320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mõte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõte

    Ma siin vaikselt kodus tulin järgmisele mõtele, mis pikalt läbi käinud mul peast ja nüüd natuke detailsemalt üles mõeldes esitan plaani ka teile:

    Mis arvaksite kui valmis saaks eestikeelne AINULT Inglise Liiga jalgpalli kajastav lehekülg. Olen juba pikka aega Inglismaa jalgpalli fänn ja märgnaud, et siingi tegutseb nii mõnigi Inglise Liiga pooldaja :P . Mõte seisneb selles, et teha Inglise Liigat puudutav lehekülg. Mitte miskit www.soccernet.ee ega www.nufc.pri.ee taolist, vaid natuke erinev. Püüaks kajastada iga Inglise Liiga meeskonna tegemisi ja tulemusi. Muidugi saame peamised ülevaated soccernetist ja sportnetist ehkki ning muidugi inglisekeelsetest lehtedest, kuid siiski puudub oma

    Asjal on aga ilmet ainult siis, kui tegijad palju on - seepärast. Ja kuna siin foorumis liigub nii mõnigi asjalik ja teadja mees, siis ehk saaks miskit 15-20 meest kokku. Teha üks korralik Premierleague leht oleks ju fantastiline. Eesmärgiks oleks nö. lähemalt kui tava jalgpallilehed puudutada Inglise jalgpalli ülidselt ja iga meeskonda eraldi. Kui mingit võrdlust tuua, siis ehk www.soccernet.com.

    Rõhutan, asjal on ainult ilmet siis, kui inimesi natuke rohkem kui peaks olema :P ja kui tahtmist ka olemas on. See idee ei ole veel miskit pidi kinnitust leidnud. Lihtsalt mõtlesin, et ehk on sellest mõttest keegi huvitatud. Kuna tegelen ise www.nufc.pri.ee `ga ning see mulle esmatähtis on, olen mõistnud, et sellise lehe tegemine nõuaks veidike rohkem tegijaid ja just väga aktiivseid tegijaid.

    Ehitan ikka veel ülesse www.nufc.pri.ee `d, ja jätkan sellega igati samas tempos. Aga kui igaüks annaks kasvõi väikese panuse lehe tegemisele, siis....

    Igatahes, ootan igasugust vastukaja sellele - raske on ehk mõista, mida silmas pean, aga proovisin natuke asja selgeks teha. Nii et, kõiksugu teadjamad mehed nagu näiteks Kaarel, Jaan, mcnamara jne. mis te asjast arvate?

    NB! Finantsilisest poolest nii, et minu ligikaudsete arvestuste järgi korraliku seltskonna korral (arvuliselt) probleeme ei tule ehk siis numbrid liiga suureks ehk kellegi jaoks ei lähe.

    #2
    Replying to Topic \'Mõte\'

    Ma küsiksin, kes oleks sellise lehekülje sihtgrupp? Seda Newcastle\'i lehte teed sa ju põhiliselt sellesama klubifännide seltskonna jaoks, kes siin foorumiski aega veedab? Tore on.
    Aga laiemalt Inglise liigat puudutavat lehekülge iseendale küll teha pole mõtet. Inglise keeles on kogu informatsioon olemas ja kättesaadav. Valikut kuipalju, meeldivad siis kollasemad leheküljed või asjalikumad. Siin foorumis ilmuvad pidevalt viited ja lingid lehekülgedele, kust asjahuviline põhjalikumat teavet saab. Tähtsamad uudised leiab eestikeelsena Soccrenet\'ist ja Sportnet\'ist niigi. Pealegi on enam kui usutav, et Inglise liiga huvilised vähemalt teatud määral inglise keelt valdavad.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Mõte\'

      Nojaa...sul on tegelikult omamoodi õigus, mcnamara. Aga vahe on selles, et ega näiteks www.nufc.pri.ee ka ainult selle foorumi fänniseltskonna jaoks ei ole. Kuna meil käib viimasel ajal ütleme 30 in/päevas lehel, siis see on küll ebatõenäoline, et neid fänne nii palju on. Mis ma sellega aga öelda tahan on see, et taolise asja läbiviimisel oleks mõte - sest mitte kõik Inglise Liiga sõbrad ei oska inglise keelt ja teiseks, see oleks hea lahendus panna see kõik kokku ja liigat rohkem üldistada, ehk siis nö. panna inimesed huvituma ka teiste klbuide tegemistest/tulemustest/inimestest/jne....aga nagu ma ütlesin, oli see ainult mõte, mina selle pärast hullu vaeva nägema ei hakka, et midagi toimuma hakkaks, sest olen oma nufc.pri.ee `ga rahul ja tegutsen suurema hea meelega seal edasi. Lootsin lihtsalt, et ehk on siin minusuguseid viitsijaid rohkem. Samas, jah, arusaadav...olemas on tõesti kõik vajalik inglise keeles ja saab ju hakkama kuid ehk ühel päeval toome selle teema taas üles...?!..

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Mõte\'

        ma nõustun mc-ga.. mis sa iseenda jaopks rabeled ? need inimesed kes inglise liigat jägivad neil omad lehed olemas mida jälgitakse ja võhikud jäävad niikuinii võhikuteks aga kui teed siis anan aga minna
        Pärtel Tomberg

        isePankur.ee - Inimeselt inimesele
        http://www.isepankur.ee
        info@isepankur.ee

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Mõte\'

          Originally posted by Magpie


          Olen juba pikka aega Inglismaa jalgpalli fänn ja märgnaud, et siingi tegutseb nii mõnigi Inglise Liiga pooldaja
          Tähendab, see on küll võimatu, et sa juba pikka aega fänn oled... Sa ei tea ju isegi seda, millisel väljakul Nufc oma kodumänge mängib. :P

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Mõte\'

            Originally posted by Magpie
            ehk siis nö. panna inimesed huvituma ka teiste klbuide tegemistest/tulemustest/inimestest/jne
            ega kui siuke leht on siis ma kohe ei hakka ülejäänud 19 klubi fänniks ainult meistri omaks
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Mõte\'

              Originally posted by Pätu


              Originally posted by Magpie
              ehk siis nö. panna inimesed huvituma ka teiste klbuide tegemistest/tulemustest/inimestest/jne
              ega kui siuke leht on siis ma kohe ei hakka ülejäänud 19 klubi fänniks ainult meistri omaks


              Fänniks kohe küll ei hakka,aga see on õigus et selline eesti keelne leht võiks olla,ega palju eesti keelseid jalkasaite üldse on????praegu 2:nufc.pri ja soccernet (asjalikkematest).sportnet.ee kajastab ka suht asjalikke tulemusi ja uudiseid........aga igat pidi oleks selline sait totaalselt OK
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Mõte\'

                mis asi on asjalik uudis ja tulemus ??
                Pärtel Tomberg

                isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                http://www.isepankur.ee
                info@isepankur.ee

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Mõte\'

                  Originally posted by erxx


                  Originally posted by Magpie


                  Olen juba pikka aega Inglismaa jalgpalli fänn ja märgnaud, et siingi tegutseb nii mõnigi Inglise Liiga pooldaja
                  Tähendab, see on küll võimatu, et sa juba pikka aega fänn oled... Sa ei tea ju isegi seda, millisel väljakul Nufc oma kodumänge mängib. :P
                  Mida see tähendama peaks?

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Mõte\'

                    Originally posted by Pätu


                    ma nõustun mc-ga.. mis sa iseenda jaopks rabeled ? need inimesed kes inglise liigat jägivad neil omad lehed olemas mida jälgitakse ja võhikud jäävad niikuinii võhikuteks aga kui teed siis anan aga minna
                    Õigus küll Pätu, aga selle \"anna minna\" koha pealt on nii, et ennast miski nö. teise lehe pärasthulluks ei aja, kui positiivset vastukaja ei leia, jääb asi katki...samas muidugi, kes tahab, see ka saab asjad (info) kätte inglise keeles, aga uskuge või mitte, taoliste asjade tegemisel saate ise palju targemaks, saate uusi kogemusi jne...aga ega pole hullu. Nagu teema nimigi ütleb, siis on tegemist mõttega, ja millegi teise asja üle siin vaidlema hakata mõtet pole.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Mõte\'

                      Magpie, ütle siis Newcastle\'i (st Nufc\'i) kodustaadioni nimi? :P

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Mõte\'

                        Originally posted by erxx
                        Magpie, ütle siis Newcastle\'i (st Nufc\'i) kodustaadioni nimi? :P
                        St. James Park - aga miks sa arvasid, et ma seda ei tea?

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Mõte\'

                          St. James\' Park, kui täpne olla.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Mõte\'

                            sellel nufc.pri saidil on see nimi alati ja väga kaua juba igal pool valesti kirjutatud, siin foorumis oled ka alati kellegi teise ( vist Exeter City ) staadionit maininud. Sellepärast küsisingi üle, et kindel olla, et sa seda tõesti ei tea. Nufc.pri sait iseenesest on great ja väga suur töö ilmselt sinna hakkama pandud, nii et respect.

                            Aga kui oma lemmiklubi staadionit ikka nimetada ei oska siis on see ikka VÄGAGI häbistav Nuff said

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Mõte\'

                              Oot kuule, kas sa mõtletki seda ` märki või? Kui, siis usun, et asi pole hull (või on???)...sest iga mees saab aru, millega tegemist on. Kui aga see kellelegi liiga teeb, siis millagil parandan kõi James ---> James`....vot

                              Kommentaar

                              Working...
                              X