on ikka märjamaa võistkonnal mängida kui üks mees keskväljal kogu aeg pirtsutab ja solvub nagu väike tydruk.:viha: :viha:

sa ei ole ainuke kes seda tähele paneb:)

Lammas
24.08.03, 12:06

``Ja teine poolaeg algas meile üsna normaalselt nagu kogu kohtumine oli ka ka teine poolaeg meie kontrolli all st. meie surusime. ``

St. et veeretasite palli oma poolepeal, mis on muidugi tore et te seda seal kontrollisite ;)

``Aga siis ei pidand meie ründaja närvid vastu ja ta ütles kohtuniku otsusele peale kohtunikule väga halvasti ja järgnes meie ründajale punane kaart!!!``

Väga nõrk vend minu meelest, polnud rahul sellega et väravavaht oli üle otsa joone aga kuna reegel on selline et mees võib olla üle joonè aga pall peab olema väljakul. Tuleks ikka reeglid selgeks teha meestele, teenis väga mõtetu punase.

``Meie mehe põlv sai päris tõsiselt haiget ja siis üks või isegi mitu haiba meest hõiskasid(väljed oli midagi sarnast, kuid mitte sama, kuid mõte oli sama) et mees tõuse üles mida sa simuleerid seal.Meie mees oli nii palju viga saand et ei saand oma jalga sirgeks sirutada. Ja selliste Haiba meeste hüete peale oleks peaegu nagelemiseks läind,kuid asi vaibus lõpuks ja saadi meie mees ära tassitud väljaku äärde ja me jätkasime 9kesi.``

Kui sa nüüd tõpselt tahad teada siis see nr.8 kes kogu aeg nuttis ärritus selle peale, et keegi teie mees ütles et kutsuge kiirabi ja siis keegi publikust (teie poolehoidja) küsis mis number on. Meie mees siis hõiskas talle et kas sa küsid kiirabi või mängija numbrit ja selle peale see nr.8 ärritus nii et oi oi. Meie mees ei mõelnud kuidagi solvata Teie meest vaid pigem imestas selle küsija lollust, kes ei tea kiirabi numbrit.

``Tuleb mainida et selles mängus oli palju kokkupõrkeid kus said nii Haiba(ühe Haiba mehe vigastus süütus olukorras, kus nad pidid vahetuse tegema) kui ka Märjamaa mehed haiget, ``

Ja ühe mehe põlv sai tõsiselt vigastada kui libises küljejoone juures väljakult välja pool meetrit vastu raud konstruktsioone ??????????? Suht ebanormaalne või kuidas ?

``kuid ise konfliktis oldud yhe Haiba mehega olles tundusid nad väga ennast täis olevad.``

Kui sa ühe mehega nägelesid ei näita see veel küll seda et Haiba mehed ennast täis on, ilmselt olid ise ka süüdi milleski, selliseid asju juhtub alati.

``Kuid kokkuvõttes oli mäng väga rabe ja kohtuniku(Tiit Kivisild) töö jättis soovida.Meil jäeti veel üks pennalt andmatta, ``

Neid jäetakse alati andmata, ka meil jäeti andmata, need pole isegi mainimist väärt.

``Kuid jah kaotasime oma eksimustest.``

Nii ta kahjuks oli, parem võitis ;)

Ja mul on väga kahju Teie noormängijatest kes sellist terrorit peavad väljakul taluma nr.8 näol.

Edu ka Teile ja kes teab võibolla kohtume ka järgmine aasta.

FC Haiba

olle
24.08.03, 18:56
XIII voor

24.08. 15.00 FC EBS Team - FC Mõigu-Rae 3:1 (1:1)

peapall
25.08.03, 09:56

Meiepoolt võetuna mängu algus oli päris roosiline mingi 10. minutil lõime kolli.Meie ryndaja pääses äärelt läbi ja siis suutis sööta värava ette kus meie parempoolik suutis välisküljega ilusa löögiga palli väravasse toimetada. Kuid siis hakkas meie saaga peale.Haiba pallurid olid algul küll ohtlikud kuid suutsime nende püüdlused nullida, aga siis eksis meie paremkaitse ja pääses haiba pallur läbi ja lõi paremajala varbaga palli meie võrku . Väravavht eksis vastutulekuga....... Ja siis mõne minuti pärast tuli jälle haiba meie paremalt äärelt läbi ja jälle koll. Ja kolmas koll ka kohe selle järgi parema ääre läbimurdst haibale ja sööt keskele ja ründajal polnud probleemi seisu vormistamisega probleeme. Ja esimesel poolajal ei juhtunudm midagi erilist enam ja seis jäi poolajaks 1:3 Märjamaa poolt vaadates.

Ja teine poolaeg algas meile üsna normaalselt nagu kogu kohtumine oli ka ka teine poolaeg meie kontrolli all st. meie surusime. Aga siis ei pidand meie ründaja närvid vastu ja ta ütles kohtuniku otsusele peale kohtunikule väga halvasti ja järgnes meie ründajale punane kaart!!! Ja siis suutsime veel 10kesi olles vastu värava lüüa........ Ja siis söötis meie sisse tulnud vasakkaitse väravavahist tagasi tulnud palli väravahi poole meetri pealt tagasi ja väravaht omastas selle kätega ja kohe kõlas kohtuniku vile ja Haibale vabalöök ja see takerdus meie ühesse kaitsemängijasse, kuid paraku põrkus see pall Haiba vasakpooliku kätte ja Haiba mängumees sai selle toimetatud meie väravahi taha ja seis 4:2. Ja siis juhtus meie jaoks väga halb asi et meie ründaja sai põlv haiget, kuna vastane koksis tagant jalgadesse, kuid siis juhtus midagi väga ebasportlikku.Meie mehe põlv sai päris tõsiselt haiget ja siis üks või isegi mitu haiba meest hõiskasid(väljed oli midagi sarnast, kuid mitte sama, kuid mõte oli sama) et mees tõuse üles mida sa simuleerid seal.Meie mees oli nii palju viga saand et ei saand oma jalga sirgeks sirutada. Ja selliste Haiba meeste hüete peale oleks peaegu nagelemiseks läind,kuid asi vaibus lõpuks ja saadi meie mees ära tassitud väljaku äärde ja me jätkasime 9kesi.Ja siiis suutis Haiba meie vähemust kasutades veel ühe koli meile lüüa ja 5:2. Kuid meie suutsime veel yhe tagasi lüüa ja 5:3, kuid jah see oligi kõik.

Tuleb mainida et selles mängus oli palju kokkupõrkeid kus said nii Haiba(ühe Haiba mehe vigastus süütus olukorras, kus nad pidid vahetuse tegema) kui ka Märjamaa mehed haiget, kuid ise konfliktis oldud yhe Haiba mehega olles tundusid nad väga ennast täis olevad. Kuid kokkuvõttes oli mäng väga rabe ja kohtuniku(Tiit Kivisild) töö jättis soovida.Meil jäeti veel üks pennalt andmatta, kuid jah see poleks vist mängu seisu muutnud, kuid jah oleks elevust toonud mängu.Kuid jah kaotasime oma eksimustest.

Edu siis siiski Haibale.

jube nutt ja hala, ära otsi vabandusi, mine õue ja tee tööd enda kallal

PraS
25.08.03, 19:18

Edu siis siiski Haibale.

jube nutt ja hala, ära otsi vabandusi, mine õue ja tee tööd enda kallal

ei jälle sa mööblimaja foorumist siia tulnd.

peapall
26.08.03, 10:09
juhei pras, huumor nagu su kramatikagi

PraS
26.08.03, 16:06

juhei pras, huumor nagu su kramatikagi

kle vahelduseks tõugu kuskil mõjal.
kui midagi asjalikku pole öelda siis pole vaja seletada.........

Aramis
26.08.03, 23:05
Pras, paraku on kriitika õigustatud.

PraS
26.08.03, 23:11

Pras, paraku on kriitika õigustatud. Ja topeltpostitused ei pane kedagi sind tõsisemalt võtma.

ei no kriitika kriitikax........aga ma nagu eeldsin et kriitka on rohkem sisutihedam, kui yksainus labane lause

Raimo
27.08.03, 09:12
ei no kriitika kriitikax........aga ma nagu eeldsin et kriitka on rohkem sisutihedam, kui yksainus labane lause

Teeme nii, et lõpetame üldse siin asjatu vaidlemise ära!

Lammas
29.08.03, 11:51
to Raimo

Kohtuniku märkused võistkonna FC EBS Team esindaja ebasportliku käitumise kohta (katse mõjutada kohtunikku võltsima protokolli) pärast EMV IV liiga mängu FC Mõigu-Raega 24. augustil 2003.a

äkki kommenteerid.

Raimo
29.08.03, 18:14
Originally posted by Tibutibu
to Raimo
Kohtuniku märkused võistkonna FC EBS Team esindaja ebasportliku käitumise kohta (katse mõjutada kohtunikku võltsima protokolli) pärast EMV IV liiga mängu FC Mõigu-Raega 24. augustil 2003.a
äkki kommenteerid.

Kuna ise mängul polnud, siis ei oskagi täpselt kommenteerida. Treeneriga rääkides sain aru, et kohtunik polnud mitmeid ilmselgeid vigu ära vilistanud ja siis andis ühele Mõigu-Rae vennale ropendamise eest punase. Nii siis oligi meie treener pärast mängu läinud kohtuniku juurde, veidi selgitanud (ehk siis paar korda mõnd kangemat sõna kasutanud) olukordi ning ütles ka, et Mõigu vennale polnuks mõtet punast kaarti anda ja et seda pole mõtet protokolli märkida.
Seda siis kohtunik pidaski \"võltsimise\" all silmas :D
Aga noh, eks asjaosalised kommenteeri ise täpselt juhtunut.

Aff
30.08.03, 20:22
mida kuradit!
nii see jalgpall ongi???

Tihane
30.08.03, 20:27
Originally posted by Aff

mida kuradit!
nii see jalgpall ongi???

oh ära üllatu .. kohtunikebrigaad alla meistriliiga ja esiliiga kohtumiste on täielik solk.

Täna käisin teise liiga kohtumist vaatamas ning nägin ihusilmaga pealt mismoodi kohtunik võrdse mängu Maardule 10:0 kaotuseks vormistas.

Alustas ta kahe järjestikuse kollasega väravavahile (otsuse kommenteerimise eest) .. seejärel ei vilistanud kahel korral tvmk käsi karistusalas ära .. lisaks sellele tõmmati puhtalt läbijooksult maardu mees seljatagant maha (mees kukkus veel üsna valusalt) .. Selle peale ei tulnud viletki (kuigi normaalne oleks olnud pennal ja vähemalt kollane).

Ega vist muudmoodi neid madalamate liigade mänge atraktiivsemaks saagi, kui panna klounid vilistama.

PraS
06.09.03, 20:19
klooga - märjamaa 0:2(0:0)

kaspar
06.09.03, 21:01
Spiritas vs. Infoabi 1188 (0:0) 5:0
Orgmets 2
Küüra 2
Taimre 1
:kaval:

PraS
07.09.03, 18:08
teretulnud oleksid ka teised tulemused.........

Devil
07.09.03, 19:22

teretulnud oleksid ka teised tulemused......... ee hmmz ebs kaotas haapsalus haapaslule 5:0 väidetavalt, kommenterida ei oska ja 100% tulemuse õidsusele pead ei anna

Sonic
07.09.03, 19:46
oleks tore kui keegi paneks siia yles moigu-rae ja muhumaa tulemused

pallipoiss
07.09.03, 23:08
mõigu võit, aga ei tea paljuga

Aramis
07.09.03, 23:46
Haiba - Toompea 2-0 (0-0)

Toompea oli väga nõrga koosseisuga, aga sellegi poolest oli nende umbkaitse 60 minutit edukas.Aga lõpuks pääses õiglus võidule. Haiba väravad: Jägel,Spitz.

Lammas
08.09.03, 10:28
Originally posted by pallipoiss

mõigu võit, aga ei tea paljuga

2-1

Tihane
08.09.03, 10:47

teretulnud oleksid ka teised tulemused......... ee hmmz ebs kaotas haapsalus haapaslule 5:0 väidetavalt, kommenterida ei oska ja 100% tulemuse õidsusele pead ei anna

5:0 ta jäi .. ca veerand mängu pealt jäid EBSi mängijad lihtsalt platsile seisma ja naerma. Haapsaluga haapsalus mängida on suhteliselt võimatu. Kõiki mänge vilistab nende treener ja hea sõber. Haapsalu on kodus kahe hooaja jooksul kaodanud vaid kaks mängu .. väljaspool kodu on aga peksupoiss.

Samas ainult kohtuniku süüks seisu ei saa lugeda .. EBS tiim ei olnud eriti motiveeritud ja käituti loiult.

peapall
08.09.03, 11:30
Tihane:
\"Haapsalu on kodus kahe hooaja jooksul kaodanud vaid kaks mängu .. väljaspool kodu on aga peksupoiss.\"

Ma nüüd ei saa sellest peksupoisi jutust päris täpselt aru,sest tegelt see ju nii ei ole, aga lasta olla. Ja kaotanud on nad mõlemad mängud meile ning kohtunik on minu mäletamist mööda olnud täiesti objektiivne.

Tegin väikse kokkuvõtte meie löödud väravatest. Juba mitmendat aastat järjest lööme teisel poolajal tunduvalt rohkem kui esimesel, ehk siis tänase päeva seisuga 1/3(23) väravatest esimesel ja 2/3(37) teisel, ei teagi millest see tingitud on.

pallipoiss
08.09.03, 11:30
kui klooga vastu ebs mängis jalgpalli, siis haapsalus tegeleti küll millegi muuga.... samamoodi mängides on ebs varsti viimane või kusagil seal lähedal

Lammas
08.09.03, 13:46

Tegin väikse kokkuvõtte meie löödud väravatest. Juba mitmendat aastat järjest lööme teisel poolajal tunduvalt rohkem kui esimesel, ehk siis tänase päeva seisuga 1/3(23) väravatest esimesel ja 2/3(37) teisel, ei teagi millest see tingitud on.

Ilmselt on see sellest et kui mängule tullakse 1 min enne algust siis ei jõuta ennast veel sisse elada ja 45 min. kulub soojaks saamisele ;)

Aramis
13.09.03, 17:47
No nii, täna oli siis eriti kehv päev Nõmme kandi rahval...kõigepealt Spiritas lasi Haapsalu vastu 2-1 eduseisu käest ja kaotas 2-3 ning siis ei suutnud Haiba Infoabi vastu 0-0-st enamat. Oleme jälle viikide lainel, ei suuda piisavalt pingutada ja antud mängus võttis plats ka oma, sest TTÜ on ju tegelikult karjamaa.

Tihane
13.09.03, 18:51

No nii, täna oli siis eriti kehv päev Nõmme kandi rahval...kõigepealt Spiritas lasi Haapsalu vastu 2-1 eduseisu käest ja kaotas 2-3 ning siis ei suutnud Haiba Infoabi vastu 0-0-st enamat. Oleme jälle viikide lainel, ei suuda piisavalt pingutada ja antud mängus võttis plats ka oma, sest TTÜ on ju tegelikult karjamaa.

veel kehvem päev FC EBS Team mängijatele, kes 10kesi ja väravavahita kuressaarde sõites 5:0 vaeseomaks peksti

Sonic
13.09.03, 19:46
Ehk keegi teab ka Toompea mangu tulemust?

Sonic
14.09.03, 00:10
Heal päeval kui kõik vennad kohal on siis võib mängida päris hästi, st. siis keskmiselt aga üldjuhul ikka veits nõrgad. Fc Haiba kommentaar 1188 Infoabile :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Aramis
14.09.03, 00:15
Sonic juba sinu signature viitab vaenulikele kavatsustele...ja nagu Renx ütles, peale tänast mängu oleme me järgmine nädal nii vihased platsil, et see saab olema midagi koledat. Kindlasti tahab ka Fille teid tervitama tulla ;)

Sonic
14.09.03, 00:32
Viibin ise kahjuks kaugel kaugel ega osale enam see aasta mangudel kuid siiski mu signature ytleb koik:D

Sonic
14.09.03, 00:33
Ja yks asi veel mis Fille vaata parem KAIMRE varavaid.

Litmanen37
14.09.03, 03:06
ja Nimeta tahtis Kaimret kaitsesse panna.....suur viga oleks olnud...kui mees oleks meile j22nd

Tihane
14.09.03, 09:54
Originally posted by Sonic

Ehk keegi teab ka Toompea mangu tulemust?

14.09. 15.00 FC Toompea - FC Klooga, A. Le Coq MiniArena

võid veel tulemust kujundama minna.

PraS
14.09.03, 17:06
Märjamaa Kompanii - Mõigu-Rae 6:0(1:0)

Tihane
14.09.03, 17:24
FC Toompea - FC Klooga 2:3(0:2)

toompea esimene värav naljakas peaga löödud kaarpall, milleni klooga väravavaht ei üldinud .. teine värav penaltist ... lisaajal oli veel võimalus viik lüüa, kuid ca keskjoonelt kõmmutatud pall kukkus võrgu asemel latti.

klooga väravavaht oli naljanumber.

Aramis
20.09.03, 17:27
FC Haiba - Spiritas 4-0 (2-0)

Kuuldavasti on Haapsalu meile kena kingituse teinud, kuna olevat Muhumaaga viigi teinud.

Tihane
21.09.03, 17:11
FC EBS Team - Kompanii Märjamaa 4:1 (2:1)

EBS\'il oli peale kaht kaotust suur tõestusvajadus, väravavaht terve ning pisut õnne
Märjamaa moraal läks peale 2:1 taha jäämist madalale .. sisemised pinged ning kohtuniku mitte mõistmine viisid kaotuseni.

Darren
21.09.03, 17:54

EBS\'il oli peale kaht kaotust suur tõestusvajadus, väravavaht terve ning pisut õnne
Märjamaa moraal läks peale 2:1 taha jäämist madalale .. sisemised pinged ning kohtuniku mitte mõistmine viisid kaotuseni.

Tihane unustas siinkohal mainida, et onu Darren mängis jälle üle tüki aja, ja näe mis kohe juhtus! :p
Parim mäng EBSi poolelt see aasta, seda julgeks küll väita.

Aramis
21.09.03, 20:09

Hea töö, mehed! Ma olen alati EBSi heaks satsiks pidanud ;)

Tihane
21.09.03, 23:05

Hea töö, mehed! Ma olen alati EBSi heaks satsiks pidanud ;)

ongi hea sats .. aga miskrt neil puudu on?

peapall
22.09.03, 13:37

Eesti naljakaim jalgpallur Pras, mis siis seekord juhtus teil?

PraS
23.09.03, 16:11

Eesti naljakaim jalgpallur Pras, mis siis seekord juhtus teil?

midagi ei juhtund.......4-5 meest on väljas erinevatel põhjustel ja ka EBS mängis hästi ja me polnd lihtsatl piisavalt head, et neid võita.

Ja peapall sa liiga palju palle peaga võtnud, et see kohati su huumorisoonele halvustavalt mõjunud.
OT.

Aramis
27.09.03, 17:10
FC Haiba - FC Haapsalu 3-0(2-0)

Väravad: Jägel,Kungur,Zoova

PraS
27.09.03, 17:13
märjamaa kompanii - Muhumaa Jk 4:0(0:0)

V:Kesküla2,Sipulin,Soomre

Lammas
27.09.03, 17:29
FC Haiba kindlustas endale ka meistritiitli !!!:õnnelik:

PraS
27.09.03, 17:52

FC Haiba kindlustas endale ka meistritiitli !!!:õnnelik:

Märjamaa tänab Haibat et te meile sansi andsite:)

Aramis
04.10.03, 17:00
Haiba - Klooga 6-0

Korralik tulemus arvestades, et kaks tundi enne mängu oli meid 7 tükki koos, kes mängida said. Peale tõsist PR-tööd saadi 11 kokku, neist kaks ametlikult vigast meest, aga paistab, et sellest oli enam kui küll.

Alagrupi lõppseisu kohalt oleks vajalik märkida, et Haapsalu kaotas Märjamaale 0-1.
Seega lõplik seis:

Haiba 46
Klooga 39
Märjamaa 38
Haabsalu 36

Tihane
04.10.03, 17:25
FC EBS Team - Infoabi 1188
10:0 (5:0)

Lõbus päev EBS\'lastele

kuidas toompea ja haiba mäng läks?

Aramis
04.10.03, 17:44

kuidas toompea ja haiba mäng läks?

Kes vana asja meelde tuletab ...

PraS
04.10.03, 18:23

Alagrupi lõppseisu kohalt oleks vajalik märkida, et Haapsalu kaotas Märjamaale 0-1.
Seega lõplik seis:

Haiba 46
Klooga 39
Märjamaa 38
Haabsalu 36

Mängust niipalju, et Haapsalul oli võimalusi umbes 20, kuid ei suutnud neid ära lüüa....
Enamuse mängust surusime meie.Ja kohtuniku kohapealt niipalju et esimesed 65-70 minutit pani normaalset vilet, aga lõpuks mäng ei meenutanud enam jalgpalli vaid ragbyt, aga õnneks suutsime me enda tagala puhta hoida:)

olle
05.10.03, 15:25
Teab keegi, mis seisuga Muhumaa JK vs FC Toompea mäng lõppes?

Lammas
06.10.03, 10:32
Originally posted by olle

1 - 4

Refieus
06.10.03, 11:17
Haibale Striidi ja minu poolt õnnitlused eduka hooaja puhul:D

Tihane
06.10.03, 11:27

Originally posted by olle

1 - 4

Toompea kasuks siis?

Lammas
06.10.03, 13:23
jep

PraS
06.10.03, 18:10
Ma panen siis meie(märjamaa Kompanii) üleminekumängud siia kirja.

11.10. 13.00 Märjamaa Kompanii – Turba
18.10. 13.00 Turba – Märjamaa Kompanii

fitti
07.10.03, 13:08
ega keegi oska öelda, mis nummeri all mängib fc toompeas Allar Jõks? hädasti oleks tarvis teada...

peapall
07.10.03, 14:30

1. FC Haiba
2. Märjamaa Kompanii
3. FC Haapsalu
4. FC EBS Team
5. FC Klooga
6. FC Mõigu-Rae
7. Muhumaa JK
8. FC Spiritas
9. FC Toompea
10. 1188 Infoabi

Hooaja algus sai siis selline ennustus tehtud, pärast esimest ringi muudaks niipalju,
et tõstaks Mõigu-Rae 6. kohalt viimaseks ja Toompea Muhumaa ette.

Hooaja kokkuvõtteks võib öelda, et kevadel tehtud ennustus peaaegu pidaski paika kui v.a. Klooga suhteliselt senini tunduvüllatuslik teine koht. Kui võrrelda tänavust eelmise hooajaga, siis V liiga oli eelmine aasta vähe tugevam ja raskem mängida, aga seal olid ka see aasta 2 liigas mänginud võistkond(PJK) ja Idas 3 liigasse tõusnud Rapla Alti.Aga hakkame siis põnevusega ootama järgmist aastat, loodame et ka see möödub kaotusteta.:)

marabella666
07.10.03, 16:39
väike vahemärkus- PJKa mängisid sel hetkel poisid sünniaastaga 84-85 ja seal polnud mitte keegi varem kõrgemal mänginud.

peapall
08.10.03, 11:27
Originally posted by FCOperBK

väike vahemärkus- PJKa mängisid sel hetkel poisid sünniaastaga 84-85 ja seal polnud mitte keegi varem kõrgemal mänginud.

ma mõtlesin seda, et tänavu aasta nad mängisid juba II liigas

PraS
11.10.03, 18:13

Märjamaa - Turba 1:3(1:1)

Turba kasutas kahte võõrast mängijat ja saab disklaffi:)

Aramis
11.10.03, 22:31

Kindel?

PraS
12.10.03, 11:05

Kindel?

jah.........

Tihane
12.10.03, 14:20

kas see mõjutab ka järgmist mängu, või läheb lihtsalt kirja 3:0 võit teile esimese mängu eest .. ja teise mängu peate siiski kõvasti pingutama?

sprinter
12.10.03, 15:29

kas see mõjutab ka järgmist mängu, või läheb lihtsalt kirja 3:0 võit teile esimese mängu eest .. ja teise mängu peate siiski kõvasti pingutama?

minu teada peax kirja minema 3-0 võit ja järgmine mäng toimub nagu tavaliselt aga võitma peab siis vähemalt 4 väravaga

PraS
12.10.03, 16:26
Originally posted by lookas

minu teada peax kirja minema 3-0 võit ja järgmine mäng toimub nagu tavaliselt aga võitma peab siis vähemalt 4 väravaga

mina sain oma kapteni jutust nii aru, et teist mängu ei tule.........

Lammas
13.10.03, 13:42
Õieti said. Kuna kui Turba juhtuks ka teise mängu võitma siis arvestatakse seda et on võrdsed punktid ja siis tuleb disk. mängude arv ja tänu sellele ei ole ju mingit mõtet teist mängu pidada. Aga ma ei saa aru miks need Turba vennad sellise asja endale kaela tõmbasid ?

Tihane
13.10.03, 14:21

Õieti said. Kuna kui Turba juhtuks ka teise mängu võitma siis arvestatakse seda et on võrdsed punktid ja siis tuleb disk. mängude arv ja tänu sellele ei ole ju mingit mõtet teist mängu pidada. Aga ma ei saa aru miks need Turba vennad sellise asja endale kaela tõmbasid ?

ega loll ei olegi hea olla .. õnnitlused märjamaale.

Devil
16.10.03, 23:51
EBS tulevasest aastast V liigas, tugevamad EBSlased hakkavad mängima aga JK Kalev II-s nagu naised saunas rääkisid.

Tihane
17.10.03, 00:04

EBS tulevasest aastast V liigas, tugevamad EBSlased hakkavad mängima aga JK Kalev II-s nagu naised saunas rääkisid.

huvitavad naised seal saunas sul .. samas jäi sul neilt naistelt kuulmata, et jaotuse põhimõte ei ole ainult tugevuse järgi .. vaid asjal on ka mõned muud aspektid.

Lisaks sellele on sihuke vangerdus hetkel veel lõpliku otsuseta .. vaid pigem üks variantidest.

Devil
17.10.03, 00:08
mõned tugevamad st, jah vabandust ... saunas räägiti just et asi suht kindel ;)

Tihane
17.10.03, 00:12

mõned tugevamad st, jah vabandust ... saunas räägiti just et asi suht kindel ;)

kas seal saunas basseini on? .. tuleks ka muidu ..

toivo
11.02.04, 11:42
kas kellelgi on infot sel aastal mängivate meeskondadekohta ?